OOK Red Stars Midgetgolf Buitenlust Atletiekvereniging Venray-Regio St. Christoffel Tennisclub Rodhe Triathlon Vereniging regio Venray Trimclub Venray Tennis Schietvereniging De Roos Darts Ruitersport St Jan Merselo Duivensport H.S.V. 't Alvertje H.B.S. Diana H.S.V. de Roerdomp SV Phoenix '75 Jeu de Boules Club J.B.C. Venray 80 Spio Zaalhockey M.H.C.V. Biljarten Sportivo Overloon Sporthal H.V. Manual LÜ'EEL EN MAAS Donderdag 28 november - Pagina 21 Red Red Dames kampioen Eigenlijk onverwacht heeft het amesteam het kampioenschap wr zich opgeëist Het versloeg paarae met 8-2 en werd zo onbe- Bikbaar voor de konkurrentie. Bed Stars ving met 4 punten Dorsprong de reis naar Haarlem in. Maar het was niet helemaal Binst op de uitslag. De eerste wed- ryd was tegen twee tegenstand ers op een krappe 6-4 overwin ing uitgelopen. Ria van Rijswyk >eelde de openingswedstrijd en ette Red Stars op een voorsprong, rica vaii Hooff moest haar tegen- iandster feliciteren maar Wilmie euren bleef aan de goede kant van e score. Het dubbel van de gezusters Van jjswijk leverde een nederlaag op 5-2). Hierna het Red Stars zien de odige routine in huis te hebben, ander nog maar een nederlaag te liden werd de wedstrijd uitge- eeld, met als uitslag 8-2. Hiermee wam het Venrayse team op een oorsprong van 10 punten op de onkurrenten. En dat was. tot ie- ers verrassing, voldoende voor het ampioenschap. De laatste wed- tryd van het seizoen, zaterdag a.s. egen JCV is nog slechts een forma- iteit Proficiat! Heren onderuit Het herenteam leed zaterdag de erste nederlaag van dit seizoen, en fel tegen Veldhoven. Het was me- een fataal, omdat hiermee de kam- uoenskansen verkeken zijn. Red Hars moest winnen om zo de drie lunten achterstand goed te maken, [aar in de beginfase bleek al dat dit Qoeilijk zou worden. Bart Lefel ver oor de eerste wedstrijd met 19 in Ie 3e game van jeugd-international larco Bottram. Ook Paul Comelis- ien moest met twee keer 2 punten erschil het onderspit delven tegen indriessen. Ronald Bogaard pakte [e winst tegen Peter Maatman. Het lubbel Comelissen/Bogaard kon liet tot winst komen, toen daarna tart Lefel wederom met minimaal -erschil verloor was een afstraffing aby (4-1). Echter na de pauze leek het ty te 1! keren. Ronald versloeg zijn angst- [egner Bottram. Hierna kwam de reekparty. Paul Comelissen had rouwe Fortuna niet op zijn hand verloor van een ontketende laatman (5-2). Bogaard en Lefel. trachten de aansluiting tot stand 54) maar ook in de laatste wed- dry d moest Paul in drie games de winst aan Veldhoven laten. Door de- !e nederlaag heeft Red Stars 5 pun- achterstand, die by na (onmogelijk in de laatste wedstrijd i legen DHC goedgemaakt kunnen worden. Diversen Meisjes 4 heeft het kampioen schap behaald in de 3e klasse A. Ge- •zien het feit dat de meisjes nog I maar zo kort spelen is dit een pri- J ma prestatie. Zo als u weet kunt u het oud pa pier bij Red Stars inleveren. By voorkeur op dinsdagavond, dan is Jac Linders aanwezig om het in de container te doen (18.30-20.00 uur). Zondag wisten maar liefst 11 van de 16 Red Stars jeugdspelers zich te kwalificeren in de regionale ronde van de meerkampen in Baarlo. Op zondag 15 dec. wordt u in de gelegenheid gesteld het le da mesteam te feliciteren. De receptie begint om 14.00 uur. Uitslagen: Heren: Veldhoven-Red Stars 1 Red Stars 2-De Kroon 1 Red Stars 3-TTCV/Nedlin 2 TTC 2-Red Stars 4 Stars 5-'t Belke 2 Koningslust 2-Red Stars 6 Stars 7-DVO 2 Looping 2-Red Stars 8 TTC 4-Red Stars 9 Stars 10-Blue Star 7 Stars 11-Helden 4 Dames: Spaame 1-Red Stars 1 Jongens: TOGB 1-Red Stars 1 Twenty one Up 1-Red Stars GTTC 1-Red Stars 3 Red Stars 4-Blue Star 1 Red Stars 5-Blue Star 3 Meisjes: ed Stars 1-Maasmeppers 1 ed Stars 2-Helden 1 Red Stars 3-ATTC77 1 Red Stars 4-Maasbree 2 6-4 6-4 2-8 4-6 8-2 9-1 6-4 uitgest. 7-3 3-7 4-6 1-9 7-3 8-2 1-9 8-2 6-4 6-4 8-2 9-1 Het te weinig kunnen spelen op de afdeling 1 banen (lange banen) levert ons over het algemeen te wei nig ervaring op om bovenin te kun nen eindigen. Doch het belangrijk ste is en blijft niet alleen het meedoen, maar ook de nationale en Internationale kontakten en daar naast het golfplezier. Zo verging het fok onze leden die afgelopen week-, end te gast waren op het internatio nale toernooi te Woensel in Eindhoven. Donderdagavond (vandaag) vindt »eer de volgende ronde van ons kaartprogranima plaats, aanvang is Uiteraard om 8 uur in zaal Van Dijk i Oostrum. Voor het komende weekend staat de tweede uitwisseling gepland voor het indoorgolven. Dit vindt de- se keer plaats te Oostrum en zoals éenieder weet beginnen we om half Üen. Plaats en tydstip van vertrek sal komende donderdag geregeld borden. Trainingen Zaal: Maandag 17.00-18.00 uur: Pupillen. Woensdag 18.00-19.00: Ju nioren C; 19.00-20.00: Junioren D; 20.00-21.00: Junioren A/B en Se nioren. Baan: Dinsdag: 18.00-19.00 uur Junioren C; 19.00-20.30 A/B- junioren, Senioren en Lopersgroep. Donderdag 19.00-20.30 uur: Lopers- en Rekreantengroep. Bos: Zaterdag: 10.30-12.00 uur Pupillen, Junioren D en Re- kreanten. Uitslagen: Atleten van AWenray hebben za terdag 23 nov. jl. onder ideale weersomstandigheden deelgeno men aan een wegwedstryd over 7 km in Swartbroek. De wedstrijd ging over een vlak, hard parcours met één obstakel: 'n lange wentel trap omhoog. Tyden: Maijo v. Heyster 28.05 (eerste vrouw); Lian- ne Verhoeven: 30.20 (2e) en Wim Harrewyn 31.55. Coopertest Op donderdag 28 nov. is er om 19.00 uur coopertest op de atletiek baan. Deelname voor leden is gra tis. Voor niet-leden kost deelname ƒ1,-. Teldienst hebben: Paul Fessl, Syf Roos, Paul Jansen, Wim Iteunis- sen en Jos Verlinden. Starter: Rob Garson of Ger Cybulski. Loop De oriëntatieloop die gepland stond voor 30 nov. a.s. moet door omstandigheden verschoven wor den naar 21 dec. Grote deelname gewenstl Om 10.30 uur worden in het clubgebouw groepen gevormd. Er is gebleken dat de kinderen er niet allemaal in slagen dat zelf te doen. Wedstrydkalender 1 dec.: Zandboscross Deume 7 dec.: Herfstloop Eindhoven 8 dec.: 2e Keiencross Uden 15 dec.: St. Nicolaascross Heythuyzen 21 dec. Elfermeerloop Roermond 22 dec.: Quincross Gennep. Gymnastiekvereniging Maandag 25 nov. jl. hielden we onze jaarlijkse ledenvergadering. Ongeveer 35 leden bezochten deze vergadering. De voorzitter opende de vergadering en ging in zijn voor woord o.m. in op de festiviteiten van het 70-jarige bestaan van de vereniging. W. Boom, J. van Daal en A. Heethuis waren aftredend en herkiesbaar. Allen werden met al gemene stemmen herkozen. Aftre dend en niet herkiesbaar waren J. Berghmans, K. Arts en A. Pypers. De heren M. Albers en J. de Bruijn meldden zich als nieuwe bestuursleden en werden met alge mene stemmen gekozen. De dames N. Spee en A. Raymakers hadden dit jaar de kas gekontroleerd en alls goed bevonden. Tydens deze jaarvergadering werd afscheid genomen van Wim Giliam en John Weyers. Ook drie le den van het bestuur gingen Christoffel verlaten. K. Arts, lid van de technische commissie en A. Py pers, die vele jaren de belangen bin nen het bestuur behartigde van de dames vonden dat het tijd werd om op te stappen. We hadden dit jaar een jubilaris, de heer J. Berghmans. Tijdens onze feestavond op 2 nov. jl. ontving hij voor 40 jaar bestuurslid de gouden speld van verdiensten van de KNGB. Op deze avond werd hy be noemd tot erelid van de vereniging. John, van harte proficiat. Nadat de scheidende leden voorzien waren van een presentje, een drankje en een bloemetje werd de avond af gesloten met een oriëntatietoeht. Uitslagen: Drop Shot-De Malers 1-7 De Femielie-Top Spin 8-0 Kruidenbuiltjes-De Kruijff 5-3 De Vrijbuiters-DAS 5-3 Programma zaterdag 30 nov.: Twenty-Fourty-De Meppers 17.00 Ballenrapers-De Krakters 17.45 KZO-One In 20.00 Flop-Half Volley 20.45 Algemene ledenvergadering Vooruitlopend op de mededelin gen in ons clubbad One In, dat me dio december bij u in de bus zal vallen, delen wy u mede, dat de al gemene ledenvergadering wordt gehouden op: woensdag 8 jgn. 1992 in café-zaal De Kar klingel (J. v. Dyk), Mgr. Hanssenstraat 29 te Oostrum. Aanvang 19.30 uur! In vermelde One In treft u verder alle stukken aan met betrekking tot deze balngrijke vergadering. Middels Peel en Maas zullen wy u op de hoogte houden van de juiste datum van bezorging van het club blad. Mocht u dus geen One In ont vangen neem dan direkt kontakt op met het sekretariaat. BEDRIJFSKUNDIG ADVIESBUREAU bedrijfskundige begeleiding voor midden- en kleinbedrijf Patersstraat 19, 5801 AT Venray Telefoon 04780-13155 Op zondag 17 nov. werd de Zeven- heuvelenloop in Nymegen gehou den. Deze wegwedstrijd ging over 15 km. Van de 4.500 deelnemers wa ren 2 atleten van onze vereniging. Frank van Meyel en Peter Gom- mans liepen samen deze zware loop en na 1.05.44 uur kwamen ze over de eindstreep. Het was een zeer sfeervolle wedstryd die de moeite waard was om er aan deel te nemen. HeUe Vullings presteert goed In de Warandeloop te Tilburg kwam Helle Vullings afgelopen zon dag tot en zeer goede prestatie. In de damesloop over 4.300 meter kwam ze als 13e over de finish. Deze 13e plaats in een sterk nationaal deelneemstersveld is zeer goed. De eindtijd van Helle was 14.44 min.. Mededelingen Bij de zwemtraining van vrydag van 19.00-20.00 uur kunnen de le venspartners van triatleten mee- zwemmen. Meer info by het bestuur. Train ingsty den: Vrijdag: 19.00-20.00 uur Zwem men in De Sprank. Zaterdag: 15.00-16.30 uur Lopen, byeenkomst parkeerplaats oude zwembad. Zondag: 10.00 uur Fietscross, bij eenkomst parkeerplaats oude zwembad. Dinsdag: 19.00-20.00 uur Zwem men in De Sprank. Woensdag: 19.00-20.30 uur Baan- training. Wedstrydagenda 1 dec.: Zandboscross Deuren 15 dec.: Steegbergcross Sevenum 22 dec.: Quincross Afferden 26 dec.: Kerstcross Meterik. Trimclub: In en rondom Venray zie je het aantal trimmers en joggers weer sterk toenemen. Veel mannen en vrouwen gaan inzien dat hun li chaam duidelyk profyt heeft van regelmatig lopen. Ervaring heeft echter geleerd, dat het, vooral wan neer het werkelyk aankomt op het doorzetten, waarmee men begon nen is, het alléén bezig zyn soms een probleem kan zyn. Waarom niet het besluit genomen om aan te sluiten by de trimclub. Niet gebon den zyn, geen kontributie, niet zo prestatie gericht, meer ontspannen bezit zijn, gezamenlyk lopen in en rond Venray op vaste tyden. Vooral het samen bezig zyn met gelyke in teresse kan een goede stimulans zijn om de gezochte konditie, uit houdingsvermogen of andere goede kanten, die aan het trimmen ver bonden zyn, te (herontdekken, maar vooral ook in stand te hou den, om de duidelyke positieve ver anderingen in geest en lichaam te ervaren. Onze aktiviteiten: Lopersgroep: Zaterdagmorgen: duurloop van 3, 5 of 10 km op het Rank Xerox- circuit. We vertrekken om 8.00 uur vanaf hoofdingang RX. Maandag- en donderdagavond: vertrek om 18.30 uur vanaf St. An- thoniusveldweg 1. Doel: konditie- looptraining over 10 km op harde ondergrond voor langere afstand, route singels Venray Trimmers: Zondagmorgen op het Lorbaan- circuit een gevarieerd trim pro gramma. We verzamelen en vangen aan om 9.00 uur by parkeerplaats wandelcircuit. Inlichtingen verstrekt gaarne: R Loomans, Ouverturestraat 14, Ven ray, tel. 85384. MIX BEDRUVENKOMPETITIE DE SCHAAPSKOOI B-poule: Greenpeace 4 (16) Airtechnic Ventioelde 4 7) AMV Venray-Helmond 4 (17) Siroen Speelautomaten 4 (10) Dumphandel Venray 6 (16) Bouwmij Janssen 2 4) A&S Intersport 8 (22) Cor Paint 0 0) tussenstand Uitslag kompetitie: Helden 1-Leunen 1 1093-1106 Beste schutter: W. Koenen, 286p. Leunen 2-Koningslust 1 1069-1003 Beste schutter: Th. Strybos, 276p. Sevenum 2-Leunen 3 1063-1031 Beste schutter: W. Baltussen, 264p. Leunen 4-Sevenum 3 977-986 Beste schutter: P. Willemsen, 258p. Zondagmiddag houdt café de Peelhaas weer een toernooi voor de vlees- en levensmiddelenpakket ten. De aanvang van het toernooi is om half twee en degenen die hier aan mee willen doen kunnen zich voor een bedrag van 5 gulden tot tien vóór half twee laten inschry- ven. Wy hopen op een goede op komst van vooral onze eigen leden. Tot zondagmiddag! Afgelopen weekend is in Seve num een indoor selektie spring- wedstryd voor landelijke ruiters gehouden. Jan Janssen wist met Flash Point en Farrier een foutloos parcours te ryden in de klasse licht Tydens de barrage bleef h\j niet foutloos, toch wist hy met Flash Point nog de 11e plaats te be halen en viel dus in de pryzen. In Ysselsteyn, waar een selektie dressuur wedstryd voor ponyrui- ters werd gehouden, wist Aubje Poels met Cassidy in de klasse DL1 een 5e plaats te behalen met 122 punten. P.D.V. DE ZWALUW Morgen, vrijdag 29 nov., is de prijsuitreiking van de gewonnen kampioenschappen in het afgelo pen seizoen. Wy verwachten niet alleen de kampioenen, maar alle le den met hun dames op deze, ieder jaar, gezellige avond. 'Het bestuur doet d'r best en aan de leden volgt de rest'. Dus zien we iedereen op deze avond. Zaterdag 23 nov. was de koppel- wedstryd van de Roerdomp. Hier wisten de koppels Peter Cuppen/ René Wynhoven en Pieter Kunen/ Rob Wynhoven zich in de prijzen te vissen. Zondag 24 nov. was late Winter koning voor de lange hengels. Uit slag: 1. Antoon Langenkamp; 2. Henk Theeuwen; 3. Peter Cuppen; 4. René Wynhoven en 5. Harry Theeuwen. Zaterdag 30 nov. koppelwedstrijd van Kessel. Er wordt gevist in de ha ven van Blerick. Voor deze wed stryd opgeven bij P. Kunen, tel. 077-662920. zo spoedig mogelijk, het aantal koppels is beperkt. Zondag 1 dec.: Tweede Winterko ning lange hengels, bijeenkomst om 07.30 uur bij René. Zondag werd te Neer de ontmoe ting verschdten tussen GS en het OOL. A. Thijssen en M. Thys'sen be haalden daar goede resultaten. By Houts Welvaren te Helmond behaalde D. Thyssen een geode score. Donderdag 9e OC. Deze wordt ge houden op de banen van St. Se- bastiaan Heide. Vrydag 3e indoor wedstryd te Venlo by EHS, aanvang 19.30 uur. Zondag 4e aspiranten DW te Ys selsteyn, aanvang 10.30 uur. Tydens de zaterdag gehouden koppel van Venray wisten zich in de prijzen te vissen: 'B. v.d. Berk/J. Weys en A. v. Mil/B. v.d. Beuken. Zaterdag a.s. koppel van Kessel. Opgeven tot donderdagavond uur by H. v.d. Heuvel, tel. 04780-86569. Zondag onderling vissen in 't Leuken. Byeenkomen om 8 uur op de brug. Voor uw nieuwe vergunningen kunt u terecht by H. v.d. Heuvel, Langeweg 38, Venray en V. Grootels Hengelsport, Stationsweg. Avoc - Phoenix 0-3 Ook deze wedstrijd tegen de ko ploper, ging verloren. Tbch moet je niet konkluderen uit deze uitslag dat we weggespeeld zijn. We trok ken ons namelyk duidelyk op aan het spel van onze tegenstander. Zo als bekend: verliezen is niet verve lend als je daarbij het gevoel hebt dat je lekker hebt staan spelen. Ook de setstanden, waarbij we 8 of 10 punten per set verzamelden, laten zien dat we niet zonder slag of tegenstoot verloren. De volgende wedstryd is tegen VC Velden: een thuiswedstrijd om 19.00 uur tegen een tegenstander waar we de toch de nodige punfjes moeten zullen verzamelen. Dames 2 speelt om 17.00 uur tegen Brovoc. Op zondag 24 nov. jl. hebben 2 tri- plets van onze vereniging meege daan aan het Swentiboldtoemooi in Asten. Op dit goed bezette toernooi heeft het triplet E. Zeelen, M. Zee- len en F. v.d. Berg in 5 wedstrijden -2 en het triplet F. v. Erp, T. v. Erp en A. Geurts in 5 wedstrijden 9 pun ten behaald. Wij hopen dat er meer mensen zich opgeven voor de diver se toernooien in de regio. Vergeet nietje bytyds op te geven voor het Kersttoernooi. Als er men sen zyn die geen vast doublet heb ben, kunnen zij zich ook alleen opgeven. De wedstrijdleiding pro beert dan doublets samen te stellen. De volgende ledenvergadering zal worden gehouden op donder dag 12 december a.s. in het Camil- lushuis (op terrein PCV) te Venray, aanvang 19.30 uur. Op de agenda zal in ieder geval worden opgenomen een stemming over gewyzigde voorstellen omtrent de overgang naar De Sprank. De agenda volgt in Peel en Maas van 5 dec. Verder in het zwembad en het Spio-huis (Marktstraat 8). WEDSTRUDZWEMMEN Zondag 1 dec.: Land. ver. komp. Distrikt le afd. te Veldhoven. Aan vang wedstrijd 9.30 uur, vertrek vanaf de Wetteling om 8.00 uur. Dit geldt voor de volgende kinderen: Maaike, Femke, Cindy, Susanne S, Suzanne v.d. W., Nicole H., Nicole Tr., Marloes, Chantal, Heidi, Mieke, Thmara, Wieteke, Joyce, Saskia, Dong Mi, Yvonne, Paul, Dirk, Ro bert, Ronald, Mariet, Roel, Mario, Remco. Christian, Joost Jeroen, Kay, Roy, Judith, Miijam, Ruud Brandts. Vervoer: Fhm. Bonants, Engels, Jakobs, Hanen, Heijnen, Janssen (Cindy), Linskens, Roelofs, Schoe- ber; res.: fam. Will ems. KUNSTZWEMMEN Op zondag 8 dec. gaan we naar de 2e kompetitiewedstrijd te Blerick. De vertrektyd is 12.00 uur bij de Wetteling en niet om 12.30 uur. Denk aan de 3,50.. Vervoer: zie rylyst. Vrydag a.s. sinterklaasavond van 19.00-21.00 uur in het Spio-huis. WATERPOLO Training: Heren: dinsdag van 22.15-23.15 uur en vrijdag van 21.15-22.15 uur; Dames: zondag van 10.00-11.00 uur; Jeugd: zondag van 11.00-12.00 uur. Vanaf 1 dec. 1991 zijn de trainin gen in het nieuwe zwembad De Sprank. De nieuwe trainingstijden worden voorlopig: Heren I en H: maandag en vrij dag van 22.00-23.00 uur. Heren, Jeugd en Dames: maan dag en woensdag van 19.00-22.00 uur. Pupillen: dinsdag en donderdag van 18.00-19.00 uur. Programma zaterdag 30 nov.: Heren 1-Lutra 1 v.17.30 Boxmeer. W.officials: P. Flinsenberg, Hilda v. Osch en Y. Beckers. Heren 2-De Rog 2 v.17.00 Boxmeer. W.officials: P. Brands en Jacco Smits. Dames 1-RZ 1 v.16.15 Boxmeer. W.officials: P. Brands en Jacco Smits. Programma zondag 1 dec.: RZL-Heren Jeugd v. 13.00 Deume. Tempo 1 - Heren 1 15-7 De eerste nederlaag was afgelo pen zaterdag een feit. Een sterk ge motiveerd Tempo had zich goed voorbereid op Spio. In het thuisbad, met lage vloerbodem was het voor Spio moeilijk spelen. Ook onze top scoorder Ruud Brands werd gemist, zodat er door Spio te weinig werd gescoord. Door in het begin kansen te laten liggen, kreeg Tempo snel grip op de wedstrijd. Onder aan moediging van hun supporters werd de stand uiteindelijk 15-7 en werd ons nog een prettige dag ver der gewenst. De stand blijft verder ongewyzigd en blijft Spio aan kop. Komend weekend worden reeds de eerste wedstrijden gespeeld voor de zaalkompetitie. Dat zyn de vol gende wedstrijden: Programma zaterdag 30 nov. Mcl: Venlo-Venray 15.05 Programma zondag 1 dec.: Hl: Geldrop-Venray 19.00 Dl: Venray-Blerick 20.45 Jbl: Geleen-Venray 11.00 Jb2: Venray-Concordia 19.30 Mal: Maastricht-Venray 13.00 De hallen waar de wedstrijden gespeeld worden staan vermeld in Peel-Push 10 en in .draaiboeken waarvan elke coach er drie heeft ge kregen. Scheidsrechters Komende gondag worden ook al weer de eerste wedstrijden in sporthal De Wetteling gespeeld. Daar zyn de volgende scheidsrech ters voor opgesteld: Zondag 1 dec.: 19.30 uur: Jb2: Venray-Concordia: Karin Aerts en Leon Staal; 20.45 uur: Dl: Venray- Blerick: Leon Staal en Stijn van Griensven. Wanneer u onverhoopt niet kunt, wilt u dan zelf voor een ver vanger zorgen. In noodgevallen kunt u de kontaktpersoon van de arbitrage bellen, dat is Leon Staal, tel. 04788-2323. Wilt u dit dan wel tydig doen. Scheidsrechtersoverzicht Een totaal overzicht van alle scheidsrechters die opgesteld staan by de zaal-hockeywedstrijden, is ook te vinden in Peel-Push 11. Wijzigingen. De wedstryd van Heren 1 op 9-2-92 in Tegelen wordt verplaatst naar 11-1-92 en wordt dan gespeeld om 12.45 uur in sporthal Gulick. By eventuele vragen van algeme ne aard kunt u zich wenden tot Wim Staal, tel. 81546. D.O.S. Uitslagen: DOS 6-RLZ 2 4-5; DOS 2 (3b)-DOS 1 7-0; OBK-DOS 2 (3b) 4-3. Programma maandag 2 dec.: DOS 2-OGO 1 Oldtimer Lantaarn 2-DOS 6 Overloon DOS 1 (3b)VOP 1 Oldtimer L'67-DOS 2 (3b) Leunen Programma dinsdag 3 dec.: SVD 1-DOS 1 Overloon OBK 3-DOS 5 Oldtimer De Vonkel-DOS Cl Grubbenvorst Programma donderdag 5 dec.: DOS 3-SVD 2 Oldtimer DOS 4-SNA 3 Oldtimer Mededelingen As. zaterdag 30 nov. kan het oud papier gebracht worden by de con tainer die staat opgesteld op het ter rein van Jerusalem. Men kan dan terecht tussen 10.00 en 12.00 uur. (ingang Gasstraat naby de Witte Hoeve). V.O.P. VBB: VOP-De Volle Maan 5-4 Frank Janssen en Eric van Gerven wonnen hun party met 0.95 en 0.86 gem. B: VOP I-De Volle Maan 0-7 KNBB: Jeugd: Serio B-VOP 2-5 Ronnie Derks 1.03 en Ed Strijbosch 0.58 gem. wonnen hun party. VOP-Wapen van Budel 5-2 Ruud Muysers won zijn party met 0.67 gem. De overige punten wer den geschonken daar Budel slechts met twee spelers aangetreden was. P.K. Door P. Volleberg, W. Godschalk en H. Hendriks werd deelgenomen aan de voorwedstrijden 2e klas fi bre. Pierre behaalde 6 matchpun- ten en speelde 3.23 gem., Henk behaalde 8 matchpunten en 3.06 gem., Wilfried heeft zich met 10 matchpunten en 4.07 gem. vermoe delijk voor de finale geplaatst en is gepromoveerd naar de le klasse. V.B.B. Uitslagen kompetitie 91/92: Driebanden: DOS 2-DOS 1 7-0; BCY-DOS 1 5-2; VOP 1-Volle Maan 0-7; OBK-DOS 2 4-3; L'67-HGL 4-3. H. v. Asten, 25b, 0.68 gem. B-klas: OBK 2-HGL 3 9-0; BIOS 2-HGL 4 6-3; Volle Maan 1-OPM 1 6-3; SVD 2-L'67 1 3-6; OBK 2-OGO 3 7-2; OBK 2-OGO 3 7-2; HGL 3-OGO 3 7-2. Oklas: SNA 3-Volle Maan 2 2-7; Anker 2-BIOS 3 5-4; Lantaarn 1-OGO 6 7-2; OGO 4-DOS 5 9-0; BIOS 3-BCY 3 5-4; L'67 2-Anker 2 0-9; Roe- lanzia 1-OGO 4 4-5; OBK 3-Volle Maan 2 7-2; SVD 3-DOS 4 1-8; HGL 5-OBK 3 4-5. G. Hendriks, 12b, 3.33 gem. D-klas: Roelanzia 2-Steeg 2 7-2; Anker 3-HGL 6 2-7; Steeg 2-Anker 3 7-2; BCY 4-BIOS 4 7-2; Lantaarn 3-SVD 4 9-0; BIOS 5-HGL 7 2-7; VOP I-Volle Maan 3 5-4; DOS 6-Roelanzia 2 4-5. R. SMolders, 13 b, 1.77 gem. Standaardteams winnen Het valt niet miee als je pas gepro moveerd bent. Dat ondervinden de Dames 1 van Sportivo. Helemaal in het nieuw gestoken blinken ze uit in hun blauwwitte shirts, maar voor de puntjes moeten ze vechten. Uit 7 wedstryden 7 punten beha len, betekent wisselend sukses. Zo ook tegen Havoc 2, de setstanden 15-10, 15-13, 10-15 en 15-12 zyn de resultaten van de zware stryd. Ook Heren 1, die met geluk pro moveerden naar de 2e klasse, heb ben het zwaar. Zy kunnen maar moeizaam de puntjes veroveren. Maar verleden zaterdag wonnen ze toch weer en dat zal ook hun toe komstige sponsor plezier doen. Langzaam stijgen op de ranglyst is hun doel en wat hun gemotiveerd heid betreft, verdienen ze dat. De Wetteling voor uw m i KETTING- A w j FORMULIEREN 0 drukkerij van den munckhof bv A grotestraat 68 venray tel. 04780-82727 Donderdag: Manual Rooyse VK Vrijdag: Rank Xerox Jumpers De Steeg-FC Litax Venrode l-ZVSV'89 Huukske 2-Huukske 3 Rooy'84-Wijk Zuid 1 Zaterdag: Korfbal SVCB 1-Peters Gel. (d) Trepke 1-Veronica 2 KNVB Manual Jumpers Zondag: Badmintonclub Manual Korfbal MHCV zaalhockey Maandag:y Gemeente Rooyse VK Huukske 1-Apollo 1 Veronica 1-Concordia Veronica 2-Huukske 2 Dinsdag: Rooyse VK Badmintonclub Woensdag: Gemeente 16.30-17.30 Badmintonclub 17.30-22.30 De Schuivers 19.30-21.30 Wijk Zuid 1-Trepke 1 22.30-23.30 17.30-21.00 20.00-23.30 16.30-17.30 17.30-19.30 19.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 10.00-14.00 14.00-15.00 15.00-16.00 16.00-17.00 17.00-18.00 18.00-21.30 10.00-13.00 13.00-16.30 16.30-19.30 19.30-22.00 16.30-17.30 17.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 17.30-21.00 21.00-23.30 Uitslagen: Ma: Blerick 1-Manual 1 2-9 Hj: Manual 1-Rapiditas 1 25-21 Hs: Manual 1-Vios 2 17-12 Hs: Manual 2-Vios 3 16-33 Dr: Manual-Eksplosion 21-1 Hr: Manual-Kaldenkirchen 6-18 Programma zaterdag 30 nov. Ma: Bevo H. 1-Manual 1 v.llBO Programma zondag 1 dec.: Hr: Loreal-Manual v.10.00 Hs: Manual 1-GHC 1 a.13.00 Hj: Manual 1-HBS 1 a.14.05 Hs: Manual 2-Linne 1 a.15.10 Manual wankelt, toch 14 uit 7 In een ijskoude sporthal hebben de Manual heren in hun 3e thuis wedstrijd een onthutsend zwakke party gespeeld. Vooraf was duide lyk dat deze zevende kompetitie ronde tegen Vios de eerste zou zijn waarin tegenstand van enig niveau geboden zou worden. Het leek ech ter wel of deze wetenschap een ver lammende uitwerking had op alles en iedereen. Zonder zelfvertrouwen zwalkte de ploeg over het veld en het getoonde spel was bedroevend. Dat het benutten van kansen niet besteed is aan het standaardteam van Venray is genoegzaam bekend, maar in deze wedstrijd ging ook de rest van het aanvalsspel volledig de mist in. Dit bleek o.a. uit een hoog percentage balverlies, domme vang en afspeelfouten en taktische blun ders op het gebied van loopwegen. Het is dan ook te danken aan een gezonde portie werklust, een niet nalatende ijver en een redelijke verdediging dat deze wedstryd toch gewonnen werd en wel met 17-12. Het is niet de gewoonte om op deze plaats spelers individueel te beoordelen daar handbal een team sport bij uitstek is. In dit geval ma ken we toch een uitzondering niet onvermeld maag nl. blijven dat de doelman van Manual momenteel in een zeer goede vorm steekj en ook afgelopen zondag weer menig huza renstukje verrichtte. Dat een team met zoveel ervaring en klasse echter werklust nodig heeft om van een niet al te sterke te genstander te kunnen winnen doet het ergste vermoeden voor de toe komst. Deze ziet er met het vertoon de spel niet al te rooskleurig uit. Immers de komende 3 wedstrijden zullen bepalend zyn voor het verde re verloop van de kompetitie. Daar na kan de balans opgemaakt worden voor wat betreft de eerste kompetitiehelft en kan bekeken worden of er nog enige eer te beha len valt. Al deze 3 wedstrijden zijn tegen tegenstanders van hetzelfde kaliber. a.s. zondag vindt om 13.00 uur in sporthal De Wetteling de voorlopig belangrijkste wedstryd plaats. Dan moet aangetreden worden tegen de tot nu toe ongeslagen brigade uit G rat hem. Een mooiere kans om te laten zien dat afgelopen zondag een foutjes was, is er niet Sierwieldoppen ontvreemd Een 29-jarige inwoner deed aan gifte van diefstal van 4 sierwieldop pen van zyn op een parkeerplaats, aan de Eindstraat geparkeerde per sonenauto. Schade ƒ250,-. Alkoholkontrole In de nacht van zaterdag op zon dag werd tussen 23.00 en 01.00 uur op de rondweg Brukske en de Sta tionsweg een alkoholkontrole ge houden. 33 Bestuurders werden verzocht aan die kontrole deel te nemen. Geen van de bestuurders had teveel alkohol genuttigd. Diefstal uit etalage Uit de etalage van de Thbacomer aan de Schoolstraat waren enkele aanstekers ontvreemd. Van die diefstal werd aangifte gedaan. Hoe en wanneer de diefstal heeft plaats gevonden kon niet worden vast gesteld. Op heterdaad betrapt Dankzy de attentheid van het personeel van een aan De Bleek ge vestigde kledingzaak kon de politie een drietal Roemeense kledingdie- ven aanhouden. Het bleek om twee 20-jarigen uit Budel en St. Michiels gestel te gaan en om een 22-jarige in België woonachtige Roemeen. Het drietal had zich, zo bleek uit het onderzoek, aan meerdere kle- dingdiefstallen schuldig gemaakt Het drietal is opgesloten en in ver zekerde bewaring gesteld. Reegeit gedood Een reegeit die de Peelweg onder de Vredepeel overstak, werd door een personenauto, bestuurd door een 40-jarige inwoner van Oploo, aangereden. Het dier werd dusda nig gewond dat het ter plaatse over leed. Het kadaver werd op de voorgeschreven wijze afgevoerd. Het ongeluk vond dinsdagmorgen plaats. De auto werd behoorlijk be schadigd.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 21