HALVE PRIJZEN SHOP Gespreksgroep voor familieleden/partners van dementerende ouderen Soundmix - Playback tb.v. Astmafonds Reaktiveringszwemmen voor fibromyalgie- en reumapatiënten Nu ook MRI in Noord-Limburg WINTERFINALE '91 /'92 Afscheid van Fons Ophey Op onze dames afdeling restanten van onze winter- kollektie nu in onze en vele extra koopjes in de opruiming bij ^fVAN OORSCHOT MODE Tentoonstelling in bibliotheek PEEL EN MAAS 70 SLAAPKAMERS EN ALLE SOORTEN SLAAPSYSTEMEN 5LIÜIRP Dorpsradenoverleg Venray Kopkesmert suksesvol Openbare bibliotheek Gevonden Psychosynthese voor genezing van lichaam, ziel en geest Toneelgroep Ventiel EN MAAS Donderdag 30 januari - Pagina 3 Het was groot feest afgelopen zaterdag in Ys- Isteyn. Voor het eerst in het 71-jarig bestaan van t Venrayse kerkdorp slaagde de fanfare De Peél- ank erin om de landstitel in de afdeling uitmun- heid binnen te halen. Dat gebeurde onder ding van dirigent Geert Jacobs (op de foto le idden van zijn muzikanten) in het Gelderse Doe- nchem. Rond half negen vond een feestelijke tocht in het dorpshuis plaats waarna de lands- mpioenen er een schitterend feest van maêaakten. De publieke belangstelling in Yssélsteyn kwam wat later op gang. Dit had te maken met het H. Vormsel, dat door mgr. Gijsen eerder die avond was toegediend aan een aantal jeugdige Ysselstey- ners. Daardoor gebeurde het ook dat enkele muzi kanten, die eerder huiswaarts waren gekeerd om dit Vormsel bij te wonen, pas in Yssélsteyn verna men dat ze landskampioen waren geworden. Dat kon de feestvre ugde echter geenszins drukken. Die feestvreugde zal overigens over enkele weken wor den voortgezet, als De PeeUdank zal recipiëren. Jog nooit heeft de raad van de ge- «nte Vierlingsbeek op zo een ilvolle wyze afscheid genomen een raadslid als donderdag by it afscheid van Fons Ophey. Na lim 13 jaar zitting te hebben ge ul in de raad nam hij afscheid, list de wyze waarop Fons in de ad steeds het woord heeft gevoerd a de oppositie - dwong bij ieder- n respekt af. Met veel verve heeft vanaf 1978 in de raad steeds instruktief (en dat wil niet zeg- in, aldus de raadsvoorzitter, nooit itig voor de opponenten) en loyaal belangen van de gemeente be- irtigd en een grote invloed uitge- ifend op de besluitvorming, edankt voor uw deskundige, loya- en konstruktieve bydrage aan it bestuur van de gemeente Vier- igsbeek', besloot burgemeester ttner zyn toespraak. Daarna kwamen alle fraktievoor- ters aan het woord. Uit hun woor- n bleek dan ook hoezeer men rertuigd was van de kwaliteiten in Fons Ophey. Wethouder Litjens ïed dat nemens de Maaskantfrak- Hy was dikwyis een tegenspeler Ui Fons Ophey die vanuit zyn ken- 8 op de afdeling financiën in Ven- y het de wethouder van financiën danig lastig kon maken. Maar ethouder Litjens erkende ook, jel van de kwaliteiten van Fons ihey te hebben geleerd en die uit raak van wethouder Litjens zegt el... Jan Koopmans, de opvolger als aktievoorzitter, verklaarde dat het ns Ophey was geweest die kleur if aan PK 85, en dat de fraktie tot lie man had kunnen uitgroeien )or het werk van Fons Ophey. fons dankt 'Deze happening had ik niet ver acht' zo besloot Fons Ophey zyn mkwoord, 'maar ik vind het wel |n. Het raadslidmaatschap is een trieuze zaak en als men gekozen is in heeft men de plicht zich voor algemeen belang, en dus voor burgers, in te zetten. De ver- andhouding, al werd wel eens an- gedacht, was goed in de raad 1 tussen de frakties'. Met de wens at Vierlingsbeek zelfstandig moet (jven en dat de raad dat goed in de iten moest houden, besloot hy jn dankwoord. Wy vermelden nog dat de burge- leester van Wouw, Henk Willems muit zijn gemeente naar het af- cheid was gekomen om Fons te anken voor zijn inzet en dan spe- aal natuurlijk de inzet van PK sarin de idealen van de PvdA te erkennen zyn. De gebruikelijke ichenken werden aangeboden ima iedereen de gelegenheid reeg afscheid te nemen van Fons phey. Fons Ophey zal in de Vierlings- eekse gemeenteraad worden opge- ilgd dopr Geert Jans. Hij is imiddels al tot raadslid beëidigd. i het dagelyks leven is Geert Jans Iministrateur by de Rijkspolitie 1 Bergen. Logo ontvreemd Van een in de Rooseveltstraat ge- arkeerde BMW van een inwoon- ter werd het logo ontvreemd, ferder was er een behoorlijke Shade. Telefooncel vernield i Er werd aangifte gedaan van rgerlijke vernielingen aan de tele- xmapparatuur in de openbare te- ^fooncel aan de Merseloseweg, dby de schouwburg. De vemielin- waren zo erg dat er geen ïsprekken meer konden worden erd. Grotestraat 73. Venrav I, Boxmeer, Oss, Venray. Ons land telt op dit moment naar schatting zo'n 300.000 ouderen die verschijnselen van dementie verto nen. Dit aantal zal waarschijnlijk toenemen, want er komen steeds meer ouderen. Dementie kan het best omschre ven worden als het achteruitgaan van het geestelijk funktioneren. Het meest in het oog springende verschijnsel is vergeetachtigheid. Maar geleidelijk aan kunnen er zich allerlei veranderingen in ge drag en karakter gaan voordoen. Soms wordt de zieke achterdochtig of agressief. Veel, zo niet alles, van de zorg van de demente komt neer op de schou ders van de direkte familie: part ners en kinderen. Voor de familie vormt dementie vaak een allesover heersend probleem en het zorgen voor een dementerende wordt, naarmate de ziekte voorschrijdt steeds moeilijker. De RIAGG Noord-Limburg organi seert gespreksgroepen voor familie leden die betrokken zyn bij de zorg voor een dementerende. Praten met anderen die in een zelfde situa tie verkeren kan helpen om de pro blemen over de zorg te verwerken. Een gespreksgroep zal in het vooijaar 1992 plaatsvinden. Elke bijeenkomst duurt 2 uur en totaal vinden er 6 bijeenkomsten plaats. De groep zal uit 6 8 deelnemers bestaan. De plaats, data en het tijdstip worden in overleg met de deelnemers vastgelegd. Er zijn geen kosten aan verbonden. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot: Patty Broekman, afd. Preventie RIAGG Noord-Limburg, tel. 077-550222 of Helmi Savelkoul, afd. Ouderen RIAGG Noord- Limburg, tel. 077-550222. Onder het motto: 'Gezonde ar tiesten helpen astmapatiëntjes' zal er op zondag 29 maart a.s. in de Ko renbeurs in Cuijk N.Br. een grote soundmix en playback show wor den gehouden, aanvang 14.00 uur. De tentoonstelling 'Zie je wat je ziet' over Humanisme loopt de hele maand februari 1992 in de biblio theek in Venray. Naast visuele in formatie ligt er literatuur ter inzage en ook om mee te nemen. Op de vrijdagen 7 en 21 februari zijn mensen van de regionale afde ling van het Humanistisch Verbond aanwezig om persoonlijke informa tie te geven. Doorlopend o.a. over Humanisti sche Uitvaartbegeleiding en Huma nistisch Vormingsonderwijs, het laatst onderwerp krygt om 14.30 uur bijzondere aandacht De ope ningstijden zijn gelijk aan die van de bibliotheek. Tydens deze show treden ar tiesten uit geheel Nederland en Bel gië geheel belangenloos op voor het goede doel. Wy hebben al verschil lende kandidaten maar kunnen er nog best 'n stel gebruiken. Dus heeft u interesse om deel te nemen aan dit festijn dan kunt u bellen naar 04780-10008 of 08850- 18163 waar ook alle inlichtingen zyn te verkrygen. Daar wij voor dit programma veel medewerking hebben uit de regio Cuyk e.o. en verschillende schen kingen binnen hebben, belooft dit een grote happening te worden. Tydens het slot van deze middag zal de totale opbrengst van deze ak- tie overhandigd worden aan dhr. Martens van Astmafonds Cuyk. Voor de deelnemers zyn er mooie pryzen te winnen. De organisatie berust in handen van diverse per sonen uit de regio Cuyk en Venray. elke week nieuws GROTE KEUZE EN EEN GOED ADVIES srtm Gildeweg 17 - BEERS (bij Cuyk) - 08850-22337 Vrijdag koopavond 10 Februari 1992 start in zwem bad De Sprank, Kempweg 70 te Ven ray, een wekelijkse zwemaktiviteit speciaal voor fibromyalgiepatiënten en reumapatiënten (en eventueel partners). Vanaf deze datum zal iedere maandagochtend van 10.00 tot 11.00 uur het reaktiverings zwemmen voor fibromyalgiepatiën ten en van 11.00 tot 12.00 uur het reaktiveringszwemmen voor reu mapatiënten plaatsvinden. De les sen worden verzorgd door een deskundige zwemonderwijzer. De aktiviteiten vinden plaats in extra verwarmd water en zyn aangepast aan de (onjmogelykheden van de deelnemers. reaktiveringszwemmen De zwemaktiviteiten worden aan geduid met de naam reaktiverings zwemmen; door middel van bewe gen in water wordt gestreefd naar een algehele reaktivering van uw li chaam. In een les verricht u gym nastiekoefeningen in het ondiepe gedeelte van het zwembad. De oefenvormen bestaan uit ontspan- nings-, konditionele-, lenigheids- en vaardigheidsoefeningen. Inspan ning en ontspanning wisselen el kaar regelmatig af. U werkt in uw eigen tempo. het voordeel van water Door de opwaartse kracht van het water kunt u in water bewegingen uitvoeren die op het droge vaak moeilyk of zelfs onmogelijk zyn. De bewegingsmogelijkheden van uw ledematen en gewrichten worden zo zonder veel pyn en moeite aan merkelijk vergroot Ttevens zorgt de opwaartse kracht voor een totale ontspanning van uw lichaam deelname Alle volwassen fibromyalgie patiënten en reumapatiënten (even tueel met partners) kunnen deelnemen aan het reaktiverings zwemmen in Venray. Uw financiële bijdrage voor deelname bedraagt ƒ6,- per persoon per les of ƒ5,- per persoon per les by een zesbaden- kaart. Na afloop van de les krijgt u gratis een kop koffie aangeboden. U kunt dan nog even gezellig napra ten met de andere deelnemers. Bent u geïnteresseerd, kom dan kijken en/of meedoen met de eerste les op 10 februari a.s. Wenst u meer informatie dan kunt u kontakt op nemen met: mw. N. Jeuken, tel. 04780-82666 of zwembad De Sprank, tel. 04780-12888. In navolging van een aantal ande re ziekenhuizen in Nederland be schikt de Stichting Ziekenhuizen Noord-Limburg sinds januari 1992 over de mogelijkheid om het Mag netic Resonance Imaging ofwel MRI-onderzoek bij patiënten te ver richten. Hierby nodigen wy u uit tot het bijwonen van de maandelijkse ver gadering van het Dorpsradenover leg op maandag 3 februari in gemeenschapshuis De Brink te Leunen. Gezien de lengte van de agenda begint de vergadering om 20.00 uur. De agenda is als volgt: 1. Opening; 2. Informatie over openbare wer ken in 1992 door wethouder Trui- jen; 3. (20.30 uur) Stand van zaken betreffende sociale woningbouw in 1992 door dhr. De Jong van de wo ningbouwvereniging; 4. (21.00 uur) Notulen vergadering 23 okt en 16 nov.; 5. Ingekomen stukken; 6. Me dedelingen o.a. Voortbestaan LVKK; Vervolg kerkdorpennota; Aanvul ling DB; 7. Opstellen bezoekschema van burgemeester Waals aan de kerkdorpen. Ieder kerkdorp wordt verzocht 1 of 2 mogelijke data in te dienen. Indien geen datum wordt ingediend, wordt u automatisch op het schema ingeroosterd 8. Finan cieel verslag 1991; 9. Nieuws uit de kerkdorpen; 10. Rondvraag; 11. Sluiting Bij gelegenheid van het feest van SL Antonius, vond in Maashees na de hoogmis weer de traditionele Kopkesmert plaats. Deze eeuwen oude traditie, die alleen nog maar in Afferden (L) en Maashees (N.Br.) in stand gehouden wordt, beoogt op wel zeer bijzondere wyze de parochie-financiën op peil te houdep! Na de plechtige hoogmis met gilde-eer, trekken getrouwe paro chianen naar het gemeenschaps huis om aldaar een - als het goed gaat - alsmaar oplopend bod te doen op 'halve varkenskoppen' en ande re, smakeiyk bereide vleeswaren. Het plaatselyke SL Joris en St. Anton iusgilde weet dan ook wat het bieden betreft, van wanten. Het kerkbestuur houdt volyverig de 'kas' by, 'ruuper' René Franssen vertaalt iedere oog-opslag en elk handgebaar in klinkende munt en de uit de plaatselyke fanfare St Ce cilia voortgekomen joekskapel Net op Tied houdt er muzikaal gezien de vaart in! En het is dan toch geweldig dat in een dorp met nauweiyks 300 ge zinnen op een halve zondag liefst 5.500,- bijeengebracht wordt ten behoeve van de R.K. kerk! Waarvan akte! By de MRI-onderzoeksmethode kan, met behulp van een sterk mag netisch veld en radiogolven, de sa menstelling van verschillende organen zichtbaar worden ge maakt Omdat de afbeeldingen veel gedetailleerder zyn dan beelden die via andere apparatuur worden ge maakt kan de specialist afwykin- gen zien die voorheen niet of veel minder duidelijk op te sporen wa ren. Een ander voordeel is dat het MRI-onderzoek over het algemeen- minder belastend is voor de patiën ten. Er wordt by voorbeeld geen gebruik gemaakt van röntgenstra ling, zodat het onderzoek wellicht ook veiliger is. Op dit moment spitst het MRI-onderzoek zich met name toe op afwijkingen van de hersenen, de wervelkolom en diver se gewrichten. Omdat de aanschaf van MRI- apparatuur erg kostbaar is en er op dit gebied nog veel ontwikkelingen gaande zijn, heeft de stichting geko zen voor het huren van een zoge naamde mobiele opstelling. Dit betekent dat de firma Fysiologie eens per 14 dagen met een grote vrachtwagen een daarin ingebouw de MRI-opstelling naar het St Maar- tens Gasthuis kömt Doordat het eigen personeel meedraait met de bediening en begeleiding van de pa tiënten, doen zy ervaring op om straks eigen apparatuur te kunnen bedienen. Ttevens kan hierdoor de begeleiding van patiënten en de voorlichting over het onderzoek be ter en persooniyker worden uit gevoerd. Wel zyn reeds een aantal van de radiologen van het ziekenhuis op geleid in het beoordelen van de ver kregen beelden, zodat zy hierover met de aanvragend specialist kun nen overleggen en deze kunnen in formeren over de aard van de afwijkingen. Een nadeel van het huren van een mobiel apparaat is de beperkte beschikbaarheid. Hierdoor zal het slechts mogeiyk zyn op jaarbasis ongeveer 350 patiënten te onder zoeken. Alleen patiënten waarbij het niet of niet goed mogelyk is met een andere techniek een diagnose te stellen, komen dan ook hiervoor in aanmerking. Een andere beper king is de kleine werkruimte in de vrachtwagen. Daardoor is het niet mogelyk patiënten te onderzoeken die veel hulp of begeleiding tydens het onderzoek nodig hebben. Ondanks genoemde beperkingen hebben de Ziekenhuizen Noord- Limburg hiermee een zeer nuttige en voor sommige afwykingen unie ke onderzoeksmedthode tot hun beschikking gekregen. Vernieling ruit Er werd aangifte gedaan van ver nieling van een thermopane ruit van een woning in de Largostraat. Vervanging van de ruit zal ƒ800,- kosten. Het is te hopen dat het de politie lukt de dader te achterhalen. Getuigen van het vandalisme kun nen kontakt opnemen met de poli tie. Zy kunnen verzekerd zyn dat de inlichtingen vertrouwelijk wor den behandeld. Stap in de kinderjury en lees mee Kinderen hebben een eigen pry's voor het beste kinderboek: De prijs van de Nederlandse Kindeijury. Vo rig jaar hebben daar maar liefst 15.000 kinderen aan meegedaan door hun Boeken-Tbp-5 in te stu ren. Deze kinderen beslisten zelf welke schrijver de prys van de Ne derlandse Kindeijury zou krygen. Op 1 februari gaat de kindeijury opnieuw van start. Kinderen van 6 t/m 16 jaar kunnen deelnemen aan de kinderjury. Uit de boeken van 1991 kiezen de kinderen hun lieve lingsboek, en maken die bekend d.m.v. een deelnameformulier. De boeken die gelezen kunnen worden zijn herkenbaar aan het gele etiket Het is de bedoeling om zoveel moge lijk boeken te lezen om dan de mooiste 5 boeken te kiezen. Dit kan tot 1 juni. Meer informatie en deelnamefor mulieren zyn verkrijgbaar in de jeugdbibliotheek. Kom snel en lees mee! Iedere woensdagmiddag van 15.30-16.30 uur voorlezen in de Jeugdbibliotheek. Openingstyden Maandag Om donderdagl4.00-18.00 Vrydag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 Gevonden voorwerpen van 21 t/m 27 jan. Autosleutel; vier sleutels aan drie ringetjes; sleutelhanger met ope ner en zes sleutels; benzinedop. Voor inlichtingen kunt u zich ty dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tst 224. Ieder levend wezen zowel mens, dier als plant streeft ernaar om in samenspel met omgevingsfaktoren zo optimaal mogelijk zichzelf te zijn. De mens evenwel heeft de vry- heid om bewust zijn ontwikkeling te gaan, scheppend de verantwoor delijkheid voor zyn leven op zich te nemen, bewust op te bouwen en af te breken. De mens van nu hoeft niet langer slachtoffer te zyn, doch wil en kan meester van zyn eigen lot worden. Psychosynthes biedt praktische en konkrete hulp en steun in het proces van zelfkennis en individue le probleemoplossing en in het pro ces van zelfverwerkeiyking of zelfrealisatie. Velen van ons zyn eenzijdig ont wikkeld en of in bepaalde aspekten van ons menszijn onontwikkeld, hebben vaker indringende ervarin gen gehad die tot grote verwarring geleid hebben, worden innerlijk ge kweld door onrust schuld, schaam te, angst en of allerlei komplexen. Dit alles werk belemmerend en verhindert dat je bly, vreugdevol, liefdevol en vertrouwensvol je leven kunt leiden. Psychosynthese is een natuurlijk proces wat zich in ieder mens wil voltrekken om te komen tot heel heid en harmonie. Psychosynthese heeft oog en aan dacht voor de mens als geheel zowel voor zyn lichamelijk, geestelijk, spiritueel als wel voor zyn sociaal welzyn. Zowel voor zyn verdron gen, schaduwkanten als wel voor zyn sublimitiet zyn talenten, zowel aandacht voor verstand alswel ge voel en intuïtie. Psychosynthese heeft als doel je mogelijkheden te vergroten, blok kades op te heften, je te leren zorg te dragen voor jezelf, je te laten er varen wat juist en waar is in jouw leven. Dit leren kan plaatsvinden in een individueel leerproces met een psychosynthese-gids, of door deel te nemen aan een kursus. In Ven ray wordt op 4 februari een informatie-avond gegeven in het schoolgebouw aan de Bevrydings- weg la, aanvang 20.00 uur. Ventiel is een toneelgroep die ak- tief is in Venray en de regio. Behal ve dat deze vereniging regelmatig nieuwe spelers zoekt om hun stuk ken ten tonele te brengen, is deze vereniging thans ook op zoek naar een penningmeester die hun be scheiden financiële belangen zou willen behartigen. Bent U geïnte resseerd, neem dan even kontakt op met Leo Heidens, tel. 86934. Inbraak in personenauto Vrijdagavond bleek met geweld toegang verkregen te zyn tot een op het Raadhuisplein geparkeerde per sonenauto van een inwoner. Uit de auto werden diverse goederen ont vreemd waaronder een fototoestel, een verrekijker, sportschoenen, een viertal computerspelen (die de eigenaar net had gehuurd) en zijn portefeuille. Daarin zaten o.a. zijn rijbewys en persoonlyke beschei den. De portefeuille werd later in de buurt teruggevonden. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer. A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: a: coenen Patersstraat 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keijzer en dr. Van Dongen: DR. Van DONGEN Past Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paters laan 2, tel. 80140 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluilye) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-Y8 S ELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. HAMMEN GA, tel. 11132 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol- W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 DIERENARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak DIERENKLINIEK Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren R. van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door R. van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 04780-82411 GROENE KRUIS NOORD-LIMBURG Wijkverpleging: dag en nacht bereik baar onder tel.nr. 077-874800 Spreekuur en uitleen: wijkverpleeg kundigen: elke werkdag van 15.00-17.30 uur. Zuigelingen- en Kleuterburo: volgens afspraak met de wijkverpleeg kundige. Klantenserviceburo: tydens kantooru ren (830-17.00 uur) bereikbaar onder tel.nr. 077-874800. In spoedgevallen kan de wijkverpleeg kundige worden opgeroepen. Verder kan men hier terecht voor: algemene informatie, het maken van afspraken met diëtisten en de aanmelding voor diverse kursussen. Kraamcentrum: dag en nacht bereik baar onder tel.nr. 077-874100; voor aanvragen kraamhulp bereikbaar op maandag tot en met vrydag van 9.00-11.00 uur, onder tel.nr. 077-874100 Centrale ledenadministratie: op maandag tot en met vrydag tussen 9.00 en 12.00 uur: tel.nr. 077-873939 ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar van maandag t/m vrijdag de gehele dag tot 22.00 uur en in het weekend van 9.00-11.00 uur en van 19.00-20.00 uur GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, tel. 04780-26262 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leun se weg 2a, tel. 10032 Openingstyden: ma t/m do 830-12.45 uur en 13.15-17.00 uur-, vr 9.00-1230 uur en 13.00-1630 uur BUREAU VOOR RECHTSHULP De Clockert Bergweg 4 Spreekuur alleen na telefonische af spraak tydens kantooruren 85968 of 04950-30345 gratis spreekuur ADVOCATENKANTOREN VENRAY Iedere dinsdag en donderdag van 5 tot 6 uur. HANDICAPS... Vragen hierover? bel: Informatie Voorziening Gehandicapten-Limburg, tel. 045- 239600 (op werkdagen van 9.00- 12.00 uur en van 14.00-17.00 uur) KRAAMCENTRUM NOORD-LIMBURG Titel. 077-548553 Aanmelden voor kraamhulp tussen 9.00 en 11.00 uur van maandag t/m vrijdag BI RO SLACHTOFFERHULP Bereikbaar op werkdagen van 9.00- 1230 uur en van 1330-1630 uur

Peel en Maas | 1992 | | pagina 3