Startschot buurtbeheer Brukske Bijeenkomst Platform Mondiale Vraagstukken Kerstboomverbrandingen zaterdag 11 januari 1992 NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Bouwvergunning aangevraagd Commissie algemene zaken Sociale Vernieuwing in Venray Bouwvergunning verleend Hinderwet Dunning bos voormalige vuilnisbelt Hardeweg Bekendmaking Tijdelijke afsluiting St Jozeflaan i.v.m. werkzaamheden Bouwvergunning aangevraagd Commissie onderwijs, jeugd, sport en rekreatie llgh<!id' E, Afsluiting Smakterweg opLbi industrieterrein!» Smakterheide openbare werken™ Commissie Bekendmaking Wet Wapens eng Munitie H PEEL EN MAAS I Donderdag 9 januari - Pagina RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuurson- dersteuning, tel. 04780-23269, al léén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; openbare orde en veiligheid; voor lichting en inspraak algemeen; dorps en wijkraden; personeel, organisatie en informatica; interne dienstverle ning; ekonomische zaken: bevorde ring werkgelegenheid, markten en kermissen, handel en middenstand, bevordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuis vesting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmings plannen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het plaatsen van een Heras hekwerk aan de Langstraat 110 te Venray t.n.v. Autobedrijf Strijbosch; het bouwen van een garage/ berging aan de Sparrendreef 6 te Oostrum Ln.v. J.P.M. Willems, Dep. Petersstraat 32. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 10 januari 1992 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals Op maandag 13 januari a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie algemene za ken, aanvang 18.00 uur in het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Verslag openbare vergadering van 2 december 1991 2. Mededelingen en ingekomen stukken. 3. Algemene begrotingswijzigingen 1991 onderdeel gemeentepolitie. 4. Jaarlijkse vergoedingen aan raads- en commissieleden (niet- raadsleden). 5. Voorziening in vacatures raads commissie. 6. Rapport aanvullende bydrag 1991. 7. Gewestaangelegenheden. De gemeente Venray organiseert in samenwerking met de stichting RISC in de maand januari vier in formatiebijeenkomsten voor bewo ners van de wijk Brukske over de start van buurtbeheer. De gemeen teraad van Venray heeft deze wijk aangewezen als speerpunt in het kader van Sociale Vernieuwing. Al le bewoners van de wyk zijn per soonlijk voor de bijeenkomsten uitgenodigd. Tydens de informatieve bijeen komsten worden de bewoners geïn formeerd over de aanpak, die de gemeente zich voorstelt. Meest cen trale punt by die aanpak is, dat de bewoner van de wyk centraal staat. Om goed in beeld te krijgen, wat bij die bewoner leeft is speciaal voor deze wijk bij de stichting RISC een wijkopbouwwerker aangesteld, die vragen inventariseert, en mee denkt bij mogelyke oplossingen. Binnen het gemeentehuis is een koördinator aangesteld, die erop toeziet, dat afspraken door de ge meente korrekt worden na gekomen. De gemeente heeft een aanzienlij ke hoeveelheid geld vrijgemaakt Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 7 januari 1992 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het bouwen van een woning aan de Melchiorhof la te Venray t.n.v. O.S. Jelsma, Brienshoekweg 1 te Leunen; het bouwen van een biggen- batterij aan de Ysselsteynseweg 39 te Ysselsteyn t.n.v. A.P.M. Poels, Weth. Pubbenstraat 18 te Merselo; het verbouwen van een schoolgebouw aan de Heuvelstraat 4 te Venray t.n.v. C.P.A.M. de Kleijn, Langstraat 110; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Grauwveen 7 te Ysselsteyn t.n.v. G.J.T.H. Craenmehr; het bouwen van een berging/ volière aan de St. Jozeflaan 32b te Smakt t.n.v. Fhm. Goumans- Janssen; het uitbreiden van een wo ning aan de M. Driessenstraat 14 te Heide t.n.v. A.H.J.M. Swinkels; het bouwen van een fietsen berging serre aan de haalakker 37 te Oirlo t.n.v. J.A.M. Maas; het bouwen van een pizzeria aan de Schoolstraat 7 te Venray t.n.v. L.C. Aquarius, Kortestraat 1; het verbouwen van een wo ning aan de Joh. v. Stalbergweg 5 te Vredepeel t.n.v. V.H.J. v.d. Heuvel; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Matterhomlaan 33 te Ven ray t.n.v. P.M.J. Baak-, het uitbreiden van 2 wonin gen op de Randenrade 67 69 te Oostrum t.n.v. Raedts Bouwbedrijf, Mgr. Hanssen straat 57; het aanbrengen van een mest put onder een loods aan de Van Broekhuizenstraat 61 te Oostrum t.n.v. H.H.J. Janssen; het verbouwen uitbreiden van een woning aan de Randenrade 73 te Oostrum t.n.v. E. Steffers, Bo terbloem 11 te Venray; het plaatsen van een laa druimte aan de Timmermannsweg 108 te Ysselsteyn t.n.v. Maatschap Jenniskens, Puttenweg 108; het verbouwen van een gara ge/berging tot garage/hobby-ruimte aan de Beukenlaan 21 te Venray Ln.v. M. Hilami; het renoveren van een berging schuur aan het Grootdorp 54 te Merselo t.n.v. A.J.M.M. Janssen; het plaatsen van dakkapellen aan de Grotestraat 107 te Venray t.n.v. J.M.M. Kleeven; het plaatsen van een entree t.b.v. kantoorruimte aan de Casten- rayseweg 26 te Oirlo t.n.v. V.d. Broek's Bouwbedrijf bv; het uitbreiden van een wo ning aan de Spurkt 11a te Smakt Ln.v. M.H. Gottenbos; het verbouwen van een wo ning aan de Churchillstraat 13 te Venray Ln.v. R.J.C. Janssen; het bouwen van een woning aan de Pater Tulpstraat 20 te Ys selsteyn Ln.v. L.P.M. Potten, Putten weg 7; het bouwen van een woning garage aan de Nieuweind 27 te Ven ray Ln.v. P.G.A. Claessens, Humco- venderveld 52 te Meerssen. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals voor uitvoering van de te ontwikke len plannen. De informatie-bijeenkomsten vinden plaats in het wijkcentrum De Kiosk op de volgende avonden: Dinsdag 14 januari 1992 voor bewoners van flats Bachstraat en Mozartstraat, winkeliers winkelcen trum en bewoners de Kiosk. Donderdag 16 januari 1992 voor bewoners van buitenring Ou verturestraat tot en met Pava- nestraaL buitenring Largostraat tot en met Thrantellastraat. Dinsdag 21 januari 1992 voor bewoners van de binnenring gere noveerde woningen (Brukske I). Donderdag 23 januari 1992 voor bewoners van binnenring niet gerenoveerde woningen (Brukske II). Alle avonden beginnen om 20.00 uur. Mocht u niet in staat zijn om op die avond te komen die voor u bestemd is, dan is het uiteraard mo gelijk om op een andere avond te komen. Het programma ziet er als volgt uit: - Opening en welkomstwoord door wethouder Hoppenreijs-de Loo. - Korte inleiding over sociale ver nieuwing, het thema buurtbeheer en de gedachte aanpak daarvan. - Korte videofilm en fotopresentatie van de wijk. - Pauze, waarin koffie met vlaai. - Vragen opmerkingen reakties uit de zaal. - Afsluiting onder het motto: 'Laat van u horen!' Sociale Vernieuwing slaagt, als er sprake is van een gezamenlijk ge dragen verantwoordelijkheid door bewoners, diverse organisaties en de gemeentelijke overheid. De ge meente pakt die verantwoordelijk serieus op. U toch ook'??? Voor meer informatie kunt u bel len met: F. Vossen, gemeente Ven ray, tel. 23293 of M. Willems, RISC rayon Venray, tel. 86245. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat bij hen een aanvraag om vergunning ingevolge de Hin derwet is binnengekomen van: Maatschap Pynenborg, Tim mermannsweg 120, 5813 AR Ys selsteyn voor het uitbreiden/ wyzigen van een pluimvee- en rundveehouderij gelegen aan de Timmermannsweg 120 te Ys selsteyn; H. Fleurkens, Deumeseweg 177, 5813 AA Ysselsteyn voor het uitbreiden/wijzigen van een mest- varkensbedrijf gelegen aan de Deumeseweg 177; Maatschap Arts, Timmer mannsweg 110, 5813 AR Venray voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning voor een varkenshouderij gelegen aan de Timmermannsweg 110 te Ys selsteyn. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 9 fe bruari 1992. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Degene die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Wij zijn voornemens om voor de ingediende aanvraag een openbare zitting achterwege te laten, omdat daaraan naar verwachting geen be hoefte bestaat. Indien men echter hierom verzoekt (bij de onderafde ling milieubeheer) kan men tot één week voor het verstryken van bo vengenoemde termyn in de gele genheid worden gesteld ook mondelinge bezwaren in te bren gen. Daarbij bestaat dan tevens de mogelijkheid tot een gedachtenwis- seling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en ove rige aanwezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en alleen degenen die kunnen aantonen dat zij daartoe re delijkerwijs niet in staat zyn ge weest, kunnen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp-beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelyke be schikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, Op donderdag 16 januari 1992 vindt in het gemeentehuis te Ven ray de tweede (openbare) bijeen komst plaats van het Platform Mondiale Vraagstukken (aanvang 20.00 uur, kamer 19). Het Platform Mondiale Vraag stukken is een overleg tussen de ge meente Venray en de in Venray aktieve organisaties en personen op het terrein van mondiale vraagstukken. De gemeente Venray voert sinds enkele jaren een aktief beleid m.b.t. mondiale vraagstukken. Op de oude vuilnisbelt in de wijk Veltum zullen vóór eind maart di verse onderhoudswerkzaamheden uitgevoerd worden. Tien jaar lang is er in dit bos wei nig of geen onderhoud en met na me geen dunning uitgevoerd. Onder normale omstandigheden dient een dunning ongeveer elke vijf jaar te worden uitgevoerd. Een dunning betekent dat een aantal bomen worden verwijderd, zodat de overblijvende bomen meer ruimte krijgen en daardoor meer kansen hebben om goed uit te groeien, tevens komt er na een dun ning meer licht op de bodem, waar door de onderbegroeiing meer groeikansen krijgL Voor het bos aan de Hardeweg be- teknt dit dat met name de beuken en eiken gespaard blijven en dat di verse populieren verwijderd zullen worden. Daar de vlier een geduchte kon- kurrent is voor de overige struiken in de onderbegroeiing, zullen de vlieren worden gesnoeid tot op de bodem. De vlier schiet vanzelf weer uit. Hierdoor kan de struik zich op nieuw ontwikkelen en wordt voor komen dat hij de hoogte inschiet en van onder kaal wordt. De open stukken langs de randen worden nog dit jaar ingeplant met struikvormers ten behoeve van de privacy voor de omwonenden. ONTTREKKING WEGEN AAN _HET OPENBAAR VERKEER Burgemeester en wetnouaers van Venray brengen ter openbare kennisgeving dat bij zijn besluit van 26 nov. 1991, R-332, de ge meenteraad heeft besloten tot het onttrekken aan het openbaar ver keer van de volgende wegge deelten: 1. het gedeelte van de Loobee- kweg, tussen Afleidingskanaal en de provinciale grens, ka dastraal bekend gemeente Ven ray sectie U nr. 55; 2. een gedeelte van Spurkt over een lengte van ca 690m in noordelyke richting vanaf het pand Spurkt 12, kadastraal be kend gemeente Venray sectie U nr. 39; 3. een onverhard gedeelte van de Nijverheidstraat, tussen Maas- heseweg en Smakterweg, kada straal bekend gemeente Venray sectie A nr. 2546; 4. een onverhard gedeelte van de Smakterweg, ten noorden van het kruispunt Smakterweg/Nij- verheidstraat, kadastraal be kend gemeente Venray sectie A nr. 2499. Het genoemd besluit ligt vanaf heden, 9 januari 1992, geduren de veertien dagen ter inzage op kamer 232, afd. openbare wer ken, van het gemeentehuis. Ingevolge artikel 11 A van de Wegenwet staat voor iedere be langhebbende uiterlijk tot de der tigste dag na deze bekendmaking beroep open bij de Kroon tegen het besluit van de gemeenteraad. Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, sekretaris Toelichting: De onttrekking van de genoemde weggedeelten is gewenst in verband met de aanleg van Rijksweg 73. Om de bereikbaarheid van percelen te garanderen zal een vervangende ty- delyk dan wel definitieve in- frastruktuur worden aangelegd. De daadwerkelijke onttrekking zal plaatsvinden nadat deze vervangen de wegen beschikbaar zijn voor het verkeer. Het Kroonberoep tegen het besluit dient te worden ingediend bij de Commissaris van de Konin gin in Limburg. Voor informatie kunt u zich wenden tot de heer A. Jansen, tel. 04780-23415. in de nota 'De gemeente Venray en mondiale vraagstukken'. Tbt dit be leidsterrein rekent de gemeente ak- tiviteiten op de deelterreinen ontwikkelingssamenwerking, vre de en veiligheid en de rechten van de mens. In het najaar van 1990 heeft de gemeente in een uitwerkingsnoti tie vastgelegd hoe in de komende jaren konkreet gestalte kan worden gegeven aan deze gemeentelijke taak. De gemeente heeft hierby vastgesteld dat juist in de voorwaar denscheppende sfeer een gemeente een nuttige rol kan vervullen, zon der dat een direkte betrokkenheid echt noodzakelijk is. Ervan uitgaan de dat de Venrayse bevolking zeifin staat is dergelijke aktiviteiten tot ontwikkeling te brengen, is het raadzaam te onderzoeken of de uit voering van een initiatief kan wor den overgelaten aan het particulier initiatief. Overleg en samenwer king met het particulier initiatief zijn noodzakelijk. Het Platform Mondiale Vraagstukken beoogt dit overleg een struktureel karakter te geven. De agenda voor deze bijeenkomst luidt: 1. Opening en mededelingen. 2. Verslag byeenkomst d.d. 13 juni 1991. 3. Voorstel inzake op te stellen akti- viteitenkalender. 4. Presentatie van twee organi saties: - Stichting Vastenaktie Werk groep Noord-Limburg; - Stichting Opvang Asielzoekers en Vluchtelingen in Noordelijk Limburg. 5. Columbusjaar: - Introduktie op het Columbus jaar door M. van Ravesteyn van het IKVOS; - Presentatie van globale plan nen voor een brede pu blieksmanifestatie i.h.k.v. het columbusjaar in het najaar van 1992 door mevr. H. van Weers van de Werkgroep Mondiale Vorming; - Mogelijkheden voor een geza menlijke aanpak en inrichting van een voorbereidingsgroep, die de voorbereiding van deze manifestatie ter hand neemt. 6. Rondvraag en sluiting. Aktieve Venrayse personen of orga nisaties op het terrein van ontwik kelingssamenwerking, vredes vraagstukken en rechten van de mens alsmede geïnteresseerden zijn van harte uitgenodigd aan deze bijeenkomst deel te nemen. Voor meer informatie over deze bijeenkomst kunt u kontakt opne men met H. Loonen, telefonisch be reikbaar onder 04780-23362. In verband met werkzaamheden is tijdelyk de St. Jozeflaan in Smakt afgesloten voor alle verkeer behalve voetgangers, aanwonenden en bestemmingsverkeer. De afsluiting vindt plaats gedurende een periode van ongeveer twee weken of zoveel korter of langer als in verband met de werkzaamheden noodzakelijk of mogelijk is. Tan behoeve van de voortgang van het werk zijn vanaf 6 januari jl. al een aantal werkzaam heden verrichL De werkzaamheden betreffen snelheidsremmende maatregelen, nl. de aanleg van een verkeers drempel tussen de aansluiting met Loobeek en de aansluiting met Op de Bus en de aanleg van twee ver hoogde kruisingsvlakken ter hoog te van de splitsing van de Carme- lietenstraat en ter" hoogte van de splitsing met de Rector Cremers- straat. Middels voorwaarschuwings borden zullen de weggebruikers op de aanwezigheid van deze voorzie ningen worden geattendeerd. Over de aanleg van deze voorzie ningen is overleg geweest met de dorpsraad en met de aanwonenden. Tijdens de afsluiting is in overleg met het provinciaal bestuur en met de gemeente Vierlingsbeek een om leidingsroute ingesteld via de pro vinciale weg Venray-Maashees en de gemeentelijke weg Maashees- Holthees. Deze omleidingsroute is met borden aangegeven. Voor nadere informatie m.b.t. de ze tydelyke afsluiting en de aan te brengen voorziening kan desge wenst kontakt worden opgenomen met G. Rutten (tel. 04780-23387) of J. Nellen (tel. 04780-23250) van de afdeling Openbare Werken Ge meente Venray. "Een Een J Het h Maai 20 he Wij 2 de ge Ook dit jaar worden weer kerst boomverbrandingen gehouden en wel op 11 januari 1992, op de vol gende lokaties: Brukske, St. Antoniusveldlaan om 18.00 uur; georganiseerd door de Wijkvereniging, -dhr. W. Mars man, Mozartstraat 20, 5802 HP, tel. 10402. Landweert, Kruidenlaan om 17.30 uur; georganiseerd door de Wijkvereniging, dhr. M. Vollenberg, Akelei 102, 5803 CD, tel. 82329. Oostrum, Van Broekhuizenstraat om 16.00 uur; georganiseerd door: Werkcomité, dhr. T. Swemers, Mgr. Hanssenstraat 13, 5807 BA, tel. 83952. Leunen, Engesteeg om 16.00 uur; georganiseerd de Wijkvereniging, mw. E. Clermonts-Thijssen, Loener- veld 17, 5809 BA. tel. 80878. Ysselsteyn, Peter Janssenweg, te genover LLTB; georganiseerd door: Jeugdsociëteit Jera, dhr. H. Beelen, Pioniersstraat 38, 5813 BX, tel. 04785-1793. Van de bij de betreffende lokatie vermelde organisatie wordt ver wacht dat zij: - ter plaatse gedurende twee uur voor de verbranding tegen elke in geleverde kerstboom een bon (lot) Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: plaatsen van een dakkapel aan de Klaproos 2a te Venray t.n.v. H. Bierens en F. v.d. Kamp; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Hondsdraf 16 te Venray Ln.v. J.G.G. van Hoof; het uitbreiden van een wo ning aan de Kruidenlaan 240 te Venray Ln.v. W.H- Limpens. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 10 januari 1992 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezichL kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray drs. J.F.H.A.B. Waals Op donderdag 9 januari 1992 wordt een openbare vergadering ge houden van de commissie onder wijs, jeugd, sport en rekreatie, aanvang 18.00 uur in kamer 127 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken en mede delingen. 4. Gewestzaken. 5. Vaststelling verslag van de com missievergadering van 27 nov. 1991. 6. Bespreking nota 'Invoering van de Kaderwet Volwassenenedu- katie en de gevolgen van de gemeentelijke planning in Noord-Limburg'. 7. Concept-raadsvoorstel inzake vervanging gestolen accordeon en versleten cassetterekorder. 8. Concept-raadsvoorstel inzak verzoek ex art. 82 ISOVSO om vergoeding van de kosten van diverse werkzaamheden aan het dak van LOM-school 't Groe- newold. 9. Concept-raadsvoorstel inzake verzoek ex art. 74 WBO van de Stichting Katholiek Onderwys Venray om vergoeding van de kosten van vervanging van de vloerbedekking in de hal en de personeelskamer van basis school Petrus Banden. 10. Concept-raadsvoorstel inzake verzoek ex art. 74 WBO om ver goeding van de kosten van het herstellen van vernielingen Lb.v. basisschool De Bongerd. 11. Concept-raadsvoorstel inzake verzoek ex art. 74 WBO om ver goeding van de kosten van ver vanging van de stoelen van de leerlingensetjes bij basisschool H. Maria in Oirlo. 12. Rondvraag. 13. Sluiting. jtron uitdeelt; de bonnen kunnen3300 daags ervoor op het politiebureau,49 ci bij de administratie (le verdl.Jjita i worden afgehaald; chtei - het vuur ontsteekt en het ondeiislool toezicht van ten minste twee vol|nra5 wassen personen houdt totdat hel) ^ec in overleg met en door de brandt11 weer (v.w.b.) Ysselsteyn, brandweeijj mob.complex) is geblust; Ju! - het (vooral jeugdig) publiek op veijj V lige afstand van het vuur houdL mis; Brandweer en politie houden rond' rijdend toezicht op de verbran-D^1* dingsplaatsen en kunnen daarbj]1^ r aanwijzingen geven met betrek-van king tot de openbare orde of vei|^e De gemeente, afd. openbare wer| jai ken, ruimt de brandplaatsen op. y.jni De trekking van de loterij vindtsrhej plaats op het politiebureau door detfiji commissaris, waarna de winnende11#-1 nummers in Peel en Maas en dep1 4 dorps-/wij kbladen worden bekend **4 gemaakL Er is géén kerstboomverbranding^,, in de wijk Veltum. inne IP* iet Groc Onz< Op het industrieterrein Smakte! heide, ter hoogte van de Rioolzuiv» ringsinstallatie ligt de onverhard» Smakterweg. In het bestemmingsplan Smakj terheide is dit gedeelte van de Smakterweg bestemd voor indu striële doeleinden. Toevoeging van deze weg aan een industriekavel ia toegestaan. légen het voornemen tot onttrek] king van dit weggedeelte aan hefc*^ openbaar verkeer zijn thans geei|ek] bezwaren meer. Vooruitlopend offs de officiële besluitvorming is hellffK daarom mogelijk het onverhardegeb< gedeelte van de Smakterweg op hei99: industrieterrein Smakterheide af tewee sluiten. Naar verwachting zal de afmar sluiting in de komende week worjrek den geëffektueerd. Igiu Voor de praktijk betekent dit day-*" het verkeer op het zuidelijk gedeeltqj te van de Smakterweg op de kruigeb< sing met de Metaalweg moet kiezeifeooi voor het vervolgen van de weg viftRT de Metaalweg naar de Maashesewegnk of via de Metaalweg naar de Spurktflss» Het verkeer komend uit Smaklr1™ zal ten noorden van de afsluitingek< zijn weg moeten vervolgen via dü ni Nijverheidstraat. |stei Voor nadere informatie kunt ir4 zich wenden tot de heer A. Jansenfo^ afdeling Openbare Werken (tefjei 04780-23415). jwet Ma* (en oris Cel 19S Donderdag 9 januari 1992 word^111 een openbare vergadering gehou^I® den van de commissie openbar^1" werken, aanvang 18.00 uur in kaiii=. mer 127 van het raadhuis. I K De agenda luidt als volgt: j 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. gvi 3. Verslag vergadering 91-11. hul 4. Ingekomen stukken. oog 5. Mededelingen. Inl'obordeiivoc kerkdorpen; aanbesteding herech inrichting Schouwburgplein eiim Henseniusplein; korte gedachJ-OC tenwisseling over uitwerkings(Dr trajekt nota Centrumontwikjj^ kelingen. bj 6. Gewestaangelegenheden. 7. Verkeersmaatregelen St. Jozef^; laan Smakt. g0< 8. Uitbreiding aantal abri's in dfous gemeente Venray. 178 9. Gladheidsbestryding 1991/92. 10. Rondvraag. E 11. Sluiting. 1 IV] De commissaris van gemeentepo litie te Venray maakt bekend dat dt houders van een verlof Wet Wapen t en Munitie, deze voor het einde vaiq de geldigheidsdatum, 15 januar 1992 voor verlenging dienen aan u bieden aan het bureau van gemeen tepolitie te Venray, Leunseweg 4 L Venray. Leden van een schietvereniging dienen tevens him schietpaspoor, ter kontrole aan te bieden, alsmed» een verklaring van de schietvereni ging waaruit blijkt dat in 1991 v< doende is geoefend in verschillende disciplines. BUI

Peel en Maas | 1992 | | pagina 14