'From Russia with love' LLTB Leunen, Veulen, Heide „„organiseert Oogstdankviering 1991 een exclusieve collectie schoenen voor dames en heren Kunstkring Venray viert jubileum met kunstmanifestatie in het Odapark Pottenbakkerij Rooyart Contact Oud Mariniers Reuze-Loterij Harmonie St. Catharina VV V-nieuws PEEL EN MAAS Omroep Venray PEEL EN MAAS Gevonden Fiets gemeente Vierlingsbeek rond De Welshruiters naar NKB-kampioenschap 70 SLAAPKAMERS EN ALLE SOORTEN SLAAPSYSTEMEN tj i P-l t .JmthtA UlAAH Proef 'ns een mueslibol PEEL EN MAAS Donderdag 5 september - Pagina 3 Schoolstraat 34, Venray Dit is de titel van een bekende Ja mes Bond-film, die sinds de pere strojka en de glasnost enigszins uit de tijd is geraakt. De tekst is tegen woordig meer denkbaar op een prentbriefkaart die ergens vanuit de Sovjet Unie werd verzonden. Nu ontving de Venrayse jeugdvastelao- vendvereniging onlangs twee brief kaarten uit de Sovjet Unie. Brief kaarten die tijdens de jeugdzitting van dit jaar de lucht in zijn gegaan en een niet geringe reis van meer dan 1200 km achter de rug hadden. De eerste briefkaart kwam terug in maart. De carnaval was toen al achter de rug en de pry zen waren verdeeld. Het kaartje was door de 10-jarige Wendy v.d. Rijdt van de Klaproos in Venray in de lucht gela ten. Toch was men bij de Hazekeu- tel nieuwsgierig waar die ballon terecht was gekomen en de hulp van ons weekblad werd daarbij in geroepen. Ons Russisch, de kaart was in Russisch schrift geschreven, is ook niet alles, zodat wij kontakt opnamen met de Russische ambas sade. Met enige moeite konden we daar, in het Engels, uitleggen wat een ballonwedstrijd was en wat we wilden weten. Daarop kregen we netjes het adres vertaald. De ballon bleek ergens in de Oekraine terecht te zijn gekomen. Enkele weken geleden, nog net voor de mislukte coup van conser vatieve communisten, viel er op nieuw een kaartje uit de Sovjet Twee Rotterdammers in elkaar geslagen In de nacht van vrijdag op zater dag omstreeks 02.30 uur zag de po litie, die met een onopvallende auto op het terrein bij de Gouden Leeuw reed, .nabij het uitgaanscentrum een groot aantal 'uitgaanders' staan. De politiemannen konsta- teerden dat twee personen, waar van een bewusteloos, op de grond lagen. Per ambulance werden zij naar het ziekenhuis vervoerd, maar de verwondingen bleken mee te val len. Het bleken twee inwoners van Rotterdam te zijn, die momenteel hun vakantie doorbrengen in een van de bungalowparken in Ameri ca. Het bleken bovendien ook nog politiemannen te zijn. Zij konden dezelfde nacht nog naar hun vakantie-adres worden overge bracht. Ze verklaarden plotseling, door onbekende redenen, te zijn aangevallen door enkele personen riet donkere huidskleur. Omdat er nogal wat volk op de been was vroeg en verkreeg de poli tie assistentie van de rijkspolitie. Bij kontrole van een personen auto bleek dat een van de inzitten den bloedvlekken op zijn pantalon had. Bestuurder en inzittenden werden aangehouden en naar het bureau overgebracht. Na verhoor rioest de politie het drietal laten lo pen, omdat de betrokkenheid met de vechtpartij niet bewezen kon Worden. Het onderzoek is nog niet afgesloten. Unie op de deurmat van het Haze- keutelsekretariaat. Deze keer netjes in een envelop, volgeplakt met post zegels en overladen met stempels (zie afbeelding onder). Ook het kaartje zelf was nog eens met post zegels en stempels overladen. Op nieuw schakelde onze redaktie de Sovjet-ambassade in. Daar begre pen ze het in eerste instantie niet zo goed. Nadat wy een kopie van het kaartje gefaxed hadden, kwam er een fax terug waarop netjes het adres getyped was, alleen had men het adres netjes in het Russisch ge typed, en voor ons dus onleesbaar. Na enkele faxen heen en weer kwa men we er uiteindelijk toch uit. De ballon was in de nabijheid van LVOV terecht gekomen, eveneens in de Oekraine, nadat die in Venray door Maartje van Bracht van de Kat- testaart was opgelaten. Niet alleen onze redaktie, maar ook de Hazekeutel vond het zeer bij zonder dat twee ballonnen in de Sovjet Unie terecht waren geko men. Alleen waren de prijzen van de ballonnenwedstrijd al verdeeld. Toch meende het Hazekeutelbe- stuur iets extra's te moeten doen. Afgelopen maandag ontvingen de twee meisjes, uit handen van Jan Broeren en Theo v.d. Berg, beiden bestuursleden van de Hazekeutel, hun ballonkaartje terug. Daarbij kregen de beide meisjes als attentie een passepartout voor de jeugdtent voor Vastelaovend 1992. echte bakker KERKSTRAAT 13 SEVENUM 04767-1254 GROTESTRAAT 57 VENRAY 04780-12628 Brand in schuur Donderdagavond omstreeks 19.30 uur kreeg de Venrayse brandweer groot alarm voor een uitslaande brand in een woning aan de Enge Steeg. Bij aankomst bleek het ech ter geen brand in een woonhuis maar in een schuur te zijn, waar stro en palen waren opgeslagen. De brandweer had het vuur snel onder kontrole en gevaar voor het over slaan naar het vrij gelegen woon huis kon worden voorkomen. De schade bedraagt enkele duizenden guldens. Oorzaak was het spelen met vuur. De veroorzaker kon wor den achterhaald en zal aansprake lijk worden gesteld. Het bestuur van het COM Noord- Limburg, roept alle oud- en ex- mariniers uit de regio op tot het by- wonen cq. deelnemen aan de navol gende aktiviteiten. Zaterdag 21 september: Oud ma riniers Midgetgolfiniddag op de baan van het Pannekoekhuis De Bosrand te Arcen, aanvang 15.00 uur. Uitgenodigd zyn ook onze En gelse gasten, waaronder twee Britse ex-Royal Marines commando. Zondag 22 september: Deelna me aan de jaarlykse herdenking op het Brits Oorlogskerkhof te Venray. Aanvang 11.00 uur. Verzamelen bij de begraafplaats om 10.45 uur. Ty- dens deze herdenking zal er een krans bij het monument gelegd worden en op de beide graven van de aldaar begraven liggende Royal Marines zal een graftak worden ge legd namens onze onderafdeling. Bij deze plechtigheid zullen buiten de elf Engelse oorlogsinvaliden ook nabestaanden van A. Hariand, Roy al Marines aanwezig zijn. Verder nog enkele voor u be langrijke data: Zaterdag 23 november: Grote reünie COM Limburg te Sittard, die in het teken zal staan van. 25 jaar Mariniersmonument. Dinsdag 10 december: Herden king bij het Mariniersmonument te Sittard. Zaterdag 4 januari 1992: Nieuw jaarsreceptie COM Noord-Limburg te Venlo. Zaterdag 21 maart: Algemene le denvergadering COM Noord- Limburg. Wij hopen op jullie aanwezigheid. Derde trekking Reuze-loterij, ver richt door notaris M.A. Kooien te Venray. Prijswinnende lotnummers: 131 182 261 311 324 330 332 428 437 461 491 669 685 690 721 796 809 820 896. Alle prijswinnaars krijgen per soonlijk bericht! Op zondag 8 september 1991 zal om 10.30 uur een Oogstdankviering gehouden worden op het grasveld vóór de R.K. Kerk Onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ontvangen van het rec toraat Heide (Venray). Als thema voor deze Oogsdank viering is dit jaar gekozen: 'Op goe de vruchten uit zyn'. Zij, die werkzaam zijn in de agrarische sektor weten hoeveel persoonlijke inzet, kennis, vakman schap en investeringen er nodig zijn om ieder jaar weer te komen tot goede produkten en goede be drijfsresultaten, tot goede vruch ten. Maar zij ervaren ook, hoezeer zij daarbij afhankelijk zijn van fak- toren, die ze niet in handen heb ben, maar die in handen zyn van Hem, die de mens de aarde heeft ge geven om te bewerken. Maar er is meer. God gaf ons mensen ook de opdracht om er op uit te trekken en vruchten voort te brengen, die bly- vend zyn: vruchten van goedheid, van menselijkheid, van liefde, vre de en gerechtigheid. Alle reden dus om er in een oogstdankviering bij stil te staan en onze verbondenheid met God, de Schepper, tot uitdrukking te bren gen. Dat willen wij doen in een eu charistieviering waarin wy de oogst gedenken van Christus leven, hoe Zijn leven en sterven een rijke oogst opgeleverd heeft, een oogst waarvan wij nog steeds mogen leven. Deze Oogstdankviering is samen gesteld door een werkgroep van le den uit de LUTB Leunen, Veulen, Heide, de LVB van Leunen, Veulen en Heide, de KPJ van Veulen, de AJW Leunen, Veulen, Heide en de pastoraal adviseur van de LUTB Leu nen, Veulen, Heide, pastoor P. Ewals. De Stichting Kunstkring Venray viert dit jaar haar 15-jarigjubileum. Een jubileum dat de leden van de Kunstkring niet zomaar voorby wil len laten gaan. Al ruim een jaar is men bezig met het treffen van voor bereidingen om in het St Odapark een grootse kunstmanifestatie te houden. Deze manifestatie, die de naam 'Beeldige Kleding '91' heeft meegekregen, belooft een voor deze regio uniek evenement te worden. KUNST Wie aan beeldige kleding denkt, denkt aan mode en textiel. Het uit gangspunt van 'Beeldige Kleding '91' is echter alles behalve mode en textiel. De 30 kunstenaarsgroepen) hebben de opdracht meegekregen om een ofjekt of beeld te vervaardi gen dat als onderwerp kleding of omhulsel heeft. De materialen die daarbij gebruikt worden mogen niet plooibaar zyn, dus niet van tex tiel. Dat uit die opdracht verrassen de ideeën zyn ontstaan, blykt wel uit de eerste schetsen cq. ontwer pen van de betrokken kunstenaars. Naast de persoonlyke inzet van velen werken verder mee leden van het dameskoor uit Leunen, Veulen en Heide o.l.w. mevr. M. Linssen- van Ooi en de Harmonie St Cathari na Leunen, Veulen, Heide o.l.v. dhr. E. Swiggers. De celebranten by deze eucha- ristievering zyn de hoogeerwaarde heer deken C. Buschman, pastoraal adviseur van de LLTB kring Venray, de zeereerwaarde heer pastoor P. Ewals, pastoraal adviseur van de LLTB Leunen, Veulen, Heide en de zeereerwaarde heer rector S. Wys- man van Veulen. Tijdens de viering zal er gekollek- teerd worden voor het ontwikke- lingsprojekt in Zambia, dat mede ondersteund wordt door de LLTB Noord-Limburg. Indien de weersomstandigheden op 8 september minder mooi zyn, dan vindt de eucharistievering plaats in de kerk van Heide. Na de viering kan men nog een gratis kop koffie krygen. Het bestuur van de LLTB Leunen, Veulen, Heide nodigt hierby ieder een van harte uit om deel te nemen aan deze Oogstdankviering. Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u by ons kunt boeken. September: 6: Julio Iglesia, Leeuwarden 9 en 12: Sterrenparade, Rotterdam 10 t/m 15: Circus van Moskou, Breda 18: Glykeria, Utrecht 19 t/m 21: Herman van Veen, Utrecht 21: Hair, Arnhem 25: The Nylons, Scheveningen 27: Raymond v.h. Groenewoud, Putte rshoek Oktober: 4-6-11: De Dubliners, Utrecht, Eindhoven, Eelde 3: Marillion, Rotterdam 13: Alice Cooper, Rotterdam 23: Harry Bellafonte, Den Haag 27: Stars of Bolshoi, Amsterdam 31: Oklahoma, Den Haag 31: Extreme, Arnhem November: 1-2-3: Oklahoma, Den Haag 2: Fragment Support, Rot terdam 2-5-6-7: Level 42, Groningen, Den Haag elke week nieuws MANIFESTATIE De manifestatie kan ruwweg in drie delen worden gesplitst: een performance in het St. Odapark op vrijdag 20 september; een buiten expositie in het St. Odapark, van 20 september tot 20 oktober en een presentatie in de schouwburg op donderdag 19 september. Deze laat ste presentatie valt geheel onder verantwoording van het Venrayse Cultureel Centrum, en loopt voor uit op de eigenlijke kunstmani festatie. De manifestatie wordt op vrijdag 20 september geopend door dhr. Kockelkom, gedeputeerde voor Cul turele Zaken van de Provincie Lim burg. Die opening vindt plaats om 21.00 uur in het St. Odapark. De avond wordt daarna opgevuld met een performance van zo'n tien kunstenaars, die draagbare "beeldi ge kleding' zullen tonen. Verder vindt er een optreden plaats van de bekende Franse chansonniere Francoise Laroche. Alleen voor de ze avond wordt entree (ƒ10,-) gehe ven. De gehele buitenexpositie, die tot 20 oktober duurt, is vrij toegan kelijk. Programma van Omroep Venray, via de ether op de FM 90.2 en via de kabel op de FM 102 Mhz met op: Donderdag 5 sept: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. Aktuali- teiten en gesprekken over gebeurte nissen in de regio, met o.a. Veldeke Venray. 20.00 uur: Op Uw Verzoek. Gezelli ge muziek en verzoekplaten voor al le zieken in Venray e.o. Voor de groeten of een verzoekplaat kunt u op woensdagavond tussen 19.00 en 21.00 uur bellen naar tel. 27269. Vrijdag 6 sept.: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00 uur: Frank van de Molen. Muziek voor het weekend. Zaterdag 7 sept.: 12.00-13.00 uur: De Evenemen tenkalender voor het weekend in de regio. 16.00 uur: PZN-show. Met o.a. de Venrayse Top-10, samengesteld door Music-World. 18.00 uur: De Piraat Eric Hezen draait Nederlans- en Duitstalige muziek. 19.00 uur: Tussen 7 en 8. Zondag 8 sept: 10.00-12.00 uur: Hayke de la Whisky draait op uw verzoek de mooiste platen. Voor een verzoekje kunt u schrijven naar Postbus 320, 5800 AH in Venray of bellen naar het telefoonnummer dat Hayke in de uitzending noemt Maandag 9 sept: 19.00 uun Tussen 7 en 8. 20.00 uur: Houwe Zo. Een uur ge zellige en ontspannende luiste rmu- ziek na de eerste werkdag van de week, en dat voor jong vooral de niet jonge meer. Dinsdag 10 sept: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00 uur: Music. Eric Tonnissen draait de meest gevarieerde muziek voor iedereen, die het maar wil ho ren en meemaken. Woensdag 11 sept: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00 uur: Lenies Potpourri. Een gevarieerd programma met vooral mooie muziek voor iedereen die niet of niet alleen van popmuziek houdt 'n leesbare krant Gevonden voorwerpen van 27 aug t/m 2 sept Bril in etui; zwarte portemonnee; blauwe portemonnee; zilveren ring; autosleutel; sleutel; helm; verzeke ringsplaatje bromfiets; Voor inlichtingen kunt u zich tij dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tst 224. Op zondag 8 september a.s. houdt de Stichting Ontwikkelingssamen werking van de gemeente Vier lingsbeek haar jaarlijkse fietstocht Deze tocht waarvan de baten voor het tweede kinderhuis van zr. Lu- cienne in Chili zijn, kan gefietst worden over 10, 20, 30 en 40 km. De tocht van 40 km is de hele ge meente rond. De tochten van 10, 20 en 30 km vinden plaats in de omge ving van het dorp van waaruit men start In sommige gevallen wordt dan eveneens nog een van de ande re kerkdorpen aangedaan. Dit jaar is er tijdens de fietstocht een verscheidenheid aan informa tie over het leven in Chili middels een fotoreportage, schilderijen van de Chileense kunstenaar Pablo, een reportage over de vermiste en ver drukte mensen in Chili en een foto reportage van Koen Wessing van de Volkskrant. Deze informatie is ter beschikking gesteld door het Chili- Komité Nederland. In Holthees zal de deur van de ka pel open staan voor bezichtiging In Vierlingsbeek staat eveneens een stand van het Chili-Komité. In Maashees wordt het projekt van zr. Lucienne belicht middels een videoband en zult u geïnfor meerd worden over de huidige stand van zaken. Zr. Lucienne heeft vakantie en zal er zondag 8 september persoonlyk zijn. U kunt dan kennismaken met haar en met haar van gedachten wisselen over het ingediende projekt. Tussen half twee en vier uur zyn er ponyritten, verzorgd door de fam. Arts, voor de kinderen van de basisschool. Ze zullen ongeveer 10 min. duren. Tevens wordt de moge lijkheid nog bekeken of het haal baar is om live Chileense muziek naar onze gemeente te halen. De hierboven genoemde informa tie van het Chili-Komité zal te be zichtigen zijn in Vierlingsbeek, Overloon, Vortum-Mullem en Groe ningen. Vanaf 11.00 uur kan er gestart worden. In Vierlingsbeek vanaf het Vrijthof; Overloon: 14 oktoberplein; Maashees: Kerkplein; Vortum- Mullem: Kerkplein; Groeningen: De Zantpoort; Holthees: by de kapel. De kontroleposten sluiten om 16.30 uur. Startgeld: ƒ5,- vanaf 16 jaar; ƒ2,50 voor de kinderen. Op zondag 8 september worden in het rekreatieoord De Bergen in Wanroy de nationale kampioen schappen van de NKB voor pony- ruiters gehouden. De jeugdige ruitertjes en amazo nes zullen in Wanroy vanaf tien uur 's morgens een sportieve strijd gaan leveren in dressuurwedstrij- den voor achttallen, individuele dressuur en springen, terwyl er ook nog enkele aangespannen nummers op het programma staan. Onder de deelnemertjes behoren ook leden van de ponyclub De Welshruiters uit Ysselsteyn. Via kringconcoursen en het ge westelijk kampioenschap slaagden zij erin om him selektie voor deze nationale titelstrijd door middel van een aantal goede resultaten af te dwingen. Op grond hiervan mag ook verwacht worden, dat ze de betreffende ponyclub op deze NKB- kampioenschappen goed zullen vertegenwoordigen Degenen die de kleuren van De Welshruiters in Wanroy zullen ver tegenwoordigen, zijn: het achttal BCDE zwaar en het 4-tal AB licht In de individuele dressuur kate- gorie A licht Suzan de Wit met Ran- co en Simone Willems met W. Prins in de L2. In de rubriek springen Sabine Franken met Rosa in de C licht ka- tegorie DE zwaar Mathijs en Leo pold van Asten met Liberté en Eros en Mathijs van Asten in het C zwaar met Agathe S. We wensen deze kom- binaties veel sukses toe in Wanroy. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: Dr. DINGEMANS, tel. 89217 tijdens spreekuur Langstraat 106 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keijzer en dr. Yhn Dongen: DR. Van DONGEN Past Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 1800 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 80140 van vrydagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: P. WASSER, tel. 84504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. BehandeÜng in het weekend vol gens telefonische afspraak R. GOEDEGEBUURE Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR. Van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktyk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 04788-1327 GROENE KRUIS NOORD-LIMBURG Wijkverpleging: dag en nacht bereik baar onder tel.nr. 077-878400 Spreekuur en uitleen: wijkverpleeg kundigen: elke werkdag van 15.00-17.30 uur. Zuigelingen- en Kleuterburo: volgens afspraak met de wijkverpleeg kundige. Klantenserviceburo: tydens kantooru ren (830-17.00 uur) bereikbaar onder tel.nr. 077-874800. In spoedgevallen kan de wijkverpleeg kundige worden opgeroepen. Verder kan men hier terecht voor: algemene informatie, het maken van afspraken met diëtisten en de aanmelding voor diverse kursussen. Kraamcentrum: dag en nacht bereik baar onder tel.nr. 077-874100: voor aanvragen kraamhulp bereikbaar op maandag tot en met vrydag van 9.00-11.00 uur, onder tel.nr. 077-874100 Centrale ledenadministratie: op maandag tot en met vrydag tussen 9.00 en 12.00 uur: tel.nr. 077-873939 ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar van maandag t/m vrydag de gehele dag tot 22.00 uur en in het weekend van 9.00-11.00 uur en van 19.00-20.00 uur GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, tel. 04780-26262 Spreekuur: dagelyks van 9 tot 10 uur ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma t/m do 830-12.45 uur en 13.15-17.00 uur; vr 9.00-1230 uur en 13.00-1630 uur BUREAU VOOR RECHTSHULP De Clockert, Bergweg 4 Spreekuur alleen na telefonische af spraak tydens kantooruren 85968 of 04950-30345 gratis spreekuur ADVOCATENKANTOREN VENRAY Iedere dinsdag en donderdag van 5 tot 6 uur. Handicaps... Vragen hierover"? bel: Informatie Voorziening Gehandicapten-Limburg tel. 045- 239600 (op werkdagen van 9.00- 12.00 uur en van 14.00-17.00 uur) KRAAMCENTRUM NOORD-LIMBURG Tel. 077-548553 Aanmelden voor kraamhulp tussen 9.00 en 11.00 uur van maandag t/m vr(jdag Voor keramiek in steengoed en porcelein, gedraaid op de schijf en met de hand gevormd. Klasse keramiek uit Venray-Oostrum U vindt ons nabij N.S.-station Venray-Oostrum, zijstraat Henri Dunantstraat Industrieterrein De Hulst Geopend van dinsdag t/m zaterdag van 10.00-12.00 en van 13.00-18.00 uur en op koopavond, vrijdagavond. De Hulst 12 Venray-Oostrum tel. 04780-89245 GROTE KEUZE EN EEN GOED ADVIES j^|p|T[j^ Gildeweg 17 - BEERS (bij Cuyk) - 08850-22337 Vrijdag koopavond pie lie l'a riTi LC VEN RAY NEDERLAND jiae c-j Ttt-cter-c,c'i epofcrA: tcO p - Af C 'Vèflrffi 1 Z-C-pf* 2€c (r-o ot C*tC<u yi Bereid van geplette tarwe, krenten, walnoten, hazel noten en halve amandelen. Echtje proeft 't!

Peel en Maas | 1991 | | pagina 3