gemeente venray Halve marathon in Venray Uitrijverboden en aanwending dierlijke mest in Venray NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Commissie economische zaken Ki bllektekalender september/ oktober 1991 Bouwvergunning verleend Aanpak parkeeroverlast Sportlaan Commissie milieu Commissie maatschappelijke zaken Commissie onderwijs, jeugd, sport en rekreatie Commissie culturele zaken Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Bouwvergunning aangevraagd Prijsuitreiking ballonnenwedstrijd kermis 1991 Commissie openbare werken OP sleutelbeheerders/sters Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Tijdelijke afsluiting Steegse Peelweg tussen Rouwkuilenweg en Jaegerhofweg SS w MICHELS PEEL EN MAAS a ij PEEL EN MAAS Donderdag 26 september - Pagina 17 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 1550 tot 17.00 uur. \fen deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuurson- dersteuning, tel. 04780-23269, al léén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; openbare orde en veiligheid: voor lichting en inspraak algemeen; dorps en wijkraden; personeel, organisatie en informatica; interne dienstverle ning; ekonomische zaken: bevorde ring werkgelegenheid, markten en kermissen, handel en middenstand, bevordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer- .uv ken: verkeer en vervoer, reiniging; nd.i agrarische zaken: ruilverkaveling, be heer, exploitatie en verkoop land bouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuis vesting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmingsplan nen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Op dinsdag 1 oktober a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie economi sche zaken, aanvang 18.00 uur in kamer 004 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: L Opening en mededelingen. 2. Sprekersronde voor bezoekers. 1 Verslag van de vergadering van 2 juli. 4. Ingekomen stukken. 5. Gewestzaken. 6. Gestruktureerd overleg met het bedrijfsleven. I Informatieve bespreking van het rapport over Fhse A van het on derzoek 'Venray in sociaal en ruimtelij k-economisch perspektief. 8 t/m 14 sept: Militaire thuis fronten. 14 sept.: Jeugdopvang gym- nastiekver. St Christoffel. 15 t/m 21 sept.: Prinses Beatrix Fonds. 22 t/m 28 sept: Nier Stichting Ne derland. 5 okt: Scouting De Peelspeur- ders. t/m 12 okt.: Nationale kollekte geestelijk gehandicapten. 19 okt: Jeugdopvang zwemver eniging Spio. 20 t/m 26 okt: Nederlands comité Unicef. 27 okt. t/m 2 nov.: Nederlandse Brandwondenstichting. Alleen voor deze kollektes is een vergunning verleend. Koliekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De koliektan ten en kollektrices moeten een op de be treffende kollekte gericht legitima tiebewijs kunnen vertonen. Iter algemene informatie delen wy mede, dat voor de periode van 1 augustus 1991 tot 1 augustus 1992 in de gemeente Venray de navolgen de provinciale voorschriften gelden in verband met het uitrijden en aanwenden van dierlijke mest: Waierwin- en grondwaterbescher mingsgebied OOSTRUM en BREEHEI - Voor grasland geldt een uitrijver- bod van 1 oktober 1991 tot 16 fe bruari 1992. - Voor mais- en bouwland geldt een zelfde uitryverbod (geen nagewas: vanaf de oogst tot 15 februari 1992). Buiten deze periode geldt de APV-bepaling dat uitgereden mest binnen zes uur moet zy n on dergewerkt Burgemeester en wethouders van Venray hebben.in hun vergadering van 24 september 1991 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zy die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het verbouwen en uitbreiden van een woning aan de Spurkter- weg 5 t.n.v. R.R.T. Janssen; het inbouwen van woning aan de Tunnelweg 4a te Castenray tn.v. M.N. Wismans, Tunnelweg 4; het bouwen van een woning aan de Zeilbergseweg 12 te ys- selsteyn t.n.v. J.W.M. Vergeldt; het bouwen van een woning aan de Lode wij khof 8 te Venray t.n.v. M.G.L. Schapendonk, Adel- bertweg 28; het- verbouwen van een wo ning en het bouwen van garage/ate lier aan dè Akkerweg 10 te Venray t.n.v. J.M.L. Meusen, Enge Steeg 6 te Leunen; het bouwen van een woning en bedrijfsruimte aan de Vliezen- weg 6 te Venray t.n.v. M.G. v. Rattin gen, Henri Dunantstraat 37 te Oostrum; het bouwen van een woning aan de Randen rade 39 te Oostrum tn.v. A.T. Steenkamer; het wijzigen van de voorgevel aan de woning Rector Nabbenstraat 10 te Leunen t.n.v. mevr. G.B. Keysers; het wyzigen van voor- en ach tergevel van de woning aan de Rec tor Nabbenstraat 12 te Leunen tn.v. A.J.G.C. Dirix; het bouwen van een kunst werk 12 aan de Stationsweg te Ven ray tn.v. Rijkswaterstaat Direktie Limburg te Maastricht; het bouwen van een kunst werk 13 aan de Henri Dunantstraat te Venray tn.v. Rijkswaterstaat Di rektie Limburg te Maastricht; het bouwen van een kunst werk 16 aan de Hoogriebroekseweg te Oirlo tn.v. Rijkswaterstaat Direk tie Limburg te Maastricht; het bouwen van een kunst werk 18 aan de Tunnelweg te Castenray tn.v. Rijkswaterstaat Di rektie Limburg te Maastricht; het plaatsen van een erfaf- scheiding en werkplaats met gara ges aan de Vivaldistraat 2 te Venray tn.v. J.L. Robben. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals Op de Sportlaan (sportpark De Wieën) geldt een stopverbod. Steeds vaker blijkt echter, dat dit stopverbod wordt geschonden, vooral door gebruikers van de spor- takkommodaties op het sportpark De Wieën. En niet zelden in zö'n ernstige mate, dat de doorgang ge heel geblokkeerd wordt waardoor dè toegang tot het sportpark voor bijvoorbeeld ambulances ernstig wordt belemmerd, met alle mogelij ke gevolgen vandien. Daarom is in overleg met de ge meentepolitie afgesproken, dat streng zal worden opgetreden tegen overtreders van het parkeerverbod op de Sportlaan. Daarbij zal naast de mogelijkheid om proces-verbaal op te maken ook gebruik gemaakt kunnen worden van de nieuwe wegsleepregeling, die per 1 juni jl. in werking is getreden. Gebruikers en bezoekers van het sportpark dienen daar terdege re kening mee te houden. Dus: Blijf met uw auto van de Sportlaan af. - De maximale hoeveelheid uit te ryden fosfaat bedraagt 125 kg per hectare per jaar voor alle gronden in dit gebied. Grondwaterbeschermingsgebied BREEHEI - Voor grasland geldt een uitryver- bod van 1 oktober tot 1 december 1991 en vanaf 1 januari tot 16 fe bruari 1992, indien de grond met sneeuw is bedekt; de maximale hoeveelheid uit te ryden fosfaat bedraagt 200 kg per hectare per jaar op grasland in dit gebied. - Voor mais- en bouwland met nage was op zandgrond geldt een uitrij- verbod tijdens de gehele maand oktober 1991; zonder nagewas op zandgrond geldt een uitryverbod vanaf de oogst tot 30 november 1991. Op de overige gronden geldt geen uitryverbod. Uiteraard geldt ook hier weer de bepaling uit de Algemene Politie verordening. dat uitgereden mest binnen zes uur moet zyn onderge werkt De maximale hoeveelheid uit te ryden fosfaat bedraagt resp. 250 kg/ha/jaar voor maisland en 125 kg/ha/jaar voor bouwland in dit gebied. Overige gebieden: - Voor grasland geldt een uitryver bod van 1 oktober 1991 tot 1 februari 1992 op zand- en löss- gronden (met daarnaast de bepa ling dat indien geen uitryverbod van kracht is op deze gronden tot 15 juni 1992 en kel emissie-arme aanwending mag plaats hebben) en van 1 okto ber 1991 tot 1 januari 1992 op de overige gronden; de maximale hoeveelheid uit te rijden fosfaat bedraagt 200 kg/ha/jaar voor gras land in deze gebieden. - Voor mais- en bouwland geldt een uitryverbod vanaf 1 september 1991 tot 1 januari 1992 op zand en lössgronden, terwyl voor de overige gronden geen uitryverbod geldt; daarnaast geldt de bepaling .dat .jtt indien geen uitryverbod van kracht is enkel emissie- arme aanwending maag plaats hebben, danwel de mest in een tweede werkgang direkt moet wor den ondergewerkt. De maximale hoeveelheid uit te ryden fosfaat bedraagt resp. 250 kg/ha/jaar voor maisland en 125 kg/ha/jaar voor bouwland in dit gebied. - In het algemeen geldt altyd een uitryverbod indien de grond be sneeuwd is. Op woensdag 2 oktober a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie milieu, aan vang 18.00 uur in kamer 127 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publieke tribune. 3. Gewestaangelegenheden. 4. Vaststelling verslagen verga dering. 5. Ingekomen stukken en medede lingen: Stiltegebieden; Vervoe ren destruktiemateriaal; Bodemsaneringsprogramma; Rapportage handhaving 1990. 6. Milieuwerkprogramma 1992. 7. Rondvraag. Op dinsdag 1 oktober a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie maatschap- peiyke zaken, aanvang 18.00 uur in kamer 127 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening en mededelingen. 2. Verslag vorige vergadering (3 sept 1991). 3. Ingekomen stukken: Jaarverslag 1990 Stichting Provinciaal Emancipatiewerk Limburg; Brief VNG d.d. 22 aug. 1991 over ge meentelijk speelautomatenbe- leid; Gemeentelijk protest inzake sociale vernieuwing; Gemeente lyk protest inzak bezuiniging PNL-gelden; Brief van Stichting RISC inzake leeftijdsgrens bestuursdeelname. 4. Spreekrecht 5. Gewestzaken. Ter inzage ligt de agenda van het prtefeuillehou- dersoverleg Volksgezondheid en Welzyn d.d. 27 sept 1991. 6. Jaarverslag 1990 van de Gemeen telijke Gezondheidsdienst (GGD) Noord-Limburg. De direkteur van de GGD, dhr. A.F. van Os, zal een toelichting geven op de werk zaamheden van de dienst 7. Stand van zaken Stichting Werk Op Maat. 8. Rondvraag. 9. Sluiting. f-80(B Op donderdag 3 oktober a.s. wordt een openbare vergadering ge houden van de commissie onder wijs, jeugd, sport en rekreatie. Omdat deze vergadering in het te ken staat van kinderopvang en peu- terspeelzaalwerk, vindt deze plaats in Kinderdagverblyf Duimelot, Beu kenlaan 6 te Venray, aanvang 18.00 uur. De stukken liggen zoals gebruike lijk voor u ter inzage op kamer 024 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt-. 1. Opening en welkomswoord. 2. Spreekrecht publiek. 3. Rondleiding door en bezichti ging van de nieuwe akkommo- datie van kinderdagverblyf Duimelot en peuterspeelzaal Centrum. 4. Tbelichting door de Stichting Peuterspeelzalen Venray op het plan 'Peuterspeelzalen op de wip'. 5. Bespreking informatieve nota over kinderopvang (kinderdag verblijf en peuterspeelzalen) alsmede de nota stimule ringsmaatregel kinderopvang 1991-1993. 6. Ingekomen stukken en mede delingen: Samenvatting bespre king met de VW Venray d.d. 12 sept 1991. 7. Gewestzaken. 8. Vaststelling verslag van de com missievergadering van 5 sept 1991. 9. Concept-raadsvoorstel inzake beschikbaarstelling van een krediet ad ƒ20.281,- voor uit breiding van het aantal groepen en ƒ4.717,- voor vervanging van 20 leerlingensets tb.v. openbare basisschool De Landweert 10. Concept-raadsvoorstel inzake verzoek éx art 74 WBO om ver goeding van de kosten van di verse 'andere voorzieningen' tb.v. basisschool De Hei te Heide. 11. Rondvraag. 12. S)uffin£. fLr-8£ ja/.-iii Op dinsdag 1 oktober a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie culturele za ken, aanvang 18.00 uur in kamer K19 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, mededelingen en inge komen stukken. Ingekomen: Brief b&w 12 sept. 1991 inzake weigering monumentenvergun ning en bouwvergunning voor verbouw gemeentelijk monu ment Stationsweg 119; Uitnodi ging Veldeke Venray voor de presentatie van het Venrays Woordenboek op vrijdag 11 okt 1991, 20.00 uur in zaal In den Engel; Verslag vergadering van de monumentencommissie d.d. 10 sept 1991. 2. Verslag van de vergadering van 3 sept. 1991. 3. Spreekrecht publieke tribune. 4. Raadsvoorstel inzake beroep schrift Evora bv tegen de monu mentenvergunning d.d. 1 juli 1991 voor de verbouw van ge meentelijk monument Gro testraat 20 ('t Kruidvat). 5. Jaarstukken 1989/1990 en begro tingen 1991/1992 vrije academie balletschool. Bestuur, begelei dingscommissie, direktie en staf docenten van deze instelling zijn uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn en met de commissie van ge dachte te wisselen. 6. Gewestzaken. 7. Rondvraag en sluiting. Aansluitend aan deze vergadering zal een bezoek worden gebracht aan de vrye academie. Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: het bouwen van een tuinhuis je aan de Isabellahof 45 te Venray tn.v. Th.M.R van Els. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 27 september 1991 ge durende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw- en woningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray drs. J.F.H.A.B. Waals Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zy van plan zyn om de aanvraag voor een hinderwetvergunning van H. Claessens, Timmermanns- weg 98 te Ysselsteyn, voor het ex art 6a. Hinderwet uitbreiden/wijzi gen van een varkensfok- en var- kensmestbedryf, gelegen aan de Timmermannsweg 98 te Ysselsteyn positief te beschikken onder het stellen van voorwaarden. De ontwerp-beschikking en bybe- horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray. elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 10 oktober 1991. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray, Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zijn niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het maken van een erfafschei- ding aan de Hagelweg 15 te Venray tn.v, J.J.M. Michiels; -"- het bouwen van een woning met kantoor aan dé Koenraadhof té Venray t.n.v. E.J.A.M. de Bruyn, De Omloop 20. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 27 september 1991 ge durende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw- en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals De prijsuitreiking van de ballon nenwedstrijd die gehouden werd tijdens de Venrayse kermis '91 zal plaatsvinden op woensdag 23 okto ber in het raadhuis van de gemeen te Venray. De prijswinnaars zullen tydig bericht ontvangen. Verder zullen de winnaars gepubliceerd worden in Peel en Maas van don derdag 31 oktober. Donderdag 3 oktober as. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie openbare werken, aanvang 18.00 uur in ka mer 127 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Verslag vergadering 91-08. 4. Ingekomen stukken-. Verslagen werkgroep verkeersmaatrege len-, Verkeersonveilheidsanaly- se van de gemeente Venray uitgevoerd door SWOV. 5. Mededelingen. 6. Gewestaangelegenheden. 7. Tussentijdse Evaluatie Aktie VAM-compostvaten 8. Plaatsingsprotocol amalgaamaf- scheiders. 9. Onderhoud Kiekweg. 10. Verkeersveiligheidsbeleid van de gemeente Venray. Aan de or de zullen worden gesteld: Noti tie ter ondersteuning subsidie in kader van Regeling Gelden Stimulering Lokaal Verkeers veiligheidsbeleid 1991; Over zicht verkeersongevallen in de gemeente Venray in 1990. Voor de behandeling van dit agenda punt is tevens aanwezig G. Rut ten, medewerker verkeerszaken. 11. Evaluatie excursie van septem ber 1991. 12. Rondvraag. Bij de gemeente kunnen met ingang van 15 oktober 1991 geplaatst worden enkele voor het openen en sluiten van de gymzalen Beuken laan en Raadhuisstraat TAAKOMSCHRIJVING: Het volgens gebruiksrooster in de avonduren ver zorgen van de openstelling en sluiting van de gymzaal. Het verzorgen van de dagelijkse eindcontrole van de accommodatie. FUNCTIE EISEN: Belangstellenden dienen goede contactuele eigen schappen te bezitten. Zij dienen bij voorkeur in de na bijheid van de gymzalen woonachtig te zijn. Voor inlichtingen (o.a. over de vergoeding) kunt u zich telefonisch richten tot afd. Welzijn, tel. 23357. AANMELDEN: Schriftelijke sollicitaties worden gericht aan het college van b. en w. voor 15 oktober 1991. Op zondag 29 september a.s. zal de halve marathon Bowling Venray worden gehouden. Aan deze halve marathon kan deelgenomen wor den door wedstrijdatleten en trim mers. Voorts staan ook nog een 5 en 10 km op het programma. Start en finish zyn op de atletiekbaan en de Art 19 WRO/50,8 woningwet Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet, medewerking te verlenen aan de navolgende bouwaan- vrage(n): het verbouwen en uitbreiden van het tuincentrum aan de Langstraat 83 te Venray t.n.v. Thuylshof bv. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 27 september 1991 ge durende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij van plan zyn om negatief te beschikken op de aanvraag voor een hinderwet vergunning van P.J.H.M. Loonen, Wanssumse- weg 17a te Oostrum, voor het ex art. 6a Hinderwet uitbreiden/wijzigen van een rundveehouderij, gelegen aan de Wanssumseweg 17a te Oostrum, doch tegelykertyd, onder het stellen van voorschriften, in af wijking van de aanvraag, een nieuwde, de gehele inrichting om vattende vergunning te willen verlenen. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 10 oktober 1991. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray, Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zyn niet (tydig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken organisatie is in handen van Atle tiekvereniging Venray-Regio. Het parcours is identiek aan het vorig jaar gelopen parcours. I.v.m. de marathon worden af gesloten: de Goudsmidstraat, de woonstraten in het Hardewegge- bied en in Westeinde. Daarnaast worden afgesloten: Kiekweg, We versven, Weverslo en JanslusL De afsluiting geldt niet voor aan- wonenden. Enige beperking van de bereikbaarheid van woningen is niet uitgesloten. De genoemde stra ten zijn tussen 11.00 en 15.00 uur afgesloten. De belangrijke verkeerswegen die in het parcours liggen blyven open voor het verkeer. In verband met de noodzakelijke aanleg van een gasleiding langs een gedeelte van de Steegse Peelweg moet deze weg tijdelijk voor het ver keer worden afgesloten in de perio de van 30 september tot ongeveer 25 oktober a.s. Middels de bekende oranje borden wordt een omlei dingsroute aangegeven. De aanlig gende percelen blijven bereikbaar. Voor nadere informatie kunt u te recht bij P. Schoenmakers, tel. 04780-23397. BOUWKUNDIG ADVIESBURO Voor reken-,tekenwerk en advies ten aanzien van: Beton, staal en hout constructies Nieuwbouw en Verbouw, Hinderwetten. Ringweg 8 5813 BP Ysselsteyn Tel. 04785-2020 Fax 2019 12-Jarige met honkbalknuppel De politie werd in kennis gesteld dat een jongen met een honkbal knuppel in het wilde weg sloeg in een cafetaria in het Brukske. Hij sloeg o.a. tegen reklameborden. Voordat hij echter mensen zou slaan was de politie ter plaatse. Die wist hem te overmeesteren. Hy werd door de politie aan zijn moe der overgegeven. De knaap beloofde dat hij het niet meer zou doen. De honkbalknuppel werd in beslag genomen. 'n abonnement waard

Peel en Maas | 1991 | | pagina 17