Werkgroep Ontwikkelingssamenwerking gemeente Meerlo-Wanssum Hinderwet 'Bouwvergunning aangevraagd PEEL EN MAAS Hinderwet Informatie m.b.t de herinrichting Henseniusplein en Schouwburgplein Hinderwet Internationaal volleybaltoernooi in Maashees Lopersgroep Venray Regio Triathlon Vereniging regio Venray Nieuw Sandy Art Veel aktiviteiten in De Sprank tijdens de Paasdagen v PEEL EN OOK PEEL EN MAAS Donderdag 9 april Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zij negatief hebben beschikt op een aanvraag om hin derwetvergunning van: A. Hermans, Steegse Peelweg 69, 5809 ED Leunen voor het uit breiden/wijzigen van een varkens- fokbedryf en vïskwekerij gelegen aan de Steegse Peelweg 69 te Leu nen. doch tegelijkertijd, in afwij king van de aanvraag, een uitbrei- dings/wyzigingsvergunning heb ben verleend; L. Poels, Droesenweg 2, 5812 AG Heide voor het uitbreiden/wijzi gen van een varkensfok-, varkens- mest- en legkippenbedryf gelegen aan de Droesenweg 2 te Heide, doch tegelijkertijd, in afwijking van de aanvraag, een uitbreidings/wyzi- gingsvergunning te willen verlenen; Philipsen, Ringweg 12. 5813 BP Ysselsteyn voor het uitbreiden/ wyzigen van een varkensfok- en varkensmestbedrijf gelegen aan de Ringweg 12 te Ysselsteyn, doch te gelijkertijd, in afwijking van de aanvraag een uitbreiding/wijzi gingsvergunning hebben verleend; B. Hegger, Op de Kamp 4, 5815 CE Merselo voor het uitbreiden/wij zigen van een legkippenhouderij gelegen aan Op de Kamp 4 te Merse lo, doch tegelijkertijd, in afwijking van de aanvraag een uitbreidings/ wijzigingsvergunning hebben verleend. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 9 mei 1992. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tbt deze datum kan by de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tydig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zijn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Graven hage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Burgemeester en wethouders zyn voornemens aan de volgende bou- waan vragen medewerking te verlenen. het verbouwen van een cafeta ria aan de Jan Poelsweg 12 te Ys selsteyn, tn.v. J.C. Bos, Heidse Peelweg 1; het bouwen van een serre aan de Kruidenlaan 25 te Venray, tn.v. J.A. Pasma; het uitbreiden van een cafeta ria aan de Albionstraat 68 te Leu nen, tn.v. dhr. De Vries, Meeuwstraat 68 te Purmerend; het uitbreiden van een wo ning aan de Nieuweind 26 te Ven ray, tn.v. A. Kerkhoff; het uitbreiden van een wo ning aan de Kattestaart 27 te Ven ray, tn.v. J.H.M. Bus; het uitbreiden van een wo ning aan de Kroonkruid 46 te Ven ray, tn.v. H.J.M. Wilmsen; het bouwen van een gara ge/fietsenberging aan de Overloon- seweg 87a te Venray, tn.v. M.A. van Kessel en M.J. van Kessel; het uitbreiden van een wo ning met garage/berging aan de Maijolein 48 te Venray, tn.v. G.J. Jans Beken. Daslook 7. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 10 april 1992 geduren de 14 dagen voor een ieder ter inza ge by de onderafdeling bouwbe heer, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals 'n abonnement waard Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy hinderwetvergun ning hebben verleend aan: B. Vullings, Roland 3, 5811 BA Casten ray voor het uitbreiden/wijzi gen van een rundvee- en legkippen houderij gelegen aan de Roland 3 te Casten ray; Maatschap G. en J. Broeders, Puttenweg 117, 5813 BB Ysselsteyn voor het uitbreiden/wijzigen van een rundveehouderij waar elektro motoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW gelegen aan de Putten weg 117 te Ysselsteyn; M. Derikx, Zeilbergseweg 11, 5813 AK Ysselsteyn voor het uit breiden/wijzigen van een var- kensmestery en akkerbouwbedrijf gelegen aan de Zeilbergseweg 11 te Ysselsteyn; J. Zanders, Zandhoek 13, 5808 BK Oirlo voor het uitbreiden/wijzi gen van een varkensfok- en var kensmestbedrijf gelegen aan de Zandhoek 13 te Oirlo; H. Schoenmakers, Den Tiel 6, 5815 EE Merselo voor het uitbrei den/wijzigen van een pluimveemoe- derdierenbedryf gelegen aan Den Tiel 6 te Merselo; Gebroeders Jenniskens bv. Enge Steeg 2, 5809 EB Leunen voor het uitbreiden/wyzigen van een varkensfok- en varkensmestbedrijf gelegen aan de Weideweg 7 te Leunen; J. Wismans, Lollebeekweg 45, 5811 AJ Castenray voor het wyzi gen van een varkensfokbedry f gele gen aan de Lollebeek 45 te Castenray; P. van Ass, Deurneseweg 150, 5813 AB Ysselsteyn voor het uitbrei den/wijzigen van een mestvarkens- en rundveehouderij gelegen aan de Deurneseweg 150 te Ysselsteyn; A. Poels, Handrik 3, 5815 CV Merselo voor het uitbreiden/wyzi gen van een rundveehouderij waar bij elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk ver mogen van meer dan 1,5 kW, gele gen aan de Handrik 3 te Merselo. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 9 mei 1992. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tbt deze datum kan bij de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zyn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 KA 's-Graven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzy vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.FJ.M. Frencken In eerdere publikaties is uitvoerig aandacht besteed aan de herinrich ting van de pleinen. Tbegezegd werd dat voor nadere informatie of opmerkingen nog een telefoon nummer zou worden gepubliceerd.» Aansluitend aan die publikaties kan thans worden medegedeeld dat dit telefoonnummer operationeel is. Het nummer is 89959 en het is gevestigd in de direktiekeet in de Leeuwstraat. Opzichter van het werk is de heer J. de Greef van Inge nieursbureau Oraiyewoud. De heer De Greef is via genoemd nummer of op het werk zelf voor nadere infor matie of opmerkingen m.b.t. de werkzaamheden en de bijbehoren de maatregelen bereikbaar. Inbraak in groente- en fruitzaak Waarschijnlijk is de dader in zyn werk gestoord en bleef het nu maar bij braakschade, by een inbraak in een groente- en fruitzaak aan het Kapelaanspad. De kassa was wel verplaatst maar zover kon worden nagegaan is er niets vermist Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbesch i kking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zij voornemens zyn hinderwetvergunning te verlenen aan: Maatschap Rongen, Gunhoe- kweg 12, 5808 AP Oirlo voor het oprichten en in werking hebben van een landbouw- en bloembollen- bedrijf waar elektromotoren wor den gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW ge legen aan de Gunhoekweg 12 te Oirlo; A. van Oers en C. Storkhorst, p/a Vughterstraat 207, 5211 GC 's-Hertogenbosch voor het oprich ten en in werking hebben van een bedryf voor het maken van voe dingsbodems voor oesterzwammen gelegen aan de Timmermannsweg 108 te Ysselsteyn; Fr. Jenniskens, Ysselsteynse- weg 79, 5813 BK Ysselsteyn voor het oprichten en in werking hebben van een machineloods waar elek tromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW gelegen aan de Ys- selsteynseweg 79 te Ysselsteyn; P. Linskens, Schaapskuil 3, 5815 CD Merselo voor het oprichten en in werking hebben van een meubelmakerij gelegen aan de Schaapskuil 3 te Merselo; VOF Keyzers, Deputé Pe tersstraat 28, 5808 BC Oirlo voor het oprichten en in werking heb ben van een loonwerkersbedrijf waar elektromotoren worden ge bruikt met een gezamenlijk vermo gen van meer dan 1,5 kW gelegen aan de Deputé Petersstraat 28 te Oirlo; P. Swinkels. Pastoor Jacobs- peel 4 te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende verdunning voor een mest- varkens- en akkerbouwbedrijf gelegen aan de Pastoor Jacobspeel 4 te Ysselsteyn; P.J.M. Bistervelts, Steegse Peel weg 55, 5809 ED Leunen voor het oprichten en in werking hebben van een boomkwekerij waar elek tromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW gelegen aan de Steegse Peelweg 55 te Leunen; Rank Xerox Manufacturing (Nederland) bv, Maasheseweg 89 5804 AB Venray voor het uitbrei den/wijzigen van een inrichting voor de produktie, opslag en distri butie van kopieermachines, onder delen en verbruiksartikelen gelegen aan de Maasheseweg 89 te Venray. Dit onder oplegging van voor schriften die nodig zijn in het belang van het voorkomen of beper ken van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, kamer 309, elke werkdag van 09,00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 23 april 1992. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 1950 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is ge weest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. De bezwaar schriften moeten schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een be zwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.EJ.M. Frencken Op zaterdag 16 en zondag 17 mei as. houdt volleybalvereniging MVC'64 uit Maashees haar inmid dels traditionele internationale buitenvolleybaltoemooi op de voet balvelden aan de Loonseweg te Holthees. Zaterdags kan er ingeschreven worden door teams voor het beach- voUeybal (3e distriktsklasse t/m de landelijke klasse), rekreantenklas- se (dames, heren, mix, geoefend, ongeoefend) en voor de bedrijfe- klasse (bedrijven, fabrieken). Zondags kan er ingeschreven worden door teams voor de Nevobo- klassen (3e distriktsklasse t/m lan delijke klasse) en voor de rekrean- tenklasse (dames, heren, mix, geoefend, ongeoefend). De sluitingsdatum voor opgave aan dit toernooi is op 15 april. In schrijvingen alsook het verkrijgen van verdere inlichtingen kan ge schieden door kontakt op te nemen met René Clevers, tel. 04782-834 of Wim v. Knippenberg, tel. 04780- 88870. In de gemeente Meerlo-Wanssum wordt binnenkort een werkgroep ontwikkelingssamenwerking opge richt. De oprichtingsvergadering vindt plaats op donderdag 16 april a.s. vanaf 20.00 uur in het ge meentehuis te Meerlo. Zoals bekend wacht het gemeen tebestuur van Meerlo-Wanssum op initiatieven vanuit de bevolking De gemeenteraad heeft in de begroting een bedrag opgenomen om derge lijk initiatief te steunen. De burge meester zal namens het gemeente bestuur betrokken zyn by de aktiviteiten van de op te richten werkgroep. De bedoeling van een werkgroep ontwikkelingssamenwerking is om op gemeentelijk niveau aktiviteiten te organiseren op het gebied van de derde wereld. Het gaat niet alleen om fondswerving maar vooral ook om bewustwording. Te denken valt aan informatieavonden en bijeen komsten over de derde wereld en projekten in de scholen. De op te richten werkgroep zal zelf de doelstelling nader uitwerken en be kijken op welke wijze in Meerlo- Wanssum vorm wordt gegeven aan dit werk. Op dit moment vindt in het ge meentehuis van Meerlo-Wanssum de expositie plaats Columbus 500. Het leek de initiatiefnemers een Trainingstijden: Dinsdag: baan, van 19.00-20.30 uur. Baantraining Donderdag: vanaf de baan, van 19.00-2050 uur Wegtraining. Zaterdag: vanaf De Barrier, Maas heseweg van 1550-17.00 uur: Bostraining Uitslagen: Lianne Verhoeven is zondag jl. 3e geworden in een cros over 5.5 km in Heumen. Zy liep deze afstand in 24.35 In St. Anthonis legde Marjo van Heyster in de Hoefloop over een af stand van 10 km met een tijd van 44.42 beslag op de 2e plaats by de vrouwen. Frans Thielen legde zijn 10 km af in een tijd van 38.42. Jo Verlinden wist in een 10 km- cross in Nettetal (Duitsland) beslag te leggen op de le plaats in de kate- gorie Veteranen III. Hij legde de af stand af in 37;24. Coopertest Op donderdag 30 jan. organiseert Lopersgroep Venray Regio weer een coopertest. Deze begint om 19.00 uur. Deelname voor leden gratis; voor niet-leden 1,-. Voor alle lopers Lopers groep Venray Regio is ideaal voor alle lopers die behoeft hebben aan persoonlijke invulling van hun loopgenoegens. De gediplo meerde trainers van Lopersgroep Venray geven adviezen aan alle lo pers die zich bij de vereniging aan sluiten, ook als die lopers niet altijd tyd of zin hebben trainingen te be zoeken. Bovendien is er binnen Lo persgroep Venray Regio ruimte voor alle typen lopers van alle leef tijden: konditielopers, prestatielo pers en gezelligheidslopers. Informatie: Maijo van Heijster, tel. 04780-82397 of Gert Vermeulen, tel. 04780-80999. Peter Scheres 2e in Volksloopserie Op zaterdag 4 april nam Peter Scheres deel aan een 10 km-cross in Tegelen. Op een snel crosspar- cours realiseerde Peter een scherpe tijd. Hij finishte in 33.01 min. Met deze tijd werd hij een goede tweede. Harold Kleven nam op zondag 5 april deel aan een run-bike-run wedstrijd in St. Oedenrode. De af standen die er afgelegd moesten worden waren 7,5 km lopen, 29 km fietsen en vervolgens 3.5 km lopen. De wedstrijd verliep goed voor Ha rold en hij finishte als 12e in 1.21.20 uur. Mededelingen Op zondag 12 april starten Bas Bastiaans, Hennie Freriks en Fran- ka Jansen by het Nederlands kam pioenschap run-bike-run in Schijndel. Wij wensen hen veel sukses! Trainingstijden: Vrijdag: 19.00-20.00 uur Zwemmen in De Sprank. Zaterdag: 16.00-17.30 uur Lopen, bij eenkomst parkeerplaats oude zwembad. Zondag: 09.45 uur Groep 1; 10.00 uur Groep 2 fietsen, bijeenkomst parkeerplaats oude zwembad. Dinsdag: 19.00-20.00 uur Zwem men in De Sprank. Woensdag: 19.00-20.30 uur Baan training. Donderdag: 18.30 uur Fietsen, bij eenkomst parkeerplaats oude zwembad. Wedstrijdagenda 12 april: NK Run-bike-run Schyndel. 12 april: Spanderswoudloop Hil versum. 20 april: Paascross Afferden. goede gedachte om deze expositie als dekor te gebruiken voor een eer ste bijeenkomst voor alle geïnteres seerden. Iedereen die interesse heeft en zich verbonden voelt met de derde wereld is van harte wel kom. Dat geldt zeker ook voor fami lieleden van ontwikkelingswerkers, missionarissen en missiezusters. Daarom nodigen de initiatiefne mers, René Poels en Tten Duyf, alle gemeentenaren uit tot het bijwo nen van deze openbare bijeen komst in de raadszaal van het gemeentehuis op donderdag 16 april a.s. Het gemeentehuis is reeds om 20.00 uur open zodat iedereen de gelegenheid heeft om de expositie te bezichtigen. Het programma ziet er verder glo baal als volgt uit: 20.00 uur: Gemeentehuis open, ex positie Columbus 500. 20.30 uur: Opening van de vergade ring en korte uiteenzetting van de opzet 20.40 uur: Burgemeester J. Hahn geeft een inleiding over de rol van de gemeente in dit initiatief en wat de werkgroep van de gemeente mag verwachten. 20.50 uur: Inleiding door Maurits van Ravensteyn (IKVOS). Hij is werkzaam op het. IKVOS-kantoor Venray en op meerdere plaatsen be trokken geweest bij de oprichting van een gemeentelijke werkgroep. Hy zal aan de hand van enkele praktijkvoorbeelden aangeven wat een werkgroep zoal kan doen. 21.15 uur: Pauze. 21.20 uur: Voorstel tot het vormen van een werkgroep die de plannen voor de op te richten gemeentelijke werkgroep ontwikkelingssamen werking nader gaat uitwerken. 21.40 uur: Video-presentatie n.a.v. expositie in gemeentehuis over de Macu-Indianen in de Amazone. Een film van het Meerlose duo Peter Heymans en René Poels. 22.15 uur: Sluiting. Het schilderen met zand is al een oud gegeven. De Navajo-Indianen in Centraal Amerika tekenen met ver schillende kleuren grof en fyn zand, prachtige voorstellingen van hun goden op de grond tydens reli gieuze ceremoniën; direkt na de plechtigheid worden de tekeningen uitgewist Dichter bij huis gebruikt men hier en daar nog zand als vloerbe dekking, met name in café's; een zandtapijt van één dag. In onze jeugd heeft het zand al in vloed op onze creativiteit gehad. Wat maakten we niet in de zandbak en op het strand; maar ook deze 'kunstprodukten' waren niet blijven. Met Sandy Art kunnen we langer van onze creativiteit genieten, want er wordt op een klevende onder grond gewerkt die de zandkorrel tjes vasthoudt. De techniek is eenvoudig en veel materialen heb je al in huis. Het is ook geen kostbare hobby en geschikt voor mensen vanaf 4 jaar tot zo oud als men maar worden kan. De toepassingen zijn legio: wens kaarten op heel veel verschillende manieren, boekeleggers, mini- schilderijtjes, het bekleden van doosjes, boekjes, blocnotes, het ma ken van servetringen, menukaar ten, kaartjes aan boeketten, het, versieren van kaarsen en eieren, het maken van eierdopjes enzo voort. Pas wel op, Sandy Art werkt verslavend. Wanneer we met Sandy Art wer ken gebruiken we een heel iyn spe ciaal geprepareerd zand op een plakkende ondergrond en onze creatie blijft nu veel langer be houden. Wat heeft u nodig: Sandy Art geprepareerd zand in verschillende kleuren; Sandy folie; afbreekmesjes, lepeltje, schaar, lini aal, penseel, potlood en dekoratie materialen. Sandy Art voorbeeld mappen Voor het opdoen van ideeën zijn er Sandy Art voorbeeldmappen welke verschillende technieken en mogelijkheden van Sandy Art laten zin. In deze mappen treft u aan: een duidelijke beschrijving van de be nodigde materialen, alsmede diver se werktekeningen. Op zondag 13 september a.s zal mevr. corry Tabak-van Tbl, auteur van het boekje 'Schilderen met zand' in onze zaak een demonstra tie verzorgen. Wilt u echter nu al aan de salg, dan zijn de benodigheden voor het zandschilderen vanaf heden reeds verkrijgbaar bij Boek- en Kantoor boekhandel Van de Munckhof bv, Grotestraat 68. Inbraak in varkensschuur Door forcering van een deur was toegang verkregen tot een aan de Ossendijk gelegen varkensschuur. Ontvreemd werden een hogedruk- reiniger, een oplaadbare zaklan taarn en diverse gereedschappen. De waarde bedraagt enkele duizen den guldens. TE KOOP dakpannen bl. Thul- le de Noir tel. 04780-82096 TE KOOP groen leren draai fauteuil en een bei ge tweezi ts manou- bankje beide in zeer goede staat tel. 04780-83308 TE KOOP twee hoogdrachtige witte geiten Gunhoekweg 3 Oirlo tel. 04787-1903 TE KOOP Etna gasfornuis zeer mooi en vier pits gasstel tel. 04780-81528 TE KOOP 200 stoeptegels tel. 04786-659 TE KOOP eiken eethoek 4 stoelen tel. 04784-1805 TE KOOP d. blauwe combi kinderwagen ƒ150,- witte rotan reiswieg ƒ100,-; kinderstoel ƒ50,-; buggy ƒ30,-; babyzitje ƒ25,- tel. 04780-86394 TE KOOP kinderfiets met zi|- wieltjes van 3 tot 7 jaar 75,-; meisjesfiets 6 tot 12 jaar ƒ25,-; digitale tuner versterker 2x120 watt ƒ350,- .VIles vaste prijzen Veltumse Kleffen 46 TE KOOP Eiken houten kast, br. 1.20 m, h. 1.80 m, d. 0.55 m ƒ650,- uit grootmoeders tyd witte kunststof tuintafel 6 stapelstoelen tel. 04780-82561 TE KOOP Puch Maxi tel. 04780-11873 TE KOOP comm. 64 pr., 3 kreidlers -f onderd. tel. 04785-1815 na 18.00 uur TE KOOP VW Golf GLS 1978 apk tot 4/93 tel. 04930- 14224 TE KOOP Opel kadett 1.65 GT kleur wit bj '86 73.500 km apk tot 12-92 div. extra's, sportief uiterlijk kleur wit vr.pr. ƒ12500,- tel. 04780-83231 na 18.00 uur TE KOOP dwergpoedeltjes klein soort, met stamboom tel. 04786-233 TE KOOP blank eiken salonta fel i.z.g.s. tel. 04780-89698 na half 5 TE KOOP Buderus C.V. ketel, olie gestookt 80 1. boiler tel. 04780-88105 TE KOOP nieuwe en gebruikte deuren v.a. ƒ15,- Veulenseweg 39 Veulen TE KOOP kinderfiets 3-6 jaar vr.pr. 75,- tel. 04780-88426 TE KOOP 2 wollen vloerkle den zelfde patroon kleur rood-d.blauw- mint al'm. 200x300, 240x170; salontafel 150x75; hoektafel 80x80 tel. 04780-84091 TE KOOP woning 2 onder 1 kap ƒ125.000,- tel. 04780-12165 TE KOOP aan kleedplank, bac(je met standaard, beiden voor op bad, maxi cosi, kinderwagen, in één koop ƒ300,- Tel. 04780-88506 na 20.00 uur TE KOOP Golf D '79 apk febr. '93 i.z.g.st. ƒ1700,- tel. 04780-80357 TE KOOP Gazelle jongensfiets leeftyd 6-10 jaar, wit met rode spat borden. Slechts twee jaar gebruikt prys ƒ200,- Randenrade 34 Oostrum weekend of na 18.00 uur TE KOOP Video VHS ƒ250,- Verdistraat 5 TE KOOP Weide-bouwland met stalling, groot 0,71 HA. Gelegen op i 1 km buiten Veltum-Venray tel. 04780-81189 TE KOOP TV kantelmast 16 meter compleet tel. 04785-1776 TE KOOP all. broeikasje tel. 04780-87788 TE KOOP (by inschryving tot 25-4-1992) LANDBOUWGROND ca. 4,80 ha MEERLOSEWEG 10, OIRLO Niet gunning biyft voorbehouden inl. Th. Loonen Meerloseweg 10 5808 AH Oirlo tel. 04787-1371 v.a. 128-04-92 tel. 04780-71371 TE KOOP hondenkennel ge- galv. 2x2% m tel. 04780-10242 TE KOOP weg. auto v.d. zaak mercede8 200D bj 9-'87 met. lak, get. glas, schuifd. centr. vergrendeling tel. 04780-10419 TE KOOP 2 Kreidlers waarvan 1 opknapper on derdelen, t.e.a.b. tel. 04780-10864 na 17.00 uur TE KOOP Philips wasmachine i.g.st ƒ175,-, tevens video Erres 20 VR20 t.e.a.b. tel. na 19.00 uur 10597 b.g.g. 86013 TE KOOP BMW 524 turbo die sel zeer mooi, nieu we banden met nieuwe sportvelgen bwj 1984 tel. 04780-89726 TE KOOP Mercedes 300D veel extra's bwj 1989 tel. 04780-11442 TE KOOP Klassieke notenhou ten salontafel Bie dermeier stijl ƒ250,-; bruidsjurk mt 36 Gommans Langstraat 109 tel. 04780-81281 TE KOOP Ford Taunus 20 1 Bravo bwj 1982 sta tioncar tel. 04780-84205 Zwem-, Squash- en Recreatiecen trum De Sprank barst rond de Paas dagen van de aktiviteiten. In de periode van 18 t.m. 24 april is er el ke dag wel wat aparts te beleven in dit centrum. Zo kunnen kinderen op Paasza terdag tussen 10.30 en 15.00 uur paaseieren komen schilderen. Elk kind krygt een gekookt ei dat op zijn of haar eigen wyze versierd kan worden. Natuurlijk mag het ei mee naar huis genomen worden. Rond 13.00 uur kan men ook pof fertjes eten k ƒ0,25. Op le Paasdag is het chocolade paaseieren zoeken in De Sprank tussen 10.30 en 1150 uur. Iedereen kan hieraan deelnemen. Bij de in gang van het centrum staat een paashaas die ballonnen en stickers uitdeelt terwyl er ook voor de vol wassenen presentjes zyn. Natuur lijk kan er die dag gezwommen worden tot 16.00 uur. Ook op 2e Paasdag is De Sprank geopend. Naast het recreatieve zwemmen is er ook een 4 slagen festival. Tussen 10.30 en 16.00 uur kunnen de deelnemers 4 keer 50 meter zwemmen met op elke 50 meter een andere slag. Deelnemers ontvangen na afloop een medaille. Op dinsdag, woensdag, donder dag en vrydag is De Sprank ge opend van 11.00 tot 22.00 uur. Dinsdags is er tussen 12.00 en 15.00 uur knutselen met als onder- 'n abonnement was werp de lente. Er worden dat bloemen gemaakt en het is bedoeling dat het zwem' sierd wordt. Op woensdag wordt er monstratie kanovaren tussen 14.00 en 18.00 uur. B kano's aanwezig waarin ook* kanovaren uitgeprobeerd worden. Op donderdag kan er gesel worden tussen 11.00 en lóif Verder is er tussen 9.00 ei uur een Jeugd-squash introt Op vrydag worden er I 13.00 en 16.00 uur recreati georganiseerd zoals estafette, rekstok hangen, ed vlotbouwen etc. Tijdens deze Paasweek normale doelgroepaktivita halve op 2e Paasdag) gew De partikuliere lessen veis naar de ochtenduren, maandag wordt naar woens sen 16.30 en 18.00 uur vei?# voor uw m i KETTING- m I FORMULIERENfi 0 drukkerij van den «o I munckhof bv ver A I grotestraat 68 venraïfPr i tel. 04780-82727 F®

Peel en Maas | 1992 | | pagina 16