Feestelijke heropening van ezondheidscentrum Landweert Lokale Omroep Venray: nu iedere dag Harold/ LENSSEN i. ienravse korpsen naar zilveren Peeltoernooi Castenray grijpt naast hoofdprijs Rollebol '91 Congres over Arbeid en Dagbesteding Jubilerende Culinaire Club "laf ƒ5.200,- aan Divinolandia KRANT Administratie Adviesburo AGENDA I1 Twee redenen voor open dag op 1 juni Muziekwedstrijden in America Jong Nederland aktie voor blokhut Molenhoek 7 OIRLO Tel.04787-1213 PEEL EN MAAS In schouwburg PCV St. Anna Sporthal Gevonden VVV-nieuws Geslaagd Kennedytoer- tocht 1991 eel en maas Donderdag 30 mei - Pagina 3 "i Het Gezondheidscentrum Land weert viert feest. Hiervoor is een iibbele aanleiding aanwezig. Op de irste plaats is het deze maand pre es 10 jaar geleden dat het Gezond- »idscentrum zijn poorten opende m. >or de toen nog kleine wijk Land- eert. Het door oud-wethouder prVjievr. P. Rutten-Thielen geplante a's oompje, is inmiddels een stevige Iwassen boom geworden met een [e bloesempracht. Zo is het ook het Gezondheidscentrum tweede aanleiding voor deze i is de voltooiing van een •eiding van het centrum. Deze tot stand door het aankopen n de naastgelegen woning, Arons- 74, waarmee een inpandige binding gerealiseerd is. Op deze 3 ontstond een nieuwe funktio- i werkruimte voor de wijkver- [ing en kon onderdak verschaft aan de verloskundigen mevr. A. Tiggelhoven-Kuypers en mevr. R. v.d. Reis-van Bourgondiën. Verder aan de logopediste mevr. Petit-Lemmerlijn en tenslotte aan de Bedrijfsvereniging voor de Ge zondheidszorg. Ook kan hier een huisarts-in-opleiding of een toe komstige vaste tweede huisarts een eigen werkplek vinden. De bestaande ruimten konden door deze 'verschuiving' ook beter benut en heringericht worden. De ze verbouwing vormde de beste mogelijkheid om met beperkte fi nanciële middelen de komende ja ren onderdak te kunnen blijven oieden aan het groeiend aantal ge bruikers én hulpverleners. Het is daarom dat het team van het Gezondheidscentrum met eni ge trots genodigden en belangstel lende op zaterdag 1 juni 1991 wil ontvangen- in het vernieuwde pand aan de Aronskelk 76 te Ven ray. De open dag begint om 11.00 uur 0p zaterdag 27 april werd het vijf enjarig jubileum van de Culinaire ub Ven ray gevierd met een acht- ngen-diner in de aula van het IM- 0 aan de Leunseweg. Een vijftigtal in zat aan en was bereid hiër- lor een aardig bedragje neer te tel- omdat de baten bestemd iden zijn voor een toen nog on- ïkend goed doel. Men het het aan burgemeester over aan de op- jngst het goede doel te koppelen, at gebeurde vorige week donder- gmorgen, toen een deputatie van de Culinaire Club Venray burge meester Defesche het geld kwam aanbieden. De tafelgasten en een twintigtal sponsors waren met él- kaar goed voor een bedrag van ƒ5.200,-, dat in het kader van de ont wikkelingssamenwerking voor de Braziliaanse plaats Divinolandia zal worden bestemd. Dé heren Piet Hermans, Fred Janssen en Kees Poll boden een me nukaart ter waarde van dat bedrag als jubileumgift aan de burge meester aan. 36 1)1 In de weekenden van 1 en 2 juni n 8 en 9 juni wordt door de Mu- iekvereniging 'St. Caecilia' in imerica voor de 25e keer het Peel- ït )emooi gehouden voor drum- 01 ands, fanfares en harmonieën uit et Brabantse en Limburgse Peelge- ied. Het doel van dit muzikale te »emooi is op de eerste plaats de oede verstandhouding en prettige menwerking verder te bevestigen n te verstevigen. Daarnaast willen Til e organisatoren de aktivïteiten i|g an de amateuristische blaasmu- lek in het algemeen en in het Peel- P ebied iji het bijzonder, stimuleren. Sun tenslotte wil men de publieke elangstelling voor de harmonie-, infare- en brassbandmuziek ver roten. Wat het laatste betreft zit aa et wel goed, daar in America, want oor het muziekfeest hebben zich i7|2 korpsen opgegeven. Er wordt in toeloop verwacht van ruim 000 liefhebbers van amateurmu- ve> lek. Vanuit de gemeente Venray )l ordt door een achttal korpsen eelgenomen. PROGRAMMA Voor degenen, die willen luiste- jj En naar de prestaties van de korp- en uit de gemeente Veiiray, laten [e hieronder de tijdstippen van :g un optreden volgen: ie Op zaterdag 1 juni begint om ei 1-00 uur het experimenteel drum- ijl indtoenïooi. Drumband Harmo- nnie St Catharina Leunen/Veulen/ verschijnt om 14.50 uur op et podium en de aanvangstijd voor e( e Drumband Sub Matris Tutela nl ostrum is bepaald op 17.15 uur, di ve gevolgd om 18.30 uur door de nimband Kerkelijke Fhnfare St. da Merselo. Om 18.55 uur is het de eurt aan Drumband Muzielcvere- tö 'g^g Ons Genoegen Oirlo, waarna tt 19.20 uur wordt opgetreden °or Drumband Fanfare De Peei- - ank Ysselsteyn. Het zaterdagpro- wordt om 19.45 uur loten met het optreden van de aband Fhnfare Vriendenkring erloon. zondag 2 juni om 13.30 uur be kt het Peeltoernooi IiaFh. Om |15 uur Fanfare Dorpsklank enray aan de beurt, waarna tot 20.00 uur moet wachten te kunnen luisteren naar de zikale prestaties van de Kerkelij- 1 Fhnfare Sint Oda uit Merselo. Wen weer is het Overloon, die het zondagoptreden om 20.45 uur afsluit. Op zaterdag 8 juni wordt het Jubi leum Peeltoernooi om 17.00 uur voortgezet. Fhnfare De Peelklanlc Ys selsteyn treedt om 17.30 uur op. Het laatste optreden op die dag wordt om 20.30 uur verzorgd door de or ganiserende vereniging St. Caecilia uit America. Op zondag 9 juni is de Harmonie Sub Matris Tutela Oostrum het eer ste korps, dat het toernooi om 13.30 uur voortzet. Dan kan men om 14.30 uur nog luisteren naar Fhnfa re Onze Lieve Vrouwe Gilde uit Holt- hees/Smakt. Overigens gaat het toernooi nog door tot 20.30 uur, wanneer Harmonie Eendracht Mei- jel het laatste concert geeft. JUBILEUM EN AFSCHEID Op zaterdag 15 juni viert Leon Adams, de dirigent van MV St Cae cilia America zijn 25-jarig jubileum als dirigent lévens zal hij dan af scheid nemen als artistiek leider van het korps. met een officieel gedeelte waarbij wethouder mevr. M. Hoppenreijs-de Loo de heropeningshandeling zal verrichten. Aansluitend zyn tot 15.00 uur belangstellenden uit de wijk en van daarbuiten welkom om de nieuwe werkruimten te bekij ken en om (opnieuw) kennis te nemen van enkele behandelings mogelijkheden van verschillende teamleden. Zo zal de fysiotherapeut een videoband over behandelings technieken vertonen. De huisarts zal enkele facetten van wondverzor ging belichten evenals enkele dagelijkse methoden van laborato riumonderzoek. De wijkverpleeg kundigen houden een 'poppen- bureau'. De kinderen kunnen gebruik ma ken van de speeltoestellen op het terrein aan de achterzijde van het Gezondheidscentrum, waar om 14.00 uur een ballonwedstrijd wordt gehouden. De laatste paar dagen komen er nog druppelsgewijs een paar bij schrijvingen bij. Moet dat het einde betekenen van onze aktie? Ruim een' maand gelden hebben wij on geveer 8000 enveloppen en accept girokaarten bezorgd in Venray. Tot op dit moment hebben 588 mensen ons gesteund met hun bijdrage. In totaal heeft deze aktie tot nu toe ƒ10.936,- opgebracht. Namens de kinderen, die in de toekomst ge bruik zullen maken van de blok hut, onze hartelijke dank. Maar we blijven doorgaan tot we ons streef bedrag bij elkaar hebben. Onze bankrekening blijft geopend. Het nummer is 15.39.26.244 ten name van Stichting Jeugdbelangen inz. bouw blokhut. Zo nierpostzegels Jaarlijks mag het plaatselijke co mité voor de zomerpostzegels een bepaald percentage van de verkoop van kaarten, boekjes, etc. bestem men voor een plaatselijk doel. Dit jaar hebben zij deze opbrengst (ƒ136,-) willen bestemmen voor de bouw van de blokhut van Jong Ne derland. Onze hartelijke dank daarvoor. Administratie-en Adviesburo Krant is werkzaam binnen het midden-en kleinbedrijf. Voor het volledig verzorgen van Uw financiële- en loonadministratie. Voor het samenstellen van de jaarrekening, c.q. het verlenen van assistentie daarbij. Advisering op fiscaal-, administratief- en automatiseringsgebied. Startende ondernemers Pastoor Swinkelsstraat 9, 5823 CK Maashees Tel. 04782-831 Fax 346 Met ingang van zaterdag 1 juni a.s. zal de Lokale Omroep Venray iedere dag uitzendingen gaan ver zorgen. Van maandag tot en met vrijdag kunt u gaan luisteren naar 'Tussen 7 en 8', waarin één of meer dere aktualiteiten uit Venray aan de orde zullen komen. lederen woens dagavond is er van 20.05 tot 21.30 uur een groot verzoekplaten-pro gramma voor de zieken in het St. Elisabeth Ziekenhuis en de zieken thuis. Hiervoor kan met tijdens de uitzending een verzoekplaat aan vragen via tel.nr. 27268 of 27269, of door middel van de formulieren in het ziekenhuis. Zaterdags begint de uitzending al om 9.00 uur met het programma 'Muziek van toen, nu met Jeroen', waarin 'Gouwe Ouwe' gedraaid zul len worden. Om 10.00 uur dan het Nieuws en daarna de Radio-Vakatu- rebank. Tbt 12.00 uur zal er een ge varieerd programma uitgezonden worden met daarin aktualiteiten, gesprekken in de studio met gasten over aktuele zaken en natuurlijk veel muziek. Van 12.00 tot 14.00 uur volgt dan, zoals nu ook al de PZN-show, het jongerenprogramma van en met Je roen van Loon. Hierin zal hy iedere week 'De Venrayse Top-10' presente ren en zal hy door middel van een prysvraagje de cd-single, die hem hiervoor ter beschikking wordt gesteld, van de nummer 1 van 'De Venrayse Tbp-10' aan een luisteraar weggeven. Op zondag van 10.00 tot 14.00 uur zal er een programma uitgezonden gaan worden met veel muziek en een agenda voor sportieve en ande re evenementen. Hiervoor kunnen verenigingen en andere groeperin gen de benodigde informatie opstu ren naar J.R Thijssen, Scheper straat 7, 5801 EV Venray. Het ligit in de bedoeling om in de heel nabije toekomst op de zondagmiddag tus sen 12-00 en 14.00 uur een groot verzoekplatenprogramma te gaan maken. Wij willen er hier nog graag op wijzen, dat iedereen, die informatie heeft over gebeurtenissen, evene menten of andere aktuele zaken, die voor Venray van belang zijn om te vernemen, hiervoor altyd te recht kan in één van onze program ma's. Hiervoor kun u eveneens kontakt opnemen met J. Thysen of Avonddauw en zon in mei Hooi met karren uit de wei. Juni vochtig en warm. Maakt de boeren niet arm. Komt zonneschijn daarbij, Dan zijn boer en burger blij. H J j, OOK NAAR EIGEN ONTWERP xc s KEUKENINRICHTING b.g.g. 04782-542 bellen met de studio vóór of tijdens de uitzending zodat u eventueel door middel van een telefonisch in terview, uw informatie direkt via de radio aan de luisteraars kunt me dedelen. Verder zijn wij verheugd te kun nen meedelen, dat de voorbereidin gen en werkzaamheden om óók via de ether, op de FM 90.2 Mhz., te gaan uitzenden inmiddels in volle gang zijn. Maar, omdat óók wij af- - hankelijk zijn van diverse over- heids- en andere instellingen bij het realiseren van de etheruitzen dingen, hebben wij niet zélf alles in handen. On dan lts dat, zal de Lokale Omroep Venray binnen afzienbare tyd echter óók via de ether kunnen uitzenden, waardoor de Lokale Om roep Venray dan eindelijk een radio-omroep zal zijn geworden, die er voor iedereen en heel Venray is. Om de programmering, zoals die ook iedere week in de Peel en Maas en op de Kabelkrant zal worden gepubliceerd, in de toekomst te kunnen uitbreiden en deze pro grammering zo optimaal aan het programmabeleid, zoals dat door de Programmaraad is opgezet, te kun nen aanpassen, zullen wij op zeer korte termijn een grote wervings campagne gaan opzetten met het doel om zo veel mogelijk nieuwe vrijwillige medewerkers bij de Lokale Omroep Venray te kunnen verwelkomen. Voor diverse werk zaamheden, zoals die bij een om roep voorkomen, op het gebied van de techniek, presentatie, redaktio- neel werk en verslaggeving op loka- tie, hebben wij nog enthousiaste medewerkers nodig, die in het me dium radio geïnteresseerd zijn en graag met anderen samenwerken. Hebt u nu al interesse voor dit werk, houd dan de Peel en Maas in de gaten, want daarin zal de Lokale Omroep Venray haar grote wer vingscampagne starten en de ver dere procedures meedelen. Wij hopen op en zijn overtuigd van een goede samenwerking met iedereen en heel Venray. Voor de Lokale Omroep Venray is er een grote toe komst en samenwerking is hier voor de basis. Luister dus naar de Lokale Omroep Venray nu nog via de kabel op de FM 102 Mhz. Op de jaarlijkse Rollebol, zaterdag jl. gehouden in Kessel, is het Castenrayse Castlo als 2e geëindigd. Winnaar (wisselbeker) werd Jong Arcen dat met het beste gemiddel de uit de bus kwam. De Spring plank uit Venray werd 4e, Ador Oostrum eindigde als nummer 6. Rollebol '91, een spellendag voor de jeugdclubs in Noord-Limburg die aangesloten zijn bij de Verenig de Jeugdclubs Limburg, is weer een groot sukses geworden. De kinde ren werden op het kasteel ontvan gen door keurig uitgedoste ridders die hen de weg wezen naar de plaats waar men een 'vrijbrief kon vin den, die nodig was om na afloop van Rollebol weer naar huis te kun nen afreizen. Onder in het kasteel, bij de kerkers, was het door de duis ternis een spannende aangelegen heid, waarbij menig kin de hand van de begeleiding stevig vasthield. De teamspelen, vangende torens (6 t/m 8 jaar), slapstickhockey (9 en 10 jaar) en watertransport (11 jaar en ouder) werden met veel inzet gespeeld. Al met al een leuke, creatieve en gezellige dag waarbij het gebrek aan zonneschijn ruimschoots gekom- penseerd werd door de lol en het enthousiasme van de 300'kinderen en ruim 100 leiders en leidsters. Omstreeks 16.00 uur kon de 8e Rollebol afgesloten worden met de prijsuitreiking. De volledige uitslag: 1. Jong Ar cen; 2. Castlo Castenray; 3 De Licht boei '75 Omm; 4. De Springplank Venray; 5. De Hobbits Kessel; 6. Ador Oostrum; 7. De Zonnebloem Lomm. 'n abonnement waard Op vrijdag 31 mei vindt in de schouwburg van het Psychiatrisch Centrum Venray, op de lokatie St, Anna, het congres 'Arbeid en dag besteding, de stand van zaken' plaats. Het congres begint om 9.30 uur en eindigt omstreeks 16.00 uur. De organisatie van dit congres is in handen van het Psychiatrisch Cen trum Venray, in samenwerking met de Nederlandse Vereniging voor de Activiteitensector. Het congres is bedoeld voor uit voerenden en leidinggevenden in gemeenten, cultureel werk, sociale werkplaatsen, arbeidsbureau, vrij willigerswerk en GGZ (psychiatri sche ziekenhuizen, RIBW's, PAAZ'en en RLAGG's) die te maken hebben of krijgen met arbeids- en dagbestedingsprojekten. Er zal duidelijkheid worden gege ven op vragen waarmee werkers in de GGZ gekonfronteerd worden bij het opzetten van de dagbestedings- en arbeidsprojekten. In het ochtendgedeelte wordt een algemeen overzicht gegeven van de huidige stand van zaken in de regio. Daarnaast wordt ingegaan op de mogelijkheden om gebruik te ma ken van reguliere maatschappelijke voorzieningen en regelingen. Hier bij wordt ook aandacht besteed aan de ervaringen die op het NEVAS- congres 'Een maatschappelijke in vulling van arbeid en dagbesteding' op 3 mei zijn opgedaan. Het PCV presenteert tijdens het middaggedeelte vier workshops: 'Aangepaste werkvormen en de be tekenis voor deelnemers'; 'Opzet en werkwijze van een dagbestedings centrum'; 'Het betrekken van sociaal-maatschappelijke en cultu rele instellingen bij herintergratie van psychiatrische patiënten' en 'Overwegingen bij het opstarten van'werkprojekten vanuit een dag- aktiviteitencentrum'. Aanleiding voor het congres is de realisatie van extramurale dag- strukturerings- en arbeidsprojek ten voor (ex)psychiatrische patiënten. Deze projekten worden gefinancierd door de Ziekenfonds raad, die, na aandringen vanuit de Geestelijke Gezondheidszorg, een subsidieregeling heeft getroffen die het mogelijk maakt deze projekten op te zetten. Momenteel werken medewerkers van RIAGG's, RIBW's en APZ-en aan de realisatie van dagstrukturerings- en arbeidspro jekten. De Wet teling Donderdag: Manual Rooyse VK Vrydag: Rank Xerox Jumpers Zaterdag: Internationaal Judotoernooi Zondag: Internationaal Judotoernooi Maandag: Gemeente Rooyse VK Venray 1-Huukske 1 SVCB 1-Trepke Veronica-Café noir 17.30-21.00 20.00-23.30 16.30-17.30 17.30-19.30 Dinsdag: Rooyse VK Badmintonclub Woensdag: Gemeente Badmintonclub De Schuivers 16.30-17.30 17.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 17.30-21.00 21.00-23.30 16.30-17.30 17.30-22.30 19.30-21.30 Gevonden voorwerpen van 21 t/m 27 mei Wit dwergkonijn; grijze leren jas; blauwe handschoen; portemonnee met blauw/zwarte bies; een sleutel in zwart etui; gele fietssleutel; fietssleutel; groen boek. Voor inlichtingen kunt u zich tij dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tst. 224. Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u by ons kunt boeken. Juni: 1 t/m 12: Jiri Kylian Retrospectief, Den Haag 2: Everly Brothers, Maastricht 3: Joe Jackson, Amsterdam 7-8: Cotton Club, Borne 8: Hardrockconcert, Zwolle 14: BZN, Scheveningen 15: Zomerfestival, Oosterbeek 23: Jomanda, Roosendaal 25: Simple Minds, Heerenveen 28: Clouseau, Amsterdam 28-29: The Moody Blues, Den Haag Juli: 3-4: Inxs, Den Haag Maastricht 5 t/m 10: Drum Jazz 91, Am sterdam 10 t/m 14: 16th North Sea Jazz Festival, Den Haag 13: Clouseau, Zoetermeer 20-21: Belgium Rhythm and Blues Festival, Peer Augustus: 2 t/m 6: Staatscircus van Moskou. Nijmegen 18: Flevo Tbtaal Festival, Bidding huizen 24: Guns N'Roses, Mannheim 30: Verdi's Aida, Amsterdam 30: Simple Minds, Nijmegen Aan de Ryks Universiteit te Lei den, afdeling sociale wetenschap pen slaagde Marian Vollebeig voor het doctoraal examen culturele an tropologie. Inbraken In het afgelopen weekend werd ingebroken in de kantoren ran het advokaten kantoor aan de Lange weg en het daarnaast gelegen kantoor van de Stichting Sociaal Fonds Bouwnijverheid. Er kon ons, han gende het onderzoek, niet worden medegedeeld wat er ontvreemd was. Ook werd ingebroken in een op de parkeerplaats van expeditiebe drijf J. aan de Castenrayse weg te Oirlo geparkeerde vrachtauto. Om in de vrachtauto te komen was het dekzeil vernield, wat een schade post voor het bedryf opleverde van ƒ1.000.-. Ontvreemd werd een prin ter, maar die werd later in de buurt teruggevonden. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, II. Schraven en J. Wittgen: H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer. A Coenen. F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: G. van LOON Patersstraat 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keyzer van van dr. Vfcn Dongen: DR. Van DONGEN Past Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrijdag 18.00 tot zondag '24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur Z1 EKEN VERVO ER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE .APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en ran 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluifaje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN RAY-YSS ELSTE YN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: G. VALLEN, tel. 86605* WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTS ENPRAKTUK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak J. van WINDEN Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR. Van <Iel-*felS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 82411 Op zaterdag en zondag 1 en 2 juni a.s. wordt de Kennedymars weer ge organiseerd. Een hele trip. die 80 kilometer wandelen. Op de fiets is het echter prima te doen. Daarom organiseert TWC Oostrum op zater dag 1 juni a.s. de Kennedytoertocht Deze 70 kilometer lange tocht zal over nagenoeg hetzelfde trajekt gaan als de wandelaars (de eerste 10 kilometer, die door de Venrayse wij ken slingeren zijn uit veiligheids overwegingen uit de route gelaten). Het is dus een leuke gelegenheid voor familie en hekenden van wan delaars de route eens te verkennen. Inschrijven voor deze, geheel met duidely k herkenbare bordjes uitge zette route lean op zaterdag tussen 10.00 en 13.30 uur in de schouw burg in Venray. Onderweg doet de route twee kontroleposten. in Heide en Oostrum waar versnaperingen zullen worden aangeboden, aan. De eindkontrole is wederom in de schouwburg. Deze sluit om 17.00 uur. Hier kunnen de deejnemers naar keuze een herinnering in ont vangst nemen. Onder het motto Venray volop aktief/sportief, zullen dit jaar enke le ambtenaren van de gemeente Venray, onder wie de wethouder van sportzaken Jan Driessen het stalen ros bestijgen, en deelnemen aan de Kennedytoertocht. Voor meer informatie: Eric Clas sens. tel. 04784-2108. Kind tegen auto Een 9-jarig meisje stak plotseling komende vanaf de Foxtrotstraat de rondweg Brukske over en lette on voldoende op het verkeer. Zij liep tegen de zijkant van een personen auto op, bestuurd door een 52- jarige inwoner. Het meisje werd voor onderzoek naar het zieken huis vervoerd maar kon na behan deling naar huis worden over gebracht De auto liep geen noemenswaardige schade op.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 3