Uniek optreden in Theehuis van Francoise Laroche Jan Zuidhof is 25 jaar bij Jerusalem Loat ze nie an ut kerkpedje konune...! (deel 3) Pottenbakkerij .C/ Rooyart Grote Kerk en kerktoren a.s. weekend open voor publiek urn Katholiek Vrouwengilde Venray opent nieuw seizoen Klasse keramiek uit Venray- Oostrum Alle aandacht voor de Swing Coat 70 SLAAPKAMERS EN ALLE SOORTEN SLAAPSYSTEMEN Prinses Beatrix Fonds helpt motorisch gehandicapte Nederlanders Gevonden Oproep!!! Muziekfeesten in Veulen Geslaagd PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 12 september - Pagina 3 Voorstellingen Zomerfestival met ludiek tintje In het Zomerfestival van de pro vincie Limburg worden twee ludie ke voorstellingen in Venray gegeven. Beide voorstellingen val len weliswaar onder supervisie van de schouwburg maar verschillen in veel opzichten van de doorsnee schouwburgvoorstellingen. Boven dien worden de voorstellingen ge- kombineerd met de opening van de tentoonstelling Beeldige Kleding '91 van de Kunstkring Venray in het St Odapark. De gang van zaken is ongeveer als volgt: Op donderdag 19 september is de voorstelling Paris Thngo in de schouwburg. Op deze dag wordt het ludieke element verzorgd door drie kunstenaarsgroepen, die Beeldige Kleding '91 op een geheel eigen wij ze gaan presenteren. De voorstelling begint om 20.00 uur in de foyer. Hier treedt de eer ste groep kunstenaars op. Vervol gens gaat men naar de zaal en begint het eerste gedeelte van de voorstelling Paris Tango. In de pau ze is er opnieuw een optreden in de foyer van de tweede groep kunste naars. Na hét tweede gedeelte van Paris Thngo in de schouwburgzaal zal tot slot, weer in de foyer, de derde grodp kunstenaars hun performan ce tonen. Een beetje traditioneel voor een ludiek gebeuren, maar het wordt beslist een bijzondere er varing. Op vrydag 20 september om 21.00 uur wordt de tentoonstelling Beeldige Kleding '91 geopend door deputé Kockelkorn in de tent van het St. Odapark. Daarna loopt het publiek naar het theehuis, waar Francoise Laroche zal optreden. Dit wordt deels zittend, deels staande door het publiek meegemaakt. De juiste indeling van die dag wordt ter plaatse bekend gemaakt. Het weer speelt by zulke manifestaties altijd een belangrijke rol. Het wordt grotendeels een buitengebeuren. Na het optreden van Francoise La roche (ca. 35 minuten) worden er door beeldende kunstenaars per formances gegeven in de tent in het park. Let dus op warme kleding. Het is deze avond iets heel anders dan een traditionele schouwburg voorstelling en men moet zich voor bereiden op een heel apart, ludiek gebeuren. Dat vereist van het pu bliek wat aanpassing, maar de prijs van ƒ10,- is daar uiteraard op aange past Mensen die een kunst-avon tuur zoeken, zullen die avond volkomen aan hun trekken komen. Mocht het echt onmogelijk slecht weer zyn, dan kan eventueel als al ternatief het gebeuren rond Fran coise Laroche overgeplaatst worden naar de foyer van de schouwburg. Dit wordt echter niet nagestreefd, maar een noodverband achter de hand is altijd gunstig. In dat geval begint de voorstellling ook om 21.00 uur. Zoals u merkt gaat het hier om een bijzonder avontuur. Men wil er iets heel aparts van maken en dat vereist van het publiek de nodige souplesse. Het wordt in ieder geval iets, wat men in Venray nog niet meegemaakt zal hebben. Tenslotte vermelden wij nog, dat in de foyer van de schouwburg, maar ook het Theehuis in het St. Odapark, wandkleden zullen han gen van de kunstenares Marijcke Stultjens. Venray staat een origineel en op windend kunstgebeuren te wach ten, waarbij kunst, kleding en theater hand in hand zullen gaan. Het St. Odapark zal een aangena me entourage voor deze kunstmani festatie vormen. Folders van het Zomerfestival zijn bij de schouwburg verkrijgbaar. Kaarten voor beide voorstellingen kunt u dagelijks aan de kassa van de schouwburg kopen en op vrijdag 20 september bij de ingang van het St. Odapark. Voor keramiek in steengoed en porcelein, gedraaid op de schijf en met de hand gevormd. U vindt ons nabij N.S.-station Venray-Oostrum, zijstraat Henri Du- nantstraat Industrieterrein De Hulst Geopend van dinsdag t/m zaterdag van 10.00-12.00 en van 13.00-18.00 uur en op koopavond, vrijdagavond. De Hulst 12 Venray-Oostrum tel. 04780-89245 Elders in dit blad kunt u lezen, dat a.s. zaterdag 14 september voor de vyfde keer, de Open Landelijke Monumentendag plaatsvindt. Ook in Venray zyn er die dag monumen ten te bezichtigen, waaronder de Grote Kerk met haar waardevolle schatkamer en zijn 84 meter hoge kerktoren. Van 11.00-16.00 uur is dan iedereen van harte welkom om ons Venrays Monument Nummer 1 eens rustig te bekyken. De kerktoren is die dag gratis toe gankelijk voor iedereen die de Ven- rayse monumenten dan van een heel andere kant kunnen bekijken. Er kan geklommen worden tot aan de galmgaten, waar u by goed weer kunt genieten van een prachtig uit- Diefstal personenauto In de nacht van maandag op dins dag werd ten nadele van een inwo ner van Veulen een geparkeerde personenauto aan de Vlies ont- vreenjd. Deze gestolen Volkswagen werd in Grave onbeheerd en onbescha digd, dinsdagavond, teruggevonden en zal aan de eigenaar worden over gegeven. Daders fietsendiefstal achterhaald Dankzjj een getuige die in de nacht van zondag op maandag konstateerde dat aan de Mgr. Hans- senstraat aan gestalde fietsen werd 'gemorreld', konden twee fietsen dieven worden aangehouden. De getuige schakelde de politie in. In zyn ouderlijk huis kon een van de verdachten aangehouden worden terwyl de tweede verdachte op de Antoniusveldweg kon worden aangehouden. Het bleek om een 23-jarige inwoner van Venray te gaan en om een 22-jarige inwoner Van Oostrum. Na verhoor en opma king van proces-verbaal kon het tweetal huiswaarts keren. zicht over het Ven ray se land en haar wijde omgeving. Niet alleen op zaterdag maar ook a.s. zondag 15 september zijn de Grote Kerk en de kerktoren geza menlijk open i.v.m. het jaarlykse Straattheaterfestival. Van 12.00- 17.00 uur is dan iedereen welkom. Deze openstelling zal door de heren Ansems en G. v.d. Tillaart jr. muzi kaal worden opgeluisterd door het bespelen van het prachtige kerkor gel, dat in 1955 door de Gebr. Ver meulen uit Weert werd gebouw. Op beide dagen hopen sup poosten en torengidsen, dat zy ook u kunnen verwelkomen. Voor de to renklimmers die op zondag komen wordt door Scouting Venray een gulden entree gevraagd, welke ge heel bestemd is voor de omvangrij ke restauratie van de beelden in de Grote Kerk. Op beide dagen zal er bij de galmgaten een grote kijker opgesteld staan voor diegenen, die echt ver willen kijken. Op 18, 19 en 20 september viert de scholengemeenschap Jerusalem het feit dat de heer jan Zuidhof 25 jaar aan de school is verbonden. Voor de man die zoveel betekent voor Jerusalem, voor veel leerlin gen, oud-leerlingen en hun ouders, wil de school een groots feest vieren. Jan Pieter Zuidhof werd geboren op 11 maart 1935 in Overzande, een klein dorpje op Zuid-Beveland. Na de lagere school ging hy naar de kostschool, om uiteindelijk opge leid te worden als priester. En, hoe wel hij zich zeer verbonden voelde met Jezus Christus, kwam hy ty- dens die opleiding tot het inzicht dat hij op een andere manier de mensen en Jezus wilde dienen dan via het ambt van priester. Hy ging werken bij Abbé Pierre, onder an dere in een kindertehuis in Parys, bedoeld voor de allerarmsten. Na zyn militaire dienst behaalde hij in 1963 zijn onderwys-bevoegdheid en kreeg een baan aan de MULO in Dordrecht. Het was daar gebruik dat de jongste leraren zich ontferm den over studie- en huiswerkbege leiding. Later zou blijken dat dót zijn allergrootste hartstocht was in het onderwijs. In zijn vrye tyd studeerde hy Frans en theologie. In 1967 haalde hij de eerstegraads bevoegdheid voor het vak godsdienst Hy werkte in die tijd als godsdienstleraar op drie scholen: het Ursula-lyceum in Roermond, het Jorislyceum in Eindhoven, en Jerusalem. Vanaf 1968 werkte hy alleen nog maar in Venray op Jerusalem. Hy werd in dat jaar ook mentor van een brugklas. En dat is hy al die ja ren gebleven: mentor voor de jongste leerlingen van de school. In 1971 werd Jan Zuidhof koördi- nator voor de brugklassen. Dat is hy nog steeds, en zo kennen zeer veel leerlingen, oud-leerlingen en ouders hem. Altyd staat hy klaar voor 'zyn' brugpiepers. Altyd heeft hy een paar bemoedigende woor den voor de leerlingen die moeilyk- heden hebben met him studie of moeilijkheden in hun privé-leven. Altyd is hy bereid om de leerlingen hulp te geven by hun huiswerk of bij het voorbereiden van toetsen. Altyd is hy bereid om leerlingen, die achterop zyn geraakt, by te spijkeren. Grenzenloos is zyn inzet voor de school, zozeer dat hij soms tegen zichzelf in bescherming moet wor den genomen. Hy werkt vanuit een hele sterke betrokkenheid by het lot van elke individuele leerling. Hy kent ze al lemaal, hun naam en hun omstan digheden. H(j werkt vanuit het geloof dat kinderen veel kunnen bereiken in een omgeving, waarin ze zich geborgen weten, en waarin ze worden bevestigd en bemoedigd. Buiten de school is Jan Zuidhof ook vele jaren aktief geweest Hoc keyend en tennissend Venray kent hem als iemand met veel inzet en enthousiasme. Hy heeft ook zeer vele malen voorlichting gegeven aan scholen voor basisonderwijs, aan ouders en kinderen. Hy gaf le zingen over onderwijs en ethiek en verzorgde kursussen medische ethiek voor de opleiding voor ver pleegkundigen in Venray. De school viert dus feest! Op woensdag 18 september is er een receptie van 17.30 tot 19.00 uur in de school. Op donderdag 19 sep tember gaat Jan Zuidhof met al zyn brugklasleerlingen een feestelijk uitstapje maken. Op vrydag 20 sep tember zal deze Zeeuw zyn collega's laten genieten van het vissersleven op de Oosterschelde. We weten ze ker dat de jubilaris zal genieten, de ze dagen en hopelyk nog heel veel dagen op Jerusalem! Nu de vakantie achter de rug is kunnen we een voorlopige balans opmaken van de aktie 'Tegen de Noordtangent'. Een eerste analyse brengt interes sante gegevens aan het Licht Voor af moet gezegd dat er niet is geleurd om handtekeningen. Slechts inci denteel zijn er ijverige tegenstan- des van de Noordtangent geweest die het niet konden laten om ande ren (bekenden!) een kaart onder de neus te houden voor een handteke ning. Wij hebben iedereen die ons om kaarten kwam vragen uitdruk kelijk verzocht om niet te kol- porteren! Voorgaande opmerking legt ge wicht in de schaal bjj het beoorde len van het ontzettend grote aantal handtekeningen dat is binnen ge komen. Elke handtekening is te be schouwen als een bewust, ernstig en krachtig protest tegen de plan nen van de gemeente om een weg aan te leggen door het stiltegebied tussen kerk en raadhuis. Het grote aantal handtekeningen tesamen is dus een duidelijk uitspraak van de bevolking van Venray (èn wijde om geving!): 'Blyf van ons kerkpa^je af!' Er zijn momenteel 4944 handte keningen binnen. Hiervan komen er 3367 uit Venray zelf. Uit de kerk dorpen komen er nog eens 532 by. Ook daar is dus een grote groep mensen die bewust voor het kerk- pad en het stadspark in het cen trum opkomen! Maar het zyn niet alleen de kerk dorpen die zich betrokken voelen by het mooiste stukje Venray, dat er nog is in het centrum. Ook vanuit de aangrenzende dorpen en ge meenten Deume, Horst, Meerlo- Wanssum en Vierlingsbeek komen in totaal 252 handtekeningen. En daar blijft het niet by want vanuit een nog wijdere kring rond om Venray zoals uit Afferden, Ber gen, Boxmeer, Blitterswyck, Broekhuizen, Broekhuizenvorst, Helmond, St Anthonis, Venlo- Blerick en Well kunnen we daar nog eens 154 handtekeningen by- tellen. Deze z(jn waarschijnlijk af komstig van mensen die hier komen winkelen! Deze stemmen tellen ook mee! Deze mensen zyn bijzonder welkom want zy hebben blykbaar niet alleen oog voor onze winkels maar zien ook mogelykhe- den voor en behoefte aan een stadspark! Verder komen er nog 109 pro testen uit Amsterdam, Den Bosch, Groningen, Maastricht Nymegen, Roermond, St. Oedenrode, Tilburg en Utrecht De meeste afkomstig van Venrayse studenten. We heb ben in dit overzicht alleen die plaat sen genoemd waar meer dan 5 stemmen vandaan komen! In heel Nederland, van noord naar zuid en van oost naar west wo nen ex-Ven rayers, die zich nog zó met Venray verbonden voelen dat zy zich voor hun oude gemeente zouden schamen als die het kerk- pa4je met zyn omgeving zou gaan vernielen! Ook uit het buitenland, blykbaar van lezers van Peel en Maas, zyn protesten binnen gekomen! Het is nog steeds mogelijk om kaarten te verkregen by de beken de adressen...! We hebben de 5000 nog niet helemaal vol! Diefstal aanhangwagen Een inwoner van Boxmeer deed aangifte van diefstal van een aan hangwagen ter waarde van ƒ1.750,- die hy op de Bleek had geparkeerd. LOVE FROM WOOLMARK De Swingcoat. De mantel met het nieuwe silhouet. Najaarsnieuws in nieuwe kleuren. SivingCoal Of VAN OORSCHOT MODÉ Grotestraat 73. Venrav Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. GROTE KEUZE EN EEN GOED ADVIES Gildeweg 17 - BEERS (bij Cuyk) - 08850-22337 Vrijdag koopavond Dezer dagen ontvingen de leden van het KVG Venray het jaarpro gramma 1991/92. En er staat weer van alles te gebeuren. Op woensdag 11 september werd begonnen met een kennismakingsmiddag in Het Kleine Vèrschil aan het Hensenius- plein, waar vanaf 3 uur informatie werd gegeven over het 'hoe en wat' van het KVG en waar men zich voor de clubs en kursussen kon in schrijven. Tevens hield mevr. T. Smits een korte inleiding over de te geven kursus praktische psycho logie. Het KVG Venray bestaat ruim der tig jaar en heeft ruim 270 leden. Hoewel de K staat voor katholiek zyn ook niet-katholieke leden van harte welkom. Een van de doelstel lingen van het KVG is nl. 'dat vrou wen heel bewust eigen keuzen durven maken, dat wy geen nieuwe normen gaan opleggen aan ande ren en dat wij ruimte laten voor eigen inzichten en ieders eigen spe cifieke situatie en omstandig heden'. Het landelijk jaarthema luidt: 'Vrouwen in deze tijd op weg met el kaar' door KVG Venray geïnterpre teerd als 'Geef me je hand'. De opening van het seizoen vindt plaats maandag 16 september a.s. Om 19.30 uur is er een eucharistie viering in de kapel van St. Anna, waarna het programma wordt voortgezet in het restaurant van St. Anna. Naast de maandelijkse thema-avonden zyn er diverse mo- gely kheden om in het KVG aktief te zyn. Er zyn vier literatuurclubs; een club 'kyken naar kunst', waar bij museumbezoek centraal staat; een wandel- en natuurclub; een fietsclub; twee handwerkclubs; een cabaret/toneelclub; een gymnas tiekclub op basis van ballet; een gymnastiekclub voor 50-plussers en een bijbelstudieclub. Dit jaar worden er ook weer diverse kursussen georganiseerd. Meditatieve beweging en dans; voet reflexzone therapie; omgaan met spanningsklachten; een kursus snoeien, waarby de geleerde vaar digheden ook in praktijk gebracht In de week van 15 t/m 21 septem ber 1991, houdt het Prinses Beatrix Fonds weer zijn landelijke kollekte. Reeds 35 jaar! Immers, in 1956 werd het Fonds opgericht In de beginjaren was de aandacht gericht op het bieden van hulp aan de door polio getroffen mensen. Te genwoordig wordt byna ieder kind tegen kinderverlamming of polio ingeënt Deze ziekte komt daardoor vrijwel niet meer in ons land voor. Hierdoor kreeg het Prinses Beatrix Fonds de ruimte ook andere gehan dicapten hulp te verlenen. Ziekten en afwijkingen waarvoor het Prinses Beatrix Fonds koliek- teert: polio, spasticiteit mulitple sclerose, spierziekten, ziekte van Huntington, ziekte van Parkinson. Het geld wordt goed besteed: me disch wetenschappelijk onderzoek; projekt-subsidies; individuele, sub sidies, o.a.: orthopedisch schoeisel etc., vervoermiddelen, studie en scholing, technische voorzienin gen, huishoudelijke apparaten, kle ding, communicatiemiddelen; negen aangepaste vakantiehuizen, verspreid over het gehele land, worden tegen een lage vergoeding beschikbaar gesteld; vakantieby- dragen. Hulp is broodnodig! Het Prinses Beatrix Fonds is een partikuliere instelling, die geen en kele subsidie ontvangt en daarom in de eerste plaats afhankelijk is van de opbrengsten van de jaarlijk se kollekteweek, die dit jaar gehou den zal gaan worden van 15 t/m 21 september a.s. Tienduizenden kollektanten gaan in die week geheel belange loos langs de deuren met de beken-, de oranje bussen, of met kollekte- Steun het Prinses Beatrix Fonds, opdat de zon weer gaat schijnen voor de gehandicapte medemens. 1 Op de 200 Nederlanders rekent op uw bijdrage! Geef aan de deur of stort uw bij drage op giro 969 tn.v. het Prinses Beatrix Fonds, 's Gravenhage. Voor inlichtingen, of om nog te helpen met koliekteren: Lies van Bavel-van Nieuwenhoven, Albion- straat 9, 5809 AB Leunen, tel. 04780-82193. zujlen worden; een kursus bloem schikken; praktische psychologie; Griekse filosofie (deze kursus is al eerder gestart). In januari start een nieuwe kursus mythologie. Ook staan dit seizoen nog enkele excursies op het programma. Er zal een bezoek gebracht worden aan de Simon Stevin Sterrenwacht in Hoe ve als gevolg op de lezing over sterrenkunde van het afgelopen sei zoen. Voorts wordt een excursie gemaakt naar Slot Zuylen ter aan vulling van een lezing die dit sei zoen gehouden wordt over de 18e eeuwse schrijfster Belle van Zuy len. Verder wordt er jaarlijks een fietsvakantie georganiseerd. Enkele weken geleden genoten tien leden een zeer geslaagde fietsvakantie te Bergeyk. Binnen het KVG bestaat ook een ontwikkelingsprojekt ter onder steuning van Jacqueline Eibers te Brazilië. Dit al meer dan 20 jaar. Naast het zenden van kleding en medische hulpmiddelen is het feit dat Jacqueline zich gesteund voelt door het KVG Venray van onschat baar belang om haar werk onder de arme bevolking in Divinolandia te kunnen volhouden. Nieuwe leden kunnen zich telefo nisch opgeven bij mevr. W. Smeets, tel. 82935 of mevr. F. Heintjes, tel. 82834. De kontributie voor het KVG bedraagt 35,- per jaar. De kosten van clubs en kursussen hangen af van het aantal deelnemers. In de bi bliotheek ligt het programmaboek je ter inzage. Gryze jonge poes; jonge zwarte poes; gouden ring met inscriptie; sleutel aan sleutelhanger; donker groene tas; vier wieldoppen en kranten; muziekboekje. Voor inlichtingen kunt u zich tij dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tst. 224. De Nierstichting Nederland vraagt vrywilligere die bereid zyn om enkele dagen te koliekteren. Er is nl. een schrijnend tekort aan kol lektanten. Momenteel hebben we in Venray 16 vrijwilligers en in de kerkdorpen hebben we zelfs hele maal GEEN kollektanten. Help de Nierstichting en meld u aan om in de week van 22 t/m 28 september te koliekteren voor uw medemens. Bel naar: Fran ka van Gerven, Touwslagerstraat 16, Venray, tel. 04780-86620. In het weekend van vrijdag 20 september tot en met 22 september zal de harmonie SL Catharina uit Leunen, Veulen en Heide weer de jaarlykse muziekfeesten organise ren op het feestterrein op sport complex De Vlies te Veulen. De spits wordt vrijdagavond afge beten door de regio-orkesten Groo vy en Wild Voice met eigen muziek en muziek van zeer bekende ar tiesten. Zaterdagavond is er een gezellige muziekhappening met gelegenheid tot dansen waarby de muziek wordt verzorgd door de zeer bekende blaaskapel De Dorsvlegels. Op de zelfde avond is de trekking van de hoofdprijs (de auto) uit de Reuzen- Lotery. Zondag is vanaf elf uur op het sportterrein het mareconcoure van de Limburgse Bond voor Tamboer- korpsen. Aansluitend vanaf drie uur een live-optreden van de beken de groep Rowwen Heze uit America. Voor het optreden van Rowwen He- ze zijn kaarten in de voorverkoop voor ƒ7,50 by de Rabobank te Leu nen, Kapper Gielens te Heide en by Fleurkens-van Gassel te Veulen (kaarten aan de kassa kosten ƒ10.-). Aan de Katholieke Universiteit Nijmegen is Marcel Hoff geslaagd voor de studierichting bestuure- en beleidswetenschappen. Aan de Rijksuniversiteit Limburg is Erik Luypere uit Venray geslaagd voor het doctoraal gezondheidswe tenschappen afstudeerrichting ge zondheidsvoorlichting en opvoeding. elke week nieuws ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schreven en J. Wittgen: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A Coenen. F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: A COENEN Paterestraat 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keijzer en dr. Van Dongen: DR. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: B. RUYTEN, tel. 81383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak E. RUYMBEEK Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktyk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door MEVR. Van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 04780-82411 GROENE KRUIS NOORD-LIMBURG Wijkverpleging: dag en nacht bereik baar onder tel.nr. 077-874800 Spreekuur en uitleen: wijkverpleeg kundigen: elke werkdag van 15.00-17.30 uur. Zuigelingen- en Kleuterburo: volgens afspraak met de wijkverpleeg kundige. Klantenserviceburo: tijdens kantooru ren (8.30-17.00 uur) bereikbaar onder tel.nr. 077-874800. In spoedgevallen kan de wijkverpleeg kundige worden opgeroepen. Verder kan men hier terecht voor: algemene informatie, het maken van afspraken met diëtisten en de aanmelding voor diverse kursussen. Kraamcentrum: dag en nacht bereik baar onder tel.nr. 077-874100; voor aanvragen kraamhulp bereikbaar op maandag tot en met vrydag van 9.00-11.00 uur, onder tel.nr. 077-874100 Centrale ledenadministratie: op maandag tot en met vrydag tussen 9.00 en 12.00 uur: tel.nr. 077-873939 ALGEM. HULPDIENST VENRAY fel. 04780-84163 Bereikbaar van maandag t/m vrydag de gehele dag tot 22.00 uur en in het weekend van 9.00-11.00 uur en van 19.00-20.00 uur GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, tel. 04780-26262 Spreekuur: dagelyks van 9 tot 10 uur ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leun se weg 2a, tel. 10032 Openingstyden: ma t/m do 880-12.45 uur en 13.15-17.00 uur: vr 9.00-1280 uur en 13.00-1680 uur BUREAU VOOR RECHTSHULP De Clockert, Bergweg 4 Spreekuur alleen na telefonische af spraak tydens kantooruren 85968 of 0495O-30345 gratis spreekuur ADVOCATENKANTOREN VENRAY Iedere dinsdag en donderdag van 5 tot 6 uur. Handicaps- Vragen hierover? bel: Informatie Voorziening Gehandicapten-Limburg, tel. 045- 239600 (op werkdagen van 9.00- 12.00 uur en van 14.00-17.00 uur) KRAAMCENTRUM NOORD-LIMBURG Tel. 077-548553 Aanmelden voor kraamhulp tussen 9.00 en 11.00 uur van maandag t/m vrydag

Peel en Maas | 1991 | | pagina 3