Alkohol-verkeerscampagne tijdens komende maanden m Raadhuis gesloten Huisvuilop- ïaaldienst met de feestdagen Algemene ontheffing sluitingsuur Nieuw beleid aanpak vuurwerk Hinderwet Sluiting studiezaal gemeentearchief Venray Algemene ontheffing vuurwerk Bouwvergunning verleend Bekendmaking Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Hinderwet Bekendmaking gina'EL EN MAAS Donderdag 19 december - Pagina 25 AADHUIS VENRAY dhuisstraat 1 foon 04780-23333 orrespondentieadres: DStbus 500 800 AM VENRAY peningstijden: aandag t.m. vrijdag van 9.00 tot !.00 uur. e afdeling Bevolkingszaken is te- >ns geopend op donderdag van 530 tot 17.00 uur. m deze openingstijden kan uitslui- nd na telefonische afspraak worden geweken. )reekuren b. en w. uitsluitend te ezoeken na telefonische afspraak la de stafeenheid bestuurson- ersteuning, tel. 04780-23269, al- én vóórmiddag, urgemeester F.H.A.B. Waals aandag van 10.00 tot 11.00 uur gemene bestuurszaken: gewestelij- en intergemeentelijke samenwer- ng, bestuurlijke koördinatie; »nbare orde en veiligheid; voor- ihting en inspraak algemeen; dorps wijkraden; personeel, organisatie informatica; interne dienstverle- ng; ekonomische zaken: bevorde- ng werkgelegenheid, markten en irmissen, handel en middenstand, ^ordering toerisme, bedrijfs- en Inkelvestiging. 'ethouder .M.A.A. Hoppenreljs-de Loo uco-burgemeester) aandag van 10.00 tot 11.00 uur. lilieuzaken: algemeen milieubeleid, Inderwetszaken, afvalverwerking, lestverwerking, bodemsanering; laatschappelijke zorg: gezondheids- urg, maatschappelijk werk, ouderen- org, werklozenzorg (RBA), sociale erkvoorziening (WSW), culturele linderheden; sociale vernieuwing; nancipatie. fethouder H.M.O. Truljen laandag van 10.00 tot 11.00 uur. lanciën: belastingen, gemeentega- inties (hypotheken); openbare wer- en: wegen, riolering, reiniging, roen, verkeer en vervoer; agrarische iken: ruilverkaveling, beheer en ver- oop landbouwgronden, fethouder ,M. Kersten aandag van 10.00-11.00 uur. limtelijke ordening; volkshuis- esting; bouw- en woningtoezicht; lelstandstoezicht; stedebouw; rondbedrijf (m.u.v. beheer land- ouwgronden): beheer eigendom- len; exploitatie bestemmings- lannen; grondverwerving; ronduitgifte. fethouder IJ.H. Driessen laandag van 10.00-11.00 uur. ulture zaken: muziekschool, mu- eum, schouwburg, bibliotheek, mo- umentenzorg, oud archief, culturele erenigingen, grote en kleine kun- len, vrije academie; sociale zaken; nderwijs; volwassenen-edukatie; iken; rekreatie; jeugd- en jon- inwerk; akkommodatie-aangele- iheden; sociaal-cultureel werk; liale vraagstukken; mediazaken; leropvang. In verband met de feestdagen zal !t raadhuis gesloten zijn van 24 «ember namiddag tot 30 decem- er en op 1 januari 1992. 0p woensdag 25 december, don- erdag 26 december en woensdag 1 inuari zal er geen huisvuil worden pgehaald. Omdat de woensdag-route twee eer achter elkaar komt te verral- in, zal deze route op zaterdag 28 ecember worden gereden. Het uisvuil moet tydig aan de straat ezet worden. De burgemeester van Venray ver eent hierbij gelet op de artikelen len 48 van de Algemene Pölitiever- •rdening Venray algemene ont- iffing van het sluitingsuur voor «ecabedrij ven in de nacht van 31 «ember 1991 op 1 januari 1992, iet dien verstande dat deze onthef- ag niet geldt voor horecabedry- m die worden geëxploiteerd door ïn sportvereniging of -stichting. De burgemeester voornoemd, namens deze, het hoofd afd. burgerzaken, W.H. Crooymans IS De officier van Justitie in de Ar rondissement Roermond heeft aan alle politiekorpsen in zijn Arron dissement een schrijven doen toe komen inzake het nieuwe beleid over de aanpak van vuurwerk. Het komt er op neer dat personen die betrapt worden op het afsteken van vuurwerk (buiten de toegestane periode), direkt een transaktie krij gen aangeboden. Dit houdt in dat personen beneden 16 jaar 60,- moeten betalen; personen boven die leeftijd moeten direkt ƒ100,- betalen. Als personen zich echter dusda nig misdragen dat er gevaar of scha de aan personen of goederen kan ontstaan, dan wordt er proces verbaal opgemaakt. Enkele weken geleden kon de po litie enkele vuurwerkafetekers in de kraag grijpen. Tijdens het on derzoek bleek het om in België ge kochte strijkers te gaan. 56 Doosjes van 100 stuks werden in beslagge nomen. De strijkers waren in Bel gië gekocht voor een bedrag van ƒ1.500,- en werden in Venray per doosje verkocht. Omdat de strykers niet op de lijst van toegestaan vuurwerk voorko men heeft de Keuringsdienst van Waren een onderzoek ingesteld. Uit het rapport lezen wij dat strijkers (nr. 1174 met de naam Pitard, Piat of Cracker) door de samenstelling van zwart kmit en metaalpoeder een explosieve kracht hebben waar door gevaar voor verwondingen niet uitgesloten wordt geacht. De politie waarschuwt ervoor dat. als men de behoefte heeft om vuur werk af te steken, dit vuurwerk al leen in Nederland te kopen en het aUeen op de toegestane tyd af te steken. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat by hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: B. Hegger, Op de Kamp 4, 5815 CE Merselo voor het uitbrei- den/wyzigen van een legkippen- houdery gelegen aan Op de Kamp 4 te Merselo; LLTB te Roermond, Wilhelmi- nasingel 25, 6041 CH Roermond voor het oprichten en in werking hebben van proefboerderijen gele gen aan de Vredeweg 1, la en 3 te Vredepeel; M. Philipsen, Rotven 3, 5808 AL Oirlo voor het uitbreiden/wyzi- gen van een varkensfokbedrijf en pluimveevermeerderingsbedrijf ge legen aan het Rotven 3 te Oirlo. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 19 ja nuari 1992. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieube heer). kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt, waar- by over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kun nen tydens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, ir. G.J.F.M. Frencken In verband met de feestdagen Kerstmis en Nieuwjaar, de sluiting van het gemeentehuis Venray op enkele dagen rond de feestdagen en de vakantie van de medewerkers van het gemeentearchief in deze pe riode, is de studiezaal van het ge meentearchief van 20 december 1991 t/m5 januari 1992 voor pu bliek gesloten. Vanaf 6 januari staan wy u weer ten dienste. De burgemeester van Venray, gelet op artikel 3, lid 2 van de Alge mene Politieverordening Venray: Besluit: I. eenieder boven de leeftijd van 16 jaar ontheffing te verlenen van het in artikel 67 lid 2, van de Algeme nen politieverordening Venray ver vatte verbod om op of aan een weg of op een voor het publiek toegan kelijke plaats vuurwerk te bezigen, of bij zich te hebben, als bedoeld in de lijst van vuurwerken (letters A tm D) genoemd in artikel 4, lid 1, onder f, van het Reglement Gevaar lijke Stoffen (RGS) II. de ontheffing te beperken tot de dagen 30 en 31 december 1991 voor wat betreft het by zich hebben en tot de tyd van 31 december 1991 na 08.00 uur tot 1 januari 1992 02.00 uur, voor wat betreft (het bij zich hebben en) het bezigen (afsteken) III. aan de ontheffing het voor schrift te verbinden, dat het bezi gen van vuurwerk geen gevaar, schade, hinder van ernstige aard of overlast mag veroorzaken en dat eventuele aanwijzigingen van de politie, strekkende tot bescher ming van voornoemde belangen, stipt moeten worden opgevolgd. Toelichting: Op grond van bovenstaande onthef fing mag gedurende de daarin ver melde tijd het volgende vuurwerk in het openbaar worden afgestoken Getters A tm D van RGS) A. zichzelf niet voortdrijvende vuurwerken die na ontsteking door de reactie geheel of gedeeltelijk uit een worden gereten (zoals snoeren, strengen en zevenklappers) B. 1. zichzelf niet voortdrijvende vuurwerken met rook- of geluidef fect of met een combinatie van rook-, geluid- of lichteffect, die na ontsteking door de reactie niet uit een worden gereten; B. 2. zichzelf niet voortdrijvende vuurwerken met uitsluitend lieh- teffekt. C. zichzelf voortdrijvende vuurwer ken met knaleffect, die na ontste king door de reactie geheel of gedeeltelijk uiteen worden gereten (zoals vuurpijlen en roterende, niet opstijgende vuurwerken) D. zichzelf voortdrijvende vuurwer ken, die na ontsteking door de reac tie niet uiteen worden gereten (zoals roterende en opstijgende vuurwerken) Het gebruik van de zogenaamde overige vuurwerken (als bedoeld onder letter E van de lyst van vuur werken) zoals: boobytraps, trek- touwtjes, boscocylinders, confettibommen, cotillonvruchten, flitswatten, knalbonbons, bloem- kaarten, blaadjes collodiumpapier, bengaalse lucifers, bengaalse hand fakkels, wonderkaarsen, zonder ontstekingsknp, klappertjes (amar- ces) Knalstokken (amorcesstroken) knalringen (amorcesringen) en derbyplaatjes was reeds toegestaan. Evenals vorige jaren is - in ver band met de geluidshinder - het tijdvak waarbinnen vuurwerk mag worden afgestoken (gebezigd) sterk beperkt. Op grond van het streven naar uniformiteit zal in de meeste Noord Limburgse gemeenten, over eenkomstig bovenstaande onthef fing, het volgende gelden: a. verkoop vuurwerk op 30 en 31 december aan personen boven 16 jaar; b. afsteken vuurwerk op 31 de cember vanaf 08.00 tot 1 januari 02.00 uur. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 17 december 1991 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zy die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het verbouwen van café restaurant-hotel De Zwaan (fase II), Grote Markt 2a-4 te Venray t.n.v. Ho- rec Promotion, Stationsweg 15 te Boxmeer; het bouwen van een pluim veestal en eierlokaal te Oirlo t.n.v. Nelissen Pluimveebedrijven bv, Rot ven 8; het bouwen van een carport aan de Allegrostraat 11 te Venray t.n.v. J.C.M. Thomassen. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat vanaf he den gedurende vier weken voor eenieder ter inzage ligt de aanvraag om vergunning tot het houden van een peuterspeelzaal van: Bestuur Peuterspeelzaal 'Pinkel tje', De Vlies 41, 5814 AH Veulen. De aanvraag om vergunning ligt ter inzage op kamer 214 van het raadhuis. Schriftelijke bezwaren kunnen binnen de periode van ter inzagelegging worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Hiermee wordt voldaan aan het gestelde in artikel 6 van de Ver ordening Kinderopvang. Art 19 WRO/50,8 woningwet Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelyke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet, medewerking te verlenen aan de navolgende bouwaan- vrage(n): het bouwen van een woning aan de Litsenbergweg te Ysselsteyn t.n,v. P.J.A. Hendriks. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 20 december 1991 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het bouwen van een schuur aan De Hulst 12 te Oostrum t.n.v. L.A. Martens; het bouwen van een woning met garage aan de Albionstraat te Leunen t.n.v. C.P.G. Brok; het uitbreiden van een pand aan De Bleek 39 te Venray tn.v. Wit te Holding bv; het uitbreiden van een pand aan de Schoolstraat 30 te Venray t.n.v. Elektro Martens bv; het uitbreiden van een wo ning aan de St. Anton iusstraat 24 te Venray tn.v. A.P.M. Koppers; het bouwen van een dierenbe- dryf aan de Pottevenweg te Ys selsteyn t.n".v. M-A.C. Couwenberg; het bouwen van een overkap ping tb.v. geldautomaat aan de Grootdorp 32 te Merselo tn.v. het bestuur Rabobank Merselo; het verbouwen en uitbreiden van een woning aan de Fox trotstraat 10 te Venray tn.v. J.F.M.M. van Dijck. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 20 december 1991 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw en woningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan teil be hoeve van de navolgende bouw plannen: het bouwen van een garage aan de Haalakker 63 te Oirlo tn.v. W.A. v.d. Pasch, Bremmenkamp 21. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 20 december 1991 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Veniay drs. J.F.H.A.B. Waals Op 4 december 1991 gaf de voor zitter van het Regionaal 'Orgaan Verkeersveiligheid Limburg, gede puteerde ir. H. Lodewijks, in de schouwburg van Venray het start sein voor de provinciale alkohol- campagne 'Ik rij alkoholvrij'. Tijdens de campagne, welke tot 5 maart 1992 zal duren zullen ge meenten, politie en afdelingen van Veilig Verkeer Nederland op ver schillende tijden aandacht beste den aan het rijden onder invloed. Omdat juist in deze maanden tra ditioneel, in onze provincie veel feest wordt gevierd, heeft de ge meente Venray,- de gemeentepolitie en de afdeling Venray van Veilig Verkeer Nederland besloten om in deze periode extra aandacht te besteden aan het rijden onder in vloed. Het doel dat de drie verkeers- veiligheidspartners voor ogen hebben is het rijden onder invloed te bestrijden. U hebt vast enige tijd geleden ge hoord dat er in 1990 weer 130 do den zijn gevallen als gevolg van alkoholgebruik in het verkeer en dat 1232 slachtoffers opgenomen moesten worden in een ziekenhuis. Wij hoeven u natuurlijk niet te ver tellen dat in werkelijkheid het aan tal slachtoffers als gevolg van alkoholgebruik in het verkeer vele malen hoger is. U hebt ongetwijfeld ergens gele zen, dat de boetes voor rijden onder invloed niet mis zijn, dat deze be ginnen met minimaal ƒ250,- en kunnen oplopen tot duizenden gul dens. En dat u problemen kunt krijgen met uw verzekering indien u onder invloed van alkohol een on geval veroorzaakt. Men heeft u wel verteld dat de politie dankzij nieuwe ademanalys-apparatuur in staat is veel meer automobilisten te kontroleren op alkoholgebruik en op ieder tijdstip van de dag. Tij dens de komende maanden kunt u er dus in Venray op rekenen dat de poütie intensieve alkoholkontroles houdt. Iedere bestuurder die bij een aanrijding betrokken is, zal sowieso gevraagd worden mee te werken aan de blaastest. Het weigeren mee te werken aan deze blaastest is zelfs strafbaar gesteld in de Wegenver keerswet. Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zij voornemens zijn hinderwetvergunning te verlenen aan: Rank Xerox Manufacturing (Nederland) b.v., Maasheseweg 89, 5804 AB Venray voor het uitbrei den en/of wyzigen van de inrich ting voor de produktie, opslag en distributie van kopieermachines, onderdelen en verbruiksartikelen gelegen aan de Maasheseweg 89 te Venray; J. Robben p/a Vivaldistraat 2, 5802 JH Venray voor het oprichten en in werking hebben van een ter rein tot1 het handelen in oude en nieuwe metalen en handelen in apk-gekeurde auto's gelegen op de hoek Metaalweg/Spurkt te Venray; Maatschap Geurts, Bodden- broek 7 en 9, 5808 AK Oirlo, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een varkensmestbedrijf en groenten- kwekerij gelegen aan de Bodden- broek 7, 9 en ongenummerd te Oirlo. Dit ónder oplegging van voor schriften die nodig zijn in het be lang van het voorkomen of beperken van gevaar, schade of hin der buiten de inrichting. De ontwerp beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Ven ray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 2 januari 1992. Ibt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is ge weest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. De bezwaar schriften moeten schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een be zwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, ir. G.F.J.M. Frencken De controle van de politie is er met op gericht om je te pakken, maar om te voorkomen dat je een ongeluk veroorzaakt. Regels per 1 februari 1992 nog strenger De automobilist die het waagt om met alkohol op te gaan rijden kan er in de nabye toekomst op reke nen strenger aangepakt te worden. Door een wetswijziging met ingang van 1 februari 1992, kan de politie onmiddellijk het rijbewijs inne men. De rechter beslist dan binnen 6 maanden wanneer het rijbewijs weer wordt teruggegeven. Ook is er sprake van dat bij een bepaald alko- holpromillage de auto ingevorderd kan worden. Een strengere aanpak dus, maar goed verkeersgedrag wordt tydens de campagne ook be loond. Evenals bij voorgaande cam pagnes worden er nu oók weer stickers en andere give-aways uitge deeld door de dames van het pro motieteam van Veilig Verkeer Nederland. Degenen, die tijdens een van de kontroles inderdaad al- koholvry blijkt te zyn, krijgen een prysvraagformulier uitgereikt, waarmee men kans maakt op leuke prijzen. Wanneer treft u de dames van het promotieteam en de politie Ven ray zeker aan Op vrydag 20 december 1991 van 19.00 tot 21.00 uur zal op eigentyd- Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy negatief hebben beschikt op een aanvraag om hin derwetvergunning van: Th. Deters, Puttenweg 128 te Ysselsteyn voor het uitbreiden/wij zigen van een legkippenbedrijf ge legen aan de Puttenweg 128 te Ysselsteyn, maar onder het stellen voor voorschriften, positief te be schikken omtrent het overige deel van de inrichting; E. Jenniskens, Deumeseweg 87, 5812 AP Heide voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een mestvarkens- bedrijf annex schapenhouderij ge legen aan de Deumeseweg 87 te Heide, doch tegelijkertijd, onder het stellen van voorschriften, een, nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning hebben verleend; A. Schrama, Deumeseweg 66, 5812 AR Heide voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver- guuning voor een varkensmesterij gelegen aan de Deumeseweg 66 te Heide, doch tegelijkertijd, in afwy- king van de aanvraag, onder het stellen van voorschriften een nieu we, de gehele inrichting omvatten de vergunning hebben verleend; Maatschap Verhoeven, Ossen- dijk 12, 5815 CZ Merselo voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een melkvee- en mestvarkensbedrijf ge legen aan de Ossendijk 12 te Merse lo, doch tegelijkertijd, onder het stellen van voorschriften, in afwij king van de aanvraag, een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning hebben verleend; C. Goumans, St. Jozeflaan 2, 5817 AC Smakt voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning voor een varkensfokbe drijf gelegen aan de St Jozeflaan 2 te Smakt, doch tegelijkertijd, onder het stellen ven voorschriften, in Af wijking van de aanvraag, een nieu we, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een varkensfokbedrijf vergunning heb ben verleend. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 19 ja nuari 1992. se wijze aandacht worden gevraagd voor het ryden onder invloed. Tij dens de koopavond treft u de dames van het promotieteam van WN in het winkelcentrum van Venray. De politie treft u dan op enkele invals wegen naar het centrum, waar zy de alkoholkontrole uitvoeren. Op vrijdag, 27 december van 15.00 tot 18.00 uur zyn wy eveneens in het centrum van Venray en in de nacht van zaterdag 28 december 1991 op zondag 29 december 1991 zal een intensieve alkoholkontrole naby uitgaanscentra plaatsvinden. Dat u de politie verder op elk moment van de dag tydens een kontrole kunt aantreffen zal duidelijk zyn. De lokale verkeersveilig- heidspartners, gemeente - politie en de afdeling Venray van Veilig Verkeer Nederland, hopen met deze aktie te bereiken dat u zich meer bewust gaat worden van het feit dat alkohol en verkeer zich in het ge heel niet verdragen. Zy hoopt, dat hierdoor het aantal verkeersonge vallen, waarby alkohol in het spel is drastisch zal verminderen. Want- met het onverantwoord gebruik van alkohol wordt vaak onschuldi ge mensen onnodig een hoop leed aangedaan. Burgemeester en wethouders zyn voornemens om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelyke ordening en voor een periode van 5 jaar, vrijstelling voor het bestemmingsplan Merselo te verlenen tb.v. een verzoek van P. Linskens, Schaapskuil 3 te Merselo tot het voeren van een meubelma kerij vanuit een bijgebouw achter de woning Schaapskuil 3. De op dit verzoek betrekking heb bende stukken liggen met ingang van 20 december 1991 gedurende 14 dagen voor eenieder ter inzage by de onderafdeling bouwbeheer, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals Tot deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tot deze datum kan by de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zijn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen ran bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur ran de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, ir. G.F.J.M. Frencken

Peel en Maas | 1991 | | pagina 25