De Wet Werkloosheidsvoorziening wordt ingetrokken!!! K NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY d Commissie rs juimtelijke ordening en volkshuisvesting Gewijzigde liddagopenstelling afd. burgerzaken op 5 december Zelf inzamelen van groente-, fruit- en tuinafval met subsidie van de gemeente Bouwvergunning verleend Bouwvergunning aangevraagd Commissie openbare werken Commissie milieu Hinderwet Commissie sociale zaken Velling perceel Jong Nederland aan Kempweg Aanvragen uiterlijk tot 1-1-1992 Hinderwet Bekendmaking Hinderwet Hinderwet 3 22 EEL EN MAAS Donderdag 28 november - Pagina 23 RAADHUIS VENRAY Badhuisstraat 1 elefoon 04780-23333 orrespondentieadres: "ostbus 500 i800 AM VENRAY penlngstijden: laandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 100 uur. afdeling Bevolkingszaken is te- geopend op donderdag van 530 tot 17.00 uur. fen deze openingstijden kan uitslui- snd na telefonische afspraak worden jgeweken. ipreekuren b. en w. uitsluitend te lezoeken na telefonische afspraak la de stafeenheid bestuurson- lersteuning, tel. 04780-23269, al tén vóórmiddag, irgemeester LF.H.A.B. Waals laandag van 10.00 tot 11.00 uur Igemene bestuurszaken: gewestelij- s en intergemeentelijke samenwer- ang, bestuurlijke koördinatie; ppenbare orde en veiligheid; voor- chting en inspraak algemeen; dorps n wijkraden; personeel, organisatie n informatica; interne dienstverle- ling; ekonomische zaken: bevorde- ling werkgelegenheid, markten en lermissen, handel en middenstand, «vordering toerisme, bedrijfs- en rinkelvestiging. Wethouder .M.A.A. Hoppenreijs-de Loo loco-burgemeester) laandag van 10.00 tot 11.00 uur. nilieuzaken: algemeen milieubeleid, linderwetszaken, afvalverwerking, nestverwerking, bodemsanering; naatschappelijke zorg: gezondheids- torg, maatschappelijk werk, ouderen- torg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele ninderheden; sociale vernieuwing; mancipatie. Wethouder LH.M.O. Truijen jlaandag van 10.00 tot 11.00 uur. Inanciën: belastingen, gemeentega- énties (hypotheken); openbare wer- #n: wegen, riolering, reiniging, jroen, verkeer en vervoer; agrarische laken: ruilverkaveling, beheer en ver- mop landbouwgronden, wthouder LM. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. tiimtelijke ordening; volkshuis- jesting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; rondbedrijf (m.u.v. beheer land- wuwgronden): beheer eigendom- pen; exploitatie bestemmings plannen; grondverwerving; pnduitgifte. Wethouder fcJ.H. Driessen (riaandag van 10.00-11.00 uur. :ulture zaken: muziekschool, mu- leum, schouwburg, bibliotheek, mo- lumentenzorg, oud archief, culturele «renigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; portzaken; rekreatie; jeugd- en jon- lerenwerk; akkommodatie-aangele- iheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; leropvang. Op maandag 2 december a.s. oidt een openbare vergadering ge- ouden van de commissie ruimte- jke ordening en volkshuisvesting, mvang 18.00 uur in kamer 127 'an jan het raadhuis. e agenda luidt als volgt: jj Opening en mededelingen. Spreekrecht publiek. Ingekomen stukken, elei Vaststelling verslag vergadering 4 nov. 1991. Behandeling afdoenings-/aan- dachtspuntenlystje d.d. nov. 1991. Gewestelijke zaken. Concept-raadsvoorstellen tot het nemen van voorbereidings- besluiten. a. T.b.v. het vestigen van een mestverwerkingsfabriek nabij het bedrijventerrein Ys- selsteyn; b. T.b.v. het uibreiden van het tuincentrum aan de Langstraat 133 in Venray; c. T.b.v. het bouwen van vier woningen j|| aan de Binnenhof in Oostrum; d. T.b.v. het uitbreiden van een pluimveestal aan de Casten rayse- weg 2 in Oirlo. Concept-raadsvoorstellen tot het aangaan van grondtransakties. In verband met St. Nicolaas zal de leling burgerzaken op donderdag december a.s. geopend zijn van I 1-00 tot. 15.30 uur. Jlet raadhuis is op die dag vanaf •00 uur gesloten. Volgende week gaat de drie maandelijkse ophaalronde van het Klein Chemisch Afval (KCA) weer van start U ontvangt daarover zoals gebruikelijk een brief van burge meester en wethouders met daarop aangegeven de ophaaltijden en lo- katies. Het gescheiden houden van KCA van het 'gewone' afval is slechts één aspekt van een milieu-vriendelijke afvalinzameling. Zo bestaat er naast het apart houden van KCA ook de mogelijkheid om zelf Groente-, Fruit- en Tuinafval (GFT) te verza melen en te verwerken. Daarvoor zijn door het afvalverwerkingsbe drijf VAM speciale compostvaten ontwikkeld. Indien u zelf uw eigen GFT-afval verwerkt komt er op jaarbasis per gezin gemiddeld zo'n 300 kilogram minder afval in de vuilniszakken ofwel zo'n 3.500 ton per jaar in de gemeente Venray. En bovendien kan het verwerkte materiaal voor de verbetering van de grond in de eigen tuin worden hergebruikt. Dat biedt voordelen voor het milieu door hergebruik van natuurlijke grondstoffen op dezelfde plaats waar deze aan de grond zijn ont trokken èn voor de kosten van de Burgemeester en wethouders van. Venray hebben in hun vergadering van 26 november 1991 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het wijzigen van een verleen de bouwvergunning d.d. 24-10-89 no. 1208 (onderdeel berging) van RJ.G. Wismans, Coppelenberg 18 te Merselo; het uitbreiden van een wo ning aan de Knopkruid 47 te Ven ray t.n.v. H.G.M. Moorrees; het uitbreiden van een wo ning aan de Knopkruid 49 te Ven ray t.n.v. A.P.M. de Klein; het bouwen van een tennispa- viijoen aan de Kempweg 150 te Ven ray t.n.v. Tennisclub Venray p.a. de heer H. Janssen, Arkstraat 21; het bouwen van een woning aan de Silvesterweg 14 te Venray t.n.v. M.H.G. Steegs, Deken Ber denstraat 21; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Haalakker 49 te Oirlo t.n.v. A.K.W. Lemmen; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Rochusstraat 12 te Venray tm.v. RJ.G. Winnen; het intern verbouwen van een bedrijfsgebouw aan de Haag 26 te Merselo tn.v. Tuinbouwvereniging Merselo; het plaatsen van een overkap ping aan De Hulst 10 te Oostrum t.n.v. Autoschadebedrijf De Hulst; het bouwen van een rund veestal aan de Timmermannsweg 120 te Ysselsteyn t.m.v. Maatschap Pijnenborg; het uitbreiden van een wo ning aan de Dep. Petersstraat 4 te Oirlo t.n.v. W.M.B. Jacobs; het verbouwen en uitbreiden van een woning aan de Bróekweg 14 te Venray tn.v. F.J.J.M. Rooymans; het bouwen van een woning aan de Pelgrimslaan 15 te Smakt tn.v. P.M.L.J. Bonants, St Jozeflaan 52; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Etudestraat 24 te Venray tn.v. P.J.A. Claessens; het bouwen van een machine opslagloods aan de Veulensewater- weg 23 te Veulen tn.v. A.J.M. Classens-, het verbouwen van een boer derij aan de Wanssumseweg 19 te Venray tm.v. Zadelmakerij- en Snel- transportondememing Creemers, Hoenderstraat 89; het uitbreiden van een kweek kas aan de Ericaweg 5 te Oirlo tn.v. B.H.C. Geven; het bouwen van een zeugen- stal aan de Veulensewaterweg 23 te Veulen tn.v. A.J.M. Claessens; het uitbreiden van een wo ning aan de Vullingsstraat 39 te Castenray tn.v. M.P.G. Keijsers; het aanbouwen van een garage aan de Past Verheggenstraat 11 te Castenray tm.v. M.H.J.J. Strybos; het uitbreiden van een wo ning met een keuken aan de Deur- neseweg 138 te Ysselsteyn tn.v. M.J. Claessens; het intern verbouwen van een kledingzaak tot schoenenwinkel aan de Grotestraat 53 tn.v Hoogen- bosch Beheer b.v. te Den Bosch. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals afvalverwerking en dus (op termyn) voor het tarief van de afvalstoffen heffing. De gemeente Venray stimuleert het zelf-composteren door een één malige subsidie te verstrekken op de aankoop van zo'n VAM-compos- teringsvat Deze zijn te koop by de plaatselijke LLTB-vestigingen en kosten ƒ149,- per stuk. De gemeente subsidieert een bedrag van ƒ65,- in de aanschafkosten. Dit bedrag wordt meteen bij de aankoop ver rekend. Als u hierover nog wat meer wilt weten, dan kunt u kontakt opne men met de heer G. Josten van de afdeling Openbare Werken, tel. 23398. Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het plaatsen van een hekwerk aan het Rector Meierpad te Oostrum t.n.v. het Kerkbestuur O.L. Vrouw Geboorte Oostrum p.a. Ran den rade 85; het plaatsen van een fietsen berging en serre aan de Haalakker 37 te Oirlo t.n.v. J.A.M. Maas; het bouwen van een werk plaats en stallingsruimte aan de Pe ter Janssenweg 11 te Ysselsteyn t.n.v. LLTB Ysselsteyn; het wijzigen van een verleen de vergunning voor de bouw van een woonhuis aan de Langeweg 115 t.n.v. G.A.M. Reynders, Langeweg 96. 1 De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 29 november 1991 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, drs. J.F.HAB. Waals Op woensdag 4 dec. van 17.00-19.00 uur, wordt een open bare vergadering gehouden van de commissie openbare werken, in K19 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Verslag vergadering 91-10. 4. Ingekomen stukken. 5. Mededelingen. 6. Gewestaangelegenheden. 7. Verkoop kavel bosgrond. Voor stel: in te stemmen met de ver koop van een bosperceel nabij de Breevenneweg aan de NV Waterleiding Maatschappij Lim burg, tb.v. uitbreiding water wingebied. Verkocht zal worden een perceel groot 10,5 ha te gen de totaalprys van ƒ157.700,-. 8. Verkoop perceel landbouw grond. Voorstel: in te stemmen met de verkoop van een perceel landbouwgrond, oppervlakte 2 ha. aan de Lollebeekweg. 9. Vervoerregio Noord-Limburg. Voorstel: in te stemmen met de nieuwe opzet en de deelname van de gemeente Venray aan de vervoerregio. 10. Raadvoorstel beschikbaarstel len krediet herinrichting Schouwburg- en Hensenius- plein. Voorstel: in te stemmen met het beschikbaarstellen van een krediet groot ƒ1.840.000,- voor herinrichting van het Schouwburg- en Hensenius- plein. 11. Rondvraag. 12. Sluiting. Op woensdag 4 december a.s. wordt een openbare vergadering ge houden van de commissie milieu, aanvang 18.00 uur in kamer 127 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publieke tribune. 3. Gewestaangelegenheden. 4. Vaststelling verslag vergadering 6 nov. 1991. 5. Ingekomen stukken en mede delingen. 6. Subsidieverzoek Stichting Werkgroep Behoud de Peel. 7. Compostfabriek. 8. Aanvraag NMP+ gelden. 9. Stand van zaken voorbereiding en inzameling GFT. 10. Rondvraag. kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy hinderwetvergun ning hebben verleend aan: H. Janssen, Van Broekhui- zenstraat 61, 5807 AK Oostrum voor het uitbreiden/wijzigen van een varkensfokkery gelegen aan de Van B roe khuizenst raat 61 te Oostrum; Maatschap Van Dyck, Ringweg 10, 5813 BP Ysselsteyn voor het uit- b reiden/wijzigen van een varkensfok- en varkensmestbedryf gelegen aan de Ringweg 10 te Ys selsteyn; S. Nijssen, Puttenweg 56, 5813 BD Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning voor een champignonkwe- kery gelegen aan de Puttenweg 56 te Ysselsteyn. De beschikking en bybehorende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 28 december 1991. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tbt deze datum kan by de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zijn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzy vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Op maandag 2 december a.s. wordt een openbare vergadering ge houden van de commissie sociale zaken, aanvang 18.00 uur in K19 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Ingekomen stukken en medede lingen. 3. Verslag vergadering 4 nov. 1991. 4. Bespreking gewestaangele genheden. 5. Aktiviteitenkalender voorlich ting 1992/dokumentatie beschik baar materiaal. 6. Nota onaangekondigd huis bezoek. 7. Kadernota decentralisatie bijzon dere bystand. 8. Rondvraag. Bij elk agendapunt zal aan de aan wezigen op de publieke tribune ge legenheid worden geboden inspraak te hebben over de aan de orde zynde zaak. De gemeente Venray heeft met Jong Nederland afgesproken dat zy aan de Kempweg een nieuwe ak- kommodatie kan gaan bouwen. In verband hiermee zal een bosperceel groot 2100 m2 aan de Kempweg moeten worden geveld. Het college heeft besloten aan de af deling openbare werken hiervoor een kapvergunning te verstrekken. De velling zal in zelfwerkzaamheid worden uitgevoerd door Jong Ne derland. Afgesproken is dat de velling zal plaatsvinden op korte termyn voor de daadwerkelijke aanvang van de bouw van het nieuwe onderkomen. Als kompensatie voor deze vel ling zal door de gemeente 2100 m2 bos worden aangeplant naby de vis- vyver aan de Wanssumseweg. Informatie over de kapvergun ning kan worden verkregen op de afdeling openbare werken, kamer 232 van het gemeentehuis. De wet werkeloosheidsvoorziening wordt per 1 januari a.s. definitief ingetrokken. Denkt u nog recht te hebben op een uitkering op grond van werkloosheid vóór 1-1-1987, dan aanvragen voor 1 januari 1992. Lees echter eerst onderstaand bericht! Einddatum aanvraagtermijn 31 december 1991 Op 1 januari 1987 trad het nieuwe stelsel van sociale zekerheid in wer king. Als onderdeel daarvan werd een nieuwe werkloosheidswet inge voerd. Deze kwam in de plaats van de oude Werkloosheidswet en de Wet Werkloosheidsvoorziening ofte wel de WWV. Uitkeringsrechten voor de WWV werden opgebouwd door het verrichten van arbeid in dienstbetrekking. Vanaf 1 januari 1987 kunnen geen nieuwe rechten op WWV-uitkering meer ontstaan. Het is de bedoeling dat de WWV op houdt te bestaan. Nu is één van de bijzonderheden van de WWV dat ze geen termijn kent waarbinnen een aanvraag om uitkering moet zijn ingediend. Dus ook oude uitkeringsrechten die al zyn ontstaan vóór 1 januari 1987 en niet hebben geleid tot uitkering over de maximale termijn, kunnen nog steeds geldend worden ge maakt, ook indien men na die da tum werkloos is geworden. Om een einde te maken aan het voortbestaan van de WWV is in ju ni jl. by wet bepaald dat WWV- aanvragen alleen worden toege kend als ze zijn ingediend voor 1 januari 1992. Aanvragen die na deze datum worden ingediend kunnen niet meer tot toekenning van een WWV- uitkering leiden. Wie kan alsnog met sukses een aanvraag indienen? kennisgeving bekendmaking ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zij voornemens zyn negatief te beschikken op een aan vraag om hinderwetvergunning van: Maatschap Claessens, Albi- onstraat 46, 5809 AE Leunen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor .een tuinbouwbedrijf en varkenshoude- ry gelegen aan de Albionstraat 46 te Leunen, doch tegelykertijd, on der het stellen van voorschriften, in afwijking van de aanvraag, een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning te willen verlenen. Dit onder oplegging van voor schriften die nodig zijn in het be lang van het voorkomen of beperken van gevaar, schade of hin der buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking en bybe horende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Ven ray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 12 december 1991. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naaf aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hy daartoe redelijkerwijs niet in staat is ge weest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. De bezwaar schriften moeten schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een be zwaarschrift indient, kan verzoeken zyn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Burgemeester en wethouders van Venray maken hierby bekend, dat de raad van de gemeente Venray in zijn openbare vergadering van 26 november jl. heeft vastgesteld de 'Overlastverordening Venray'. Deze verordening ligt gedurende één maand voor eenieder ter inzage in het raadhuis, kamer 031. De 'Overlastverordening Venray' treedt in werking met ingang van vrydag 29 november 1991. Burgemeester en wethouders van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, sekretaris Deze aanvraagtermijn is vooral belangrijk voor vrouwen, die vóór 1 januari 1987 geen WWV kregen door de kostwinnerseis, maar daar voor nu wél in aanmerking kunnen komen. Zy kunnen uitkering krij gen als ze werkloos zyn, soms zelfs met terugwerkende kracht (met in gang van een datum vóór de datum van aanvrage) over een periode van werkloosheid in het verleden. De aanvraagtermijn is ook belangrijk voor mensen die voor 1 januari 1987 tijdens een WWV- uitkering zijn gaan werken als zelf standige. Hun uitkering werd daar door beëindigd. Als zij gestopt zyn of stoppen als zelfstandige te wer ken en werkloos zijn geworden of nog worden, kan hun eerdere WWV-uitkering herleven voor het gedeelte dat nog niet is uitgekeerd. In principe kunnen zij uitkering krijgen vanaf de datum van aanvra ge, als zij dan tenminste werkloos zijn. Dit zijn de twee belangrijkste ka- tegorieën, die nog in aanmerking kunnen komen voor uitkering. Het is echter niet uitgesloten dat ook anderen aan de vereisten voor een uitkering voldoen. Wie heeft in elk geval geen recht meer op een WWV-uitkering? Zoals hierboven reeds vermeld, worden rechten opgebouwd uit ar beid in dienstverband. Na 1 januari 1987 kunnen geen rechten meer opgebouwd zijn. Konkreet betekent dit dat de WWV-rechten moeten zijn opgebouwd vóór 1 januari 1987 wil men alsnog aanspraak kunnen maken op een WWV-uitkering. Het kennisgeving bekendmaking ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zij voornemens zyn hinderwetvergunning te verlenen aan: W. Gellings, Grootdorp 8, 5815 AD Merselo voor een nieuwe de ge hele inrichting omvattende vergun ning voor een varkensfok- en varkensmestbedryf gelegen aan het Grootdorp 8 te Merselo; P. Kusters, Hoop weg 38, 5801 HR Venray voor een nieuwe, de ge hele inrichting omvattende vergun ning voor een mestkuikenhoudery gelegen aan de Beekweg 83 te Merselo; M. Peeters, Heidseschoolweg 4, 5812 AK Heide voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een rundvee- en mestvarkensbedryf gelegen aan de Heidseschoolweg 4 te Heide; Maatschap Peters, Timmer mannsweg 90, 5813 AP Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning voor een rundveehouderij en legkippen- bedryf gelegen aan de Timmer mannsweg 90 te Ysselsteyn; H. Classens, Boddenbroek 3, 5808 AK Oirlo, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning voor een pluimvee- opforkbedrijf gelegen aan de Bod denbroek 3 te Oirlo. Dit onder oplegging van voor schriften die nodig zijn in het be lang van het voorkomen of beperken van gevaar, schade of hin der buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking en bybe horende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Ven ray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 12 december 1991. Tbt deze datum kunnen de stuk ken pok, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hy daartoe redelijkerwijs niet in staat is ge weest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. De bezwaar schriften moeten schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een be zwaarschrift indient, kan verzoeken zyn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken heeft dus geen zin een aanvraag in te dienen gebaseerd op gewerkte dagen na 1 januari 1987. Ook als WWV-rechten zyn opge bouwd voor 1 januari 1987 is het niet vanzelfsprekend dat een uitke ring wordt toegekend. Er zyn nl. twee belangrijke uitzonderingen, tw.: 1. men heeft reeds ingevolge de WWV gedurende de maximale uitkeringstermyn uitkering ge noten na het opbouwen van de rechten; 2. er zijn weer nieuwe rechten voor een uitkering tengevolge van werkloosheid ontstaan. Nadere informatie en aanvragen Indien u op basis van bovenstaan de informatie meent alsnog recht te hebben op een WWV-uitkering dan kunt u een aanvraag indienen bij de afdeling sociale zaken van de gemeente. Postbus 500, 5800 AM Venray. Mocht een en ander niet duide lijk zijn of twijfelt u of er in uw geval nog wel aanspraken op een WWV-uitkering bestaan, infor meert u dan bij deze afdeling, tele fonisch bereikbaar via nummer 04780-23339. kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zy negatief hebben be schikt op een aanvraag om hinderwetvergunning van: J. Dobbe, Kempkensweg 1, 5813 AE Ysselsteyn, voor een ex art. 6a van de Hinderwet uitbrei- den/wyzigen van een varkenfok- en rundveebedrijf gelegen aan de Kempkensweg 1 te Ysselsteyn, doch tegelykertijd, onder het stellen van voorschriften in afwijking van de aanvraag, een nieuwe de gehele in richting omvattende vergunning hebben verleend; W. Janssen, Hoofdstraat 46 5808 AV Oirlo voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning voor een varkensfokbe- dryf gelegen aan de Hoofdstraat 46 te Oirlo, doch tegelijkertijd, onder het stellen van voorschriften, in af wijking van de aanvraag, een nieu we, de gehele inrichting omvattende vergunning hebben verleend; J. Vissers, Twistweg 4a, 5816 AE Vredepeel, voor het uitbreiden/ wijzigen van een mestvarkens- eh rundveehouderij gelegen aan de Twistweg 6 te Vredepeel, doch tege lykertijd. onder het stellen van voorschriften, in afwijking van de aanvraag, een uitbreiding/wijzig gingsvergunning hebben verleend. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 28 december 1991. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Tbt deze datum kan by de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroep schrift worden ingediend door de aanvrager en degenen die tegen de aanvraag om vergunning tydig be zwaren hebben ingediend. Ook de genen die om gegronde redenen niet in staat zijn geweest bezwaar te maken, kunnen een beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven hage. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken

Peel en Maas | 1991 | | pagina 23