Kruis aan Weideweg in oude luister hersteld Venrays Mannenkoor heeft nieuwe beschermheer Schouwburgnieuws Jubilarissen bij Dameskoor AGENDA Hagelkruis aan Heidseweg vernield... 70 SLAAPKAMERS EN ALLE SOORTEN SLAAPSYSTEMEN .SFEER Voorlichtingsavond voor mensen met fobieën en dwangneurosen Concert van volkse Kerst- en Nieuw jaarsliederen Sporthal Omroep Venray Geslaagd Donderdag 5 december - Pagina 3 Vrijdagavond hielden de reservisten een verlichtingskontrvle. Na de kontrole bleek dat er bij een kontrolepunt, op de Stationsweg tus sen de Raadhuisstraat en Bongerdstraat, bij nadering van het punt aan beide zijden een waarschuwingsbord was geplaatst 'Wat ons verbaasde was de zorgvuldige uitvoering van dit toch vlug in elkaar gezette ivaarschuwingsbord. Helaas is er voor de ontwerpers geen effekt aan gekoppeld geiveest, wi pers ivij hadden overal kortstondige kontrole punten om de kontrole zo ef- fektief mogelijk te laten zijn'. De politie vond het overigens een leuke ludieke aktie. Nauwelijks hadden de leden van de Werkgroep Kruisen en Kapel len het in mei jl. door vandalen vernielde veldkruis aan de Weide weg in Leunen hersteld, of er bleek wéér fign vejdfcruis aan zin loze vernielzucht ten offer te zijn gevallen. Het uit metaal gegoten corpus was met. geweld van het. kruis gerukt en werd kapot in de omgeving teruggevonden. Vorig jaar had de werkgroep dit hagel kruis, waarvan het origineel uit het begin van de achttiende eeuw dateerde, grondig opgeknapt. In de zomer ligt het kruis verscholen in rijk bloeiende hortensia's. KRUIS AAN WEIDEWEG Op 10 mei van dit jaar was er sprake van 'de meest erge vorm van vandalisme ooit in een politierap- )ort vermeld'. Het veldkruis aan de Veideweg, ter herinnering aan de M rselose verzetsstrijder Frans Mi- chels die daar door de Duitsers was doodgeschoten, werd op een schan dalige wijze vernield. De vandalen hadden het kruis achter een auto gebonden, uit de grond gerukt en over een afstand meegesleept. Het werd zwaar beschadigd nabij de overstortvijver aan de Baggerweg teruggevonden. Deze dagen hebben de vrijwilli gers van de Werkgroep Kruisen en Kapellen het gerestaureerde kruis weer op de oude plaats neergezet. Bij het herstel hebben zij belangelo ze medewerking gekregen van ter- razzowerker Joos Hendriks en aannemer Bouten. In het atelier van de werkgroep onder een van de paviljoens op liet St. Annaterreip, heeft Joos Hendriks het beschadig de voetstuk hersteld. Bij de her plaatsing door de heren Teng Michels, H. Hoedemaekers en H. Baltussen van de werkgroep, lever de de heer Bouten cement, zand, een betonmolen en een paar vier kante meter kinderkopjes, waar mee een toegangspad is aangelegd. De bedoeling is rondom dit kruis nog een bescheiden groenvoorzie ning aan te brengen. Tijdens een feestelijke byeen- omst van het Venrays Mannen- oor in de Venrayse schouwburg ion voorzitter Frans v.d. Kruijf de ieuwe beschermheer aan het koor Horstellen: de nieuwe burge- leester, drs. J.F. Waals was bereid evonden om het beschermheer- chap over te nemen van oud- urgemeester mr. H. Defesche. Die vos zaterdag vanuit het zuiden naar en ray gekomen om dhr. Waals in w\jden. De eerste taak van de nieuwe be- ïhermheer, tijdens deze druk be- >chte feestavond, was het huldigen tl aanbieden van een oorkonde an vijf jubilarissen van het koor Q wel aan Wim Fleurkens, Her- tan Franssen, Jeng Janssen, allen 0 jaar lid, aan Wilbert Ilendrix, 25 aar lid en Jan Albers 12Vfe jaar lid an het koor. De Koninklijke Neder- Indse Zangersbond was aanwezig tn de jubilarissen een insigne op spelden. Oud-burgemeester Defesche draagt het beschermheerschap van het Venrays Mannenkoor over aan zijn opvolger, dhr. Waals. Ook de Sint was op deze avond present om diverse leden een pre sentje of een vermaning te geven. Onder leiding van Pierre Gerits uit Hoensbroek werd o.a. nog het Limburgs en het Venrays volkslied gezongen (Rooy mien dorp). Verder waren Oktet Nog en een bekende Venrayse dansgroep aanwezig om deze zeer geslaagde avond nog meer cachet te geven. Diefstal aan Ossendijk Er werd door een 28-jarige inwo ner aangifte gedaan van diefstal, vanaf het perceel aan de Ossendijk, maar men het bekende paint ball spel speelt. Ontvreemd werden een gloednieuwe waterpomp en een lichtaggregaat. GROTE KEUZE EN EEN GOED ADVIES Gildeweg 17 - BEERS (bij Cuyk) - 08850-22337 Vrijdag koopavond HOCUS, DE TOVENAAR zondag 8 december, 14.30 uur Het Limburgs Jeugdtoneel komt met een grote kinder- en familie voorstelling van het prachtige sprookjesverhaal: 'Hocus, de Tove naar'. Regie H.J. Hensgens en auteur M. Boelen. Dit is een geheel nieuw program ma, waarvan de kinderen van het begin tot het einde volop kunnen genieten van de spannende tover kunsten van Hocus de Tovenaar en de oerkomische grappen van zyn tovenaarsleerling Fhnto. 'n Pro gramma om niet te vergeten. De entree bedraagt ƒ5.-. De kaart verkoop is van maandag t/m vrijdag van 10.00-16.00 uur en op de dag van de uitvoering vanaf 13.30 uur aan de zaal. DE NOTEKRAKER maandag 9 december, 20.00 uur Het Scapino Ballet Rotterdam brengt het romatisch-klassieke bal let De Notekraker, in choreografie van Armando Navarro. Traditiege trouw presenteert Scapino Ballet Rotterdam in de maand december De Notekraker op muziek van Peter Iljitsj Tsjaikovsky in dekor en kostuums van Willem Bijmoer en Rob Barendsma. Een kleurryke enscenering en veel afwisseling kenmerken dit suksesvolle, avond vullende Kerstsprookje voor jong en oud. Het libretto is ontleend aan Hoff mann's vertelling 'Der Nussknac- ker und der Mausekönig'. Het vertelt het verhaal van de burge meestersdochter Clara, die als Kerstcadeautje van de sinistere dr. Drosselmeyer een Notekraker krijgt, 's Nachts droomt Clara van schimmen en muizen die haar aan vallen. Ze zoekt hulp by haar Note kraker, die dan echter plotseling levensgroot voor haar staat. Vanaf dat moment gaat alles groeien: de Kerstboom, de muizen en de solda- tenpoppen. Er ontstaat een gevecht tussen de muizen en de soldaten. De soldaten, met de Notekraker aan hun zijde, winnen. t)e Notekraker verandert in een prachtige prins, die i Clara via het land van de Sneeuw naar het land van Suiker goed brengt, waar ze ontvangen worden door de Suikerfee. Ter ere van de overwinning wordt er dan een prachtig divertissement opge voerd met ondermeer een Spaanse, een Arabische, een Chinese, een Russische dans, mirlitons en de bloemenwals. HET GELIJK VAN DE KOFFIETENT dinsdag 10 december, 20.00 uur In zijn tweede theaterprogramma 'Het gelijk van de koffieteut' zoekt en legt Harrie Jekkers, geheel tegen de tijdgeest in, kontakt met de basis. In een ouderwetse Haagse koffie- tent luistert hy aandachtig naar de vaste klanten, die vanachter een bakkie koffie moeiteloos proble men oplossen als het voetbalvanda lisme en de woningnood. Ook hoort hy hoe in 10 sekonden tijd het gat in de ozonlaag wordt dichtgepraat en komt hij te weten dat je aids krijgt van byen. Geheel tegen z(jn zin in raakt Harrie Jekkers verzeild in het jach tige spoorboekleventje van twee ei gentijdse tweeverdieners, die bout zijn geweest in de zeventigerjaren. Maar, omdat geld anno 1990 geluk- jtig niet zo hard meer stinkt als destijds, zijn ze toch nog goed te recht gekomen: 'Met hun ttvee scluiapjes op het droge, en allebei een ton per jaar. en met een duide lijk doel voor ogen: opstaan en ver dienen rtuiar!' Uiteraard zal Harrie Jekkers naast de conférences een tiental lie deren zingen, die soms hilarisch zijn en vaak -ontroerend. DE WUZE KATER woensdag 11 december, 20.00 uur 'De Wyze Kater' werd in 1917 door Herman Heyermans geschre ven. De auteur noemde zijn stuk een 'boosaardig' sprookje. Maar zyn dochter Hermine schreef 17 jaar ge leden al dat er ondanks het 'boos aardige' van dit sproolye door haar vader veel verborgen ironie en op vallende humor waren ingelegd. De Wyze Kater is méér dan zomaar een goed en vooral vrolijk stuk: het is een aanklacht tegen de Macht in het algemeen en het instituut van de Monarchie in het byzonder. De Koning in het stuk is in feite een aandoenlyk mens. Hy is de dupe van- verkeerde voorlichting en van intrigerende hovelingen, gedoemd te leven als een symbool, dat geen werkelijk kontakt mag hebben met het volk. De Kater is in zyn eenvou dige dieriykheid wyzer dan de mal le troep aan het Hof van de Koning. Het sprekende dier laat zien dat de mens nog altyd een tragisch, ver blind produkt van zyn omgeving is. In dat opzicht is De Wyze Kater nog altijd aktueel. In zijn regie-opvat ting laat regisseur Frans Boelen de hele situatie in een niet alledaags 'heden' spelen. Het stuk is een ca valcade van menseiyke (onhebbe lijkheden. Paul Röttger speelt De Kater, Carol van Herwynen De Ko ning en Michiel Kerbosch het wat softe jongetje Jonathan, dat slacht offer is geworden van zijn eigen goedheid. Hymke de Vries, Jannie Houweling. Hein van Beem, Kees van Lier, Ad Hoeymans, Niek Pan- cras, IJf Blokker, Jan Nonhof en Fer Conrad spelen de vele, andere ver rukkelijke rollen in deze door John van de Rest Theaterprodukties bv geproduceerde voorstelling. Dekor en kostuums zijn van de Belgische ontwerper John Bogaerts (Ama- deus). Op dinsdagavond 10 december a.s. zal in de Galmhut, Antoni- usstraat 3A te Ven ray een voorlich tingsavond worden gehouden voor mensen met fobieën en dwangneu rosen. Misschien bent u wel een van de vele duizenden Nederlan ders die leeft met angst die zich richt op dingen, zaken of situaties, die normaal gezien geen angst hoe ven op te roepen. Deze angsten bly- ken vaak aangeleerd te zijn (dus ook weer af te leren!). Veel voorkomende fobieën zyn: straatvrees, sociale fobie (kontakt- angst), bloosangsL trilfobie. ziekte fobie, smetvrees (poetsdwang. wasdwang), kontrolevrees. Vaak ra ken mensen met een fobie in een isolement en durven niet over hun angsten te praten. De Stichting Zelfhulpgroepen voor mensen met fobieën heeft thans groepen in de meest centraal gelegen plaatsen in Limburg, waar de mensen eens per 14 dagen bij el kaar komen onder begeleiding van een ex-fobicus. In deze zelfhulpgroepen, bestaan de uit 6 tot 8 personen, kunnen de fobici praten over hun angsten en vooral van elkaar leren hoe zij hun problemen kunnen overwin nen. Dit gaat d.m.v. opdrachten die u uzelf geeft, waarmee u probeert stapje voor stapje uw grenzen te verleggen; ademhalings- en ont spanningsoefeningen. positief den ken en motiveren van elkaar zijn belangrijke aspekten van de byeen- komsten. Het accent ligt op zelf werkzaamheid, gesteund door de g toep sleden; het zijn dan ook doe- groepen en geen praatgroepen. Vooral het onderlinge kontakt (lot- genotenkontakt) kan steun, her kenning en verlichting geven. Men gaat samen op weg om de fobie te lyf te gaan! Op de voorlichtingsavond wordt een inleiding gehouden door drs. R. Hoekstra, gedragspsycholoog, ver bonden aan de Rijksuniversiteit Limburg te Maastricht, die door zijn werk dagelyks wordt gekon- fronteerd met angstige mensen. Vervolgens zal het woord gevoerd worden door mevrouw A. Jacobs, zelf een ex-fobie-patiënte en oprich ter van de Stichting Zelfhulpgroe pen voor mensen met fobieën. Verder spreken enkele mensen die deelnemen aan de zelfhulpgroepen en iemand komt vertellen hoe het is om te leven met een partner, die reeds 24 jaar met het probleem zit Daarna is er gelegenheid tot het stellen van vragen. De avond begint om acht uur. Voor nadere informatie kan men bellen met de volgende telefoon nummers: 046-743969 of 04780- 81761 of 84507. Ook mensen die zelf uit het pro bleem zyn en vrywilligers, die graag willen helpen in de groepen, zijn van harte welkom op deze avond te Ven ray. Verkeerskontrole Vrydagavond hield de politie op een viertal plaatsen in het cen trum. tijdens zware mist, een ver keerskontrole met speciale aandacht voor de verlichting. Ge- kontroleerd werd op de Oude Oostrumseweg, Stationsweg, Langstraat en de Westsingel ter hoogte van het Molenpad. Er werd proces-verbaal opgemaakt tegen 46 bestuurders van fietsen en brom fietsen omdat de verlichting niet in orde was, 1 bestuurder kreeg proces-verbaal omdat hy reed met bevroren ruiten en 1 auto werd in beslag genomen omdat die niet APK was gekeurd en technische ge breken vertoonde. De kontrole was mogeiyk door de inzet van de leden van de reserve pol itie. Op zondag 22 december a.s. brengt de volksmuziekgroep Malle moer haar jaarlijkse Kerstconcert ten gehoren. Er zijn op die dag twee optredens gepland: om 15.00 uur in zaal Wilhelmina te Swolgen en om 20.00 uur in zaal Kleven te Geyste- ren. De groep zal liederen en melo dieën ten gehore brengen die geschreven zijn rond het Kerstfeest, de Jaarwisseling en het Driekonin genfeest. Het gaat daarbij om liede ren en melodieën afkomstig uit Brabant. Vlaanderen, Engeland en Italië. Ook dit jaar zijn er weer een aantal nieuwe nummers ingestu deerd. Zowel tijdens het middag- als het avondconcert op zondag 22 decem ber, wordt het optreden van Malle moer afgewisseld door een optre den van de zanggroep Collegium Vocale uit Ven ray. Het beloven weer interessante en sfeervolle bijeen komsten te worden. Iedereen die geïnteresseerd is in dit 'volkse concert', is zondag 22 de cember van harte welkom in zaal Wilhelmina te Swolgen (15.00 uur) of in zaal Kleeven te Geysteren (20.00 uur). Kindergeluk in beeld: M. I. Hummel- Figuren - een fascinerend geschenkidee. Hum 396 Goebel 1991 TD.J.Hvvwwwt Goebel Landbouwer had geluk Een landbouwer uit Ysselsteyn was bezig met. zaaiwerkzaamheden op zijn aan de Pastoor Jacobspeel gelegen stuk grond toen de zaad strooier met de ronddraaiende schijven op een stuk oorlogstuig te recht kwam. Er volgde gelukkig geen ontploffing. Dat was voor de landbouwer de vierde keer dat hij by landbouwwerkzaamheden op zijn grond een nog gevaarlijk stuk oorlogstuig aantrof. Ook deze keer betrof het een raket die werd afge schoten door een in het leger genoemd Stalinorgel oftewel nevel werper. Dat Stalinorgel kon worden gebruikt voor het afschieten van ex plosieven of om een nevelfront te leggen. Waarschijnlijk zijn de projektie- len achtergebleven toen de Duitsers moesten terugt rekken in 1944. Van uit die lokatie zijn granaten naar de Engelse stellingen verschoten. Deze raket had een doorsnede van 15 cm, een lengte van 80 cm en was ge vuld met 2 kilo TNT. Voor de landbouwer was het een groot geluk dat de schuiven van zijn landbouwwerktuig niet die de len hebben geraakt waardoor de ra ket tot ontploffing zou kunnen komen. In afwachting van de man nen van de EOD is de raket veilig gesteld. De Wetteling 17.30-21.00 20.00-23.30 16.30-17.30 17.30-19.30 19.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 09.30 15.30-18.00 18.00-21.30 10.00-13.00 13.00-17.00 18.00-21.30 21.30-22.30 Donderdag: Manual Rooyse VK Vrijdag: Rank Xerox Jumpers Huukske 3-Trepke SVCB-Fermoniaboys Josette-Venray 3 Zaterdag: Korfbal MHCV Jumpers Zondag: Badmintonclub Korfbal MHCV zaalhockey Naberhood Maandag: Gemeenté 16.30-17.30 Rooyse VK 17.30-20.30 Huukske 1-Apollo 1 20.30-21.30 Veronica 1-Concordia 21.30-22.30 Veronica 2-Huukske 2 22.30-23.30 Dinsdag: Rooyse VK 17.30-21.00 Badmintonclub 21.00-23.30 Woensdag: Gemeente 16.30-17.30 Badmintonclub 17.30-22.30 De Schuivers 19.30-21.30 Wyk Zuid 1-Trepke 1 22.30-23.30 Programma van Omroep Venray, via de ether op de FM 90.2 en via de kabel op de FM 102 Mhz met op: Donderdag 5 dec.: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. Aktuali- teiten. 20.00 uur: Eric's Schlagerfestival. 21.00 uur: Midweek-muziek. Vrijdag 6 dec.: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00-22.00 uur: Frank v.d. Molen. Zaterdag 7 dec.: 12.00-13.00 uur: Evenementenka lender voor Venray en omstreken. Wie, wat waar? 18.00 uur: JoJo's Timemachine. 19.00 uur: Ttfssen 7 en 8. Met de va- katurebank van Omroep Venray en sport. Zondag 8 dec.: 10.00 uur: Hayke de la Whisky draait op verzoek, tel. 12362. 12.00 uur: Het Doen met Jeroen. 14.00 uur: De Venrayse Top 10 door Gido Boom. 15.00-18.00 uur: (R)uben(t) (de) Jong: Muziek en sport. Maandag 9 dec.: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00 uur: Music: Van ep met Eric Tonnissen. 21.00 uur.- Muziek op maandag. ^-iJthsdag 19-dec.: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00 uur: Peelgrass: Country- programma van Rein Wortelboer. 21.00 uur: Gevarieerde muziek. Woensdag 11 dec.: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00 uur: Houwe Zo! Met en van Hannah van Beek. 21.00 uur: Muziek. Op die tyd, dat Omroep Venray geen eigen programma's uitzendt, kunt u op de frequenties FM 80.2 en 102 Mhz luisteren naar Radio 10 Gold. Bespoten prei gestolen Van een perceel prei aan de Beek- weg werd circa 20 kilo prei gesto len. De eigenaar waarschuwt dat er bij gebruik van die prei gevaar kan ontstaan omdat de prei met vergif bespoten is en minstens 8 weken niet gerooid en gegeten kan worden. De politie heeft de dader nog niet opgespoord. Mogelijk dat de 'eters' ziek worden. Dan is het een koud kunstje voor de politie om de dader te achterhalen. Aan de Katholieke Universiteit Nijmegen slaagde voor het tand artsexamen Birgitte Peters, Tuinstraat. 26 Oktober jl. was het 25 jaar ge leden dat het Dameskoor van de Pe trus Bandenkerk werd opgericht Vanaf de oprichtingsdatum zijn 6 dames onafgebroken lid geweest van bovengenoemd koor. Tijdens het Ceciliafeest zyn zij daarom in de bloemetjes gezet. Behalve dit bloemetje ontvingen zij de medaille van de Gregorius-vereniging en de bijbehorende oorkonde. Op de foto op de bovenste ry v.l.n.r. de dames Mies Arts, Miet Jansen, Truus de Bruijn. Beneden v.l.n.r. Lies Verbeek, Nelly v.d. Munckhof en Jo Gooren. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schreven en J. Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: G. van LOON Patersstraat 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keijzer en dr. Vhn Dongen: DR. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluilye) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. JANSSEN jr., tel. 82557 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. KREMER Mgr. No lensstraat 12, tel. 81000 DIERENARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak E. RUYMBEEK Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makere, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR. Van der REIS Kuïüutsheuvel 16, Överloon tel. 04788-1327 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 1'2 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. Van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 04788-1327 GROENE KRUIS NOORD-LIMBURG Wykverpleging: dag en nacht bereik baar onder tel.nr. 077-874800 Spreekuur en uitleen: wijkverpleeg kundigen: elke werkdag van 15.00-17.30 uur. Zuigelingen- en Kleuterburo: volgens afspraak met de wijkverpleeg kundige. Klantenserviceburo: tijdens kantooru ren (830-17.00 uur) bereikbaar onder tel.nr. 077-874800. In spoedgevallen kan de wijkverpleeg kundige worden opgeroepen. Verder kan men hier terecht voor: algemene informatie, het maken van afspraken met diëtisten en de aanmelding voor diverse kursussen. Kraamcentrum: dag en nacht bereik baar onder tel.nr. 077-874100; voor aanvragen kraamhulp bereikbaar op maandag tot en met vrydag van 9.00-11.00 uur, onder tel.nr. 077-874100 Centrale ledenadministratie: op maandag tot en met vrydag tussen 9.00 en 12.00 uiir: tel.nr. 077-873939 ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar van maandag t/m vrydag de gehele dag tot 22.00 uur en in het weekend van 9.00-11.00 uur en van 19.00-20.00 uur GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, tel. 04780-26262 Spreekuur: dagelyks van 9 tot 10 uur ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstyden: ma t/m do 830-12.45 uur en 13.15-17.00 uur: vr 9.00-1230 uur en 13.00-1630 uur BUREAU VOOR RECHTSHULP De Clockert, Bergweg 4 Spreekuur alleen na telefonische af spraak tydens kantooruren 85968 of 04950-30345 gratis spreekuur ADVOCATENKANTOREN VENRAY Iedere dinsdag en donderdag van 5 tot 6 uur. HANDICAPS... Vragen hierover*/ bel: Informatie Voorziening Gehandicapten-Limburg, tel. 045- 239600 (op werkdagen van 9.00- 12.00 uur en van 14.00-17.00 uur) KRAAMCENTRUM NOORD-LIMBURG Tfel. 077-548553 Aanmelden voor kraamhulp tussen 9.00 en 11.00 uur van maandag t/m vrydag BURO SLACHTOFFERHULP Bereikbaar op werkdagen van 9.00- 1230 uur en van 13.30-16.30 uur

Peel en Maas | 1991 | | pagina 3