A.s. dinsdag vergadert de gemeenteraad gemeente venray PEEL EN MAAS Verkeersmaatregelen Triathlon op 25 augustus sleutelbeheerders/sters NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Kruispunt St Odastraat- Nieuweind Welstandscommissie Bouwvergunning aangevraagd Collecte kalender Bekendmaking Verkeersmaatregelen i.v.m. Leer nu zwemmen in het gemeentelijk combi-zwembad Hinderwet Bouwvergunning aangevraagd PEEL EN MAAS Cf 9S or Bouwvergunning verleend Bouwvergunning aangevraagd Als u weet dat bijna 90% van alle Venrayers onze krant leest, dan weet u natuurlijk ook waar u moet adverteren PEEL EN MAAS Donderdag 22 augustus - Pagina 12 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuurson- dersteuning, tel. 04780-23269, al léén vóórmiddag. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid; hinderwetszaken; afvalverwerking; mestverwerking; bodemsanering, maatschappelijke zorg: gezondheids zorg; maatschappelijk werk; ouderen zorg; werklozenzorg (RBA); culturele minderheden, emancipatie; algeme ne bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, voorlichting en inspraak; de dorps- en wijkraden. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen; gemeentega ranties (hypotheken), grondbedrijf (m.u.v. exploitatie bestemmingsplan nen), openbare werken: verkeer en vervoer; reiniging, agrarische zaken: ruilverkaveling; beheer landbouw gronden, beheer eigendommen en grondverwerving. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, stedebouw, eco nomische zaken: bevordering werk gelegenheid; markten en kermissen; handel en middenstand; bevordering toerisme; bedrijfs- en winkelvesti ging, verkoop gronden in en buiten bestemmingsplannen (m.u.v. land bouwgronden) Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. sociale zaken, onderwijs, vol wassenen-educatie, sportzaken, recreatie, jeugd- en jongerenwerk, accommodatie-aangelegenheden, sociaal-cultureel werk, mondiale vraagstukken, mediazaken, kinder opvang; culturele zaken. I.v.m. reconstructiewerlczaamhe- den zal het kruispunt St.Odastraat- Nieuweind vanaf donderdag 22 aug. tAn vrijdag 30 aug. 1991 voor alle verkeer zijn gesloten. Op woensdag 28 aug. zal om 09.00 uur voormiddag in het raadhuis (kamer 126) een openbare vergade ring worden gehouden v.d.Welstandscommissie. De agenda voor deze vergadering ligt vanaf dinsdagmiddag, 14.00 uur, ter inza ge bij de secretaris v.d. Welstand scommissie, dhr. C.v.Rossum, tel. 23377. Art 19 WRO/50,8 woningwet Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet, medewerking te verlenen aan de navolgende bouwaan- vrage(n): Het bouwen van 7 woningen aan het Joriskwartier, tnv Bouwbe drijf Verhoeven b.v. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 23 augustus 1991 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. 1 De loco-burgemeester van Venray, mr. E.M.A.A. Hoppenreys-de Loo De agenda voor de openbare ver gadering van de gemeenteraad, te houden, op dinsdag 27 aug., aan vang 19.00 uur, in het gemeente huis, Raadhuisstraat 1 te Venray, ziet er als volgt uit: 1. Notulen v.d. buitengewone open bare vergadering v.d. gemeenteraad gehouden op vrijdag 21 juni 1991. 2. Notulen v.d. openbare vergade ring v.d. gemeenteraad gehouden op dinsdag 25 juni 1991. 3. Ingekomen stukken en medede lingen. 4. Benoeming gemeentelijk com missaris in Sportfondsen Venray b.v. 5. Beroep by geduputeerde Staten ingesteld door St Katholiek Onder wijs Oostrum, ingevolge artikel 74, WBO betr. verleende partiële mede werking voor de kosten van vervan ging van 7 bureaustoelen ten Augustus/september: 24 aug. Jeugdopvang Atletiek- verVenray e.o. 25 aug. tot 7 sept. Ned. Kanker bestrijding. (KWF) 8 tot 14 sept. Militaire thuisfronten. 14 sept. Jeugdopv. gymnastiekver. St. Christoffel 15 tot 21 sept. Prinses Beatrix Fonds 22 tot 28 sept. Nier Stichting Ne derland. Alleen voor deze collecten is een vergunning afgegeven. Collecteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De collectanten en -trices dienen een op de collecte ge richt legitimatiebewijs zichtbaar by zich te dragen. behoeve v.d. basisschool H.Maria te Oostrum. 6. Verzoek ex artikel 74 WBO om vergoeding v.d kosten van kozijn, ten behoeve van basisschool De Meent te Leunen. 7. Verzoek ex artikel 74 WBO om vergoeding v.d. kosten van tech nisch onderhoud ten behoeve v. ba sisschool St. Oda Ysselsteyn. 8. Verzoek ex artikel 74 WBO om vergoeding v.d. kosten v.h. aanbren gen van voorzieningen tegen het klimmen op daken bij basisschool De Stek te Castenray. 9. Verzoek ex artikel 74 WBO om vergoeding v.d. kosten v. technische en funktieverbeterende aanpassin gen ten behoeve van basisschool De Bongerd te Venray. 10. Raadsvoorstellen v.h. Gewest Noord-Limburg mbt regionale brandweer, veerpont Baarlo en cen traal overslagstation Noord- Limburg. 11. Wijziging v.d. "Uitkerings-en pensioenverordening wethouders Venray 1970". 12. Voorziening en vacatures raad scommissies. 13. Beschikbaar stellen v.e. krediet tbv achterstallig onderhoud wel zij nsakkomodaties, le fase. 14. Beschikbaar stellen van een krediet ad. 3.370.000,- tbv de aan leg van openbare werken in b.p. Landweert HL 15. Aankoop onroerend goed v.d. fam. Hoezen, Energieweg 7 te Ven ray in het bestemmingsplan Smak- terheide. 16. Aankoop onroerend goed in het bestemmingsplan Keizersveld van de fam. A.Janssen, Maasheseweg 80 te Venray. 17. Aankoop perceel grond van 30 m2 gelegen aan de Broekweg eigen dom v.d. heer M.Jeurissen, wonen de te Breda tbv het pompgemaal. 18. Grondtransactie met Aanne- Op zondag a.s. zal de Triathlon worden gehouden. Elders op deze pag. kunt u in de bekendmaking verkeersmaatregelen lezen, waarin staat vermeldt dat een groot aantal straten in en rond Venray zullen worden afgesloten. Aanvullend wordt hier gewezen op de wijze van bereiken v.h. kerk dorp Merselo, het ziekenhuis en de wijk Molen klef. Merselo: het dorp blijft vanuit Ven ray bereikbaar via Langeweg - Mer- seloseweg of via de Deumeseweg - Kiekweg. Ziekenhuis: vanuit het centrum te bereiken via Langeweg - Merselose weg. Molenklef: de wijk Molenklef kan niet via Beekweg of Westsingel wor den bereikt. Gekozen zal moeten worden voor de route Merseloseweg - Biezenvenneke (achter ziekenhuis langs) - Hoenderstraat. De burgemeester en wethouders van Venray maken hierdoor be kend hun besluit van 20 augustus 1991, waarby i.v.m. de 1/4 en 1/8 Tri athlon en een Trio-Triathlon op zondag 25 augustus 1991 I. Door het plaatsen van borden 11 van bijlage II v.h. Reglement ver keersregels en verkeerstekens gesloten te verklaren voor alle ver keer behalve voetgangers: voor de periode van 09.00 - 16.00 uur: Beekweg, tussen Midden Peelweg en Westsingel Loonsedyk, tussen Hansenberg en Beekweg Weg in den Berg Kempweg, tussen Weg in den Berg en Westsingel Westsingel, tussen Kempweg en Noordsingel Hoenderstraat; tussen Merselose weg en Schoolstraat Noordsingel, tussen St Ursu- lastraat en Noordsingel St. Jozefweg Langeweg, tussen St Jozefweg en Merseloseweg Bontekoestraat Gasstraat Heuvelstraat voor de periode van 09.00 - 19.00 uur: Hofstraat Grote Markt Marktstraat Deken Thielenstraat Merseloseweg, tussen Deken Thie lenstraat en Henseniusplein Henseniusplein Leeuwstraat Henseniusstraat, tussen Leeuwstraat en Henseniusplein Schoolstraat Kempweg, tussen Gouden Leeuw en Merseloseweg of zoveel korter of langer als i.v.m. de omstandigheden mogelyk dan wel noodzakelijk is; II. door het plaatsen van borden 12 en 13 van bijlage II v.h. Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens gesloten te verklaren voor alle ver keer behalve voetgangers, voor de periode van 09.00-16.00 uur of zo veel korter of langer als in verband met de omstandigheden mogelijk dan wel noodzakelijk is: Kempweg, het gedeelte tussen West singel en Doormanstraat in weste lijke richting Noordsingel, het gedeelte tussen St. Ursulastraat en Overloon seweg in westelijke richting. m. voor zover de werkzaamheden dit toelaten en de veiligheid van perso nen of goederen neit in gevaar wordt gebracht ontheffing verlenen v.d. onder I genoemde ver keersmaatregel ten behoeve van bestuurders van motorvoertuigen op meer dan 2 wielen: a. wanneer zij woonachtig zijn of him bedrijf uitoefenen aan de on der I vermelde wegen en de woning of het bedrijf niet langs een andere weg met het door hen bestuurde motorvoertuig kunnen bereiken; b. wanneer zy het motorvoertuig besturen in opdracht of met toe stemming v.d. onder a. vermelde personen en onder aan die perso nen gestelde voorwaarden; c. wanneer aangetoond of aanne melijk gemaakt kan worden dat zij gedurende de tijd dat de onder I vermelde wegen voor het laden of lossen van goederen of voor het ver richten van noodzakelijke werk zaamheden met het door hen bestuurde motorvoertuig en deze aktiviteiten niet of bezwaarlyk op andere wijze kunnen verrichten. Belangstellenden kunnen tegen dit besluit binnen 30 dagen na da tum van deze bekendmaking be roep aantekenen. Het beroepschrift wordt aan de Koningin gericht en ingediend bij de commisaris van de Koningin in Limburg. Venray, 22 augustus 1991 Burgemeester en wethouders voornoemd, mw.mr.E.M.A.A. Hoppenreijs de Loo, loco-burgemeester. mr.J.J.H.M. Praats, loco-secretaris. mersbedrijf M.J. Teunissen b.v. mbt de locatie "Kwettemest". 19. Voorbereidingsbesluit partiële herziening b.p. "Centrum" tbv het verzoek v.h. RIAGG Noord-Limburg tot het vestigen van een dagbeste dingscentrum in het pand Paters- laan 12. 20. Voorbereidingsbesluit partiële herziening b.p. "Buitengebied" tbv het verzoek van dhr. J.Creemers, Hoenderstraat 89 te Venray, tot het vestigen v.e. agrarisch hulpbedryf op het perceel Wanssumseweg 19, te Venray. 21. Planontwikkeling recreatiege bied Vlakwater. 22. Vaststelling beleidsnotitie gok verslaving. De burgemeester en wethouders van Venray maken hierdoor be kend hun besluit van 13 augustus 1991, waarbij i.v.m. reconstructie werkzaamheden van 19 aug. tot 1 okt. 1991, of zoveel korter of langer als i.v.m. de werkzaamheden moge lijk dan wel noodzakelijk is: Door het plaatsen van borden 11 van bylage II v.h. Reglement ver keersregels en verkeerstekens gesloten te verklaren voor alle ver keer behalve voetgangers: a. de Begijnhof te Heide tussen de Ysselsteynseweg en de Steegse b. de Zeilbergseweg te Ysselsteyn tussen enerzyds de provinciegrens en anderzyds de Ringweg. Het doorgaand verkeer zal mid dels oranje verwijzingsborden wor den omgeleid. II. voor zover de werkzaamheden dit toelaten en de veiligheid van perso nen of góederen neit in gevaar wordt gebracht ontheffing verlenen v.d. onffet''I genoemde "ver keersmaatregel ten behoeve van bestuurders van motorvoertuigen op meer dan 2 wielen: a. wanneer zij woonachtig zyn of hun bedrijf uitoefenen aan de on der I vermelde wegen en de woning of het bedryf niet langs een andere weg met het door hen bestuurde motorvoertuig kunnen bereiken; b. wanneer zij het motorvoertuig besturen in opdracht of met toestemming v.d. onder a. vermelde personen en onder aan die perso nen gestelde voorwaarden; c. wanneer aangetoond of aanne melijk gemaakt kan worden dat zij gedurende de tyd dat de onder I vermelde wegen voor het laden of lossen van goederen of voor het ver richten van noodzakelijke werk zaamheden met het door hen bestuurde motorvoertuig en deze aktiviteiten niet of bezwaarlyk op andere wyze kunnen verrichten. Belangstellenden kunnen tegen dit besluit binnen 30 dagen na da tum van deze bekendmaking be roep aantekenen. Het beroepschrift wordt aan de Koningin gericht en ingediend by de commisaris van de Koningin in Limburg. Venray, 22 augustus 1991 Burgemeester en wethouders voornoemd, mw.mr.E.M.A.A. Hoppenreijs de Loo, loco-burgemeester. Op 2 september starten de zwem lessen in het gemeentelijk combi zwembad, seizoen 1991-1992. Er zijn meerdere zwemtijden per week. Vroegtydig aanmelden (dus nu!) verhoogt de keuzemogelijkheid. Aanmelding is mogelijk vanaf 5 jaar. Vriendjes en/of vriendinnetjes kunnen bij voldoende ruimte in de zelfde lesgroep geplaatst worden. Voor de prijs hoeft u het niet te la ten. Voor het A- en B-diploma en het diploma zwemvaardigheid betaalt u ƒ47,- voor 12 lessen van 30 minuten tot 16 jaar. Ook volwassenen kunnen zwem lessen volgen en wel op maandag en donderdag van 20.00-21.00 uur. Omdat de zwemvaardigheid van de ze groepen verschillend is, past u er altijd bij. Uw konditie kunt u dus prima op peil houden! De prys is slechts ƒ61,- voor 6 lessen van 60 minuten. Inschrijving van de kursussen kan dagelijks aan de kasse van het gemeentelijk combi-zwembad. Ope ningstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00-19.00 uur; zaterdag en zondag van 10.00-18.00 uur. Zwemmen? Moet je doen! Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: V.O.F. Keyzers Deputé Petersstraat 28 te Oirio voor het oprichten en in werking hebben van een loonwer- kersbedryf, gelegen aan de Deputé Petersstraat 28 te Oirio. Aanvraag ingediend op 22 juli 1991. Maatschap Smits, Puttenweg 80 te Ysselsteyn voor het uitbrei den/wijzigen van een ehampignon- kwekery, gelegen aan de Puttenweg 80 te Ysselsteyn. Aanvraag inge diend op 26 juli 1991. Maatschap Backus, Meerselsepeel 8 te Ysselsteyn voor het uitbrei den/wijzigen van een varkenshou derij, gelegen aan de Meerselsepeel 8 te Ysselsteyn. Aanvraag ingediend op 8 juli 1991. Maatschap Claessens, Albi- onstraat 46 te Leunen voor het ex artikel 6a Hinderwet uitbrei den/wijzigen van een tuinbouw- en varkenshouderijbedrijf, gelegen aan de Albionstraat 46 te Leunen. Aanvraag ingediend op 4 juli 1991. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 22 september 1991. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Daarby kan worden ver zocht de persoonlyke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting, ruimtelyke ordening en milieube heer), kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwaren ook( mondeling worden gemaakt, waar-' bij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kun nen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer. Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. Het uitbreiden v.e. loods aan de Heidseschoolweg te Heide, tnv M.J.G. Ewals. Het bouwen v.e. garage serre/tuin- kas aan de Langeweg 37, tnv A.G Heetkamp. Het uitbreiden v.e. woning aan de Vicarieweg 40 te Leunen, tnv W.M.H.M. Verheyen. Het bouwen v.e. sleufsilo aan de Wanssumseweg 17a te Oostrum, tnv P.J.H.M. Loonen. Het uitbreiden v.e. woning aan de Isabellahof 34 te Venray, tnv J.G.P. Ballegooij. Het aanbouwen v.e. serre aan de Schutsboom 31 te Venray, tnv A.P. Coraeil. Het bouwen v.e. garage/berging aan de Jofferspas 24 te Oostrum, tnv H.J.J.M. Kessels. Het verbouwen en uitbreiden v.e. woning aan de Broekweg 14 te Ven ray, tnv F.J.J.M. Rooijman. Het verbouwen v.e. woning aan de Gussenstraat 43 te Leunen, tnv G.P.A. van Straten-Jenniskens. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 23 augustus 1991 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De loco-burgemeester van Venray, mr. E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo 'n leesbare krant Bij de gemeente kunnen met ingang van 1 september 1991 geplaatst worden enkele voor het openen sluiten van de gymzalen Beuken laan, Raadhuisstraat en Oostrum TAAKOMSCHRIJVING het volgens gebruiksrooster in de avonduren ver zorgen van de openstelling en- sluiting van de gymzaal. Het verzorgen van de dagelijkse eindcontrole van de accomodatie FUNCTIE-EISEN Belangstellenden dienen goede contactuele eigen schappen te bezitten. Zij dienen bij voorkeur in de na bijheid van de gymzalen woonachtig te zijn. Voor inlichtingen (o.a. over de vergoeding) kunt u zich telefonisch richten tot afd. Welzijn, tel. 23357. AANMELDEN Schriftelijke sollicitaties worden gericht aan het college van b. en w. voor 1 september 1991. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 6 augustus 1991 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. Het verbouwen v.e. woning aan de Boddenbroek 4, té Oirio t.n.v. J.P.M. Ousters. Het aanbouwen van een serre en berging aan de Katte staart 11 te Venray, t.n.v. C.M. Vervoort. Het uitbreiden van de tandartsen praktijk aan de Oostsingel 6 te Ven ray, t.n.v. G.M.J. Vallen. Het uitbreiden van een woning aan de Zandbleek 12 te Vernay, t.n.v.J.M.M. van Nies. Het plaatsen van een tuinberging aan de Kogeldistel 29 te Venray, t.n.v. J.C. Voermans. Het verbouwen van een woning aan de Timmermannsweg 129 te Ysselsteyn, t.n.v. RJ.M. Arts. Het slopen v.e. garage en het bou wen v.e. dubbele garage aan de Sta tionsweg 116 te Oostrum, t.n.v. J.M.J. Direks. Het uitbreiden v.e. woning (serre) aan de Past. Vercoulenstraat 4 te Merselo, t.n.v. H.P. Jacobs. Het bouwen v.e. woning met gara ge aan de Koenraadhof 2 te Venray, t.n.v. P.J.G. Swinkels. Het vernieuwen van een tuinka mer aan de Etnalaan 15 te Casten ray, t.n.v. Alcast b.v. Het plaatsen v.e. tuinhuisje aan de Rochusstraat 2 te Venray, tn.v. J.A.M. Versleijen. Het bouwen v.e. garage aan de Pr. Bemhardstraat 53 te Venray, tn.v. L.A.F. Hermsen. Het gedeeltelijk verbouwen v.e. supermarkt aan het Lovmckplein 1 te Ysselsteyn, t.n.v. H.L.G. Seuren. Het verbouwen v.e. pluimveestal aan de Loonsedijk 12 te Merselo, tn.v. J.PA. Pubben. Het pl?aatsen v.e. tuinhuisje aan de Sambastraat 10 te Venray, tn.v. M.J. Gommans. Het bouwen v.e. garage aan de Horsterweg 19 te Leunen, tn.v. P.Philipsen. Het bouwen v.e. overkapping tb.v. een stoomketel en autoclaaf aan de Kloostertuim 63 te Beek en Donk, tn.v. A.L.C. v. Deurzen. Het bouwen v.e. machineloods aan de Ericaweg 4 te Oirio, tn.v. Maatschap Janssen-Wismans. Het herbouwen v.e. garage aan de Van Broekhuizenstraat 34 te Oostrum, tn.v. A.P.G.M. Volleberg. het bouwen v.e. jongveestal aan de Deurneseweg 150 te Ysselsteyn, tn.v. P.J.C v. Ass. Het plaatsen v.e. tuinhuisje aan de Menuetstraat 6 te Venray, tn.v. J.J.W.Gerrits. Het plaatsen v.e. tuinhuisje aan de Haalakker 61 te Oirio, tn.v. W.J.J. Maas. Het bouwen v.e. zolderruimte bo ven de garage/berging aan de Cop- pelenberg 19 te Merselo, tn.v. H.W.M. Gellings. Het bouwen v.e. zolderruimte bo ven de garage/berging aan de Cop- pelenberg 21 te Merselo, t.n.v. J.G.M. Verstegen. Het plaatsen v.e. tuinhuisje aan de Biezenvenneke 7 te Venray, tn.v. T.H.M. Aerts. De loco-burgemeester van Venray, mr. E.M.A.A. Hoppenreys-de Loo Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: Het plaatsen van een tuinhuisje aan de broekhuizenstraat 14 te Oostrum, tnv A.H.J. Boom. Het plaatsen van een fietsenber ging aan de Tblstraat 2 te Venray, tnv P.G.M. Hendriks. Het plaatsen van een tuinhuisje aan de Kamperfoelie 67 te Venray, tnv R.M.W. Rutten. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 23 augustus 1991 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De loco-burgemeester van Venray mr. E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo

Peel en Maas | 1991 | | pagina 12