Veel diskussie over Botanische Tuin Fiscaal in zicht Spannende wedstrijden bij Kleffenloop INGEZONDEN Laser Karaoke Party bij Danscentrum Janssen Een maandelijkse rubriek over fiscale aktualiteiten De kantoorruimte thuis, de computer en studieboeken Wereldwinkel Venray 'T VENROJS LAEVE GETAEKEND Grote prijs Staatslotei PEEL EN M7 PEEL EN MAAS Donderdag 27 februari - Paging Het college van de gemeente Vier lingsbeek had een goed onder bouwd voorstel gedaan wat de j'redding moest worden voor de Bo- ntanische Tuin in Overloon. Het col lege stelde voor de reddingsoperatie tuit te voeren in vier onderdelen. 1. Een subsidie gedurende de ja ren 1992 en 1993 tot het bedrag van rde loonkosten van 2 NIWOB-mede- werkers ten behoeve van het onder houd van de Botanische Tuin, waarna in de jaren 1994 en 1995 de- •ze subsidie tot nihil zal worden af gebouwd. - 2. Een investeringssubsidie van 3/100.000,- voor een eenvoudige ho- "recavoorziening ten behoeve van de "tuinbezoekers. 3. Een geldlening te verstrekken "van ƒ35.000,- tegen een rente van 28%, af te lossen in de jaren 1994 en -1996 ter gedeeltelijke delving van 3 de vlottende schuld. 4. Een perceel grond van ruim 1 hectare in gebruik te geven ten be- hoeve van de realisering van een - handelskwekerij i De gemeenteraad dacht daar an- -ders over en alleen de PK-fraktie (was het geheel met het voorstel eens. De andere frakties hadden er -veel woorden voor nodig en er werd zelfs tot in 4e instantie toe door de I woordvoerders aan het college dui delijk gemaakt dat ze niet van plan waren met het voorstel in te stemmen. Het was volgens die woordvoer ders ook niet juist dat dit voorstel niet in de daarvoor in aanmerking komende commissies aan de orde was geweest. Mevr. Willems van de Maaskant- fraktie vond het wel een goede zaak om uitgestorven planten weer her in te voeren, maar als er met vrij willigers wordt gewerkt en de doelstellingen worden niet gehaald, moet men zich dan niet afvragen of de tuin, hoe goed ook bedoeld, zich ooit zelf zal kunnen bedruipen. De heer Van Mil, sprekende na mens de fraktie Overloon, had ook zijn twijfels. 'Driejaar lang werd er gezegd dat de rad zich geen zorgen behoefde te maken, en dat, zo blykt nu wel, was tegen beter weten in. De situatie is erger dan verwacht en het is nu voor de raad: als jullie dat voorstel niet slikken, dan is het - voor ons (het bestuur van de Bota- nische Tuin) stikken'. Reeds nu, zo wist de heer Van Mil aan het adres van het college te ver tellen, dat er al verenigingen waren die hebben verklaard dat als door de raad medewerking wordt ver leend, akties te verwachten zyn. Woordvoerder Van de Berg van het CDA sprak ook van het drama van de Botanische Tuin die vplgens het CDA te groot van opzet was voor vrijwilligers en te klein is voor een verantwoorde exploitatie. Volgens de heer Van den Berg heeft de Bota nische Tuin geen overlevings kansen. De voorzitter stelde dat allerlei oorzaken waren aan te voeren waar door de tuin in de problemen is ge komen. 'Mag de tuin doorgaan, zo is nu de vraag'. Om te overleven was dit plan opgezet met risiko, maar ook daarvan was het college overtuigd. Voor wat betreft de opzet van de handelskwekerij was het college van oordeel dat het geen konkur- rentie moest worden voor bestaan de kwekeryen. Het college was echter van oordeel dat er toch een gebouw in de horecasfeer zou moe ten komen, want de bezoekers wil len toch wat gebruiken. Maar ook bij die investering werden vraagte kens gezet door het college. Het college vroeg schorsing voor beraad. Het college vroeg 10 minu ten, maar dat werden er 50, waaruit bleek dat het college, de woordvoer ders van de frakties gehoord heb bende, er moeilijk uit kon komen. Na de schorsing kregen de raadsle den nog eens de gelegenheid hun standpunt te verduidelijken waar na het college met een compromis kwam. Dat hield in.- twee jaar beky- ken of de twee medewerkers nog langer in dienst kunnen op kosten van de gemeente; de ruim 1 hectare grond in pacht geven met een klei ne vergoeding om geen precedent te scheppen en akkoord te gaan met de geldlening van ƒ35.000,- De ƒ100.000,- voor realisering van een horecavoorziening zal nader bekeken worden evenals alternatie ve oplossingen. Dat zal dan in de commissie algemene zaken worden behandeld, gevolgd door een voor stel in de volgende raadsverga dering. Met uitzondering van de CDA-ers M. v.d. Berg en C. Nabuurs kon de gemeenteraad het aangepaste voor stel goedkeuren. De Kleffenloop in Overloon gaf dit jaar op alle 6 te lopen afstanden een spannende stryd te zien. Mede door de goede organisatie, was het een ware happening voor de wedstrijd- lopers, joggers en publiek. On- dayks het minder goede weer zijn er toch nog 406 lopers op de Klef fenloop gestart aan de 6 verschil lende afstanden. De grote tent was gezellig vol en de lopers genoten met volle teugen van het prachtige uitgezette par cours in de Overloonse bossen rondom bungalowpark De Vers. De 11e Kleffenloop is toch weer goed geslaagd mede door de medewer king van de eigen leden en de me dewerking van bungalowpark De Als eerste in de regio presenteert Crea Danscentrum Jeanne Paul Janssen op zaterdag 7 maart in haar danscentrum aan de Raad huisstraat een Laser Karaoke Party voor haar leden. Als het om nieuwe dingen gaat proberen Jeanne en Paul Janssen deze altijd zo snel mogelijk naar hun danscentrum te halen. Zo ook dit hot item wat zij afgelopen no vember tydens een congres in Duitsland tegen kwamen. Laser Karaoke komt van oor sprong uit Japan en is daar ontwik keld door Pioneer. Het systeem werkt als volgt: d.m.v. een beeld plaat wordt er een videoclip ver toont op de diverse tv-schermen die zich in de zaak bevinden. Gelyktij- dig hoort men de melodie van een bekend lied. In beeld verschijnt de tekst van dat lied, en op het mo ment dat een bepaalde regel live ge zongen moet worden krijgt deze een andere kleur. Zodoende kan de desbetreffende die het lied vertolkt zich voor enkele minuten de echte Frank Sinatra of misschien wel een andere bekende artiest wanen. Want ook de allernieuwste songs worden hiervoor gebruikt, zelfs een aantal Nederlandse titels. Iedereen die wil, kan op deze avond de microfoon in de handen houden voor het vertolken van zyn of haar artiest naar keuze. Dit gebeuren wat in de ons om ringende landen al enige tyd een groot sukses kent is dus binnen kort ook in Venray te zien. Mocht men ook hier voor Karaoke door de knieën gaan, dan zullen er wellicht meer van deze avonden worden ge houden. Vers en Adia Keser van van Van Kes- sel uit Milheeze. Deze laatste organi saties hebben voor de prachtige jurybussen gezorgd. Uitslagen: 750m heren: 1. Roel Bruysten, Cuyk, 2.40; 2. Arno Vriens, Ys- selsteyn, 2.43; 3. Rolf Gerrits, Over loon, 2.52. 750m dames: 1. Marieke van Leeuwen, Velp, 2.54; 2. Anoesjka de Louw, Deume, 3.01; 3. Wendy Derk- sen, Afferden, 3.08. 1,5 km heren: 1. Patrick Jansen, Vianen, 4.59; 2. Renaat Casier, Vier lingsbeek, 5.24; 3. Ruben van Leeu wen, Velp, 5.26. 1,5 km dames: 1. Katja Broers, Venray, 5.18; 2. Heidi Verhees, Deur- ne, 5.57; 3. none Dekkers, Deume, 6.06. 3,5 km heren: 1. Jos Lange, Al- mere, 11.54; 2. Jeroen Engelhart Baarlo, 12.05; 3. Hans Hewer, Haps, 12.11. 3,5 km dames: 1. Janneke Goos- sens, Rykevoort, 15.19; 2. Lianne Verhoeven, Vierlingsbeek, 15.39; 3. Karin Comelissen, Oploo, 15.50. 6 km heren: 1. Petro v.d. Sterren, America. 21.05; 2. Tini Gerrits, Beu gen, 21.10; 3. Mart van Rooy, Ven ray. 21.27. 6 km dames: 1. Leny Claassen, Wilbertoord, 27.11; 2. Hedda Nab- ben, Sevenum, 27.29; 3. Ilja Jans sen, Vierlingsbeek, 29.02. 10,55 km heren: 1. Bert van Nu- nen, Erp, 36.12; 2. Henk v.d. Brand, Overloon, 36.33; 3. Gerrit Loonen, Oirlo, 37.00. 10,55 km dames: 1. Esther Bou- man, Nijmegen, 45.50; 2. Nelly Derksen, Afferden, 45.51; 3. Rianne Gerrits, Venray, 46.13. 21.1 km heren: 1. Mary Kamer man, Drongelen, 1.11.50; 2. Hennie Freriks, Horst 1.14.37; 3. Egbert van Rooy, Boxmeer, 1.15.22. 21.1 km dames: 1. Fran ka Jan sen, Venray, 1.25.41; 2. Bep Albers, Ottersum, 1.33.47. Poging tot inbraak Tben bewoners zondagavond te rugkeerden by him aan de Putten- weg te Ysselsteyn gelegen woning werden ze als het ware 'overlopen' door hen onbekende mannen die met een gereedstaande personen auto wegvluchtten. Er kon worden vastgesteld dat de mannen door forcering toegang tot de woning hadden gekregen. By te rugkeer van de bewoners maakten zy zich, zonder buit, uit de voeten. Een zoekaktie van de politie had geen resultaat. Mogelijk zijn er ge tuigen die tussen 20.00 en 21.00 uur iets verdachts hebben gezien by die woning aan de Puttenweg. Zij worden verzocht kontakt op te nemen met de politie. Kennelijk tellen de burgers van Venray nauwelijks voor 'de gemeen te'. Om expresseluchtvaart op De Peel binnen te halen wordt er ge schermd met de stelling dat Venray dunbevolkt is. Ze willen wel graag veel mensen binnen halen, maar de mensen die er wonen worden niet serieus genomen. Professor Tak, hoogleraar staats- en administratief recht in Maas tricht, spreekt m.b.t het vliegveld Beek en de overlast die daar voor de burgers bestaat, over verval van de rechtsstaat en arrogantie van de overheid. Deze prof. woont zelf nét buiten de zone waarin de huizen geïisoleerd moesten worden, en zijn gezin wordt iedere nacht met de werkelijkheid gekonfronteerd. 'Het is echt te gek om mensen zo uit hun slaap te houden', zegt hy. Gemeente Venray wil zich kenne lyk aan dezelfde arrogantie schul dig maken. Geestelijke en lichamelijke ge zondheid hebben hevig te lyden als mensen regelmatig in hun slaap gestoord worden. En dan zwy'g ik nog over de andere milieuaspekten dan de geluidsoverlast die dat vlieg verkeer met zich mee zou brengen. Als ik tot die militairen uit Duits land behoorde, koos ik nooit een gemeente als Venray om in te ko men wonen! De Bronzen Piëlhaas werd afgelo pen zondag uitgereikt aan Jo v.d. Biggelaar als waardering voor zijn enorme inzet voor de minder validen. Jo is voorzitter, stimulans, kar- trekker, praatpaal, initiatiefnemer en doordrammer van de Werkgroep Gehandicapten Belangen Venray, en heeft zich al zo'n 15 jaar beijverd voor een bereikbaar, toegankelijk en leefbaar Venray. Zyn motto is 'iedere gehandicap te heeft het recht, nee, móet zoveel en zo lang mogelijk zelfstandig kunnen funktioneren'. Jo, van harte proficiat met deze onderscheiding. Dit is niet alleen een waardering van de carnavals vereniging maar een hele duidelij ke waardering van de gehele Venrayse gemeenschap. Door deze onderscheiding komt het gehele werk van de Werkgroep Gehandi capten Belangen in een stevig Ven- rays zonnetje en daar zijn wy bly mee. Wat ons betreft Jo, wy wensen je in de toekomst nóg een onderschei ding toe: als óóit de Passage zodanig goed bestraat wordt dat wij er met gemak kunnen wandelen, dan mag ie van ons 'n andere naam hebben: 't Biggelaarspad. Namens Werkgroep Gehandicapten Belangen Venray, M. Halverhout Politie zag gestolen auto rijden In de nacht van woensdag op donderdag werd een voor een wo ning aan de Eikenhof in Veulen ge parkeerde personenauto, een Volvo 440, ontvreemd. De dader had toe gang tot de auto verkregen door verwijdering een een raamrubber en had daarna de bedrading door verbonden. Er werd aangifte van de diefstal gedaan. Rond 06.00 uur donderdagmor gen, trok de auto in de Grotestraat te Sambeek de aandacht van een politiepatrouille van de rijkspolitie door de hoge snelheid. Een achter volging werd ingezet en bij navraag bleek het inderdaad om de in Veu len ontvreemde auto te gaan. De snelheid van die auto was echter zo hoog dat de rijkspolitie hem kwijt raakte. De Venrayse politie werd ge waarschuwd en die deed mee aan de zoekaktie. De auto werd later naby een kast van het Centrale Antenne Systeem in Sambeek leeg aangetroffen. De omgeving werd nog met gebruik making van een speurhond afge zocht doch zonder resultaat. De auto die een waarde vertegenwoor digt van ƒ37.000,-, is inmiddels aan de rechtmatige eigenaar ter hand gesteld. Binnenkort worden velen van u weer verrast met een in te vullen aangiftebiljet inkomstenbelasting 1991. Na een avondje zweten zal blij ken of u by moet betalen of dat u een teruggave kunt verwachten. De genen voor wie loonbelasting eind- heffing is kunnen zonder risiko een biljet invullen, zij krygen wel licht een teruggave. Of een teruggave volgt hangt veelal af van de op te voeren be roepskosten. Op grond van de 4% regeling krijgt iedereen met een looninkomen van meer dan ƒ25.900,- zowiezo een aftrek van ƒ1.036,-. Heeft de belastingplichtige aantoonbare aftrekbare kosten dan kan hij die aftrekken indien ze te- samen meer bedragen dan deze ƒ1.036,-. Aftrekbaar is of dit hogere bedrag öf de ƒ1.036,-. Het is veelal 'sprokkelen' om aan de benodigde aftrek te komen. Met ingang van 1990 is dat nog moeilij ker geworden, door de invoering van de Oort-Wetgeving. Over enkele aspekten van deze aftrek ontstaat steeds meer duidelijkheid. Hieron der een toelichting. De kantoorruimte thuis Ook in 1991 zyn de kosten van de studeerkamer niet aftrekbaar. De studeerkamer is een ruimte inge richt voor administratief werk. Indien meer dan 50% van het bruto-arbeidsinkomen echter van uit die ruimte verdiend wordt is het anders. De zelfstandige die van huis uit zyn onderneming dryft, de free lancejournalist die thuis zyn werk doet, de studeerkamer-kosten die zy maken blyven aftrekbaar. Iemand met een reguliere baan el ders krijgt geen aftrek. De kosten van een ruimte die niet gebruikt wordt voor administratief werk. ko men nog wel in aanmerking voor aftrek. De scheikundige mag de kosten van zyn laboratorium thuis nog wel aftrekken, hetzelfde geldt voor de behandelkamer van de fy siotherapeut thuis, ook al hebben zij beiden werk buitenshuis. Een troost voor u: de inspekteur moet veel literatuur bestuderen. Ook zyn aftrek is beknot De computer De kosten van computers, type machines, beeldschermen, etc. zyn pas aftrekbaar indien en voorzover ze in een jaar boven de ƒ800,- uitko men. De drempel geldt niet per ap paraat maar voor alle apparaten gezamenlijk. Het gaat niet om de uitgaven maar om de kosten, die middels afschrijving bepaald wor den. De normale afschrijvingsduur voor deze apparatuur is drie jaar. Stel u koopt op 1 juli 1991 een com puter van ƒ4.200,- (inclusief toebe horen). De afschryving bedraagt 33 173% x 1/2 jaar x ƒ4.200,- oftewel ƒ700,-. U bereikt de drempel niet en kunt dus niets aftrekken. In 1992 en 1995 zult u (ƒ1.400,- -/- ƒ800,-) ƒ600,- kunnen aftrekken, in 1994 wederom niets. De beperking is enorm, zeker doordat de drempel per kalendeijaar geldt en niet tyds- evenredig zoals de afschrijvingen. Computers kopen in januari wordt dus het parool. Studieboeken De startende, net afgestudeerde, werknemer heeft een aantrekkelij ke mogelijkheid voor een aftrek post. In zyn studietijd heeft hij of zy veelal voor enkele duizenden guldens boeken gekocht. Die zal hij of zy veel naslaan in de eerste jaren waarin gewerkt wordt. De kosten van deze privé vakbibliotheek, die nooit ten laste van het inkomen zyn gekomen mogen alsnog geno- iita men worden. Waardeer daartoe boeken op marktwaarde en daarop in drie jaar af. Stel voor 4.000,- nieuwwaarde stu% Mi boeken. De kosten om dat nu ajn nog byeen te brengen bedrag^niël wellicht ƒ3.000,-. De aftrekpost Arie dan ƒ1.000,- per jaar. Hierdojh-K wordt de drempel snel bereikt filen 1 Net komt daadwerkelijke aftrek kosten in beeld. Ik realiseer mij dat juist de spekteur zelf in het bezit zal j van een omvangrijke verzam< boeken uit zijn studietijd. De van de studiekamer en de comj ter is hy kwyt, maar de studiel ken brengen hem alsnog voorde Ik hoop dat dit berichtje ook v< wat oplevert. Mr. T.C. van Zwieten. Rühl gen s/van Aar. Accountants en lastingadviseurs. Kantoren Boxmeer, Venray en Reuver. 08855-76464. Tijdens de carnavalsweek zal de Wereldwinkel (Henseniusstraat 3A) van maandag t/rn donderdag geslo ten zyn. Vanaf vrijdag is de Wereld winkel weer iedere dag geopend van 14.00-19.00 uur en op zaterdag van 10.00-16.00 uur. Auto 'gestript' Een landbouwer uit Ysselsteyn vond dinsdagmorgen op een zand weg by de Zeilbergseweg een Merce des personenauto. Hij deed van zijn vondst aangifte bij de politie. Die stelde vast dat die auto in de nacht van maandag op dinsdag in Liessel was gestolen. Van de Mercedes wa ren de wielen en het rechter por tier ontvreemd. Na technisch onderzoek werd de auto aan de eigenaar, die reeds aangifte van de diefstal had gedaan bij de politie van Deurne, teruggegeven. De auto hand nog een waarde van meer dan ƒ20.000,-. W inkeldiefstallen Er werd aangifte gedaan van diefstal van een aansteker ter waar de van ƒ139,- ten nadele van de 1h- bacomer in de Schoolstraat. De eigenaar heeft van de daders - twee jongens - een goed signalement aan de politie kunnen doorgeven Dat kon ook de eigenaar van een textielzaak gelegen in de Gro testraat doen na diefstal van een zwarte trui ter waarde van ƒ229,-. Hier bleek het om een man en vrouw te gaan. Zoekakties naar de daders hadden geen resultaat Er werd geschoten Een bewoner van Veltum liet zyn hond uit en zag dat twee mannen in de buurt van de Haammaker- straat enkele schoten afvuurden uit een vuurwapen. Hij had duidelijk het vuur van het schot gezien. Hy stelde de politie daarvan in kennis. Die hebben de gehele buurt afge zocht maar niets kunnen vinden. Mogelijk zyn er nog andere men sen die of de schoten hebben ge hoord of dat vuur ook hebben gezien. Die worden verzocht kon- takt op te nemen met de politie. Onder invloed In de nacht van zaterdag op zon dag zag de bemanning van een on opvallende surveillancewagen op de Merseloseweg hoe een personen auto hen inhaalde met een snel heid van 100 km per uur. By het voorbijgaan werd door de byryder met een zaklamp in de gezichten van de politiemannen geschenen. De achtervolging werd ingezet maar de bestuurder slaagde er in om in de kom van Merselo te ontkomen. Het kenteken werd aan de surveil lancewagen doorgegeven. Die zagen rond 02.00 uur de auto over de Albi- onstraat ryden. Door de agenten werd het stopteken gegeven waar aan gevolg werd gegeven. De politie konstateerde dat de bestuurder te diep in het bekende glaasje had 'ge keken'. Hy kreeg een rijverbod. Daarnaast kreeg de passagier proces-verbaal omdat hy door het schynen met de zaklamp het ver keer in gevaar had gebracht. Beide mannen zijn inwoners van Sevenum. Vernielingen rond visvijver Een hengelsportvereniging heeft by de politie aangifte gedaan van ergerlijke vernielingen aan de af rastering rond een visvyver. De daders hebben zich veel moeite ge troost om deze zinloze vernielingen uit te voeren en moeten daarvoor gebruik hebben gemaakt van een of meerdere motorvoertuigen. Ook werd de vernieling gekonstateerd van enkele bermpaaltjes langs de Beekweg. Poging tot inbraak Kennelijk zyn de daders gestoord by een inbraak in een elektrozaak aan De Bleek. Hier is het by een po ging tot inbraak gebleven. De scha de van de poging bedroeg ƒ100,-. Autowrakken op bedrijf Een kontrole by een bedryf aan de Puttenweg stelde vast dat op dat bedryf een elftal autowrakken aan wezig waren. De eigenaar heeft de aanzegging gekregen die autowrak ken te verwijderen. Er zal een na- kontrole worden gehouden en als blijkt dat die wrakken nog aanwe zig zyn, zullen deze op kosten van de eigenaar worden verwijderd. Schoonmaakaktie autowrakken in het Brukske Geluidsoverlast By de politie kwamen diverse klachten binnen van bewoners van de Bevrijdingsweg over geluidsover last. Een bewoner was aan het 'klus sen' in zyn schuurtje en had de radio zo hard aan staan dat er in derdaad sprake was van overlast. Nog één keer werd volstaan met een waarschuwing maar bij herhaling zal de apparatuur in beslag worden genomen en proces-verbaal worden opgemaakt. Diefstallen aan de Moostdijk Uit een woning aan de Moostdyk te Ysselsteyn werd een Puch brom fiets ontvreemd ter waarde van ƒ350,-. Hoe de diefstal precies heeft plaatsgevonden kon niet worden vastgesteld. Uit een niet afgesloten schuur van een boerderij aan de Moostdyk werd een slijpmachine ter waarde van ƒ400,- ontvreemd. Ook hier kon niet worden vastgesteld hoe de diefstal heeft plaatsgevonden. Winkeldiefstal Een inwoner van Venlo werd by de supermarkt in Landweert be trapt toen hij bij de kassa een pakje shag met vloeitjes had meegeno men zonder die te hebben afgere kend. Het werd nu een duur pakje shag. Hy werd aan de politie overge geven die proces-verbaal opmaakte. Rookmachine in werkfy In een uitgaanscentrum had of' voor verhoging van een act eenL rookmachine in weriung gesteld: de afzuiginstallatie uitgezet f' daaronder gelegen bar onderv echter hinder van de rook. De [t tie trad bemiddelend op. Om hes ling te verkomen werden dooig exploitant maatregelen getroffe Bedryfsongeval o Een werknemer die bezig i met snoeiwerkzaamheden nabiL rondweg van het Brukske werd^ wond, toen een van de apparaj waarmee gesnoeid werd, sloeg. Hy moest voor behandeS naar het ziekenhuis worden I voerd. De arbeidsinspektie stelt#* onderzoek in naar de oorzaak. 1 'l7. Weer is er een gelukkige in \J ray. Liefst 50.000,- is gevallenLz een lot, verkocht by Foto Holj maekers. U ziet wel: geen beterjj] dan een staatslot. uw weekblad TE KOOP Opel ascona 1978 met gas apk ge keurd i.g.st. ƒ1250,- tel. 04780-85784 TE KOOP Commodore Amiga 2000 met monitor 2 div. spellen ƒ1500,- 2 communiejurken maat 128-134 tel. 04780-88331 TE KOOP antieke eiken 2 pers. slaapkamer i.z.g.st. tel. 04780-82878 TE KOOP Primula's in vele kleuren bloeiende viooltjes ook met carnaval P .Verrijdt Geysterseweg 29 Oostrum TE KOOP 1 geit 2 jongen eendeëieren, schar releieren, dwergko nijntjes, vogelliefhebbers da gelijks te koop eieren voor eiervoer Dolf Ossendyk 111 TE KOOP Commodore 64 diskdrive en software tel. 04780-11607 TE KOOP fietskarren, antieke kinderwagen 1940-1945, i.g.st. tel. 04780-83406 TE KOOP aspergesnij/wasma- chine met sor- teerband tel. 04786356 TE KOOP Volvo 343 1982 au tomaat, zeer goed en verrekijker 10x40 en boek v/d weg tel. 0478687427 TE KOOP gateiag-tafel z.g.arn. ovaal 160x100 tel. 0478689500 za-zo na 17.00 uur TE KOOP kinderfiets Batavus 2 omafietsen Pon - gazelle kleine vleesmachine z.g.a.n. Graef afzuigkap Itho 90cm x 52 cm straalkachel nieuw glassheat 125x35 cm motorzeis zaag blad tas sum 3 kinderbad 100x64 cm 6 TL armaturen bulzen 152 cm lang circelmaaier 110 cm breed Rapid elec. orgel Solina B106 niet duur VW Polo rood apk tot 2-93 eind '80 koperen spiegel, antiek oude strijkbouten, antiek tel. 04785-1488 TE KOOP Zonnebank hemel 5 jaar oud z.g.a.n. lampen vraagprijs 750,- Bellen na 18.00 tel. 04780-80210 TE KOOP Yamaha XJ 550 maxim i.pr.st. km.st. 39.500 bj 1981 tel. 04787-1462 TE KOOP super 8 filmcamera veel toebehoren ƒ250,- 1 moulinex gril - bak ovenlje 100,- 1 strijkplank ƒ10,- 1 opvouwbaar lo geerbed ƒ50,- massief eiken keu ken 295x225 voor zien van div. inb. apparatuur 2200,- tel. 04782-282' TE KOOP opel Ascona spon bwjr 1984 i.z.g.st^" vele extra's tel. 0478610262 '!fr TE KOOP combi ki nderwagajell donkerblauw, ge-rua bloemde binnenban kleding fe.] tel. 04785-1485 MlI TE KOOP aardappelen 20 kpei ƒ6,- Nellissen Stationsweg 133 tel. 0478682183 tijr TE KOOP Honda Magna V.F» 700 bj 84 13.f mis div. extra's pj n.o.t.k. tel. 04785-1907 b.g.g. 0478683717 j TE KOOP judopak XL nieuj 75,- tel. 04780-83287 Wtf TE KOOP leren bankstel (3-| zitter) goed ondi houden ƒ150,- ate tel. 0478680771 TE KOOP b bloeiende violen, p primula's en potgrond Jacobs hand rik 1 merselo TE KOOP bouwkavel 1150 m2 aan de Gildestraat te Holthees vraagprijs ƒ92000,- k.k. vrij van 6% over drachtsbelasting tot 63-92 0885678340/78741 TE KOOP eiken bankstel tel. 0478688667 TE KOOP .(K bl. eiken keuken l[ cl. apparaten 2t RVS spoelbakken L tel. 04784-1922 TE KOOP Sta-caravan merk O' Airline, moet v t.e.a.b. tel. 077-663373 TE KOOP champignonplal J.v.d. Sluis tel. 8471 TE KOOP grijze kinderwaj voetenzak br. jj box, baby-koffer,; badje m. standai autosloeltje, degc traphekje, flesseif flessen tel. 0478688397

Peel en Maas | 1992 | | pagina 14