Omroep Venray: Weer een stap verder! Provinciale kontaktdag 'Kruisen en Kapellen' .sfeer Volksdanshappening in Venray met dansers uit Polen, België en Nederland Wethouder Driessen geeft zaterdag startsein Open Dag vijf kursusinstituten voor volwassenen 70 SLAAPKAMERS EIM ALLE SOORTEN SLAAPSYSTEMEN Kindermarkt Brukske Ingezonden Seizoensopening P.v.d.A. Jazz-festival in St. Odapark Dorpsradenoverleg Venray Gevonden Omroep Venray VW-nieuws PEEL EN MAAS Donderdag 29 augustus - Pagina 3 GROTE KEUZE EN EEN GOED ADVIES Gildeweg 17 - BEERS (bij Cuyk) - 08850-22337 Vrijdag koopavond Met ingang van donderdag 22 juli kan Omroep Venray haar program ma's gelijktijdig via de kabel (FM 102 Mhz.) en de ether (FM 90.2 .Mhz.) uitzenden. Dit betekent te vens, dat de programmering, zoals die tot dan toe was, gewijzigd èn uit gebreid is. Het aktualiteitenprogramma over de regio, dat iedere werkdag tussen 19.00 en 20.00 uur uitgezonden wordt, blyft op dat tijdstip gehand haafd, maar krijgt nu ook een afle vering op vrijdagavond op dezelfde tyd. Van maandag tot en met vrijdag is er dagelijks van 20.00 tot 21.00 uur een muziekprogramma te be luisteren, waarin afwisselend de di verse soorten muziek zyn te horen. Dat kan zijn klassiek, country, 78-toeren platen etc. Dus een uur muziek voor de echte liefhebber van een speciaal genre muziek, dat overdag niet te beluisteren is op de frequenties van Omroep Venray. De programmering op de zater dag is ingrijpend verandèrd. Tus sen 12.00 en 13.00 uur wordt er wekelijks een Evenementenkalen der gepresenteerd met daarin een overzicht van de diverse evenemen ten en aktiviteiten op allerlei ge bied, die in het weekend her en der in de regio zullen plaatsvinden. Van 16.00 tot 18.00 uur presen teert Jeroen van Loon. zijn PZN- Show met daarin opgenomen na tuurlijk de enige echte Top-10. Van 18.00 tot 19.00 uur gaat Eric Hezen populaire Nederlands- en Duitstalige muziek voor u draaien en van 19.00 tot 20.00 uur dus een aflevering van het aktualiteitenpro gramma 'Tussen 7 en 8'. Vanaf zaterdag 7 sept, start Ruben de Jong met een nieuwe muzikale show die met name bedoeld is voor alle middelbare scholieren, met daarin tips, informatie en gesprek ken over al die dingen, die deze groep van luisteraars zal interesse ren. Maar wy zijn er van overtuigd, dat dit programma, waarvan op dit moment de naam nog niet vast staat, alle leeftijdsgroepen zal weten te boeien zowel door de informatie en de muziek die te horen zal zijn. Het lig in de bedoeling om de tus senliggende uren op de zaterdag middag in te vullen met een Op zaterdag 7 september wordt in Venray een kontaktdag gehou den voor alle werkgroepen, die zich in de provincie Limburg be zighouden met het behoud en herstel van kruisen en kapellen. Deze dag wordt door de Diocesane Stichting Kruisen en Kapellen Limburg in Venray georganiseerd vanwege het feit, dat de Werk groep Kruisen en Kapellen van Veldeke-Venray tien jaar bestaat Het bestuur van de Venrayse werkgroep heeft het initiatief voor deze kontaktdag genomen, omdat kontakten met verwante organisa ties van groot belang zyn om elkaar te stimuleren. Verder is men van mening, dat met betrekking tot behoud en on derhoud van veldkapellen en -kruisen in Venray zeer veel wordt gedaan. Venray zou hierdoor als een voorbeeld van aanpak kunnen I dienen. In de afgelopen tien jaar zyn alle 'monumentjes van devo ties', waarvan de meeste met een ry- ke historie, opgeknapt. Daarbij beschikt de Venrayse Werkgroep Kruisen en Kapellen over een eigen atelier, waarin vrijwilligers regel matig bezig zyn met het herstellen van kruisen, beelden en corpussen, die of door de tand des tyds op door [vandalisme te lijden hebben. Om dat een dergelyk atelier vry uniek is in Limburg, zal de werkgroep tij dens de kontaktdag de deuren van i het in de kelder van een van de pa viljoens op de lokatie St. Anna van het Psychiatrisch Centrum Venray gevestigde atelier, openstellen. De vrywillig(st)ers zullen hier een de monstratie geven van de technie ken, welke bij de restauratie worden gebruikt. En natuurlijk staat er een rondrit langs een groot aantal veldkruisen en -kapellen op het programma. De deelnemers aan de kontaktdag kunnen dan de re sultaten zien van tien jaar werken aan het behoud van hetgeen de voorouders hebben opgericht en nu als cultuurhistorische monument jes her en der in de bebouwing of zo gevarieerd, ontspannend en luchtig zaterdagmiddagprogramma voor het hele gezin. Op de zondag blijft het verzoek- platenprogramma gehandhaafd, maar het wordt nu uitgezonden van 10.00 tot 12.00 uur. Hayke de la Whisky, nog bekend uit zijn Won- derlandtijd, draait twee uur op ie ders verzoek. U kunt altijd een verzoekplaat aanvragen via Postbus 320, 5800 AH in Venray of bellen naar het telefoonnummer dat tij dens de uitzending genoemd zal worden. Op de zondagmiddag zal een geva rieerd sportprogramma komen, met daarin opgenomen veel infor matie en uitslagen van de diverse takken van sport en natuurlijk mooie muziek. Tenslotte nog dit. Het Verzoekpla- tenprogramma voor alle zieken in het ziekenhuis en thuis is ver plaatst naar de donderdagavond vanaf 20.05 uur na het lokale nieuws. Wilt u er zeker van zijn dat uw verzoekplaat ook gedraaid gaat worden in dit programma, dan kunt u op de woensdagavond bellen naar telefoonnummer 27269 of tij dig een briefkaartje sturen naar Postbus 320, 5800 AH in Venray. Om al onze plannen ook snel, adequaat en naar behoren tot goede programma's te kunnen omzetten, is Omroep Venray nog op zoek naar een aantal nieuws- en sportredak- teuren en presentatoren, die de tijd hebben en er iets voor voelen om enkele uren per week sport- én nieuwsprogramma's te redigeren en te presenteren. U kunt zich aan melden via Postbus 320 van Om roep Venray. Wij hopen spoedig een aantal sol licitanten aan onze gezellige en pro fessionele groep medewerkers van Omroep Venray te kunnen voorstel len en toevoegen. Verder en tenslot te nog het volgende. Hebt u als vereniging, instelling, stichting, groepering of individu informatie, waarvan u vindt dat de gehele ge meente Venray die moet vernemen, dan kunt u altijd via dezelfde post bus kontakt opnemen met de nieuwsredaktie van Omroep Venray en een afspraak maken voor een ge sprek in een programma. Want Om roep Venray is er niet alleen vóór u, maar ook dóór u! maar links en rechts in het buiten gebied herinneren aan de devotie uit vroeger tijden. Het restaurant van de lokatie Sint Servatius van het PCV is de plaats waar de deelnemers aan deze kon taktdag op zaterdag 7 september om tien uur worden ontvangen. Na een welkomstwoord door de voor zitter van de Stichting Kruisen en Kapellen in Limburg, dr. Godfried Egelie, volgt een dialezing over mo numentjes van vroomheid in Lim burg. Tussen li.30 en 12.30 uur zal de heer Koos Swinkels, voorzitter van de Venrayse werkgroep, infor matie geven over de organisatie, waan a men naar het atelier gaat voor een demonstratie van de door de werkgroep toegepaste afgiettech- nieken. Daarna zal de heer Swin kels als gids optreden by de rondrit per bus langs een aantal kruisen en kapellen. Tbt slot volgt dan nog een gezellig samenzijn om de onderlin ge kontakten te verstevigen en om na te praten over hetgeen deze dag aan de orde is geweest. Verdere inlichtingen bij de Stich ting Kruisen en Kapellen Limburg, sekr. H. Knoors, Kruisbroederweg 10, Roermond, tel. 04750-32574 en de Werkgroep Kruisen en Kapellen van Veldeke Venray, voorz. K. Swin kels, Stationsweg 38, Venray, tel. 04780-84631. Uiterst explosieve Pantzerfaüst gevonden Tijdens graafwerkzaamheden voor de bouw van aanleunwonin gen bij het bejaardencentrum Het Schuttersveld kwam een nog intakt zynde 31 centimeter kop van een Duitse Pantzerfaust naar boven. Dankzy de goede kontakten die de politie met de EOD heeft en gezien dit uiterst gevaarlijke wapen, waren de mannen van de EOD al binnen het uur ter plaatse. Die namen het zeer gevaarlijke oorlogstuig mee naar het Zwartwater bij Vredepeel en brachten het daar tot ont ploffing. Volksdansvereniging Opanka uit Venray organiseert op zondag 8 sep tember een internationale volks danshappening. Hieraan wordt deelgenomen door volksdansgroe pen uit Polen, België en Nederland. Het evenement vindt plaats in de aula van de Ttechnische School aan de Sint Jozefweg in Venray en be gint om 20.00 uur. Kaartjes k ƒ3,50 zijn te koop bij de Lectuurhal, het Dagblad voor Noord-Limburg en bij G. Penris, Zandakker 10 te Venray. Uit de Noordpoolse stad Bytów komt de volksdansgroep Kaszubski Zespol piesrii i Thrica Bytów (foto). Vorig jaar waren enkele jonge dan sers van Opanka op bezoek in Po len, als gastdansers van de Nederweertse volksdansvereniging Sehabbeijak, waarmee de Polen al enkele jaren een uitwisseling hou den. Dit jaar zijn de Polen weer in Nederland en ze doen daarbij nu ook Venray aan. De Poolse dans groep heeft een schitterend reper toire aan Poolse dansen en is daarbij gestoken in prachtige kostuums. De dansers hebben dit al vele malen laten zien op buiten landse toemees. Uit het Belgische Vosselaar (bij Voor een volwassene, die een kur- sus of een opleiding wil gaan vol gen, is het moeilijk een goede keuze te maken. Allerlei instellingen maken reklame voor een enorm aanbod van zeer uiteenlopende kursussen. Om meer helderheid te scheppen op het gebied van kursus sen en het kiezen gemakkelijker te maken, hebben vijf bekende instel lingen besloten de krachten te bundelen. Op zaterdag 31 augustus om 11.00 uur 's morgens zal de Venrayse wet houder Driessen het startsein ge ven voor een gezamenlijke Open Dag van die vyf kursusinstellingen Ontspanningsvereniging Bruks ke organiseert op zaterdag 31 aug. a.s. een groots opgezette kinder markt en wel op het grasveld Bee- thovenstraat in Venray. De deelname is gratis. De aanvang is om 10.00 uur en het eindigt om 3 uur. Deze markt is voor alle school gaande kinderen die na een dure vakantie op deze markt hun spul letjes te koop aan kunnen bieden, zodat ze net voor het begin van het schooljaar nog wat centjes kunnen bijverdienen. Jullie hoeven geen kramen te hu ren, want als je komt krijg je een mooi plekje toegewezen van ons. Als je interesse hebt om te komen moet je wel even bellen zodat wij weten hoeveel kinderen er komen op die dag. Wij hebben weer de pony met wa gen voor jullie, een suikerspin- kraam en nog meer verrassingen. Dus geef je snel op, zodat wij ook aan de gang kunnen. Tbt zaterdag 31 augustus a.s. in de Beethovenstraat, in Venray. Het tel.nr. is 04780-10008. Kinderen van buiten Venray zijn ook welkom. Turnhout gelegen) komt de Volks kunstgroep Dophei. Deze in 1962 opgerichte Vlaamse groep wil het Kempische verleden in ere houden met het dragen van de streekkledy en het uitvoeren van streekdansen. Het zijn veelal oogstdansen, ker- misdansen, verhuis- en bruilofts- dansen. Verder heeft de groep de oudste Vlaamse dans, de trawantel, en de bekende Kempische dans, het kwadril, op het programma staan. Dophei is net terug van een dans- reis door Denemarken. De groep heeft in de afgelopen jaren naam gemaakt in echt Europese landen. Schabbeijak uit Nederweert komt met de Polen mee naar Ven ray en zal zich eveneens met een se rie dansen presenteren. De groep heeft een eigen orkest en heeft ook al diverse toemees in het buiten land gemaakt. Elk jaar heeft de ver eniging uit Nederweert een eigen volkdsdanshappening. Uiteraard zal ook Opanka zelf op treden tydens de drie uur durende show op 8 september. De by na vijf tien jaar bestaande volksdansver eniging danst de nieuwe 'Neder landse serie', een choreografie van een zevental dansen uit alle delen van ons land. voor volwassenen. Deze wordt ge houden in het gebouw Oostsingel 37A in Venray van 11.00 tot 15.30 uur. De daar aanwezige instellingen zijn: het Educatief Centrum, de Volksuniversiteit, de Stichting Vol wassenen Educatie, Vrouw en Werkwinkel en het IKVOS. Op die dag wordt informatie ver strekt over een veelheid aan kur sussen voor volwassenen, over mogelijkheden voor herintredende vrouwen, beroepsopleidingen voor werkzoekenden en over ontwikke lingssamenwerking. Een groot aan tal docenten en medewerkers staat klaar om volwassenen antwoord te geven op hun vragen. Om te zorgen dat ook ouders met kinderen rustig bezig kunnen zijn, is er die zaterdag kinderopvang, waarbij verschillende aktiviteiten georganiseerd worden. Gezien het belang van deze Open Dag zullen ook leden van de com missie onderwijs, jeugd, sport en rekreatie van de gemeente Venray een bezoek brengen aan het ge bouw aan de Oostsingel. De Open Dag is echter op de eerste plaats be doeld voor volwassenen uit Venray en omliggende gemeenten. Het is een unieke mogelijkheid op één plaats informatie te krijgen over wat vijf kursusinstellingen te bie den hebben. Brand in schuurtje Door tot nog toe onverklaarbare oorzaak brak maandavond brand uit een in achter een woning aan het Heggewikke in Landweert gele gen schuur. De eigenaar en omwonenden wisten, voor de komst van de brandweer, het vuur te blussen. De brandweer kontroleerde of alles goed was gebeurd en er geen gevaar meer was voor het oplaaien van het vuur. De in het schuurtje aanwezige goederen moeten als verloren wor den beschouwd. De schade be draagt enkele duizenden gulden. Al enkele weken erger ik mij aan de situatie in de flats aan de Vel- tumse Kleffen. Omdat er reparatie- werkzaamheden zijn, zijn in die flats de liften al enkele weken bui ten werking. Omdat ik als stads postbezorger ben, en niet meer de jongste (60). wordt ik dagelijks ge- konfronteerd met deze eindeloze trappen. Nu is dat voor mij zeer ver moeien maar ik moet niet denken wat er gebeurt als iemand op de flat een hartaanval krijgt of zo iets. De ambulancedienst zal dan met de trap omhoog moeten en de patiënt op de brancard weer via de trap naar beneden moeten brengen. Een situatie die op geen eten of drinken staalt. Ik vraag mij af of de reparatie- werkzaamheden niet dusdanig uit gevoerd hadden kunnen worden zodat de liften wel konden draaien. Dat zou toch mogelijk moeten zijn. Ik spreek in ieder geval de hoop uit dat daar in de toekomst naar geke ken zal worden. H. Ook in deze roerige PvdA-tijden willen wij als afdeling Venray in ieder geval met een traditie, de sei zoensopening, doorgaan. Daarom verwachten wij alle leden met fami lie, vrienden, (vakantie)gasten op zater 31 augustus om 14.00 uur voor het gemeentehuis met de fiets (bij regen verwachten wij iedereen om 14.00 uur bij de Kiosk). Wat wij gaan doen? Dat blijft een verras sing. Wel kunnen wij nu al vertel len dat: er geen Tbur de France afstanden worden afgelegd (in totaal ongeveer 10 km); datje scha pen kunt horen blaten; wij om ongeveer 16.30 uur onze seizoens opening in de Kiosk (Brukske) zul len afsluiten. Wil je vooraf al meewerken om ook deze seizoensopening te laten slagen? Dat kan! Door voo? iets lek kers bij de koffie te zorgen en dat zaterdag 31 aug. mee te brengen. Laat dit dan wel even weten aan Truus Kemmelings (83136) of aan Mea van Vugt (82299). Hopelijk alle maal tot ziens op zaterdag 31 aug. om 14.00 uur. Zaterdag 21 september zal Venray voor de vele liefhebbers in het te ken staan van jazz-muziek. De on weerstaanbare jazz-klanken zullen te horen zijn in de bijzondere ambi ance van het St. Odapark. Aan deze jazz-happening 'Jazz in Rooy '91' zullen twee grote Jazzbands deelne men t.w. de The Old Fashioners en de Charleston Jazzband. De beide bands staan borg voor swingende en bruizende jazz-muziek oude stijl. Deze unieke kans zullen de muziekliefhebbers in Venray en omgeving zeker waarderen, vooral omdat de prijs bescheiden is gehou den, t.w. ƒ12,50 p.p. De voorverkoop van toegangskaarten start 1 sep tember bij Amrobank Venray en VW Venray. Deze Jazz-happening wordt geor ganiseerd door de serviceclub Ki- wanis. Vooral door de gulle bijdrage van een aantal sponsors is het mo gelijk de opbrengst van dit jazz festival voor een goed doel te be stemmen. Gekozen is voor financië le hulp aan de 'Werkgroep Kruisen en Kapellen van Veldeke Venray'. De leden van de werkgroep besteden veel tijd aan herstel (soms ingrij pende restauratie) en onderhoud van de vele Venrayse kruisen en ka pellen. behorend tot het cultuur historisch érfgoed van Noord- Limburg. Het werk aan deze vaak oude en kostbare monumentjes vergt, naast vakmanschap en toe weiding van vrijwilligers, ook veel geld. De werkgroep is aangewezen op een jaarlijkse subsidie van ƒ1.000,- van de gemeente en vooral van fi nanciële steun van derden. Om de helpende hand te bieden, worden de baten voor dit goede doel bestemd. Het mes snijdt aan twee kanten-, liefhebbers van goede jazz muziek zullen ook aan hun trek ken komen. Wellicht geven de manifestatie van de Venrayse Kunstkring 'Beel dige Kleding' èn 'Jazz in Rooy '91' een suksesvolle start aan het in de toekomst regelmatig betrekken van het St. Odapark bij culturele en an dere evenementen. De indruk be staat dat velen in Venray hierover een positieve mening hebben. De tijd lijkt rijp voor initiatieven in die richting. Mogelijk zal het festival in volgen de jaren een vervolg krygen. De eerstvolgende vergadering van het Dorpsradenoverleg vindt plaats op maandag 2 september 1991 in gemeenschapshuis De Brink te Leunen. Aanvang 20.30 uur. De agenda is als volgt: 1. Opening; 2. Notulen vergadering d.d. 1 juli 1991; 3. Adreswijziging sekretari- aat; 4. Ingekomen stukken; 5. Reak- ties op schaalvergrotingsvoorstel- len in het basisonderwijs; 6. Stand van zaken m.b.t. de kerkdorpenno ta; 7. Verdere mededelingen; 8. Nieuws uit de kerkdorpen; 9. Rond vraag; 10. Sluiting. Gevonden voorwerpen van 20 t/m 26 aug. Zwart brilmontuur; dameshorlo ge; damesjas; blauw kinderschoen tje; grote bos sleutels; sleutels aan sleutelhanger; autosleutel aan la bel; hond; buideltas. Voor inlichtingen kunt u zich ty dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tst. 224. Programma van Omroep Venray, via de ether op de FM 90.2 en via de kabel op de FM 102 Mhz, met op: Donderdag 29 aug.: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. Aktu- aliteiten en gesprekken over ge beurtenissen in de regio, met o.a. Veldeke Venray. 20.00 uur: Op Uw Verzoek. Ge zellige muziek en .verzoekplaten voor alle zieken in Venray e.o. Voor een verzoekplaat kunt u op woens dagavond tussen 19.00 en 21.00 bel len naar tel. 27269 of schrijven naar postbus 320, 5800 AH in Venray. Vrijdag 30 aug.: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. Over Volwassenen Educatie en de Open Dag op Nieuwe Spraeland op 31 aug. 20.00 uur: Friday-Night Hem Bouweriks draait de mooiste plaat jes voor u. Zaterdag 31 aug.: 12.00-13.00 uur: De Evene mentenkalender voor het week end. Met tips, informatie, gesprekken over aktiviteiten en evenementen in de regio. 16.00 uur: PZN-show. Met o.a. de Venrayse Tbp-10, samengesteld door Music-World: 1. Bryan Adams: Eve rything I do I do it for you; 2. Scor pions: Send Me an Angel; 3. Incognito Joycelyn Brouwn: Al ways There; 4. Metallica: Enter Sandman; 5. Color Me Bad: All 4 Lo ve; 6. Heavy D and the Boys: Now that we found Love; 7. DJ Jazzy Jeff: Summertime; 8. Sonic Surfers: Beat. of Zem 9. Bomb the Bass: Winter in July; 10. Dire Straits: Calling Elvis. Tip: Martika Prince: Love... they wil be done. Ook deze week is er weer een cassette-singel naar eigen keuze uit de Venrayse Tbp-10 te winnen. 18.00 uur: MuZaRooi X. Een compilatie van de eerste 9 MuZaRooi-uitzendingen. 19.00 uur: Tussen 7 en 8. Zondag 1 sept: 10.00-12.00 uur: Hoor Hayke. Hayke de la Whisky draait op uw verzoek de mooiste platen. Voor een verzoekje kunt u schrijven naar Postbus 320, 5800 AH in Venray. Maandag 2 sept.: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00 uur: Houwe Zo. Een uur gezellige en ontspannende luister- muziek na de eerste werkdag van de week. Dinsdag 3 sept: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00 uur: Peelgrass. Country- music-programma. Woensdag 4 sept.: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00 uun Van maand tot maand. Muziek en dingen die u nog niet wist. Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u by ons kunt boeken. September: 1: Houseparty - Night of the Cosmos, Rotterdam 1: Vital Information, Tilburg 1: Unicef Danny Kay Award, Den Haag 1 t/m 30: Les Miserables, Am sterdam 4: Sterrenparade, Den Haag 6: Goud van Oud, Den Bosch 10: Julio Iglesias, Arnhem 14: De Dijk/La Lupa, Kampen 14: Poptocht Blues Special, Bergen op Zoom 15: Pop 25, Breda 16: André Hazes, Amsterdam 18: Sterrenparade, Kerkrade 18-25-28: Emmylou Harris, Til burg, Nijmegen, Kerkrade 20 t/m 22: Manifestatie Indonesia Nu, Amsterdam 20: Afro-Caribe Festival, Rotterdam 26: The Nylons, Amsterdam Oktober: 1 t/m 12: André van Duin-Revue, Scheveningen 1 t/m 27: Les Miserables, Am sterdam 2-4: De Dubliners, Maastricht, Utrecht 12: Liza Minelli. Rotterdam 15: Julio Iglesias, Maastricht 15 t/m 20: Circus van Moskou, Maastricht 16: Die Entführung aus dem Se rail, Den Haag 30: Disco Dance Showtime, Den Bosch November: 10-11: Level 42, Amsterdam 15: Lenny Kravitz Support Act, Rotterdam 18: Lenny Kravitz, Kerkrade 20: Nige Kennedy Winkeldiefstal een 11-jarig meisje werd in een supermarkt betrapt op diefstal van goederen van 2,50. De politie werd ingeschakeld en die heeft het meis je onderhouden over die diefstal. Daarna werden de ouders in kennis gesteld. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: G. van LOON Patersstraat 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keijzer en dr. Van Dongen: DR. Van DONGEN Past Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vry dag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kimt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKE.WERVO ER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en ran 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluilye) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. JANSSEN jr., tel. 82557 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak W. de VOCHT Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak G. GELLING Julianasingel 24, tel. 10956 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door MEVR Van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 04780-82411 GROENE KRUIS NOORD-LIMBURG Wijkverpleging: dag en nacht bereik baar onder tel.nr. 077-878400 Spreekuur en uitleen: wijkverpleeg kundigen: elke werkdag van 15.00-17.30 uur. Zuigelingen- en Kleuterburo: volgens afspraak met de wijkverpleeg kundige. Klantenserviceburo: tydens kantooru ren (830-17.00 uur) bereikbaar onder tel.nr. 077-874800. In spoedgevallen kan de wijkverpleeg kundige worden opgeroepen. Verder kan men hier terecht voor: algemene informatie, het maken van afspraken met diëtisten en de aanmelding voor diverse kursussen. Kraamcentrum: dag en nacht bereik baar onder tel.nr. 077-874100; voor aanvragen kraamhulp bereikbaar op maandag tot en met vrydag van 9.00-11.00 uur, onder tel.nr. 077-874100 Centrale ledenadministratie: op maandag tot en met vrijdag tussen 9.00 en 12.00 uur: tel.nr. 077-873939 ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar van maandag t/m vrydag de gehele dag tot 22.00 uur en in het weekend van 9.00-11.00 uur en van 19.00-20.00 uur GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, tel. 04780-26262 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma t/m do 830-12.45 uur en 13.15-17.00 uur; vr 9.00-1230 uur en 13.00-1630 uur BUREAU VOOR RECHTSHULP De Clockert, Bergweg 4 Spreekuur alleen na telefonische af spraak tydens kantooruren 85968 of 04950-30345 gratis spreekuur ADVOCATENKANTOREN VENRAY Iedere dinsdag en donderdag van 5 tot 6 uur. Handicaps... Vragen hierover"? bel: Informatie Voorziening Gehandicapten-Limburg, tel. 045- 239600 (op werkdagen van 9.00- 12.00 uur en van 14.00-17.00 uur) KRAAMCENTRUM NOORD-LIMBURG Tel. 077-548553 Aanmelden voor kraamhulp tussen 9.00 en 11.00 uur van maandag t/m vrijdag

Peel en Maas | 1991 | | pagina 3