Vanaovend, de 27e fibr., lie Hazinneaovend A De Schutteraars Reumapatiënten vereniging r De Hazekeutel bij De Flierefluit PEEL EN MAAS Carnaval in Landweert Zondag Kinderoptocht Venray Clownströppen Carnaval in Veltum Doet mit an de Boerebrulleft! Zuutjes An bij Omroep Limburg Receptie bij de KnöUekes Zaalhockey M.H.C.V. SV Phoenix '75 Tennis Handboogwedstrijd Ons Genoegen Ysselsteyn Tennisclub Rodhe H.B.S. Diana Schaakclub Venray Midgetgolf Buitenlust Trimclub Venray Honk- en Softbalver. Red Caps Venray Dansles voor 55+ een aangename klus Omroep Venray VVV-nieuvvC Bezorgers w gezocht te EEL I EEL EN MAAS Donderdag 27 februari - Pagini 20.00 uur: Samekómst óp't Hen- miusplein van de 9 blaoskapelle a alle Ilazinne, as bezdndere in nig van d'n lie Hazinneaovend, lit raeziek en zang! 20.30 uur: Verder verloëp zöas ien nderstaond programma. 24.30 uur: Einde van d'n aovend. Stempelkarte te kriege ien de 9 Hazinnekatë's, mótte nao afloëp dor ok wer ienlevere. 's Zaoterdag'saoves de 29e um 21.45 uur iederiën ien de tent beej de Hentobar. Bekendmaking van wie de 10 diepvriespiëlhaze en d'n Hansworst hebben gewónne, dur Prins Ton II mit zien gevolg. Laes ok nog de Peel en Maas van vurrige waek. Gen Tied Göt Net Van Toele nogBlaoze Noeët Tuus Noët van Gehuérd Dikke Mik Efkes Waachte Zuutjes An Rats d'r Nève 20.30 't Huukske LeCoq Truus Bónte Koe Upke Koetshuus Henlo Bar Old Timer 't Podium 21.10 't Podium 't Huukske LeCoq Truus Bónte Koe Upke Koetshuus Hento Bar Old Timer 21.50 Old Timer 't Podium 't Huukske LeCoq Truus Bónte Koe Upke Koetshuus Hento Bar 22.30 Henlo Bar Old Timer 't Podium 't Huukske LeCoq Truus Bónte Koe Upke Koetshuus 23.10 Koetshuus Hento Bar Old Timer 't Podium 't Huukske LeCoq Truus Bónte Koe Upke 23.50 Upke Koetshuus Hento Bar Old Timer 't Podium 't Huukske LeCoq Truus Bónte Koe et begint om 20.00 uur. Tot prinses van Het Schuttersveld .s gekozen Grada Derks-Heesen. Zij zal als Prinses Grada I regeren over ie Schutteraars van Het Schutters veld. Zij kwam tydens de prinsen- iroklamatie achter een levensgrote orinsenmuts uit. Prinses Grada zal op camavals- condag 1 maart, om 10.30 uur reci- Diëren in Het Schuttersveld, iedereen is van harte welkom. Prinses Leen 1 Tydens onze carnavalavond, dinsdag 18 febr. jl. is onze nieuwe prinses gekozen. Als opvolgster van Prins Martien I en Prinses Miep I en Prins Ger I zal Prinses Leen I (Leen v. Stiphout) over onze vereni ging regeren. Aan deze avond werk ten o.a. mee de Kindergarde o.l.v. Jessie v. Nistelrooy, buutreedner Sjaak Cuypers, de heren Cavis en Sander Poos, Cato en Hendrien. Verder waren er nog enkele leden van onze vereniging die zich lieten horen. Tbos v.d. Heuvel was ceremo niemeester. De avond werd muzi kaal opgeluisterd door joekskapel Lang Zök. De aktiviteitencommissie heeft ons voorzien van een lekker hapje. Allemaal onze hartelijke dank. Jeugdprins Jan I van de Hazekeu tel, zal op vrijdagmiddag, 28 februa ri, van 13.00 tot 14.00 uur het camavalsgebeuren op De Flierefluit opluisteren. Hij komt, vergezeld van zijn adjudanten Pascal en An- twan en de jeugd vorst. Het is de eerste keer dat de Haze keutel hun jeugdprins een school laten bezoeken. Aanleiding voor dit bezoek is een interview in de Fliere fluiter met Jeugdprins Jan I. Dit in terview werd afgenomen door onze eigen Prinses Charlene en Latifa. Samen met het huisorkest, Prins Dennis I en Prinses Charlene zal de jeugdprins o.a. de ontwerper van onze prachtige raamdekoraties in het zonnetje zetten. uw weekblad Jaarlijks wordt de Gouden Hets- buul uitgereikt aan degene die zich verdienstelijk heeft gemaakt voor de gemeenschap Heide. Dit jaar wordt de Gouden Hets- buul uitgereikt aan Harrie Michels. Harrie heeft zich een groot aantal jaren ingespannen als lid van het kerkbestuur, waar hij de financiën beheerde. In het gemeenschaps huis De Gelderkoel is Harrie be kend van de muntenverkoop. Naast alle andere inspanningen voor de gemeenschap is dit de re den dat Harrie de Gouden Buul krygt uitgereikt. Dit zal gebeuren tijdens het carnavalsbal op maan dag 2 maart in de Gelderkoel. Ook in Landweert heerst het. Het carnavals-virus. Met een heuse prinses en gevolg storten de Krui denbuiltjes zich in het carnavals- geweld. Het epi-centrum van de carnavalsaktiviteiten in Landweert is natuurlyk wijkcentrum 't Steks- ke. Onder de camavalsspreuk 'Car naval in 't Stekske, voor iedereen 't leukste plèkske', zal Prinses Sandra alle andere Kruidenbuiltjes voor gaan in de carnaval. 't Zöye van ut joar Deze carnavalsonderscheiding wordt dit jaar voor het eerst uitge reikt aan iemand die zich ver dienstelijk heeft gemaakt voor de jongeren van Landweert. De uitrei king zal plaatsvinden in 't Stekske op zaterdag 29 februari om 16.11 uur door Prinses Sandra. Het verde re camavalsprogramma is als volgt: Zaterdag 29 febr.: 15.00 uur: Car navalsbal in 't Stekske met o.a. ver kiezing mooist verklede; uitreiking 't Zötje van ut joar? optreden joeks- kapel Göt net en Um te böke. Zondag 1 maart: 14.30 uur: Deel name door Prinses Sandra en Raad van Elf aan de jeugdoptocht in Ven- ray samen met o.a. joeks kapel Göt net. Aansluitend aan de optocht Bal in 't Stekske. Maandag 2 maart: 15.00 uur: Car navalsbal in 't Stekske. Dinsdag 3 maart: 15.00 uur: Af sluitingsbal in 't Stekske met o.a. Open Podium, ledereen mag doen wat hij wil. Zingen, moppen tap pen, play-backen, enz. enz. Tijdens alle dagen is er een disco theek aanwezig die de ene carna valskraker na de andere uit de luidsprekers knalt. U ziet en leest het, het bruist in Landweert. Het wordt weer carnaval. Net als ieder jaar trekt de kinderoptocht door de straten van Venray op car navalszondag. Alle deelnemers moeten zich vanaf 14.00 uur opstel len in de Dr. Poelsstraat. Na het onthullen van het carna valsmonument om 14.33 uur ver trekt de bonte stoet via de Hofstraat, Grote Markt, Hoenderstraat, Merse- loseweg Schouwburgplein, Kemp- weg naar de tent op het Gouden Leeuwterrein. In deze tent is dan de receptie van de Jeugdprins Jan IV en is de prijsuitreiking van de kin deroptocht Laatste kans om je In te schrij ven. Ben je vergeten je in te schrij ven of kom je nu pas op het idee om mee te doen, dan kun je je zondag morgen van 11.00 tot 13.33 uur nog laten inschrijven in de Petrus Ban den school aan de Dr. Poelsstraat Ook dan word je nog op de jurylijst gezet en loop je meer voor de prijzen. Laten we hopen dat hét weer goed is, zodat we kunnen zeggen: Carnaval alaaf Kinderoptocht onwijs gaaf. Met vastenavond zal in Venray de zondag in het teken staan van de clowns, 's Morgens vanaf half twaalf tot kwart over een zal in schouw burg De Beejekurf voor groot en klein gelegenheid worden gegeven zich als clown te laten schminken. Vanaf kwart voor twee worden al le clowns op de Grote Markt ver wacht met de joekskapellen om samen te hossen en de vastenavond officieel met Prins Tan II te openen. Na het voorbij trekken van de kin deroptocht kunnen clowns en joekskapellen zich achter de prin sewagen van Jeugdprins Jan IV aansluiten. Vanaf ongeveer half vier worden alle clowns en joekskapellen ver wacht in De Beejekurf en/of in de grote tent Hof van Rooy waar een bont programma gepresenteerd zal worden door joekskapellen, liecyes- zangers en andere artiesten. Om ongeveer half vijf zullen, in de grote tent Hof van Rooy, de prijzen wor den uitgereikt aan de mooiste groep clowns, het mooiste duo clowns, het mooiste clownsgezin en de mooiste kleine clown. Vastenavondvereniging De Piël- hafl* hoopt er op deze manier een gezellige clownsdag van te maken. Het wijkcentrum 't Schöpke zet ook dit jaar weer haar deuren wijd open voor de carnavalvierders. Sa men met de Wykvereniging Veltum wordt er gezorgd voor een vrolijke sfeer. De zaal is geheel aangekleed en versierd. En er komt volop car navalsmuziek uit de luidsprekers. De openingstijden op zondag 1 maart, maandag 2 maart en dins dag 3 maart zijn van 10.30 tot 13.30 uur. Op zondag zal de joeks kapel Zuutjes An flink wat muziek de zaal inblazen. Stilzitten is er dan niet meer bij. Voor de kinderen is er als van ouds de kinderkraam met onder meer de mogelijkheid buttons te maken. Kom daarom 's morgens met het hele gezin in 't Schöpke hossen, dansen en plezier maken. Dit jaar wordt de Boerebrulleft door de Piëlhaas zelf georganiseerd. Vorige week werd al het boeren bruidspaar bekend dat op vastelao- vesdinsdag in de onecht verbonden zal worden, zoals vanouds weer op het bordes van het voormalige stadhuis. Ook u kunt deelnemen aan deze boerebrulleft Daarvoor zyn twee soorten plaquettes verkrijgbaar. Voor 4,50 kunt u deelnemen aan de optocht en de trouwerij, krijgt u na afloop daarvan een koffie met krentenbol en krijgt U gratis entree tot de schouwburg, alwaar 's mid dags de receptie zal worden ge houden. U kunt ook de hele dag deelne men. Dat kost dan ƒ12,50. Daarvoor krijgt u als extra een boeremoes met worst-maaltijd na 18.00 uur in de tent op het Gouden Leeuwter rein. Daar zal onder de tonen van de Hofkapel en de Plaarzèk het Boe- remoesbal worden gehouden. De dagplaquette geeft u ook het recht tot gratis entree, na 21.00 uur in de tent op het Gouden Leeuwterrein. Plaquettes voor de Boerebrulleft zijn verkrijgbaar bij boekhandel van den Munekhof, Grotestraat 68; Schols Tabacomer, Schoolstraat 18; Sigarenmagazijn Jansen, Grote Markt 22; Cor Paint, Paterslaan 7 en de Torro. De Bleek 30. Tbt vastelaovesdinsdag by de Boe rebrulleft 1992. Omroep Limburg start met Vaste- laovend 1992 een nieuwe traditie, de Boètegewoeëne Boètezitting De ze' zal voor de eerste maal vanuit Venlo worden uitgezonden. Op het podium in 'Zoepkoel' aan de Oude Markt, voor De Maaspoort zal drie uur lang een bont gezelschap van Limburgse artiesten voorbytrek ken. Dit bonte programma begint zaterdagmorgen om 10.00 uur en duurt tot 13.00 uur. Onder deze keur van artiesten bevindt zich ook de Ven rayse joeks kapel Zuutjes An. Zuutjes An zal met name tussen 10.00 en 12.00 uur voor diverse vro lijke noten zorgen als opvulling tus sen de andere artiesten. Zo zal tussen 11.00 en 12.00 uur ook teza men met de Venlose kapel Kappes- kook gespeeld worden terwyi aan het slot van het programma, tegen 13.00 uur het spektakel zal worden afgesloten met een kakafonisch concert van de aanwezige joekska pellen, inclusief Zuutjes An. Op zaterdag 29 februari zal Prins Hay (Loenen) d'n vyfde van de Knöllekes in zaal Martens recipië ren. Vanaf 20.11 uur zyn alle Knöl lekes en Knöllinnekes welkom op deze receptie om hun nieuwe prins te feliciteren. Afgelopen weekend hebben Da mes 1 en Heren 2 de kompetitie in de zaal afgesloten. Heren 2 had nog een kleine kans om kampioen te worden, maar dan moest Geldrop wel verliezen. Heren 2 zelf moest in Schyndel van Hopbel winnen en na een 2-5 ruststand wonmen uit- eindelyk toch met 10-8. Helaas, dit was niet voldoende om voor de der de keer in suksessie kampioen in de zaal te worden. Men had overi gens behoorlijk gepresteerd want de andere konkurrenten in de re serve promotieklasse werden op grote achterstand gezet. Een defini tieve standeniyst wordt binnen kort in de Peel-Push gepubliceerd. En hiermee beëindigt dan ook de berichtgeving aangaande het zaal hockey in Peel en Maas. Hoe het ko mend seizoen eruit gaat zien valt nog moeilyk te zeggen, maar dat er ook in de toekomst gezaalhockeyed zal worden is wel een vaststaand feit. Of dat ook by onze vereniging het geval zal zyn is echter nog maar de vraag. Hier hoort u nog meer over. Tot slot wil de zaalcommissie iedereen bedanken die zich op de een of andere manier heeft ingezet voor het zaalhockey. Tot volgend jaar misschien. Dames 1 verraste vriend en vy- and door, in een spannende wed strijd, met goed spel, met 3-2 te winnen van Avoc, de nr. 2 in de kompetitie. De eerste set ging verlo ren. De tegenstander ging er me teen flink tegenaan, en voordat we er erg in hadden stonden we met 10-0 achter. Pas toen leek het alsof Phoenix tot leven kwam. De achter stand was te groot om de setwinst nog te pakken, maar de twee daar opvolgende sets waren we vanaf het begin wakker en konden we de winst naar ons toetrekken. Aanvankelyk zag het er in de vierde set naar uit dat we ook daar de winst konden pakken. Avoc ver mande zich echter en ook de kondi- tie ging een woorcye meespelen. In een adembenemende vyfde set was het uiteindelyk Phoenix dat de winst naar zich toetrok. Ook dames 2 liet mooi spel zien tegen Hovoc; zy speelden 2-2 gelyk. Programma volgende week: niks: carnaval, wat dacht je! 7 Maart in- haalwedstryd: 19.00 uur Dames 1 tegen Tupos. MIX BEDRIJVENKOMPETITIE DE SCHAAPSKOOI C-poule: A&S Inters port 4 9) Yd. Munekhof Varkensh. 4 (16) MMI 7 (38) Bouwmy. Janssen 1 (22) Apollinaris 2 (23) Autocentrum De Hulst 6 (28) Michels Pluimvee 4 (32) Martin Cuypers bv 4 (24) Heren Enkel/Dubbelkompetltie Vollenberg/Loeffen 0 6) Berhitu/Mathulessy 9 (47) Verschuyten/Berkens 8 (42) Koolen/Nabben 1 (21) Saris/v. Ryn 7 (25) vxl. Ven/Geurts 2(8) v. Rijswyek/Creemers 2 (24) Price/Berhitu 8 (46) B-poule: Alards/Alards 3 (19) Wiegman/Lamers 6 (10) Janssen/Petera 2 (30) Janssen/v.d. Groes 7 (48) Beerkens/Thyssen 9 (32) Hikspoors/Hoekstra 0 2) Zondagmiddag eindigde het door Ons Genoegen georganiseerde, handboogtoemooi met een zeer spannend slot Het betrof hier een voor de eerste maal in deze regio ge organiseerde koppelwedstrijd. Hieraan konden koppels van 2 wil lekeurige handboogsporters deel nemen. Dat deze party in de smaak viel bewees het aantal van 60 inge schreven koppels. Elke deelnemer schoot 25 pijlen op 25 meter afstand. Op de eerste schietavond werd door het duo V.d. Ven/V. Roy uit Ba- kel meteen een score van 471p neergezet (donderdagavond). Dit goede resultaat bleef op het bord staan tot zondagmiddag. Tben kwa men echter byna alle Nederlandse topschuttersfsters) incl. de Olympi sche selektie in aktie. Het sterkste koppel werd uiteindelyk Erwin Ver stegen en Henk Vogels. Met 482p waren zy voor iedereen te sterk. Verdere uitslag: 2. Perry v. Dorst/ Fred v. Zutphen 478p; 3. Bemy Camps/Marion v. Dorst 476p; 4. Greet v. Berkel/Christel Verstegen 475p; 5. Patrick v. Berkel/P. v. Val- kenborg 471p; 6. Jan v.d. Ven/Harrie v. Roy 471p. Zeer tevreden over deze goede en gezellige wedstryd ging iedereen huiswaarts. Uitslagen: Top Spin-De Vrijbuiters 2-6 De Malers-De Kruyff 6-2 One In-Smash 2-6 De Femielie-DAS 8-0 Programma zaterdag 29 febr.: Twenty Fourty-Ballenrapers 17.00 Schoonderbeek-Krakters 17.45 Drop Shot-Kruidenbuiltjes 20.00 KZO-v. Dyck/BP 20.45 Standeniyst: A/B-poule: 1. De Femielie, Leu nen, 8-16; 2. Twenty Fourty, Oirlo, 6-10; 3.- Heijco, Vierlingsbeek, 8-10; 4. De Vrybuiters, Maashees, 8-10; 5. De Ballenrapers, Venray, 7-8; 6. Schoonderbeek, Venray, 6-7; 7. De Krakters, Venray, 6-7; 8. Top Spin, Heide, 7-7; 9. De Meppers, Oirlo, 7-5; 10: DAS, Meerlo, 7-2; 11. Kwee- nie. Leunen, 7-2; 12. Geysteren, 7-1. C/D-poule: 1. De Malers, Venray, 7-12; 2. De Kruidenbuiltjes, Ven ray, 7-11; 3. Flop, Venray, 7-10; 4. Drop Shot, Merselo, 7-10; 5. De Kruijff, Vierlingsbeek, 7-9; 6. Efkes Zwiëte, Geysteren, 7-8; 7. One In, Venray, 7-6; 8. v. Dyck/BP, Venray, 7-5; 9. KZO, Holthees, 6A; 10. Smash, Venray, 6-4; 11. Casmer, Merselo, 8-4; 12. Half Volley, Oirlo, 8-1. Donderdagavond werd de tweede ontmoeting tegen Milheeze gehou den. De winst was ditmaal voor Mil heeze met 12 tegen 10. De finale zal de beslissing moeten brengen. Vrydagavond werd de traditione le camavalsverschieting ditmaal te Tienray, gehouden. De doelen wa ren een lust voor het oog Het prin- senpaar werd Gebert Jenniskens, totaalwinnaar en dus prins, en Prinses Annie Thyssen. Best ver klede dames was Marion Huibers en verliezetou, M. Hendriks, werd best verklede heer. Het onderdeel darten werd gewonnen door Peter Sauvageot Zaterdag waren we te gast by Ys selsteyn, wat een druk weekend, voor de koppelwedstryd. De hoog ste score was voor Annie en M. Thyssen. 2e H. Willems en R. Thys sen en 3e M. Hendriks en H. v.d. Hoogenhof. Zondag behaalde Wendy v. Ooi ty dens de 7e DW voor aspiranten 212p. Dan tenslotte het toernooi van P. Bemhard. Mierlo. Het eerste zestal scoorde er dichtig op los en behaal de 1383p. M. Hendriks werd lijstaanvoerder. Team twee liet 1303p voor zich noteren. Hiervan was W. Willems hoog. Voor het der de zestal bedroeg de buit 1097p. P. Jacobs wist hier de meeste punten te vergaren. Donderdag finale Diana Schutroe. Tevens OC, aanvang 20.00 uur. Kompetitie Limb. Schaakbond Venray I heeft zijn koppositie in de eerste klasse met verve verdedigd. De uitwedstrijd tegen Bergen I werd met 6Vfc-lVfe gewonnen. Winst- partyen waren er voor R. Lemmers, P. van Genugten, E. Bouwmans, T. Coopmans en G. Kortenoeven. Re mise werd gespeeld door G. v.d. Berg N. Paulssen en R. Arts. Venray II daarentegen moest te gen mede-koploper Stokpaardje uit Maasbracht genoegen nemen met de kleinst mogelijke nederlaag: 3Vj-4%. Door deze nederlaag is de kans op het kampioenschap vrijwel verkeken. R. Keereweer, J. Tiggelo- ven en F. Vermeulen wisten hun partij tot winst te brengen. A. An- theunisse speelde renlise. J. Ha- gens werd gekonfronteerd met een moment van schaakblindheid zo dat zijn vrijwel gewonnen stand op slag verloren was. De grote schoonmaakbeurt op on ze baan kon helaas geen doorgang vinden afgelopen zaterdag. De weersomstandigheden waren niet van dien aard, dat er optimaal ge bruik van gemaakt kon worden. De voorbereidingen zullen in de loop van deze week weer getroffen wor den, zodat komende zaterdagmor gen e.e.a. wel doorgang kan vinden. Donderdag is alweer de laatste kaartavond, ook al wordt er niet voor de kompetitie gespeeld (een ieder weet inmiddels zyn/haar plaats op de ranglyst wel, gelet op het drukke gecyfer op de laatste wedstrijddag). Tbch zal men er een gezellige slotavond van maken. Zo als gewoonlijk begint dit ook nu weer om acht uur in zaal Van Dyk te Oostrum. Voor de rest van dit weekend zal er normaal gesproken zondagmor gen weer getraind worden; zeer ze ker van belang voor de diverse kompetitiespelers. Op 8 maart a.s. starten we met de onderlinge kom petitie en volgens het nieuwe (goed-)gekeurde systeem. Ons programma Inlopen cq. warmlopen 10-12 minuten, oefeningen voor losma ken spieren, loop- en spelkombina- ties, uitlopen. Het geheel duurt 1 uur en werkt zeer ontspannend. Geschikt voor dames en heren van alle leeftijden. Zin om mee te doen! Onze aktiviteiten: lopersgroep: Zaterdagmorgen om 7.15 uur vanaf parkeerplaats Meterik Schadyk voor trainingsduurloop van 10 km., kortere afstanden voor be ginners. Zondagmorgen om 9 uur verza melen bij parkeerplaats ingang De Vers, Overloon. Programma als bo ven beschreven, totale loopafstand 5 km. Wandelen ook mogelyk. Maan- en donderdagavond ver trek om 18.30 uur St Anthonius- veldweg 1. Trainingsloop van 12 km. Verschillende routes. Inlichtingen tel. 85384. De wintertrainingen zitter er weer byna op, dus langzaam aan gaan we weer de wei in. Vanaf deze week proberen we weer wekelijks wat mededelingen te doen via dit blad. A.s. vrydag barst ook bij de Red Caps het camavalsgebeuren los. Iedereen is welkom in ons clublo kaal by het hoofdveld en de entree is gratis, aanvang 19.30 uur. Voor de pupillen en de aspiranten zullen de trainingen op 29 febr. ver vallen. 7 Maart is er weer gewoon trainen. In het weekend van 7 en 8 maart zyn de softbalsters in trainings kamp in Wanroy en de senioren honkballers zitten in Frankrijk om deel te nemen aan een toernooi De oefenwedstrijden voor de ove rige teams starten, als het weer meewerkt, op 14 en 15 maart. Oproep: Om ons pupillen team kompleet te maken zoeken we nog enkele jongens van 8 tot 12 jaar. Heb je zin in deze stoere sport en wil je meer inlichtingen: bel dan even naar Hennie Aliens, tel. 04780-86050. Dansen houdt jong! Onder dit motto is men by Crea Danscentrum Jeanne Paul Janssen in Venray al een aantal jaren aktief bezig om iedereen van jong tot oud op een aangename manier met dansen te laten kennismaken en zich er ver der in te verdiepen. Vooral als men een dagje ouder wordt is het zeker belangrijk dat men voldoende beweging heeft en houdt Dit kan op allerlei manie ren, maar dansen is iets waar je met z'n tweeën op een ontspannen de manier aan lichamelijke inspan ning bezig bent zonder dat het gaat vervelen. Het is voor degenen die hier reeds mee bezig zyn een weke lijks uitje waar men telkens weer naar uitkijkt. Vanaf dinsdag 17 maart wordt er weer begonnen met een nieuwe kursus voor beginners vanaf 55 jaar. Op een eigentijdse manier worden de meest voorkomende dansen geleerd, waar u praktisch gezien het meest aan heeft. Indien men wil kan er ook alleen inge schreven worden voor deze kursus, er wordt dan voor een andere part ner gezorgd. Voor informatie en inschrijving kunt u terecht bij CreaDanscen- trum Jeanne Paul Janssen, Raad huisstraat 6, Venray, tel. 04780- 10500. Inbraak in bouwkeet Door forcering was toegang ver kregen tot een bouwkeet aan de Klaproos. Ontvreemd werd een slijptol ter waarde van ƒ800,- en een nietmachine ter waarde van ƒ20,-. Programma van Omroep Venn via de ether op de FM 90.2 en viai kabel op de FM 102 Mhz met op Donderdag 27 febr.: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. Aktualit ten en informatie uit de regio. 20.00 uur: Eric's Schlagerfestiv, Nederlands- en Duitstalige muzit 21.00 uur: Houwe zo! Grenzek) muziek met en door HannaH y_ Beek. Vrijdag 28 febr.: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. jaadt 20.00-22.00 uur: Frank van derMfelefo len. Het muzikale begin van hjorres weekend. fostb Zaterdag 29 febr.: Ü00 12.00-13.00 uur: Evenementenk j lender. Door Hayke Hendrix. y36" 16.00 uur: Rechtstreeks verslag de Prinseninstallatie vanuit hetr' meentehuis van Venray. 18.00 uur: 't Doen met Jeroen. jLg 'ind roen van Loon doet het ook d( week weer liever samen met u. I 19.00 uur: Sport tussen 7 en Huub Geurts praat u by op hetf bied van de sport uit de gemeen; Venray. Zondag 1 maart: fja 11.00 uur: Carnavalsmis vanuit 0ereti Grote Kerk in Venray. Een life uéén zending als opening van de Drjurg( Dolle Dagen. 13.00 uur: De Droom van Gifi Boom. 14.00 uur: Ruben op de middij Een zondagmiddagprogramma oj voor thuis te blijven. 16.00-18.00 uur: Rechtstreeks va} uit de Bonte Koe. Een twee uur dj_ rende life-impressie t.g.v. het eersjn jr lustrum van het VastelaoveskeBj vanuit café de Bonte Koe. Maandag 2 maart: 13.00 uur: Carnavalsmuziek eigen bodem. Van en met Boom. 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00 uur: JoJo's Timemachi Venray Toen op Omroep Nu. programma van Jos Gommans. tiiliei 21.00 uur: Met Band, Plaat, C en CD. Een muziekprogramma v<nest Jo van de Biggelaar. maat Dinsdag 3 maart: wr9- 19.00 uur: Tussen 7 en 8. Wr9' 20.00 uur: Peelgrass, het counting programma van Rein Wortelboer" 21.00 uur: Wonderland. Wille;m Jansen draait voor in de traditie.Wet! Woensdag 4 maart: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00 uur: Wy doen 't grs verzoekplatenprogramma, dat direkt te ontvangen is in het St E| sabeth ziekenhuis. Bel voor de g ten, een felicitatie of verzoekplaat: 27269. Voor alle informatie, vragen ofc^y' merkingen kunt u gebruik maka van Postbus 320, 5800 AH Vemq Maar natuurlijk kan ook iedere zich opgeven als donateur van C roep Venray, uw omroep, door ti gulden over te maken op ban krek? ning 57.97.40.749. Onderstaand volgt een greep de vele voorstellingen die u by ons kunt boeken. Wu| Maart: nurr 1: Dutch Swing College Band, Divere Haag Bten 1: Rafael Orozco, Den Haag ond 2-3: Mathilde Sant ing Julia LokSpoi Astrid Seriese, Amsterdam 9e« 6-7: Het Nat Ballet Progr. III, Degen Haag nior 8: Steve Harley, Rotterdam kinc 8 en 10: B.B. King, Den Haag. sterdam 10: Gino Vanelli, Den Haag 13 t/m 22: Revue Revue, Den Ha 18 t/m 22: Private Lives, Am sterdam 19: Simply Red, Rotterdam 21: Spring Rock, Dordrecht 21-22: BZN, Den Bosch 27-28: Hessel in Thialf, Hee renveen 28: Golden Earring Goes 30: New London Chorale, Den Haag [Op April: 1: The London Chorale in Con cert, Amsterdam 2: Chick Corea, Den Haag 6: Udo Jürgens, Amsterdam 7: John Mellencamp, Amstei 7 t/m 12: Oklahoma, Amstei 9: Amy Grant Dordrecht 12: Ingrid Haebler, Den Haag 13: Nederlands Kamerorkest £j Leiden 13 t/m 15: Die Csardafiirstin, Sin; terdam 16-17: Mattaus Passion BWV 2' Leiden 17 t/m 30: Pieces of Class, Am sterdam 18-19: Simply Red, Arnhem, Rolf" terdam L, 19: Adonis, Hoorn 26: Herman Brood, Rotterdam 27: Paco Pena Flameco, Den Haa' Mel: iitl 2: Opera Orpheus, Den Haag las 2: Irish Music Festival 1992, AniG sterdam [- 9 t/m 31: Funny Girl. Den Haagjnp 22: Clouseau, Zundert n. Regelmatig hebben w(j jongensj^ meisjes nodig die voor ons Peel* Maas willen bezorgen. Dat kan als invaller, als een bezorger ti lyk uitvalt, of voor een vaste rouj^ Geïnteresseerden kunnen zich 4 geven in onze boekhandel. Let de minimum leeftyd is 14 jaar.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 12