Ruimere mogelijkheden bijzondere bijstand in Venray Help ze 'n handje ■f Informatie over geluidwerende voorzieningen langs RW 73 aderwet Bouwvergunning verleend Dodenherdenking maandag 4 mei a.s. Raadhuis gesloten Hinderwet Hinderwet 'ORANJE' ZWEMWEDSTRIJD koninginnedag 30 april 1992 'De Sprank' voor kinderen van de basisscholen Hinderwet Geen huisvuil ophaaldienst Hinderwet uonaeraag 23 april - Pagina 13 nostijden: j t.m. vrijdag van 9.00 tot gli'ng Bevolkingszaken is te- geopend op donderdag van ot 1700 uur. yjBe openingstijden kan uitslui- Nftelefonische afspraak worden (uren b. en w. uitsluitend te tón na telefonische afspraak b stafeenheid bestuurson- 04780-23269, al- iiddag. rafiidd ""IwJisr LB. Wasl« ag van 10.00 tot 11.00 uur lonjne bestuurszaken: gewestelij- i dshtergemeentelijke samenwer- lete bestuurlijke koördinatie; ire orde en veiligheid; voor inspraak algemeen; dorps m; personeel, organisatie tica; interne dienstverle- jmische zaken: bevorde- ,jlegenheid, markten en handel en middenstand, ring toerisme, bedrijfs- en festiging. A, Hoppenreijs-de Loo a^irgemeester) ag van 10.00 tot 11.00 uur. aken: algemeen milieubeleid, OOWtszaken, afvalverwerking, tw8rking, bodemsanering; illjke zorg: gezondheids- ihappelijk werk, ouderen- :enzorg (RBA), sociale tiening (WSW), culturele len; sociale vernieuwing; j>. Tniijen g van 10.00 tot 11.00 uur. i: belastingen, gemeentega- i); openbare wer- riolering, reiniging, aren vervoer; agrarische reling, beheer en ver- juwgronden. ïder enten »g van 10.00-11.00 uur. jke ordening; volkshuis- bouw- en ^woningtoezicht; Istoezicht; stedebouw; jdrijf (m.u.v. beheer land- ™1 nden): beheer eigendom- iloitatie bestemmings- grondverwerving; ig van 10.00-11.00 uur. muziekschool, mu- auwburg, bibliotheek, mo- zorg, oud archief, culturele gen, grote en kleine kun- ]e academie; sociale zaken; volwassenen-edukatie; 6n; rekreatie; jeugd- en jon- |rk; akkommodatie-aangele- sociaal-cultureel werk; ken; mediazaken; Peeving bekendmaking Btwerpbeschikking Heester en wethouders van "aken bekend, gelet op de nene bepalingen milieu- I dat zij voornemens zijn «vergunning te verlenen -J,Jespers, Kempkensberg 3, f Ysselsteyn voor een de gehele inrichting omvat- pClfiigunning voor een mest- h akkerbouw- en tuinbouw- gelegen aan de Kempken s- jjjl® Ysselsteyn. er oplegging van voor- 95J die nodig zijn in het JU het voorkomen ofbeper- r^vaan schade of hinder odiL P pip-beschikking en bijbe lt stukken kunnen op het I Raadhuisstraat 1 te Ven- der 309, elke werkdag van 12.00 uur worden inge- 1:07 mei 1992. datum kunnen de stuk- na telefonische afspraak, igezien op elke donderdag tot 19.30 uur. *ger, alsmede degenen en hebben ingebracht nng van de aanvraag en aantoont dat hy daartoe --^wys niet in staat is ge- n'i 'nnen tot bovengenoemde Motiveerde bezwaren in baar aanleiding van de "Onikking. De bezwaar- - jnoeten schrifteiyk bij «ster en wethouders wor- flïhrift Pegcne die een indient, kan verzoe- |#rsoonüjke gegevens niet maken. ^ster en wethouders .-I md, ptd van de afdeling pesting, ruimtelijke ys en milieubeheer, P- Frencken Het gemeentebestuur van Venray heeft haar eigen beleid ten aanzien van de decentralisatie van de bij zondere bijstand, als onderdeel van de sociale vernieuwing vastgesteld. De decentralisatie van de bijzonde re bijstand betekent voor de gemeente enerzijds méér over heidsgeld en anderzijds méér be voegdheden om een eigen lokaal (Venrays) beleid te voeren. Vooral door dat lokaal beleid, verwacht de gemeente, de sociale en financiële problemen van de minder draag krachtige inwoners, individueler en efficiënter te kunnen aanpak ken. Ook de gedecentraliseerde bij zondere bijstandsregeling blijft uiteraard een onderdeel van de Al gemene Bijstandswet. De gemeente moet zich blijven houden aan de wettelijke bijstandsvereisten. De 'nieuwe' bijzondere bijstands regeling bevat diverse andere en nieuwe regels. Bijvoorbeeld de fi nanciële draagkrachtregels zijn deels iets ten gunste van de aanvra ger gewijzigd. Het gemeentebestuur heeft afgezien van een apart mini ma beleid en deze vorm van hulp is Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 14 april 1992 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. Zij die menen door de af gifte van één of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bqzwaarschrlt indienen en wel binnen dertig dh^en- na^bóven-v genoemde datum. het verbouwen uitbrèfdën' tuincentrum aan de Langstraat 83 te Venray, t.n,v. Thuylshof bv; het intern verbouwen van een pand aan de Schoolstraat 2a te Ven ray, tn.v. F.J.G.M. Cup, De Gouden Leeuw 75; het verbouwen van een kerk gebouw aan het Lovinckplein 9 te Ysselsteyn, t.n.v. Kerkbestuur Paro chie St. Oda, Puttenweg 7; het verplaatsen van een tuin huisje aan de Dr. Kortmannweg 16 te Venray, t.n.v. H.J.G. Swinkels; het verbouwen van een wo ning aan de Kerkweg 7 te Ys selsteyn, t.n.v. F.J. van Els, Houtzagerstraat 3 te Venray; het bouwen van een woning met inpandige dubbele garage aan de oomenlaan 10 te Venray, t.n.v. C.J. van der Male, Korte Drilweg 5; het bouwen van een garag el berging aan de Koningskaars 45 te Venray, t.n.v. G.H.M.M. Canli; het bouwen van een garage/ berging aan de Koningskaars 43 te Venray, t.n.v. G.J.M. Swaghoven; het uitbreiden van een loods aan de Nieuwhuisweg la te Venray, t.n.v. M.C.H. Jacobs, Heuvelstraat 9a; het uitbreiden van een wo ning bouwen 3 garages aan de Pinksterbloem 20, 22 en 34 te Ven ray, t.n.v. Bouwfonds Woningbouw, Croy 7 te Einhoven; het bouwen van een distrikts- kantoor aan het Keizersveld 21 te Venray, t.n.v. NV Waterleidingmy Limburg Postbus 1060 te Maas tricht; het plaatsen van een tuinhuis je aan De Aldenweg 7 te Venray, t.n.v. P.J.M.J. Logtens; het bouwen ran een carport aan de St. Odastrat 8 te Venray, t.n.v. M.P.J. Alards; het bouwen van een carport aan de St. Odastraat 6 te Venray, t.n.v. G.P.J. Vullings; het verbouwen van een ber ging tot garage bouwen carport aan de Pinksterbloem 3 te Venray, tn.v. M.A.J. Koonings, Oldert 1 te Bakel; het bouwen van een terras met overkapping aan het Hense- niusplein 9 te Venray, t.n.v. J.H.A.M. Hulsman; het bouwen van een woning aan de Rouwkuilenweg 16 te Ys selsteyn, t.n.v. F.C. van Rosmeulen, Paardekopweg 19; het bouwen van een rioolge maal te Ysselsteyn, t.n.v. Zuivering schap Limburg, Kap. Sarsstraat 2 te Roermond; het bouwen van een woning garage aan het Nicolaashof 10 te Venray, t.n.v. J. Emons, Para- nestraat 82 te Venray; het verbouwen van een ber ging tot garage aan de Pinkster bloem 47 te Venray, tn.v. Nevanco Woningbouw bv, Postbus 7084 te Panningen. De burgemeester van Venray, drs. J.F.II.A.B. Waals geheel ingekaderd in de bijzondere by standsregeling De bijzondere by standsverlening strekt zich globaal genomen uit over een 4-tal terreinen m.n.: - kosten direkt of indirekt verband houdende met ziekte, ouderdom of andere omstandigheden; - kosten van studie/opleiding voor werklozen; - kosten van duurzame gebruiks goederen, verhuiskosten en té ho ge woonlasten; - hulpverlening by problematische schuldensituaties. De hierboven genoemde onderde len kennen ieder hun eigen speci fieke regelgeving. Voor het gemeentebestuur is de invoering van de nieuwe bijzondere by standsregeling een uitstekende gelegenheid om dit aspekt van bijstand opnieuw onder de aan dacht te brengen van hun inwo ners. Tenslotte kan iedereen hiervan gebruik maken- Je hoeft daarvoor geen uitkering levenson derhoud te hebben van sociale zaken. Het voorlichtingsplan, dat van daag van start gaat, omvat o.m. ver dere perspublikaties, verspreiding informatiefolders aan eigen kliën- ten, instellingen, bedrijven en in termediaire kaders. Op 6 mei a.s. van 7 tot 8 uur '8 avonds, zal de Lokale Omroep Venray een informatieprogramma uitzenden over bijzondere bijstand. De Venrayse luisteraars worden dan in de gelegenheid gesteld vragen te stellen over deze regeling, welke ty- dens dat programma worden beant woord. De vragen kunnen schrif- tely k worden ingediend bij de LOV, Postbus 320, 5800 AH Venray. tij dens het programma kan dat ook telefonisch onder nr. 04780-27268. De vragenstellers blyven uiteraard anoniem. De presentatie van dit program ma is in handen van Ingrid Weijers en de vragen worden beantwoord door medewerkers van de afdeling sociale zaken. Ter informatie omtrent de ge plande geluidwerende voorzienin gen langs de Rijksweg 73 en de Deumeseweg heeft Rijkswaterstaat een set tekeningen vervaardigd ten behoeve van de bewoners ran de wijk 'het Brukske'. De tekeningen gaven een totaaloverzicht van de voorzieningen van de werken. Naar aanleiding van de tekeningen zijn by de gemeente Venray diverse vra gen pm een nadere uitleg, y^n het project, binnengekomen. In fvferleg met Rijkswaterstaat1 is daarop besloten, hiervoor een uitge breid 'spreekuur' te organiseren. Daarbij zullen zowel vertegenwoor digers van het ontwerpbureau VFD als ran Rijkswaterstaat aanwezig zyn. De bedoeling van deze benade ring is om op zeer persoonlijke wijze op vragen die by belangheb benden leven, in te gaan. Daarbij zal de toelichting niet alleen wor den verstrekt aan de bewoners van het Brukske, doch ook aan geïnte resseerden uit andere woongebie den, waar de geplande weg langs zal lopen. Overigens is iedereen met belangstelling voor deze voorzie ningen welkom. Tekeningen van de geluidweren de voorzieningen langs de woonge bieden zullen aanwezig zijn. Het 'spreekuur' wordt gehouden op maandag 27 april a.s. en zal du ren van 16.00-20.00 uur. Plaats van handeling: wijkcentrum Brukske, Brukske 1 te Venray. Voor alle duidelijkheid zy er met nadruk op gewezen, dat de in spraakprocedure voor de Ryksweg inmiddels afgesloten is. Met de thans geplande toelichting wordt dan ook niet beoogd, alsnog in spraak in het ontwerp te verlenen, doch vragen te beantwoorden c.q. onduidelykheden uit de weg te ruimen. U kent ze wel, onze verkeersbriga- diers. Gekleed in een oranje jas of A.s. maandag 4 mei heeft alom in den lande de jaarlijkse Nationale Dodenherdenking plaats. Ook in Venray wordt deze herdenking ge houden door middel van een bij eenkomst in de Grote Kerk, die aanvangt om 19.00 uur. Tijdens deze bijeenkomst zullen burgemeester Waals, deken Busch- man en dominee Van Es het woord voeren ter herdenking van alle mensen, die in de Tweede Wereld oorlog en daarna, waar ook ter we reld, het slachtoffer zijn geworden van oorlogen of oorlogshande lingen. Ook zullen de kinderen van groep 8 van basisschool St. Petrus' Banden, die dit jaar het Oorlogsmo nument bij het Kerkpad hebben geadopteerd, aan deze herden kingsplechtigheid bijdragen. Voor afgaand aan de bijeenkomst zal burgemeester Waals de kinderen in het raadhuis ontvangen. Verder verzorgen de fanfare Ons Genoegen uit Oirlo en het koor Col legium Vocale uit Venray de muzi kale opluistering van deze her denkingsplechtigheid. Na afloop van de bijeenkomst in de Grote Kerk zal men in stille tocht via de Grote Markt, de Hof straat en de Raadhuisstraat naar het Oorlogsmonument trekken, al waar de Venrayse afdeling van de Bond van Wapenbroeders de Ere wacht houden. Daar zullen kransen en bloemen gelegd worden door o.a. de burgemeester en de voorzitter van het Oraryecomité en wordt de herdenking besloten met 'The Last Post' en het Wilhelmus. Belangstellenden zijn van harte welkom by deze herdenkingsplech tigheden1. Inwoners van Venray, die in het bezit zijn van een nationale vlag worden verzocht deze de gehele dag tot 21.00 uur (zondsondergang) halfstok te hangen. overgooier en met een stopbord in de hand zijn ze een bekende ver schijning in Venray, Leunen, Oostrum, Oirlo, Veulen, Castenray. Verkeersbrigadiers leveren een belangrijke bydrage aan de (verkeersjveiligheid van onze kin deren die dagelijks naar school gaan of van school komen. Ook oudere mensen maken dankbaar gebruik van de verkeersbrigadiers. In onze gemeente is een groot aan tal jeugdverkeersbrigadiers en vol wassen verkeersbrigadiers werk zaam. Het zal u duidelijk zyn dat de "be manning' van een ouderbrigade een stuk moeilijker ligt dan het aanstellen van jeugdverkeersbriga diers die veelal na ieder schooljaar weer wisselen. De werving van volwassen ver keersbrigadiers levert helaas niet altijd de resultaten op die we ervan verwachten. Op dit moment hebben enkele verkeersbrigades te kampen met opengevallen plaatsen. Met name de brigade aan de Zuidsingel en aan de Leunseweg heeft dringend be hoefte aan versterking. Indien u in het belang van de vei ligheid van het schoolgaande kind wilt meewerken in zo'n verkeers- brigade, kunt u kontakt opnemen met de koördinatoren van de ge meentepolitie, de heren Van Boven of Van der Zee, tel. 04780-84888 of bij de gemeente Venray, de heer Nellen, tel. 04780-23250. Laat de verkeersbrigadiers niet in de steek en bied ze 'n helpende hand. I.v.m. de viering van Koninginne dag en Bevrijdingsdag zal het raad huis ran donderdag 30 april t/m dinsdag 5 mei a.s. de gehele dag gesloten zyn. Wel zal op maandag 4 mei a.s., van 10.00-11.00 uur de afdeling bur gerzaken geopend zyn, enkel voor het doen van aangifte van geboorte of overlyden. Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy voornemens zyn om negatief te beschikken op een aanvraag om hinderwetvergunning van: W. Vervuurt, Horsterweg 17 te Leunen voor het oprichten en in werking hebben van een chinchil la-, schapen- en duivenhouderij ge legen aan de Horsterweg 17 te Leunen, doch tegelijkertyd. in af- wyking van de aanvraag, een oprichtingsvergunning te willen verlenen; Maatschap Arts, Timmer- mannsweg 110 te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een varkenshouderij, waar elektromo toren worden gebruikt met een ge zamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW gelegen aan de Timmer man nsweg 110 te Ysselsteyn, doch tegelijkertijd, in afwijking van de aanvraag, een nieuwe de gehele in richting omvattende vergunning te willen verlenen. Dit onder oplegging van voor schriften die nodig zijn in het belang van het voorkomen of beper ken van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Ven ray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 7 mei 1992. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hy daartoe redelykerwijs niet in staat is ge weest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. De bezwaar schriften moeten schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoe ken zyn persoonlijke gegevens niet bekend te makten. Burgemetester eri wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat by hen een aanvraag om vergunning ingevolge de Hin derwet is binnengekomen van: H. Maas, Heidseschoolweg 8, 5812 Ak Heide voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een pluimveehou derij en vollegronds-groenteteelt- bedryf gelegen aan de Heidse schoolweg 8 te Heide. De aanvraag en de bybehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 23 mei 1992. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif- teiyk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Degene die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zyn persoonlyke gegevens niet bekend te maken. Wij zyn voornemens om voor de ingediende aanvraag een openbare zitting achterwege te laten, omdat daaraan naar verwachting geen be hoefte bestaat. Indien men echter hierom verzoekt (bij de onderafde ling milieubeheer) kan men tot één week voor het verstryken van bovengenoemde termijn in de gele genheid worden gesteld ook mon delinge bezwaren in te brengen. Daarbij bestaat dan tevens de moge lijkheid tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het be voegd gezag, de aanvrager en overi ge aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en alleen degenen die kunnen aantonen dat zij daartoe re- deiykerwys niet in staat zyn ge weest. kunnen tydens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelyke be schikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke oixiening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken Aanvang: 9.30 Inzwemmen: 9.00 uur In het wedstrijdbad van in Venray van de gemeente Venray en omgeving. kinderen tot 10 jaar zwemmen 25 m schoolslag èn 25 m vrije slag kinderen vanaf 10 jaar zwemmen 50 m schoolslag èn 25 m vrije slag Deelnemerskosten f 2,50 te betalen bij inschrijving. AANMELDEN door het inschrijfstrookje in te leveren aan de balie van het zwembad 'De Sprank' tot uiterlijk dinsdag 28 april a.s. (18.00 uur). Je dient in het bezit te zijn van de zwemdiploma's A en B IEDERE DEELNEMER ONTVANGT EEN CERTIFICAAT 'ORANJE' zwemwedstrijd - Koninginnedag 30 april 1992 - De Sprank Nfenray IK DOE OOK MEEl Naammeisje jongen Schoolgroep Geboortedatum: Woonplaats:(tel.: Kosten f 2,50 ter betalen bij inschrijving, (voor dinsdag 28 april 18.00 uur) handtekening ouders/verzorgers: Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy negatief hebben be schikt op een aanvraag om hinderwetvergunning van: G. Swinkels, Pastoor Ja cobspeel 4a, 5813 AH Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning voor een varkensfokbedryf gelegen aan de Pastoor Jacobspeel 4a te Ys selsteyn, doch tegelijkertyd, in af- wyking van de aanvraag, een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning hebben verleend. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 23 mei 1992. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tot deze datum kan bij de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tydig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zyn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzy vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Op donderdag 30 april a.s. vervalt de route van de huisvuilophaal dienst. Op 5 mei (Bevrijdingsdag) gaat de (dinsdag)-route normaal door. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy hinderwetvergun ning hebben verleend aan: Gebr. Burgers, Veulenseweg 31, 5814 AA Veulen voor het uitbrei den/wijzigen van een varkensfokbe dryf, gelegen aan de Veulenseweg 31 te Veulen; Maatschap Claessens, Peelweg 25, 5813 AD Ysselsteyn voor het uit breiden/wijzigen van een legpluim- veehouderij, gelegen aan de Peelweg 25 te Ysselsteyn; P.H.I.M. Keuten, Beekweg 52, 5815 CN Merselo voor het oprichten en in werking hebben van een tuin centrum annex hoveniersbedrijf waar elektromotoren worden ge bruikt met een gezamenlyk vermo gen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Beekweg 52 te Merselo; Maatschap Jilesen, Overbroek- seweg 8, 5809 AN Leunen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een var ken smestbed rij f, gelegen aan de Overbroekseweg ongenummerd te Leunen. De beschikking en bybehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 23 mei 1992. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tot deze datum kan by de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tydig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zyn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzy vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting ruimtelyke ordening en milieubeheer.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 13