Gemeente Venray werkt aan nieuw voorlichtingsplan NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY H' Raadhuis gesloten tijdens Carnaval Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Hinderwet Kollektekalender Bouwvergunning verleend Hinderwet Hinderwet Afvaloverslag- station gesloten De Kleine Gids weer verschenen Commissie milieu Bouwvergunning aangevraagd PASFOTO^ IN MIN. W! CHRIS I FOTO'S Valsheid in geschrifte eel en maas Donderdag 27 februari Pagina 13 Jstiv, lUZifc Lzelc. «V- IAADHUIS VENRAY tdhuisstraat 1 foon 04780-23333 •espondentieadres: tbus 500 (800 AM VENRAY jenlngstijden: baandag t.m. vrijdag van 9.00 tot *12.00 uur. afdeling Bevolkingszaken is te- geopend op donderdag van 0 tot 17.00 uur. n deze openingstijden kan uitslui- jnd na telefonische afspraak worden (geweken. ipreekuren b. en w. uitsluitend te ezoeken na telefonische afspraak la de stafeenheid bestuurson- ersteuning, tel. 04780-23269, al- (én vóórmiddag, lurgemeester .F.H.A.B. Waals laandag van 10.00 tot 11.00 uur Igemene bestuurszaken: gewestelij- b en intergemeentelijke samenwer- Ing, bestuurlijke koördinatie; penbare orde en veiligheid; voor- chting en inspraak algemeen; dorps n wijkraden; personeel, organisatie informatica; interne dienstverle- i; ekonomische zaken: bevorde- ig werkgelegenheid, markten en handel en middenstand, irdering toerisme, bedrijfs- en Inkelvestiging. ithouder .M.A.A. Hoppenreijs-de Loo ico-burgemeester) laandag van 10.00 tot 11.00 uur. lilieuzaken: algemeen milieubeleid, lerwetszaken, afvalverwerking, ^verwerking, bodemsanering; itschappelijke zorg: gezondheids- I, maatschappelijk werk, ouderen- torg, werklozenzorg (RBA), sociale ziening (WSW), culturele linderheden; sociale vernieuwing; ille1 lancipatie. itieWethouder L H.M.O. Truijen laandag van 10.00 tot 11.00 uur. inanciön: belastingen, gemeentega- inties (hypotheken); openbare wer- wegen, riolering, reiniging, roen, verkeer en vervoer; agrarische in: ruilverkaveling, beheer en ver landbouwgronden, fethouder LM. Kersten ndag van 10.00-11.00 uur. tuimtelijke ordening; volkshuis- ting; bouw- en woningtoezicht; elstandstoezicht; stedebouw; ndbedrijf (m.u.v. beheer land- ouwgronden): beheer eigendom exploitatie bestemmings plannen; grondverwerving; Oronduitgifte. ^Wethouder P.J.H. Driessen .Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu- Éeum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele Dierenigingen, grote en kleine kun- :en, vrije academie; sociale zaken; mderwijs; volwassenen-edukatie; •ortzaken; rekreatie; jeugd- en jon- lerenwerk; akkommodatie-aangele- lenheden; sociaal-cultureel werk; fiondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. ,0p maandag 2 en dinsdag 3 jaart a.s. is het raadhuis de Wel zal de afdeling Burgerzaken lengesteld zijn op beide dagen 10.00 tot 11.00 uur, alleen voor irte- en overlydensaangifte. [Burgemeester en wethouders zyn ">memens aan de volgende bou- ivragen medewerking te irlenen. het bouwen van een garage/ lerging slopen bestaande garage an de Grootdorp 41 te Merselo, P.A.M. van Tilburg; het bouwen van een carport Itbreiden garage aan de Mazur- "itraat 4 te Venray, tn.v. 'P.M.H. Rongen; het herbouwen van een stal ing aan de Horsterweg 8 te Leunen, jö-v. A.G.W. van Kempen, Scheiweg De op de bouwaanvragen betrek- üng hebbende stukken liggen met Pgang van 28 februari 1992 gedu- ende 14 dagen voor een ieder ter hzage bij de onderafdeling bouw- pheer, kamer 310 van het raadhuis 9.00 tot 12.00 uur), durende deze termyn kunnen mtuele bezwaren schriftelijk bij "jemeester en wethouders wor- ingediend. l g De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals Sinds 17 februari zyn bij de ge meente Venray Jan v.d. Voort en Ka rin Fleuren aktief, in het kader van een Werk Ervarings Projekt. Tesa- men zullen zij een communicatie plan binnen het gemeentelijk apparaat opzetten, dat als basis moet gaan dienen om de voorlich ting van de gemeente Venray han- Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat bij hen een aanvraag om vergunning ingevolge de Hin derwet is binnengekomen van: P. Bonants, St. Jozeflaan 52, 5817 AD Smakt voor het oprichten en in werking hebben van een pluimvee- en ponyhoudery gelegen aan de Pelgrimslaan 15 te Smakt. A. Jespers, Kempkensberg 3, 5813 AE Ysselsteyn voor een nieu we, de gehele inrichting omvatten de vergunning voor een mest- varkens-, akkerbouw-, en tuinbouw bedrijf gelegen aan de Kempkens berg 3 te Ysselsteyn. Gebr. Fleurkens, Heidse Peel- weg 50,5813 AJ Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een vlees varkensbedrijf gelegen aan de Heidse Peelweg 50 te Ysselsteyn. J. Bovee, Rouwkuilenweg 19 BH Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning voor een champignonkwe- kery gelegen aan de Rouwkuilen weg 19 te Ysselsteyn. De aanvraag en de bybehorende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 27 maart 1992. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telyk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray. Degene die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zijn persoonlyke gegevens niet bekend te maken. Wij zijn voornemens om voor de ingediende aanvraag een openbare zitting achterwege te laten, omdat daaraan naar verwachting geen be hoefte bestaat. Indien men echter hierom verzoekt (by de onderafde ling milieubeheer) kan men tot één week voor het verstryken van bo vengenoemde termijn in de gele genheid worden gesteld ook mondelinge bezwaren in te bren gen. Daarbij bestaat dan tevens de mogelykheid tot een gedaclitenwis- seling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en ove rige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en alleen degenen die kunnen aantonen dat zij daartoe re delijkerwijs niet in staat z(jn ge weest, kunnen tydens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke be schikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer. ir. GJf.F.M. Frencken den en voeten te gaan geven. Daarmee wordt tegemoet gekomen aan de wens van de Venrayse poli tiek om meer aan voorlichting te doen en aan datgene wat in de vele rapporten over Venray wordt ge schreven: goede voorlichting is on ontbeerlijk. De eerste anderhalve maand zul len de werkzaamheden van Jan v.d. Voort en Karin Fleuren zich vooral intern afspelen. Zy zullen dan wer ken aan een raamwerk voor interne en externe communicatie. Vanaf april zullen Jan v.d. Voort en Karin Fleuren ook in de voor lichtende sfeer naar buiten toe ak tief zijn. Dat zal dan o.a. te merken zyn aan de pagina gemeentepraat in onze krant. Jan v.d. Voort en Karin Fleuren zyn min of meer bij toeval bij de ge meente Venray terecht gekomen. Beiden waren vanuit de Stichting Startbaan aktief in een adviesburo voor interne communicatie. Vanuit die instelling was men op zoek naar een Werk Ervarings Plaats en zij in formeerden bij de gemeente Venray Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy voornemens zijn hinderwetvergunning te verlenen aan: P. van Ass, Deumeseweg 150, 5813 AB Ysselsteyn voor het uitbrei den/wijzigen van een mestvarkens- en rundveehoudery gelegen aan de Deumeseweg 150 te Ysselsteyn. J. Wismans, Lollebeekweg 45, 5811 AJ Castenray voor het uitbrei den/wijzigen van een varkensfokbe- dryf gelegen aan de Lollebeekweg 45 te Castenray. A. Poels, Handrik 3, 5815 CV Merselo voor het uitbreiden/wijzi gen van een rundveehoudery waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlyk vermogen van meer dan 1,5 kW gelegen aan de Handrik 3 te Merselo. Dit onder oplegging van voor schriften die nodig zijn in het be lang van het voorkomen of beperken van gevaar, schade of hin der buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 12 maart 1992. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hy daartoe redelijkerwijs niet in staat is ge weest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. De bezwaar schriften moeten schriftelyk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een be zwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.FJ.M. Frencken of die een bedryf wasten waar zy een kans zouden krijgen. Die heeft men nu dus bij de gemeente zelf ge kregen. Karin Fleuren is 31 jaar en woon achtig in Nijmegen. Zij heeft bin nen de Stichting Startbaan een pr-beleid opgezet en denkt dat zy die ervaring binnen de gemeente Venray ongetwyfeld goed zal kun nen toepassen. Daarnaast is zy van mening dat ze in het Venrayse nog veel kan leren omdat het om een zeer gevarieerde werkervarings plaats gaat. 'Ik hoop dat ik een posi tieve bijdrage kan leveren aan het streven van Venray om een inwone raantal van 40.000 te realiseren'. Jan v.d. Voort is 26 jaar. Binnen het adviesburo voor interne com municatie was hy met name ver antwoordelijk voor de interne communcatie binnen dat buro. Ook heeft hy daarbij een bijdrage gele verd aan de pr-aktiviteiten. 'Ik hoop dat ik in deze zes maanden een po sitieve bijdrage kan leveren aan de groei van de gemeente Venray'. Na de periode van zes maanden zal de gemeente Venray overgaan tot de aanstelling van een voorlich tingsambtenaar. Het is niet uit gesloten dat een van deze twee mensen voor deze funktie in aan merking komt 7 maart: Jeugdwerk S.W. 8-14 maart: NOIVB. 15-21 maart: Reumafonds. 21 maart: Jeugdopvang TTV Red Stars. 22-28 maart: Simavi. Alleen voor deze kollekte is een vergunning verleend. Koliekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De kollektanten en kollektrices moeten een op de be treffende kollekte gericht legitima tiebewijs kunnen vertonen. Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 18 februari 1992 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. Zij die menen door de af gifte van één of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrft indienen en wel binnen dertig dagen na boven genoemde datum. het bouwen van een woning garage aan de Silversterweg 18 te Venray, tn.v. P.J. Kuypers, Hegge- wikke 9; het renoveren van een be- dryfsgebouw aan de Timmer man nsweg 51 te Ysselsteyn. tn.v. J.G.M.E. Peetere; het bouwen van een woning aan de Strübenlaan 1 te Venray, tn.v. E.G.J.M. v.d. Vorst, Aan de Dril 13; het verlengen vernieuwen van een kalkoenenstal aanbou wen loods aan de Paardekopweg 11a te Ysselsteyn, tn.v. G.P.M. Arts; het uitbreiden van een lokaal alg. techn. aan de St. Jozefweg 2 te Venray, tn.v. Schoolbestuur KTS; het verbouwen uitbreiden pand aan de Steegse Peelweg 147 te Ysselsteyn, tn.v. W.G.M. Willems, Rouwkuilenweg 24. De burgemeester van Venray, Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy voornemens zyn negatief te beschikken op de aan vraag om hinderwetvergunning van-. M. van Osch, Horsterweg 39d. 5811 AA Castenray voor het uitbrei den/wijzigen van een varkens- en kalkoenmestbedrijf gelegen aan de Horsterweg 39d te Castenray doch tegelijkertijd, in afwijking van de aanvraag, onder het stellen van voorschriften, een uitbreidings/wij- zigingsvergunning te willen verlenen. A. Hermans, Steegse Peelweg 69, 5809 ED Leunen voor het uit breiden/wijzigen van een varkens- fokbedrijf en viskwekerij gelegen aan de Steegse Peelweg 69 te Leu nen, doch tegelijkertijd, in afwy- king van de aanvraag, een uitbrei- dings/wijzigingsvergunning te wil len verlenen. L. Poels, Droesenweg 2, 5812 AN Heide voor het uitbreiden/wijzi gen van een varkensfok-, varkens- mest- en legkippenbedryf gelegen aan de Droesenweg 2 te Heide, doch tegelijkertyd, in afwijking van de aanvraag, een uitbreidings/wyzi- gingsvergunning te willen verlenen. L. Philipsen, Ringweg 12, 5813 BP Ysselsteyn voor het uitbreiden/ wijzigen van een varkensfok- en varkensmestbedryf gelegen aan de Ringweg 12 te Ysselsteyn, doch te gelijkertijd, in afwijking van de aanvraag een uitbreidings/wijzi- gingsvergunning te willen verlenen. B. Hegger, Op de Kamp 4, 5815 CE Merselo voor het uitbreiden/wij zigen van een legkippenhouderij gelegen aan de Op de Kamp 4 te Merselo, doch tegelijkertijd, in af wijking van de aanvraag, een uit- breidings/wyzigingsvergunning te willen verlenen. Dit onder oplegging van voor schriften die nodig zyn in het be lang van het voorkomen of beperken van gevaar, schade of hin der buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Ven ray. kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 12 maart 1992. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwys niet in staat is ge weest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. De bezwaar schriften moeten schriftelyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een be zwaarschrift indient, kan verzoeken zyn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat bij hen een aanvraag om vergunning ingevolge de Hin derwet is binnengekomen van: J. Jacobs, Handrik 1, 5815 CV Merselo voor het uitbreiden/wyzi- gen van een tuindersbedryf waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW gelegen aan de Handrik 1 te Merselo. R. Janssen, Peelweg 19, 5813 AD Ysselsteyn voor het uitbreiden/ wyzigen van een varkensfokkerij en varkensmestery gelegen aan de Peelweg 19 te Ysselsteyn. Burgemeester en wethouders zyn voornemens, onder oplegging van voorschriften die nodig zijn in het belang van het voorkomen of beper ken van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting, de hinderwet vergunning te verlenen. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 27 maart 1992. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telyk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray. Degene die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zyn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Wij zijn voornemens om voor de ingediende aanvraag een openbare zitting achterwege te laten, omdat daaraan naar verwachting geen be hoefte bestaat. Indien men echter hierom verzoekt (bij de onderafde ling milieubeheer) kan men tot één week voor het verstrijken van bo vengenoemde termyn in de gele genheid worden gesteld ook mondelinge bezwaren in te bren gen. Daarby bestaat dan tevens de mogelykheid tot een gedachten wis seling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en ove rige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en alleen degenen die kunnen aantonen dat zij daartoe re- delykerwys niet in staat zyn ge weest, kunnen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelyke be schikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. GJ.F.M. Frencken In verband met carnaval is het overslagstation te Meerlo-Wanssum maandag 2 en dinsdag 3 maart a.s. gesloten. Een dezer dagen is de inmiddels I 51e editie van De Kleine Gids voor de Nederlandse sociale zekerheid I verschenen. De Kleine Gids geeft j een duidelyk en bondig overzicht van de sociale verzekeringen en j voorzieningen. Alle nieuwe informatie over de J sociale zekerheid per 1 januari 1992 is erin verwerkt, waarby uiter aard gebruik is gemaakt van de diensten van vakbekwame auteurs, die al jarenlang hun medewerking aan De Kleine Gids verlenen. Deze uitgave is een belangrijk hulpmid del voor iedereen die in aanraking komt met de sociale zekerheid en wordt ook in het onderwys ge bruikt. De Kleine Gids komt tot stand onder redaktionele eindverant- J woordelykheid van het Voorlich- 1 tingscentrum Sociale Verzekering en wordt uitgegeven in samenwer- fl king met Uitgevery Kluwer. De Kleine Gids is verkrygbaar bij jl de boekhandel, de distriktskanto- J ren van de Sociale Verzekerings- S bank en het Voorlichtingscentrum V Sociale Verzekering. De prys is ƒ2,-. Bij toezending per post worden portokosten in reke- Ij ning gebracht. Op woensdag 11 maart a.s. wordt een openbare vergadering gehou- den van de commissie milieu, aan- vang 18.00 uur in kamer 127 van f het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Gewestaangelegenheden. 4. Vaststelling verslag vergadering t 5 febr. 1992. 5. Ingekomen stukken en medede- jj lingen. 6. Begrotingen, onderdeel Milieu beheer. 7. Rondvraag. (art. 19 WRO/50, lid 8 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de ruimtelyke ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Woningwet, mede werking te verlenen aan de navol gende bouwaanvragen: het bouwen van 6 woningen aan de hoek Kolkweg/Pr. Bern- hardstraat te Venray, tn.v. Bouwbe drijf Th. Tbunissen bv. Jan Poelsweg la te Ysselsteyn. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 28 februari 1992 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw beheer, kamer 310, van het raad huis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray. drs. J.F.H.A.B. Waals SCHOOLSTRAAT 5 UUR 04780-12567 5801 BN VENRAY Poging tot inbraak Er werd aangifte gedaan van in braak in een bouwkeet van een Ven- rays aannemersbedrijf in het plan Landweert. Kennelyk is de dader gestoord want er werd niets ont vreemd. De schade bleef beperkt tot de braakschade. Jongeren pleegden winkeldiefstallen Tijdens een onderzoek van de po litie, naar aanleiding van een aan gifte van winkeldiefstal, is komen vast te staan dat zich enkele jonge ren in de leeftyd van 13 tot 16 jaar, schuldig hebben gemaakt aan ver schillende diefstallen uit een win kel. Daar hebben ze, zonder te betalen, een aantal messen en alarmpistolen meegenomen, ter- wyl bij de huiszoeking ook nog een groot luchtdrukpistool naar boven kwam. Het luchtdrukpistool was in België gekocht Omdat zowel de messen als de alarmpistolen onder de wapenwet vallen werden die in beslag geno men. De jongeren werden na ver hoor en opmaking van proces verbaal huiswaarts gezonden. Teveel uren achter het stuur Zondagmorgen omstreeks 11.00 uur wilde een bestuurder van een personenauto met aanhangwagen vanaf de Ripseweg, rechtsaf de Twistweg in Vredepeel inryden. Terwijl hy van richting veranderde werd de kombinatie van achteren aangereden door een vrachtwagen bestuurd door een 27-jarige inwo ner van Emmen. Gelukkig kon de bestuurder zyn personenauto met veel stuurmans kunst in het juiste spoor houden maar de aanhangwagen werd totaal vernield. Uit kontrole van de tachograaf kon worden vastgesteld dat de auto op het moment van de aanryding ongeveer 100 km per uur moet heb ben gereden. Verder kon worden vastgesteld dat de bestuurder de ge hele week onderweg was geweest en veel te veel uren achter het stuur had gezeten. Daardoor heeft hy waarschijnlijk de afslaande aan hangwagen te laat opgemerkt De tachograafschyven werden in beslag genomen en proces-verbaal werd opgemaakt De vrachtwagen had slechts licht schade opgelopen. Een inwoner heeft by de politie aangifte gedaan van een poging tot oplichting cq. valsheid in geschrif te. Medio juli van het vorig jaar ver voegde zich bij hem een hem onbekende man die zich voorgaf als colporteur van de firma Interver- koop Benelux bv, die boeken te koop aanbood. De inwoner zei tegen de colpor teur dat hy daar nog over moest naden kene. Zeker is dat hy ver klaarde geen abonnee te willen worden. Hy kreeg vervolgens, zonder dat by hem boeken waren afgeleverd, een accept-girokaart toegezonden met het verzoek het bedrag over te maken. Daaraan gaf hy geen gevolg maar hy stelde wel de firma Inter- verkoop er van in kennis dat hy niets getekend had. De weken verstreken totdat hy via een incassobureau werd ge maand het bedrag over te maken. Die leverde zelfs een kopie van een aankoopovereenkomst met handte kening. Die handtekening is zeker niet van de inwoner die daarop besloot aangifte te doen bij de poli tie van valsheid in geschrifte cq. po ging tot oplichting. De politie heeft getracht kontakt te krygen met zowel Interverkoop Benelux bv als het incassobureau maar beiden waren niet bereikbaar. De politie verzoek ons een oproep te plaatsen of er andere inwoners zijn die ook slachtoffer zyn gewor den van dezelfde praktyken. Die worden dringend verzocht zo spoe dig mogelyk kontakt op te nemen met de politie, tel. 04780-84888.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 13