Nieuwe Kinderpostzegels vanaf 6 november te koop! Uit de raadsvergadering gemeente Vierlingsbeek Foto Dom Melskens wint hoofdprijs Dodelijk ongeval op Puttenweg landschappen in museum Bouwvergunning verleend Bouwvergunning aangevraagd VAC Venray zoekt nieuwe leden Bekendmaking Bekendmaking 15 Jaar Slagerij Drabbels Katholiek Vrouwen G Uitreiking APK-plak 199 Lourdescomitéta PEEL EN MAAS Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 5 november 1991 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het verbouwen van een wo ning aan de Kattestaart 25 te Ven ray tn.v. P.L.M. Janssen; het bouwen van een woning aan de Grootdorp 42 te Merselo tn.v. W.J.H. Janssen; het plaatsen van een tuinber- ging aan de Athoslaan 20 te Venray tn.v. F.RM. Hombergen; het bouwen van een kantoor gebouw aan de Hoogakker 15 te Venray tn.v. Accountantscombina- ,tie Nederland L.A. Bol, Spoorstraat 69 te Boxmeer; het bouwen van een woning aan dé Lode wij khof 7 te Venray tn.v. T. Hoebergen, Zwarteweg 13 te Milsbeek; het bouwen van een woning aan de Randenrade 43 te Oostrum tn.v. RC. Runge, Vlasakkerl2; het bouwen van een hotel aan de Maasheseweg 80a te Venray tn.v. Peellandbeheer Prljektmanage- ment Postelstraat 26 te Someren; het bouwen van een stie- renstal aan de Wanssumseweg 17a te Oostrum tn.v. RJ.H.M. Loonen; het bouwen van een jongvee stal/loods aan de Vredeweg 19 te Vredepeel tn.v. H.G.M. Peeters; het bouwen van een woning aan Aan de Dril 8 te Venray tn.v. A.T.J. Jansen, Eisenhowerstraat 2; het uitbreiden van het Lo gistics Center aan de Witte Vennen- weg 1 te Oostrum tn.v. Frans Maas Vastgoed bv, Noorderpoort 15 te Venlo. De burgemeester van Venray, drs. J.F.HAB. Waals Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: het plaatsen van een tuinhuis je aan de Sambastraat 8 te Venray tn.v. Th.J.G. Dirkx; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Hondsdrag 14 te Venray tn.v. W.J. Hulsman-Bems; het plaatsen van een tuinhuis je aan de St. Paulusstraat 22 te Ven ray tn.v. W.J. van Gestel. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 8' november 1991 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en woningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray 1 drs. J.F.H.A.B. Waals Vanaf woensdag 6 november zijn de Kinderpostzegels weer te koop! In het postkantoor aan de Post- straat in Venray staan de vrijwilli gers van het Plaatselijk Comité voor Kinderpostzegels voor u klaar. U kunt bij hen terecht op maandag, woensdag en vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur. De opbrengst van de Kin- derpostzegelaktie wordt verdeeld over projekten voor kansarme kin deren in binnen- en buitenland. De vrijwilligers in het postkan toor verkopen niet alleen het velle tje Kinderpostzegels, maar ook de serie, de eerstedag-envelop, en post zegelmapje en een uitgebreide, spiksplinternieuwe kollektie wens kaarten. De waarden van de drie Kinderpostzegels zijn 60 (+30) cent, 70 (+35) cent en 80 (+40) cent. Het thema van de Kinderpostze gels is dit jaar 'Kind en Buiten Spe len'. Dat betekent dat de Stichting Kinderpostzegels Nederland in 1992 extra aandacht besteedt aan speelvoorzieningen voor kinderen. Want, niet alle kinderen kunnen onbezorgd buiten spelen. Stadskin deren in drukke wijken hebben er geen ruimte voor, werkende kinde ren in het buitenland geen tijd. Voor gehandicapte kinderen ont breken vaak essentiële aanpassin gen. In binnen- en buitenland zyn er nog steeds kinderen die niet jsamen buiten kunnen spelen: .straat kin de renkinderen in oor- Al vele jaren hebben Nederlandse vrouwen zich enorm ingezet voor de verbetering van het wonen en de woonomgeving. Zo ook een groep Venrayse vrouwen, die tesamen de Vrouwen Advies Commissie voor de Woningbouw en Woonomgeving vormen; VAC Venray dus. VAC Venray is een onafhankelijk adviesorgaan, zonder politieke bin ding, een vrijwilligersorganisatie. Vanuit de visie van vrouwen, den ken en- praten zij mee over zaken als sociale woningbouw, de woon- leefomgeving, bouwen voor oude ren (of jongeren), centrumrenova tie, enz. enz. Vrouwen vormen nog steeds de belangrijkste woonkonsumenten- groep omdat zij de woning het meest gebruiken. Zij hebben de meeste kennis van zaken van wat zich afspeelt in de woning, in buur ten en wijken en de daarbij beho rende voorzieningen. VAC-vrouwen zijn aktief bezig met volkshuisves ting, het leefmilieu en de ruimtelij ke ordening. VAC-vrouwen worden in ruime mate in de gelegenheid gesteld kur- sussen en studiedagen te volgen, en werkbezoeken af te leggen met zo wel eigen leden als met andere VAC's uit de provincie of uit het land. VAC Venray wordt van harte on dersteund en gestimuleerd door het gemeentebestuur, met name de afdelingen emancipatiewerk en ruimtelijke ordening. De kontakten 'met de woningbouwvereniging en andere instanties diezich bezig houden met *bouwen en wonen' worden steeds uitgebreider. Deze zomer vonden enkele dames weer werk, één verhuist en zo blijft er nog maar een zeer klein aantal VAC-vrouwen over voor het vele, boeiende en ook zeer belangrijke werk dat er ligt. Daarom deze oproep voor nieuw, vers bloed in VAC Venray. Voor uzelf, uw woon omgeving en voor Venray... want daar willen wij met z'n allen toch prettig blijven wonen, nietwaar? Graag uw schriftelijke reakties naar het sekretariaat, graag vóór 14 november a.s., VAC Venray, Adel- bertweg 23, 5801 JP Venray. De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 24, lid 2, van de voorschriften van het bestem mingsplan 'Centrum', 2e herzie ning, bekend, dat ingaande 8 november 1991 gedurende veer tien dagen voor eenieder ter inzage ligt een ontwerpplan tot gedeeltelij ke wijziging van genoemd bestem mingsplan: De wyziging beoogt de uitvoering van een herinrichtingsplan voor het gebied Schouwburgplein/Hen- seniusplein mogelijk te maken. Het ontwerp-wijzigingsplan met bijbehorende stukken ligt ter inza ge in het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, afdeling VROM, tijdens kantooruren van 9.00 tot 12.0 0 uur. Gedurende bovengenoemde ter mijn van 14 dagen bestaat voor be langhebbenden gelegenheid eventuele bezwaren tegen het ont werpplan schriftelijk in te dienen bij burgemeester en wethouders, Postbus 500, 5800 AM Venray. De burgemeester voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals logssituaties, gevluchte kinderen. De Stichting Kinderpostzegels Nederland maakt zich al 65 jaar sterk voor kinderen overal ter we reld. Met de opbrengst van de Kin- derpostzegelaktie betaalt zij projekten die kinderen in allerlei situaties een toekomst kunnen bie den. Want naast projekten voor speelvoorzieningen steunt de Stich ting Kinderpostzegels Nederland meer dan duizend projekten voor kinderen die in hun welzijn of hun groei naar volwassenheid «belem merd of bedreigd worden. Zowel in Nederland als daarbuiten wil de Stichting Kinderpostzegels Neder land kinderen een volwaardige jeugd nn een goede toekomst bie den. U kunt daarbij helpen... door Kinderpostzegels en kaarten Voor 't Kind te kopen! Doorgereden Vrijdagavond omstreeks het mid dernachtelijk uur werd op de Spurkt een personenauto, bestuurd door een 25-jarige inwoner, aange reden door een andere personen auto. De bestuurder, van vermoe delijk een Mercedes, is zonder dat zijn identiteit kon worden vast gesteld doorgereden. De eigenaar van de beschadigde auto werd aan zyn lot overgelaten. De politie hoopt dat er getuigen zijn die hen op het spoor van de onsportieve bestuurder kunnen zetten. De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 22, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 29 oktober 1991 in voorbereiding heeft verklaard voor: I. een partiële herziening van het bestemmingsplan 'Ysselsteyn' voor het perceel M-728 (ged.), gelegen aan de Peter Janssen- weg in Ysselsteyn, tb.v. de bouw van een woning; II. een partiële herziening van het bestemmingsplan 'Ysselsteyn' voor het perceel M-639, gelegen aan de Litsenbergweg in Ys selsteyn, tb.v. de bouw van een woning; ni. een partiële herziening van het bestemmingsplan 'Centrum' voor een terrein, gelegen aan de Merseloseweg in Venray, tb.v. de vestiging van detailhandel in volumineuze goederen. Deze voorbereidingsbesluiten tre den in werking met ingang van 8 november 1991 en liggen voor een ieder ter inzage in het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, afdeling VROM, tijdens kantooruren van 9.00 tot 12.00 uur. De burgemeester voornoemd, drs. J.F.HA.B. Waals In de donderdag gehouden raads vergadering van de gemeente Vier lingsbeek werden de volgende besluiten genomen. Aan de besloten vennootschap 'De Flips bv' te Overloon werd een stukje grond verkocht tegen taxa tiewaarde, gelegen in het Maasheg- gengebied. Een perceeltje voorerf aan het pand Merseloseweg 3 te Overloon werd verkocht omdat een bijgebouwde garage op gemeente grond is gebouwd. Om alles in orde te brengen werd de grond verkocht tegen de geldende prijs van ƒ20,-1 per m2. De raad had geen moeite met de wijzigingen in de Algemene Politie Verordening, zeker toen bleek dat op regionaal gebied ambtelijk over leg was geweest waardoor de ge meenten in de streek dezelfde bepalingen hanteren. Tégen de wijziging van de ge meenschappelijke regeling Dienst Land van Cuijk had de raad even min bezwaar. De jaarrekening over het dienst jaar 1990 werd voorlopig vast gesteld met een nadelig saldo op de gewone dienst van ƒ139.881,-. Dit saldo is ondergebracht ten laste van de algemene reserves. GARANTIEPRIJS OUD PAPIER In de raadsvergadering van no vember 1987 werd een garantie prijs voor oud papier vastgesteld. De gemeente zal de helft bijbetalen van het verschil tussen de verkoop prijs en 10 cent per kilo. Ondertussen is de prijs voor oud papier gedaald tot nul. Daarom diende het college een voorstel in om voor het oud papier een mini mumprijs van 5 cent per kilo te ga randeren. Juist omdat hierdoor de inzamelstruktuur gehandhaafd diende te blijven stemde de raad toe. Verschillende raadsleden wa ren van oordeel dat anders het oud papier bij de vuilnis zou worden ge plaatst en het ophalen gaat dan ook extra geld kosten. AANKOOP KANTOORGEBOUW Nu de landinrichtingscommissie voor de ruilverkaveling Overloon- Merselo haar werkzaamheden heeft beëindigd kwam het ruilverkave lingskantoor aan de Oploseweg vry. Reeds enkele jaren geleden heeft het college de wens te kennen gege- yen belangstelling te hebben voor de aankoop van dit gebouw. Eerder was er sprake dat daarvoor een be drag bedongen zou worden van ƒ10.000,-. Nu de overname een feit werd, kon het gebouw met de gehe le inventaris, de vlaggenmast en lantaarnpaal voor een bedrag van ƒ13.000,- worden aangekocht. De raad had geen bezwaar tegen de aankoop en het bedrag, maar wilde reeds nu duidelijkheid heb ben welke gegadigden er waren. Vanuit de raad werd opgemerkt dat enkele jaren geleden reeds bekend was dat de KPJ afd. Overloon daar belangstelling voor zou hebben. De duivenvereniging 'Het Twede Caen' van Overloon heeft reeds een ge bouw van de ruilverkaveling in gebruik maar zou graag ook een ge deelte van het nu aangekochte ge bouw willen huren. Er zal nog bekeken worden op korte termijn of er nog andere verenigingen zijn die belangstel ling hebben voor dit gebouw. Het college zou met kandidaten voor het gebouw een gespjek hebben om de mogelijkheden te bekijken. Ook wordt bekeken of het mogelyk is dat meerdere verenigingen daarvan gebruik kunnen gaan maken. Zeker is dat het voor het gebouw liggend parkeerterrein uitermate geschikt is om er een vaste parkeer plaats van te maken voor vracht auto's die. dan uit de kom van Dit jaar is het 15 jaar geleden dat Henk Drabbels aan de Stationsweg de slagerij van de familie Leenders ovërnam. Dat gebeurde nadat hij al tussen 1976 en 1971 in ditzelfde be drijf gewerkt had. Tben hij in 1976 het bedrijf overnam is dhr. Leen ders nog enkele jaren aktief ge weest en heeft Henk Drabbels daar veel steun van ondervonden. De overname ging toen gepaard met een fikse verbouwing-maar door de groei van het bedrijf waren er in 1978 en in 1983 opnieuw verbou wingen nodig. 'We moesten de zaak optimaliseren om de omzetontwik kelingen te kunnen volgen', aldus dhr. Drabbels. In 1986 droeg dhr. Drabbels bij aan de parkeerproblematiek rond om zijn slagerij. Door het realiseren van een eigen parkeerplaats naast zijn zaait, werd veel parkeeroverlast weggenomen. In de loop der jaren is het assorti ment bij Slagerij Drabbels veel ver anderd. Vooral de kant en klare produkten van Slagerij Drabbels, zoals babi pangang nasi, bami, goulash, hachee, pilaf, lasagne en koude schotel, genieten goede be kendheid onder de konsumenten. Slagerij Drabbels doet ook regel matig mee aan vakwedstrijden. 'Niet om te winnen, maar om aan de eisen van de konsument te blij ven voldoen', aldus de jubilerende slager. Overloon geweerd kunnen worden. De raad zal binnenkort hierover een beslissing kunnen nemen. WETHOUDER TROK BOETEKLEED AAN Wethouder Litjens bekende rui terlijk dat hy achteraf spijt heeft ge had, dat hij aanwezig was geweest op een zitting van de Pachtkamer. Wethouder Litjens was toevallig bij een behandeling geweest van de Pachtkamer in Den Bosch, op per soonlijke titel. De zaak die daarna diende was een niet openbare be handeling van de grondkwestie, die in Vierlingsbeek bekend is als de zaak Jenniskens. In 1986 was de af wikkeling van een grondkwestie tussen de gemeente en de familie Jenniskens. Centraal diende nu wie de ruilverkavelingslasten van ruim ƒ9.000,- zou moeten gaan betalen. De heer Jenniskens stelde dat de gemeente die lasten zou moeten dragen. Via de Stichting Rechts bijstand Tilburg was nu een claim ingediend tot betaling van ƒ9.124,-. Aangezien de gemeente het niet in het belang van de gemeente vond, de ingediende claim te be twisten en daarmee een langdurige en juridische weg te moeten afleg gen, had het college onderhande lingen gevoerd die resulteerden in betaling van een bedrag van ƒ4.500,-. Omdat de rechtercommissaris van de pachtkamer dacht dat de heer Litjens als wethouder aanwe zig was, was hem de toegang niet geweigerd en had hij zelfs de gele genheid gekregen, op persoonlijke titel, het op te nemen voor de fami lie Jenniskens. Daarmee ging hij lijnrecht in tegen wat de raad der gemeente eerder had afgesproken. Alle frakties spraken woorden van afkeuring tegen deze handel wijze. De fraktievoorzitter van het CDA de heer Van den Berg had één boodschap voor de wethouder: 'eens maar nooit meer'. De PK- woordvoerder vroeg zelfs om het voorstel terug te nemen. De raadsvoorzitter, drs. Dittner, nam het op voor zijn wethouder. 'Het is een goed voorstel, al is er verschil van mening over de wijze waarop het voorstel tot stand is ge komen. Nu is er een kans om van deze slepende zaak af te komen'. 'Wethouder Litjens', dat stelde ook de raadsvoorzitter, 'was toevallig aanwezig en heeft zijn persoonlijke mening verwoord, maar geen uit spraak gedaan. Door die persoonlij ke mening zijn die misverstanden ontstaan'. Ook de raadsvoorzitter stelde dat wethouder Litjens dat be ter nief had kunnen doen. De PK-fraktie had het voornemen een motie van afkeuring in te die nen en die motie zou mogelijk door de meerderheid van de raad zijn aangenomen, maar zag daar na de uitleg vanaf. Wethouder Litjens kreeg nog de gelegenheid te verkla ren dat hij achteraf spyt had. Bur gemeester Dittner kon toen de zaak Jenniskens afsluiten met de woor den 'wy hebben onze les geleerd, nu zetten wij er een streep onder'. Misselijke telefoontjes In de late avond van vorige week donderdag, kwamen er bij de poli tie verschillende paniekerige tele foontjes binnen, dat er in de Griegstraat iets ernstigs gebeurd zou zijn. Op het gegeven adres bleek echter niets aan de hand te zijn en de bewoners waren zich nergens van bewust. Omdat nadien ook nog enkele telefoontjes binnen kwamen is de politie op het spoor gekomen van degene die die tele foontjes gepleegd zou hebben. Donderdag 7 november - Pagina 18 - EE Wat zien dees kels an ut bakke? Ut is ewel nog nie te zien. As ge ut grej ziet wat ze gebruukke dan lieke ut wel zuute brodjes. Weej 'wiete ut nie precies. We hebbe ut dees vrolijke klotjes gevraogd maar erg duudelijk ware ze nie. Ze han iets ower enne cee en enne dee. Worschienlik het ut iets met meziek te make. Kom volgende waek mar terug, dan verteüe we ow d'r mier over. We zulle ut wel zien... Dinsdagmorgen omstreeks 9 uur wilde een 30-jarige bestuurder van een Mercedes personenauto een voor hem rijdende vrachtauto inha len. Hij bemerkte, mogelijk door de flauwe bocht, te laat een uit de te genovergestelde richting naderen de vrachtauto. Er volgde een frontale botsing. Deze was zo hevig dat de personenauto onder de vrachtauto kwam en nog ongeveer 100 meter vooruit geduwd werd eer de vrachtwagen tot stilstand kwam. De brandweer moest de bestuur der, een in Nijmegen wonende man van Turkse nationaliteit en de mede-inzittende, een 36-jarige in Den Haag woonachtige Turkse man, uit het wrak van de auto ha len. Beiden werden levensgevaar lijk gewond naar het ziekenhuis overgebracht. De bestuurder werd later onder escorte van de politie met spoed naar het Radboudzieken- huis in Nijmegen vervoerd, waar hij later aan zijn verwondingen is overleden. Het verkeer op de drukke Midden Peelweg werd, in samenwerking met de rijkspolitie, omgeleid via de Lorbaan. De Midden Peelweg kon rond 13.00 uur weer worden vrij gegeven. De bestuurder van de vrachtauto, een 47-jarige inwoner van Deume, kwam met de schrik vry. De vracht auto, een buikwagen, was beladen met 30 ton kalkkorrel. Op het moment van de aanrijding heeft een andere vrachtauto bestuurder nog leans gezien zijn .voertuig via de wegberm langs de betrokken vrachtauto te loodsen, en zo een ergere botsing wist te voorkomen. De bestuurder is ech ter doorgereden. De politie zou graag kontakt willen hebben met die bestuurder omdat die mogelyk de botsing heeft zien gebeuren. In het afgelopen zomerseizoen or ganiseerde Foto Dom Melskens in samenwerking met de Presto Print Kwaliteitsfoto Organisatie een onge looflijk goede ontwikkel- en afdruk- aktie. Iedere klant kreeg niet alleen de perfekte Presto Priïit kwaliteits foto's bij het ontwikkelen en af drukken van hun rolletje maar mochten ook, voor de onwaar schijnlijk lage prijs van ƒ2,50, eert fantastisch leuke cd met muziek uit de zestiger jaren meenemen. Door de Presto Print Kwaliteitsor ganisatie was er een landelijke wed strijd uitgeschreven voor de meest opvallende/origineelste, creatiefste presentatie van deze aktie met als hoofdprijs reischeques ter waarde van ƒ2.500,-. De aktieve medewerkers van Foto Dom Melskens wisten op een origi nele manier de cd-aktie te presente ren. Het plaatsen van een Harley Davidson motor inclusief berijder en een juke-box uit de zestiger jaren in een opvallend dekor, resul teerde in het winnen van de hoofd prijs. Op 31 oktober jl. mocht mede werkster Miriam Baltussen uit han den van verkoopleider dhr. De Rijke de reischeque t.w.v. ƒ2.500,- in ontvangst nemen. Op de foto v.l.n.r. dhr. De Rijke (verkoopleider), dhr. Dannenburg (Marktmanager Nederland), Miriam Baltussen (medewerkster Foto Dom Melskens) en Ruud Verwey (be drijfsleider Foto Dom Melskens Vey ray). Vanwege de Golfoorlog werden al Jjk le officiële camavalsmanifestatiesf^ len in januari en februari 1991 afgelast Ook de uitreiking van de Aid Prins Plak 1991 aan mr. H. Defesche kol daarom geen doorgang vinden. De APK-plak is mr. Defesche toe gekend vanwege zijn vele diensten voor Venray en gewest alsmede voor zijn bijzondere en ge vatte medewerking aan het earn? valsgebeuren. De plak zal ni worden uitgereikt op zaterdag 9 no vember rond 20.00 uur tijdens he Hazendiner van de Aid Prinse Kom penej, "dat traditiegetrouw jaarlijfa plaats vindt rond 11-11. Deze b< ten bijeenkomst vindt plaats in Pelgrimhuis. Aan deze bijeenkomst wqrdt deé genomen door de leden van de AK Prinse Kompenej, de Ereledet 58C Plakdragers en het dagelijk bestuur van de Piëlhaas. Dit jaar a iet voorafgaand aan de hazenmaaltij: door APK-deken Bruno Lucassei de plak worden uitgereikt aan mi H. Defesche, tijdens een korte 'Cen jJ, monie Protocolair', waarna teveD het 28e verenigingsjaar van d lot Kompenej wordt geopend. rth fin een im .ial In het Venrayse museum is naas qQ{ de eigen vaste kollektie elke paa maanden weer een wisselende toonstelling te bezichtigen. Sind 19 oktober bestaat deze wisseltetf 0ij toonstelling uit eigentijdse schilde hk rijen, pentekeningen, aquarelle! 125 en houtsnijwerk door Kunstkriiii eto Amber gemaakt, bij gelegenheii to van Open Monumentendag 1991. Doel van de tentoonstelling is ea link te leggen tussen verleden, he den en toekomst door mooie pleh «J; jes uit het verleden nu onder d Gel aandacht te brengen om ze te be de j houden voor de toekomst. zoo Deze geslaagde tentoonstelling i tot 22 december 1991 te bezicW 8" gen: elke woensdag, zaterdag zondag van 14.00 tot 17.00 uuj Groepen en rondleidingen op spraak (tel. 83880). Op maandag 11 nov. a.s. door de wandelclub de derde deling van dit seizoen gehouden. We gaan die middag naar Geyste- ren. Start om 13.30 uur vanaf de tweede parkeerplaats van het ge meentehuis. Kontaktpersoon mevr i L. v.d. Helm, tel. 83390. Kijken naar kunsL Op dinsdag 12 nov. a.s. gaan we de expositie 'Na gedane arbeid' bekijken in het ge meentemuseum in Helmond. Ver trek om 13.30 uur vanaf de tweede parkeerplaats gemeentehuis (p5) Indien u in het bezit bent van museunyaarkaart, deze s.v.p. mee brengen. Kontaktpersonen mevr. H. Alkemade, tel. 89282, mevr. Bouliuis, tel. 10122 en mevr. Zeekaf. E** Er wordt geklopt Diverse medewerkers van hel hei Lourdescomité zijn op pad met d( aanbieding van steunkaarten var de Stichting Limburgse Bedevaar naar Lourdes. Er wordt geklopl niet alleen in enkele Venrayse wi ken maar ook moeten er nog enke le kerkdorpen bezocht worden Komende'week zullen enkele me dewerkers van het Lourdescomitl nC o.m. Smakt en Holthees bezoeker |vfe voor deze jaarlijks terugkerend! aktie. De aktie staat onder supervisii van de Stichting Limburgse Bede vaart naar Lourdes, maar sinds en kele jaren komt de opbrengst geheel ten goede aan zieken uit wjj ken of dorpen, waar ook de kaart verkoop heeft plaatsgevonden. Laat onze medewerkers niet voor niets kloppen, zy komen immers by voor zieken uit uw omgeving.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 18