oninginnefeesten Ven ray 1992 Keuze voor rentetype hypotheek is soms moeilijk Voor de voordeligste hypotheek ga je rechtstreeks naar de Rabobank. rvi Toren beklimming Koninginnedrive 1992 Koninginnedag Dansdag Koninginnedag in Merselo Onze schapen hoor je niet mekkeren Jongerenorkest Bojema gaat weer van start Koninginnedag in Wanssum De 9e Kennedymars Voorlichting omtrent winkeldiefstal Variabel, of vast? En bij vast, voor hoe lang? Rabobank. Aangenaam. MAAS Donderdag 23 april - Pagina 7 aati i 30 april a.s. zul- Veiiray de Konlnginne- weer op grootscheepse worden gevierd. Onder n van het plaatselijke )inité zullen er weer een gnlal aktlviteiten plaats- 'leii. dankzij de hulp van vele OSte Igers uit het Venrayse ver bleven. alsook met mede van de lokale midden- Hrijven. lis in vorige jaren, ver- et Oraqjecoinité ook dit een grote belangstelling hele regio. herauten rJB^Hjkheden zullen plech- lOjneri aangekondigd door Her- H"te paard, die vanaf het raadhuis door de straten rekken. 130 uur vindt in het raad- Ij feestelijke ontvangst plaats «oreerden en genodigden; nd zal Koninklijke Harmo- ntpiln11'om 1145 uur auba" ®Bn voor het bordes. winkels open pnginnedag zullen de win net Venrayse centrum zijn Ivan 10.00-17.00 uur. Op ve- t'ii is gezorgd voor muziek, ok terrassen zijn ingericht, r de weergoden meewerken iet een gezellige en feestely- c worden. jeugda ktivitei ten het ochtendprogramma het teken van aktlviteiten jeugd. Vanaf 10.30 uur op de Merseloseweg ter r au de Rabobank een grote :nwedstrijd plaats, welke seerd wordt door de Ven- je Academie. Voor alle deel- s er een herinnering. ,00 uur zal het jeugdorkest nklijke Harmonie Euterpe 1 >rt verzorgen op de Merse- tcr plaatse van de ingang Bhobank. in het middagprogramma tie jongeren niet vergeten, igang van de Hema in de raat vinden poppenkast- mgen plaats. kindermarkt perdocl van de viering van medag is de kindermarkt tot 16 jaar wordt hier de heid geboden hun oude den zelf vervaardigde arti- koop aan te bieden. De lo- wecr het plein van de sek aan de Merselaseweg. eloseweg zelf dient vrij Irfi" ie worden. schatgraven wordt er door het Oranje- cfcerdc mogelijkheid gebo- jjjj tten op te graven in het van Ven ray. De laatste keer j! jaar geleden tijdens de re- - de Grote Markt Tijdens 191)2 worden het 'in en het Hense- 0 1 gerenoveerd, wat voor de ieder geval het voordeel (lat .er weer schatgegraven ien. Nelipak heeft weer en- zenden fiches verwaardigd voor het startschot, ingegra- ien met een laadschop. Na schot kan iedereen die wil, tak in om de fiches terug te rste 30 kinderen die een serie van 4 verschillende jfiches inleveren by de or- u ter plekke hebben hier- /■kadobon verdiend van uirlijk mag er zowel met als met de handen gegra ven. Wij hopen dat de weer iet ai te veel regen in petto "ioeht dit wel het geval zyn het schatgraven afgelast i Het moet schatgraven bly- ben schatduiken. Het start- rond 13.00 uur vallen. trampolinespringen irote Markt zullen dit jaar demonstraties gegeven laf 13.00 tot 15.00 uur tiekvereniging SL Chris- M zien hoe een trampoline kan woitlen. Deze demon- "irden gegeven door leden chillende leeftydskatego- J regenachtig weer kunnen ponstraties echter geen }8 vinden. balloxnenwedstkjljd het poortje naar het VVV- mtoor op de Grote Markt gifte van de gratis ballon- .voor de grote ballonnen- ivoor kinderen. Meer dan lrije ballonnen worden uit- •an de kinderen van de ba- De pryzen voor de |ji welke het verste van Ven- hijven zullen enkele we- er op het VW-kantoor Uitgereikt. De wedstryd- Hoeten ook opgestuurd ',^r het VW-kantoor, Gro- ^3 in Ven ray. drie pryzen beschikbaar; bonnen ter waarde van en ƒ15,-. r t luigpleit SPORT niogen sportaktivitei- fr^Hi'iginnedagvierfng 0 uur in de ochtend wordt gegeven voor het zaalvoet- ln sporthal De Wette- it park De Wieën start "m 1130 uur het Oren- jevoetbaltoemooi en om 11.00 uur vindt in hetzelfde sportpark het Oranjebitter-hoekeytoemooi plaats dat georganiseerd wordt door de Mixed Hockey Club Ven ray. SHOWS EN DEMONSTRATIES In het Venrayse centrum worden diverse shows en demonstraties ge houden. Zo zal het Muziek- en Mar- jorettenkorps St. Petrus Banden vanaf 12.30 uur op de Grote Markt een show verzorgen. Om 15.30 uur zal de twirlgroep First Choice op de Grote Markt voor u optreden. BEKLIMMING KERKTOREN Evenals voorgaande jaren zal de toren van de St, Petrus Bandenkerk weer beklommen kunnen worden. Was er afgelopen jaren reeds veel belangstelling, dit jaar zal er moge lijk nog meer interesse zyn om de 170 treden te beklimmen. Voor het eerst bestaat namelijk de mogelijk heid om het carillon in de toren te bezichtigen. Van het carillon dat tz.t. uit 50 speelklokken zal be staan, is op Paaszaterdag officieel het eerste deel, geschonken door Rank Xerox, in gebruik genomen. De toren kan beklommen worden Traditiegetrouw zal op donderdag 30 april a.s. (Koninginnedag), de eerste gezamenlijke openstelling van toren en Grote Kerk weer plaatsvinden. Zoals u reeds gelezen en gehoord heeft, is op Paaszaterdag het carillon officieel in werking gesteld door dhr. Stollman, direk- teur van Rank Xerox. Om het half uur hoort men het gebeier van 17 klokken voor het Venrayse cen trum galmen. Door deze mooie aan winst voor onze Grote Kerk is het Venrays centrum gezelliger gewor den en blyft ons Venrays Monu ment Nummer Een volop in de belangstelling staan van toeristen die een bezoek aan Venray brengen. Het VW is zeer verheugd met de ze ontwikkeling en op de eerste open dag van toren en Grote Kerk zullen ongetwijfeld veel mensen het carillon van dichtby komen be zichtigen en beluisteren. Op 30 april van 11.00-16.00 uur is iedereen van harte welkom en kan men voor een gulden de toren be klimmen tot aan de galmgaten (ca. 35 meter). Wanneer de weergoden ons goed gezind zyn kunt u genie ten van een prachtig uitzicht over het Venrayse land en haar wijde omgeving met het vele aanwezige groen in het Venrayse centrum, by helder week kan men am. de kerk en watertoren van Kevelaer zien lig gen en nog verder weg de 240 me ter hoge radiomast by Wesel. De suppoosten in de toren zullen u graag iets vertellen over de toren, klokken en het uitzicht. Niet alleen de toren maar ook de Grote Kerk met haar waardevolle schatkamer is die dag open voor het publiek. Ook de suppoosten in de kerk zullen u graag rondleiden. Vooral door verschillende verande ringen, zoals de doorgang naar de doopkapel, een mooier en groter priesterkoor, de mooie gerestau reerde communiebanken, de kruis- kapel en niet te vergeten de patroonheilige St Petrus, die nu, na 44 jaar een plaats achter in de kerk heeft gekregen. Al met al is een be zoek aan de kerk op Koninginne dag meer dan de moeite waard. Het prachtige kerkorgel, gebouwd dooi de gebr. Vermeulen uit Weert zal door enkele organisten uit de regio bespeeld worden. Namens het VW hopen zowel de suppoosten in de toren als in de kerk dat z(j ook u op Koninginne dag mogen verwelkomen. tot aan de galmgaten net onder de ze klokken. Tevens is op deze dag de St Petrus Banken kerk zelf ge opend inclusief de schatkamer in de kerk. U kunt hier tussen 10.00 en 16.00 uur terecht DOE-AKTl V1TE1TEN Voor degenen die aktief willen deelnemen in de viering van het Oranjefeest is er een groot aantal doe-aktiviteiten op touw gezet Op het Henseniusplein kunt u een balletje gooien bij het jeu-de- boules spel, en op de Grote Markt is een Oud-Hollands spellen circuit voor het hele gezin ingericht In de ochtend starten de open danswedstryden voor junioren en senioren in danscentrum Janssen aan de Raadhuisstraat en in de avond wordt de traditionele Koninginne-bridgedrive georgani seerd in de Venrayse schouwburg. ZWEMWEDSTRIJDEN IN DE SPRANK Voor het eerst zijn er tydens Ko ninginnedag zwemwedstryden in Venray. Deze wedstryden, bedoeld voor kinderen van de basisscholen, worden natuuriyk gehouden in het rekreatiecentrum De Sprank. Orga nisatoren zijn zwemvereniging Spio en rekreatiecentrum De Sprank. Aanmeldingen zyn moge- lyk aan de balie van De Sprank tot dinsdag 28 april. Natuuriyk zyn er verschillende leeltydskategorieën. Kinderen tot 10 jaar zwemmen 25 meter school slag en 25 meter vrye slag. Kinde ren vanaf 10 jaar zwemmen 50 meter schoolslag en 25 meter vrye slag. De deelnemerskosten bedra gen 2,50 per kind, te betalen by inschryving. Je dient wel in het be zit te zyn van de zwemdiploma's A en B. Na afloop ontvangt elke deel nemer een certificaat TRIAL DEMONSTRATIE Op het Henseniusplein zullen vanaf 14.30 uur trial demonstraties worden gegeven en tevens enkele wedstryden worden gehouden. Tri al is een motorsport waarby de cou reur een parcours moet ryden zonder dat zyn voeten de grond ra ken. Dit parcours kan zyn over gro te vaten, oliedrums of auto's. liet parcours op het Henseniusplein zal door Vissers Wegenbouw worden aangelegd. Telkens als de grond toch met de voeten wordt aangeraakt krfjgt de deelnemer strafpunten. De kombi- natie strafpunten en snelste tijd beslist de uiteindeiyke winnaar. De demonstraties zullen verzorgd worden door het ENFA trial team. Dit team bestaat uit o.a. Frank Ewalds, hij is 2e in het Nederlands kampioenschap en staat 30e op de wereldranglyst; Paul Ewalds, 6e in het Nederlands kampioenschap en Nederlands kampioen in 1988; Leo Rutten, 7e in het Nederlands kam pioenschap en Nederlands kampi oen in 1988; Tim Munten, 4e in het Nederlands jeugdkampioenschap en Anouk Gubbels, de 14-jarige Ne derlandse jeugdkampioene in 1990 en 1991. Tevens zullen er een aantal wedstryden worden gereden. Zo zullen in de klasse 12 tot 15 jaar Paul en Bart Benders en Anouk Gubbels tegen elkaar rijden. In de klasse 16 tot 18 jaar zullen Nico Benders, Alexander Janssen en Tim Munten tegen elkaar uitko men. In de klasse 'Internationale' zullen Paul Ewalds en Leo Rutten het tegen elkaar opnemen. Ook zullen er een aantal kinde ren op de motor worden meegeno men voor een rontye over het circuit ROMMELMARKT Dansvereniging Amusement or ganiseert op Koninginnedag een rommelmarkt in zaal In den Engel, vanaf 10.30 uur. MUZIEK Wat is een Orai\jefeest zonder muziek? Op verschillende plaatsen in het centrum zal muziek aanwe zig zijn, en joekskapel Zuutjes An zal de gehele middag door de Ven rayse winkelstraten trekken. Ook by de diverse shows en demonstra ties zal muziek aanwezig zyn, en in café de Bonte Koe wordt vanaf 16.00 uur de jaarlijkse Smartlappendag georganiseerd. De feestelykheden worden beslo ten met het Oraryebal in danscen trum Janssen dat om 20.00 uur aanvangt. PROGRAMMA Voor een overzicht van het volle dige programma met de tydstippen en plaatsaanduidingen verwijzen wy naar het programma-overzicht dat u elders in dit blad aantreft. Via de Venrayse basisscholen is dit pro gramma ook verspreid onder de schoolgaande jeugd in de gehele ge meente. PROGRAMMA Vbor een overzicht van het volle dige prognunma met de tijdstippen en plaatsaanduidingen verwijzen wy naar het programma-overzicht dat u volgende week in dit blad aan treft. Via de Venrayse basisscholen is dit programma ook verspreid on der de schoolgaande jeugd in de ge hele gemeente. In het kader van de feestelijkhe den op Koninginnedag, wordt ook dit jaar weer de traditionele bridge drive georganiseerd door bc Kla vertje Vier en bc Doublet in samenwerking met het Orai\jeco- mité dat de pryzen beschikbaar stelt Alle thuis- en wedstrydbridgers kunnen meedoen. Gespeeld wordt volgens de reglementen van de Ned. Bridge Bond. De deelnemers wor den ingedeeld naar opgegeven sterkte, voor 2e klassers en hoger is de systeemkaart verplicht De leden van een bridgeclub uit de regio kunnen zich aanmelden voor deelname by hun eigen club. Thuisbridgers kunnen zich aan melden wy W. Hermans, tel. 04780- 83889. tot 24 april a.s. De organiserende clubs nodigen u van harte uit Vanaf 19.00 uur ont vangen wy u met een glaasje Oran jebitter in de Beejekurf. U kunt dan tegelijkertijd uw inschrijfgeld ad ƒ8.- per paar voldoen. Voor elke groep zijn er pryzen ter beschikking en de gezellige en sfeervolle ambinace van de Beeje kurf zal bydragen tot een feesteiyk gebeuren. Aanvang 19.30 uur. Ook dit jaar vinden in de feeste- lyk aangeklede akkommodatie van Crea Dans Partycentrum Jeanne en Paul Janssen aan de Raad huisstraat 6 de inmiddels traditio nele Oraiijewedstryden en het Oranjebal plaats. 's Morgens vanaf 11.00 uur wordt er gestart met de danswedstryd voor een groot aantal leerlingen die gaan stryden om de titel van hét jaar 1992. Ook dit jaar zullen de aller kleinsten vanaf 7 jaar weer van de party zijn. Gedurende deze dag, die om 16.00 uur afgesloten wordt met de prysuitreiking, is iedereen van harte welkom om een kykje te ko men nemen en de dansers aan te moedigen want de toegang is vrij. Ook bestaat er tussendoor de gele genheid om een dansje te wagen op het parket. 's Avonds vanaf 20.30 uur vindt het traditionele Oranjebal plaats wat ook dit jaar verzorgd wordt door dansorkest Intro uit Venray. Deze avond is ook voor iedereen toegankelyk. Peuterspeelzaal De Rakkertjes or ganiseert op 30 april een feestelyk Koninginnedag voor kinderen van 2 tot 12 jaar. De festiviteiten zullen plaatsvin den op het dorpsplein en de speel terreinen van de basisschool en de peuterspeelzaal. Inlichtingen: C. de Brouwer, tel. 46490. Het feestprogramma; 10.00-11.00 uur: Fietsversieren. Iedereen kan zijn/haar fiets versie ren met het feestelyke rood-wit- blauw-oranje. /Ms afsluiting een rondrit door Merselo. 11.00-13.00 uur: Kinderspelen. Gezellig die oude spelletjea Ieder een kan meedoen met aa. zak- lopen, ringwerpen, Vlaamse volksspelen, straattekenen, ballon- nenwedstryd, luchtkussen en nog veel meer. Voor de ouders draait het Rad van Avontuur. Deelnamekaart ƒ2.50. 13.00-15.00 uur Kinderspeelgoed- markt Iedereen heeft natuuriyk nog wel speelgoed waar niet meer mee gespeeld wordt Anderen vin den het misschien wel leuk om dit van jou te kopen. Er zuilen op het terrein enkele kraampjes opgesteld worden waar belegde broodjes, koffie/thee en frisdrank verkrijgbaar is. ledfitien is van harte wolkom! Die hebben een best leven in de Flevopolder: frisse lucht, schone grond, goed voer. \fen hun melk wordt de Codrington-feta gemaakt, kaas van biologisdvdynamische Kwaliteit En daar zijn ze schapetrots op... ^^^150 gram PATERSSTRAAT 4 TELEFOON 87217 I Geldig t/m 22 a Nu dirigent pater Faleo Franken hersteld is van een ziekte van enke le maanden, gaat jongerenorkest Bojema na de Paasvakantie weer van start. Op vrydag 1 mei worden de repe tities hervat. Om 18.45 uur worden de orkestleden verwacht in het mu- zieklokaal van het Boschveld- college. Ter gelegenheid van Koninginne dag organiseert de commissie Bui tenschoolse Aktiviteiten op donderdagochtend 30 april diverse festiviteiten. Hier kunnen alle Wan- ssumse kinderen in de basisschool leeftijd aan deelnemen. Voor de kinderen van groep 1 en 2 zal vanaf 9.00 uur een speurtocht plaatsvinden in het bos by het sportcomplex De Broekberg. De kinderen van groep 3 t/m 8 worden met hun versierde fiets om 9.30 uur bij de basisschool ver wacht. Hierna vertrekken ze voor een rondrit door Wanssum. Route: school, Tiendstraat, St Leonard- weg, De Cuyperstraat Gouverneur Houbenstraat Ien De Nej Erf, Agter De Hoven, Kapelstraat, Broekberg. Omstreeks 10.15 uur starten de spelen voor de kinderen van groep 3 t/m 8 op het sportcomplex De Broekberg. De prysuitreiking van de spelen en van de mooist versier de fiets wordt omstreeks 11.45 uur verwacht 's Avonds vindt een live-optreden van de popgroep Wheels of Fire in soos Midgard plaats. De aanvang is om 20.00 uur. Zoals velen reeds bekend en an deren wel zullen vermoeden, zal de Kennedymars Venray dit jaar niet vanaf het Schouwburgplein kun nen starten wegens de verbouwing die daar plaats vindt. Als alternatief werd gekozen voor het Wilhelmina- plein en het ernaast liggende deel van de Julianasingel. De Kennedymars zal worden ge houden in het weekend van 30 en 31 mei. Dit jaar zal de Kennedymars min of meer in het teken staan van de veiligheid voor de lopers. Voor het gedeelte van de mars dat zich in het donker afspeelt moet gezorgd wor den, dat de lopers goed zichtbaar zijn. Het is echter niet mogeiyk om de route alleen maar langs goed verlichte paden of wegen te leiden. Daarom zal dit jaar aan de start, aan elke loper die zulks niet heeft, een reflekterende schouderband te koop worden aangeboden voor een zo voordelig mogeiyke prijs. De or ganisatie hoopt dan ook dat dit jaar alle deelnemers voorzien zullen zyn van reflekterende hulp middelen. Verder valt te melden dat weer veel zorg is besteed aan de route en de verzorging onderweg en zeker niet te vergeten de start en finish hebben de organisatie het nodige werk opgeleverd. Maar nu de voor bereidingen zover zyn afgerond kunnen we de voorinschryving weer laten beginnen. Dit is al weer mogelyk vanaf 20 april en duurt tot 23 mei. De kosten zyn ƒ15,-. Hier voor kunt u terecht bij de VW- kantoren te Venray, Venla Horst en Deume. Ook kunt u gebruik maken van de daginsohryving. Deze is op 30 mei van 14.00 tot 16.00 uur en van 18.00 tot 21.00 uur. De kosten zyn dan ƒ20,-. De organisatie is op veel deelne mers voorbereid en wfj hopen dat u er ook by zult zijn. Tbt ziens bij de start, de finish of onderweg. Dinsdagavond vond in zaal In den Engel een voorlichtingsavond plaats, georganiseerd door de Win keliersvereniging, alwaar acy'udant Sjef Janssen van onze politie met behulp van dia's voorlichting gaf omtrent het fenomeen winkeldief stal. Ook in het Venrayse baart deze kriminaliteit nog altyd zorgen. In 1989 werden er 114 personen betrapt by winkeldiefstal, in 1990 daalde dat aantal tot 96 terwyi het vorig jaar terugliep tot 74. De politie heeft echter de indruk dat de win keldieven of dievegges vindingry- ker zyn geworden en de aarde ran het gestolene nog altijd een groot bedrag vormt Dat het thema winkeldiefstal leeft onder de Venrayse ondernemers bleek wel omdat ongeveer 120 per sonen de voorlichtingsavond be zochten. Als vervolg van deze voorlichting zal in de weekenden ran L5 en 16 mei, 22 en 23 mei, 29 en 30 mei en 5 en 6 juni, met medewerking van het RISC, een theatergroep een op treden verzorgen met als thema winkeldiefstallen. Vandalisme In de nacht van maandag op dins dag werden door vandalen de in de Deken Thielenstraat geplaatste bloembakken vernield. Een autobezitster kwam bij terug keer by haar by de Kiosk gepar keerde auto tot de ontdekking dat vandalen haar auto hadden bekrast en dat er enkele deuren waren aan gebracht Voor de dame een behoor- lyke schadepost. Gestolen auto aangetroffen By de politie kwam een melding binnen dat op het Henseniusplein al enkele dagen een personenauto met een Duits kenteken stond. De politie ging kijken en trof een Hon da Personenauto aan. Navraag by de Duitse collega's leerde dat die auto op 5 april in Bonn was ont vreemd. De auto zal na de gebruike lijke procedure aan de eigenaar ter hand worden gesteld. Rookgranaai Tijdens landbouwerkzaamheden aan de Handrik kwam een nog in- takt zynde rookgranaat naar hoven. De deskundige van de politie heeft het oorlogstuig in afwachting van de komst van de mannen van de EOD veilig gesteld. De maan del ykse woonlasten van een koopwoning worden in belangrijke mate bepaald door het rentetype van de hypotheek die u kiest. Immers, een hypo theek met variabele rente is over het algemeen goedkoper dan een vastrentende hypotheek. Meestal geldt: hoe langer de rentevaste pe riode, hoe hoger het rentepercen tage. Wat is wys? Een hypotheek met variabele of met vaste rente? Het antwoord op die vraag hangt mede af van de financiële rek die u over een langere periode in uw inkomen heeft. Wilt u 'vast', dan staat u vervolgens voor de vraag, hoe lang de termyn waarin de rente niet wyzigt, vast moet zijn? Met name die laatste keuze is soms moeilyk te maken: vooral als de hypotheekrente hoog is, zo als nu. Is er een kans dat de rente daalt, dan kan het aantrekkeiyk zijn de keuze voor 3, 5, 10 jaar vast of zelfs langer, nog even uit te stellen. De invloed van het rentetype Als de hypotheekrente wyzigt, kan dat invloed hebben op uw bestedingsmogelykheden. By een hypotheek met variabele rente krygt u daar vrijwel direkt mee te maken. By een hypotheek met vaste rente merkt u dat behalve als de rente terug is op het oude niveau pas op het einde van de vaste periode, wanneer een nieu we termyn moet worden af gesproken. By een hypotheek van ƒ150.000,- betekent een styging of daling van de hypotheekrente met 1%, dat u per maand ƒ125,- duurder of goedkoper uit bent. Over het algemeen neemt de fi scus overigens een belangrijk deel van dat verschil voor haar re kening. Voordeel door keuze uit te stellen Voor kopers van een huis is de ontwikkeling van de hypotheek rente altijd een onzekere faktor. Veel mensen vinden de zekerheid dat hun woonlasten in een be paalde periode niet wijzigen, be- langryker dan de feitely ke hoogte van die lasten. Zy geven de voor keur aan een vaste boven een va riabele hypotheekrente. Maar hoe lang moet die vaste periode duren? Met sommige hypotheken bestaat de mogelijkheid om die beslissing voor u uit te schuiven en te profiteren van een rentcda- Eén op de drie hypotheken die in Nederland worden afgesloten, is van de Rabobank. En dat is geen toeval. Door rechtstreeks naar de Rabobank te gaan, profiteert u direct van de scherpe tarieven en de grootste keus aan hypotheekvormen. Bovendien kennen we door onze lokale betrokkenheid de plaatselijke woningmarkt als geen ander. Het resultaat: een beter advies en een complete begeleiding bij de financiering van uw huis. Dus als u op weg bent naar een hypotheek, zorg dan dat u zeker de Rabobank op uw pad tegenkomt. Rabobank Q ling die zich eventueel zou kun nen voordoen. De Rabobank Starthypotheek is daar een voor beeld van. Deze hypotheek kop pelt de laagste rente aan een vaste periode van minimaal één jaar. Bij nieuwbouwwoningen loopt die vaste periode zelfs tot één jaar na de verwachte opleveringsda tum van de woning met een maxi mum van twee jaar. In die periode kunt u op ieder moment en zon der extra kosten kiezen voor elke vaste renteperiode die u wenst. By de Rabobank kunt u ook nog kiezen voor een soort kruising tussen variabele en vaste rente, de Rente Stabiel Hypotheek. By deze hypotheek wyzigt de rente alleen als het verschil groter is dan 2% en dan nog alleen voor het meerder boven die 2%. De Rabobank kent de plaatselyke woningmarkt trouwend als geen ander en is in staat u zo objektief mogelijk te adviseren.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 7