ttffMll PEEL EN MAAS bij uw Echte Bakker Bedevaart naar Banneux Naar Lourdes Omroep Ven PEEL EN MAAS Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Eindstraat 6. tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M., Patersstraat 29, tel. 82385 b.g.g. 85855; kapl. L. Houben, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Zaterdag: H. Norbertus. 9.00 Lsm. Harrie Messemaeekers; Jan Oudenhoven en echtgen.; Godefri- da van Tilburg en Gerardus van Mill (S); fam. Wolke-Greefkens. 19.00 ZONDAGSDIENST; Virgilie van Pinksteren; overl. ouders Laurensse-Maassen en dochter Riek en zoon Jacques; Lies Loonen- Quicken (koll.); Jan v.d. Zanden (koll.); John Wilms (koll.); ouders Swinkels-Creemers; jrd. echtp. An- toon Pöels-Schols en zoon Theyke; Nel van Mil-Giesbers (buurt); jrd. Jan Derckx; Jo Swinkels; Jaap Hen- dricx; Mia Aerts (koll.); Jo Denissen (koll.); Ans Jacobs-van Meyel (koll.). In dit Pinksterweekend is de mee ropbrengst van de kollekte voor de Nederlandse missionarissen. Zondag: Hoogfeest van Pinkste ren. 8.00 Lsm. voor de parochie; Piet Lenssen. 9.30 PI. Hgm. Wilhel mus Hubertus Janssen; Comelis Barens; jrd. Tb Janssen-Loonen; overl. ouders Gerardus Thyssen- Maters; overl. kinderen en overl. fam. Martha Gerrats-Stienen en zoon Hay; Mien Hendricx-Hunne- kens (koll.). 11.00 H. Mis met volks zang; Helmes Janssen; Marian Haegens-Maassen (koll.); Lambertus van Haren; Wilhelmina van Haren- v.d. Hoogen; Riek Bisschops- Hoevenaars (koll.); Jan Bruysten (koll.); Toos Peters-Cuypers (koll.); Tbon Goumans en zoon Sjef (koll.); Herman Verhagen (koll.); Gerrit Rutten (koll.). Maandag: 2e Pinksterdag. 8.00 Geen H. Mis. 9.30 Lat Hgm. Jacob de Bruyn. 11.00 H. Mis met volks zang; voor de overledenen (offer blok); voor de parochie. Dinsdag: H. Efrem. 9.00 Lsm. Ja cob Verhalle en overl. fam. 19.00 Lsm. oude stichtingen. Woensdag: 9.00 Lsm. tot zekere intentie (B). Donderdag: H. Barnabas, apostel. 9.00 Lsm. tot zekere inten tie. 19.00 Lsm. voor de overledenen (offerblok). Vrijdag: 9.00 Lsm. t.e.v. het H. hart van Jezus voor roepingen tot het priesterschap, diakonaat en het religieuze leven. Op dinsdag t/m zaterdag is de kerk van 14.00 tot 16.00 uur ter be zichtiging open. Akolieten: Zo: 9.30 Hans van Pelt en Sef Muysers. Ma: 9.30 Bart Derkx en Wilco Jansen. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Hong Bui en Miriam Lauren- se; lektor: C. Hendriks. Zo: 9.30 Tbm Fooien en Wilbert van Ham; 11.00 Mark en Joris Timmermans; lek tor: W. Bistervels. Ma: 9.30 Gertjan en Pieter Reynders; 11.00 Frank Kappel en Hans Weyers. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang Lektrice: J. heutinck. Zondag: Pinksteren. 9.30 Litur gieviering met koor. Lektrice: H. Brouwer. Maandag: 2e Pinksterdag. 9.30 Liturgieviering Lektrice: Zr. Hélène. Dinsdag: 1330 Schrift-instuif. We bespreken de lezingen van de komende zondag Iedereen is wel kom in het Stiltecentrum (Pav. G.). 16.45 Groepsmeditatie in het Stilte centrum. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Donderdag: 16.45 Groepsmedita tie in het Stiltecentrum. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Celina rojer en Constant Rojer. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGS VIERING. Wim Beterams; overl. ouders Dielissen-van Heugten; Fun Smits; Jo Lenssen-Schoenmakere (koll.); Hans Peerlings; overl. ouders Wy nhoven-Theelen Dit weekend extra kollekte voor de Nederlandse missionarissen. Zondag: Hoogfeest van Pinkste ren. 9.00 Voor de parochie. 11.15 Gezongen door de Zangers van St. Frans; Truus Magotteaux-Klabbers; overl. lam. Kusters-Jacobs; Konrad Thyssen en overl. fam.; Thei Min (koll.); Richard Jenniskens. 18.00 T.e.v. H. Geest tot zekere intentie. Maandag: 2e Pinksterdag. 9.00 Voor overledenen (offerbus). 11.15 Overl. fam. Philipsen. Geen avondmis. Dinsdag: 9e en laatste dinsdag van Antoniusnoveen. 8.00 Te.v. St Antonius. 19.00 Avondmis met voorbeden voor eigen een aanbevo len intenties: te.v. St Antonius; Gertruda Wilmsen-Liyens; Gérard Beterams en overl. fam.; overl. fam. Hendricks en Van Boven. Woensdag: 8.00 Fhm. Peters-Arts. 19.00 Herman Jaegers; Teng Arts en overl. fam. Donderdag: 8.00 An toon Bovée en overl. fam. 19.00 Constant en Clemens Pyis; Matthieu Coolen. Vrijdag: 8.00 Voor overl. mede broeders. 14.00 Uit dankbaarheid b.gv. 25-jarig huw. Strybos-v.d. Meer. 19.00 Gezinsmis; Toon Millen; fam. Lucassen-Maassen; Harriëtte Philipsen (buurt). Misdienaars en akolieten: Za: 18.30 Leo Pouwels. Zo: 9.00 Johan Pouwels; 11.15 Pascal Kusters-, 18.00 Jaap Janssen. Ma: 9.00 Bernard Swüste; 11.15 Emiel Kusters. Di en vr: 19.00 Patrick. Wo.- 19.00 Lieke. Parochie Brukske Zondag: Hoogfeest van Pinkste ren. 10.00 PI. Hoogmis. Voor de pa rochie. Maandag: 2e Pinksterdag. 10.00 Hoogmis; voor de overledenen. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: Pries te rzaterdagvie- ring. 8.00 Geen H. Mis. 10.45 Rozen krans en biechtgelegenheid. 11.15 Gezongen H. Mis. 1330 Lof en zegen met het Allerheiligste. 18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor Pinksteren. Kinderwoorddienst Pierre Hen- drix; Ger Jongen (koll.); Martha en Mariet Goumans-Janssen; jrd. Ger- lach v. Ass; Mia Swinkels-Crynen; Wim Peetere (koll.); jrd. Tin us Ma ty sen. Zondag: Hoogfeest van Pinkste ren. 8.30 Voor het geestelijk en tij delijk welzyn van de parochie. 10.00 Hoogmis, Gregoriaans. Wil helmus en Wilhelmina Tijmensen; voor bijzondere intentie (IQ; Nelly Scaf-van Iereel (koll.); jgt Leo Sny- dere; Harrie Janssen; Jan Nellissen. Maandag: 2e Pinksterdag. 830 Voor de weldoeners van de paro chie. 10.00 Hoogmis, Gregoriaans. T.e.v. de H. Geest; voor priester- en diakenroepingen en roepingen tot het religieuze leven. Dinsdag: H. Efrem. 8.00 Voor de zieken van de parochie. Woensdag: 19.00 Piet Vermelt- foort en overl.fam.; jgt Arnold Schwachöfer. Donderdag: H. Barnabas. 8.00 Voor de overledenen. Vrijdag: 8.00 Voor het gezin; jrd. Jan Nellissen. 12.45 Kapel Veltum: huw. dhr. en mevr. Boret-Bosje. Mededeling: Vanaf maandagmid dag 8 juni t/m zaterdagmorgen 13 juni is pastoor Albera op retraite. Van dinsdag t/m vrydag is er daar om dagelyks slechts één H. Mis (kapl. L. Houben). Parochie Oostrum Zaterdag: 1330 Uit dankbaarheid 25-j. huw. Litjens-Hendrix (Gem.Koor). 19.00 Overl. fam. Van Dyk-Claessens, Bert Egelmeers; overl. ouders Janssen-Peeters; Lies Jans8en-Woltere; Harrie Claessens (namens buurt Ooster Thienweg); Giel Vennekens en echtgen. en we derzijdse fam. (Jongerenkoor Grub- benvoret). Zondag: Hoogfeest van Pinkste ren. 8.30 Overl. oudere Jans- Verheggen-, Antoon Janssen. 10.00 Han Korendyk en overl. fam.; Piet Litjens; Piet Janssen; overl. oudere V.d. Hoogenhof-Spreeuwenberg; Ma ria Jacoba Verheyen-Michels; Giel Vennekens en echtgen. en weder zijdse fam.; Lies en Herman Jeuken-Verhulsdonk en Gerda Janssen. (Gem.Koor). Maandag: 2e Pinksterdag. 8.30 Voor het geestelijk en tydelyk wel zyn van de parochie. 10.00 Jeu Arts; Antoinet van Mil-Kruysen; Sef v.d. Brandt en Louisa Weys; uit dank aan O.L. Vrouw van Oostrum voor haar wonderbare bescher ming (Koor Harmony). Dinsdag: 9.00 Truus Vermeulen; jrd. Wim Heidens. Woensdag: 9.00 Harrie Claes sens; Harry Valckx en overl. fam. Donderdag: 9.00 Gest. jrd. Jos Thielen en Maria Rutten. Vrijdag: 9.00 Hanneke van Araen-van Soest 14.00 Voor bruidspaar Wientjes-Verbruggen. Misdienaars: Za: 1330 Callista Smedts, Karlyn Jacobs; 19.00 Linda Stammen, Maijolyn Moraal, Maike Koch, Fieke Basten. Zo: 8.30 Ralph Kessels, Paul van Haeren, Emil Moure, Martyn Kempen; 19.00 Kim Hermans, Ursula Co melissen. Yvonne Thielen, Nicole van Osch. Ma: 830 Roel Kessels, Bart Rouwet- te, Wim Clephas, Paul de Beer; 10.00 Saskia en Bianca en Monique Janssen, Linda v.d. Wielen. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jon ge Garde Koor). Overl. van de fam. Maas; Frank Voermans; Lei Direks; Theodora Schepers-Woker; overl. ouders Peetere-Hermans en Mar- tien en Gon; Sjaak Lemmen. Zondag: Pinksteren. 11.00'Hoog mis. (Herenkoor); st. Maria Heidens- Snellen; overl. van de fam. Custers- Liljens; overl. van de fam. Hebing- van Gaaien, Herman en Jan Hebing. Woensdag: 9.00 H. Mis Carolien Philipsen. Vrijdag: 9.00 H. Mis voor de pa rochie. Parochie Casten ray Zaterdag: 19.00 (Dameskoor); Jrd. Herman Dinghs; Leo Willemssen; Marie en Trina Janssen. Zondag: Pinksteren. 10.00 (Her enkoor); Grad en Maria Brouwers; jrd. Josef Geerets en Maria Weys; jrd. Maria Rambags-Leclerge. Maandag: 2e Pinksterdag. 10.00 Marie en Sjang van Kuyck en overl. oudere Van Kuyck-Verrydt Woensdag: 9.00 Jrd. Wilhelmina Lindere en Leonardus Geurts; O.L. Vr. v. Altijddurende Bystand (zy die offerden). Tydens de diensten van Pinkste ren speciale kollekte voor de missi onarissen. Misdienaars: Za: Marianne en Anke. Zo: San na en Suzanne. Ma: Marian en Loes. Parochie Leunen Eerste zondag van de maand. Bijzondere kollekte voor onze eigen parochie. Zaterdag: 19.00 Avondmis van Pinksteren. Lsm. overl. fam. Pypere-Philipsen-van Meyel; Jan de Lauw; Eric Ogris; gest jrd. Willem Verheyen, echtgen. en overl. kinde ren; gest. jrd. Louis Weys en Anto- nia Jacobs Zondag: Hoogfeest van Pinkste ren. 10.00 Hgm. als weekd. Piet Kusters (6); gest jrd. Martinus Kusters, echtgen. en overl. kinde ren; gest jrd. Jozef Claessens, Elisa beth Claessens-Wismans en overl. fam. 11.15 Maandd. Herman van Leipsig en zoon Frans. Maandag: 2e Pinksterdag. 10.00 Hgm. Leo Loonen en echtgen.; overl. fam. Claessens-Gussen. 11.15 Lsm. voor het welzyn van onze pa rochie. Dinsdag: 19.00 Lsm. pastoor Jac ques Haenen en overl. fam.; Tbon Hellegere; jig. Tang Voesten. Woensdag: 19.00 Lsm. Liza Breugelmans-Radt; Wilhelmina Loonen, Antoon en Bernard Loo nen en beide echtgen., Johanna Verheljen-Loonen en echtgen., Joos Loonen en Maria Loonen-Scheffere. Donderdag: H. Barnabas, apostel. 19.00 Lsm. te.v. H. Antoni us van Padua (KJ); Frans van Bavel en overl. fam.; overl. fam. Verkoeljen-Janssen en Frans Ver- koeyen. Vrijdag: 19.00 Lsm. uit dankbaar heid v.w. een 50-jarige en v.w. 25-jarig huw. Joos Direks en Maria Direks-Slangen. Misdienaars: Za: 19.00 Maaike Leyssen en Wendy Thoone. Zo: 10.00 Erik Litjens, Tbm Bos en Roel Litjens; 11.15 Cécile van Pol en Son- ja Broers. Ma: 10.00 Paul, Frank en Mark de Klein; 11.15 Heidi Voesten en Inge van Tilburg. Di t/m vr: 19.00 Jeroen Hamann en Gys Kersten. Lektoren: Za: 19.00 Mia Theunis. Zo: 11.15 Harry Bovée. Ma: 11.15 Lies van Bavel. Gedoopt: Tom Loonen, Ronde- vel d 26; Leonie Reintjes, De Hoef 11; Michiel Wynhoven, Vicarieweg 36. HuwelljlÊsafk.: Michel Baltissen uit Maashees en Willy Litjens uit onze parochie (2e roep); William Smeets en Sandie Baken, beiden uit onze parochie (2e roep). Opbrengst kerkdeurkollekte voor de Nederlandse missionaris: ƒ318,25. De Pinksteraktie Week Ne derlandse Missionaris loopt van 31 mei tot 7 juni. U kunt uw gift nog altijd overmaken op giro 676 tn.v. Week Ned. Missionaris te Oegst- geest of in een envelop deponeren in de brievenbus van de pastorie met vermelding 'Pinksteraktie'. Rektoraat Heide Zondag: Hoogfeest van Pinkste ren. 10.00 PI. Hoogmis voor overl. fam. Coppus-de Groot. Maandag: 2e Pinksterdag. 10.00 Hoogmis voor Maria Nellen- Hendrikx; jgt. Gertruda v. Meyel- Seykens. Woensdag: 8.00 H. Mis voor overl. ouders Willems-Janssen en kinderen. Misdienaars: 2e Pinksterdag en woensdag: Ingrid v. Rens en Job Comelissen. Na de hoogmis van Pinksteren kerkdeurkollekte voor de Neder landse missionarissen. Rektoraat Veulen Zaterdag: 19.00 Hgm. Petronella Verhoeven-Leyssen-Ewals; jgt Cor nells Cremere en echtgen., Martieii en Maria Cremere en Wim Heidens; voor priesterroepingen; Dien Burgere-Driessen; jgt Dina Drabbels-Klaassen en Ant Drab- bels; jgt Martinus Janssen- Smuldere; Bér en Wim v. Ooi en overl. fam. Zondag: Hoogfeest van Pinkste ren. 11.00 Hoogmis voor Grad Reintjes; overl. fam. Van Staveren-Son. Maandag: 2e Pinksterdag. 11.00 Hoogmis voor de parochie. Dinsdag: 8.00 H. Mis te.v. St An tonius ti.v. offeraars (9e van de 9 dinsdagen). Woensdag: 8.00 H. Mis Jacobus Ewals. Donderdag: 8.00 H. Mis Jo De nissen. Vrijdag: 8.00 II. Mis voor de over ledenen. Akolieten: Za: Ruud Bexkens en René Reintjes. Misdienaars: Zo: Gertjan Holter- mans en Karin Jeuken. Ma.- Yvonne Emonts en Roy Smets. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 Fr. v.d. Pas (buurt); tot zekere intentie (C). Sa menzang. In dit Pinksterweekend is de tweede kollekte voor onze mis sionarissen die op vakantie zyn. Gun hen een zakcentje! Zondag: Hoogfeest van Pinkste ren. 9.30 (Kerkelijk Zangkoor); jrd. Fr. van Soest en Anna v. Bracht; R. de Boer-v. Staveren en overl. fam.; overl. oudera Van Well-Thoonen; 11.15 (Jongerenkoor); Mndd. Wim Hendriks; overl. oudere V.d. Sanden-van Loon. Maandag: 2e Pinksterdag. 9.30 Zus Bos; welzyn v.d. parochie. 11.15 Geen dienst. Woensdag: 19.00 Jrd. fam. Verhoeven-Arts. Vrijdag: 19.00 Overl. paro chianen. Misdienaars: Za: 19.00 B. en S. Slangen. Zo.- 9.30 R. en T. Berkere, T. v. Asten, B. Poels; 11.15 N. Jaspers en S. Ewals. Ma: M. Arts en H. v.d. Hoff. Wo en vr: I. en J. Slangen. Spreuk van de week: 'Kom, Hei lige Geest; maak buigzaam wat ver hard is!' (Pinkstersequentie) Mededeling: Bij een temperatuur van boven de 25 graden moet in on ze noodkerk de buitendeur open blyven staan! Zy die daarvan last hebben, kunnen het beste plaats nemen in de voorste banken! Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Johanna P. Hendrix-Pluk. Misd.: Yvonne Tys- sen en Monique Goumans. Zondag: Hoogfeest van Pinkste ren. 10.00 II. Mis in de feesttent; Tfeng van Hoof. Misd.: Bas Wilms en Willem Loonen. Maandag: 2e Pinksterdag. 10.30 Gregoriaanse mis in de feesttent; in dankbaarheid. Misd.: Roel Wismans en Robbert Windsant. Dinsdag: Geen H. Mia Woensdag: 18.40 Rozenhoedje. 19.00 Jgt. Lamb. Michels en Wilh. Rongen; Joep Verateegen en Cath. Arts. Misd.-. Maryke Loonen en Nan cy Arts. Donderdag: Geen H. Mia Vrijdag: 830 Jgt Henr. Michels en Gertr. Friezen; Martinus H. de Ryk. Kerk poetsen: Mevr. Eyssen-van Dyck en mevr. Michels-Klaassen. N.B.: Denkt u aan de aktie tegen Honger in Afrika?. En ook de kol lekte voor de Nederlandse missio narissen, met Pinksteren, niet vergeten! Rektoraat Vredepeel Zaterdag: H. Norbertus, bis schop. 19.00 Jan Peetere. Zondag: Hoogfeest van Pinkste ren. 10.00 Jgt. Bertha van Pas- Camps; overl. oudere Botden-Geurts en zoon Tbnnie; Jo van Eerd. Maandag: 2e Pinksterdag. 10.00 Jgt. M. Poels. Dinsdag: H. Efrem, diaken en kerkleraar. 8.30 Bljz. int. (MJ). Woensdag: Z. Johannes Domini- ci, bisschop. 8.30 Voor de missiona rissen. Donderdag: H. Barnabas, apostel. 8.30 Voor de honger in Afrika. Vrijdag: H. Odulfus, priester. Geen H. Mis. Misdienaars: Za: Olga en Maris- ka. Zo: Rob en Nicol. Ma: Peter en Angela, Lektoren: Za: Dora Arts-Mennen. Zo: Maria Lenkens-Ermens. Ma: Joe Wynands. 'n abonnement waard Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor Mia Bouten-Gysberts; Nelly Peters- Fleuren en Ria Driessen en voor on ze missionarissen. Zondag: Hoogfeest van Pinkste ren. 8.30 H. Mis te Holthees; v.b.i. en uit dankbaarheid en onze zie ken. 10.00 Hoogmis. In deze mis wil myn medebroeder pater Willem Terlouw zyn 50 jaar kloosterjubi- leum vieren. Int. fam. Terlouw; Her man Janssen; fam. Seykens-Fleurkens; René Buyzen; oudere Martens-Michiels en Thei Arts. Maandag: 2e Pinksterdag. 9.00 PI. H. Mis voor alle lev. en overl. le den OLV Gilde en tz.i. 10.00 Hoog mis voor alle gevraagde intenties en voor onze overl. fam.leden en uit dankbaarheid t.z.i. Woensdag: 9.30 H. Mis te.v. de H. Jozef; fam. De Jong en alle gevraag de intenties. Rehoboth nieuws Ned. Hervormde Evangelisatie op G.G. Kerk: Cuppenpe<lje 2a Horst. Ibstorie: Clapvaeren 4, Horst tel. 87786. Kerkdiensten: Zondag 7 juni. Pinksteren om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: kand. R.D. Kwint Eist. Maandag 8 juni, 2e Pinksterdag, om 10.00 uur.; Voorganger: kand. J. v.d. Sleen, Maartensdijk. Deze week geen zondagschool. NEEM MEE: VOOR DE PINKSTERDAGEN, VOOR DE PICKNICK, VOOR DE LUNCH, VOOR OP REIS. Kandijbroodjes Volkoren broodjes Tarwebollen Harde broodjes Muesli broodjes Zonnekrackers Bvrkes ham Byrkes kaas prei Uienboiietjes Kaasbolletjes Rozijnen bollen De (originele) beschuitbollen en nog vele andere kleinbroodsoorten natuurlijk. Als aanvulling van ons schoonmaakteam van de bakkerij zoeken wy iemand voor op maandagmiddag. Tel. Informatie 04767-1254 echte bakker Protestantse Kerkengemeenschap On zondaö 7 juni zal in het Inter ven College, Leunseweg 2a te Ven- ray, ds. G. Duyvendak uit Huissen voorgaan in de dienst Aanvangstijd is 0930 uur. Tydens de dienst is er kinderopvang en wordt er kinder- nevendienst gehouden. Gelyktydig met deze dienst is er Jongerenkerk. Na afloop is er koffiedrinken. In de Ned. Herv. Kerk te Blittere- wyck gaat ds. Duyvendak eveneens voor in de dienst. Aanvangstijd is 11.00 uur. Jehovah Getuigen Hierby nodigen wy u uit voor het bijwonen van een bybeltoespraak met als thema 'God verheerlijken met alles wat wy hebben' in de Koninkrijkszaal aan de Henri Du- nantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. Oecumenische Basisgroep Heel de Kerk, heel de wereld A.s. zondag 7 juni is er een eucha ristieviering van de oecumenische basisgroep "Heel de kerk, heel de wereld". Thema van deze viering is "Rondom de geest". Plaats: Kapel bejaardencentrum Het Schutters veld, Bergweg, Ven ray. Aanvang: 11.15 uur. Voor de kinderen is er een kindemevendienst. Woensdag 24 juni gaan we vanuit Venray naar Banneux. We vertrek ken 's morgens om 7 uur vanaf de Paterskerk, vandaar naar het Schuttersveld (7.10 uur) en Nieu- weind en Oostrum. De kosten zyn 35,- p.p., koffietafel inbegrepen. Wy zyn om ongeveer 18.00 uur thuis. U kunt zich opgeven by M. Muysere-Janssen, De Seilier 5, tel. 83502. Van 6 tot 13 mei ben ik in de gele genheid gesteld om een reis naar Lourdes te maken. Voor my een zware maar onvergetelijke reis. Ik wil daarom iedereen, die deze reis mogelyk heeft gemaakt, van harte bedanken. Met name Heil der Zie ken, Piet Wilmsen, Gerrit Pirlo, zr. Ellen van het Groene Kruis, Maijan Klomp, Anna Rommen en Joost van de Vorle. H. Huisman, Bevrydingsweg 32 't^R JenE oer bj m In het kader van de n van Maria 'Sterre der Zee bisdom Roermond, wenli zaterdag 30 mei ook Venray aangedaan. Vele zich nog wel herinneren 4 tocht (ook wel de genoemd) van het gera door Limburg in 1954. Oo dekenaat Venray werd destyds op waardige gen. Eerst werden de kgj aangedaan, en vanaf Men het genadebeeld met enij tigheid overgebracht naar trus Bandenkerk, zaterdag 26 september 19jj bezoek van het beeld aandf Ven ray se kloosters en ins werd het op 1 oktober pled gebracht naar de Paterekj Ter ere van Maria het verblyf van het aan het klosster Jei woensdag 29 september! agrot een plechtig lof opj (zie foto). Op vrijdag 1 oktober ito beeld plechtig overgebracls Paterskerk, waar gesteld tot zaterdagavond:' Vanaf de Paterskerk gn, haar triomftocht door dH van Venray beginnen voor door een eindeloze ry mensen en tientallen brul halve het licht van de ter de vensters, en 1 drieduizend brandende van de mensen die aan tocht meededen, was allé duister gehuld. Tot 5 uur zondagmidt ber bleef het genadebeeld bidding nog in de Gi daarna volgde een plecl ting, waarby ook aan' schop van Roermor Lemmens. Vin uit Venray vertrok 'Sterre der Zee' naar h dekenaat namelyk Gennepïw de week nog een mooie foul* ze Mariahuldiging in 1954 J.vJ »L li!" OP Inne Programma van Omi op de FM 90.2 en via de FM 102.6 Mhz met op: Donderdag: 19.00 uur: De Rooy-ljjn, achtergrondinformatie en ken over Venrayse zaken. 21.00 uur: Eric's Schlagi Eric Hezen zweert by Xef"~ en Duitstalige muziek. Vrydag: 19.00 uur: De Rooy-iyn. met Frank v.d. Molen m(< nieuwe aflevering van Mui|e 21.00 uur: Prettig weekfi|nSc spannende muziek na eaj week. Zaterdag: 12.00 uur: Evenemei Tips voor een ontspanne zellig weekend voor u vei gepresenteerd door Nico 18.00-20.00 uur: Geurts Loon. De ideale sport en muziek. Zondag: 10.00 uur: Houwe Zo! Het) morgenprogramma van Beek. 11.00 uur: Hayké de la Twee uur wordt er alleen) wat u wilt horen, bel 13.00 uur: De Droom Wakker worden met Gióo! meer dan een droom. 14.00 uur: Ruben in de zondagmiddagprogramma| voor u beter maar weer kunt blyven. 16.00-18.00 uur: Muziek en) andersom). Frans weer helemaal op de h( sportgebeurtenissen weekend. Maandag: 19.00 uur: De Rooy-lyn. en aanbod' van Eric Tönrf 21.00 uur: PeelgrassHel se country-programma Wortelboer. Dinsdag: 19.00 uur: De Rooy-lyn. 21.00 uur: Willem in Muziek van Tben voor I van Nu. Woensdag: 19.00 uur: De Rooy-lljn. 20.00 uur: Wij doen 'tgi Vorige week werd tijdens de jaarvergadering va n de Vfl deling ABVA KABO een zestal jubilarissen gehuld. ZijJ jaar lid van deze vakbond en werden daarvoor in hetM* zet Op de foto boven van links naar rechts dhr. Pelzer, dl dhr. Droessen. Onder van links naar rechts dhr. Ras, dhi en dhr. Jacobs.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 18