OPRUIMING WINTERCOLLECTIE RQüfflES Huldiging jubilarissen fonfare 8t. Oda Merselo .NU MET KORTING TOT 50% BIJ... Zwemmen voor aanstaande moeders Schouwburgnieuws Den Hoebert houdt Open Huis msHimfomoYSHiicims een exclusieve collectie schoenen voor dames en heren KOSTUUMS NU 698.- ►Arrow* SHIRTS 119-139 nu 59.- 69. natuurlijk bij 'Jonge Limburgse kunstenaars' Openbare bibliotheek 70 SLAAPKAMERS EN ALLE SOORTEN SLAAPSYSTEMEN .SFEER fel EN MAAS Donderdag 9 januari - Pagina 3 iondag 12 januari a.s. gaat Fanfa- Oda uit Merselo een aantal ju- irissen huldigen. Dit zal leuren tijdens een concert, dat or de leden van fanfare en drum- id aan de jubilarissen wordt aan- loden. len van Ven rays meest vermaar- muzikanten, Jo van Els, viert gouden jubileum. De oudste in van de muzikale Van Els- ïilie trad al op jonge leeftyd in voetsporen van zijn vader en ïldde zich aan als lid van harmo- Euterpe om er vervolgens ruim irtig jaa« op de klarinet te blijven fflggjielen. Hiernaast bespeelde Jo nog iye instrumenten en was aktief in lljXe andere muziekverenigingen, y||cesten en bands, gaf leiding aan n en orkesten, was jurylid, '59iirkie mee aan revue's, vraagbaak ir vele joekskapellen, arrangeer- en ga zo maar door. Te veel om ir in het kort op te noemen. Tben een aantal jaren geleden met vrouw in Merselo ging wonen, de hij het op muzikaal gebied itiger aan gaan doen. Maar al )1 kwamen de muzikale kriebels er boven en werd hij lid van de rselose fanfare en blaaskapel. Jo i- lont nu weer in Venray en is geen ief muzikant meer, maar is nog steeds lid van de Merselose ver ging- 'eertig jaar lid van de Merselose fare zyn Wim van Dijck, Harrie isels en Harrie van der Zanden, drie jubilarissen kunnen hun ste optreden nog goed herinne- dit was het meelopen in de Sa- mentsprocessie met zyn mooie icessiemarsen, toen een van de belangrijkste optredens van het jaar. Er is veel veranderd in de afgelopen veertig jaar qua muziek, instrumenten en optredens. Zo vin den de jubilarissen het jammer dat er vroeger geen muziekschool was, waar de leerlingen tegenwoordig een goede opleiding krijgen. Wim van Dijck speelt al veertig jaar op de bugel en is sinds 1976 ook nog bestuurslid. Harrie Kessels speelt zijn partij al veertig jaar mee op de cornet/trompet. Harrie van der Zanden verzorgde vele jaren het se- kretariaat van de vereniging en bespeelde tot voor een jaar geleden de corhoom. Voor alle drie geldt dat ze behalve voor de fanfare ook nog veel heb ben gedaan voor de gemeenschap, want zij zijn nog steeds aktief of ak tief geweest bij veel andere Merselo se verenigingen. De dames José van den Heuvel en Monique Stiphout krijgen een on derscheiding wegens 10-jarig lid maatschap, waarbij mag worden opgemerkt dat José van den Heuvel al 10 jaar zeer trouw uit Vredepeel naar Merselo komt voor repetities en optredens. Tijdens het concert zal be schermheer drs. Th. Adriaansens de insignes en oorkondes aan de ju bilarissen overhandigen. Het con cert begint om 19.30 uur, wordt gehouden in zaal 't Anker en is voor iedereen vrij toegankelijk. Na afloop van het concert is er gelegen heid om de jubilarissen persoonlijk te feliciteren. Op de foto de jubilarissen die al een voorproeve nemen op hun hul diging. Boxmeer - Deurne - Cuijk - Gemert - Gennep - Venray Zwemmen is één van de weinige orten die u de hele zwangerschap or kunt beoefenen. Sommige nstaande moeders worden echter erhouden te gaan zwemmen or drukte of bekijks in het zwem- d. Mede daarom start De Sprank dinsdag 14 januari met het remmen voor Aanstaande ieders. Zwemmen voor aanstaande moe- rs is gezond voor lichaam en est en tevens een uitstekende nvulling op de zwangerschaps- mnastiek. Zwemmen heeft na- ilyk een gunstige invloed op der andere de bloedcirculatie, k vindt er een verhoogde zuur- ifopname plaats, hetgeen belang- k is voor moeder en kind. Oefenen in liet water Naast het zwemmen wordt aan ge ste oefenstof gegeven die is jestemd op de lichamelijke ver- deringen. De oefeningen bestaan oral uit bewegings-, ontspan- ngs- en admenhalingsoefenin- o. De lessen gaan uit van de ogelijkheden die het water biedt. wordt onder meer rekening houden met de opwaartse druk n het water, die ervoor zorgt dat aanstaande moeder veel gemak- lijker in het water beweegt. Iede- aanstaande moeder kan op deze mier ondervinden hoe ontspan- nd het water kan zijn en hoe ettig het is om de buik even niet voelen. Vooral door de aangename tempe- Zo ratuur van het water zult u zich tij dens en na afloop van de les zeer ontspannen voelen. De les De aktiviteit vindt plaats onder begeleiding van deskundig perso neel. Om te kunnen deelnemen hoeft u niet te kunnen zwemmen. De lessen worden gegeven in het re- kreatiebad en bestaan uit een half uur oefenen onder begeleiding en een half uur vrij bewegen. Na deze ontspannende aktiviteit in het wai ter is er tijd voor gezellig napraten en ervaringen delen met andere aanstaande moeders Voor wie Iedere gezonde aanstaande moe der kan vanaf het begin tot het ein de van de zwangerschap aan deze aktiviteit deelnemen. U doet er wel verstandig aan uw kontrolerend arts of verloskundige op de hoogte te brengen van uw deelname en hem of haar advies te vragen om trent het tijdstip van beëindiging van deelname. Zwemmen voor aanstaande moe ders is elke dinsdag van 09.00 tot 10.00 of van 10.00 tot 11.00 uur. De entree bedraagt ƒ7,- (of ƒ26,- per maand). Kom eens langs en doe een keer vrijblijvend mee. De eerste deelna me is altijd gratis en zonder enige verplichting! Wenst u meer infor matie, bel dan De Sprank, 04780- 12888. •Schoolstraat 34, Venray donderdag 9 jan., 20.00 uur CABARET IN DRIE met o.a. Reinder van der Naait en Jeroen van Merwijk KLAPPEREN MET JE OREN Reinder van der Naait Wegwezen! dat dacht Reinder van der Naait toen hij om zich heen keek en merkte dat Sebaldeburen hem niet kon bieden wat hij zocht. In zijn programma 'Klapperen met je oren' legt hij uit waar hij naar op zoek was en wat er mankeerde aan het kleine Groningse plattelands dorpje waar de zondagse groente soep het hoogtepunt van de week vormde. We ontmoeten o.a. zijn gestoorde broer met overspannen vriendin, zijn oude oma met het opmerkelij ke druidenrekje, zijn opa met die bijzondere hond en G.B.J. Hilter- man. En het blijkt zeer onverstan dig om in Winschoten aan een toevallige voorbijganger de weg te vragen! Maar we komen ook nog in Twente terecht waar we getuige zul len zyn van de inslag van een mete oriet die, wat Reinder betreft, veel groter had mogen zijn. Ook daar dacht hij op een gegeven moment: 'Wegwezen'. En zo maken we eigen lijk kennis met Reinder zelf: zyn grote en kleine ergernissen, zijn In maart 1990 won Reinder de Wim Sonneveld prijs en de pu blieksprijs op het Amsterdams Kleinkunstfestival. De jury merkte op: 'Reinder is origineel, hij heeft het ergens over, durft hete hangij zers en gevoelige zaken aan te pak ken, kan aktueel en geëngageerd zijn... een innemende theater per soonlijkheid met talent, humor en passie'. 'Klapperen met je oren' is een programma vol bizarre komische situaties en zijn opmerkelijke imi tatietalent verklaart voor een deel de titel. GEEF MIJ MUN SPERMA TERUG Jeroen van Merwijk Jeroen van Merwijk is hoorspe- lakteur, zanger, tekstschrijver en beeldend kunstenaar. Hij is sinds 1979 werkzaam by KRO-radio en verzorgde van 1979-1983 wekelijks een collomn bij verschilldende radio-3-programma's (Rauhfaser, Onder deze titel start op 11 janua ri in Galerie Altamira te Vierlings beek een expositie, samengesteld door twee jonge Limburgse kunste naars. De expositie zal op 11 januari om 16.00 uur worden geopend door de heer J.G.M. Ronnes, wethouder van cultuur van de gemeente Vier- lingsbeek. Marc van Soest brengt acryl- schilderijen op doek, Margot Ha- bets weet zich vooral te uiten in beelden. De schilderijen van Marc van Soest hebben veelal een figuratief karakter met als uitgangspunten meestal model en portret. Zelf zegt hij hierby: 'Ik tracht te komen tot een eenheid in voorsteUing en ach tergrond. waarin ook de achter grond een voorname rol kan spelen of zelfs dominant wordt'. Hij wil nog veel ruimte voor experiment, maar het wel zelf in de hand kunnen houden. Margot Habets werkte aanvanke lijk, vooral ook tydens haar oplei ding, met thema's. Thans echter werkt zij vooral vanuit het model. 'Mijn beelden zyn vaak schetsmatig opgebouwd en bestaan uit elemen ten van vogels; dit om een soort vervreemding en speelsheid te be werkstelligen', zo verklaart zij zich zelf. Margot probeert een zo groot mogelijke spanning van vorm en houding te kreëren. De figuratieve en abstracte elementen suggereren een reële werkelijkheid. Beide kunstenaars staan aan het begin van een veelbelovende karriè- re. In het Limburgse en in België wisten zy al heel wat bewondering te oogsten. De vorig jaar in Heerlen gehouden tentoonstelling kreeg veel waardering en diverse exposi ties staan op stapel. De expositie is" het bezichtigen meer dan waard. Ze duurt tot en met 16 februari. Galerie Altamira is geopend op vrijdag t/m zondag van 14.00 tot 17.00 uur; andere dagen op afspraak. Krachtvoer, Nieuwsbox). Daarnaast maakte hy van 1983 tot 1988 iedere week het satirische hoorspel 'De Rondvaart', samen met Cees Rut gers (excabaret Vangrail) en verzorg de hij tot 1991 hoorspelletjes in het KR0-radio-2-programma 'Ratel' (met Kiki Heessels). Samen met Cees Rutgers vormde hij tenslotte van 1985 tot 1987 de cabaretgroep 'Meester Comelis'. Van Merwijk schreef o.a. teksten voor de Nederlandse Onderwijs Te levisie, toneelgroep De Kompaan, VARA's Spijkers met Kippen en het Humanistisch Verbond. Bovendien levert hy regelmatig tekstbijdrages aan de theater-programma's van be roemde collega-cabaretiers zoals Harrie Jekkers, Hans Dorrestij n en Karin Bloemen (voor wie hy o.a. 'Apartheis es ien skone saak' schreef). Het theaterprogramma 'Geef my mijn sperma terug' bestaat uit een vijfentwintig-tal liedjes, aangevuld met enige gedichten en verhalen. In tegenstelling tot veel van zyn uit bundige, podiumverwoestende col lega's staat Van Merwijk met niet anders op het toneel, dan zichzelf en zijn gitaar. En met zyn liederen natuurlijk. In twee keer 40 minu ten komen uiteenlopende hete han gijzers aan bod als: genetische manipulatie, apartheid, werkloos heid, het verval der dezen en Pia Beek. Er is een anti-kattenlied, er is een gedichten-cyclus over kwark en er kan weer eens oud-hollands meegezonden worden. Door ken ners worden zijn teksten wel verge leken met die van Willem Wilming, Joop Visser en drs. P. Hijzelf echter noemt zijn werk: 'fantastisch- realisme met een vleugje neo romantiek, kortom: typisch van Merwyk!' dinsdag 14 jan., 20.00 uur HET LAND VAN MIJN MOEDER een vertelling van Yvonne Keuls 'Het Land van myn Moeder' is een vertelling een mozaïek van herinneringen en fantasieën die naadloos in elkaar overgaan. Wat is waar en wat is niet waar, wanneer een schrijfster terugreist naar haar eerste levensjaren die zij door bracht in Indonesië? Niets is zeker behalve dat het huis van haar groot moeder nog steeds in Indonesië staat, temidden van de wuivende koningspalmen. Yvonne Keuls keerde in 1989 terug naar dat huis. Het werd een konfrontatie die haar inspireerde tot deze vertelling Yvonne Keuls kreeg grote bekend heid door het sukses van haar ro mans 'Jan Rap en z'n maat', 'De Moeder van David S', 'Het verrotte leven van Floortje Bloem' en 'Annie Berber en het verdriet van een tede re crimineel'. Ze beschrijft daarin onder meer het leven in een jeugd tehuis en de problematiek van drugverslaafden en heroïne- hoertjes. Een zeer breed publiek heeft haar leren kennen via de suk- sesvolle film- en theaterversies die van haar boeken zyn gemaakt. Met de novellen 'Daniël Maandag' en 'De tocht van het kind' is zij een au tobiografische weg ingeslagen. In 'Het Land van mijn Moeder' toont Yvonne Keuls een nog onbe kende kant van zichzelf. Ze neemt het publiek mee naar haar geboor teland, een land waaraan zoveel mensen bijzondere herinneringen hebben. Via haar vertelling maken we ook kennis met haar in Neder land verblijvende Indische Thntes. Inmiddls is er een bundeling ver schenen van haar verhalen 'Indi sche Tantes' en een daarby behorende cassette. Container in brand In de nacht van dinsdag op woensdag werd opzettelijk een con tainer met afval, staande naby de Kiosk, in brand gestoken. Het ge lukte nog om de brandende contai ner te verplaatsen waardoor de schade beperkt bleef. De brandweer kwam in aktie voor het nablussen. Twee fietsen aan toegangsdeur station opgehangen Vroege treinreizigers wisten niet wat ze zagen: twee fietsen die aan de binnenzijde van de toegangsdeur van het station in Oostrum met een viertal kettingen (voorzien van slo ten) waren opgehangen. Uit het on derzoek bleek dat een van de fietsen in Cuyk was gestolen. donkerblt antraciet Bruno Piattelii donkerblauw f898,- antraciet grijs Z898,- Grotestraat 43 Venray tel. 04780-10943 3 Januari 1992 is het de 100ste geboortedag van J.R.R. Tolkien (1892-1973). In dat kader is Tolkien de schrijver van de maand januari. Pepijn Oomen uit Venray, lid van het Tolkien Genootschap 'Unquen- dor', heeft de bibliotheek Venray een handje geholpen bij het maken van de tentoonstelling. John Ronald Reuel Tolkien werd op 3 januari 1892 te Bloemfontein geboren. Hij bracht het grootste ge deelte van zijn leven door in Ox ford, waar hij studeerde en later hoogleraar was in de oude- en mid delengelse taal en letterkunde. Hij vond het ontzettend leuk om zelf ta len te bedenken en tot in de bijzon derheden uit te werken. Maar wat zyn nu talen zonder wezens die ze gebruiken? Op die manier werden de Tolkieniaanse elfen geboren. En de dwergen. En zo nog het een en ander. Bovendien kregen die we zens een volledig uitgewerkte ach tergrond, niet alleen wat fysieke verschijning betreft, maar ook in aardrijkskundige, geschiedkundige en sociologische zin. De wereld die Tblkien kreëerde heet Midden- Aarde. Het scheppen van zo'n we- [#1VAN DE KAMP Ll^J ASSURANTIËN telefoon 04780-87575 reld is geen kleinigheid. Tblkien deed 14 jaar over het schry ven van 'In de ban van de ring'. Het Tolkien Genootschap 'Un- quendor' waar Pepijn lid van is werd op 22 september 1981 opge richt. De naam dankt het genoot schap aan een van de door Tolkien verzonnen talen: unque holte, ndor land, Holteland, Holland dus. Een belangrijke service aan de le den is de Tolkienwinkel. De ideale manier om uw Tblkienkollektie uit te breiden met materiaal dat bij de boekhandel niet (meer) verkrijg baar is. De Tolkien tentoonstelling is te zien in de Openbare Bibliotheek tot en met 31 januari. Diefstal op bouwplaats Ten nadele van een Venrays bouwbedrijf werd op de bouwplaats op de hoek Merseloseweg- Westsingel een aantal elektrische gereedschappen gestolen. Hoe groot de totale waarde was, kon ons niet worden medegedeeld. Portemonnee ontvreemd Voor de eerste keer moest aangif te worden gedaan van diefstal van een portemonnee, vanuit het nieu we zwembad. De benadeelde was een 15-jarige jongeman. In de por temonnee zaten enkele persoonlij ke bescheiden en een klein geldbedrag. Grotestraat 43 Venray tel. 04780-10943 In de regio Venray hebben de di verse instellingen in de gezond heidszorg het theoretisch deel van hun opleiding voor verpleegkundi ge en ziekenverzorgende onderge bracht in het opleidingsinstituut Den Hoebert.. Zo verzorgt Den Hoe bert de opleidingen: A-verpleging (algemeen verpleeg kundige) voor het St Elisabeth Ziekenhuis in Venray en het Maas ziekenhuis in Boxmeer; B-verpleging (psychiatrisch ver pleegkundige) voor het Vincent van Gogh Instituut in Venray; Z-verpleging (verpleegkundige binnen de zwakzinnigenzorg) voor het Centrum voor Zwakzinnigen zorg Nieuw Spraeland te Oostrum; Ziekenverzorgende voor het Vin cent van Gogh Instituut in Venray, voor verpleeghuis Beukenrode in Venray en voor verpleeghuis St An- tonius in Horst. Binnen deze inservice-oplei- dingen wordt het praktijk- en theo rieleren gekombineerd. Na een beroepsvoorbereidende periode van 7 maanden, met 4 oriënterende stageweken. komen de leerlingen als leerling-werknemer in dienst van de gezondheidszorginstellin gen, en beginnen dan aan een be taalde opleidingsperiode van ongeveer 3 jaar. De opleiding bestaat uit afwisselend werken in de instelling, waarmee een leer- arbeidsovereenkomst is aangegaan en theorieweken in Den Hoebert. Het geleerde wordt direkt in de praktijk gebracht. Het leerproces is daardoor zeer effektief. Een andere, voor velen aantrek kelijke kant van het inservice- onderwijs is dat leerlingen niet af hankelijk zyn van een studiefinan ciering. Aan de opleiding zyn géén kosten verbonden. De leerlingen ontvangen gedurende de Beroeps voorbereidende periode van 30 we ken maandelijks een zakgeld van ƒ495,- per maand, waarbij het recht op kinderbijslag blyft behouden. Na deze periode ontvangen de leer lingen een salaris. In het le leeijaar ƒ1.372,- bruto per maand, oplopend tot ƒ2.094,- bruto per maand in het laatste leerjaar. Naast bovengenoemde reguliere inservice-opleidingen verzorgt Den Hoebert ook verkorte opleidingen, zoals de part-time opleiding tot zie kenverzorgende, de verkorte oplei ding tot ziekenverzorgende voor gediplomeerde MDGO-VZ'ers en de verkorte opleiding tot B-verpleeg kundigen voor A- en Z-gediplomeer- den en ziekenverzorgenden. Het Opleidingsinstituut houdt Open Huis op zaterdag 18 januari 1992 van 10.00-15.00 uur aan de Westsingel 1 te Venray. GROTE KEUZE EN EEN GOED ADVIES Gildeweg 17 - BEERS (bij Cuyk) 08850-22337 Vrijdag koopavond ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeier. T. Lankveld. H. Schraven en J. Wittgen: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keyzer en dr. Van Dongen: DR. Van DONGEN Past Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN VERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VEN RAYS E APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 80140 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtfuifje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: P. WASSER, tel. 84504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en GW. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 DIERENARTSENPRAKTIJK E.M. RuymbeekI J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak DIERENKLINIEK VENRAY Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 82411 GROENE KRUIS NOORD-LIMBURG Wijkverpleging: dag en nacht bereik baar onder tel.nr. 077-874800 Spreekuur en uitleen: wijkverpleeg kundigen: elke werkdag van 15.00-17.30 uur. Zuigelingen- en Kleuterburo: volgens afspraak niet de wijkverpleeg kundige. Klantenserviceburo: tijdens kantooru ren (830-17.00 uur) bereikbaar onder tel.nr. 077-874800. In spoedgevallen kan de wijkverpleeg kundige worden opgeroepen. Verder kan men hier terecht voor: algejnene informatie, het maken van afspraken met diëtisten en de aanmelding voor diverse kursussen. Kraameentrum: dag en nacht bereik baar onder tel.nr. 077-874100: voor aanvragen kraamhulp bereikbaar op maandag tot en met vrijdag van 9.00-11.00 uur. onder tel.nr. 077-874100 Centrale ledenadministratie: op maandag tot en met vrijdag tussen 9.00 en 12.00 uur: tel.nr. 077-873939 ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar van maandag t/m vrijdag de gehele dag tot 22.00 uur en in het weekend van 9.00-11.00 uur en van 19.00-20.00 uur GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, tel. 04780-26262 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma t/m do 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur: vr 9.00-1230 uur en 13.00-1630 uur BUREAU VOOR RECHTSHULP De Clockert, Bergweg 4 Spreekuur alleen na telefonische af spraak tydens kantooruren 85968 of 04950-30345 gratis spreekuur ADVOCATENKANTOREN VENRAY Iedere dinsdag en donderdag van 5 tot 6 uur. HANDICAPS... Vragen hierover? bel: Informatie Voorziening Gehandicapten-Limburg tel. 045- 239600 (op werkdagen van 9.00- 12.00 uur en van 14.00-17.00 uur) KRAAMCENTRUM NOORD-LIMBURG Tel. 077-548553 Aanmelden voor kraamhulp tussen 9.00 en 11.00 uur van maandag t/m vrijdag BURO SLACHTOFFERHULP Bereikbaar op werkdagen van 9.00- 12.30 uur en van 1330-1630 uur

Peel en Maas | 1992 | | pagina 3