Rekonstruktiewerken op de provinciale weg Deurne-Well (S3) Hondenkontrole NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY nderwet Hinderwet Hinderwet Hinderwet Bouwvergunning aangevraagd Bekendmaking Bouwvergunning verleend Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Geen huisvuil ophaaldienst Commissie voor economische zaken wordt verplaatst Geen commissie culturele zaken Raadhuis gesloten Kollektekalender mei 1992 Sporthal Ï8 me MAAS Donderdag 28 mei - Pagina 17 IVENRAY rt 1 lm. vrijdag van 9.00 tot Bevolkingszaken is te- op donderdag van uur. peningstijden kan uitslui- onische afspraak worden |tinw. uitsluitend te telefonische afspraak jnheld bestuurson- I, tel. 04780-23269, al- Mag. in 1000 tot 1UOO uur <en: gewestelij- telijke samenwer- jtuurlijke koördinatie; orde en veiligheid; voor- Jnspraak algemeen; dorps |n; personeel, organisatie ca; interne dienstverle- ische zaken: bevorde- anheid, markten en ..al en middenstand, I toerisme, bedrijfs- en snreljs-de Loo ter) n 1000 tot 11.00 uur. Ir algemeen milieubeleid, afvalverwerking, fiting, bodemsanering; pelijke zorg: gezondheids- bchappelijk werk, ouderen- jnzorg (RBA), sociale (WSW), culturele |ri; sociale vernieuwing; Ikiljen n 10.00 tot 11.00 uur. blastingen, gemeentega- <en); openbare wer- riolering, reiniging, ar an vervoer; agrarische eling, beheer en ver- wronden. j^lvan 10.00-11.00 uur. Ill ordening; volkshuis- fcMfccuw- en woningtoezicht; nazicht; stedebouw; (m.u.v. beheer land- Jden): beheer eigendom- ^*iloitatie bestemmings- grondverwerving; tin 10.00-11.00 uur. muziekschool, mu- -Jwuwburg, bibliotheek, mo- i torg, oud archief, culturele I an, grote en kleine kun- J teademie; sociale zaken; volwassenen-edukatie; rekreatie; jeugd- en jon- akkommodatie-aangele- sociaal-cultureel werk; Waagstukken; mediazaken; n9 dng bekendmaking erpbeschikking «ster en wethouders van ten bekend, gelet op de ene bepalingen milieu- lat zy voornemens zyn ef te beschikken op een m hinderwetvergunning chap Janssen-Utjens, 5812 AB Heide, voor e' de gehele inrichting Hvergunning voor een crij gelegen aan de 1 te Heide. 0, fer oplegging van voor- die nodig zyn in het —1 'lietvoorkomen ofbeper- y Nar. schade of hinder .1 nrichting. lti ^beschikking en bybe- - tokken kunnen op het rac Badhuisstraat 1 te Ven tra 309, elke werkdag van jre' M uur worden inge- juni 1992. 1 datum kunnen de stuk- la telefonische afspraak, lezien op elke donderdag ot 1930 uur. rager, alsmede degenen hebben ingebracht 'ding van de aanvraag en Bn toont dat hy daartoe toet in staat is ge- Den tot bovengenoemde Motiveerde bezwaren in- iBar aanleiding van de Schikking De bezwaar- Pjcten schriftelijk by Tower en wethouders wor- -- end. Degene die een be- indient, kan verzoe- poonlijke gegevens niet niaken. J( ^r en wethouders 'deze, 0 1 Vi*n de afdeling -^■Nesting ruimtelijke cn milieubeheer, Mencken In opdracht van de provincie zal vanaf 25 mei 1992 worden begon nen met rekonstruktiewerken op de provinciale weg Deurne-Well (S3). Het betreft werken op een tweetal wegvakken, te weten een vak tus sen km 7.100 en km 9.250 globaal gelegen tussen de aansluiting van de Langstraat/Heidseweg en de Leunseweg en een vak gelegen tus- Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy hinderwetvergun ning hebben verleend aan: M. Peetere, Dakdekkeretraat 24,5801TK Venray voor het oprich ten en in werking hebben van een handelsonderneming waar elektro motoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW gelegen aan de Zuivel- weg 2d te Leunen; Gebroeders Fleurkens, Heidse Peelweg 50, 5813 AJ Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een vleesvarkensbedrijf gelegen aan de Heidse Peelweg 50 te Ysselsteyn; A. Jespere, Kempkensberg 3, 5813 AE Ysselsteyn voor een nieu we, de gehele inrichting omvatten de vergunning voor een mest- varkens-, akkerbouw- en tuinbouw bedrijf gelegen aan de Kempkens berg 3 te Ysselsteyn; A. van Kempen, Horeterweg 8, 5809 ES Leunen voor het oprichten en in werking hebben van een fruitbedryf waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamen lijk vermogen van meer dan 1,5 kW gelegen aan de Horeterweg 8 te Leunen; W. de Mulder, Deumeseweg 104, 5813 AB Ysselsteyn voor het uitbreiden/wijzigen van een glastuinbouwbedrijf gelegen aan de Deumeseweg 91 te Heide; M. Philipsen, Rotven 3, 5808 AL Oirlo voor het uitbreiden/wijzi gen van een varken sfok- en pluim- veevermeerderingsbedryf gelegen aan de Rotven 3 te Oirlo; P. Bistervelts, Steegse Peelweg 55, 5809 ED Leunen voor het oprichten en In werking hebben van een boomkwekerij waar elek tromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW gelegen aan de Steegse Peelweg 55 te Leunen; M. Direks. Ttee uwen hofweg 10, 5809 EJ Leunen voor het uitbrei den/wijzigen van een rundveehou derij en mestvarkensbedryf gelegen aan de Teeuwenhofweg 10 te Leunen; V.O.E Keyzera, Deputé Pe tersstraat 28, 5808 BC Oirlo voor het oprichten en in werking heb ben van een loonwerkbedryf waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW gelegen aan de De puté Peterestraat 28 te Oirlo. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 28 juni 1992. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 1630 tot 19.30 uur. Tbt deze datum kan by de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tydig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zijn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzy vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schoreen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken sen km 11.150 en km 12.250 glo baal gelegen tussen de kruising met de provinciale weg Venlo- Maashees en de aansluiting met de Mgr. HanssenstraatAVitte Ven- nenweg. Het laatstgenoemde wegvak zal als eerst in uitvoering worden geno men. De uitvoeringsperiode zal lig gen tussen 25 mei en 30 juni a.s. In deze periode zal het werk in zes fases worden uitgevoerd. In elke fase zal één weghelft over een be perkte lengte (ca. 400 meter) wor den afgesloten. Het verkeer langs deze wegvakken zal worden gere geld met verkeerslichten, hetgeen uiteraard gepaard gaat met hinder voor het verkeer. In de laatste fase zal de Witte Ven- nenweg worden gesloten. Om de overlast van de bedryven, gelegen op het industrieterrein aan de Wit te Vennenweg tot een minimum te beperken, zal deze fase in een week end vanaf vrijdagmiddag 18.00 uur worden uitgevoerd. Aansluitend, vanaf 30 juni zal worden begonnen met het eerstge noemde wegvak, tussen de Lang straat en de Leunseweg. De belang rijkste aktiviteiten op dit wegvak worden uitgevoerd na de bouwvak vakantie. In de periode september-oktober a.s. zyn voor het verkeer in westelij ke richting wegomleggingen onver mijdelijk. Het verkeer in oostelijke richting zal normaal doorgang wor den verleend. Kennisgeving bekendmaking On twerp beschikking Burgemeester en wethoudere van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne. dat zy voornemens zyn hinderwetvergunning te verlenen A. Kahraman, Twynsterhof 69, 5709 GW Helmon voor het oprichten en in werking hebben van een pizzeria met pizza- en sho- armaoven gelegen aan de Kiosk 22b te Venray; W. Arts, Timmermannsweg 94, 5815 AD Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een kalkoe- nenhouderij gelegen aan de Timmermannsweg 94 te Yssel steyn; Th. Camps, Wanssumseweg 15, 5807 EA Oostrum voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een mestvarkens bedryf gelegen aan de Wanssumse weg 15 te Oostrum; J. Keretens, Timmermanns weg 102, 5813 AR Ysselsteyn voor het oprichten en in werking heb ben van een boomkwekerij en han delsonderneming waar elektro motoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW gelegen aan de Timmer mannsweg 102 te Ysselsteyn; J. Bovee, Rouwkuilenweg 19 te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning voor een champignonkwe- ker(j, waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk ver mogen van meer dan 1,5 kW, gele gen aan de Rouwkuilenweg 19 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voor schriften die nodig zyn in het belang van het voorkomen of beper ken van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Ven ray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 11 juni 1992. Tot deze datum kunnen de stuk- kén ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hy daartoe redely kerwys niet in staat is ge weest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking De bezwaar schriften moeten schriftelyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een be zwaarschrift indient, kan verzoe ken zijn pereoonlyke gegevens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat by hen een aanvraag om vergunning ingevolge de Hin derwet is binnengekomen van: Maatschap J.Th. en J. Dobbe, Kempkensberg IA, 5813 AE Ys selsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een varkens- en rundveehou derij gelegen aan de Kempkensberg 1 en LA te Ysselsteyn; J. Bloemen. V.edeweg 8, 5816 AK Vredepeel voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning voor een melkrundvee- en vleesvarkenshouderij gelegen aan de Vredeweg 8 te Vredepeel; Maatschap Dings, Veulense- weg 33, 5814 AA Veulen voor het uitbreiden/wyzigen van een tuin bouwbedrijf gelegen aan de Veulen- seweg 33 te Veulen; Maatschap Van Bakel, Vrede weg 9, 5816 AJ Vredepeel voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een mest- varkens- en rundveehouderij gele gen aan de Vredeweg 6. 7 en 9 te Vredepeel; N.V. Waterleiding My. Lim burg, Pr. Bisschopsingel 2, 6211 JX Maastricht voor het oprichten van een distriktskantoor/stallingsruim- te voor bedry fwagensAverkplaats/ magazijn, gelegen aan Keizereveld 21 te Venray. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 27 juni 1992. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray. Degene die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zyn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Wij zyn voornemens om voor de ingediende aanvraag een openbare zitting achterwege te laten, omdat daaraan naar verwachting geen be hoefte bestaat. Indien men echter hierom verzoekt (bij de onderafde ling milieubeheer) kan men tot één week voor het verstrijken van bo vengenoemde termyn in de gele genheid worden gesteld ook mondelinge bezwaren in te bren gen. Daarbij bestaat dan tevens de mogelijkheid tot een gedachtenwis- seling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en ove rige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en alleen degenen die kunnen aantonen dat zy daartoe re delijkerwijs niet in staat zyn ge weest, kunnen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke be schikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen. het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, Burgemeester en wethouders zyn voornemens aan de volgende bou- waanvragen medewerking te verlenen. het bouwen van een garage aan de Marjolein 46 te Venray, tn.v. J.H. Litjens, Landweertweg 6; het bouwen van een garage met carport aan de J. van Wytten- horetweg 26 te Vredepeel, tn.v. P.J.G.M. Flinsenberg; het bouwen van een bedrijfs woning aan het industrieterrein De Hulst te Venray, tn.v. Taxibedrijf T. Peetere, Overloonseweg 71; het bouwen van een bedrijfs ruimte aan het industrieterrein De Hulst te Venray, tn.v. Taxibedrijf T. Peetere. Overloonseweg 71; het bouwen van 13 woningen aan de Marjolein te Venray. tn.v. Ge- bebouw, Achterdyk 18 te Helmond: het uitbreiden van woningen aan de Randen rade 70, 72, 74, 80 en 90 te Oostrum, tn.v. Raedts Bouw bedrijf b.v.. Mgr. Hanssenstraat 57; het bouwen van 4 garages aan de Randenrade te Oostrum. tn.v. fam. Achten. Hellegere, Linssen en V&n Dyk. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 29 mei 1992 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, dre. J.F.H.A.B. Waals Burgemeester en wethouders van Venray, maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 2, lid 3 van de Inspraakverordening voor de ge meente Venray bekend, dat ter inza ge ligt een voor-ontwerp van het bestemmingsplan 'Wilhelmina- plein', dedeeltelyke herziening 1992 en Centrum/-herziening II, ge deeltelijke herziening 1992'. Deze herziening heeft betrekking op het mogeiy'k maken van het bouwplan van de firma Leo van Schayik/Osnabrugge. Molenstraat 14 te Beers, tot het bouwen van een winkel, 14 appartementen en een parkeerkelder op het Wilhelmina- plein te Venray. Het voornemen bestaat om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet vooruitlopend op de herziening van het bestemmingsplan aan het bouwplan medewerking te ver lenen. Het voor-ontwerp, het bouwplan en de overige daarop betrekking hebbende stukken liggen met in gang van 1 juni 1992 gedurende twee weken voor een ieder ter inza ge in het raadhuis, afd. VROM, balie bouwbeheer, Raadhuisstraat 1 te Venray, tydens kantooruren van 9.00 tot 12.00 uur. Gedurende bovengenoemde ter myn bestaat voor een ieder gele genheid schriftelyk op beide plannen te reageren by burge meester en wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Op woensdag 3 juni 1992, aan vang 20.00 uur, zal in de burgerzaal van het raadhuis een openbare in sp raak-/in formatieby eenkomst worden gehouden. Venray, 27 mei 1992 De burgemeester en wethouders voornoemd. dre. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester dre. A.W.M. de Bever, sekretaris Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 19 mei 1992 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. Zy die menen door de af gifte van één of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrft indienen en wel binnen dertig dagen na boven genoemde datum. het uitbreiden van een terras overkapping aan de Biezenvenneke 7 te Venray. tn.v. Th.H.M. Arts; het bouwen van een tuinhuis je kasje aan de Grootdorp 62 te Mereelo, tn.v. J.G.W. Pubben: het vervangen van kozynen aan de Henseniusplein 14-16 en Grotestraat 80-90 te Venray, tn.v. L.K.H. Oudenhoven, Dr. Poelsstraat 17; het bouwen van een carport aan de Vullingsstraat 20 te Leunen, tn.v. G.M.G. Achten: het bouwen van een carport aan de Vullingsstraat 22 te Leunen, tn.v. A.J.M. Reintjes; het bouwen van een carport aan de Vullingsstraat 16 te Leunen, tn.v. J.PT. Janssen; het bouwen van een hobby schuurtje aan de Koningskaars 10 te Venray. tn.v. L.A.H. Hellegere; het bouwen van een woonhuis garage aan de Randenrade 51 te Oostrum. tn.v. dhr. J. Weys en mevr. J. Verheyen. Geeststraat 10; het bouwen van een carport aan de Vullingsstraat 18 te Leunen,» tn.v. F.L. Vogelzangs; het verbouwen en uitbreiden van een pand aan de Leeuwstraat 2 te Venray, tn.v. Verdyk bv, Postbus 2 te Venray. De burgemeester van Venray. dre. J.F.H.A.B. Waals (art 18a WRO) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de ruimtelyke ordening vrystelling te verlenen aan het ter plaatse gelden de bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwaanvragen: het plaatsen van een tuinhuis je erfafscheiding aan de Berehof 4 te Leunen, tn.v. J.W. Rongen; het bouwen van een nachtver- blyf voor vogels aan de St Jozeflaan 32 te Smakt tn.v. A.M.T. Goumans; het bouwen van een serre aan de Oosterthienweg 15a te Oostrum, tn.v. M.G.J. Steyvers; het bouwen van een carport aan de Kruidenlaan 240 te Venray, tn.v. WH. Limpens; het bouwen van een carport aan de Kruidenlaan 242 te Venray, tn.v. G.W.J.M. Swinkels; het aanbouwen van een keu ken aan de Serenadestraat 62 te Venray, tn.v. W. Berkers; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Lathyrus 51 te Venray, tn.v. CJ. v.d. Linden; het bouwen van een terrasaf scherming serre aan de St. Jozef- weg 24 te Venray. tn.v. A.A.H.M. Teunissen. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 29 mei 1992 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310, van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray dre. J.F.H.A.B. Waals (art 19 WRO/50, lid 8 Woningwet) Burgemeester en wethouders zyn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de ruimtelyke ordening en/of artikel 50. lid 8. van de Woningwet mede werking te verlenen aan de navol gende bouwaanvragen: het plaatsen van 4 mestsilo's aan de Steegse Peelweg te Ys selsteyn, tn.v. Organisch Verede- lingsbedryf Venray bv. p/a Rouwkuilenweg 24; het bouwen van 16 woningen aan de Landweert III te Venray, tn.v. Stienstra Brabant bv, Bruistensingel 370 te 's-Hertogen- bosch; het bouwen van 10 woningen aan de Landweert III te Venray, tn.v. Stinestra Brabant bv. Bruistensingel 370 te 's-Hertogen- bosch. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 29 mei 1992 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310, van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, dre. J.F.H.A.B. Waals Op donderdag 28 mei a.& (Hemel vaart) vervalt de route van de huis- vuilophaaldienst. Ook is het overelagstation te Meerlo-Wanssum die dag gesloten. De gemeenteraad heeft besloten dat er een huis-aan-huis kontrole dient plaats te vinden voor de hondenbelasting. De kontrole wordt uitgevoerd door het bureau Holland Ruiter uit hengelo. De medewerkers van dit bu reau zyn in het bezit van een legitimatiebewys, welke is afgegeven door de burgemeester van de gemeente Venray. De kontrole duurt tot 1 juli a.s. Als u houder bent van één of meer honden die u nog niet hebt aange meld by de gemeente dan wordt u verzocht dit zo spoedig mogelyk te doen door het volledig invullen, ondertekenen en opsturen van onderstaande bon naar de gemeente Venray. Postbus 500, 5800 AM Venray. Ondergetekende: Adres: verklaart dat hy/zij vanaf houder is van: Venray, hond(en) 19 (handtekening) De commissie voor economische zaken wordt verplaatst van 2 juni naar dinsdag 9 juni a.s. om 18.00 uur. Op 2 juni neemt het college namelyk deel aan het jaarlijkse congres van de Vereniging van Ne derlandse gemeenten. Een van de punten die op 9 juni aan de orde komen, is het stand punt dat het college inneemt over het NEI rapport Dit rapport gaat over het gebruik van vliegbasis De Peel voor luchtvrachtvervoer. De overige agendapunten worden de volgende week bekend gemaakt. Vanwege het ontbreken van (vol doende) agendapunten zal de voor dinsdag 2 juni a.s. geplande verga dering niet doorgaan. In verband met Hemelvaart (28 mei) is het raadhuis op donderdag 28 en vrydag 29 mei de gehele dag gesloten. 18-23 mei: Heil der Zieken. 23 mei: Scouting Don Bosco Leunen. 23 mei; Jeugdopvang MMSK Sint Petrus Banden. 24 mei-6 juni: Nederlandse Rode Kruis. Alleen voor deze kollekte is een vergunning verleend. Koliekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De kollektanten en kollektrices moeten een op de be treffende kollekte gericht legitima tiebewys kunnen vertonen. Vrydag; Rank Xerox Jumpers Huukske 3-Bonte Koe Venrode-Wetteling 3 Café Noir-Drukshop Josette-Rooy'84 Maandag: Gemeente Rooyse VK Trepke-Veronica 1 Huukske 2-Veronica 2 Wetteling 1-Beginners Dinsdag: Rooyse VK Badmintonclub 16.30-17.30 17.30-19.30 19.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 16.30-17.30 17.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 17.30-21.00 21.00-23.30 Woensdag: Gemeente 16.30-17.30 Badmintonclub 17.30-22.30 De Schuivers 19.30-21.30 Josette-Bonte Koe 22.30-23.30 Inbraken in auto's Met een valse sleutel was toegang verkregen tot een aan de Kruiden- laan geparkeerde personenauto van een inwoonster. Uit de wauto werd een portemonnee met een bank- pasje, 50 Duitse Marken en enig kleingeld ontvreemd. Op de parkeerplaats by het zie kenhuis werd de personenauto van een dame uit Broekhuizenvorst met een ingeslagen ruit aangetrof fen. Vermoedelyk was getracht in de auto te komen maar is de dader gestoord. De schade bleef nu be perkt tot de kapotte ruit Vandalisme Twee banden van een op de par keerplaats de Gouden Leeuw gepar keerde personenauto van een inwoner waren met een scherp voorwerp lek gestoken. Van een aan de Chopinstraat ge parkeerde personenauto waren de ruitenwissere vernield. Botsing tussen drie auto's Maandagmorgen om even voor 8 uur vond op de Henri Dunantstraat ter hoogte van de Antoniusveldweg een botsing plaats tussen drie per sonenauto's. Drie auto's reden ach ter elkaar. By de kruising moest de eerste auto afremmen voor een af slaande personenauto. Dat afrem men werd te laat opgemerkt. Het gevolg was een kop-staart botsing waarby de tweede auto doorschoof en tegen de afremmende auto botste. In totaal moesten zes perso nen voor behandeling naar het zie kenhuis worden overgebracht Allen konden na behandeling naar huis worden overgebracht. De mate riële schade was groot

Peel en Maas | 1992 | | pagina 29