OOK RAEDTS Kolorkids kado* bij uw Kodak Express Foto's Venray's Mannenkoor Zangers van St. Frans Dameskoor Venrode Kamerkoor Contrast Crescendo - Jongerenkoor Chrisko Fanfare O.L.V. Gilde Holthees-Smakt Schutterij 't Zandakker Gilde St Jan Venray Schuttersgilde St. Anna M.M.S.K. St Petrus Banden Vrije Markt Brukske St Theobaldus Gilde Overloon Omroep Venray Algemene Hulpdienst Venray Wijkfeest Landweert 1991 Jeugdvereniging De Springplank Nationale Bedevaart Lourdeswerk afd. Venray Centrale van Ouderen verenigingen Geslaagd PELL EN MAAS Donderdag 18 juli Pagina 11 Donderdag 18 juli: Laatste repeti tie voor de vakantie-, om 19.30 uur repetitie tenoren en om 20.00 uur gehele koor. Na afloop om 22.00 uur toepen om de VMK wissel trofee. Eerstvolgende repetitie na de va kantie is op donderdag 15 aug. om 20.00 voor het gehele koor; dus geen voorrepetitie. Zaterdag 17 aug.: Opluistering H. Mis in de Grote Kerk t.g.v. 25-j. huw. Frans Oudenhoven. I.v.m. het belangrijke optreden op 29 sept, in Maastricht z\jn er extra repetities nl. zondag 1 sept. van 11.30-13.00; zondag 15 sept, van 11.30-13.00; zaterdag 21 sept. van 17.30-19.00; dinsdag 24 sept, van 19.30-21.00 uur. Donderdag 22 aug. is er uitslui tend party repetitie van 19.30-20.45 uur voor de bassen en van 21.00- 22.15 uur voor de tenoren. Almelden by A. v. Gestel, tel 83846. Agenda: Donderdag 18 juli: Om 18.30 voor de nieuwe sopranen; om 19.15 uur voor de nieuwe alten. Vrydag 19 juli: Van 19.30 tot 21.00 uur openbare repetitie in de Pa terskerk. Zaterdag 20 juli: Om 07.00 uur vertrek vanaf De Galmhut, Algemeen: Alle koorleden die meegaan naar Polen dienen aan de repetitie van vrydagavond deel te nemen. Denk er aan zaterdag op tyd aanwezig te zyn. Paspoorten niet vergeten! Vrydag 19 juli: Om 13.00 uur huw.dienst in de kerk van Veulen. Zaterdag 20 juli: Om 19.00 uur avondmis in de Vredeskerk. Maandag 29 juli: Om 18.00 uur Mis in de kapel van het ziekenhuis, t.g.v. het zilveren huwelyk van ons medelid mevr. H. Wilms. In officiële kleding. Aansluitend serenade in café De Volle Maan. Maandag 2 sept.: Om 14.00 uur Mis in de Paterskerk t.g.v. het gou den huwelyksfeest van ons medelid mevr. Ewalts-Boom; ook in officiële kleding. Noteert u deze beide data en mocht u toch verhinderd zyn, wel even afmelden by mevr. V.d. Beke- rom, tel 83332 of aan mevr. Sybers, tel. 81353. Eén keer in de 14 dagen repetitie op zaterdagmorgen van 10.00-12.00 uur. Nieuwe leden zyn van harte wel kom. Inlichtingen: tel. 83482. Gemengde Zangvereniging Iedere woensdag van 6 tot 7 uur repetitie. By verhindering wordt u verzocht dit te melden by dhr. Croy- mans. tel 81578, of mevr. V.d. Ven, tel. 81317. Ook nieuwe leden zullen we graag ontmoeten. Het is een mooie ontspannende bezigheid. Het is prettig voor uzelf en anderen. Tbt ziens! Ons jongerenkoor Chrisko nodigt enthousiaste zangers-zangeressen uit! Ben je tussen de 13 en 30 jaar oud, zing je graag, houd je van ge zelligheid en durf je uit te komen voor je geloof. Kom dan gerust eens kyken tijdens onze repetitie-avond, elke woensdag van 19.00-20.30 uur in het parochiezaaltje van de Vre deskerk, Whistlerstraat 1. Vpor meer informatie kun je kon- takt opnemen met Marly Driessen, tel. 88176 of met onze dirigente Nor- ma Ansinger. tel. 85234. i voor uw m j KETTING- w FORMULIEREN w 0 i drukkerij van den munckhof bv A i grotestraat 68 venray i tel. 04780-82727 J Op donderdag is er geen repetitie, aanvang kwartaalvergadering 20.00 uur. Tijdens de vergadering worden de diploma's uitgereikt die behaald zijn aan de muziekschool (Bertien Herin sen B, Liesbeth Hermsen D en José v.d. Winkel A). Proficiat alle maal! En dan gaan we op vakantie. Kijk even of de volgende data al in je agenda staan: 5 sept: eerste repe titie na de vakantie; 8 sept.: 40-jarig priesterfeest rector Vertjeeten; 22 sept.: Parkfeest Opruimploeg voor de maand aug.: Joris van Kempen, Thea van Kempen, Jos Bonants. Voor afmeldingen: Marian van Os, tel. 04782-538 of Leo van Dyck, tel. 04782-779. Voor algemene informatie: Geert Mulders, tel. 04782-830. Heden, donderdagavond, oefenen exercitie en schieten op de schut- tersweide in de Endepoel, aanvang 19.00 uur. Zondag 21 juli zullen enkele le den meewerken aan de tentoonstel ling die te bezichtigen is op de historische dag te Veulen. Zondag 21 juli is er een 4-tallen schietwedstrijd by de schuttery St Martinus te Maasbree. Zaterdag 27 juli is de 2e 4-tallen schietwedstrijd by de schuttery St Martinus te Maasbree. Zondag 28 juli is er een 4-tallen schietwedstrijd by de schuttery St Anna, op het terrein van Baarlo. De volgende ledenvergadering is op dinsdag 20 aug. in het gildehuis café De Klomp. Zondagmiddag om twee uur zul len de laatste 2 ronden om het kam pioenschap worden geschoten alsmede een extra ronde. De tus senstand in het algemeen punten klassement is nu na 6 ronden, met uitzondering van de schutter op de 10e plaats want die moet nog 2 ron den byschieten als volgt: 1. H. Janssen 33; A. v.d. Broek en J. Willems beiden 32; 4. J. v.d. Broek 31; 5. P. v.d. Broek 28; 6. R. Kromhout-v.d. Meer 26; 7. P. Wil lems 24; 8. L. Pullens 23; 9. W. Py- nenburg 18; 10. P. Hoeymakers 17. Zoals u ziet zal het zondag zeer spannend worden wie er kampioen wordt. Willen alle schutters er voor zorgen dat zij tydig aanwezig zyn want er zal via loting worden ge schoten. Na afloop van het schieten wordt de prysuitreiking gehouden in ons gildehuis. Agenda: Maandag 22 juli: Helpen kienen: Anny Derks. Zondag 18 aug: Eerste repetitie na de vakantie. Zondag 25 aug: Bloemencorso Kronenberg Repetities mini/mqjoretten: zon dag van 10.00-12.00 uur en woens dag van 18.30-21.30 uur in de gymzaal van de KTS. Repetities muzikanten woensdag avond van 18.30-21.30 uur en zon dagochtend van 10.30-12.00 uur in de aula KTS, Overloonseweg. Opgave en inlichtingen nieuwe leden tydens genoemde repetitie uren. Almelden by ziekte: mini/mtyo- retten: mevr. H. Linskens, tel. 83307; muzikanten by: dhr. L. Brons, tel. 81299. Zaterdag 20 juli a.s. organiseert Ontspanningsvereniging Brukske weer haar jaarlykse vrye markt op het grasveld in de Beethoven straat in Brukske te Venray. Op deze markt is van alles te koop. van schroefje tot bankstel. De aanvang is 's morgens om tien uur en het eindigt 's middags om vier uur. De muziek is in handen van de welbekende Radio de Zwerver, die weer gezellige muziek ten gehore zal brengen. Voor de inwendige mens is ook dit jaar weer gezorgd zoals voor 't lessen van uw dorst. Wy hebben weer kooplui van heinde en verre kunnen aantrek ken om deze gezellige markt tot 'n goed slagen te doen brengen. Tbt zaterdag a.s. op de markt in Brukske. Martien Hendriks wint koningstitel 1991 Het was Martien Hendriks die met hel 185e schot de vogel naar beneden haalde tydens het koning- schieten van het St Theobal- dusgilde. Op het schietterrein werd, voor aanvang van de wedstrijden, een kort woortye tot de scheidende ko ning gesproken. Hy had het afgelo pen jaar getoond een waardig koning te zyn van het gilde. Iedere gildebroeder kon hier een voor beeld aan nemen. Door de erevoor zitter werd hem het zilver ontdaan en kon er geloot worden voor de volgorde van het schieten. Nadat de burgemeester de vogels had los ge schoten waren het de oud-koning en ereyoorzitter die de ry opende, voor de overige gildebroeders die na loting zouden zorgen dat het spannende stryd zou gaan worden die middag. Onverwachts kwam de vogel, met het 185e schot, naar beneden. Dit beslissende schot werd afgevuurd door Martien Hendriks die hiermee voor het eerst koning werd. Ook voor de dames en de leden van de drumfanfare was er net als andere jaren een vogel geplaatst. By de drumfanfare was het Wille- ke Boom-Arts die met het 166e schot de vogel naar beneden haalde. Bij de dames was het Mieke v. Berkel-Coenders die dit met het 77e schot deed. Hierna werd door de oud-koning het zilver omhangen bij de nieuwe koning en ging men terug naar de Lindenboom, alwaar de traditione schoten werd gelost ten teken dat het gilde weer een nieuwe koning had. In gezelschap van de nieuwe koning ging men naar de Jan de Rooystraat om aldaar de nieuwe ko ning af te halen. Hierna ging men naar het gildehuis waar het ko ningspaar werd overvendeld met het hoofdvaandel onder het spelen van het Wilhelmus. Ook de vende liers brachten de vendelhulde. Nadat het officiële gedeelte werd afgesloten door het spelen van het 'Lang zullen ze leven' door de eigen drum-showband, werd de avond ge zellig doorgebracht in het gil dehuis. Zondagmorgen verzamelde zich weer iedereen by het gildehuis voor het by wonen van de H. Mis. Pastor Brom haalde het gilde af aan de in gang van de kerk. De vendeliers, ko ning, koningin, commandant en hoofdvaandeldrager namen weer plaats in het priesterkoor. Pastor Brom sprak nog een kort woortye tot de nieuwe koning en overige gil debroeders. Ook in deze tyd was er nog zeer zeker een taak weggelegd voor het gilde. Hij hoopte dan ook dat de inwoners van Overloon steeds de steun zouden blyven ge ven aan dit mooie gilde van het mooie Overloon. Hierna werd de gelofte van trouw afgelegd door het overvendelen van de koning en de pastoor onder het spelen van het Wilhelmus van de drum-showband. De Derpshei werd dit. jaar niet zondag aangedaan maar zaterdags omdat men diezelf de zondag ook nog naar de Vrye Gil- dedag in Vianen moesL Zo kan men terugzien op een mooi ko ningsfeest. Uitslagen Vrfje Gildedag Vianen Afgelopen zondag nam het Theo- baldusgilde deel aan de Vrye Gilde- dag in Vianen. Ondanks het zeer warme weer behaalde men in het algemeen klassement een 2e prys. A. v.d. Hoogenhof behaalde een 3e prys met de gildetrom. By de schut ters behaalde Wilma Jacobs- Janssen een 3e prys by het onder deel 'dames'. P. Beckers behaalde een 4e prys op het onderdeel 'per soneel', terwyl men met de korps- klos een 3e prys behaalde. Kruisboogschutters kampioen Twee viertallen van de kruisboog zyn in Groesbeek kampioen gewor den. In de klasse C behaalde men het kampioenschap met het viertal dat bestond uit Gerty Arts 189p, Geert Arts 186p, Mat Rutten 186p en Tbon Arts 185p. Tbtaal 746p en dus kampioen in klasse C. Het 2e viertal bestond uit Jan v. Perlo 185p, Iwan v. Perlo 179p, Tru- die Rutten 178p en Wil v. Perlo 176p. Tbtaal 718p en dus kampioen in klasse D. Hoogstraten 17: Jazz Festival, Noordwijk 18: Clouseau. Leunen-Venray 22: Mothers Finest, Utrecht 22 t/m 31: Taptoe, Breda 24: Guns N'Roses, Mannheim (D) 25: Popfestival, Enschede 25: Pukkelpop 1991, Hassels (B) 30: Verdi's Aida, Amsterdam 30: Simple Minds, Nymegen 31: Ein Abend in Wien, Rotterdam September: 1: Vital Information, Tilburg 1: Ein Abend in Wien, Rotterdam 1: Hardrockfestival, Nymegen 6: Nigel Kennedy, Amsterdam 13: Julio Iglesias, Rotterdam 14: Poptocht Blues Special, Bergen op Zoom 18: Glykeria, Utrecht 18 en 28: Emmylou Harris, Til burg. Kerkrade 27: Raymond v.h. Groenewoud, Putte rshoek Oktober 1 t/m 12: André van Duin-Revue, Scheveningen 3: Marillion, Rotterdam 5: The Dubliners, Heinkeszand 15: Julio Iglesias, Maastricht 15 t/m 20: Circus van Moskou, Maastricht 23: Harry Bellafonte, Den Haag 30: The Scorpions, Rotterdam 31: Oklahoma, Den Haag Programma van Omroep Venray, via de kabel op de FM 102 Mhz met op: Donderdag 18 juli om 19.00 uur Tussen 7 en 8. Aktualiteiten, achtergrondinformatie en gesprek ken over Venrayse zaken. Vrydag 19 juli om 19.00 uur Tussen 7 en 8. 0.a. de Radio- Vakaturebank. Zaterdag 20 juli om: 9.00 uur Muziek van toen, nu met Jeroen. Een uur Gouwe Ouwen. 10.00 uur Het nieuws. 10.10 uur De Radio- Vakaturebank. (Herh.) 10.15 uur Evenementenkalen der voor het weekend. 10.30 uur Venray-Aktueel. 11.00 uur Gezond Gezellig. Vandaag over pannekoeken en de barbecue. 12.00 uur: De PZN-show. Met de Venrayse Tbp-10, samengesteld door Music-World: 1. Sniff 'n' the tears: Driver Seat; 2. Color met Badd: 1 Wanna Sex You Up; 3. Bryan Adams: Everything I do I do it for you; 4. Juan Luis Guerra; Burbiyas de Amor; 5. Paula Abdul: Rush Rush; 6. Mylene Fhrmer: Désencan- tée; 7. REM: Shiny Happy People; 8. Gypsy Kings: Baila Me; 9. Guns n' Roses: You Could be Mine; 10. Scor- piona: Send me an Angel. Tip: Hea vy D The Boys: Now that we found love. Ook deze week is er weer een cassette-singel uit de Vemayse Tbp-10 te winnen voor een alerte luisteraar. Zondag 21 Juli om: 10.00 uur In het Gehoor. Een uur klassiek op de zondagmorgen. 11.00 uur: Hoor Hayke. Hayke de la Whisky draait op uw verzoek. Bel vanaf 10 uur: 27269 of schryf naar Postbus 320. 5800 AH voor een verzoekplaat. Maandag 22 juli om 19.00 uur Tussen 7 en 8. O.a. over Fietsvier daagse De Peel 1991. Dinsdag 23 juli om 19.00 uur Tussen 7 en 8. Woensdag 24 juli om: 19.00 uur Tussen 7 en 8. Met o.a. Veldeke Venray. 20.00 uur Nieuws. 20.05 uur Op uw verzoek. Ver- zoekplatenprogramma voor alle zie ken in het St Elisabeth ziekenhuis en thuis. Bel voor een verzoekplaat vanaf 19.00 uur: 27269 of schryf naar Postbus 320, 5800 AH. Toename huipaan vragen 75% De Algemene Hulpdienst Venray had dit jaar een forse styging van het aantal hulpaanvragen. Waren het er vorig jaar nog 156, dit jaar steeg het aantal aanvragen naar 254. Dat wil zeggen, dat in een half jaar tijd de aanvragen met 75% vermeerderd zyn. De meeste aan vragen hebben betrekking op akti- viteiten voor ouderen zoals: begeleiding naar arts/ziekenhuis, boodschappen/medicynen halen. Over het algemeen zyn de aanvra gen van praktische aard. Door de toenamè van het aantal hulpaanvragen kampt de hulp dienst met een ernstig tekort aan vrywilligers. Wy willen door mid del van dit bericht een dringend be roep op u doen, zodat we hulp kunnen blyven bieden, daar waar dit nodig is. Heeft u wat vrye tyd over en vindt u het f\jn eens iets voor een ander te doen. neem dan kontakt op met Michel de Lauw, Al gemene Hulpdienst Venray, tel. 84163. VOOR ELKE KLUS! BOUWBEDRIJF BEL. TEL. 04780-89591 EN KOBUS KOMT. Programma: Vrydag 19 juli: 19.00-21.00 uur Bingo-avond voor jongeren van 8 t/m 15 jaar. In de pauze muziek; 21.00-? uur Open avond met kaar ten, sjoelen, darten enz. 21.00 uur Optreden volksdansgroep Dosido's. Entree vry. Zaterdag 20 juli: 11.00 uur Zes kamp in western-styi en diverse an dere aktiviteiten; 20.00-? uur Feestavond m.m.v. De Avanties; 21.30 uur Prysuitreiking zeskamp. Entree ƒ2,50. Zondag 21 Juli: 11.00 uur Spel- lencircuit en hindemisbaan voor alle jongeren t/m 15 jaar. Per leef- tijdskategorie zyn er leuke pryzen te winnen. Deelname gratis. Tydens alle aktiviteiten wordt er ook voor de inwendige mens ge zorgd in de vorm van koffie, soep. barbecue, enz. Het wy feest vindt plaats op het terrein rond wy keent rum 't Steks- ke, alwaar een feesttent is geplaatst. De organisatie is in handen van Wykvereniging Landweert Wy wensen alle bewoners van de wyk Landweert een sportief en ge zellig feest toe. Tbt ziens op het wykfeest. Het programma voor de komende week Donderdag 18 juli (vanavond) van 18.30 tot 20.00 uur sluitingsavond voor de jeugd van 6 t/m 8 jaar. Het seizoen zit er op. De vakantie staat voor de deur. Deze laatste avond gaan we het gezellig maken. We houden een barbecue. Verder draai en we de videofilm die op de 'Bui tendag' gemaakt is. Vrydag 19 juli: Inleveren van de kampspullen van 19.00 tot 20.00 uur. Zorg dat alle spullen goed ge merkt zyn. Ook de fietsen van de dinsdaggroep dienen vrydagavond ingeleverd te worden. Dezelfde avond ook de mogeiykheid het zak geld by de leiding in te leveren. Zaterdag 20 juli: Hét grote gebeu ren. De kampweek breekt aan. Ver trek van de hele bubs is gepland om half 11. Van te voren wordt de vrachtwagen geladen. Denk er wel om dat iedereen een lunchpakket meeneemt voor de eerste dag. Jongerenreis 13 t/m 20 oktober Ben je nieuwsgierig naar wat Lourdes nou eigenlyk is. wat men sen beweegt om op bedevaart te gaan. of wil je eens een keer op een andere wyze in kontakt komen met anderen dan alleen maar opper- vlakking? Dan is de jongerenbede- vaart een uitstekende gelegenheid, want deze reis wordt speciaal voor jongeren georganiseerd en inge vuld op een wijze die aansluit by jongeren. Deelname is mogelyk voor alle jongeren van 16 tot 30 jaar. gezond, ziek of gehandicapt. De jongeren verblyven allemaal samen in Cité Secours. De kosten van deze jonge renreis bedragen ƒ525.-. Aan deze treinreis kunnen levens oudere pelgrims deelnemen. Zy logeren in hotels. Voor hen is een normaal be devaartprogramma Ol1.v. zeer eerw. heer F. v. Veldhoven samengesteld. Voor informatie kunt u bellen: P. Willemse. tel. 10262 of A. van Dyck- Timmennans. tel. 10149. Kodak Express staat garant voorsnelle afwerking voor uw mooiste herinneringen, en afgedrukt op Kodak kwa liteitspapier. Nü bij ontwikkelen en af drukken van uw kleurenfilm een vrolijke Kodak Kolorkid gratis. Verzamel ze alle zeven Zolang de voorraad strekt. of de helft van de tegenwaarde Foto Printshop Venray 1 uur fotoservice De Bleek 39 Venray 04780-88559 10 jaar ervaring in snel service Bestuursvergadering Op dinsdag Jl. heeft het bestuur van de Centrale in de maandeiykse vergadering oa. de zaak van de par keerplaatsen in Ven ray-kom aan de orde gestel. Vin uit de afdelingen was gevraagd om zich eens te bui gen over de gevolgen van de ver mindering voor invaliden en ouderen die niet meer zo goed ter been zyn. Verder is. zoals gebruikeiyk. de informatie over het wel en wee uit de afdelingen en het dist rikt Ven- ray/Maasdorpen van de KBO aan el kaar uitgewisseld. In een vorige by een komst heeft het bestuur van de Centrale beslo ten om zich niet neer te leggen by de leeftydsbepaling voor het bestuurslidmaatschap die het bestuur van het RISC nog steeds meent te moeten handhaven. KBO Venray-kom Dinsdag 30 juli a.s. organiseert de afdeling Venray-kom 's middags een uitstapje naar het streekmu seum De Locht in Melderslo. Ver- trektyd 14.00 uur. De kosten bedragen ƒ10,- per persoon. In deze bydrage is behalve het vervoer en entree ook de koffie met vlaai inbe grepen. Liefhebbers kunnen zich melden op maandag 22 Juli van 11.00 tot 12.00 uur in zaal In den Engel (zy-ingang). Voor het vervoer naar het streek museum wil de aktiviteitencom- missie een beroep doen op autobezitters onder hen die mee gaan. Zy kunnen rekenen op een normale kilometervergoeding als zy andere deelnemers aan dit uit stapje meenemen. De commissie doet dit beroep niet alleen om te besparen op de buskosten maar vooral onder het motto 'Voor oude ren, door ouderen', en hoopt daar mee ervaringen op te doen. die zouden kunnen leiden tot een toe name van de uitstapjes. Autobezit ters die op bekende voorwaarden hun diensten willen verlenen, wor den verzocht om dat te vermelden by de aanmelding op maandag 22 juli as. Is het 500 DM biljet vals? Dat trachten deskundigen van het gerechteiyk laboratorium vast te stellen. Het gaat om een biyet, dat by eeu bank in het centrum door een 25-jarige Duitser werd aangeboden. De Duitser bood 3 bankbiyetten van 500 DM aan voor omwisseling in Nederlandse munt De bankbe diende kontroleerde de biyetten maar 1 daarvan reageerde niet op het licht. Ook week het biyet op en kele plaatsen af door beschadigin gen. Verder voelde het biyet wat slap aan. De politie, die werd ge waarschuwd, nam het biyet in beslag. Deskundigen nemen overigens aan dat het biyet geen vervalsing is maar dat het op de een of andere manier in een wasmachine terecht is gekomen en is gewassen. Dat zou nl. de %rerklaring voor de slapheid van het papier kunnen zyn. Over enkele dagen zal het gerechtelyk la boratorium uitsluitsel geven. De politie wil nog eens waarschu wen voor de in omloop zynde Ne derlandse bankbiyetten van 250 gulden. By de middenstand in Deume zyn. voor zover bekend, al vyf van die vervalste biyetten aan-* geboden. Hier gaat het om kopieën van een origineel biyeL Hierby is gebruik gemaakt van een kleurko pieën De kopieën hebben op hel oog een goede gelijkenis met het echte biljet De politie raadt aan om. by het aanbieden van een biyet van 250 gulden, de grootste voorzichtig heid te betrachten. Ook die biyet ten kunnen met het bekende licht op echtheid worden gekontroleerd. Op bezoek by moeder Met het warme weer even de ach terdeur open laten staan en een be zoek brengen aan de in de buurt wonende moeder, werd een be woonster van een woning aan de Langeweg noodlottig. Tydens de korte afwezigheid vond er in haar woning een insluiping plaats. Ont vreemd werd de in de keuken lig gende damestas met daar in de portemonnee met een geldbedrag van ƒ400,-, rybewy.s, paspoort, bankpas en enkele bankcheques. Hotelgast gaf valse naam op Een hotelgast in een hotel aan de Julianasingel heeft, door een valse naam op te geven, niet alleen gratis nachtlogies genoten maar ook nog kans gezien om enkele goederen uit het hotel mee te nemen. Er werd aangifte gedaan van oplichting. Winkeldiefstal Er werd aangifte gedaan van diefstal van een T-shirt uit een kle dingzaak aan de Grotestraat. Het shirt heeft een waarde van ƒ74,-. Hoe en wanneer de diefstal heeft plaatsgevonden kon niet worden vastgesteld. Diefstal uit geldkist Uit een niet afgesloten bureau in een zaak aan Wilhelminastraat werd de geldkist, waarop de sleutel stak. geopend. Uit de kist werd een bedrag van 1-340.- ontvreemd. De diefstal moet in een onbewaakt ogenblik hebben plaatsgevonden. Aan het Instituut voor Mid delbaar Beroepsonderwijs in Venray zijn geslaagd: MEAO: José Ac ris Venray. Silvester Bonibeeck Venray. Jemen Bongera Vlcr- lingsbeek. Karin vd. Bougaarxl Ys- M-lsicyn. Angelique Claassen Mereelu Frank Derkx Vierlingsbeek. Hm Derkx Vierlingsbeek. Huud van Eek Venray. Yvonne van Ham Oost mm. Mural Hay- ran Venray. Sandra Hendrlx Venray. Frank van Hoof Venray. Ingrid de Jonge Wil ray. Susan Joosten Oiriu, Monique Drebbers Wanssum. Jos Lenunen Horst. Monique Lenssen Maashees, John Sab bert Horst. Sascha Plslora Venray. Anila HeUndera MeU-rik. Bart Rynders Maas hees. Hun Smits Maashees, lieert Ver- steegen Oostrum. Christel Achten Olrlo. Joris Baten Horst, Erik Bongers Vier lingsbeek. Sharon Boom Venray. John Brueren Venray. Pieier Coenen Horst. Inge van Els Wunssum. Rudi Oer rils Ste- vensbeek. Hob Haegens America. Mei vin Hageman Venray: Peter llesen Hegelsom. José vd. Heuvel Vredepeel. Michel Janssen Venray. John Joosten Horst. Miranda Koonings Ysselsteyn. Huud IVek Horst, Silfran Peetera Vier lingsbeek. Tbm Keukers Oeysteren. Erik Vorstennans Sevenum. Mail v.d. Wielen Venray. Stetan Ambroslus Horst. Roy Arts Horst, Nutascha Arts Merselo. Mar cel v.d. Bekemrn Horst. Nicole Bloemen Overloon, Petm Dertx Horst. 'Hiuju Derks America. Marline van Dlnten Cu Ijk. Esther Engel Venray. Michelle Ful ft ml Venray. Rogier Hesen Horst. Mi riam llovius Cu(jk. Ast rid Janssen Ven ray. Jolanda Ku(jpers Horst, Yvon Lemmens Ysselsteyn. Man1 I Veler Horst, btmitri Plass SL Anlhonis. Stella Posthumus Sambeek. Karin Smits Ys selsteyn. Frank vd. Sterren Hegelsom. Chantal van Boekei Vierlingsbeek. Hel mie Chrisliaens Horst. Sandy Coenen Sevenum. TVssa Craenmehr Horst. Ine ke van Dyck Ysselsteyn. Mery Douveu Horst, Miriam Puyn Bmekhuizenvorat, Esther Beyers Oeysteren. Sunita Sani- char Venray. Nancy Schamlnee Horst, Kianne Swinkels Overloon, Chantal Thyssen Well. Yvonne Verhaegeh Horst. Henrietta Vermeulen Venray. Therese Vermeulen Venray. Marianne Welles Overloon. Miriam vd. Winkel Smakt. Edith Cybulskl Venray. Leon Douven Horst, Tbn van Ham Venray. Edwin/John de Koning Cuyk. Bram Meissen Well. Roger van Osch Horst. Ramses Snyders Venray. Sandra Wrvoort Wnray. MDGO-Agogische Werk (semiresi dentieel en residentieel werk): Leo- nie Ballussen Horst, Ingrid Brouwers Horst, Aschwin van Cuyck Wnray. Irene Hendriks Maashees. Tanja Hermkena Broekhuizenvorst. Kim Hoeymakers Casten ray. Carolien Jacobs Wnray. An gelique Key.sera Leunen. Soiya Kelj.vrs Leunen. Conny Key sera Horst. Nicole Kneuen America. Suzan Rutten Venray. Barbara Schoenmakers Mersekv Muriel- le Smeets Ysselsteyn, Heidi Sinkels Blit- terswyck, Irma Zehnpfennlng Wnray. MDGO-Verzorglng: Linda Classens Casten ray. Henrietta Pynemun Venray. Silvie Huberts Meterik, Inge Leyssen Leunen. Claudia Lindere Ysselsteyn. Yvonne Moorren Melderslo. Yvonne Rongen BroekhuizenvoreL Aiya Sybers Venray. Ardy Verhoeven Ysselsteyn. Astrid Vervoort Horst, Soi\ja Ars Maas hees. Liezet Custers Broekhuizenvorst. Jolanda Dertx America. Ellis Dubbel Melderslo, Susan Houmann Well, Yvon ne Hendriks Venray. Yvonne vd. Krab ben Vierlingsbeek. Sandra Manders Venray. Lily Vervoort Venray. 2-jarige Intasopleiding: Anita Baart man Venray. Inge Cuppen Mel derslo. Myriam Ewaits Venray. Sandra Symons Venray. Suzanne Smits Horst. MDGO-CCD (Richting civiele dienst): Ruud Crins Oostrum. Benia- dien vd. Schrier Swolgen. Joost Vogel sang» Overloon. Adriaan vd. Woude Overloon. Thea Claassens America. Jo landa Jenniskens Horst MDGO-CCD (richting consump tieve technieken): Harm Basten Leu nen. Cecile Dolders Wnray. Maarten van Gemert Merselo. Monique Klabbers Wn ray. Chantal Ars Wnray. André Basten Venray. Arno Bos Wnray. Maarten Camps Oostrum. Yvonne Donders Oostrum, Danny de Graaf Wnray. Caria Hendriks Horst, Yvonne van Issum Horst, Anita Kersten Wanssum. Patricia Verhaegh Horst. Vermagerde hond aan boom vastgebonden Na een melding trof de politie in de bossen van de Ballonzuil eeu zwarte bouvier aan, die met een touw aan een boom was gebonden. De hond verkeerde in een zeer slechte toestand en kwam weer wat by. toen de politie de hond wat wa ter hadden gegeven. De hond werd overgebracht naar het dierenasiel in Oostrum. Buurtbewoners hebben daags daarvoor een auto horen stoppen en vermoeden dat de eigenaar zich toen van zyn hond heeft ontdaan. Het komt in de vakantieperiode herhaaldeiyk voor dat honden uit een auto worden gezet of zelfs ge gooid. Van belang is dat eventuele getuigen het kentekennummer op nemen en dat aan de politie kun nen doorgeven. Die zullen die 'dierenliefhebbers' dan de rekening presenteren. Insluiping in woning Het warme weer van de laatste da gen is voor veel bewoners aanlei ding om de ramen open te zetten. Jainmergenoeg gebeurt dat ook by kamers waar niemand aanwezig is. Daardoor krygen inbrekers de kans om op een gemak kei yke ma nier in een woning te komen. Dat gebeurde in een woning aan de SL UrsulastraaL Uit de woning ver dween een potje met kleingeld en een fotomapje met daarin voor de inbreker geen waardevolle foto's, wel voor de benadeelde bewoners. Bevordering by de politie Met ingang van 1 juli jl. is de hoofdagent Sjaak Peters tot briga dier bevorderd. Eervol ontslag Met ingang van 1 juli jl. Is brigadier Tfen Holder met invalidi teitspensioen gegaan. Hem is op eervolle wyze ontslag verleend.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 11