CONCERT KfRST SPfCWUTGTfN Verrassing van 'Van Huure Zegge' 't Huukske organiseert Kerstzaalvoetbaltoernooi voor veldteams kerstconcert 5 oor Boj'ema «Lerstviering Oostrum kerstconcert tl Castenray Kerstconcert te Oirlo Levende Kerststal PCV Kerstconcert Fanfare Vriendenkring Overloon Concert van volkse Kerst- en Nieuw jaarsliederen Sfeervolle Kerstexpositie bij Amba in Venray Winterwandeling Merselo Kerstwandeling in Geysteren Kerstmis in Geysteren Kerstconcert in Wellerlooi Kerstfilms in Venray Openbare bibliotheek Film over Venrays kabelnet Geslaagd Dansavond Donderdag 19 december - Pagina 3 met medewerking van Crescendo o.l.v: Theo Jacobs - Kerstlicht - Lang geleden in Betlehem - Noel Pastoral Zangers van St. Frans o.l.v. Wim Buys - Es ist Heiligen Nacht - Du Hirte Israels - Hymne an die Nacht - Still Still Venrode o.l.v. Jean van den Tillaart -The Holy and the Ivy - It came upon the midnight clear - Ein Kind ist uns geboren - Heiligste Nacht Ars Musica o.l.v. Hans Noyens - Een kint gheboren in Bethlehem - Comt verwondert U hier, menschen - In dulci jubilo Venray's Mannenkoor o.l.v. Pierre Gerits - Heilige Nacht - Lulajze Jezunju - Kerstlied uit Perigord - In der Christnacht Gezamelijke koren o.l.v. Jean v.d. Tillaart met orgelbegeleiding door Guido v.d. Tillaart en met vier koperen blaasinstrumenten r Eer zij God in onze dagen - Wij komen tesamen age 3t jongerenorkest Bojema uit ray organiseert een Kerstoncert aterdag 21 december. Hieraan dt medewerking verleend door koor De Breetse Krekeltjes uit sbree, volksmuziekgroep Malle- ir uit Venray, de kinderen van nfidansvereniging Opanlta uit ray, heUvokaal ensemble Con-, tuit Venray, kinderkoor de Ban ieren en jeugdkoor "Ibmorrow ple, eveneens uit Venray. Het eert heeft om 19.30 uur plaats e aula van het Boschveldcollege de Zuidsingel in Venray. qjema opent zelf de Kerstuitvoe- met samenzang: 0 come, all ye dull. Verder speelt het orkest omers als We three Kings, Mar- Jhristmas Everybody en Once in David's City. Het orkest staat Ier leiding van Falco Franken, e Breetse Krekeltjes, onder lei- g van Mariëtte Bijlmakers, zin- internationale songs als O ulein süus en How great you are, ar ook Limburgse nummers als ïster minse en Kersleecye. lallemoer, onder leiding van m Kunen, brengt een zestal zeer Ie Kerstliederen, o.a. Dag vrouw, man, Wat sang wat ldang en in God in Bethlehem, blksdansvereniging Opanka ingt als intermezzo ondermeer lichtjesdans. d Voesten studeerde met Con st wat zwaardere werken in, zo- liederen van Benjamin Britten toy was bom), Zoltan Koddly (Ad- iti ének) en R. Vaughan Williams e blessed son of God), oke Halmans, diligente van De idelieren en "Ibmorrow People ingt een aantal populaire (kin- :)Kerstliederen, zoals Wat ik het kste vind van Kerstmis, When a ld is born en Jingle Bells, ijema sluit het concert met Stil- lacht. nr. bndag a.s. 22 december zal er in t gemeenschapshuis van Oos- m een Kerstviering gehouden nd rden. Aan deze viering zullen uu dewerking verlenen: Gemengd or, Eikenhofkapel en toneelgroep Vlasbloem. Er zullen Kerstliede ten gehore worden gebracht en toneelgroep zal Kerstgedichten korte verhalen voordragen. Ook er samenzang zijn. e avond begint om 20.00 uur en oor iedereen gratis toegankelijk. ondag 22 december a.s. zal in leenschapshuis De Wis een Stconcert plaatsvinden. Mede ding wordt verleend door: Fan- i Dorpsklank Castenray o.l.v. ris Cuppen; Dameskoor en Ker- Uk zangkoor o.l.v. Joop Simons; 'geren koor o.l.v. Piet van gberg. Pe aanvang van het concert is JOO uur en de entree is gratis. Op le Kerstdag geeft het Jonge Garde Koor uit Oirlo haar jaarlijkse Kerstconcert in de kerk te Oitlo. Zy brengen oude en moderne Kerstlie deren ten gehore. De uitvoering be gint om 16.00 uur. Organiste Silvia van Dijk; dirigent Anselm Nelissen. Men kan tevens de Kerststal be zichtigen. De kerk is open vanaf 15.00 uur. Voor het eerst zal er dit jaar bij de dierentuin op de lokatie St. Anna van het Psychiatrisch Centrum Venray aan de Noordsingel in Ven ray een levende Kerststal worden ingericht. De afdeling ontspanning heeft daartoe het initiatief genomen na dat gebleken was dat de oudere be woners van het Psychiatrisch Centrum behoefte hebben aan een Kerststal in hun eigen vertrouwde omgeving. De Kerststal lean rond de Kerstda gen ook bezocht worden door men sen van buiten de instelling. De Kerststal, waarin een os, ezel en veel andere dieren, kan bezocht worden op 21, 23, 24, 26, 27 en 29 december van 14.00 tot 16.00 uur. Op 21, 26 en 29 december zijn ook een Maria en Jozef in de stal. Fanfare Vriendenkring presen teert op 25 december om 15.00 uur in de R.K. Kerk Overloon het Kerst concert 1991, een jaarlijks terugke rend concert dat deze keer de titel meekrijgt: 'Kerst in Triophonie'. Driestemmigheid tussen blaas-, slag- en strijkinstrumenten,: Fanfa re Vriendenkring, Drumband en Odette Burger, viool. Wij wensen u een fijn luistergenot toe. Programma: Fanfare Vriendenkring o.l.v. Chris Cuppen: Nu zyt wellekome (samen zang); Prelude; Shepherd Song. Slagwerkensemble o.l.v. Tbon van Opbergen: Drums around the world. Fanfare Vriendenkring: Musica Festiva; The Sunken Village. Odette Burger viool, Fieke Burger piano: Adagio KV 261. Fanfare Vriendenkring: Bohemi an Rhapsody; A Seandanavian Christmas; Nobody Knows, Coen Hofmans, zang; Wij komen te za- men (samenzang). Het concert is gratis toegankelijk, na afloop wordt er een vrijwillige bijdrage gevraagd voor de kosten- bestrijding voor de kerk (verwar ming en licht). Op zondag 22 december a.s. brengt de volksmuziekgroep Malle moer haar jaarlijkse Kerstconcert ten gehoren. Er zijn op die dag twee optredens gepland: om 15.00 uur in zaal Wilhelmina te Swolgen en om 20.00 uur in zaal Kleven te Geyste- ren. De groep zal liederen en melo dieën ten gehore brengen die geschreven zijn rond het Kerstfeest, de Jaarwisseling en het Driekonin genfeest. Het gaat daarbij om liede ren en melodieën afkomstig uit Brabant, Vlaanderen, Engeland en Italië. Ook dit jaar zijn er weer een aantal nieuwe nummers ingestu deerd. Zowel tijdens het middag- als het avondconcert op zondag 22 decem ber, wordt het optreden van Malle moer afgewisseld door een optre den van de zanggroep Collegium Vocale uit Venray. Het beloven weer interessante en sfeervolle bijeen komsten te worden. Iedereen die geïnteresseerd is in dit 'volkse concert', is zondag 22 de cember van harte welkom in zaal Wilhelmina te Swolgen (15.00 uur) of in zaal Kleeven te Geysteren (20.00 uur). Kunsthandel lijstenmakerij Amba houdt op zondag 22 decem ber van 13.00-18.00 uur een sfeer volle Kerstexpositie met zowel klassieke als moderne werken. Am ba exposeert werken van erkende kunstenaars als Hovener, Thiele, R. de Haan, Berger, Groeneveld en vele anderen. Natuurlijk zijn alle schil derijen, aquarellen, litho's, etsen, enz. voorzien van een certificaat (bewijs van echtheid). Ruilen is binnen een week moge lijk: eerst passen dan beslissen. Inlijstingen zy n bij Amba binnen een week klaar. Amba levert een grote kollektie lysten van verschil lende soorten materiaal: hout, alu minium, ovaal, porselein. Bij Amba zyn ook kadobonnen verkrijgbaar. Amba levert verder staaflijsten, hoeklijsten, aluminiumlijsten, schilderijen, etsen, posters, litho's, Kerstbrood. met amandel spijs Kerstbrood met appel en amarenen Zwitserse Kerstkrans Boeren rozijnenbrood Roomboter croissants Worste broodjes Saucijzen broodjes Amandel Kerstkrans Kerststaaf Kerst macron krans Kerst macron staaf Chipolata pudding Roomboter cake Roomboter tulband Tira misu taart Cappuchino bavaroise Jamaica feuilleté Cerise-christoffel Appel-speciaal Verse vruchtenvlaai Kruisbessen hazelino Creme taart Chocolade taart Hazelnoot slagroom Schwarzwalder kirsch Advocaat bavarois Slagroom biscuit Kerstcake echte bakker GROTESTRAAT 57 VENRAY 04780-12628 Zoals ieder jaar weer gebruikelijk zal Van Huure Zegge in deze decem bermaand weer een speciale muzi kale act verzorgen in het centrum van Venray. Deze zal plaatsvinden op vrijdagavond 20 december 1991 van 19.00 tot 21.00 uur. Enkele ja ren geleden begonnen ze met een Zwarte Pietenkapel. Het jaar daarop waren zy als Kerstmannen te zien en te horen in het centrum en ver volgens presenteerden zij zich in 1987 als een Anton Pieck-orkest in de sneeuw; in 1988 als engeltjes; in 1989 als herders met schapen en vorig jaar als muzikale kaarsen. Ieder jaar zijn zij weer in staat om met een verrassende act te komen en ook deze keer komen zij weer met iets nieuws. Wat het dit jaar wordt blijft een verrassing. Daarvoor moet u a.s. vrijdag naar het centrum van Ven- Ook deze winter organiseren De Natuurvrienden in Merselo weer drie Winterwandelingen. De eerste tocht van deze winterserie is op zondag 22 december. De start is in café Den "Ibmmes, Grootdorp 4, tel. 04786-236. Er zijn routes van 5,10 en 20 km. die gaan door onze mooie bosrijke omgeving. Voor 20 km kan gestart worden tussen 09.00-12.00 uur; voor 5-10 km tussen 09.00-14.00 uur. Speciaal voor de gezinnen is er een puzzel- tocht van 5 km; starten om 13.30 uur. Voor de winnaars zijn er enke le prijsjes. Voor de 10 en 20 km is er op de rustplaats koffie, soep, chocomel, enz. voor een redelijke prijs. Na af loop van de tocht ontvangen alle deelnemers een herinneringsme daille. Het inschrijfgeld is voor 3 toch ten ƒ7,50; voor 1 tocht ƒ3,- (incl. kor ting). De volgende tochten zijn 12 januari en 8 maart 1992. Inlichtin gen: tel. 04786-496 of 04780-86035. ray komen. Van Huure Zegge zal daar het winkelend publiek met aangepaste muziek ontvangen. Mid dels deze manier wenst Van Huure Zegge u prettige Kerstdagen en een voorspoedig 1992. Van Huure Zegge is in 1982 opge richt en heeft al meerdere malen van zich doen spreken in en buiten Venray. Zo waren zy verschillende malen te zien in Circus Mök, Prin senproclamatie en de bekende de- cemberoptredens in het centrum van Venray. Ook buiten Venray zijn zij een graag geziene gast. Met hun Anton Pieck outfit hebben zij diver se evenementen op de Efteling op geluisterd. In diezelfde styl waren zij afgelopen zaterdag te gast op de overbekende Kerstmarkt in Dussel- dorf. Voorts waren zij aanwezig bij de Elfstedentocht, wynfeesten in Duitsland, mosselfeesten in Zee land, etc. Op Tweede Kerstdag organiseert het Kon. St. Willibrordusgilde tradi tiegetrouw weer een Kerstwandel tocht. De gildebroeders hebben weer twee routes uitgezet door bos sen en landeryen van Geysteren. In de routes zyn diverse vragen en op drachten verwerkt. Jong en oud kunnen, meedoen aan de tocht. Er zyn weer pryzen te winnen voor degenen die het beste met de vra gen en opdrachten uit de voeten kunnen; het gaat echter in de eer ste plaats om het gezellig samen wandelen en genieten van de prachtige Geysterense natuur. In de routes is een rustpauze opgeno men, waar men koffie en warme chocomel kan krijgen. Wandelliefhebbers kunnen in schrijven voor de tocht op donder dag, Tweede Kerstdag, tussen 11.30 en 14.00 uur in het gildehuis, zaal Kleeven aan de Nieuwlandsestraat in Geysteren. De kosten bedragen ƒ3,- p.p. voor deelnemers van 16 jaar en ouder; 11 t/m 15-jarigen be talen ƒ1,50 en kinderen tot en met 10 jaar doen gratis mee. Het Kerstfeest roept bij de meesten onder ons een gevoel van vreugde en blijdschap wakker. We gaan aan de slag om het gezellig te maken in huis, op het werk en op tal van andere plaatsen. De diverse koren zijn ijverig bezig om de sfeer van Kerstmis door hun zang bij ons te brengen. Zo ook het Pastoor Kem- merekoor dat dit jaar voor de derde maal in suksessie een concert rond de komst van het Kind in de kribbe organiseert Op zaterdag 21 decem ber a.s. zingen voor u in de St Willi- brorduskerk te Geysteren de navol gende koren. De Zangvereniging Wallaria uit Well, het Oelland koor uit St An- thonis, Eigen Wies uit Roggel, het kinderkoor van Geysteren en het Pastoor Kemmerekoor uit Geyste ren zelf. In een feestelijk verlichte kerk, waarbuiten de kerstboom al uitnodigend staat te stralen willen wij u laten delen in de vreugde van het lied, in de blijde verwachting die de Adventstijd kenmerkt. De en tree is natuurlijk gratis. Indien u toch een bijdrage wil geven voor dekking van de kosten is daarvoor altyd gelegenheid. Mocht u het Kerstfeest zelf in Geysteren willen meevieren dan kan dat uiteraard ook. In de Kerst nacht, 24 december om 24.00 uur zal het Pastoor Kemmerekoor de mis opluisteren met vertrouwde ne minder bekende Kerstliederen. Op de plaats van de vaste misgezangen zingt het koor de Messe Brève in C van Ch. Gounod. De begeleiding tij dens de eucharistieviering is in de vertrouwde handen van de pianist Jan Gruithuyzen terwijl het geheel onder leiding staat van Jos Wilmer. A.s. zondag 22 december wordt in de St. Catharinakerk te Wellerlooi het jaarlijkse Kerstconcert gegeven, aanvang 17.30 uur. Aan dit concert zullen meewer ken: Fanfare Nooit Gedacht Weller looi o.l.v. Ger Stofielen, Jeugdkoor Happy Youth Wellerlooi o.l.v. Elian- ne Huibers-Krebbers, Balletgroep Well-Wellerlooi oJ.v. Geertrui Woltjer-Kuipers, het Boxmeers Strijkers Ensemble o.l.v. Angelo 1b- noli, de organiste Andreina Tonoli, de tenor Jo Manders uit Boxmeer en de Gemengde Zangevereniging Unisono Wellerlooi o.l.v. Wim Reynders. Het priesterkoor van de Wellen looise kerk wordt voor deze gele genheid omgebouwd tot concert podium, zodat allen in de kerk ruim zich hebben op het gebeuren. Entree is gratis, tijdens de pauze is koffie (eveneens gratis) ver krijgbaar. Kosten noch moeite is er door de deelnemers aan dit unieke Kerst concert gespaard om er iets moois van te maken. Vorige week startte met overwel digend sukses Hot Shots. Natuur lijk wordt deze lachfilm in de komende weken doorgespeeld. De makers van Naked Gun zorgen weer voor dolle pret. The Addams Family gaat deze week in premiere in Nederland. In Amerika is deze film bezig om rekords te breken. Het is een nieuw sport film waarom ook veel te lachen valt. Een uitste kende ontspanningsfilm dus voor de komende feestweken. Twee films die een jeugdig pu bliek aanspreken, maar ook volwas senen weten te boeien zijn Bingo en Walt Disney's Assepoester. Het gehele gezin zal ervan kunnen ge nieten. Van topformaat is de film Thelma en Louise. Uitstekend akteerwerk in een harde film. Het gaat om twee vrouwen. De een wordt aangerand, de ander maakt de aanrander van kant. Vanaf dat moment zijn de twee vrouwen vogelvrij en volgt het ene opwindende avontuur na het ander. Er zijn films die men moet zien. Dit is er zo een. Omdat er reeds zoveel vrolijke fa miliefilms op het programma staan is op het laatste moment de film Curly Sue naar een latere datum verplaatst. Daarvoor in de plaats komt nu een stevige aktiefilm met Don Johnson en Mickey Rourke Harley Davidson en de Marlboro DROMEN-WEDSTRIJD Poëziewedstrijd voor kinderen van 6 t/m 12 jaar. Georganiseerd door de Stichting Werelddag voor Kinderen en Poëzie. Tussen waken en dromen Ik dommel in mijn warme bed, schrik af e n toe wakker en denki 'Wat droomde ik net?' Dan zak ik weer weg en droom dat ik rechtop zit in mijn bed en denk: 'Wat droomde ik net?' Gerard DelftNamen op de ruit) Droom jij ook wel eens? Natuur lijk, iedereen doet dat wel eens. In bed of lekker dagdromen als je in de klas zit. Dromen kun je namelijk overal en altijd. En het mooie is: in dromen kan alles. Herinneringen, fantasiebeelden en verlangens ko men tot leven en vertellen een verhaal. Maak een gedicht van een van je dromen of dagdromen en doe me° aan de poëziewedstrijd 'Dromen'. Je mag je gedicht ook illustreren met b.v. een tekening, maar misschien heb je zelf een ander idee om je ge dicht aan te kleden. Een jury zal de gedichten beoor delen en 150 winnaars uit heel Ne derland aanwijzen. Er zal één hoofdprijswinnaar zijn. Alle win naars worden met hun ouders en onderwijzer(es) of bibliothecaris(es- se) uitgenodigd om tydens de 'We relddag voor Kinderen en Poëzie' op 21 maart 1992 him prijs in ont vangst te komen nemen in het Land van Ooit (Drunen). Van alle 150 gedichten zal een boek ge maakt worden. Heb je zin om mee te doen en ben je tussen de 6 en 12 jaar? In de bi bliotheek is een deelnameformu lier verkrijgbaar en meer informatie over de wedstrijd. Doe het vlug! Je gedicht'moet vóór 31 december 1991 opgestuurd worden. Voorlezen: Iedere woensdagmid dag van 15.30-16.30 uur. Openingstijden Maandag t/m donderdagl4.00-18.00 Vrijdag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 De Kabeltelevisie Venray heeft een film laten maken onder de titel 'De hele wereld in huis'. Deze film is gemaakt, bij gelegenheid van de voltooiing van het Venrayse kabel net en zal op zondag 22 december a.s. om 11.00 uur worden uitgezon den op kanaal 23, waar de Turkse zender TRT en de Spaanse zender TVE op worden doorgegeven. De hele wereld in huis is een tele visiefilm over de gemeente Venray en het kabeltelevisienet met tal van historische opnamen, interviews met kenners van de oude radiocen trale en vele wetenswaardigheden over kabeltelevisie en de aanleg van het kabelnet. De film is een produktie van Sin- vid Video produktie Venray. De tekst is geschreven door Paul Jansen. Aan de Hogeschool Nijmegen slaagde voor het diploma fysiothe rapie Disiree van den Boom uit Venray. Op vrijdag 20 december a.s. orga niseert fanclub De Zwerver een gro te gezellige dansavond in zaal In den Engel, aanvang 20.00 uur. Tijdens deze avond wordt de mu ziek verzorgd door orkest Calando. Ze spelen voor jong en oud. Dus wilt u een gezellig avondje uit dan nodigen wij u uit op onze avond op 20 december. Deze avond is voor iedereen toegankelijk. Man. Liefhebbers van een stevige film komen nu dus ook aan hun trekken. Al mét al een gevarieerd Kerstpro gramma waar velen van zullen kun nen genieten. Voor het zesde achtereenvolgende jaar zal er op donderdag 26 decem ber a.s. het traditionele Kerstzaal voetbaltoernooi in de Venrayse sporthal plaatsvinden. In voorgaan de jaren werd dit toernooi georgani seerd door ZW Venray. Dit jaar wordt het toernooi georganiseerd door Venrays enige hoofdklasser, ZW 't Huukske. Ook dit jaar zullen weer acht teams strijden om de wis selbeker. Naast de winnaar van vo rig jaar, SVEB, zullen ook de teams van Venray, Merselo, Ysselsteyn, Volharding, Meerlo, Leunen, en de organiserende vereniging 't Huuks ke deelnemen. De poulewedstrij den beginnen om 10.00 uur. De finalewedstrijden worden gespeeld vanaf 16.00 uur. Alle wedstrijden zullen plaatsvinden in sporthal De Wetteling aan de Sportlaan te Venray. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: Dr. DINGEMANS tydens spreekuur Langstraat 106, tel. 89217 25 dec.: W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 26 dec.: H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: P. CORVER Kennedyplein 8, tel. 81393 25 dec.: E. de MUINCK KEIZER Patersstraat 60, tel. 88800 26 dec.: F. SCHMEETZ .Aronskelk 76, tel. 85900 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keijzer en dr. Van Dongen: DR. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENAURVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: C. van GEMERT, tel. 80700 25/26 dec.: O. VERHAEGEN, tel. 82281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN Dl ERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 25/26 dec.: W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 DIERENARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak E. RUYMBEEK Stationsweg 13, tel. 81336 25 dec.: R. GOEDEGEBUURE Stationsweg 13, tel. 81336 26 dec.: W. de VOCHT Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 04780-82411 GROENE KRIJS NOORD-LIMBURG Wijkverpleging: dag en nacht bereik baar onder tel.nr. 077-874800 Spreekuur en uitleen: wijkverpleeg kundigen: elke werkdag van 15.00-17.30 uur. Zuigelingen- en Kleuterburo: volgens afspraak met de wijkverpleeg kundige. Klantenserviceburo: tydens kantooru ren (8.30-17.00 uur) bereikbaar onder tel.nr. 077-874800. In spoedgevallen kan de wijkverpleeg kundige worden opgeroepen. Verder kan men hier terecht voor: algemene informatie, het maken van afspraken met diëtisten en de aanmelding voor diverse kursussen. Kraamcentrum: dag en nacht bereik baar onder tel.nr. 077-874100; voor aanvragen kraamhulp bereikbaar op maandag tot en met vrydag van 9.00-11.00 uur, onder tel.nr. 077-874100 Centrale ledenadministratie: op maandag tot en met vrijdag tussen 9.00 en 12.00 uur: tel.nr. 077-873939 ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar van maandag t/m vrijdag de gehele dag tot 22.00 uur en in het i weekend van 9.00-11.00 uur en van 19.00-20.00 uur GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, tel. 04780-26262 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma t/m do 820-12.45 uur en 13.15-17.00 uur; vr 9.00-12.30 uur en 13.00-1620 uur BUREAU VOOR RECHTSHULP De Clockert, Bergweg 4 Spreekuur alleen na telefonische af spraak tydens kantooruren 85968 of 04950-30345

Peel en Maas | 1991 | | pagina 3