J ubileumvoorstellingen Grad en Petran uitgesteld Schouwburgnieuws Eerste literaire avond in 'De Kijker' groot sukses Pottenbakkerij Rooyart -i Alle aandacht voor Zijde Boekenmarkt in bibliotheek Venray Sporthal De Troubadourtjes startklaar voor Kinderkoorfestival Kinderboerderij Maria Hoeve gesloten Docenten-concert Muziekschool in burgerzaal Omroep Venray Donderdag 24 oktober - Pagina 3 Afgelopen maandag was het zo- De kinderen van peuterspeel- Centrum, die drie weken leden afbrandde, konden terecht hun-nieuw onderkomen aan de wkenlaan. Met nieuw bedoelen ook letterlijk alles nieuw, een euw gebouw, nieuw meubilair, euw speelgoed en een nieuwe 'De Paddestoel'. AUe kleuter- nepen werden deze week met een uijkar opgehaald om zo gezamen- ik naar de nieuwe peuterspeel- te trekken. Een leuk gebeuren \rbij de kinderen gilden van ple- tier, of van angst. Maar dat mocht 8 pret niet drukken. Ook de leiding van peuterspeel- taal De Paddestoel is blij dat ze in tót nieuwe onderkomen zitten. 'We zijn gelukkig met voldoende kun nen starten', liet een van de leidsters weten. 'Toch zullen we nog veel dingen moeten aanschaffen, waarbij we goed moeten kijken of een investering rendabel is'. Over een ding zijn de leidsters minder te spreken en dat is de bui tenspeelruimte van de kinderen. Op het grote speelterrein van de voormalige Claraschool is een klein hoekje met kippegaas afgezet 'Als we daar een zandbak en een klim toestel in plaatsen, is er bijna geen ruimte meer over in deze kippen ren', aldus een leidster. 'En dat ter wijl er plaats genoeg is op het terrein'. Plaats, die volgens de ge meente nodig is om te parkeren. 'Het merendeel van de dag is de parkeerplaats echter leeg', lieten de leidsters van De Paddestoel weten. DE TYPES Morsige types in hart en nieren zaterdag 26 oktober, 20.00 uur 'Doorgaan verkeerd' (1986), 'De helden komen terug' (1987/88) en 'Potters dakterras' (1989/90) waren de cabaretprogramma's waarmee de groep 'Morsige Types' langzaam hun reputatie in de Nederlandse theaters opbouwden. Met 'Potters dakterras' is er sprake van een doorbraak in de laatste maanden van 1989. De vorm is gevonden en het trio blaakt van zelfvertrouwen. Alle reden om voortaan als 'De Ty pes' door het leven te gaan, maar ook gewoon zichzelf te blijven: 'Morsige Types in hart en nieren'. Wapenhandelaren zijn fout. Ten zij ze alleen wapens leveren aan het ANC. Maar hoe fout is de NSB- I dochter die een zwartje neemt om 't weer goed te maken? Fout is in Ielk geval het bouwen van een psy chiatrische inrichting pal naast de doorgaande spoorlijn Etten-Leur- iRoosendaal. En helemaal fout is het ontwerp van de Tbyota-Lelijk. Al leen, wie zijn de verantwoorde lijken? In hun nieuwste programma 'Morsige Types in hart en nieren' zoeken 'De Types' een uitweg uit dit labyrinth van goed en kwaad. In on versneden taal en geïnspireerd door de muziek van Eric Clapton, uit de periode na het vliegtuigonge luk van Buddy Holly maar van voor het motorongeluk van Bob Dylan, zet het trio alle gemene cowboys weer een zwarte hoed op. Met als ro de draad door de voorstelling de zaak Du Prie, waarin een patiënt het slachtoffer wordt van een illega le niertransplantatie. Een voor beeld waarin alle partijen zo fout zyn als'maar kan. Of niet soms? Op reis door Spanje met gitariste LYDIA GITANA zondag 27 oktober, 11.30 uur 'Een gevarieerd programma dat velen zal boeien', zo schrijft de pers. Musica de Espana laat ons de veel zijdigheid van de gitaarmuziek, die op het Iberisch schiereiland voor komt, horen. En dit op overtuigen de wijze. Zo zult u het ene moment deelhebben aan Spaanse dansen en feesten, terwijl u zich het andere moment onder zigeuners en mijn werkers begeeft. Bovendien zal Ly- dia het kunststuk volbrengen een flamencogroep in één persoon weer te geven. Ook aan romantiek zal het niet ontbreken. Met grote meelevend heid geeft' zij gestalte aan melan cholische melodielijnen en laat zij haar instrument 'zingen'. Dit teza men maakt 'Musica de Espana' tot een programma waarin van alles te genieten valt. Maar dat kunt u zelf gaan ervaren tijdens dit unieke concert. Toegangsprijs ƒ8,50. GEORGISCH ENSEMBLE maandag 28 oktober, 20.00 uur De grootste landschappen en de lange, boeiende geschiedenis van Georgië hebben van dit gebied een land van poëzie en andere kunsten gemaakt. De schoonheid van zijn bergen, wouden, rivieren en de kust van de Zwarte Zee vorcnen de achtergrond voor talloze balladen, liederen, legenden en dansen, die ontstonden in eeuwenlange vrij heidsoorlogen, waarin hulde wordt gebracht aan de vaderlandsliefde,' de moed en de ridderlijkheid der Georgiërs. De meeste Georgische dansen be horen bij een speciale plechtigheid en vaak zijn ze afkomstig uit de landbouwgebieden en de bergen. De dansen zijn de zuiverste en best bewaarde. De Georgische vrouwen behoren, zegt men, tot de aller mooiste vrouwen ter wereld. Zij be schikken over een opvallende gratie. Hun gebaren zijn waardig en hun ging is statig. De mannen eren en respekteren hen. Eén van de opvallendste facetten van- de Georgische dansen is wel, dat de dansers en danseressen het bovenlichaam altijd onbeweeglijk houden, terwijl ai-men en benen een razende snelheid kunnen be reiken. De mannen verbeelden bijvoorbeeld met hun armen de vlucht van grote roofvogels, waarbij ze op krachtige wijze het ritme aan geven. Ze maken enorme sprongen waarna de voeten met gespitste te nen in de gladde laarzen op de grond terecht komen. De dansen worden vertolkt als so lonummers, in paren, in groepen en met een grote menigte. Soms wedijveren de dansers als het ware in behendigheid, kracht en kunst zinnigheid met elkaar, maar meestal vormt het gezelschap één geheel, waarin toch elke afzonder lijke danser opvalt. HET ZUIDELIJK TONEEL 'Toch zonde van die hoer' donderdag 31 oktober, 20.00 uur Op vrijdag 13 september is tij dens het tweede Eindhoven Festival in schouwburg Eindhoven "Ibch zonde van die hoer' (oorspr. titel: 'Tis pity she's a whore) in première gegaan. Na 'Epiloog van de Een zaamheid' is dit de tweede premiè re bij Het Zuidelijk Toneel in seizoen 1991-1992. 'Toch zonde van die hoer' is een grote zaal produktie waarvan t/m 16 november een veer tigtal voorstellingen gespeeld zal worden in Nederland en Vlaan deren. Na 'Lulu' en 'Het Zuiden' heeft re gisseur Ivo van Hove opnieuw een toneelstuk gekozen dat ten onrech te in Nederland nauwelijks bekend heid geniet. In het Nederlandse taalgebied is deze tragische kome die (of komische tragedie) van John Ford nog nooirt gespeeld, terwijl het in Engeland tot de klassieken wordt gerekend. In de omvangrijke rolbezetting (15 spelers) van 'Toch zonde van die hoer' keren veel spe lers terug die vorig jaar te zien wa ren bij Het Zuidelijk Toneel. Bart Siegers bijvoorbeeld, die vorig jaar aan 'Het Zuiden', 'Gezelschap' en 'Ajax/Antigone' meewerkte, speelt Giovanni de zoon van edelman Florio (Henk van Ulsen) die ver liefd wordt op zijn eigen zusje An- nabella. Laatstgenoemde rol is het debuut van Sara de Roo. Daarnaast is de vormgeving, als vanouds, in handen van Jan Versweyveld, m.m.v. Tsssa Lute (kostuums); terwijl Klaas Tindemans opnieuw verantwoordelijk is voor de drama turgie. Duivenmelker viel van de trap Een 78-jarige duivenmelker viel van de trap toen hij even wat water voor zijn duiven wilde halen. Zijn duivenhokken zijn boven op zijn garage. De verwondingen van de val waren dusdanig dat hij voor onder zoek naar het ziekenhuis moest worden overgebracht Zuiver zijde. Een prachtig natuurlijk materiaal. Combinatiemode in de nieuwe kleuren. O.a.: Topje 139,- Tuniekblouse 259,-Rok 229.- 8? VAN OORSCHOT MODE Grotestraat 73. Venrav Helmond, Roosendaal, Boxmeer. Oss. Venray. De twee grote jubileumvoorstel lingen van het duo Grad en Petran op vrijdag 22 en zaterdag 23 novem ber in de Venrayse schouwburg gaan niet door. In verband met het feit dat een van de hoofdrolspelers. Joep Joosten, problemen heeft met zyn stem, is besloten de voorstellin gen uit te stellen tot het weekend van zaterdag 28 en zondag 29 de cember 1991. Aanvang telkens om 19.30 uur. De Commissie Grad en Petran 11 jaor, die samen met het humoristi sche duo Grad en Petran (Tsn Duyf en Joep Joosten) twee grote jubi leumvoorstellingen organiseert heeft dat afgelopen weekend beslo ten. De meer dan tweehonderd medewerkers aan deze twee voor stellingen zijn inmiddels op de hoogte gesteld. De 1200 Noordlim burgers die een kaartje voor de voorstellingen hebben, worden via de dag- en weekbladen en radio op de hoogte gesteld. De kaartjes die zij hebben blijven geldig: het blau we entreebiljet voor vrijdag 22 no vember is thans het geldige biljet voor zondag 29 december; het rode kaartje van zaterdag 23 november is het geldige biljet voor zaterdag 28 december. In geval kaarthouders dat weekend niet kunnen, bestaat de mogelijkheid het kaartje tegen 'ontvangst van het geld 17,50) te rug te geven, dagelijks aan de kassa van de Schouwburg Venray. Kaar tjes die terug komen worden weer aan de kassa verkocht. Het organisatiecomité en de twee jubilerende artiesten vinden het jammer dat tot uitstel moet worden overgegaan. 'Er zat helaas niets an ders op', motiveert Ten Duyf de beslissing. De twee artiesten en de 200 medewerkers waren al volop aan het repeteren. Ondertussen heeft het duo de lang gekoesterde jubileum-cassette niet kunnen opnemen. De muziek band met muziek van de formatie Burlesk uit Venray is al opgenomen in de studio van Nard Reijnders in Broekhuizenvorst, de liedjes ont breken nog omdat zingen tot nu toe onmogelijk is. Om alle risiko's te vermijden heeft de Commissie Grad en Petran, na overleg met alle artiesten en de schouwburg van Venray, niets an ders kunnen doen dan de jubi leumvoorstelling uit te stellen. Het programma blijft hetzelfde. De or ganisatie vertrouwt erop dat bij de 1200 kaarthouders begrip zal zijn. Vrijdagavond 25 oktober en zater dag 26 oktober houdt de Openbare Bibliotheek Venray weer haar jaar lijkse boekenmarkt. Dit keer bestaat het aanbod uit af geschreven lees- en studieboeken voor volwassenen en jeugd- en stripboeken. Ook zijn er katalogus- bakken te koop: o.a. geschikt voor het opbergen van cassetteband es. Gezien de enorme toeloop van vo rig jaar is de boekenmarkt dit keer op 2 achtereenvolgende dagen: vrij dagavond 25 oktober van 18.00 tot 21.00 uur en zaterdagochtend 26 oktober van 10.00 tot 14.00 uur. De opbrengst wordt volledig besteed aan de aankoop van nieuwe boeken. De Wetteling Donderdag: Manual Rooyse VK Vrijdag: Rank Xerox Jumpers 17. De Steeg-rVO 1 19. Venrode 1-Bonte Koe 1 20. Huukske 2-SVCB 2 21. Rooy'84-Wittenhorst 2 22. Zaterdag: Badminton 10, Manual 13, Venrode 1-Venray 1 (d) 14. SVCB-Café Noir (d) 15 Trepke 1-Drukshop 16. Café Jossette Kynologenclub Zondag: Hondenshow (KC Venray) Maandag: Gemeente Rooyse VK .30-21.00 .00-23.30 .30-17.30 30-19.30 30-20.30 30-21.30 30-22.30 30-23.30 ,00-13.00 .00-14.00 .00-15.00 .00-16.00 .00-17.00 .00-18.00 .00 i.30-17.30 .30-20.30 1.30-21.30 .30-22.30 SVCB 1-Domu 1 SVCB 2-Vènrode 1 Dinsdag: Rooyse VK 17.30-21.00 Badmintonclub 21.00-23.30 Woensdag: Gemeente 16.30-17.30 Badmintonclub 17.30-22.30 De Schuivers 19.30-21.30 Drukshop 1-Huukske 2 22.30-23.30 Poging tot inbraak Uit sporen viel op te maken dat getracht was in te breken in een bungalow aan De Alden Weg. Er was behoorlijke braakschade aan het bovenlicht. Deskundigen vermoe den dat de dader(s) in zyn werk is gestoord 'Dechorum' informatieblad van de SNK (Stichting Samenwerkende Korenorganisaties) Utrecht, spreekt van een grote gebeurtenis en een evenement van de eerste orde, waar de top van de Nederlandse kinder koorwereld samenkomt. De Trouba dourtjes uit Venray nemen ook aan dit gebeuren deel. Het Nationaal Kinderkoorfestival dat plaatsvindt in Muziekcentrum Vredenburg in Utrecht kent drie af delingen. Afvaardiging van de Trou badourtjes werd mogelijk gemaakt door het le Limburgse Kinderko renfestival in de Maaspoort, Venlo, februari jl. In totaal nemen dertien koren Vanaf 1 november zullen de poor ten weer gesloten blijven tot 1 april 1992. De dieren hebben ook rust en warmte nodig. De familie Van Kem pen dankt u voor de belangstelling en ziet u volgend jaar gaarne terug. deel. Op het programma staan drie verplichte a cappella werkjes w.o. een canon van Praetarius, een driestemmig werkje van WA. Mo zart en een eenstemmig lied van de diligente van het koor. Wijntje Strijbos-Norbruis. Ook de vrije werkjes zijn van haar hand. Naast het belang van culturele vorming heeft onderzoek op grote schaal uitgewezen dat zingen de creativiteit verhoogt en de leer prestatie bevordert. Behalve deze aspekten gaat er tevens een positie ve persoonlijkheidsvorming van uit Dit tesamen maakt het zingen tot een vorm van vrije tijdsbeste ding die in Nederland een waarde volle tweede plaats inneemt. As. zaterdag om 9.00 uur vertrekt het koor per bus naar Utrecht gestoken in nieuwe koorkleding en vol energie. Diefstal bromfiets Een 21-jarige inwoner van Oostrum deed aangifte van diefstal van zijn bromfiets die hij naby een horecagelegenheid in Leunen had gestald. De diefstal vond het afgelo pen weekend plaats. Voor keramiek in steengoed en porcelein, gedraaid op de schijf en met de hand gevormd. Voor een exclusief relatiegeschenk. Voor een kado met allure. Voor verfraaiïng van uw kantoor. Voor decoratie van uw woonomgeving. Onze keramiek is een eigen en eigentijdse variatie op de klassieke Oosterse keramiek in vormgeving en glazuren. In onze showroom vindt u een goed overzicht van onze kollektie. De Hulst 12, (zijstraat Henry Dunantstraat, nabij N.S. station) Venray/Oostrum, Tel.: 04780-89245 Geopend van dinsdag t.m. zaterdag van 10.00-12.00 en van 13.00-18.00 uur en op koopavond, vrijdagavond. Ondanks het feit, dat De Kyker, een expositieruimte aan de Laag- heidseweg 16, nu niet bepaald in het centrum ligt, was er zaterdag avond zeer veel belangstelling voor de eerste literaire avond. Door gast- vrouwe Yvonne Wismans was de be kende Belgische schrijver/dichter Jos Vandeloo uitgenodigd om door Neerlandicus Math. Geenen te wor den interviewd en verder met de aanwezigen te praten over zyn werk. Dat meteen al op de eerste avond ruim tachtig geïnteresseer den aanwezig waren bewyst, dat een 'Literair Café' zeer zeker bestaansrecht heeft en in een be hoefte voorziet. Math. Geenen uit Venlo, die zyn sporen inmiddels heeft verdiend als medewerker aan literaire by- eenkomsten in Maastricht en Ven lo, was, mede door zijn grote literaire kennis, een bijzondere gespreksleider, die op een prettige en ontspannen wijze de Belgische schrijver/dichter over zijn werk on dervroeg Jos Vandeloo had er zicht baar plezier in op deze wijze aan de tand te worden gevoeld en later met het zeer gemêleerde publiek over zyn werk te praten, waarbij het be paald niet alleen bleef by zyn laat ste roman 'De beklimming van de Mont Ventoux'. Onder zijn gehoor bevond zich ook een aantal middel bare scholieren, die de werken van Op zondag 27 oktober zullen de docenten van de Muziekschool Ven ray een concert verzorgen. Dit zal plaatsvinden in de burgerzaal van het gemeentehuis te Venray. Aan vang 15.00 uur. Daar de Muziekschool helaas niet beschikt over een zaal die groot ge noeg is voor zo'n gebeuren, wykt men uit naar de overigens prachti ge, maar bovenal prachtig klinken de burgerzaal. Het feit dat de Muziekschool 20 jaar bestaat, ver leent het concert een extra feeste lijk tintje. Deze keer staan vooral hedendaagse componisten, zowel wat betreft het lichte genre als het klassieke, op de voorgrond. Interessant zijn de verschillende bezettingen zoals alt-blokfluit, ac cordeon en ceUo. Een ieder is wel- kom.'lbegang 2,50. de Belgische schrijver/dichter op hun boekenlijst hebben staan. De heer Geenen heeft inmiddels toegezegd in het vervolg als gespreksleider bij literaire avonden in De Kijker te blyven optreden, terwijl Jos Vandeloo zich zeer en thousiast toonde over de organisa tie en het verloop van deze avond. En ook het publiek was blij met de ze voor Venray unieke avond, die ze ker voor herhaling vatbaar is. DE KUKER De Kyker is ondergebracht in een gedeelte van de voormalige boerde rij van Harry en Mariet v.d. Logt, die op het terrein tevens een mini- camping exploiteren. De familie V.d. Logt heeft de vroege rental inge richt als expositieruimte. Yvonne Wismans is de gastvrouwe, die op gezette tijden hierin kunstenaars de gelegenheid geeft hun werken te exposeren en zoals zaterdag jl. schrijvers uitnodigt om met geïnte resseerden over hun werk te pra ten. Het is een zeer uitnodigende en intieme ruimte, die buitenge woon geschikt is voor het organise ren van kleinschalige evenemen ten. Op 29 september werd De Kijker geopend met een expositie, waarby Yvonne uiteraard haar man, de -kunstenaar Joop Wismans de eer gaf zijn meest recente doeken te tonen. Sindsdien hebben zeer ve len op donderdag, zaterdag en zon dag van 14.00 tot 17.30 uur de weg naar Laagheidseweg 16 gevonden. Deze expositie duurt tot en met 27 oktober. Van 3 november tot 23 de cember wordt in De Kyker geëxpo seerd door de kunstenares Anke Labile, wier werk op fundamentele wijze een beroep doet op de illusie, die verf en pastel kunnen kreëren. De opening zal worden verricht door wethouder J. Driessen. LITERAIR CAFÉ Het idee van Yvonne Wismans om de expositieruimte ook te ge bruiken voor kleinschalige literaire bijeenkomsten, sloeg aan by een werkgroep Literair Café Venray- Regio, die zich het brengen van lite raire manifestaties voor en door mensen, die plezier hebben in crea tief taalgebruik, ten doel stelt. Deze eerste avond met Jos Vandeloo werd daarom dankbaar aangepakt om zich voor het eerst te manifesteren. Waarbij het evenwel de vraag blyft of De Kijker zich ook zo goed leent voor het organiseren van grotere manifestaties, zoals de werkgroep voor ogen heeft. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van R Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: A. COENEN Paters straat 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keyzer en dr. Van Dongen: DR. Van DONGEN Past Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kimt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVO ER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: G van GEMEKT, tel. 80700 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 DIERENARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak W. de VOCHT Stationsweg i3, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 vanaf vrfjdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door MEVR. Van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 04780-82411 Programma ran Omroep Venray, via de ether op de FM 90.2 en via de kabel op de FM 102 Mhz met op: Donderdag 24 okt: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. Aktuali- teiten en gesprekken over gebeurte nissen in onze regio. 20.00-21.00 uur: Op Uw Verzoek. Ook de luisteraars zelf kunnen de platen mee bepalen. Voor een ver zoekplaat kunt u op woensdag avond tussen 19.00 en 21.00 uur bellen naar tel. 27269 of schrijven naar Postbus 320, 5800 AH in Venray. Vrijdag 25 okt: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00 uur: Frank vul. Molen draait de mooiste muziek als begin van het weekeinde. Zaterdag 26 okt: 12.00-13.00 uur: Evenementen kalender voor het weekend in de regio. 16.00 uur: PZN-show. Een muzi kaal totaal-gebeuren. 18.00 uur: MuZaRooi XH. 19.00 uur: Tussen f en 8. Met o.a. de radio-vakaturebank en sport 20.00-22.00 uur: School's out!. Jongerenprogramma van Ruben de Jong Zondag 27 okt: 10.00-12.00 uur: Hayke de la Whisky. Voor een verzoekplaatje, de groeten, felicitaties of anderszins kunt u schrijven naar Postbus 320, 5800 AH in Venray of bel tijdens de uitzending 12362. Maandag 28 okt: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00-21.00 uur: Houwe Zo. Een uur gezellige en ontspannende luistermuziek na de eerste werkdag van de week. Dinsdag 29 okt: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00 uur-21.00: Uit onze disco theek. Muziekmenu. Woensdag 30 okt: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00-21.00 uur: Volksmuziek. Tijdens de uren dat Omroep Ven ray geen eigen programma's uit zendt kun u op de frequentie van uw lokale omroep luisteren naar de programma's van de satelietzender Radio 10 Gold. 1

Peel en Maas | 1991 | | pagina 3