KERKELIJKE DIENSTEN Last Minute Couriers: continu en overal! OUDE F010 Geloofskursus voor iedereen Reuze-Loterij Harmonie St. Catharina Omroep Venray PEEL EN MAAS Donderdag 25 juli - Pagina 14 Grote Kerk Deken CJ.R. Buschman, Bindstraat 6. tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M.. Patersstraat 29, tel. 82385 b.g.g. 85855; ka)>l. L. Houben, Dr. Poelsstraat 4. tel. 11664. Zaterdag: Z. Titus Brandsma. 9.00 Lam. ouders Arta-Cornelissen en Jeu Jenniskens; zuster V.d. Berg; Jo Custers. 19.00 ZONDAGSDIENST; Lies Laurensse-Coopmans (koll.); Anna Smita-Lyssen en dochter Di- nie; Plet Creeiners (koll.); Maria Clharina Hullemans-Smits (koll.); Jan Derckx (koll.); Anna Lommen- N(js (koll.); Jeanny Peters-Moons (koll.). Zondag: 17e Zondag door het jaur. 8.00 Lsm. voor de parochie. 9.30 LaL Hgin. Mariet en Martha Goumans-Janssen; jrd. Anna Gossens-Dikkenberg (S). 11.00 met volkszang; Joos Buysscn; Tbos v.d. Ven-Janssen (buurt); Iluberdina Jansscn-Swaghuveii: Riek Laurens- se (koll.); Jeu Hendriks en tot b(jz. lilt Maandag: H. Marta. 9.00 Lsm. Martin us Hubertus Gerardus Pöels (S); overl. fam. Th(jssen-Hendrix. Dinsdag: H. Petrus Chrysologus. 9.00 Lsm: Bertus Meesters en overl. (am. 19.00 Lsm. zekere int Woensdag: H. Ignatius van Loy ola. 9.00 Lsm. José Kremer- Vullinghs. Donderdag: H. Alfonsus Maria de Liguori. 9.00 Lsm. oude stich tingen. 19.00 Lsm. ouders Jans Beken-v. Kessel, zoon Arnold en kleindochter Jacqueline; overl. ouders Van Osch-H ebben; Jan La- mers en overl. fam. Vrtydag: Eerste Vrijdag van de maand. 9.00 Lsm. Le.v. H. Hart van Jezus; voor de wereldvrede. De kerk is ter bezichtiging open op dinsdag t/m zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur. Akolieten: Zo: 9.30 Hans van Pelt en Sef Mu(jsers. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 German en Pieter Re(jnders; lektor: T. Verbeek. Zo: 8.00 Maikel en Maurice Brons; 9.30 Hong Bui en Miriam Laurensse; 11.00 Peter Ilar- rewtfn en Amoud Welschen; lektor: J. Tru(jen. Kapel St Servatius Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang Voorganger: G. van Loenen. Lektriee: J. Heutinck. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Voorganger: G. van Loenen. Lektriee;: 11. Brouwer. Maandag: Geen viering Dinsdag: 16.45 Groepsmeditatie In het Stiltecentrum (Psiv. G.). Woensdag: 16.45 Liturgieviering In de kapel. Donderdag: 16.45 Groepsmedita tie in het Stiltecentrum. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Mathilde Was- scher en Le.v. H. Geest 14.00 Gez. H. Mis bgv 25-j. huw. Rutten-Smits. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIERING. Voor lev. en overl. fam.; SJef Schaeffers; Jan Brekelmans en Ilarry en Ger Jans sen; Martin Sanders (koll.). Zondag: 9.00 An toon Lucassen. •11.15 Claude Salomon (koll.). 18.00 Overl. fam. Philipsen. Maandag: 8.00 T.e.v. SL Antonius. 19.00 Tbt zekere int Dinsdag: 8.00 Jrg I'ater Sjoerd Andela. 19.00 Jrg Jeu Jansen; ouders Dupont-Gooren. Woensdag: 8.00 Zuster Petronella Rombouts. 19.00 Wilhelmina v.d. Munckliof-Sangers. Donderdag: 8.00 Overl. mede broeders. 19.00 Overledenen (of ferbus). Vrijdag: Eerste Vrijdag van de maand. iWgewyd aan II. Hart van Jezus. 8.00 Voor b(jz. int 19.00 Ge zinsmis; Giel Troisfontaine en zoon René. Misdienaars en akolieten: Za: 1830 Leo Fouwels. Zo: 9.00 Martin Leenders; 11.15 Emiel Kusters; 18.00 Pascal Kusters. Parochie Brukske Zondag: 10.00 Hoogmis. Voor Tb van R4jn en overl. (am.; Jrg Piet Marlens en overl. fam. Martens- Philipsen. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: 1430 Kapel Veltum: Huw. André Tbrsteegen en Maria Ja cobs. 18.00-1830 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor de 17e zondag door het jaar. Kinder woorddienst Voor overl. ouders Emans-Vullings. Nellie en overl. fam.; Door Kleuskens-Kusters; Regi- na Janssen-Proosten; Piet van Til burg (koll.); Jan Nellissen: Tinus Mat(jsen (koll.); Anna Str(jbosch-v. D(jck (koll.); Drieneke Jacobs-Bol; Pierre Hendrix (buurt). Zondag: 17e Zondag door het jaar. 830 Voor het geestelyk en t(J- del(jk welz\jn van de parochie. 10.00 Hoogmis. Nederlands. Voor zr. M. Petronella; overl. ouders Swinkels-de Mulder en oom; Luc Albers en overl. fam. 1130 Geen II. Mis. Maandag: H. Marta. 8.00 Voor de zieken van de parochie. 19.00 Tinus ^lulysen (koll.). Dinsdag: H. Petrus Chrysologus, kerkleraar. 8.00 Overl. ouders Van Rooy-Ilendriks en zonen. 19.00 Tbt zekere intentie. Woensdag: II. Ignatius van Loy ola. 8.00 Voor de Christenen die vervolging lijden. 19.00 Voor de overledenen. Donderdag: II. Alfonsus, kerk leraar. 8.00 Tbt zekere inténtie. 19.00 H. Uur. Uitstelling van het Al lerheiligste. Int: Jac Backus (ge bedsgroep); zr. M. Petronella (gebedsgroep); Jan Nellissen (koll.). Vrijdag: Eerste Vrijdag. 8.00 T.e.v. H. Hart van Jezus; Sjef Gies- berts. 1830 Kruisweg-oefening. 19.00 Voor overl. ouders Thielen- Hendriks en kinderen. Akolieten en misdienaars: Zo: 830 Vd. Gever; 10.00 Pascal of Ur- bain v. Weert Robert Versteegen. Do: 19.00 José Plasencia. Vr: 19.00 Alberto Alvarez. f-* Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Willem en Ger- trudis Janssen; overl. kinderen Jo en Lambert en kleinkinderen Gon- nie en Lamberg; Bair van Dyk; Piet Direks; Herman Reynders; Giel Vennekens en echtgen.. Zondag: 830 Gest. jrd. An toon Verheggen en Hendrina v. Haaren en Arnold Jans. 10.00 Overl. ouders Loonen-van Rens, deken Loonen; Giel Vennekens en echtgen. en we derzijdse fam. (Gem. Koor). Maandag: 9.00 Tbt zekere in tentie. Dinsdag: 9.00 Voor *n goede uitslag. Woensdag: 9.00 Uit dank baarheid. Donderdag: 9.00 Wim Kessels. Vrijdag: Eerste Vrijdag van de maand. 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Misdienaars: Za: 19.00 Jom Ron gen, Sander en Erik Schuurmans, Tbm Vaessen. Zo: 830 Kariyn Ja cobs, Astrid Heitling, Monique Janssen en Lisette Janssen; 10.00 Veronique Philipsen, Yvonne Thie- len, Gwenda Nielen, Callista Smedts. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Da meskoor). Antoon Maessen; mgr. Jan van Susante; Hendrikus Hei dens en Anna Louisa Bos; overl. ouders Verstappen-Verhaag en hun kinderen Joos en Riek. Zondag: 11.00 Hoogmis. (Heren koor) Carolien Philipsen; Pieter Jan Gelissen, Jozephtna Bekkers, Philo- mena v.d. Heijden en Maria Bekkers:-> I r Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Nella Classens- Janssen; Wilhelmina Arts-Stevens; Huub van Rhee; Tbon Classens; Ilenriëtte Baltissen-Claessens (buurt). Zondag: 10.00 Piet Keyzers. Misdienaars: Za: Joan en Anke. Zo: Marianne en Fred. Parochie Leunen 17e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Lsm. Harry Geurts en overl. fam.' overl. (am. Claessens-Gussen; Michel Loonen, Elly Loonen en Elly van Berlo; Gra- da Heldens-Direks; maandd. Tfeng en Anna Verheyen. Zondag: 10.00 Hgm. Harrie Ver steegen; Piet Keijsers en Marie Keysers-Hendrix. 11.15 Lsm. voor het welzijn van onze parochie. Maandag: H. Marta. 19.00 Lsm. tot zeker intentie (J); overl. fam. Koenen-Janssen; Peter Nellen; weekd. Gon Swinkels-de Lauw (6); weekd. Tbon Hellegers. Dinsdag: Geen avondmis. Woensdag: H. Ignatius van Loy ola, priester. 19.00 Lsm. Martien Jenniskens; gest jrd. Peter Johan nes Arts en echtgen. Maria Poels. Donderdag: Geen avondmis. Vrijdag: Eerste Vrijdag van de maand. Geen ziekencommunie aan huis. 19.00 Lsm. Le.v. H. Hart (vw offerblok); gest jrd. Chris Goo- ren en echtgen. Akolieten: Za: 19.00 Maaike Leys- sen en Wendy Thoone. Zo: 10.00 Daan Loenen en Erik Lifjens; 11.15 Jos Direks en Eef Leyssen. Misdienaars: ma t/m vr: 19.00 Tbm Backus en Jolanda Achten. Lektoren: Za: 19.00 Goen Reint- jes. Zo: Jan Reintjes. Rektoraat Heide Zaterdag: Geen avondmis. Zondag: 17e Zondag door het Jaar. 113Ö Hoogmis voor Joh. Camps; Joh. en Hendrika v. Kem pen en Ger van Keinpen-Friesen; Stefanie Coppus-de Groot; Wim Swinkels. Akoliet: Ron Swinkels. Misdienaars v.d. week: Inge en Petra. Woensdag: Gedachtenis van de H. Ignatius van Lo Yola, priester. a00 H. Mis. Vrijdag: Eerste Vrijdag van de maand. 8.00 H. Mis uit dank baarheid. Rektoraat Veulen 17e Zondag door het jaar. Zaterdag: 13.00 PI. Huw.mis bruidspaar Marcel Clephas en Ma- rlëlle Burgers. 19.00 Hgm. als jgt Jac Classens; Jac Ewals en M. Ewals- Holtackers; overl fam. V. Staveren- Cremers. Zondag: 11.00 Hoogmis voor overl. fam. V. Staveren-v. Son. Maandag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Woensdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Vrijdag: Eerste Vrijdag van de maand. 8.00 H. Mis te.v. H. Hart ti.v. de offeraars en voor Truus Arts- Hagens. Akolieten: Za: André Rientjes en Marcel Vermulst Misdienaars: Zo: Rob Hendrix en Bas Snoeks. Parochie Ysselsteyn 17e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 S. van Vegche, echtgen. en Jan-, Fr. Horrevoets en echtgen. Zondag: 930 (Ned. gezangen); Geestelijk welzyn van onze paro chie. 11.15 Overleden parochianen. Maandag: 19.00 Overl. ouders Verheyen-Litjens; overl. (am. Mulders-Maessen; voor de zieken. Woensdag: 19.00 Jrd. Fr. Weme- ke; Hannes van Well en echtgen. Vrijdag: 19.00 Ouders Vollenberg- Aerts en Theo. Misdienaars: (Let vooral in deze vakantieperiode op je beurt!) Za: 19.00 T. van Asten en K. Jaspers. Zo: 930 R. en T. Berkers; 11.15 B. en S. Slangen. Ma: R. Keijzer en M. Arts. Wo en vr: I. Potten en B. Pouwels. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Fhm. T(jssen. Misd.: Kim Thielens en Anke Broeren. Zondag: 10.00 Fbm. Janssen- Pubben. Misd.: Yvonne Tyssen en Monique Goumans. 1430 Doopsel Glenn Gielens. Misd.: Robbert Windsant en Roel Wismans. Maandag: 8.30 Anna v. Hoof-v. Stiphout (fam. V.d. Akker). Dinsdag: Geen H. Mis. Woensdag: 18.40 Rozenhoede. 19.00 Fen Rongen (kolt). Misd.: In- grid Wismans en Linda Poels. Donderdag: Geen H. Mis. Vrijdag: Eerste Vrijdag van de maand. 8.30 T.e.v. H. Hart Kerk poetsen: Mevr. Kessels-de Ryck en mevr. Michels-Michels. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: Zal. Titus Brandsma. 19.00 Uit dankbaarheid v.w. J. v.d. Heuvel-Peters en voor Arrie Ajrts. Zondag: 17e Zondag door het Jaar. 10.00 Mart.inns van Karteren: Maandag: H. Marta. 8.30 Byz. Int. (MJ). Dinsdag: H. Petrus Chrysologus, kerkleraar. 8.30 Fhm. Comelissen. Woensdag: H. Igantius van Loy ola. 8.30 Voor overl. fam. Donderdag: H. Alfonsus. 830 Voor zieken (B). Vrijdag: H. Eusebius van Vercel- li; Eerste Vrijdag van de maand. 8.30 Tbr ere van H. Hart Misdienaars: Za: Patricia en Mie- ke. Zo: Anton en Claudia. Lektoren: Za: Dora Arts-Mennen. Zo: Maria Lenkens-Ermens. Gedachte: 'Wy breken het brood met de Heer, maar breken wij het ook met onze broeders in nood?' Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis uit dankbaarheid en voor rector Cremers Zondag: 830 H. Mis te Hol thees voor Piet Ermers; uit dankbaarheid en tz.i. 10.00 Hoogmis voor overl. ouders Derkx-Meulensteen en Mar tien Hermans; Ria v.d. Oord-Berge; Amoldus Reynders; Wiel Schmitz en v.b.i. Woensdag: 9.30 H. Mis Le.v. de H. Jozef en uit dankbaarheid. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 28 juli zal in het IMBO. Leun se weg 2a te Venray. ds. HJ.C. van Es voorgaan in de dienst Aan vangstijd is 930 uur. Tijdens de dienst is er geen kinderopvang er wordt wel kindemevendienst ge houden. In de Ned. Herv. Kerk te Blitters- wyck gaat ds. HJ.C. van Es even eens voor in de dienst Aanvangstijd is 11.00 uur. Oecumenische Basisgroep Heel de Kerk, heel de wereld A-s. zondag 28 juli is er een eu charistieviering van de oecumeni sche basisgroep "Heel de kerk. heel de wereld". Thema van deze viering is "Ruimte". Voorganger is pastor F. Meyer. Plaats: Kapel bejaardencen trum Het Schuttersveld, Bergweg Venray. Aanvang: 11.15 uur. De volgende viering is zondag 8 september. Ruit van camper vernield Vindalen hebben met een steen een ruit van een aan de mgr. No- lensstraat geparkeerde camper in gegooid. De eigenaar deed hiervan aangifte. Graag maak ik u op deze wijze at tent op een voor iedereen toeganke lijke geloofskursus, die reeds vele jaren op tal van plaatsen in het hele bisdom georganiseerd wordt Het gaat hierby om verdieping van ons aller geloof. De kursus bestaat uit een twintig tal bijeenkomsten en de kosten be dragen ƒ30,- plus de aanschaf van het kursusboek (ƒ15,75). De titel van het door de bisschop geschreven kursusboek is 'Zekerheid en Vrede' en zo heet ook de kursus. Reeds ve le mensen uit onze streken hebben op deze manier hun geloof verdiept en versterkt Medio april 1991 begon Venray- naar Luciën Kupers voor zichzelf met een koeriersdienst: Last Minu te Couriers (LMC). De 27-jarige on dernemer zag dat er nog voldoende ruimte was in deze branche voor een bedrijf dat werkt met konkur- rerende prijzen. Sindsdien tim mer t'hij dan obk flink aan de wég. Begonnen werd met een Ford- pickup maar in juni was een twee de wagen al noodzakelijk, ditmaal een busje. Begin volgende week zal het bedrijf met nóg een Ford-bus worden uitgebreid. Last Minute Couriers mag zich dus in een gesta ge groei verheugen. Voor belangstellenden is er gele genheid om de kursus te volgen in: Parochiezaaltje Christus Koning kerk, Whistlerstraat (Vredeskerk). Tijd: donderdagavond 20.00-22.00 uur. Start: 19 sept 1991. Van harte hoop ik dat velen ge bruik willen maken van dit aanbod. Voor inlichtingen en/of aanmelding kunt u kontakt opnemen met de Dienst voor Katechese en Onder wijs, die belast is met de organisatie van de geloofskursus. Het adres is Neerstraat 51-53, 6041 KB Roer mond, tel. 04750-86803. Belt u ge rust voor informatie. P.J.G. Albers pastoor Klachten over te hoge struiken Er kwómên bij de politie klach ten binnen dat de struiken op de hoek Rondweg Brukske-Beethoven- straat te hoog waren. Het geringe uitzicht op dat punt was daarom verkeersgevaarlyk. De politie stelde een onderzoek in en gaven de kla gers gelyk. Gemeentewerken zal nu op korte termyn de struiken snoeien. Nieuwe koeriersdienst voor bedrijven en partikulieren Toch neemt Luciën Kupers zelf nog steeds alle ritten voor zyn reke ning. Vanwege de groei van zyn zaak is hij momenteel echter op zoek naar één full-time en twee part-time chauffeurs met rybewys BE. 'Personeel dat in alle opzichten vakbekwaam is, is tamely k dun ge zaaid in deze branche. Ik'zóek énke le mensen waar ik echt door dik en dun van op aan lean. Belangryk voor een klein bedryf in opbouw'. Continu en overal De service van Last Minute Cou riers is méér dan uitstekend te noe men. 'Continu en overal'; met deze woorden is de werkwijze van de koeriersdienst het best te typeren. Het bedrijf staat namelijk ten alle tijden klaar voor zyn klanten: 24 uur per dag, zeven dagen per week, 52 weken per jaar. Bovendien ver voert Last Minute Couriers niet al leen goederen naar nationale, maar ook naar internationale bestem mingen. Behalve het binnenlandse vervoer zijn er ook geregeld vracht jes voor België en Duitsland, en soms zelfs naar andere bestemmin gen in Europa zoals Spaiye, Frank rijk en Italië. Het enige dat Luciën Kupers niet vervoert is levend vee en gevaarlijke stoffen. Met de uit breiding van zyn bedryf kan Lu- eiën Kupers met name aan deze opdrachten beter voldoen. U kunt Last Minute Couriers be reiken (ook voor sollicitaties) onder tel. 04780-12870. Bromfiets gestolen Een bewoner van de Horsterweg deed namens zijn dochter by de po litie aangifte van diefstal van haar bromfiets. Wel werden tegenover him woning twee fietsen onbe heerd aangetroffen. Dankzy het in gebracht postcodenummer kon de eigenaar van een fiets worden op gespoord. Die had aangifte gedaan van diefstal van zyn fiets. Hy heeft de fiets inmiddels terug Aangenomen wordt dat ook de tweede fiets is gestolen. Regeninstallatie vernield De afgelopen nachten hebben vandalen tot drie maal toe hun lusten botgevierd aan een aan de Ossendijk geplaatste regeninstalla tie. Het startmechanisme was ver nield evenals de aftastas en andere vitale onderdelen van de installatie. De schade bedraagt enkele honder den guldens De tweede trekking van de Reuze loterij van Harmonie SL Catharina werd verricht door notaris M.A. Kooien te Venray. De prijswinnende lotnummers zijn: 128 225 269 329 350 415 484 604 637 641 643 646 664 679 749 802 809 812 867. Alle prijswinnaars krygen per soonlijk bericht! Enkele maanden geleden na m vakfotograaf Wilbert Achten z'n intrek in zijn nieuwe studio aan de Stationsweg in Venray-Oostrum. Nu alle besog nes van verhuizing en inrichting achter de rug zijn is dat aanleiding voor de Venray se fotograaf om vrijdag 26 juli open huis te houden. Wilbert Achten laat dan zien waa rtoe zijn bedrijf in staat is en dat blijkt op het gebied van de fotografie heel ivat te zijn. Vakfotografie Achten maakt opnamen van produkten, objekten en gebouiven voor u iteerdopende op drachtgevers. Bedrijven en instellingen uit de wijde regio die gemeen heb ben dal ze prijs stellen op een professionele visuele presentatie van hun bedrijf of produkt Verreweg het meeste fotomateriaal van vakfotograaf Achten verschijnt in folders, brochures of ander drukwerk. Een bedrijf dat kompleet reklame- drukwerk gemaakt wil hebben, kan daarvoorook bij Achten terecht De vakfotograaf werkt nau w samen met professionele mensen in disciplines als grafisch ontwerpen en tekstschrijven. Sinds kort beschikt Wilbert Achten ook over een licentie van de Konin klijke Landmacht om luchtopnamen te mogen maken. Dus als bedrijven luchtfoto's van hun bedrijf unllen, kan men daarvoor voortaan ook bij Ach ten terecht Professioneel fotowerk ivordt gemaakt in de studio aan de Stationsweg en op lokatie Het meeste werk vindt plaats in de studio orrulat de fotograaf daar alle faktoren precies naar zijn hand kan zetten. Grote machines en gebouwen worden uiteraard op lokatie gemaakt Naast het werk voor bedrijven blijft vakfotograaf ook partikidieren tot z 'n klanten rekenen. Een portret of een fam iliefoto voor ieders beuis. E71 na tuurlijk bruidsreportages ivaarin 771071 de hand van een echle vakfotograaf kan herkennen, en die in prijs en uitvoerig eveneens ka7i variëren va7i 77iodaal tot exclusief. C>77idat de 77ieeste mensen overdag werken kan r/ien voor een portret of groepsfoto, of inlichtingen omtrent ee7i bruidsreportage 71a afspraak ook 's av07ids bij Achte7i terecht De fotostudio van vakfotograaf Wilbert Achten is vrijdag 26 juli voor iedereen geopend van 19.00 tot 21.00 uur Op deze mooie uit 1930 date rende foto zien we in haar mooie gestreepte schort, Tbn Künen. Tbn was als boerenmeid werkzaam op de boerdery van J. van Meyel (Tëws Se() aan 't Veulen en had behalve het verzorgen en het melken van de koeien nog diverse andere drukke bezigheden op de boerderij. Op de foto zien we haar juist te rugkomen van de wei waar ze de koeien heeft gemolken. Op de ijze ren melkkar is plaats voor 2 melk bussen. Ze brengt de volle bussen met melk naar de boerderij, waar ze in de koeling worden gezeL 'n koel ruimte in die tyd was niets meer dan 'n meestal tegen een buiten muur gemetselde bak, gevuld met water, waarin de bussen met melk werden gezet. Diverse oude gebruiken en werk tuigen heeft men de afgelopen zon dag (Historische Dag Veulen) kunnen bewonderen en door velen is hier ook gebruik van gemaakt Archieffoto J. v.d. Putten Wateroverlast - bewoner was wel thuis Personeel van de Woningbouw vereniging Noord-Limburg riep de hulp van de politie in voor watero verlast op een flat aan de Hoge Beek. Het personeel kreeg geen ge hoor van de bewoners. Tben de poli tie zich toegang wilde verschaffen via de achterzijde van de flat, kwam de bewoner polshoogte nemen van wat er aan de hand was. Hij had lig gen slapen. De wateroverlast was veroorzaakt doordat de bewoner de stofzuiger had weggezet tegen het aftapkraan tje van de waterleiding. Die was toen opengestoten waardoor het water wegliep. In onderling overleg zal de schade worden geregeld. Drie licht gewonden bij botsing Op de kruising Julianasingel- Wilhelminastraat was het niet ver lenen van voorrang de oorzaak dat twee personenauto's, bestuurd door een 50-jarige en een 31-jarige in woonster, met elkaar in botsing kwamen. De 31-jarige bestuurster, de by haar in de auto zittende 80-jarige dame en een in het kin derzitje zittende 6 maanden oude baby, werden licht gewond overge bracht naar het ziekenhuis. Alle drie konden na onderzoek naar huis worden vervoerd. Het ongeluk vond vorige week woensdagmiddag omstreeks 14.30 uur plaats. Vernielingen aan basisschool Er werd aangifte gedaan van ver nieling van 3 meter afrastering-J rond de basisschool De Foekepot. Programma van Omroep Venray, via de kabel op de FM 102 Mhz met op: Donderdag 25 juli om 18.00 uur: vanaf de Alpe d'Huez: Een re portage over de reis die Loes Huls en Louis Peeters maakten naar de finishplaats van de 17e etappe in de Tour de France 1991. 19.00 uur: Tussen 7 en 8. Een gesprek met mevr. Welschen en Jac queline Eibers over Venray-Divino- landia. Vrijdag 26 juli om 19.00 uur: Tussen 7 en 8. Met o.a. de Radio- Vakaturebank. Zaterdag 27 juli om: 9.00 uur: Muziek van toen, nii met Jeroen. 10.00 uur: Het nieuws en de Radio-vakaturebank (herh). 10.15 uur: Evenementenka lender. 11.00 uur: MuZaRooi IX. Deze maand Perverds en Steinway (o.v.). 12.00 uur: De PZN-show. Met de Venrayse Tbp-10, samengesteld door Music-World: 1. Sniff 'n the Ttears: Driver Seat; 2. Bryan Adams: Every thing I do I do it for you; 3. Juan Luis Guerra: Burbujas de Amor; 4. Color me Badd: I wanna sex you up; 5. Heavy D the Boys; Now that we found love; 6. Scorpions: Send me an angel; 7. Gypsy Kings: Baila me; 8. Guns n' Roses: You could be mi ne; 9. Mylene Farmer: Désencanh- tée; 10. Kaoma: Dance Thgo Mogo. Tip van de week: Lisa Lisa Cult Jam: Let the beat hit'em. Ook deze week is er weer een cassette-singel naar eigen keuze uit de Vemayse Tbp-10 te winnen. Luister naar Je roen van Loon, het loont! Zondag 28 juli om: 10.00 uur: Met Band, Plaat Cas sette en CD. 11.00 uur: Hoor Hayke. Hayke de la Whisky draait op ieders ver zoek. Bel vanaf 10 uur: 27269 of schryf naar Postbus 320, 5800 AH voor een verzoekplaat Maandag 29 juli om 19.00 uur: Tussen 7 en 8. Aktualiteiten, ach tergrondinformatie en gesprekken over Venrayse zaken. Dinsdag 30 juli om 19.00 uur: Tussen 7 en 8. Woensdag 31 juli om: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. Lim burgs uurtje met o.a. Veldeke Venray. 20.00 uur: Nieuws. 20.05 uur: Op uw verzoek. Ver- zoökplatenprogramma voor de zie ken in het St. Elisabeth ziekenhuis en thuis. Bel voor een verzoekplaat vanaf 19.00 uur: 27269 of schrijf naar Postbus 320, 5800 AH.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 14