PLATEN CIO: DAAGSE Gemeentelijk Muziektoernooi 1991 Tiende Platen 10-daagse van start Commissie cultuur hield zich bezig met de Vrije Academie Ivo Niehe presenteert Platen 10-daagse TV-show Platen 10-daagse een begrip Het Nationale MuziekKado 2 t/m 12 oktober 1991 Muziek: het mooiste kado Nieuwe ontwikkelingen: de cassette-single Gevonden September heeft nieuwe eigenaar Dierengilde trakteert huisdieren Toepclub 't Upke Welfare tentoonstelling en verkoop PEEL EN MAAS Donderdag 3 oktober - Pagina 17 Het is feest in de platenwinkel. Van 2 t/m 12 oktober wordt voor de tiende maal de jaarlijkse „Platen 10-daagse" gehouden. Een pro motie voor al die fijne muziek waarmee de platenzaak u het gehele jaar middels compact-disc en musicassette verwent. Tien dagen lang kunt u profiteren van de gratis CD „Het Nationale MuziekKa- do". En omdat het dit jaar het 10-jarig jubileum is, krijgt u er ook nog eens een prachtige MuziekKado-Katalogus bij GRATIS CD OF MUSICASSETTE Wie in de periode 2 t/m 12 oktober de platenzaak binnenloopt kan dat duide- lijkmerken. Dit jaar is de „Platen 10- daagse" extra feestelijk. De vrolijk wap- perende vlaggen attenderen u er op straat al op. In de winkel heerst een ge- fj zellige sfeer. Er is een grote keuze aan splinternieuw materiaal. De platen maatschappij en brengen juist rond de „Platen 10-daagse" een groot aantal van f hun belangrijkste najaarsreleases uit. Tien jaar „Platen 10-daagse" betekent ook tien jaar lang optimale aandacht voor muziek in allerlei genres. Er is bij de platenzaak zo enorm veel te koop. Wie tij dens de „Platen 1 O-daagse" voor ƒ49.50 aanschaft in de platenzaak, ont vangt „Het Nationale MuziekKado" op CD gratis. Wie voor 27.50 koopt, ont vangt „Het Nationale MuziekKado" op musicassette gratis. gen tijden herleven, laat je lachen met cabaret, laat je swingen met de hitpara de, laat je wegdromen bij een prachtig stuk klassiek of maakt je vrolijk met een Hollandse potpourri. Enspreekt een heerlijk zwoele sfeerplaat met een glaas je wijn en romantisch kaarslicht niet ie dereen aan? Muziek is een onmisbare le vensbehoefte. De verkoper in de platen zaak weet dat en wil daarbij graag een adviserende rol spelen. Muziek is de versiering van je gevoel. Je hebt muziek nodig om er iets moois van te maken in je leven. Muziek kan op ieder moment een bepaalde sfeer maken. Feestelijke muziek op een blijde dag of iets rustigs als je even van drukke werk zaamheden wilt bijkomen. Momenten waarop een goed stuk muziek op zijn plaats is. Er is dan ook eigenlijk niets mooier dan een stuk muziek kado doen. Een kado waarmee je iets blijvends geeft, iets met een sterk emotionele la ding. Bij het beluisteren zal hij of zij zich het moment van ontvangst nog haarfijn kunnen herinneren. Kent u een dank baarder geschenk? Joost Prinsen weet het op de televisie zo treffend te zeggen: „De mooiste kado's vind je in de platen zaak". len en kunnen kopen waar hij behoefte aan heeft. Nergens is de keuze zo groot als in de Nederlandse platenzaak. Dit jaar nemen liefst 1.275 platenzaken aan de actie „Platen 10-daagse" deel. Een record! Dus wil je genieten van muziek, dan heb je altijd een platenzaak in de buurt. Die belangstelling voor de grammofoon plaat lag tien jaar geledentoch wel even anders. De aandacht voor de grammo foonplaat was sterk dalende. Voor de grammofoonplatenbranche werd dat het moment om de krachten te bundelen en gezamenlijk meer aandacht te vragen voorprodukt, muziekgenres en arties ten. Dat is mede door ae „Platen 10- daagse" uitstekend gelukt. Sinds 1982 is de omzet aan geluidsdragers gegroeid van 475 miljoen naar 1,2 miljard gulden. Daarmee is Nederland qua omzet het ze vende muziekland ter wereld. Omgere kend komt het er op neer dat iedere Ne derlander (van baby tot oude van dagen) jaarlijks voor tachtig gulden aan musi- cassettes en compact discs koopt. Dat is het hoogste bedrag van de gehele wereld. Wij schaffen dus meer muziek aan dan bijv. in Japan en Amerika. Dat de Nederlander snel nieuwe ontwik kelingen op muziekgebied volgt, blijkt uit het feit dat in liefst 65 van de honderd gezinnen inmiddels een CD-speler in huis staat. Aan de jubilerende „Platen 10-daagse" wordt óók op televisie uitgebreid aan dacht besteed. TROS-TV2 verzorgt op woensdag 2 oktober een overzicht met hoogtepunten uit 10 jaar Platen 10- daagse gala's. U kunt het volgen van 18.40 tot 19.00 uur. De moeite waard om naar te kijken, want er komen vele oude bekenden voorbijTimi Yuro, Janis Ian, The Everly Brothers, Cliff Richard, Joe Cocker en The Dire Straits. Twee uur later, rond 21.00 uur, presenteert Ivo Niehe zijn Platen 10-daagse TV-show. Een week later, woensdag 9 oktober, zelfde net en zelfde tijdstip brengt Ivo Niehe deel twee op de televisie. Natuur lijk zal Ivo Niehe in zijn twee Platen 10- daagse TV-shows uitpakken met spraakmakende optredens en interviews met nationale en internationale top acts! ria£ GRATIS MUZIEKKADO-KATALOGUS Omdat het een jubileumfeest is, wordt ook nog een schitterend verzorgde Mu ziekKado-Katalogus met vele muzikale kado-ideeën uitgereikt. In deze katalo- gus bevinden zich tien waarde-cheques ter waarde van tien gulden elk, die ver zilverd kunnen worden in de periode 16 oktober t/m 9 november 19 91Dit in full colour uitgevoerde magazine geeft infor matie over maar liefst vijfhonderd CD's. Een handig boekwerkje dus om ook een keuze te maken voor een verjaardag, i Sint Nicolaas of Kerstmis. Geef of vraag muziek kado: dat is een advies dat voor iedereen geldt. fDe platenzaak helpt je aan dierbare mu zikale herinneringen,. Laat oude vervlo- De „Platen 10-daagse", de jaarlijkse col lectieve promotie van de gezamenlijke Nederlandse grammofoonplatenindus trie en detailhandel, is een begrip gewor den in ons land. Het jaarlijkse „Muziek Kado" is in tien jaar uitgegroeid tot een gratis muziekgeschenk dat inmiddels aan liefst 650.000 landgenoten overhan digd wordt. Wat betekent dat meer dan één op de 10 gezinnen in het bezit komt van deze gratis CD. De „Platen 10-daagse" viert haar jubi leum. Dat kunt u tijdens deze actie-da- gen in de platenzaak beslist merken. En.... u wordt erop geattendeerd via de krant, radio en televisie. In 1982 werd het initiatief genomen tot deze landelijke collectieve actie van de grammofoonplatenindustrie. Het doel: het publiek attenderen op de grote diver siteit aan muziekstijlen die in de platen zaak verkrijgbaar is. Tevens een grote interesse kweken voor het aanschaffen van musicassettes, grammofoonplaten en later compact discs. Zowel om zelf heerlijk van te genieten of om kado te geven. Anno 1991 kunnen we zeggen: de Nederlander houdt van muziek! Binnen de gehele promotie van de com pact disc en musicassette speelt depla- tenzaak een belangrijke rol. De mu ziekliefhebber moet zich daar thuis voe- jaar tijdens de „Platen 10-daagse" gratis krijgt overhandigd bij een aankoop in de platenzaak, bevat een fantastische sa- Muziek blijkt steeds meer het kado-artï- kel bij uitstek te zijn. Een CD staat heel vaak bovenaan de verlanglijst. Maar soms is het weieens moeilijk een keuze te maken omdat je niet precies de smaak weet van degenen, die je een muziek- kado wil geven. Daarvoor is de Nationa le Platen- CD-bon natuurlijk de perfekte oplossing. Wist u dat miljoenen mensen ieder jaar een Nationale Platen- bon aanschaffen om iemand eens te ver wennen? Goed idee toch. En de bon is er voor iedere beurs: van 6.50 tot 1-00.-. „De mooiste kado's vind je in de platen zaak", dat is een advies dat voor iedereen geldt. menstelling van populaire Nederlandse en internationale artiesten. Werkelijk een schitterend-jubileum-geschenk van de Nederlandse grammofoonplaten- branche aan iedere muziekminnende Nederlander. Bij aankoop van 27.50 ontvangt men de gratis musicassette. Bij aankoop van 49.50 de gratis CD. „Het Nationale MuziekKado" mag niemand missen. Geniet van Eros Ramazzotti, Whitney Houston, Mecano, Joe Cocker, Roxette, Crowded House, Tol Tol, Gerard Joling, The Scene, Scorpions, Zucchero, Gloria Estefan, Julio Iglesias, Michael Bolton, Mylo Freeman, Cocciante, Chris Rea en Seal. Dus ver geet niet tussen 2 en 12 oktober naar de platenzaak te gaan om uw gratis ge schenk in ontvangst te nemen. Enige maanden geleden werd in Neder land, als eerste land in Europa, de casset te-single geïntroduceerd. Een uitkomst voor de jeugd. Zo kunnen zij hun favo riete top-hits beluisteren met walkman of portable cassette-recorder. De casset te-single is inmiddels uitgegroeid tot een veel-gevraagd artikel. Zo is er in korte tijd een leuke nieuwe mogelijkheid ge komen om naar een leuke hit te luisteren. En de prijs van de cassette-single? Pre cies hetzelfde als de aloude single: ƒ6.95. Het tienjarig jubileum van de „Platen 10-daagse" wordt in een zeer vruchtbare periode gevierd. De consument heeft de wegnaar de platenzaak opnieuw gevon den. Niet alleen voorTop 100-platen maar ook voor andere muziekgenres als jazz, cabaret, klassiek, instrumentaal en noem maar op. Dat men zich in die platenzaak thuis- voelt, is zeker toe te schrijven aan de uitgebreide collectie die de gemiddelde platenzaak te bieden heeft. Voor elk wat wils. Bakken vol met mooie, gezellige en leuke muziek. De gemiddelde platen zaak heeft wel vierduizend verschillende CD's in huis. U kunt er alles vinden watu zoekt. Stap eens binnen bij die platen zaak! HTT7; •p zondag 6 oktober a.s. wordt in geneenschapshuis De Linde te Oir- lo het jaarlykse gemeentelijk miziektoemooi gehouden. De orga- nsatie is in handen van muziek- vreniging On Genoegen Oirlo otder auspiciën van de Federatie m Muziekgezelschappen in de ge meente Venray. Am dit toernooi wordt deelgeno- mei door alle bij de Muziekfedera- tie langesloten verenigingen. Di jurering is in handen van dhr. Jo (onjaerts uit Kerkrade. Dt doelstelling van het toernooi is, (kt de deelnemende gezelschap- penzieh middels een concert kun nen presenteren aan de bevolking. Docr jurering van de uit te voeren wenen door een erkend jurylid worien de gezelschappen geïnfor- meird over de muzikale stand van zakm. Met name voor die gezel- schippen die gaan deelnemen aan een Bondsconcours is dit zeer waardevol. Hst toernooi wordt om 12.50 uur geopend door de voorzitter van de Verrayse Muziekfederatie mevr. H. Pbds-Peters. Het einde van het toer- no«i is omstreeks 21.30 uur. fet toernooi is vrij toegankelijk var iedereen, er wordt geen entree geleven. Muziekliefhebbers en be- laigstellenden zijn van harte wel kin op zondag 6 oktober a.s. in $neenschapshuis De Linde in «do. deelnemende gezelschappen en pngramma: 1200 uur: MMSK St. Petrus Banden Veiray. Muzikale rondwandeling do>r Oirlo. 1250 uur: Opening toernooi door de voorzitter van de Federatie van Miziekgezelschappen, mevr. H. huls-Peters. Gevonden voorwerpen van 17 t/m 30 sept. Bruine herder met witte vlek op torst; grijs gestroomde Hollandse lercler; 2x1 bankbiljet; blauwe jas; ode portemonnee met klitband- iluiting; zwarte portemonnee met Jtsje; zwarte portemonnee; 13 sleu- tes waaronder huis- en autosleu tels; een Nemef sleutel; sleutel aan rlig; rood/bruine etui met shag en geld; wit spandoen 'Wy gaan weer Kar school'; een ketting met hmgslot; voetbal; kinderbuggy; zil- va- hangertje met sterrenbeeld. Voor inlichtingen kunt u zich ty- d»ns kantooruren, wenden tot de acministratie van de Gemeentepoli- tfc Venray, tel. 04780-84888, tst. 254. 13.00 uur: Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide, o.l.v. E. Swig- gers met: Aan mijn vrienden; Tbur- naisiades; Suitony. 13.40 uur: Drumband St. Catharina Leunen-Veulen-Heide, o.l.v. J. Voesten met: Down the street; My Girl; Funny-percussion; The J. Jo- chems Drumparade. Aan het Henseniusplein 9a te Venray is sinds maart 1990 de bloe- menspeciaalzaak September ge vestigd. Degenen die al eens een kijkje hebben genomen in de zaak zullen het er over eens zijn, dat het echt de moeite waard is. Per 1 okto ber werd September overgenomen door Deborah van Oyen, bloemiste uit Broekhuizen. Door gebruik te maken van na tuurlijke materialen en aardse tin ten als roestbruin, crème en grijs heeft de winkel de sfeer van een 'mooie herfst'. Dit komt tevens tot uiting in het aardewerk afkomstig uit de zuidelijke landen. Zo zijn er de fijn handbeschilderde aarde werk overpotten uit de Provence, diverse vazen en schalen van Spaans marmer (albast). Tevens is er een ruime keuze aan aardewerk uit de Filipijnen, Mexico en Afrika. Natuurlijk blijft ook het bijzonde re assortiment aan planten en snij bloemen gehandhaafd, en kan men er uw bloemetje over de gehele we reld laten bezorgen via Fleurop. Wilt u uw herfst wat opfleuren, loop dan eens binnen in Septem ber. Omdat wij u graag verwelko men geven wij u 10% korting op al ons aardewerk in de week van 1 t/m 5 oktober. Tbt in September! 14.00 uur: Drumband Kon. Harmo nie Euterpe Venray, o.l.v. H. van Leuven met: Starting Drum story; Latin Resumé; Short Snappy. 14.20. uur: Jeugdorkest Kon. Har monie Euterpe Venray, o.l.v. St Rut ten met: Rondo; Pavane and Gaillarde; The young Verdi. 14.40 uur: Koninklijke Harmonie Euterpe Venray, ol.l.v. St. Rutten met: Rushmore; Finale fron New world Symf.; Satiric Dances. 15.20 uur: Pauze. 15.45 uur: Fanfare De Peelklank Ys- selsteyn, o.l.v. G. Jacobs met: Signa ture; Summer Fantasy; Oregon. 16.25 uur: Drumband De Peelklank Ysselsteyn, o.l.v. H. van Otterdyk met: L'extase; Concerto 2; Under ground. 16.45 uur: Drumband Ons Genoe gen Oirlo, o.l.v. II. Martens met: Tamboer Fantasie; Drum-star-, Big little Drums; High Energie. 17.05 uur: Fanfare Ons Genoegen Oirlo, o.l.v. M. Maas met: n.t.p.; Pace makers; Suite in B flat. 17.45 uur: Fanfare Dorpsklank Castenray, o.l.v. C. Cuppen met: Night Flight; Rhapsodie Francoaise; Summer Fantasy. 18.30 uur: Pauze. 19.30 uur: Drumband St Oda Mer- selo, o.l.v. W. van Horck met: Futuro- scoop; Emotions of Life. 19.50 uur: Tamboerkorps Sub Ma tris Tutela Oostrum, o.l.v. P. Poels met-, n.tb.; Dangerous Game; Fasci nating Rythm. 20.10: Harmonie Sub Matris Tutela Oostrum, o.l.v. P. Poels met: n.tb.; Tableaux des Vosges; New Baroque suite. 20.50 uur: Kerk. Fanfare St. Oda Merselo, o.l.v. P. Joris met: n.tb.; Images; Introductie, Elegie en Ca priccio. Alkoholkontrole De politie gaat door met de alko- holkontroles waarvan een preven tieve waarde moet uitgaan. Ook vry dagavond werden weer alkohol- kontroles gehouden. Deze keer op de rondweg Brukske, van 19.00 tot 20.15 uur. Er werden 40 bestuur ders verzocht in het bekende pijpje te blazen. Geen van de bestuurders kwam voor verdere proeven in aan merking. Later werden nog zg. rijdende al- koholkontroles gehouden. De zes bestuurders die in het pijpje moesten blazen hadden geen alko- hol genuttigd. Men kan er verze kerd van zyn dat de politie met .de kontroles zal blijven doorgaan. Ook dinsdagavond werd op de Langstraat alkoholkontrole gehou den. Van 20:00 tot 22.00 uur wer den 65 automobilisten gevraagd in het bekende pijpje te blazen. Geen van de bestuurders had teveel alko- hol genuttigd. Met deze zg. preven tieve alkoholkontroles gaat de politie op alle mogelijke tijdstippen door. Inbraken in personenauto's Eqn afgesloten personenauto van een bewoner van de Coppelenberg was opengebroken. De aanwezige radio was ontvreemd. Aan het Molenpad stonden twee personenauto's van bewoners van die straat geparkeerd. Met geweld was een auto opengebroken. De daarin aanwezige radio cassettespe ler werd ontvreemd. Bij de andere auto is het by een poging gebleven. Beide auto's hebben de nodige scha de van de vernielingen. Stankoverlast Het is lange tijd goed gegaan, maar er kwamen nu weer klachten by de politie binnen betreffende stankoverlast aan de Oude Oos- trumseweg. 'Ook nu weer zullen^ deskundigen een onderzoek instel len naar de oorzaak', zo deelde een woordvoerder van de politie desge vraagd mede. Inbraak In woning Tydens de afwezigheid van de be woners werd ingebroken in een wo ning aan het Nassauplein. Tbegang werd verkregen via het plat dak. De slaapkamer bleek doorzocht te zijn. Ontvreemd werd een aantal siera den, waarvan de waarde ons niet werd medegedeeld. Diefstal en vernieling Een inwoner van Ysselsteyn deed aangifte van vernieling aan zijn personenauto die aan het Grauw- veen geparkeerd stond. De merk- plaat van de auto was er met ruw geweld vanaf gehaald waardoor schade aan het plaatwerk was ontstaan. Ook waren de richting aanwijzers vernield. De schade be draagt enkele honderden guldens. De commissie culturele zaken heeft zich dinsdagavond uitvoerig beziggehouden met de Vrije Academie-Balletschool n.a.v. de jaarstukken 1989/1990 en de begro tingen 1991/1992. Leden van het bestuur, begeleidingscommissie, di- rektie en stafdocenten namen plaats aan de vergadertafel om vragen van de voorzitter en de com missieleden te beantwoorden. Aan sluitend aan de vergadering werd een bezoek gebracht aan de huis vesting van de Vrije Academie in de voormalige kleuterschool 't Beu- kenhöfke. Door de commissie werd akkoord gegaan met het advies de definitie ve subsidie 1989 vast te stellen op ƒ167.300,-, gelijk aan het maximaal toegekende subsidiebedrag voor dat jaar. Voor 1990 zal ongeveer hetzelf de bedrag kunnen worden aan geboden. RUIMTEGEBREK De nieuwe huisvesting van de Vrije Academie blijkt inmiddels, ze ker na de groei van het aantal kur- sisten (tot plm. 210), te klein te zijn. Aktiviteiten als beeldhouwen en fotografie kunnen er niet worden gegeven, omdat zij een specifiek lo kaal vereisen. De uitbreidingsplan- In verband met werelddierendag, vrijdag 4 oktober, trakteert de Ven- rayse dierenspeciaalzaak Dierengil de Van Grootel aan de Stationsweg die dag alle huisdieren uit Venray en omgeving. Op het trottoir voor de zaak richt Dierengilde Van Grootel een restau rant in waar honden naar hartelust kunnen eten. Om het geheel een feestelijk tintje te geven dekt de Venrayse winkelier in het restau rant de tafels en ligt voor de dieren een bestek klaar. Een heuse ober zal de dieren op zyn of haar wen ken bedienen en zorgen dat alles naar wens van de dieren verloopt. Op de tafels presenteert Dierengil de Van Grootel voor de dieren een uitstekend menu. Heeft men geen hond, maar wel een ander huisdier, dan vindt men binnen in de zaak ook een gratis verrassing voor dat troeteldier. De tafels staan gedekt tussen 10.00 en 18.00 uur. nen zyn voorlopig in de yskast gezet, in afwachting van de resulta ten van een onderzoek naar de mo gelijkheden in het voormalige St. Jozefklooster. Wethouder Driessen stelde als tijdelijke oplossing enke le lokalen in het voormalige lyceum aan de Leunseweg voor. Deze zou den volgens de mensen van de Vrye Academie wel geschikt zijn voor de fotografie maar niet voor beeldhouwen. De Balletschool is vorig jaar ver huisd naar de gymzaal van de LOM- school 't Groenewold en zit derhal ve goed. VERKEERSPERIKELEN Mevr, Cals (WD) wees op verkeers- en parkeerproblemen rond het gebouw van de Vrije Aca demie, zeker in relatie tot de entree van Beukenrode. De wethouder kon mededelen, dat zyn collega Truijen deze problematic al heeft onder kend en in het kader van Artikel s-gelden voor de wegen, ook denkt aan deze omgeving. REGIOFUNKTIE Uitvoerig werd van gedachten ge wisseld over de regiofunktie van de Vrije Academie. Stafdocent Piet Hermans lichtte toe, dat ongeveer 50 kursisten afkomstig zijn van buiten Venray. Omdat buurgemeen ten niet bijdragen aan deze sociaal- culturele instelling hebben uiter aard Venrayse kandidaten voor rang. Omdat Venray een duidelijke regiofunktie vervult, meende wet houder Driessen, dat het billyk was, dat ook buurgemeenten zou den mee-subsidiëren. Hij zou graag zien. dat het overleg hierover werd geopend. Tenslotte werden een aantal zijde lingse vragen gesteld. Omdat de Venrayse Vrije Academie werkt on der de 'vleugels van Venlo' werd gevraagd of het ooit tot verzelfstan diging van Venray zou kunnen komen. Uit het antwoord van voor zitter H. Cunnen bleek, dat men daaraan in Venray nog geen behoef te heeft, gezien de .toegevoegde waarde, die Venlo heeft te bieden. Enigszins vreemd werd de kombi- natie Vrije Academie/Balletschool gevonden omdat er commissiele den waren, die de kombinatie Muziekschool-Balletschool logi scher vonden. Voorlopig zal de be staande kombinatie wel zo blijven. Wellicht zou deze 'fusie' bespreek baar kunnen zijn als ooit de Mu ziekschool en de Vrye Academie inclusief de Balletschool in het voormalige St. Jozefklooster onder dak zullen kunnen vinden. De 2e reis van Toepclub 't Upke was een groot sukses. Na verleden jaar in het Belgische Antwerpen te zijn geweest werd deze keer het Groothertogdom Luxemburg be zocht. Na veel zoeken door de orga nisatoren werd uiteindelijk gekozen voor de plaats Hoscheid waar een Nederlander uitbater is van Auberge des Ardennes. Na de welkomstborrel werd de eerste krachtmeting op kaartgebied georganiseerd en onze bescherm vrouwe wist in haar kategorie alle konkurrenten van de tafel te vegen. Gelukkig voor het mannelyk gezel schap wist een van de heren haar nipt voor te blijven. In de namiddag trokken we naar Vianden waar een met name oud kasteel bezocht werd. 's Avonds waren we uitgenodigd op een heuse Belgische bruiloft hoewel dat voor enkele leden te laat kwam. Zy hadden het loodje Met een rondrit door het Luxem burgse land over veel kleine wegge tjes met veel bochten werd tenslot te het viswater bereikt waar een kleine kompetitie werd gehouden. Ook op visgebied blijken de heren van de toepclub hun mannetje te staan en met bijna iedereen bela den met vis, werd aangetreden veer de terugreis. Op het laatste moment werd toch besloten de vis niet mee te nemen maar aan het restaurant te geven. Daar is de vis best op zijn plaats. De reis was zeer de moeite waard en er wordt nu al uitgekeken naar de derde internationale ontmoe ting. Op zondag 6 oktober a.s. van 11.00 tot 17.00 uur heeft in het Dienstencentrum Zonnehof te Tienray de jaarlijkse tentoonstel ling plaats van allerlei handenar- beidartikelen, die werden gemaakt door de deelnemers aan ons werk. Graag nodigen wij u uit tot een bezoek aan deze tentoonstelling, waar ook gelegenheid is tot aan koop van alle tentoongestelde arti kelen. De entree is zoals altijd, gratis. Voor ons is uw bezoek een stimu lans om op de ingeslagen weg ver der te gaan ten voordele van de deelnemers uit de acht tot onze af deling behorende dorpen.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 17