Zangers van Sint Frans naar Fatima Kunst in Geysteren Eerste top-100 aller tijden van De Bonte Koe uwe dirigent ;0or Venray's lannenkoor iiolitie bluste met rater uit fluitketel L?OM0rtabe'8lu"e &L ill;; Kanaalwisseling op televisie Start winkeldiefstalprojekt SLIM SFEER Open dag bibliotheek groot sukses Voorronde Mgr. Roncken- concours Kaartverkoop schouwburg zaterdagochtend Succulenta houdt open dag Scholenuitwisseling Huy - Venray Gevonden Teus Schouten 25 jaar muziekleraar 2e Voorronde Havenpop Oproep!!! Donderdag 21 mei - Pagina 3 I I etj J b i opvolger van dirigent Pierre is de heer Hans Noyens als e dirigent van het Venray's lenkoor benoemd. Dhr. Noy- s geboren in Venray en is 29 oud en thans woonachtig in :ht walwaar hy als muziekdo- werkzaam is. Dhr. Noyens na het gymnasium gestu- op het conservatorium in stricht en hierna aan het B ra il/ .conservatorium te Tilburg al- J hy koordirektie uitvoerend icus voltooide. Verder studeer- op het conservatorium in olm en by professor rJ. is aa. werkzaam geweest als it koordirektie in Utrecht en hij diverse koren onder zyn o.a. Kamerkoor Maastricht msterdam en het Nederlands gWmtenkamerkoor en was koor- jnissaris aan het Brabants Con- lorium. het binnenhalen van deze ïusicus hoopt het Venray's or het hoge peil te bly- aden en het repertoire uit te breiden. ®en niet alledaagse rapporta- lin het dagrapport van de po- n Üe, die wy onze lezers niet onthouden, ^Aan de balie vervoegde zich Ji inwoner die op de bus van lfZuidooster stond te wachten, jj had ontdekt dat de prullen- die by de bushalte voor het Mareaq staat, .in brand was ge? lakt. De politieman aan de ba- f jjj(p bedacht zich geen moment a snelde met de fluitketel met tóer naar het "brandje' en kon Jtblussen, voordat de prullen- door de brand werd ;rs in de bossen idagmiddag kon de politie in "nissen in en om het Hoogrie- een drietal jeugdige crossers uden. een jongen bereed een notor en twee jongens ieder ■fminicrossbrommer. •drietal, woonachtig in Venray, tun voertuigen aan de politie en, die die in "bewaring' nam. Ecier van justitie zal bepalen proces-verbaal zal worden op- akt en of de brommers in worden genomen. De ouders in ieder geval in kennis Huurder lette niet op D 44-jarige Venrayse bestuur- van een personenauto lette by utstappen uit zijn auto in de «lastraat onvoldoende op. Tben 79-jarige bestuurster van een zijn auto passeerde opende hy portier. De bejaarde dame e tegen het portier en kwam te Ze moest voor behandeling het ziekenhuis worden ver- Het ongeluk vond vry dag gen m even over 11 uur plaats. Alvoor 149,-p. dag bent "ln uw eigen Huur-Opel *en lekker lang weekend *69 mei Hemelvaart. heen wilt fe'fiEn,.wlis,u ie weg. hopenbaars ^firvoer is Brder, 'Ito u maar. _per dao Per week aarf^c26 volledl9e tarieflijst ^Reserveer ti|dTg_ 1 rnfffin ïnn en jSH LÜÜfj0 km vnj per dag. Atebe Garage bv Het is een lange tyd stil geweest rond het jongenskoor Zangers van St Frans. Allerlei redenen waren daar de oorzaak van. De ernstigste redenen waren wel: de verschuivin gen binnen het koor in verband met de stembreuk en het gering aantal jongens dat zich als nieuwe leden laat inschry ven. De vorig jaar ondernomen concertreis naar Po len heeft het koor door verschillen de omstandigheden goed gedaan. Nieuwe leden kwamen de gelede ren versterken en de animo van de reeds aanwezige zangers werd ver hoogd. Tydens de verschillende Kerstuitvoeringen was reeds te merken dat het nodige enthousias me weer aanwezig was en de resul taten gunstig beïnvloedde. De elk jaar drukke Paastyd voor het koor gaf te kennen dat het het niveau van gepresteerde hoogtepunten uit het verleden evenaarde! Die reis naar Polen heeft echter nog meer veroorzaakt: de interna tionale vereniging Pueri Cantores, waarvan ook de zangers lid zyn, had in Polen geen leden. Door nu tydens die concertreis de idealen van Pueri Cantores in Polen bekend te maken en door te laten horen hoe jongenskoren dienstbaar kun nen zyn tydens liturgievieringen, is in Polen het voorbeeld van de, Zangers gevolgd en is onlans de Poolse afdeling van Pueri Cantores opgericht en geïnstalleerd. Die Poolse afdeling telt nu negen goede jongenskoren en Polen is het eerste lid van Pueri Cantores van de lan den achter het 'yzeren gordyn'. Ook Portugal is nog geen lid van Pueri Cantores. In Portugal hoorde men wat in Polen gebeurd was. Men ging aan het werk met als resultaat dat ongeveeer een honderdtal ko ren in Fhtima zullen congresseren. 'Wat zou 't fyn zyn als 't jongens koor uit Venray, tydens dit congres zou kunnen optreden...' zeiden ze daar in Portugal. Bovendien eisten de subsidiërende instanties dat ty dens het congres het internationale karakter van Pueri Cantoris moest blyken. Na enig nationaal en internatio naal overleg werd besloten dat er twee 'halve' koren naar Fhtima zul len reizen t.w. een gedeelte van het koor uit Wurzburg van S. Koesier en een gedeelte van het koor uit Venray. Deze twee koren hebben een gelyk programmagedeelte en kunnen dus samen concerteren zonder al te veel repetitie. Boven dien is aan het vereiste internatio nale tintje tweevoudig voldaan. Beide koorgedeelten kunnen ook apart concerteren. De lezer zal wel begrepen hebben dat deze reis een vliegreis wordt en wie zal dat betalen... Het koor- bestuur en de ouders van de uitver koren zangers deden een duit in de pot, maar ook vele vrienden met het koor uit het Venrayse bedryfisle- ven hebben de reiskas mede ge vuld. Men vond e.e.a. toch wel een zeer eervolle zaak voor Venray. En mede dankzij sponsoring van Sla gerij Drabbels, Assurantiekantoor Holtermans, Rank Xerox, KLM, Poels Rijwielhandel, Garage Brauckman, Ijzerhandel Hendriks, Woninginr. H. Oudenhoven, Zonwe ring Venray bv., Ra. Clephas, Perso neelsvereniging Inalfa, Life-Style boetiek Van Dyk, gaan op vry dag 29 mei 5 sopranen, 5 alten, 3 bassen en 3 tenoren via Lissabon naar Rati- ma om als groep Zangers van Sint Frans een concert te geven en om samen met Wurzburgerdomsingk- naben te concerteren. De Zangers treden op nadat de Portugese afde ling van Pueri Cantores als lid is op- genomeri in de internationale Federatie, op zondagmiddag 31 mei. De Zangers zyn er een beetje trots op, dat vele vrienden de reis m oge- lyk maakten, maar ook erg bly dat het koor weer in staat is Venray te vertegenwoordigen op internatio naal niveau! Oude Oostrumseweg 4", 5802 CC Venray Tel. 04780 86200 Zondag is het dan zo ver dat wy maar liefst 21 kunstwerken van Charles Eyck tentoon kunnen stel len in de kerk, welke in particulier bezit zyn. Eveneens kerkelijke kunstschatten vanaf 1500. Harm Rutten uit Geysteren, die onlangs de opdracht kreeg van de gemeente een beeld te vervaardigen t.b.v. de dorpskerk Geysteren, zal zijn werk exposeren in de crypte van de kerk. Verder zijn er 12 expo santen uit deze regio die hun werk tentoon zullen stellen in speciaal hiervoor ingerichte overkappingen, alsmede in Eethuis Den Boogaard. Het restaurant is voor deze dag om gebouwd tot expositieruimte en heeft de a la carte kaart voor deze dag achterwege gelaten en aange past aan het seizoen. Voornamelijk gerechten met asperges. Er wordt die dag een schilderij vervaardigd door de deelnemende kunstenaars. Burgemeester J. Hahn zal als openingshandeling de eerste streek geven op het doek terwyl de 'Lekke Band Billies' uit Nymegen een lied ten gehore bren gen, speciaal gecomponeerd voor deze manifestatie. Leo Martens van Pottenbakkerij Rooy-art uit Venray stelt een objekt ter beschikking (lotterie-potterie) voor het kopende publiek. Per 1 juni a.s. is er een kanaalwis seling op televisie. Nederland 3 ruilt met TV-5. Dus vanaf 1 juni voortaan: Nederland 3 op kanaal 30- (541,25 MHz); TV-5 op kanaal 2 (48,25 MHz). Deze wisseling is noodzakelijk om de beeldkwaliteit op Nederland 3 op het gewenste kwaliteitsniveau te brengen. Het kanaal 2 in de lage frekwentie van 48,25 MHz blijkt zeer gevoelig voor ruis en storingen van buitenaf (sommige babyfoons, draadloze telefoons, e.d.). Ook minder goed aangesloten stekkers van antennekabels naar de Lv.-toestellen geven vooral op dit kanaal direkt problemen. Mede met het oog op de aanstaan de Europese kampioenschappen voetbal menen wy onze abonnees van dienst te zijn met een verdere verbetering van de beeldkwaliteit van Nederland 3. Heeft u overigens al een gratis nieuwe kanalenkaart gehaald? Mer- seloseweg 63. Kantoor geopend op dinsdag t/m vrijdag van 13.30-15.30 De komende drie weekends zal het centrum van Venray in het te ken staan van het winkeldiefstal projekt. Dat houdt in dat drie theatergroepen, t.w. Ventiel, Balans en Intervee, optreden in winkels van het centrum en daar winkel diefstallen plegen. De groepen spe len zo echt, dat zeker het winkelend publiek denkt, dat er winkeldief stallen worden gepleegd. Het gaat juist om het verrassend effekt, maar de nadruk zal liggen op de realiteit Zelfs zal door de groepen gespeeld worden met onechte politie mensen. Voor de zekerheid, dat er geen an deren misbruik zullen kunnen maken van de in scene gezette win keldiefstallen, kunnen de mede werkers van de drie theatergroepen zich legitimeren. Op zaterdag 6 juni zal op de Grote Markt de afsluiting van dit projekt plaatsvinden. De afdeling voorko ming misdrijven staat volledig achter het optreden van de theater groepen. Na Venray zullen de thea tergroepen dit jaar ook elders gaan optreden. KINDEREN NAAR KUNST LEREN KIJKEN EN ZELF BEZIG ZIJN i Alle creatieve kin^eraktivi^jten zijn gratis in speciaal opgebouwde tenten op het kermisterrein. De kinderen kuiinen onder begelei ding boetseren. Letty Wqjon zal de kinderen grimeren gedurende de hele dag. Vervolgens zal Ietje Jans sen met de kinderen hoofddeksels maken met plantaardige materia len. Sasja van de Ven zal twee keer een voorstelling geven met haar poppentheater in zaal Kleeven op het podium voor kinderen vanaf 4 jaar. DEMONSTRATIES Janny van de Wiel zal laten zien hoe je met de pottenbakkersschijf omgaat. Terwijl op een andere loka- tie weer te zien is hoe Karien van Koolwijk en Tiny Claassen handwe- ven. Mieke van Vroonhoven zal op de laan by Eethuis Den Boogaard raku stoken. MUZIKALE KUNST Vrouwelyk saxofoonkwartet uit Horst zal twee keer optreden. Lekke Band Billies spelen de hele dag op diverse lokaties. Cello-trio van de Muziekschool uit Venray en hét Blokfluitensemble En Bloc uit Ven ray zullen in de kerk spelen ter opluistering van de expositie wer ken Charles Eijck. UNIEK De commissie Kunstmanifestatie Geysteren, hetgeen een particulier initiatief is. organiseert dit met me dewerking van 3 verenigingen: de voetbalclub. Pastoor Kemmere Koor en de LVB. Verder heeft de profes sionele horeca alles in eigen hand en zullen zorgen voor de inwendige mens. Zij hebben zelfs de primeur in Geysteren die dag met de nieuwe haring van Jan Zwarthoed. Vlagge tjesdag in Geysteren. Dorpskern autovry, voldoende parkeerplaatsen en grotendeels overdekt Zondag 24 mei van 11.00 tot 17.00 uur. Een bazoek aan Geysteren de moeite waard! 70 SLAAPKAMERS EN ALLE SOORTEN SLAAPSYSTEMEN GROTE KEUZE EN EEN GOED ADVIES Gildeweg 17 - BEERS (bij Cuyk) - 08850-22337 Vrijdag koopavond De open dag van de bibliotheek op zondag 17 mei was een grandi oos sukses: stralend weer; aan ste kel yke muziek van Big Band Flavour op het terras; 900 bezoe kers; ondanks de snelle vaardig heid van karikatuurtekenaar Guus Ong, stond er de hele dag een rij wachtenden; de lokale omroep deed live verslag, o.a. van het voorle zen aan de kleintjes; de grotere kin deren genoten van de Roald Dahl- vertelling van Paiga Szmulewicz; de boekenmarkt trok zoals altijd veel belangstelling; in het najaar is de volgende markt gepland. Bezoekers, deelnemers en biblio theekmedewerkers waren unaniem enthousiast Het was een echt feest Voor al degenen die het gemist heb ben: loop eens binnen om: de ten toonstelling voer de geschiedenis van de Venrayse bibliotheek te be- kyken; te griezelen in het spook huis; op uw gemak een krant of tydschrift te lezen. De openingstijden zijn: maandag t/m donderdag van 14.00-18.00 uur; vrijdag van 14.00-21.00 uur en za terdag van 10.00-13.00 uur. Op zaterdag 23 en zondag 24 mei a.s. organiseert fanfare St Oda uit Merselo de derde en laatste voor ronde van het Mgr. Roncken Jeugd- solisten- en Jeugdensemblecon- cours 1992 van de R.K. Limburgse Bond van Muziekgezelschappen. In totaal zullen 83 optredens ver zorgd worden door solisten en duo's uit geheel Limburg. De optredens zullen beoordeeld worden door de juryleden Piet Aben uit Pey-Echt en Dominique Schreurs uit St Odilien- berg. De pianobegeleiding wordt verzorgd door Suzanne Welters uit Buchten. Op zaterdag begint het concours om 16.00 uur en duurt tot ongeveer 22.00 uur. Op zondag wordt al om 11 uur begonnen en zal het laatste optreden om 21.00 uur zijn. Hierna zal ook bekend zyn welke deelne mers van de drie voorronden door de Limburgse Bond zullen worden uitgenodigd voor deelname aan de finale in september in Schinveld. Het concours wordt gehouden in zaal 't Anker, Grootdorp 73 te Merselo. Zoals het er nu uitziet wordt het a.s. zaterdag een mooie zomerdag. De eerste beursdag trekt altijd veel bezoekers en om de mensen het wachten wat aangenamer te ma ken, zal er vanaf 9.00 uur koffie klaar staan aan het buffet De volgnummers worden om 10.00 uur uitgereikt Er moet er gens een begin zijn en het tijdstip van 10.00 uur is altyd aange houden. By mooi weer zal er ook voor ge zorgd worden dat er stoelen be schikbaar zyn voor de wachtenden. Men dient evenwel zelf in de gaten te houden hoe de volgorde is tot het tydstip dat de volgnummers zijn uitgedeeld. Dat is in voorgaande ja ren steeds goed gegaan, maar om dat men vanaf 9.00 uur koffie aan het buffet kan halen kan er wat heen en weer geloop ontstaan. Maar waar volwassen mensen by elkaar zyn, moet een en ander toch soepel kunnen verlopen. Welke regelge ving men ook toepast, het zal altyd wel anders mogelijk zyn. Wie een volgnummer gekregen heeft kan ongeveer uittellen wan neer men aan de beurt is. Men re kent per volgnummer één minuut nodig te hebben. Wie dus b.v. nr. 206 krijgt, kan rustig drie uur naar huis gaan of gaan winkelen. Cactussen en vetplanten in bloei Zondag 24 mei houdt de afdeling Noord- en Midden-Limburg van Succulenta van 10.00 tot 17.00 uur een open dag voor iedereen die meer te weten wil komen over cac tussen en andere succulenten. Er bestaan nog veel misverstan den over deze plantensoorten. Ve len van ons denken dat alles wat prikL geen water nodig heeft, niet groeit en nooit bloeiL een cactus is. Niets blykt minder waar. Er zyn zelfs castussen die anderhalve me ter per jaar groeien. Er zyn ook cac tussen zonder stekels, sommige hebben zelfs bladeren. En alle cac tussen moeten water en mest heb ben. Wel hebben ze, net als alle andere succulenten, een rustperio de, waarin ze niet groeien en dus ook geen water nodig hebben. Die rustperiode is erg belangryk, omdat dan de kknoppen worden gezet voor de bloei in het nieuwe seizoen. Er zyn zo'n tweehonderdduizend soorten bloeiende planten. Acht duizend daarvan sparen hun water in bovengrondse delen om de droge tijd door te komen. Die planten worden verplanten of succulenten genoemd. De Nederlands-Belgische vereniging van liefhebbers van cac tussen en andere succulenten, Suc culenta, heeft zo'n vijfduizend leden en bestaat uit 33 afdelingen, waarvan Noord- en Midden-Lim burg er één is. Zondag zetten zij de deuren van hun kassen wagenwyd open. In Venray kunnen belangstel lenden terecht by Th. Gommans, SL Jozeflaan 8 in Smakt en N. van Hoek, Oranjestraat 19 in Venray. Op 13 en 14 mei kwamen 80 kin deren uit de hoogste klassen van de Ecole Communale van Huy naar Venray. Huy ligt net achter Luik aan de Maas in Franstalig België. Het was voor de vyfde maal, dat deze uitwisseling plaatsvond met de Venrayse scholen De Vlaswei en de Dr. Poelsschool. De Belgische kinderen hebben Nederlandse les op school en kunnen dat zo in praktyk brengen. De Nederlandse kinderen zyn een maand geleden in Huy geweesL en daar zeer gastvrij onthaald. In Venray werd de Grote Kerk be zocht, de toren beklommen, en kre gen de scholieren een rondleiding in het Freulekeshuus. Op de velden van het Vincent van Gogh Instituut werden spelletjes gedaan en interland-voetbalwed- stryden gespeeld. Dankzy het schitterende weer werden het twee fantastische dagen. Deze uitwisseling kwam mede tot stand door een initiatief van de Ro- taryclub Venray. Een van de doel stellingen is mondiaal begrip kweken. Dit kan als je kennis neemt van eikaars cultuur. Kinde ren uit twee buurlanden zo met el kaar in kon takt te brengen, is een goede gelegenheid hiervoor. Motorrijder gewond Op de Puttenweg te Ysselsteyn vond dinsdagavond omstreeks 7 uur een verkeersongeval plaats waarbij een 18-jarige bestuurder van een motor zodanig gewond raakte, dat hij naar het ziekenhuis moest worden vervoerd. Vanaf de Ringweg wilde een 43-jarige bestuurder van een perso nenauto uit Heide, de Puttenweg opryden. Hij zag dat uit de richting Ysselsteyn een personenauto na derde, en om een botsing te voorko men reed hy over het fietspad en berm om vervolgens toch de Put tenweg op te ryden om vervolgens een links gelegen inrit in te ryden. Op dat moment naderde de motor die hy te laat bemerkte. Gevonden voorwerpen van 12 t/m 18 mei 3 Onderbroeken in plastic tas; zil veren armbandje; zilveren halsket ting met naamplaatje en twee hartjes; rechter gymschoen wit met blauw; Mephisto schoenen; sleutels en eigarettenaansteken; zes sleu tels; drie sleutels; bruin etui met vier sleutels; twee sleutels aan rin getje; zwart/bruine fietstas; beige fietstas; wieldop. Voor inlichtingen kimt u zich ty dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tsL 224. In het Hemelvaartweekend van 27 t/m 31 mei a.s. viert fanfare Vriendenkring het 85-jarig jubi- leumfeesL Zoals iedere 5 jaar te doen gebruikelyk plaatsen wy een feesttent op het gildeterrein en hopen wy met een gevarieerd pro gramma, de gemeenschap Over- loon een gezellig dorpsfeest te kunnen aanbieden. Tijdens de feesten zullen muziekvrienden uit Tisjechoslowakije, Oostenrijk en Amsterdam in Overloon te gast zyn. Op zondag 31 mei zullen wij onze gewaardeerde muziekleraar Teus Schouten uit Beuningen Gld. huldi gen wanwege de 25 jaren dat hij les geeft aan leerlingen van onze ver eniging. Thus Schouten is sinds 1967 ver bonden aan de Muziekschool van Boxmeer. Tévens heeft hij ruim 20 jaar als trompettist by de Koninklij ke Luchtmachtkapel gespeeld. Teus startte zijn lessen voor klein koper instrumenten in 1967 als opvolger van de heer Montyn. Tydens de 25 jaren dat Tfeus in Overloon werk zaam is hebben er ongeveer 200 leerlingen van hem les gehad. Ty dens de huldiging op zondag 31 mei om 11.30 uur hopen wy dan ook dat vele oud-leerlingen Teus komen feliciteren met zyn jubileum. Het feit dat fanfare Vrienden kring uitkomt in de superieure af deling is mede te danken aan de kwaliteit van de opleiding van Teus Schouten. Op zaterdag 30 mëï a.é. gaat in ge meenschapshuis De Zandhoek in Wanssum de tweqde voorronde van de talentenjacht Havenpop' van start. De aanvang van de avond is 20.00 uur, met optredens van de volgende bands: Frans (Horst-Lottum), Runa way (Castenray), Lumber Jack (Lan- geboom), Cops Robbers (Venlo), Heideroosjes (Horst). Daarnaast verschynen een aantal solisten op de bühne, te weten: Lindsey Schuman (Eindhoven), Mark Verheyen (Grubbenvorst), Pe tra Hoeymakers Esther Seuren (Melderslo). De entree by deze happening op 30 mei bedraagt ƒ6,50, of in de voor verkoop ƒ5,-. Kaartjes van de voor verkoop zyn te verkrygen tijdens openingsuren in Soos Midgard te Wanssum, elke zaterdag en zondag vanaf acht uur 's avonds. Politie vraagt getuigen Graag zou de politie in kontakt komen met eventuele getuigen die gezien hebben dat op maandag 18 mei, op de parkeerplaats by het zie kenhuis, een personenauto van een mevrouw uit Bergen door een an der motorvoertuig is geramd en be schadigd. De koplamp en bumper werden vernield. De botsing moet tussen 10.55 en 12.30 uur hebben plaatsge vonden. De veroorzaker moet ge zien de schade, de botsing bemerkt hebben, maar is zonder dat zyn identiteit kon worden vastgesteld, doorgereden. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinek Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: A. COENEN P&terestraat 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Key ze r en dr. Van Dongen: DR KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEK EN VERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN 8T. ODA Passage 1, tel. 81255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 1R00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtludye) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar.- O. VERHAEGEN, tel. 82281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTS ENP RAKTIJK WH. Kremer en W.G.A.M. Loonen en GW. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 DIERENARTSENPRAKTIJ K E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak DIERENKLINIEK Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren H. EERTEN, tel. 04784-2273 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 12 uur WEEK DIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktyk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door R. van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 04780-82411 In uw gemeente roept de Prakti sche Thuishulp Noord-Limburg en thousiaste mensen op die zich enkele uren per week willen inzet ten in een gezin met een gehandi capt gezinslid, zodat de ouders/ verzorgers even kunnen ontspan nen. U bent verzekerd en de on kosten worden vergoed. Voor informatie en aanmelding kunt u op maandag, woensdag en vrydag kontakt opnemen met A. van de Ven, koördinator Praktische Thuishulp, tel. 04780-26240 of met de kontaktpersoon voor de gemeen te Venlo, mevr. Gilsing, tel. 077- 828113 dan wel met de kontaktper soon voor de gemeente Helden, mevr. The ken, tel. 04760-71036. Deze zomer bestaat café De Bonte Koe alweer 5 jaar. In het kader van de viering van dit eerste lustrum worden een aantal feestelyke akti- viteiten georganiseerd. Op zondag 7 juni (Eerste Pink sterdag) wordt de Eerste Bonte Koe top-100 aller tyden gepresenteerd. Iedereen kan helpen deze top-100 samen te stellen. Vul je favoriete 5 nummers in op onderstaande bon en maak kans op het winnen van een CD-walkman, muziekinstru menten, CD's, enz. By de volgende adressen z(jn ook formulieren te krygen en in te leve ren: Café De Bonte Koe, Hoen derstraat 4; Hans van Bree, Patersstraat 8; Music World, Passa ge 8 en Dingus, Hoenderstraat 10. Vul onderstaande bon in vóór uiterlyk 29 mei en breng of stuur deze naar De Bonte Koe. Titel van het nummer Naam uitvoerende artiest Persoonlijke gegevens: Naam: Adres: Woonplaats Telefoon 1

Peel en Maas | 1992 | | pagina 3