STOMERIJ >urdescomité afd. Venray Posthuum eerbetoon aan Frans Michels *5 Bodywork treedt op met voormalig wereldkampioen Politie vraagt getuigen van verkeersongevallen "veltum" Karei Knabbelaar Brukske Je Uiterste Poging Knalgekke Evenementenstrip (3) Commissie onderwijs, jeugd, sport en rekreatie Vervoer destruktie- materiaal Kollektekalender juni 1991 Commissie sociale zaken Commissie algemene zaken Bekendmaking' Bekendmaking' !EL EN MAAS Donderdag 30 mei - Pagina 15 rote deelname aan Limburgse bedevaart naar Lourdes ienstregeling maandag 3 juni: |Lourdestrein komt om 16.09 uur Venlo aan; vertrek aldaar om 19 uur. Men heeft dus ruim- >ts de tijd om de gereserveerde ien op te zoeken en in te ne- Via Maastricht reist men dan zuid-Frankryk. waar de vele jrims aankomen op dinsdag 4 11 om 08.45 uur. Bovenstaande stregeling geldt alleen voor de [ele trein. pelgrims, die gebruik maken de blauwe trein stappen op in irmond. Aankomst blauwe trein uur. Hier hebben de pelgrims :hts vijf minuten de tijd om hun ien in te nemeh, want om uur vertrekt de trein. Deze komt aan in Lourdes dinsdag ni om 09.23 uur. Vertrek vanuit Irdes blauwe trein op zondag 9 i om 18.35 uur; aankomst in irmond maandag 10 juni om 12 uur. De pelgrims, die met de (gele trein reizen vertrekken n. luit Lourdes zondag 9 juni om 00 uur en arriveren in Venlo op andag 10 juni om 10.24 uur. 11e pelgrims hebben inmiddels i reisbescheiden thuis gekre- Daarbij is ook een brief met ve- Jr ïuttige mededelingen. Lees alle gieren zorgvuldig door; kontro- k r uw treinkaartje, ak fet u in ieder geval moet meene- n: uw reispapieren (treinticket paspoort of toeristenkaart), eten irde heenreis (de eerste maaltijd aurdes is de lunch op dinsdag 4 30( i om 12.00 uur). Verder kleding gemakkelijk schoeisel, toiletarti- en, regenjas, een of twee hand- ken en niet te vergeten Franse ics naar behoeft. be idien beslist nodig, kan men uit Nederland telefoneren met lilie in Lourdes. De meeste pei ns uit Venray verblijven in hotel D'Assise en is bereikbaar onder nmer 09 33 62 94 20 79. Ste. Su- ne is bereikbaar onder nr. 33 62 94 67 40. Het kantoortje de Limburgse Bedevaart is da- jks geopend van 16.30 tot 17.30 tel. 09 33 62 94 72 26 en vra- naar 'Permanence Limbourg °g landais'. '6 OM eiflfbraken in 5 woningen aan de Viearieweg in Leunen n de nacht van woensdag op iderdag werd in 5 woningen aan Viearieweg te Leunen ingebro- In alle gevallen moet toegang regen zijn met gebruikmaking een valse sleutel. In de eerste A ling bedroeg de buit een porte nnee met ƒ300,- en een bankpas, de tweede woning werden een 1 dbedrag van ƒ180,-, een tas met itoorartikelen en een europas vreemd. In de derde woningen rden een portemonnee met wat igeld, 2 eurocheques en de eu- las vermist. Uit de vierde woning een geldkistje, waar de sleutel op zat, ontvreemd. Dat geldkist- :rd later voorde woning terug- inden. Wel waren de sieraden het geld ontvreemd. Hoe groot geldbedrag was, kon niet wor- medegedeeld. Uit de vijfde ling werd een geldkistje ont- emd met daarin 2 paspoorten, 2 ikpasjes, enkele cheques en 0,-. Het geldkistje werd later leeg ïggevonden. Dader inbraak aangehouden de nacht van dinsdag op nsdag om even voor 3 uur een melding binnen, dat and zich by een bedrijf aan de aanstraat verdacht ophield. De tie kon niets ontdekken, maar half uur later zagen ze op het den Leeuwterrein iemand die het signalement, dat was door ven, voldeed. Hij werd aango rden. Het bleek een 16-jarige oner te zijn die op een gestolen reed. Tydens het verhoor be- A. te hij dat hij met zijn 'vriend' plan was in te breken. Hij be de verder, eerder in een bedrijf ebben ingebroken. Hy werd in- oten en er wordt onderzocht of nog meer diefstallen op zijn enfetok heeft. Ook is er onderzoek ide naar zijn 'vriend'. et gestolen fiets naar politiebureau insdagavond vervoegden zich iet politiebureau drie personen en fiets. Een van hen verklaar- at een 17-jarige plaatsgenoot op gestolen fiets reed. De fiets was ipril in'Venray gestolen. Op dat »lel stip reed daarop zyn 18-jarige ir en die heeft toen van die ital aangifte gedaan. De 'nieu- eigenaar verklaarde die fiets een onbekende, voor vijfen- itig gulden, te hebben gekocht, dacht wel, dat gezien de staat n 1 rin de fiets verkeerde, die wel van diefstal afkomstig zou inen zijn. Maar hij deed afstand de fiets en de 'oude' eigenaar met de fiets huiswaarts, i-verbaal is opgemaakt en ge- ht zal worden de onbekende op on toren. Duif 'bevrijd' t de politie soms voor rare ge in komt te staan, bleek woens- norgen. toen zij een duif pten bevrijden die vastzat tus- de spijlen van een balkon aan irseloseweg. De duif werd over- cht naar het duivenopvang- ïum aan de Overloonseweg. Het bericht, dat vandalen het mo nument ter nagedachtenis aan de Merselose verzetstrijder Frans Mi chels aan de Weideweg in Leunen hebben vernield heeft ontzetting opgeroepen, niet alleen by vele in woners van Venray, maar ook bij oud-Ven rayers. Van de heer P. Wintels oud-Venrayer, die in Voorburg woont kregen wy aan tekeningen uit 'De Zwyger', het ille gale blad, dat tijdens de bezetting in Venray verscheen. Hij ziet deze aan tekeningen als een posthuum eer betoon aan Frans Michels en een troost voor zijn familie, die door de ze wandaad moet zijn geschokt 'Woorden schieten hier te kort, na 46 jaar!' aldus de heer Wintels. Frans wist, dat zijn opdracht ge vaarlijk was; hij wist dat zijn leven op het spel stond, maar hij schuw de het gevaar niet Zo stond in De Zwijger te lezen. Stil, kalm en rustig, zoals hij altijd was, vertrok hij in die donkere oktobernacht om een gevaarlijke opdracht voor onze bevrijders uit te voeren. Dagen gin gen voorbij, maar Frans kwam niet meer terug. Een vijandelijke kogel trof hem, toen hij op de terugweg was, na zijn taak te hebben vol bracht. Wij allen, die hem hebben gekend als een idealist en onbaat zuchtig werker, verloren hem, want hij was een van ons. Zijn voorbeel dig dapper gedrag heeft vele van zijn geallieerde vrienden getroffen en zij waren vol diepe indruk voor deze eenvoudige Nederlandse jongen. Generaal Dempsey, de opperbe velhebber van het Tweede Britse Le ger, schreef op 22 januari 1945 aan zijn ouders o.m.: 'U kunt er verze kerd van zijn dat, zowel uw als myn land, steeds trots zullen blijven op zijn nagedachtenis, want hy stierf als een dapper soldaat, die vocht voor de vrijheid en de goede zaak. Zijn dappere daden waren een gro te hulp voor de troepen onder mijn bevel'. Varkens maakten duik in kelder drijfmest Vrijdag werd de hulp van de brandweer ingeroepen om 38 var kens op een varkensbedrijf aan de Heidseweg te bevrijden uit een kel der met drijfmest. Tben de waarschijnlijk te zware voerbak over het looppad boven de gierkelder werd gereden, begaven de roosters het en kwam in de daar onder gelegen kelder met drijfmest terecht. Met de wagen gleden ook de 38 varkens uit dat gedeelte van de stal de kelder in. Nadat hy de hulp van de brandweer had inge roepen, werd door de eigenaar een loonwerker ingeschakeld om de kelder leeg te pompen. Alle varkens werden door de brandweer op het droge gebracht, schoongespoten en in een andere stal ondergebracht. Maar ook de mannen van de brand weer waren nodig aan een douche toe, want ondanks hun helm, za - gen zij er zelf uit als varkens... Hoewel het vangen van de var kens op zich een amusant gezicht was, was de operatie toch niet ge heel van gevaar ontbloot wegens het vrijkomen van brandbaar bio gas. Volgens deskundigen was te weinig onderhoud de oorzaak van het doorzakken van de roosters. nt BOEKHANDEL van den Munckhof GROTESTRAAT 68 VENRAY Ex-wereldkampioen turnen de Roemeense Aurelia Dolore (1987) maakt momenteel een tour over de hele wereld. Als topper treedt ze op in Center Pares het Meerdal. Ze laat daar haar winnende vloer-uit- voering zien en geeft aan volwasse- Woensdagmiddag vond op de Rip- seweg te Vredepeel een verkeerson geval plaats. Een 25-jarige automobilist uit Bergeyk moest ter hoogte van de Twistweg afremmen voor een afslaande auto. Omdat hij dat te laat bemerkte moest hij sterk afremmen en verloor de kontrole over zijn stuur. Hij kon wel de af- «slaande auto ontwijken maar botste tegen de linker zijkant van een vrachtautokombinatie, bestuurd door een inwoner uit Bameveld. Door de botsing werd hij aan zijn linkerbeen gewond en moest naar het ziekenhuis worden vervoerd, maar kon later, na behandeling, naar huis worden gebracht. Omdat een en ander niet geheel duidelijk is, zou de politie graag zien dat ge tuigen zich melden, met name de bestuurder van een bromfiets. Woensdagmiddag om 3 uur vond op het fietspad langs de Oostsingel bij de kruising met de Henri Du- nantstaat een lichte botsing plaats tussen een 51-jarige fietser uit Ven ray en een nog onbekend gebleven bromfietser. Door de botsing kwam de fietser ten val en liep een gebro ken pols op. De bestuurder van de bromfiets bleef staan en zei tegen de fietser 'bel maar de politie'. Toen de politie arriveerde bleek de brom fietser verdwenen te zijn. Omdat een en ander nog moet worden geregeld zou de politie, maar zeker de onfortuinlijke fiet ser, graag zien dat die bromfiets- bestuurder zich meldt. Ook worden eventuele getuigen verzocht kon- takt op te nemen met de politie. REINIGEN VERVEN IMPREGNEREN REPAREREN STOPPEN VERHUURTAPUTREINIGER REINIGEN VAN: KLEDING. (VLOER-) KLEDEN DEKENS. DEKBEDDEN. (VITRAGE-) GORDUNEN. TROUWJAPONNEN. (TUINSTOEL-) KUSSENS. TAPUTEN STOMERIJ nen en kinderen een aerobics-les. De meisjes van Bodywork traden vorige week op als aanvullend pro gramma. Zowel de jongsten als de teenagers gaven een wervelende show. Tot hun spyt konden ze zelf niet van Aurelia's optreden genie ten omdat ze 's morgens een enkel blessure opgelopen had. Op de foto staat Aurelia in de 2e rij, 3e van rechts. Het meisje in het donkere pak op de eerste ry is haar verzorgster. Inbraken in auto's Een ruitje van de achterklep van een aan de Casten rayseweg gepar keerd bedrijfsvoertuig was er uit ge sneden. De dader was wel in de auto geweest maar er was niets ont vreemd. Het portierslot van een op de par keerplaats bij de visvijver aan het Roozendaal geparkeerde auto ven een inwoner van Oostrum was ge forceerd. De dader is kennelijk in zijn werk gestoord, want hij is niet in de auto geweest. De schade bleef beperkt tot het vernielde slot Mogelijke inbrekers werden gestoord By de politie kwam zondagmid dag een melding binnen, dat zich enkele personen verdacht ophiel den in de struiken rond de kerk en rectoraatswoning in Veulen. Hoewel de politie snel ter plaatse was, ble ken die personen te zijn verdwe nen. Het is mogelijk dat die op verkenning waren om ljter hun slag te kunnen slaan. De politie is er goed over te spreken, dat buurt bewoners dit hebben opgemerkt en de politie direkt hebben gewaar schuwd. Fiets vernield Een 36-jarige inwoner deed aan gifte van vernieling van zijn bij de sporthal De Wetteling gestalde fiets. Maandagavond (jeugd van 10 t/m 15 jaar) van 18.30 t/m 21.00 uur. 3 juni: Spellenavond. Elke dinsdagavond klaveijassen vanaf 20.15 tot 23.00 uur. Er is ook gelegenheid om klaveijassen te leren. Inlichtingen: tel. 80145. Woensdagmiddag voor de jeugd van 4 t/m 12 jaar van 14.00-15.30 uur. 5 juni: Spellenmiddag. Vrijdag- en zaterdagavond darten voor volwassenen vanaf 20.00 tot 24.00 uur in de Echo. Inlichtingen: tel. 80145. Zaterdagmiddag jeugd-dartkom- petitie voor de jeugd van 10 tot 16 jaar. Aanvangstijd 13.30 uur tot 16.30 uur. Inlichtingen: tel. 80145. Vandalisme Er moest weer aangifte worden gedaan van de meest ergerlijke vorm van vandalisme: het bekras sen van etalageruiten van een in de Grotestraat gelegen kledingzaak. Als die ruiten vervangen zouden worden zal dat een investering ver gen van meer dan ƒ10.000,-. Ook ,was een poster in brand gestoken en naar binnen gegooid, maar het vuur is vanzelf uitgegaan. Een onder de flats van het Gou den Leeuwterrein geparkeerde per sonenauto was door vandalen bewerkt. De spiegels, ruitenwissers en antenne waren vernield. Inbraak in personenauto Er was getracht in een in de St Antoniusstraat geparkeerde perso nenauto te komen. Het rechter por tier was vernield. Maar kennelijk is de dader by zyn werk betrapt en er vandoor gegaan. De eigenaar zit nu met de braakschade. Er werd niets ontvreemd. Hinderlijk parkeren In de Schoolstraat had een inwo ner zijn personenauto zodanig ge parkeerd, dat een vrachtauto niet in de inrit van een daar gelegen bakkerij kon komen. De politie konstateerde dat hinderlijk parke ren en honoreerde dat met een par keerbon. 'Ibch had de eigenaar van de personenauto nog geluk, want als het een week later gebeurd zou zijn, dan was de auto. op zijn kosten, weggesleept, Op 1 juni wordt nl. de wegsleepregeling van kracht en dat gebeurd juist als er sprake is van hinderlijk parkeren. Inbraak in sportkantines Door forcering van een klapraam was toegang verkregen tot de kanti ne van de sportvereniging in Leunen. Ontvreemd werden een roodkleurige telefoon en een cas settedeck met versterker. Groter was de buit by een in braak in de kantine van de sport vereniging in Oirlo aan de Heesakker. Hier was toegang ver kregen door het wegnemen van een ruit Ontvreemd werden de geluids apparatuur, drank en snoep, alsme de de fooienpotHet juiste schadebedrag kon ons niet worden medegedeeld. Vernieling ruit Met een kiezelsteen was een ther- mopaneruit van een woning aan de Heidseweg vernield. De schade be draagt ƒ400,-. Mercedesster ontvreemd Van een aan de Rochusstraat ge parkeerde auto van een inwoonster was met grof geweld de Merce desster ontvreemd. Vernieling personenauto Door een autobezitter werd aan gifte gedaan dat vandalen over zyn aan de Hoenderstraat geparkeerde auto hadden gelopen, waardoor die wagen behoorlijk was beschadigd. Hoofdleiding gesprongen Een spontane breuk in de hoofd leiding van de waterleiding aan de Koningskaars zorgde voor water overlast Enkele kruipruimten on der de daar gelegen woningen liepen vol. De brandweer zorgde er voor dat het water werd wegge pompt en personeel van de water leidingmaatschappij herstelde de breuk. Burgervader Harrie moest over een hoge drempel om het bekende bruine café aan de Grote Markt binnen te stappen. Achter de tap staat kroegbazin Rien. Tfegeltjes aan de wand waarschuwen de be zoeker vooral niets te zeggen over de oude en slappe koffie en geven vrouwen het dringende advies, vooral alles te wagen. 'Wat zal het zijn', straalt waardin Rien de burgervader tegemoet. 'Een dubbele enkele met zonder alkohol', mompelt Harrie nog steeds bedrukt. Caféhoudster Rien merkt dat de bezoeker ergens mee omhoog zit. De kasteleinse gooit een visje uit, want wat het geheim ook zal zijn, ZIJ zal het te weten komen. Maar er is geen kunst aan, deze avond Harrie maakt van zijn hart geen moordkuil: 'Ik wil gezelligheid, leven in de brouwerij brengen in. Venray, maar we kunnen geen goede reden vinden om een feest te vieren', stort Harrie zijn hart uit. Op dat moment gaat de deur open en acht met strohoeden getooide mannen stappen binnen. In een mum van tijd hebben ze zich in slagorde opgesteld en vra gen in close harmony om een pilsje. 'Ok det nog', kreunt Harrie. 'Met een c, burgemaester, met een c', zegt leider Jac. 'Wij bestaan vijf jaar, we gaan dat groots vieren', zingt de met dun snorretje uitgeruste Michel. 'En mijn café bestaat tien jaar. Daar kunnen we samen een groot feest van maken, dan heeft de burge maester ook zijn zin', roept tapster Rien. Binnen een paar minuten is de zaak beklonken. Peter brengt een hartversterker om de afspra ken te bezegelen. Ook Harrie krijgt nog een borrel, al heeft hij zich helemaal buiten de organisatie gehouden. Tënslotte heeft hij straks zijn afscheidsfeestje nog te regelen. (wordt vervolgd) Noot: Per ongeluk zijn bij louter toeval alle personen in dit verhaal ergens op gaan lijken. NOTITIES EN MEDEDELINGEN V. I DE GEMEENTE VENRAY Op donderdag 6 juni a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie milieu, aan vang 18.00 uur in K19 van het raadhuis. De geplande en reeds aangekon digde gekombineerde vergadering van de commissie ROV en OJSR gaat niet door, omdat de besluitvor ming rond de Vlakwaternota betref fende inspraakreakties, aktiepro- gramnia. concept-raadsvoorstel en voorbereidingsbesluit in z'n totali teit door het college van b. en w. nog niet is afgerond. Er wordt naar gestreefd begin juli a.s. deze gekom bineerde vergadering te houden. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken en mede delingen: Netwerk nr. 324; in- formatieboekej 'studeren na de basisschool; het voorgezet on derwijs in Noord-Limburg'. 4. Gewestzaken. 5. Vaststelling verslag van de com missievergadering d.d. 2 mei 1991. 6. Jaarverslag 1990 - Werkplan 1991 Stichting RISC. 7. Jaarverslag 1990 Stichting Vol wasseneneducatie Noordelijk Limburg (SVE). 8. Concept-raadsvoorstel inzake het sluiten van een convenant Sociale Vernieuwing. 9. concept-raadsvoorstel inzake beschikbaar stellen van een aanvullend krediet Lb.v. akkom- modatie kinderdagverblijf en peuterspeelzaal Centrum. 10. Concept-raadsvoorstel inzake wijziging Verordening Leerlin genvervoer Venray 1990. 11. Concept-raadsvoorstel inzake verzoeken ex art 74 WBO om vergoeding van de kosten van het herstellen van vernielingen Lb.v. diverse basisscholen in Venray. 12. Concept-raadsvoorstel inzake verzoek ex art. 74 WBO en art. 82 ISOVSO om vergoeding van de kosten van herstel van scha de door vandalisme diverse scholen. 13. Concept-raadsvoorstel inzake verzoek ex art 74 WBO om ver goeding van de kosten van aan passing van de verlichting tb.v. basisschool H. Maria te Oostrum. 14. Concept-raadsvoorstel inzake verzoek ex art 74 WBO om ver goeding van de kosten van ver vanging van de optimaliserings- apparatuur van de cv-installatie van basisschool Coninxhof te Venray 15. Concept-raadsvoorstel inzake verzoek ex art. 74 WBO om uit breiding onderwijsleerpakket en meubilair tb.v. basisschool De Kruudwis te Venray. 16. Rondvraag. 17. Sluiting. De laatste tyd bereiken het ge meentebestuur klachten uit de bur gerij over de manier waarop soms het destruktiemateriaal (kadavers e.d.) wordt vervoerd. Vooral binnen de bebouwde kom blijkt het als sto rend te worden ervaren, dat het destruktiemateriaal soms zichtbaar is. Het gemeentebestuur heeft na raadpleging van de voorschriften moeten konstateren dat het de struktiebedrijf niet verplicht is het materiaal tijdens het vervoer aan het zicht te ontrekken. Niettemin, zo bleek, heeft het bedrijf het perse neel de instruktie gegeven de be bouwde kom(men) op de eerste plaats zo veel mogelijk te myden en als dat niet kan, het materiaal af te dekken. Uit kontakt met het destruktiebe drijf te Son bleek dat die instruktie door drukte en route-indeling niet altyd wordt nageleefd. Het gemeentebestuur heef daar aanleiding in gezien er by de be- drijfsdirektie op aan te dringen dar op naleving van die instruktie wordt toegezien, omdat anders een wijziging van de destruktieverorde- ning, waarby het afgedekt vervoer dan verplicht wordt gesteld, in overweging zal worden genomen. 26 mei t/m 8 juni: Nederlandse Rode Kruis. 9 t/m 15juni: Ver. AVO-Nederland. 16 t/m 29 juni: Prins Bern- hardfonds. '23 t/m 29 juni: Lourdescomité Venray. 30 juni t/m 6 juli: Nationaal Epi lepsie Fonds. Alleen voor deze kollektes is een vergunning verleend. Koliekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De kollektanten en kollektrices moeten een op de be treffende kollekte gericht legitima tiebewijs kunnen vertonen. Op maandag 3 juni a.s. wordt een openbare vergadering gehouden van de commissie sociale zaken, aanvang 18.00 uur in K19 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Ingekomen stukken en medede lingen. Ibr inzage ligt: a. verslag bespreking inzake banenpools; b. stukken inzake voorlichting sociale zaken; c. nota garantie So ciale Recherche; d. verslag amb telijk overleg; e. verslag gesprek ministerie. 3. Verslag van de op 8 april 1991 ge houden vergadering. 4. Bespreking gewestaangele genheden. 5. Nota inzake uitbreiding opvang asielzoekers naar 2 promille. 6. Nota inzake reorganisatie opvang asielzoekers. - 7. Excursie naar het Gewestelijk Arbeids Bureau te Venray. Het programma hiervoor ziet er glo baal als volgt uit: 18.45 uur welkom in GAB; aansluitend kor te rondleiding, waarbij kennis genomen lean worden van be paalde uitvoeringsfacetten van het GAB; aansluitend inleiding door GAB over funkties, taken, speerpunten in beleid van GAB; mogelijkheid tot vragen en dis- kussies. 8. Rondvraag. By elk agendapunt zal aan de aan wezigen op de publieke tribune gelegenheid worden geboden in spraak te hebben over de aan de or de zynde zaak. Op maandag 3 juni a.s. wordt een openbare vergadering gehouden van de commissie algemene zaken, aanvang 18.00 uur in de b. en w.- kamer van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Verslag openbare vergadering van 6 mei 1991. 2. Mededelingen en ingekomen stukken. 3. Gewestaangelegenheden. 4. Onderzoeksvoorstel 'De gemeen te Venray in sociaal en ruimte- lij k-ekonomisch perspectief. 5. Definitieve besluitvorming PC- privé 2e ronde. 6. Mondelinge informatie betref fende art. 12-procedure. 7. Rondvraag. Conform het bepaalde in artikel 6 van de Verordening Kinderopvang maken burgemeester en wethou ders van Venray bekend dat vanaf heden gedurende vier weken ter in zage ligt de aanvraag van het bestuur van de Stichting Kinderop vang Venray om vergunning voor de exploitatie van een kinderdag verblyf en gastouderbureau gele gen aan de Beukenlaan 6 te Venray. De aanvraag ligt terinzage op kamer 214 van het raadhuis. Belangstel lenden kunnen gedurende deze pe riode schriftelijk bezwaar indienen by burgemeester en wethouders. Venray, 30 mei 1991 Burgemeester en wethouders van Venray mr. H J.M. Defesche, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, sekretaris De burgemeester van de gemeen te Venray maakt bekend, dat ter vol doening aan artikel 15 der Onteigeningswet een afdruk van het in de Nederlandse Staatscou rant van 11 april 1991 nr. 70 gepu bliceerde Koninklijk Besluit van 18 maart 1991, nr. 91.002612, houden de aanwyzing van percelen en ge deelten van percelen tot onteigening ten algemenen nutte ten behoeve van de aanleg van een gedeelte van de Rijksweg 73 Maasbracht-Boxmeer-Nijmegen, tussen km. 66.350 en km. 68.600, met bijkomende werken, in de ge meente Venray van 3 juni 1991 tot en met 24 juni 1991 ter inzage van eenieder is nedergelegd op het raadhuis, kamer nr. 201. Venray, 28 mei 1991 De burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche Voor de tweede maal diefstal van videorekorder Voor de tweede maal in 14 dagen werd Ingebroken in de St. Petrus Bandenschool aan de Dr. Poels straat. Bedroeg de keerste keer de buit de videorekorder, de tweede keer was het de juist weer aange schafte nieuwe... videorekorder. Toegang was verkregen door het in slaan van een ruitje om bij de ver grendeling te komen. Inbraak atelier Met geweld was toegang verkre gen tot een op het PCV-terrein gele gen atelier. De leslokalen bleken doorzocht te zyn en de daders was het kennelijk om geld te doen ge weest Enkele honderden guldens bleken ontvreemd te zyn.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 15