Aanleg A73-Noord van start Namen voor viadukten aan de Rijksweg 73 Geef een cursus cadeau NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY r Openbare vergadering Welstandscommissie Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Hinderwet Bekendmaking Bekendmaking Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning verleend muziek hoort bij de opvoeding Hinderwet Hinderwet PEEL EN MAAS Donderdag 5 december - Pagina tfyj ïjn eug< #1 h tje ion ■per va DSt< ell Qdas jaa bbt RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuurson- dersteuning, tel. 04780-23269, al léén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; openbare orde en veiligheid; voor lichting en inspraak algemeen; dorps en wijkraden; personeel, organisatie en informatica; interne dienstverle ning; ekonomische zaken: bevorde ring werkgelegenheid, markten en kermissen, handel en middenstand, bevordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuis vesting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmings plannen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Op woensdag 11 december zal om 09.00 uur voormiddag in het raad huis (kamer 126) een openbare ver gadering worden gehouden van de Welstandscommissie. De agenda voor deze vergadering ligt vanaf dinsdagmiddag, 14.00 uur, ter inzage bij de sekretaris van de Welstandscommissie, de heer C. van Rossum, tel. 04780-23377. Art 19 WRO/50,8 woningwet Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet, medewerking te verlenen aan de navolgende bouwaan- vrage(n): het bouwen van 12 woningen aan de Randenrade te Oostrum t.n.v. Raedts Bouwbedrijf, Mgr. Hanssenstraat 57 te Oostrum; het bouwen van 22 woningen aan het St. Joriskwartier te Venray t.n.v. Verhoeven Vastgeod bv, Dr. Poelsstraat 10. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 6 december 1991 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals Met het leggen van een puzzel door minister Maij-Weggen, afgelo pen dinsdag, is het officiële start sein gegeven tot de aanleg van de A73, het noordelijk tracé (Boxmeer- Venlo). De feitelijke werkzaamhe den zijn inmiddels al bij Boxmeer begonnen. De A73 wordl ook wel de ruggegraat van Limburg genoemd. In dit artikel kijken we terug op wat er aan vooraf ging en wat er de ko mende jaren gedaan wordt om de ook voor Venray zeer belangrijke A73 gereed te krijgen. TRACÉ Voordat met de aanleg van een autosnelweg kan worden begonnen is er op papier veel werk verzet. Omdat de besluitvorming complex is is daar doorgaans een flink aan tal jaren mee gemoeid. Zo'n nieuwe autosnelweg betekent dan ook een forse ingreep in het bestaand land schap. Veel aspekten moeten wor den onderzocht en afgewogen, waarbij frequent overleg nodig is. Na uitgebreide studies, inspraak en advisering heeft de minister van Verkeer en Waterstaat het tracé in 3 etappes vastgesteld: 1. Nijmegen (A50)-Boxmeer (A77) in juli 1975; 2. Boxmeer (A77)-Venlo (A67) in april 1982; 3. Venlo (A67>Maasbraeht (A2) in juli 1985. Vanwege de hoge landschappelij ke waarden in de omgeving van Roermond en Swalmen is veel ge- diskussieerd over het tracé tussen Venlo en Maasbracht, ook nog na de tracé-vaststelling. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zij negatief hebben be schikt op een aanvraag om hinderwetvergunning van: A.Egelmeers, Haag 18, 5815 CB Merselo voor het uitbreiden/wijzi gen van een mestvarkens- en meststierenbedrij£ gelegen aan de Haag 18 te Merselo. M. v.d. Cruijsen, Vredeweg 15, 5816 AJ Vredepeel voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een rundvee- en mestvarkensbedrijf gelegen aan de Vredeweg 15 te Vredepeel. doch te gelijkertijd, onder het stellen van voorschriften, in afwijking van de aanvraag, een nieuwe de gehele in richting omvattende vergunning hebben verleend. J. Bosgoed, Lorbaan 6, 5814 AE Veulen voor een nieuwe, de ge hele inlichting omvattende vergun ning voor een rundveehouderij, doch tegelijkertijd, in afwijking van de aanvraag, onder het stellen van vooischriften, een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning hebben verleend. J. Bosgoed, Steegse Peelweg 24 5809 EE Leunen een nieuwe, de ge hele inrichting omvattende vergun ning voor een varkensfokbedrijf gelegen aan de Steegse Peelweg 24 te Leunen, doch tegelijkertijd, on der het stellen van voorschriften, in afwijking van de aanvraag, een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning hebben verleend. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 5 ja nuari 1992. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tot deze datum kan by de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep- schilft worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zyn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.EJ.M. Frencken Minister Maij-Weggen heeft in fe bruari 1990 de Tweede Kamer laten weten dat zij alle belangen overwe gende vasthoudt aan het in juli 1985 vastgestelde tracé op de ooste lijke Maasoever. Aan de landschap pelijke inpassing zal extra aan dacht worden geschonken. Het gehele tracé van de A73 zal worden uitgevoerd als autosnelweg met 2x2 rijstroken. Het gedeelte van Nijmegen naar Boxmeer werd in oktober 1986 voor het verkeer opengesteld. Het thans aan te leggen gedeelte van de A73 loopt vanaf Wanroij/ Boxmeer-Ven ray en Horst naar Ven lo en sluit bij het knooppunt Zaar- derheike aan op de A67. Vanaf de A67 buigt het tiacé naar de Maas en kruist de Maas middels de Zuider- brug die nu ook in uitvoering komt. Vervolgens buigt het tracé terug langs Tegelen, Belfeld en Reuver en passeert Swalmen aan de oostzijde van de spoorlijn Roermond-Venlo. Het tracé passeert Roermond paral lel aan de oostelijke randweg (St. Wirosingel), kruist het Roerdal in het verlengde van de St. Wirosingel en loopt vervolgens parallel aan de spoorlijn Roermond-Sittard. Tus sen Maasbracht en Echt wordt de aansluiting met de A2 tot stand ge bracht. DUITS WEGENNET Bij Boxmeer sluit de in 1986 ge opende A77 op de A73 aan. Deze A77 maakt onderdeel uit van de Betuwe route A15/A50/A73/A77 en de links- rheinische Autobahn A57. De ver binding is van belang voor het verkeer tussen Rijnmond en het Ruhrgebied (E31). Bij Venlo sluit het tracé op de A67 (E34), de belangrijkste grensover schrijdende verbinding tussen Randstad/Antwerpen en Duitsland. Ten zuiden van Venlo is nog een aansluiting op de Duitse A61 nodig, om het centrum van Venlo te bevrij-. den van het doorgaand vrachtver keer. Dit is de A74. Met de tracé- procedure van deze weg zal nog enige tijd gemoeid zijn. De aanleg is voorzien in de tweede helft negenti ger jaren. MILIEU Veel aandacht is en zal worden besteed aan de noodzakelijke voor zieningen voor de mens, de flora en fauna. Een goede inpassing van de weg in het landschap en de woon omgeving stond bij de uitwerking van het tracé voorop. Voor de fauna en met name de das worden wildvoorzieningen toe gepast. Langs grote delen van de weg worden wildrasters geplaatst en onder de weg worden speciale dassetunnels en amfibietunnels aangelegd. Ook aansluitend aan de weg zullen maatregelen woi'den genomen ter bevordering van de in standhouding van de dassenpopu- latie. Het wegdek van de autosnelweg zal worden uitgevoerd in ongewa pend en gewapend cement-beton als verhardingskonstruktie met een ZOAB-toplaag (zeer open asfalt beton). Deze toplaag is geluidsabsor- berend en bevordert de verkeers veiligheid door o.a. een betere afwatering van de neerslag en een groter rijkomfort. Ook zullen op uitgebreide schaal geluidwerende voorzieningen in de vorm van een wal of scheimen wor- den aangebracht op plaatsen waar de bebouwing dicht langs de weg ligt. UITVOERING EN KOSTEN Begonnen wordt met de baanver- dubbeling tussen Wanroij en Box meer. Voor het gedeelte Boxmeer- Venlo wordt begonnen met de bouw van de kunstwerken (viadukten). De 34 kunstwerken zullen in 5 bestekkexi worden aanbesteed. Daarna volgt de aanleg van de weg zelf, een trajekt van 36 km. De bouw van de Zuiderbrug over de Maas kom eveneens nu in uit voering. Gestreefd wordt het gedeelte Boxmeer-Venlo tezamen met het Zuiderbrugtracé eind 1995 voor het verkeer open te stellen. De totale kosten van de werken over het trajekt Boxmeer-Venlo/Te- gelen, incl. het zuideibrugtracé en de brug over de Maas belopeix ruim ƒ400 miljoen. BIJZONDERHEDEN AANLEG WEGGEDEELTE BOXM EER-VEN LO Grondverwerving: De grondver werving is in volle gang. Naar ver wachting zullen de benodigde gronden medio 1992 zijn aange kocht. In totaal zijn 245 ha nodig, deels bebouwd. In het gebied moe ten 22 woningen en bedrijven, een bezinestation en een aantal tuin ders kassen verdwijnexx. Zandwinning: Voor het tracége deelte is ruim 1,5 miljoen m3 op- hoogzand en cunetzand benodigd. In de omgeving bevinden zich ver schillende zandwinlokaties. Hergebruik van materialen: Aan hergebruik van materialen wordt prioriteit gegeven, om het milieu zo miix mogelyk te belasten. Zo zal de ca. 100.000 ton vrijkomende asfalt- puin geheel in de verharding wor- den verwerkt. Ook lijkt het moge lijk ruim 400.000 ton bouwpuin in de fundering van de weg te verwer ken. Verder wordt gekeken naar mogelijkheden van hergebruik in geluidwallen en bermen, voorzover dat uiteraand niet schadelijk is voor het milieu en de konstruktie. Verzorgingsplaatsen: Tbn zuiden van Venray is ter weerszijden van het tracé een parkeerplaats met benzinestation gepland. Tevens is rekening gehouden met de oprich ting van een wegrestaurant. Financiering: Het totale werk van Boxmeer (A77) tot Venlo (A67) wordt thans geraamd op circa 300 mil joen gulden ten laste van het Rijks wegenfonds. De provincie Limburg, betrokken gemeenten en de Kamer van Koophandel van Noord-Lim burg hebben middels voorfinancie ring een versnelling van de aanleg mogelijk gemaakt. Hierdoor zal de A73 Noord eind 1995 direkt als vol waardige autosnelweg gereed zijn. De kosten van het Zuiderbrugtracé inclusief de brug over de Maas be dragen ca. ƒ100 miljoen. Deze kosten worden mede gefinancierd door de Provincie Limburg (ƒ17 min), het EFRO-fonds van de EG (ƒ8 min), het Ministerie van Ekonomi sche Zaken (ƒ2 min) en de gemeen te Venlo (ƒ5 min). Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zij hinderwetveigun- ning hebben verleend aan: A. Claessens, Scheiweg 7, 5809 EH Leunen voor het uitbreiden/wij zigen van een varkensfokkerij gele gen aan de Scheiweg 7 te Leunen. A. Poels, Weth. Pubbenstraat 18 te Merselo voor het uitbreiden/ wijzigen van een varkensfokbediijf gelegen aan de Ysselsteynseweg 39 te Ysselsteyn. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 5 ja nuari 1992. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tot deze datum kan bij de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zyn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schoi-sing of een voorlopige voorziening moet wor den geiicht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat vanaf he den gedurende vier weken voor een ieder ter inzage liggen de aanvra- gen om vergunning tot het houden van een peuterspeelzaal van: Bestuur peuterspeelzaal 't Rom- melhofke, Valkenkampstraat 2 te Oostnim. Bestuur Peuterspeelzaal De Cali- mero's, Peter Janssenweg 10 te Ys selsteyn. De aanvrangen om veigunning liggen ter inzage op kamer 214 van het raadhuis. Schriftelijke bezwa ren kunnen binnen de periode van ter inzagelegging worden inge diend bij burgemeester en wethou ders van Venray. Hiermee wordt voldaan aan het gestelde in art. 6 van de Verordening Kinderopvang. Reeds bij het gereedkomen van de Venloseweg vanaf de Maashese- weg tot het grondgebied van de ge meente Horst, was er sprake van dat de viadukten een naam zouden moeten krijgen. Deze naamgeving wordt nu weer aktueel in verband Kunstwerk Brug Loobeek Tunnel Spurkt Viadukt Maasheseweg Viadukt Rosmolenbaan Viadukt Stationsweg Viadukt Henri Dunantstraat Tunnel S3 (Deurneseweg) Viadukt Hulstweg Tunnel Hoogriebroekseweg Viadukt Rosakker Tunnel Tunnelweg Viadukt Castenrayseweg met het doortrekken van de Rijks weg 73 vanaf Boxmeer over Venrays grondgebied via de Venloseweg. Door het gemeentebestuur worden thans aan Rijkswaterstaat de vol gende namen voorgesteld voor de bruggen, viadukten.en tunnels: Voorgestelde naam Loobeek Spurkt Boschhuizen Landweert Halfweg De Hulst Brukske De Blakt Hoogriebroek Rosakker Casten ray Lollebeek De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 22, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 26 november 1991 in voorbereiding heeft verklaard: I een partiële herziening van het bestemmingsplan 'Wilhelmina- plein', t.b.v. plannen tot bebou wing van het bestaande parkeerterrein; II een paitiële herziening van het bestemmingsplan 'Buitenge bied' voor het perceel Klein- dorp 24 te Merselo, t.b.v. de verbouw van een voormalige boerderij tot twee burgerwo- ningexi; III een partiële herziening van het bestemmingsplan 'Uitbrei dingsplan in Hoofdzaak' voor het perceel Hoenderstraat 76 te Venray. t.b.v. de bouw van een garage en een erfafscheiding; IV een partiële herziening van het bestemmingsplan 'Oostelijke Woonwijk' voor een terrein op de hoek Kblkweg/Prins Ber- nardstraat te Venray, t.b.v. de bouw van zes woningen. Deze voorbereidingsbesluiten time den in werking met ingang van 6 december 1991 en liggen voor een ieder ter inzage in het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Veniay, afdeling VROM, tijdens kantooruren van 9.00 tot 12.00 uur. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het bouwen, van een woning aan de Andeslaan te Venray t.n.v. G.A. Koreman, Claudiahof 16; het aanbouwen bijkeuken en gaiage aan de Jofferspas 12 te Oostrum t.n.v. P.C.M. Fleurkens; het bouwen van een zeu- genstal en sluis aan de Rouwkuilen- weg 39 te Ysselsteyn t.n.v. JA. Schepers; het bouwen van een varkens stal aan de Deurneseweg 138 te Ys selsteyn t.n.v. M. Claessens; het uitbreiden van lokaal Alg. Tschn. aan de St. Jozeflaan 2 te Ven ray t.n.v. Schoolbestuur KTS; het bouwen van een woning aan de Andeslaan 19 te Venray t.n.v. H.G. Rongen, Parkweg 5; het bouwen van een carport aan de Broekweg 17 te Venray t.n.v. G.J.M. Janssen. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 6 december 1991 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethoudei's wor den ingediend. De burgemeester van Veniay, drs. J.F.H.A.B. Waals Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering i van 3 december 1991 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Veniay een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. vei'bouwen van het 'Pentagon', Hofstraat 4 te Venray t.n.v. Kepro Onroerend Goed Projekten bv. Post bus 239, Deume; het bouwen van een woning aan de Melchiorhof 12 te Veniay t.n.v. J.W.A. Kaptein, de Gouden Leeuw 128; het bouwen van een tuinhuis je aan dè St. Paulusstraat 22 te Ven ray t.n.v. W.J. van Gestel; het bouwen van een tuinhuis je aan de Hondsdraf 14 te Venray t.n.v. W.J. Hulsman; het bouwen van een tuinhuis je aan de Sambastraat 8 te Venray t.n.v. Th.J.G. Dirkx; het plaatsen van een erfaf scheiding aan de Langstraat 32 te Venray t.n.v. M. Muijsers-Eyssen; het bouwen van een woning aan de Koenraadhof 9 te Venray tn.v. Th.P.H. Nelissen, Wilgenlaan 44; het bouwen van een woning urn de Koenraadhof 6 te Venray ..n.v. C.W.J.M. Vierhout, Etudestraat I. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals Muziekschool Venray Grote Markt 1 5801 BL Venray inschrijven tot 8 december 1991 (tel. 04780-85320) Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking got mij ETI M Burgemeester en wethouders va^ Venray maken bekend, gelet op d Wet algemene bepalingen miliet hygiëne, dat zij voornemens zij lq, negatief te beschikken op een airtje vraag om hinderwetvergunnin van: G. in 't Hulst, Timmermannj 78< weg 103, 5813 AM Ysselsteyn voqMa een nieuwe, de gehele inrichtin Jol omvattende vergunning voor eef rundveehouderij en varkensmest^ rij aan - ,0C de Timmermannsweg 10!^ doch tegelijkertijd, onder opli ging van voorschriften een nieuwLn de gehele inrichting omvattend ien vergunning te willen verlenen. Gebr. van Dijck voor een nieit, 1 we, de gehele inrichting omvattei eb de vergunning voor een melkvet am houderij gelegen aan de Buitenwen 8a te Venray, doch tegelijkertijd, abel afwijking van de aanvraag, eei1 n nieuwe, de gehele inrichting omva1 tende vergunning te wille verlenen. A. Geurts, Hemelrijksestraa11' 15, 5409 SP St. Odiliapeel, voor eei11 nieuwe, de gehele inrichting omva tende vergunning voor ee varkensmest- en varkensfokbedri L gelegen aan de Blankenberg 8 i Leunen, doch tegelijkertijd, onde het stellen van voorschriften, in a 51 wijking van de aanvraag een niei we, de gehele rinrichtii omvattende vergunning te wille if verlenen. Dit onder oplegging van vooijon schriften die nodig zijn in h< belang van het voorkomen of bepe ken van gevaar, schade of hinde buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking en bijbf horende stukken kunnen op ht raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Vei|ne ray, kamer 309, elke werkdag va ,n 09.00 tot 12.00 uur worden ing .p zien tot 19 december 1991. Tbt deze datum kunnen de stulp; ken ook, na telefonische afspraaWi worden ingezien op elke donderda nt< van 16.30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degene ,0C die bezwaren hebben ingebrad "7 naar aanleiding van de aanvraag e aJ ieder die aantoont dat hij daarte redelijkerwijs niet in staat is g weest, kunnen tot bovengenoemd ;n datum gemotiveerde bezwaren ii brengen naar aanleiding van d.ov ontwerp-beschikking. De bezwaa n schriften moeten schriftelijk b burgemeester en wethouders woi den ingediend. Degene die een b( zwaarschrift indient, ka verzoeken zyn persoonlijke ge| vens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken XP Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders vai1J Venray maken bekend, gelet op d Wet algemene bepalingen milieuL' hygiëne, dat zij voornemens zijl hinderwetvergunning te verlenei aan: M. v.d. Winkel, Loobeek 5817 AH Smakt voor een nieuwe, d gehele inrichting omvattende vei D-, gunning voor een jongvee- en mes u varkensbedrijf gelegen aan d ;jt Loobeek 1 te Smakt. J. Gevers, Moostdijk 2, 5813 Al Ysselsteyn voor een nieuwe, de gf hele inrichting omvattende vergui ik ning voor een varkensfok- ei 3 varkensmestbedrijf gelegen aan d di Moostdijk 2 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van vooi^ schriften die nodig zijn in het b< lang van het voorkomen w beperken van gevaar, schade of hii n der buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking en bijbdoj horende stukken kunnen op h( go raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Vei ei ray, kamer 309, elke werkdag vai k 09.00 tot 12.00 uur worden ingi^ zien tot 19 december 1991. Tot deze datum kunnen de stukip ken ook, na telefonische afspraai worden ingezien op elke donderda van 16.30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degene die bezwaren hebben ingebracli naar aanleiding van de aanvraag e s ieder die aantoont dat hy daarto redelijkerwijs niet in staat is weest, kunnen tot bovengenoemd datum gemotiveerde bezwaren ii brengen naar aanleiding van d ontwerp-beschikking. De bezwaa schriften moeten schriftelijk bi burgemeester en wethouders woiCj den ingediend. Degene die een b< e zwaarschrift indient, ka verzoeken zijn persoonlijke geg* G vens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken

Peel en Maas | 1991 | | pagina 16