PLATEN 10 DAAGSE Tiende Platen 10-daagse van start Uit de raadsvergadering van Vierlingsbeek Geldautomaten: Rekeningsaldo bepalend bij gebruik pin-code pas Evenementenkalender Platen 10-daagse een begrip •fj 2 t/m 12 oktober 1991 Muziek: het mooiste kado Ivo Niehe presenteert Platen 10-daagse TV-show Het Nationale MuziekKado Nieuwe ontwikkelingen: de cassette-single 7 Jackpot Najaars- kollektie 1991 bij New Look Cafévoetbal Studio PEEL EN MAAS üj jfl. EN MAAS Donderdag 26 september - Pagina 9 Het is feest in de platenwinkel. Van 2 t/m 12 oktober wordt voor de tiende maal de jaarlijkse „Platen 10-daagse" gehouden. Een pro motie voor al die fijne muziek waarmee de platenzaak u het gehele jaar middels compact-disc en musicassette verwent. Tien dagen lang kunt u profiteren van de gratis CD „Het Nationale MuziekKa- do". En omdat het dit jaar het 10-jarig jubileum is, krijgt u er ook nog eens een prachtige MuziekKado-Katalogus bij„llW GRATIS CD OF MUSICASSETTE Wie in de periode 2 t/m 12 oktober de platenzaak binnenloopt kan dat duide lijk merken. Dit jaar is de „Platen 10- daagse" extra feestelijk. De vrolijk wap perende vlaggen attenderen u er op straat al op. In de winkel heerst een ge zellige sfeer. Er is een grote keuze aan splinternieuw materiaal. De platen maatschappijen brengen juist rond de „Platen 10-daagse" een groot aantal van hun belangrijkste najaarsreleases uit. Tien jaar „Platen 10-daagse" betekent ook tien jaar lang optimale aandacht voor muziek in allerlei genres. Er is bij de platenzaak zo enorm veel te koop. Wie tijdens de „Platen 10-daagse" voor 49.50 aanschaft in de platenzaak, ont vangt „Het Nationale MuziekKado" op CD gratis. Wie voor 27.50 koopt, ont vangt „Het Nationale MuziekKado" op musicassette gratis. L oxiyl gen tijden herleven, laat je lachen met cabaret, laatje swingen met de hitpara de, laat je wegdromen bij een prachtig stuk klassiek of maakt je vrolijk met een Hollandse potpourri. En ...spreekt een heerlijk zwoele sfeerplaat met een glaas je wijn en romantisch kaarslicht niet ie dereen aan? Muziek is een onmisbare le vensbehoefte. De verkoper in de platen zaak weet dat en wil daarbij graag een adviserende rol spelen. Muziek is de versiering van je gevoel. Je hebt muziek nodig om er iets moois van te maken in je leven. Muziek kan op ieder moment een bepaalde sfeer maken. Feestelijke muziek op een blijde dag of iets rustigs als je even van drukke werk zaamheden wilt bijkomen. Momenten waarop een goed stuk muziek op zijn plaats is. Er is dan ook eigenlijk niets mooier dan een stuk muziek kado doen. Een kado waarmee je iets blijvends geeft, iets met een sterk emotionele la ding. Bij het beluisteren zal hij of zij zich het moment van ontvangst nog haarfijn kunnen herinneren. Kent u een dank baarder geschenk? Joost Prinsen weet het op de televisie zo treffend te zeggen „De mooiste kado's vind je in de platen zaak". len en kunnen kopen waar hij behoefte aan heeft. Nergens is de keuze zo groot als in de Nederlandse platenzaak. Dit jaar nemen liefst 1.275 platenzaken aan de actie „Platen 10-daagse" deel. Een record! Dus wil je genieten van muziek, dan heb je altijd een platenzaak in de buurt. Die belangstelling voor de grammofoon plaat lag tien jaar geledentoch wel even anders. De aandacht voor de grammo foonplaat was sterk dalende. Voor de grammofoonplatenbranche werd dat het moment om ae krachten te bundelen en gezamenlijk meer aandacht te vragen voor produkt, muziekgenres en arties ten. Dat is mede door de „Platen 10- daagse" uitstekend gelukt. Sinds 1982 is de omzet aan geluidsdragers gegroeid van 475 miljoen naar 1,2 miljard gulden. Daarmee is Nederland qua omzet het ze vende muziekland ter wereld. Omgere kend komt het er op neer dat iedere Ne derlander (van baby tot oude van dagen) jaarlijks voor tachtig gulden aan musi- cassettes en compact discs koopt. Dat is het hoogste bedrag van de gehele wereld. Wij schaffen dus meer muziek aan dan bijv. in Japan en Amerika. Dat de Nederlander snel nieuwe ontwik kelingen op muziekgebied volgt, blijkt uit het feit dat in liefst 65 van de honderd gezinnen inmiddels een CD-speler in huis staat. Omdat het een jubileumfeest is, wordt ook nog een schitterend verzorgde Mu ziekKado-Katalogus met vele muzikale kado-ideeën uitgereikt. In deze katalo- gus bevinden zich tien waarde-cheques ter waarde van tien gulden elk, die ver zilverd kunnen worden in de periode 16 oktober t/m 9 november 1991. Dit in full colour uitgevoerde magazine geeft infor matie over maar liefst vijfhonderd CD's. Een handig boekwerkje dus om ook een keuze te maken voor een verjaardag, Sint Nicolaas of Kerstmis. Geef of vraag muziek kado: dat is een advies dat voor iedereen geldt. De platenzaak helpt je aan dierbare mu zikale herinneringen. Laat oude vervlo- De „Platen 10-daagse", de jaarlijkse col lectieve promotie van de gezamenlijke Nederlandse grammofoonplatenindus trie en detailhandel, is een begrip gewor den in ons land. Het jaarlijkse „Muziek Kado" is in tien jaar uitgegroeid tot een gratis muziekgeschenk dat inmiddels aan liefst 650.000 landgenoten overhan digd wordt. Wat betekent dat meer dan één op de 10 gezinnen in het bezit komt van deze gratis CD. De „Platen 10-daagse" viert haar jubi leum. Dat kimt u tijdens deze actie-da gen in de platenzaak beslist merken. Enu wordt erop geattendeerd via de krant, radio en televisie. In 1982 werd het initiatief genomen tot deze landelijke collectieve actie van de grammofoonplatenindustrie. Het doel: het publiek attenderen op de grote diver siteit aan muziekstijlen die in de platen zaak verkrijgbaar is. Tevens een grote interesse kweken voor het aanschaffen van musicassettes, grammofoonplaten en later compact discs. Zowel om zelf heerlijk van te genieten of om kado te geven. Anno 1991 kunnen we zeggen: de Nederlander houdt van muziek! Binnen de gehele promotie van de com pact disc en musicassette speelt de pla tenzaak een belangrijke rol. De mu ziekliefhebber moet zich daar thuis voe- Muziek blijkt steeds meer het kado-arti- kel bij uitstek te zijn. Een CD staat heel vaak bovenaan de verlanglijst. Maar soms is het weieens moeilijk een keuze te maken omdat je niet precies de smaak weet van degenen, die je een muziek- kado wilgeven. Daarvoor is de Nationa le Platen- CD-bon natuurlijk de perfekte oplossing. Wist u dat miljoenen mensen ieder jaar een Nationale Platen- bon aanschaffen om iemand eens te ver wennen? Goed idee toch. En de bon is er voor iedere beurs: van 6.50 tot 100.-. „De mooiste kado's vind je in de platen zaak", dat is een advies dat voor iedereen geldt. Aan de jubilerende „Platen 10-daagse" wordt óók op televisie uitgebreid aan dacht besteed. TROS-TV2 verzorgt op woensdag 2 oktober een overzicht met hoogtepunten uit 10 jaar Platen 10- daagse gala's. U kunt het volgen van 18.40 tot 19.00 uur. De moeite waard om naar te kijken, want er komen vele oude bekenden voorbijTimi Yuro, Janis Ian, The Everly Brothers, Cliff Richard, Joe Cocker en The Dire Straits. Twee uur later, rond 21.00 uur, presenteert Ivo Niehe zijn Platen 10-daagse TV-show. Een week later, woensdag 9 oktober, zelfde net en zelfde tijdstip brengt Ivo Niehe deel twee op de televisie. Natuur lijk zal Ivo Niehe in zijn twee Platen 10- daagse TV-shows uitpakken met spraakmakende optredens en interviews met nationale en internationale top acts! LGLOBmt „Het Nationale MuziekKado" dat u dit jaar tijdens de „Platen 10-daagse" gratis krijgt overhandigd bij een aankoop in de platenzaak, bevat een fantastische sa- menstelling van populaire Nederlandse en internationale artiesten. Werkelijk een schitterend jubileum-geschenk van de Nederlandse grammofoonplaten- branche aan iedere muziekminnende Nederlander. Bij aankoop van 27.50 ontvangt men de gratis musicassette. Bij aankoop van 49.50 de gratis CD. „Het Nationale MuziekKado" mag niemand missen. Geniet van Eros Ramazzotti, Whitney Houston, Mecano, Joe Cocker, Roxette, Crowded House, Tol Tol, Gerard Joling, The Scene, Scorpions, Zucchero, Gloria Estefan, Julio Iglesias, Michael Bolton, Mylo Freeman, Cocciante, Chris Rea en Seal. Dus ver geet niet tussen 2 en 12 oktober naar de platenzaak te gaan om uw gratis ge schenk in ontvangst te nemen. Enige maanden geleden werd in Neder land, als eerste land in Europa, de casset te-single geïntroduceerd. Een uitkomst voor de jeugd. Zo kunnen zij hun favo riete top-hits beluisteren met walkman of portable cassette-recorder. De casset te-single is inmiddels uitgegroeid tot een veel-gevraagd artikel. Zo is er in korte tijd een leuke nieuwe mogelijkheid ge komen om naar een leuke hit te luisteren. En de prijs van de cassette-single? Pre cies hetzelfde als de aloude single: 6.95. Het tienjarig jubileum van de „Platen 10-daagse" wordt in een zeer vruchtbare periode gevierd. De consument heeft de weg naar de platenzaak opnieuw gevon den. Niet alleen voor Top 100-platen maar ook voor andere muziekgenres als jazz, cabaret, klassiek, instrumentaal en noem maar op. Dat men zich in die platenzaak thuis- voelt, is zeker toe te schrijven aan de uitgebreide collectie die de gemiddelde platenzaak te bieden heeft. Voor elk wat wils. Bakken vol met mooie, gezellige en leuke muziekDe gemiddelde platen zaak heeft wel vierduizend verschillende CD's in huis. U kunt er alles vinden wat u zoekt. Stap eens binnen bij die platen zaak! De vakanties zijn weer achter de lig en de raadsvergaderingen gaan eer gewoon verder. De raadsverga- ering van de gemeente Vierlings eek had op het eerste gezicht een imerse agenda en men had ge acht dat de vergadering in rekord- zou zijn afgelopen. De adsleden dachten daar andere fer want de agenda vermeldde een unt om aan de heer Rambags 103 i2 grond te verkopen tegen een van ƒ20,- per in2. Aanleiding »r de raadsfrakties om ophelde- ng te vragen over de lage prijs, et college kon de raad duidelijk laken dat wat het college vooretel- e, gewoon een uitvoering was, van at de raad eerder had gevraagd. Ue stukjes grond, waarvan geen avel te maken is, gewoon te verko en aan de eigenaren die aan de ukken grond wonen. Het is zeker let zo dat het college met twee ma tt zou meten en de heer Rambags f ilde bevoordelen. 'De raad mag zijn dat die grond wordt ver acht, want iets andere was daar id mogelijk'. Na veel woorden erd het voorstel toch aan komen. De raad had geen moeite met het emen van voorbereidingsbeslui- n waardoor het mogelijk is dat a. de heer Claessens uit Ysselsteyn in agrarische bedrijfswoning kan sjouwen aan de Bosserhoekweg te HKerloon. Omdat die woning in het ^Ntemmingsplan Natuurgebied moest dat plan worden gewij- en het college wilde daar zijn edewerking verlenen. Dat deed raad dus ook. De heer Schoester te Overloon to een strook grond van de ge- leente kopen waardoor het aantal Itritten kan worden verminderd, en welkome verkoop uit het oog- unt van de verkeersveiligheid aan Stevensbeekseweg. De raad had kn moeite met het verlenen van ledewerking aan die verkoop. De raad was het met het college tos, dat er voldoende gelegenheid 1 tot het volgen van openbaar on- invijs en dat haar geen signalen adden bereikt dat het anders zou in. Daarom zal er geen openbare Iisisschool worden gesticht in de •mende 3 jaar. Geen bezwaar had de raad tegen et onttrekken van wegen aan het lenbaar verkeer in verband met aanleg van Rijksweg 73. De raad raeg de verzekering dat de feitelij- opheffing van die wegen eerst *n zal plaatsvinden als er voor de inwonenden vervangende verbin- zijn voorzien. De Provincie wilde een aantal we gen overdragen aan de gemeente en wel de Oploseweg, Irenestraat, 14 Oktoberplein en de Venrayseweg in Overloon en de Staaiweg en Raaij- veldweg te Maashees. De afkoopsom werd bepaald op ƒ493.000,-. Er is volgens verschillende raadsleden een goede deal gemaakt. Wel zal dat geld moeten worden gebruikt voor verbetering van de vooral in zeer slechte staat verkerende Venrayse weg. 'Zo snel als mogelijk is zal de rekonstruktie en verbetering van de wegen worden aangepakt', zo be loofde het college. Ten behoeve van het opzetten van een beheerssysteem voor groen en wegen stelde de raad een krediet beschikbaar van ƒ13.563,-. Het aandelenkapitaal van Obra- gas kon weer met één aandeel wor den uitgebreid. De raad stelde daarvoor een bedrag van ƒ10.000,- beschikbaar. De vergoedingsregeling voor de vrijwilligere van de brandweer werd komform de landelijke rege lingen aangepast. Het kindervakantiewerk kreeg een renteloze geldlening voor de aanschaf van tenten. Wel zouden ook andere organisaties, tegen ver goeding, van de tenten gebruik kunnen maken. Klachten kennis Naar aanleiding van klachten van bewoners van Groeningen omtrent kermisattrakties kon het college mededelen dat ze met de kermis exploitanten aan tafel gaan zitten om zo het niveau te verbeteren. Meer dan alleen tuinafval Nadat er bij de politie klachten waren binnengekomen' van rook- overlast in de buurt van de Andes- laan stelde de politie een onderzoek in. Er zou volgens de eigenaar tuin afval verbrand worden maar de po litie stelde vast dat ook ander spul werd verbrand. De politie gelaste dat het vuur gedoofd moest worden. Aan dat bevel werd gevolg gegeven. Ook adviseerde de politie dat, als er weer afval zou worden verbrand, een vergunning moest worden aan gevraagd. Diefstal van planten Er werd aangifte gedaan van dief stal van 25 struiken en planten uit de tuin van een woning aan de Tolstraat. Het grote aantal geldautomaten en de opkomst van de betaalauto maat zorgt ervoor dat Nederlanders hun bankpas met pin-code steeds intensiever gebruiken. Gevolg is dat de pashouders in toenemende mate onvoldoende uit de voeten kunnen met de bestedingsruimte die in de pas is opgenomen. Daarom heeft de Rabobank de mogelijkheden voor haar pashouders verruimd. In prin cipe wordt het rekeningsaldo de bestedingslimiet, hoewel tussen kliënt en bank ook een andere (la gere) limiet kan worden af gesproken. Saldo is bepalend Bij het gebruik van een pin-code De nieuwe najaarekollektie van Jackpot verkrijgbaar bij New Look in De Bleek, bestaat uit twee the ma's. Ten eerste het thema Autumn Bouquet. Het woord zegt het al: Een kombinatie van warme herfstkleu ren zoals roze, rood en terra-tinten met donkerblauw en bruin die te rug te vinden zijn in ruitdessins en bloemenprints, kenmerkend voor deze kollektie. Het tweede thema heet Chilly Morning. In tegenstelling tot het eerste thema bestaat deze uit de wat koelere kleuren; grijs, ysblauw en paarse tinten. Vanzelfsprekend zijn de ruiten en bloemen ook in deze kleuren present Zoals gewoonlijk brengt Jackpot een totaalkollektie: Anorakjacks en duffelcoats van zachte wol en sheepskin maar ook suède jassen. Truien van katoen en wol met mooie borduursels. Een nieuwe kwaliteit in het breiwerk is de sand- washed lambswool. De broeken zijn in het algemeen met smalle pijp met 1 of zelfs geen bandplooi in ver schillende kwaliteiten: printed mil le rille, stonewashed canvas, brushed poplin en printed baby- cord. Korte rokjes, geborduurde blouses, natuurlijk ook in ruiten.. De wollen mutsen, handschoenen en sjaals, leren riemen en gebloem de viscose sjaals maken deze Jack pot 91.3 kollektie kompleet. (advertentie) pas in geld. of betaalautomaten in Nederland wordt voordat de transaktie plaatsvindt gekeken of het saldo op de betaalrekening toereikend is. In een later stadium zullen ook binnenlandse girale handelingen, zoals overboekingen en acceptgiro's, volgens dit systeem van centraal fiatteren worden ver werkt. Centraal fiatteren maakt het mogelijk de kliënt meer financiële ruimte te geven en tegelijkertijd het risiko te beperken dat hij of zij (zonder dat daar een afspraak met de bank over is) 'rood' komt te staan. De mate waarin men 'geoor loofd' rood mag staan, hangt af van de bedragen die regelmatig op de rekening binnenkomen. Niet onbeperkt opnemen Om veiligheidsredenen is het niet mogelijk om onbeperkt gebruik te maken van de bankpas met pin code. Daarom is er aan het pasje een zogenaamde bestedingsruimte gekoppeld. Als er geen bijzondere afspraken worden gemaakt, gelden er standaardbedragen. Deze zijn per week: ƒ1.500,- voor de geldauto maat en ƒ2.500,- voor de betaalauto maat Maakt u gebruik van een geldautomaat van een andere bank dan Rabobank dan kunt u daar één maal per dag ƒ300,- opnemen. Maatwerk Welke bestedingsruimte voor een kliënt is hangt af van het gebruik van de pas en de bedragen die regel matig op de rekening staan. Zijn de standaardbedragen voor een kliënt niet toereikend, dan kan in overleg met de bank bepaald worden welke bestedingsruimte voor-" de kliënt wordt opgenomen. Op die manier is het voor de Rabobank mogelijk maatwerk te leveren, toegesneden op de kliënt. (advertentie) Diefstal portemonnees Een 23-jarige inwoner deed bij de politie aangifte van diefstal van zijn portemonnee in het kleedlokaal van een sporthal in Weert. In de portemonnee zaten zat een klein geldbedrag en wat persoonlijke be scheiden. Een 16-jarige inwoner van Seve- num deed aangifte van diefstal van zijn portemonnee tijdens een be zoek aan een discotheek in Leunen. In de portemonnee zat wat geld en persoonlijke bescheiden. De gemeente Venray heeft onderstaande Evenementenkalender op gesteld. Verenigingen/instanties kunnen aktiviteiten, aanvullingen en/of wijzigingen doorgeven aan de gemeente Venray, tel.nr. (04780-) 23245. Het moet uiteraard wel gaan om aktiviteiten, die het karakter van een 'evenement' hebben. Het is niet de bedoeling om 'eigen' akti viteiten van verenigingen, clubs, etc. in deze kalender op te nemen. September 1991 20 sept.-20 okt. Expositie St. Odapark Venray 27, 29 Zomerfestijn, gemeenschapshuis De Wis 29 Halve marathon Venray, omgeving Venray 29 Ruiterdag Welsruiter Oktober 1991 6 Gemeentelijk Muziektoemooi, gemeenschapshuis Oirlö 11 Venrays Woordenboek, In den Engel 12 en 13 Dorpsfeesten, Oostrum 20 Rommelmarkt, gemeenschapshuis Leunen November 1991 2 Vogeltentoonstelling Volle Maan 13-17 Vogeltentoonstelling In den Engel 17 Hazenpaeper schouwburg 24 Koopzondag Venray (St. Nicolaas) December 1991 22 Koopzondag Venray (Kerstmis) Bovenstaande data zijn onder voorbehoud, evt. aanvullingen of korrekties kunt u doorgeven bij de gemeente Venray ta.v. Peter van Horen, tel. 04780-23245. Vernieling aan personenauto Uit de sporen die bij een aan de Bolderik geparkeerde personen auto van een inwoner achterbleven, denkt de politie dat getracht is in de auto in te breken. Men had ge probeerd de zg. vijfde deur te force ren, maar dat was niet gelukt. Het kan zijn dat het bij een poging is ge bleven omdat de dader in zijn werk is gestoord. De eigenaar zit met een behoorlijke schade. Ongelukkige val Een 65-jarige hondenbezitter liet zijn hond uit op de Smakterweg. Hij had de hond aan de lijn aan een hand en in de andere hand had hij zijn fiets. Hoe het is gebeurd kon hij niet verklaren maar hij kwam ten val. De val was zo ongelukkig dat hij met een sleutelbeenfraktuur naar het ziekenhuis moest worden vervoerd. Cafévoetbalteam Studio zoekt nog voetballers om hun team te kom- pleteren voor de cafévoetbalkompe- titie. Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden bij K. de la Roy, tel. 81510. Lek aan gastank Een 36-jarige bestuurder van een personenauto tankte gas bij het BP tankstation aan de Leunseweg. Na het aftanken bemerkte hij dat uit de gastank van zyn auto gas lekte. De brandweer werd gewaarschuwd en de politie zette de Acaciastraat voor het verkeer af. De brandweer mannen heten de tank leeglopen. Daarna werd de Acaciastraat weer voor het verkeer vrijgegeven. On voorstelbaar is dat de nieuwsgieri gen maar met moeite uit de buurt konden worden verwijderd. Kop-staart niet voldoende afstand Donderdagmiddag omstreeks 15.00 uur botste op de Deumeseweg een vrachtauto, bestuurd door een inwoner van Heesch tegen een per sonenauto, bestuurd door een inwo ner van Eindhoven. De bestuurder moest afremmen voor een voor hem afremmende personenauto. De bestuurder van de vrachtauto had dat afremmen te laat bemerkt, vermoedelijk omdat hy te weinig afstand had gehouden. Het bleef by zware materiële schade. 'n abonnement waard Liefhebbers van kunst kunnen hart ophalen Udens winkelcentrum uit de kunst UDEN Enkele jaren geleden vond in het Udense winkelcentrum de themadag 'Uden uit de Kunst' plaats. Het hele cen trum stond toen in het teken van diverse vormen van kunstuitingen. Dat zal nu wederom het geval zijn. Zondag zijn de winkels tussen 11.00 en 17.00 uur open en het hele Udense centrum zal een creatieve aanblik geven. 'Uden uit de kunst 1991' heeft veel te biedenl Voor jong en oud is Uden al een begrip, maar zondag wordt daar een schepje bo venop gedaan. Dan zullen een veertigtal kunstenaars in het Udense winkelcentrum demonstraties geven in diverse takken van de beeldende kunst. Daarbij wordt een erg breed scala aan activiteiten geboden: olie verfschilderijen, aquarellen, sieraden, kera miek, maar ook pentekeningen en zijde schilderijen. De podiumkunsten zullen vertegenwoor digd worden door de Stichting Toneelaktivi- teiten Uden, in de volksmond "Naat Piek" genoemd. Het publiek kan zich bij de stand van 'Naat Piek' laten voorlichten over de aktiviteiten van de Stichting zoals toneel- kursussen en speelgroepen. De sfeer in de winkelgalerijen wordt tevens verhoogd door de aanwezige muziek: blaas- orkestjes lopen door het centrum om met een vrolijke noot voor extra amusement te zorgen. Kinderen Voor velen die van buiten komen is het goed te weten dat er genoeg mogelijkheden zijn om de inwendige mens te verzorgen. De Udense horeca heeft voldoende moge lijkheden hiervoor en bij mooi weer zullen natuurlijk de terrasjes naar buiten komen. Zodat u ontspannen de andere mensen voorbij kunt zien komen. U hoeft de kinderen zondag niet thuis te la ten. Ze worden niet vergeten. Welk kind vindt het niet leuk oifi zijn of haar gezicht een keer door een grimeuse onder handen te laten nemen? Er is ook een portretteke naar die gratis portretten tekent van de mensen uit het publiek die daar prijs op stellen. Krachtig centrum Het winkelcentrum van Uden zet zondag ook de deuren open. Voor veel mensen is het aanleiding om een bezoek aan deze Noord-Brabantse plaats te brengen, zo leert de ervaring. Het Udense centrum is in be weging. Na de gerenoveerde Marktstraat, die sinds eind vorig jaar tot winkelerf is om gebouwd vinden rond het Mondriaanplein en de Markt aanpassingen plaats. De kracht van het Udense winkelcentrum wordt op die manier in stand gehouden en mogelijk zelfs versterkt. Ook op zondag 29 september kan u de auto natuurlijk gratis parkeren op één van de duizenden plaatsen die in en om het Uden se centrum te vinden zijn. Het zoeken naar een plaats wordt u gemakkelijk gemaakt door de speciale parkeerroute, die langs al le parkeerterreinen van het Udense cen trum voert. Door de compacte vorm van het winkelcentrum zult u echter altijd de auto op loopafstand van 'Uden uit de Kunst' kwijt kunnen.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 9