ItuRooy organiseert Reizigers-info-dag roadway musical Oklahoma; _jeen in Carré en De Beejekurf 259, .sreu Mevr. Dr. A. Terruwe verzorgt lezing bij het KVG Venray Vijf jubilarissen Havens N.V. i Prijsuitreiking bij Voermans meubelen zomerkolberts Voorstelling Ventiel afgelast Oberkrainer-avond op Paaszondag Oud-Venrayse studeert af Jeugdtoneel in Oirlo 5 jaar café de Bonte Koe, 5 jaar Smartlappendag Sporthal Gevonden WV-nieuws Toneelvereniging Ventiel organiseert spelkursus 50+ Bal Kursus concentratie, meditatie en ontspanning Vakantie- kursussen Donderdag 9 april - Pagina 3 agunuaag 19 april organi- Stichting CultuRooy in sa- 8rking met jongerencentrum 3 een Reizigers-info-dag. Doel leze dag is mensen, jong en «informeren over de verschil- Fmogelijkheden die er zijn »nt reizen naar en verbleven anen- en buitenland. L informatie bieden we de be- yrs aan in de vorm van infor- ,t en dokumentatiemateriaal, I ter inzage aanwezig en deels rgd door verschillende organi- L die op deze dag aanwezig zul- leid'nmaast komen ook mensen weleijgen dia- en videomateriaal la- .raqe en dat zij tydens verblijf in )e wo uitenland gemaakt hebben, jt programma-onderdeel heb- eerder een oproep geplaatst blad. Het resultaat van deze z\jn een groot aantal aan- 'den togen, waarvan in ieder geval 12 mensen hun verhaal komen ver- teUen. Wat we missen in het programma zijn mensen die hun ervaringen wülen komen vertellen over be stemmingen of aktiviteiten dicht by huis. We denken o.a. aan het vol gen van (taal)kursussen in binnen- of buitenland, interrail, vrywilli- gerswerk of betaald werk. Dus heb je interessant materiaal en kun je goed vertellen, meld je dan alsnog aan voor de Reizigers- info-dag. Dit kan tot uiterlyk 13 april a.s. Schriftelyk via Postbus 350,5800 AJ Venray, of telefonische 04780-83293 (JC Dingus). Ook voor meer informatie kun je op het ge noemde telefoonnummer terecht De Reizigers-info-dag vindt plaats in jongerencentrum Dingus, Hoen derstraat 10, Venray op zondagmid dag 19 april van 13.00 tot ca. 18.00 uur. In het volgende bericht zullen we verder ingaan op programma- inhoud en programma-onderdelen. lenteel toert door Europa de ele Broadway-versie van Olda- In Duitsland verscheen de thousiaste recensie na de an aal opgetogen publiek. Van 12 april is de voorstelling in Amsterdam te zien. Vervol- romt de voorstelling naar Ven- als enige andere plaats in ,8363tland. >ke liet in haar show haar en- ime voor deze musical goed Dat had tot gevolg, dat de igen uit het gehele land akomen. De voorstelling van ril is uitverkocht. Voor don- 16 april zijn er nog kaarten kbaar. Inderdaad, Broadway iray dus. jboma is een wereldberoem- isical van het befaamde duo rd Rodgers en Oscar Ham- lin 2nd. Hun samenwerking Jetwij feld één van de meest ivolle geweest in de geschie- van de moderne musical h Pacific', 'The King and I', Sound ov Music'). 1990 beleefde deze musical, 11943 tot stand kwam, alleen 5roadway (New York) 3.712 op- gen. Maar ook in vele andere iteden (o.a. Londen en Parys) Oklahoma honderden malen jan ^nele gevoerd. Steeds weer ne- heaters, waar ook ter wereld, oma op in het repertoire. Nog klinken de onsterfelijke ieën van deze muzikale ko- zoals 'Oh, what a beautiful «•E morning', 'Out of my dream', 'Kan sas City' en 'People will say we're in love'. Nederland bleef tot nu toe van Oklahoma verstoken. Met uitzonde ring van een televisie-produktie, circa 18 jaar geleden, en een bio scoopfilm die met 2 Oscars werd be kroond. Er zal vanwege de overvoUe agenda slechts een beperkt aantal voorstellingen in Nederland gege ven worden. De huidige Broadway produktie is in handen van James Hammerstein en deze wordt bijgestaan door Jef frey Dunn en David G. AUen. Jef frey begon zijn loopbaan als akteur, maar het duurde niet lang of hy werd regisseur, casting adviseur, enz. Hij boekte grote suksessen, waaronde West Side Story. David G. Allen, muzikaal leider en dirigent, is afkomstig uit Engeland en sinds 1981 werkzaam in de muzikale branche. De Amerikaanse cast bestaat uit topsolisten, die hun spo ren in de musicalwereld ruim schoots hebben verdiend. A.s. zaterdag komt Jules Deelder met zyn nieuwe programma Deel der Draait Door. A.s. maandag komt het vermaar de Strijkkwartet van Kiev met een speciaal programma voor de goede week. Dit wordt natuurlijk een unieke ervaring voor de echte mu ziekliefhebber. Uitgevoerd wordt van Joseph Haydn Die Sieben letzte Worte unseres Erlössers. no.rijsuitreiking leurwedstrijd -r,De Sprank it A !rdaë 4 april om 19.00 uur UT 'n het restaurant van De K ik de prijsuitreiking plaats de kleurwedstrijd die gehou- 'as i.v.m. de 500-mRjoenste be- - ir van een Sportfondsenbad. 3 heer Ploum manager van re- jl jecentrum De Sprank, sprak ti winnaars kort toe en reikte ijzen uit. Winnaars en hun familie kre- %aU en een drankje aan- len, waarna hen de gelegen geboden, om gratis een be- de disco-avond te brengen. Prijswinnaars zyn: jjaar; ie prijs: 12-badenkaart: Erniers; 2e prys: 6-baden- Mimi Janssen en 3e prys: 3x entree: Bregje. Cruiysberg. jjaar: le prys: 12-badenkaart: F Janssen; 2e prijs: 6-baden- J* fwendy Driessen en 3e prijs: gratis entree: Ibm Linders. le PriJS: 12-badenkaart: f Smits, 2e prys: 6-baden- Maaike Hegmans en 3e prijs: 18 entree: Maureen Ripkens. i'nder aangetroffen ens landbouwwerkzaamhe- °P een perceel aan de Jan Weg kwam een 25-ponder [ranaat naar boven. Het pro- el werd in aiwachting van de fit van de mannen vair de EOD Zwart landbouwplastic verbrand Een landbouwer uit Ysselsteyn dacht een goedkope oplossing te hebben gevonden om zyn zwart landbouwplastic op te ruimen. Op zijn bouwland werd de hoop plastic overgoten met dieselolie en vervol gens in brand gestoken. Enorme rookontwikkeling was het gevolg. De politie kwam ter plaatse en gaf hem te verstaan dat dit niet door de beugel kan. In de maanden oktober t.m. de cember voerde Voermans meube len uit Boxmeer een aktie onder het motto 'Meubelen met garantie en vakantie' waarmee klanten, by iedere ƒ1000,- meubelaankoop een Arke reischeque ter waarde van ƒ100,- ontving. Bovendien was er aan deze aktie een prijsvraag ver bonden. In een speciale reiskrant moet het aantal keren dat het woord reizen werd genoemd, wor den geteld en er moest een slagzin worden afgemaakt. Hoofdprys was een 8-daagse reis voor 2 personen naar Gran Canaria. Hoewel er ook veel Venrayse inzendingen werden genoteerd ging deze prijs echter naar de andere kant van Boxmeer. De familie Hendriks-van Daal uit Cuyk was de gelukkige winnaar. Af gelopen vrijdag werd de familie Hendriks by Voermans meubelen feestelyk ontvangen en mocht het de reisdokumenten in ontvangst nemen. m in 8 verschillende kleuren bij t'.-Tpl| CAESAR MANNENMODE Grotestraat 43 Venray telefoon 04780-10943 Door omstandigheden kan de voorstelling 'Terug naar Warschau' die zondag 12 april a.s. in schouw burg De Beejekurf ten uitvoer zou worden gebracht, geen doorgang vinden. Wij vragen hiervoor begrip. Tevens willen wij een woord van dank richten tot iedereen die in het afgelopen jaar de vereniging gesteund heeft. Via de regionale kranten zullen wy u op de hoogte houden van de verdere aktiviteiten van de ver eniging. Het bestuur Ook dit jaar organiseren Die Ori ginal Eugener Musikanten op zon dag 19 april in zaal De Wildeman te Vierlingsbeek een schitterende Oberkrainer-avond. Het optreden begint om 2030 uur en de toegang is gratis. De zeven muzikanten zyn afkom stig uit Maashees, Vierlingsbeek en Venray. De muziek, die velen van u zullen herkennen als vakantiemu ziek die synoniem staat met de Al pen, ademt een sfeer uit van tv- programma's als Heimatmelodie en Musikantenstadl. De muziek ken merkt zich door zeer sneUe en vro lijke muziek afgewisseld met de statige en romantische uitstraling van de bergen. Natuurlijk verschy- nen de muzikanten in passende klederdracht. Twee zangeressen, accordeon*, gi taar, bas, klarinet en trompet staan garant voor een schitterend sa menspel en verschillende solisti sche capriolen. Dat dit orkest stevig aan de weg timmert mag bly ken uit het feit dat Die Original Eugener Musikanten dit nqjaar een eigen CD uitbrengen. De grote platenmaatschappij Tyro- lis stelt Die Original Eugener Musi kanten in de gelegenheid een eigen CD op te nemen in de buurt van In- nsbrück (Oostenrijk). Voor meer in formatie bel: 04781-1724 dhr. Ermers. Op dinsdag 14 april a.s. zal onze oud-plaatsgenote Riet van de Steeg haar proefschrift, getiteld 'Cationic starches on cellulose surfaces', ver dedigen ter verkrijging van de graad van doctor in de landbouw- en milieuwetenschappen aan de Landbouw-universiteit te Wagenin- gen. Het proefschrift behandelt de fundamentele achtergrond van het gebruik van zetmeel by de fabrika- ge van papier. Voor het eerst komt Oirlo met jonge toneelspelers op de planken en wel met de musical 'Robots'. Alles speelt zich af rond en in een gezin waar het er nogal rammelig aan toe gaat. Rommel genoeg, maar opruimen, ho maar. Moeder is dit goed beu en gaat elders werken. Nu loopt alles in de soep. Wilt u zien hoe dit allemaal af loopt kom dan op 12 april naar ge meenschapshuis De Linde in Oirlo, aanvang 14.30 uur. Entree voor kin deren ƒ2,-, volwassenen ƒ5,-. Vernielingen Ergerlijke vernielingen werden er gekonstateerd bij de LOM-school aan het Groenewoldsepad. Fietsen rek en fietsklemmen waren moed willig en zinloos vernield. Het slot van de toegangsdeur van de Dr. Poelsschool aan de Langeweg was door het instoppen van houtjes onbruikbaar gemaakt. Nu moest het slot worden uitgeboord. Hekwerk open geknipt De bewakingsdienst ontdekte dat het hekwerk van het Vincent van Gogh Instituut lokatie Noordsingel was doorgeknipt. Zoekakties om trent het motief hebben niets opge leverd. Op dinsdag 14 april verzorgt mevr. dr. A.A A. Terruwe by het Venrayse Katholiek Vrouwengilde een lezing over het thema 'Geef mij je hand'. De lezing wordt gehouden in zaal In den Engel aan de Poststraat en begint om 20.00 uur. Dr. Terruwe is zenuwarts en hield tot 1981 praktyk in Nymegen. Zij is vooral bekend geworden door haar 'bevestigingstheorie'. Daarover schrijft zij in haar boek 'Geef mij je hand'. Bevestiging is een voorwaar de voor ieder mens om gelukkig te kunnen zijn. Behalve zenuwarts is mevr. dr. Terruwe ook schrijfster van tiental len boeken. Van haar hand versche nen zowel wetenschappelijke wer ken als boeken, waarin zij er op wyst hoe te leven en te laten leven en daardoor gelukkig te zyn. Veel van wat men 'ziektes' noemt zijn volgens dr. Terruwe geen ziektes, maar uitingen van gestoorde le venskunst. Dr. Terruwe schreef o.m. 'De lief de bouwt een woning', 'Kom uit de boom Zacheas, ik kom by je eten' en het reeds genoemde boek 'Geef mij je hand'. Bovendien bracht de Dr. Terruwestichting ook cassettes uit zoals o.a. 'Liefde gaf u duizend namen'. Haar laatste boek is geti teld: 'Democratie vraagt een mondi aal mensbeeld, bevestiging beves tigd'. Dit boek heeft een nawoord van minister-president dr. R. Lub bers. Het is vertaald en uitgegeven in Rusland en Amerika en aangebo den aan president Gorbatjov en president Busch. Als de techniek lukt is het de be doeling, dat er deze avond ook een audio-visueel kunstwerkje wordt getoond, waaraan dr. Terruwe en verschillende kunstenaars van beeld en geluid vier jaar hebben ge werkt en dat onlangs gereedgeko men is. Dat zou betekenen, dat Venray daarmee de primeur heeft. In de pauze is er gelegenheid tot het schriftelijk steUen van vragen, waarop dr. Terruwe in de tweede helft van de avond nader zal in gaan. Via de Dr. "terruwestichting e.a. bereikten het KVG veel verzoe ken deze avond te mogen bijwonen. Daarom heeft het bestuur besloten deze bijzondere avond voor introdu- cées en belangstellenden open te stellen tegen betaling van ƒ5,- en treegeld p.p. 70 SLAAPKAMERS EN ALLE SOORTEN SLAAPSYSTEMEN GROTE KEUZE EN EEN GOED ADVIES Gildeweg 17 - BEERS (bij Cuyk) 08850-22337 Vrijdag koopavond Op het afgelopen vrijdag 3 april gehouden jaarlijkse personeels feest van Havens Voeders uit Maas hees werden dit jaar maar liefst vyf jubilarissen gehuldigd, samen goed voor in totaal 125 dienstjaren! De heren B. Backus (voorlichting var kenshouderij), L. van Loosbroek (administratie), F. Stevens (menge- ryj, G. Litjens (graanproduktie) en H. Peeters (buikchauffeur) waren al le 25 jaar in dienst. Een opmerke lijk jubileum dat in onze regio niet iedere dag voorkomt ep. waar het gehele personeel van Havéns te recht trots op is. In zijn toespraak tot de jubilaris sen betoogde direkteur Kaanen dat dit niet betekent dat men het nu rustiger aan kan doen. Integendeel. Zowel in de intensieve veehouderij als in de veevoederwereld is veel Om de afnemers ook in de Landbouwgif gevonden Op de Pottevenweg in Ysselsteyn werd op de weg een fles zeer gevaar lijk landbouwgif gevonden. Geluk kig dat de vinder besefte dat het om gevaarlijk spul ging. Hy bracht de politie op de hoogte van zijn vondst en die stelde het vergif veilig. Koninginnedag, Smartlappendag. Voor de vijfde keer op rij staat Ko ninginnedag in de Bonte Koe in het teken van het Nederlandstalige le venslied. Vyfjaar lang al zingt het publiek zyn/haar eigen favoriete smartlap. Twee reebruine ogen, Patsy, Het ritme van de regen. Een eigen huis, een greep uit de vele, vele levenslie deren die hier in de loop der jaren met veel overgave zijn gezongen. Nu, 30 april a.s., vieren we dus het eerste lustrum van de Smart lappendag. Bij deze roepen wy een ieder op die een Nederlandstalig levenslied wil zingen. Omdat het vyfde jaar een extra reden tot feest vieren geeft, zal het café, meer nog dan voorheen, versierd gaan wor den. We zouden het toejuichen, dat als je er over denkt ook een lied te zingen, dit in een soort act neer te zetten. Voorwaarde om mee te doen is dit natuurlijk zeer zeker niet. 't Voegt alleen iets extra's aan je lied toe. Zoals b.v. de twee Tiroler meis jes met hun reebruine ogen of de bruid die in vol ornaat opkwam om het lied van Henk Wijngaarden te zingen. De muzikale begeleiding ligt ook dit jaar weer in handen van Gerard Schütte jr. op bas. Cor van de Kruy- zen accordeon, Otto Kooien toetsen, Hans van Els drums en Bruno Lu- cassen zal het een en ander weer op zijn eigen wyze presenteren. Als je zin hebt om mee te doen, al of niet verkleed, geef je dan op bij de Bonte Koe of bel voor meer infor matie tel. 10137. Koninginnedag, we vieren de ver jaardag van de Koningin èn de 5e verjaardag van onze Smartlappen dag in café de Bonte Koe. toekomst goed te kunnen advise ren en op hun wenken te kunnen bedienen, zal Havens z'n aandacht blijven concentreren op kwaliteit en kostprijs van haar produkten. De positieve lijn van de laatste jaren zal daarbij worden voortgezet. De jubilarissen kregen vervolgens de gratifikaties, gouden horloges en overige cadeau's (waaronder zelfs een grasmaaier!) overhandigd. Namens de Ondernemingsraad sprak hierna de heer Hans Graat in een gevatte speech zijn waardering uit voor de samenwerking tussen de verschillende afdelingen van het bedryf gesymboliseerd in de diver se funkties van de jubilarissen. De ze samenwerking bleek overigens ook later op de avond toen met een aantal enthousiaste polonaises de zaak verder werd losgetrokken, de stemming werd opgevoerd en de dansvloer begon te trülen. Al voor 149,- per dag bent u in uw eigen Huur-Opel lekker weg met de Paasvakantie. Waar u ook heen wilt Happy-Rent wijst u de weg. In zo n comfortabele luxe Huur-Opel. V,1' - Het openbaar duurder, kijkt u maar. VOORDELIG OPEL HUREN Corsa Astra/Kadett f 57, Vectra f Omega f Per dag Per week f 49,- f 304,- f 359,- f 418,- f 553,- Vraaa onze volledige tarieflijst Prijzen zijn exclusief 18,5% BTW en inclusief all-risks-verzekering en 200 km vrij per dag. Atebe Garage bv Oude Oostrumseweg 4, 5802 CC Venray Tel. 04780 - 86200 Snelheidskontroles Op 1 april (geen grap) werden ei weer snelheidskontroles gehouden Tussen 14.15 en 15.00 uur werden op de Albionstraat 150 voertuigen gekontroleerd; 57 daarvan reden te snel. Er werden snelheden geme ten van 60 tot 82 km per uur. Van 15.15 tot 16.00 uur werd op de Hoofdstraat in Oirlo gekontroleerd. Van de 60 voertuigen reden er 15 te snel. Ook hier werden snelheden gemeten van 60 tot 82 km per uur. Ook op 2 april werden snelheids kontroles gehouden en wel van 10.30 tot 11.30 uur op de Lang straat. Daar werden 141 voertuigen gekontroleerd; 34 reden te snel en de hoogste snelheid bedroeg ook hier 82 Ion per uur. Daarna werd ook nog op de Henri Dunantstraat gekontroleerd; 238 voertuigen reden hier te snel. Hier was de hoogste snelheid 86 km per uur. De Wetteling Donderdag: Manual Rooyse VK Vrijdag: Rank Xerox Jumpers FC Hento-Reuver 1 Venray 1-Concordia Venray '2-Domu 1 Bonte Koe-Drukshop Zaterdag: Huukske 3-Huukske 2 Venray l-GFC'33 De Peel-Venray 3 Beesel-MGT WBW Manual Jumpers Zondag: Badminton clubkamp. Manual Willems 17.30-21.00 20.00-23.30 16.30-17.30 17.30-19.30 19.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 13.00-14.00 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 18.00- 09.00-19.00 19.00-20.00 20.30-21.30 Maandag: Gemeente 16.30-17.30 Rooyse VK 17.30-20.30 SVCB 1-Venray 2 20.30-21.30 SVCB 2-ZVSV89 21.30-22.30 Venray 3-Josette 22.30-23.30 Dinsdag: Rooyse VK 17.30-21.00 Badmintonclub 21.00-23.30 Woensdag: Gemeente 16.30-17.30 Badmintonclub 17.30-22.30 De Schuivers 19.30-21.30 Drukshop-Wittenhorst 22.30-23.30 Gevonden voorwerpen van 24 t/m 30 maart Rose/paarse damesjack; autosleu tel in zwart etui; drie autosleutels aan zwart etui; zwarte dameshand tas; skate bike,- twee tuinstoelen; pa rasol; witte helm. Voor inlichtingen kunt u zich tij dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tst. 224. Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u bij ons kunt boeken. April: 10: World Wrestling, Rotterdam 10: House Party, Rotterdam 11: Four Horsemen, Utrecht 11: Rita Marley, Rotterdam 14: The Itals, Utrecht 15: Peter Hammill, Utrecht 16: Gavin Friday, Utrecht 17: Frank Boeyen, Utrecht 18: Freres Bouchenak, Utrecht 20: Highwaymen, Rotterdam 20 en 24: Les Negresses Vertes. Geleen, Utrecht 20: Adonis, Heerlen 22: The Troggs, Utrecht 23: Wild Child, Den Haag 24: Goud van Oud. Den Bosch 25: Santana, Rotterdam 25: Spring Blues Festival, Utrecht Mei: 1 t/m 24: Les Miserables, Den Haag 1: Herman Brood, Utrecht 2: Moulin Blues Festival, Ospel 2: Cocktail Dance Party, Rot terdam 3: Rush, Rotterdam 9: Cher, Brussel Juni: 6: Cocktail Dance Party, Rot terdam 11: Gipsy Kings, Rotterdam 12-13-16-19-23: Indonesian Tbp Stars, Hattem, Den Bosch, Breda, Apeldoorn, Maastricht 13: Day of sixties, Delft Reserveren kunt u iedere dag vanaf 09.00 uur, dus ook op za terdag. A.s. zaterdag begint de voorver koop van o.a. Pinkpop. Belangstel lenden graag reserveren om 11.00 uur. Dit voorkomt onnodig wachten. Toneelvereniging Ventiel is een Venrayse amateurtoneelvereniging die in 1983 is opgericht. In samen werking met de Limburgse federa tie Amateurtoneel bestaat de mogelijkheid deel te nemen aan de grote spelkursus. Aanvang: maan dag 27 april; duur: 10 bijeen komsten van 3 uur. De grote spelkursus biedt de mo gelijkheid uw creatieve mogelijkhe den met betrekking tot toneel en drama te ontplooien. Het is een kursus waarin de eigen inbreng van de groep centraal staat. Waarschynlyk bent u na deze kursus zo enthousiast dat u lid wilt blijven van toneelvereniging Ven tiel. Met name zoeken wy enthousi aste mannen; dit mag vrouwen er echter niet van weerhouden te reageren. Nadere inlichtingen kan Jeanet Kuipers u verstrekken, tel. 04780- 80206. Op maandag 13 april is er weer een gezellig 50+ bal in gemeen schapshuis De Wis te Castenray, aanvang 20.00 uur. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler. T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Sehmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keyzer en dr. Van Dongen: DR. Van DONGEN Past Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: G. VALLEN, tel. 86605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN Dl EREN A RTS EN PRAKTIJ K W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 DIEREN ARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak DIERENKLINIEK Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren A. RA AYM AKERS Horst, tel. 04709-6538 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door R. van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 04780-82411 Binnenkort gaat de Stichting Fo cus afd. Venlo-Venray van start met de bovenstaande kursus die sterk is gericht op het leren kennen van de werking van de geest. Daardoor kan men met een minimum aan in spanning resultaten bereiken die anders door een zinloos innerlyk gevecht verloren gaan. Men leert om het met zichzelf en de natuurlij ke energie beweging eens te zyn. Behalve de technieken worden er ook onderwerpen besproken zoals: levensfilosofie, levensbeschouwin gen van alle culturen en de zin en de rol van het paranormale in ons leven. Voor deze kursus kan iedereen die gemotiveerd is zich telefonisch of schriftelyk opgeven en/of infor matie vragen bij Stichting Focus, Etudestraat 21, 5802 EP Venray. Te lefonisch door de week na 17.00 uur en het gehele weekend: tel. 04780-80963 en 89979. Geniet deze zomer meer van uw vakantie en leer de taal van uw vakantieland Eind april en begin mei start de Volksuniversiteit Venray e.o. met korte praktische talenkursussen voor diegenen die een vakantie in een Frans-, Engels-, Spaans-talig land plannen. De kursussen zijn zo samen gesteld, dat men zonder voorkennis al na 6 lessen een bepaalde spreek- en luistervaardigheid heeft. o.a. op het gebied van winkelen, douane, in hotels, bij de dokter, enz. In deze kursussen wordt het gro te struikelblok dat men vaak by het leren van een vreemde taal ont moet nl. de grammatica, maar zij delings behandeld. Voor meer informatie: Volksuni versiteit Venray e.o.. Oostsingel 37a, Venray, tel. 04780-80185.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 3