Verkeersmaatregelen in Venray-centrum T Recyclingbedrijf De Cir] haalt gratis uw oude to kasten en diepvriezers NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Commissie algemene zaken Postbus 51 informatie Bekendmaking Voordelig gebruik van sporthal De Wetteling en gymzalen van de gemeente Venray Bouwvergunning verleend Bouwverguni aangevraaj PEEL EN U 1 il^EEL EN MAAS Donderdag 11 juni. RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak vla de stafeenheid bestuurson- dersteuning, tel. 04780-23269, al léén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; openbare orde en veiligheid; voor lichting en inspraak algemeen; dorps en wijkraden; personeel, organisatie en informatica; interne dienstverle ning; ekonomische zaken: bevorde ring werkgelegenheid, markten en kermissen, handel en middenstand, bevordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuis vesting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmings plannen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder RJ.H. Drlessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Op maandag 15 juni a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie algemene za ken, aanvang 18.00 uur in kamer 004 (b. en w. .-kamer) van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Verslag van de openbare verga dering d.d. 11 mei 1992. 2. Ingekomen stukken en mede delingen. 3. Gewestaangelegenheden. 4. Artikel 12. Ter inzage ligt de be schikking van de staatssekreta- rissen van financiën en binnenlandse zaken, waarbij aan de gemeente Ven ray voor 1991 een aanvullende bijdrage wordt verleend van ƒ9,3 min. 5. Ontwerp-raadsvoorstel tot aan vaarding schenking (carillon) Rank Xerox Manufacturing (Ne derland) b.v. 6. Ontwerp-raadsvoorstel inzake aanpassing begroting 1992. 7. Ontwerp-raadsvoorstel inzake het bestedingsprogramma 1992. 8. Ontwerp-raadsvoorstel inzake vaststelling nieuw rampenplan gemeente Venray. 9. Datum volgende vergadering. 10. Rondvraag. 11. Sluiting In de informatheek van de ge meente Venray ligt vanaf vandaag de volgende postbus 51 informatie voor u klaar: - W(js op reis - Heling. Nog even en we weten niet beter - Seks is natuurlek, maar nooit vanzelfsprekend - Laat een ander .niet meeroken. Burgemeester en wethouders van Venray maken hierby bekend hun besluit van 9 juni 1992, nr. 92.5727 waarby, gelet op de wenselykheid om de verkeerssituatie in het cen trum aan te passen aan de gevorde- re ontwikkelingen ter plaatse, teneinde het winkelklimaat aldaar te verbeteren, besloten is tot vast stelling van diverse verkeersmaat regelen in het centrum. De verkeersmaatregelen zijn vast gesteld op basis van Deelnote II 'Verkeerswegen en Verkeerscircula- tie' van het 'Verkeers- en Ver voersplan Venray' in de Nota 'Centrumontwikkeling', zoals die is vastgesteld bij raadsbesluit van 17 december 1991, en betreffen onder meer: - het autoluw maken van Markt straat. Hofstraat, Schoolstraat, Schouwburgplein, Hensenius- plein en Grote Markt, waaronder verstaan moet worden het verbie den van het inryden en het parke ren van gemotoriseerd verkeer behoudens bevoorradend verkeer en met verleende ontheffing; - aanpassing van de bevoorradings regeling voor bevoorradend ver keer door uitbreiding van de tyd waarin en de plaats waar deze re geling van toepassing is. Besloten is tot; I. Intrekking van alle besluiten, zoals die tot heden zijn geno men in het gebied dat nader wordt aangeduid op de te kening. Ia. De onder I. genoemde intrek king geldt niet voor de in gestelde parkeerzone (blauwe zone), waarbinnen het parke ren onder verplicht gebruik van een parkeerschijf geduren de maximaal één uur is toe- II. Instelling van de maatregelen zbals hierna nader wordt om schreven, waarbij onder ver gunninghouders wordt ver staan: houders van een landelijke of plaatselijke invalidenpar- keerkaart; overigen aan wie door het college van burgemeester en wethouders ontheffing is verleend van de maatrege len; 1. aanwijzing tot voetgangers gebied, waar inryden be perkt is toegestaan voor vergunninghouders en be voorradend verkeer (inry den voor houders van een invalidenparkeerkaart niet toegestaan): Kapelaanspad, Grote Markt ten zuiden van de rijbaan. De Bleek. Grotestraat, Schoutenstraatje, Passage, Wilhelminastraat tot een afstand van 20 meter vanaf de aansluiting met de Gro testraat, Henseniusplein noordelyk gedeelte; 2. gesloten te verklaren in beide richtingen voor alle motorvoertuigen, waarbij inryden uitsluitend is toe gestaan voor vergunning houders en bevoorradend verkeer (inryden voor hou ders van een invalidenpar keerkaart niet toegestaan): Eindstraat vanaf Markt straat tot het Mgr. Gou- mansplein in noordelijke richting, parallelweg Mgr. Goumansplein, het verbin dingspad op het Hense niusplein tussen de Schoolstraat en de Leeuw straat; en tevens gesloten voor bromfietsers: Hofstraat, Grote Markt, Marktstraat;; 3. gesloten te verklaren in beide richtingen voor alle motorvoertuigen en voor bromfietsers, waarby inrij den uitsluitend is toege staan voor vergunninghou ders en voor bevoorradend verkeer: Schoolstraat, De Omloop, ry'baan Schouwburgplein;; 4. instelling van een parkeer verbodszone, waarbinnen parkeren anders dan op de daartoe aangeduide plaat sen is verboden op de stra ten en pleinen in het gebied zoals nader aange duid op tekingen; 5. aanwijzing als doodlopen de weg: Wilhelminastraat tussen de Juliansingel en de Gro testraat; en doodlopende weg met uitzondering van (brom) fietsen: Deken Thielenstraat tus sen 't Liene en Blekersveld, Hoenderstraat tussen De ken Thielenstraat en De Schakel, Eindstraat tussen de aansluiting met de Bon tekoestraat en het Mgr. Goumansplein; 6. aanwyzing tot éénrich- tingsweg voor alle verkeer: Patersstraat in noordelijke richting, de parallelweg van de Paterslaan in weste lijke richting, Hensenius- straat tussen Patersstraat en Langstraat in noordely- ke richting, Langstraat tus sen Henseniusstraat en Paterslaan in zuidelyke richting; en éénrichtingsweg uitge zonderd (brom)fietsers: Poststraat in oostelijke richting, Henseniusstraat, tussen de aansluiting De Gouden Leeuw en Hense niusplein, in noordelijke richting. Leeuwstraat in zuidelyke richting, Hense niusplein tussen Hense niusstraat en Leeuwstraat in westelijke richting. De Gouden Leeuw vanaf de Kempweg over een lengte van 35 meter i n zuidelyke richting, Kempweg tussen Langeweg en De Gouden Leeuw in oostelijke rich ting. Rruitweg tussen Lan geweg en Merseloseweg in westelijke richting, Kemp weg tussen Merseloseweg en De Gouden Leeuw in westelijke richting, Merse loseweg tussen de laad/los- haven t.b.v. de schouwburg en de Kempweg in zuidely ke richting, Bontekoestraat in zuid-westelyke richting; 7. aanwijzing als verplicht' fietspad: rijbaan Henseniusplein west tussen Kempweg en Leeuwstraat, Hoender straat tussen de Schakel en de aansluiting met Eind- st raat/Schoolstraat; 8. aanwyzing als onverplicht fietspad: Kerkpad; 9. aanwijzing tot parkeer plaats waar parkeren op de aangegeven plaatsen is toe gestaan en waarvoor het blauwe zone-regime niet geldt: De Gouden Leeuw, 't Liene, Blekersveld. Mgr. Gou mansplein, Wilhelmina- plein, parkeerterrein Hoenderstraat, parkeerter rein Raadhuisstraat ten noorden van het Kerkpad, parkeerterrein vóór de me diatheek Merseloseweg; 10. aanwijzing als parkeergele genheid voor invaliden: Wilhelminastraat (1 invali denparkeerplaats), Post straat (2). Schoolstraat (3), Leeuwstraat (2), parkeerter rein 't Liene (7), De Omloop (4 met onderbord), parkeer terrein Raadhuisstraat (2), parkeerterrein vóór de me diatheek Merseloseweg (2), parkeerterrein Blekersveld (2), parkeerterrein De Gou den Leeuw (3), parallelweg van de Paterslaan (1), Mgr. Goumansplein (4); 11. plaatsing van een paal waardoor de doorgang uit sluitend mogelijk blyft voor (brom)fietsers en voet gangers in de navolgende straten: in de Hoenderstraat naby de aansluiting met de Schoolstraat en Eindstraat, op het Henseniusplein na by de aansluiting met Pa tersstraat en Poststraat, op het Henseniusplein West in de rijbaan nabij de Schoolstraat, op de aanslui ting Marktstraat/Mgr. Gou mansplein; 12. regeling van de voerrangs- situatie op de daarvoor in aanmerking komende kruisingen/splitsingen door plaatsing van borden en/of het aanbrengen van haaietanden op het weg dek; 13. aanbrengen van marke ring op het wegdek waar door als fietsstrook wordt aangeduid: de noordzijde van de ry- baan Poststraat, de noord zijde van de rijbaan Kempweg tussen Merselo seweg en Langeweg, de zuidzyde van de rijbaan Kruitweg vanaf de Lange weg over een lengte van 30 meter in oostelijke rich- tillg; 14. aanwyzing van een voet gangersoversteekplaats: in de Poststraat nabij de aansluiting met de Paters straat, in de Patersstraat nabij de Poststraat, in de Patersstraat naby de Pa terslaan; 15. instelling van een bevoor radingsregeling voor de volgende straten: Hofstraat inryden toege staan vanaf de Julianasin- gel; Marktstraat, inryden vanaf de Grote Markt; pa rallelweg Mgr. Goumans plein. inryden toegestaan vanaf de Grote Markt; Schouten straatje, inryden vanaf de Wilhelminastraat; Wilhelminastraat over een afstand van 20 meter vanaf de aansluiting met de Gro testraat; de Eindstraat van af de Marktstraat tot Mgr. Goumansplein; Schoolstraat, inryden van af Schouwburgplein; De Omloop; rijbaan Schouw burgplein, inrijden vanaf de Merseloseweg; Grote straat, inryden vanaf de Patersstraat; Passage; Hen seniusplein noordelyk ge deelte, inryden vanaf Henseniusstraat. waarbij geldt dat inrijden van bevoorradend verkeer tot maximaal 10 meter lengte wordt toegestaan van maandag tot en met vrijdag van 06.00 tot 12.00 uur en op zaterdag van 06.00 tot 09.00 uur, waarby ten aanzien van dit verkeer in de Grotestraat en Passa ge een gewichtsbeperking wordt ingesteld tot maxi maal 8 ton. III. Van de bepalingen, genoemd in dit besluit kan door het col lege van burgemeester en wet houders ontheffeing worden verleen, welke ontheffing uit sluitend wordt verleend indien daarby de verkeersveiligheid niet in het geding is. Het besluit en de daarby behorende stukken liggen gedurende dertig dagen na dagtekening van de be kendmaking van het besluit ter in zage op kamer 232 van het raadhuis, alwaar ook nadere infor matie over de maatregelen kan wor den ingewonnen. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na de dag waarop het besluit bekend gemaakt is beroep aantekenen. Het beroepschrift wordt aan de Koningin gericht en ingediend by de commissaris van de Koningin. Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.EH.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W. de Bever, sekretaris. Ook in 1992 kunt u voordelig ge bruik maken van de binnensport- akkommodaties in Venray. Het speciale tarief geldt voor bepaalde uren in het voor- en naseizoen. Voor meer informatie kuilt u te recht by de afdeling welzyn van de gemeente Venray. Van maandag t/m vrydag tussen 09.00 en 12.00 uur. Moeizaam gesleep met uw oude koelkast of diepvries naar de stort plaats? Dat is niet meer nodig! Vanaf 1 juni 1992 zamelt recy- Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 26 mei en 2 juni 1992 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het bouwen van een woning aan de Ellerbecklaan 3 te Venray, t.n.v. G. Wezenberg en B. Dreierink, Dr. Mysstraat 10 te Epe; het verbouwen van een wo ning aan de Laagheidseweg 9 te Venray, t.n.v. P.J.H. van Hoof; het bouwen van een carport berging aan de Graotdorp te Merse- lo, t.n.v. Th. Claasfen, Ouwerschoot- seweg 36 te Bakel; het vernieuwen van een ber ging aan de Heic seweg 39 te Heide, t.n.v. S. Muysers; het bouwen van een woonhuis garage aan da Ellerbecklaan 4 te Venray, t.n.v. L van Kempen, Clau- diahof 1; het bouwen van een prieel aan de Veldstraat 24 te Merselo, tn.v. J.M.H. Hendriks; het bouwen van een woning aan de Koenraadhof 4 te Venray, t.n.v. M. Verhelst, Dagoberthof 23; het bouwen van een zeu- genstal sluis aan de Rouwkuilen- weg 39 te Ysselsteyn, tn.v. J.A. Schepers; het verbouwen en uitbreiden van een woning aan de Zuivelweg 4 te Leunen, tn.v. L.W.J. Swinkels; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Merseloseweg 66 te Ven ray, tn.v. J.H.W. Janssen; het bouwen van een woning aan de Andeslaan 6 te Venray, tn.v. G.A. Koreman; het bouwen van een woning garage aan de Silvesterweg 12 te Venray tn.v. M.G.J.M. Bonants. Ooster Thienweg 5 te Oostrum; het bouwen van een mestvar- kensstal aan de Blankenberg 8 te Leunen, t.n.v. A.J.P. Geurts, Hemel- rykstraat 15 te Odiliapeel; het bouwen van een woning aan de Meerselsepeel 5a te Ys selsteyn, tn.v. J.P.A. Poels, Meersel sepeel 15a; het bouwen van een woning aan de Randenrade 4 te Oostrum, t.n.v. P.J. Daniëls, Kloosterstraat 9; het bouwen van een woning garage aan de Alaertslaan 7 te Ven ray, tn.v. A. Meyer, Gaspeldoorn- laan 12 te Gouda: het bouwen van een carport aan de Largostraat 8 te Venray, tn.v. H.T.M. Smedts; het bouwen van een carport aan de Largostraat 10 te Venray, t.n.v. J.G.W. Bouten; het uitbreiden van een zeugen-biggen stal aan de Ys- selsteynseweg 48 te Ysselsteyn, tn.v. J.A. Schepers. Rouwkuilenweg 39; het uitbreiden van een com pressorhuis aan de Maasheseweg 89-91 te Venray, tn.v. Rank Xerox; het bouwen van een machine berging aan de Timmermannsweg 56 te Ysselsteyn, tn.v. H.M. Hubers; het bouwen van een loods aan de Peelweg 39 te Ysselsteyn, tn.v. P.J.W.J. van Dijck; het uitbreiden van een var kensstal aan Op de Ries 8 te Merse lo, tn.v. H. v.d. Laar, Peeldyk 9 te Milheeze; het vergroten van een pluim veestal aan de Casten rayseweg 2 te Oirlo, t.n.v. Gebr. Classen; het bouwen van een rundvee stal/loods aan de Moostdyk 11 te Ys selsteyn, tn.v. Maatschap Leeyen; het uitbreiden van een var kensstal/slopen opstallen aan de Deumeseweg 104 te Ysselsteyn, tn.v. Maatschap Wilmsen, Peelweg 4; het bouwen van een tuinders- kas aan de boddenbroek 9 te Oirlo, tn.v. Maatschap Geurts; het uitbreiden van een wo ning aan de Knopkruid 21 te Ven ray, tn.v. A.J.G. Driessen; het bouwen van een varkens stal aan de Meerselsepeel 9 te Ys selsteyn, .t.n.v. Maatschap Kuunders, Langstraat 97 te Deume; het verbouwen van kippen hokken tot varkenstallen bou wen tussenlid aan de Blankenberg 8 te Leunen, tn.v. A. Geurts, Hemel rijkstraat 15 te Odiliapeel. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals clingbedryf De Cirkel uil 20011 deze apparaten by pare in huishoudens in. Wanneer 1 oude koelkast of diepvriij wilt, kunt u het bedryf opbe ÏÏL wordt direkt met u afgespn n al welke dag uw apparaat aan hui moet staan. De Cirkel haalt tidei kasten en diepvriezers bin: moi week bij u op. En helemai 'ieu Ze moeten wel leeg en vei haar schoon zyn! is et Wat gebeurt er met uw k» of diepvries? De Cirkel zamelt per jaa> ON? gewest Noord-Limburg ^or' 4700 koelkasten en diepvri- 10% Hiervan is na een i D eD beurt voor hergebruik gesó worden via kringloopwinkel kei verkocht. De overige ap; jlter gaan naar een speciaal daan en bouwde verwerkingsfabri Eindhoven. Hier worden de traat ten helemaal gesloopt Des KW lijke drijfgassen (de zg. CFK me e olie worden afgetapt. Doord thode kan het overgrote dee lot 1 materioalen die vrijkomen: grondstof gebruikt worden Wanneer kunt u een afspi maken? ko het ontje Geei b Stra U kunt van maandag t/m tijdens kantooruren een i maken om uw koelkast a vries op te laten halen. Uk ook informatie krijgen over y kei en de manier waarop he fi V) de afval hergebruikt Recyclingbedrijf De Cirkel 8, Helden-Beringe, tel. 047&. ramp- ckple: CC Ys (art 18a WR0) Iter v en V Burgemeester en wetlioud )EHc voornemens om met van artikel 18a van de .l ruimtelijke ordening vrysk verlenen aan het ter plaatse voor de bestemmingsplan ten van de volgende bouwaanu het bouwen van een aan de Andantestraat 13 te lm 19£ tn.v. H. Meyer; hmam het bouwen van een se irlje z( de Paterslaan 9 te Vennfia, Pa W.G.A. Heynen; het bouwen van een n lraat1 je aan deChristoffelkruidï ray, tn.v. A.C.P. Barents; het bouwen van een zyn bl aan de Marjolein 40 te Venn oorte v M.EJ. Gysberts; Jhter het, uitbreiden van ning aan de Aronskelk 9tt titer en t.n.v. N.R. O'Garro; n het bouwen van eet De"-H» aan de Ravelstraat 9 te Ven: 'en Inj J.G.W.M. Camps. L„ IK Ven De op de bouwaanvraget king hebbende stukken ligj ingang van 12 juni 1992 gré 8 juni i 14 dagen voor een ieder tfl i by de onderafdeling boni 4010 j •kamer 310. van het raadh 000 aar 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn ™otfr eventuele bezwaren schrift burgemeester en wethouA V den ingediend. er De burgemeester van Vei drs. J.EH.A.B. Waals Hem ïea iter v, ruimtelijke ordt ?V( en volkshuisvei KS Heden, donderdag 11 Ju een openbare vergaderini Q(j.t 1 den van de commissie fl D(j van ordening en volkshuisvei vang 18.00 uur in kanier jfijssen het raadhuis. De agenda ziet er (ondet houd) als volgt uit: Berhitu 1. Opening en mededeling ffen 2. Spreekrecht publiek, mi 0m 3. Concept-raadsvoorstel etgem< vaststelling tiende wijn etiray. de Gem een schappelijke int van Gewest Noord-Limbu$ 1 op onz 4. Concept-raadsvoorstel 18.30 u instemming met be> 8 uur ir reenkomst inzake dook oentrui lisatie budgetbeheer"luns vesting. Ira-V 5. Concept-raadsvoorstel vaststelling subsidievcf Tsin Besluit Wöninggeboni Efflng sidies. fuwe: 6. Basislijst programmat: Q UJUIV 1 nieuwbouw en woni: 111 ring 1993-1996. m JÏH® 1 7. Tijdschema Volkshui1 leilige J0 P*an- toperkerl 8. Evaluatie notitie bun' ri0. Rece gen buitengebied. 00 tot 20.' 9. Rondvraag. "°telVen Kersewei issiun 'n abonnement tf"Meeri< n-Fidd. 22 Ven

Peel en Maas | 1992 | | pagina 16