[ozartprogramma bij de Irkestvereniging Venray Venrayse clubs naar llebol '91 in Kessel Raadsvergadering gemeente Vierlingsbeek Nieuwe aanpak onderhoud Maasheggen Avondvierdaagse Venray op 6-7-8-9 juni Venrayse rijvereniging bracht gezoek aan Paul Schockenmühie Kroon bemiddeling o.g. PEEL EN MAAS Schrijf nu in voor de Kennedymars OOK Donderdag 23 mei - Pagina 11 )p 5 december as. is het 200jaar eden dat te Wenen de componist Ugang Amadeus Mozart over- d. Internationaal is dit feit aan- ling geweest om 1991 uit te pen tot Mozartjaar. let symfonie-orkest van de Or- tverening Venray heeft dan ook ir haar meiconcerten gekozen >r een Mozartprogramma. )e concerten, onder leiding van igent Laurens Boogaarts, zullen atsvinden op vrijdag 24 mei as. fCultureel Centrum 't Gasthoês in rst om 20.00 uur, en in Venray zondag 26 mei in de aula van het ichveldcollege, aanvang 11.30 r Iet programma omvat de volgen- werken: Ouverture zur Oper Ti- Konzeriante Symphonie voor lol, altviool en orkest; Diverti- nto Nr. 1; Symfonie in Es K.V. Als solisten zullen hieraan «werken Yvonne Franssen en os Bakker. l'vonne Franssen studeerde vi- het Maastrichts Conservato- un by Nilla Pierrou, waar zij in haar diploma behaalde. Ver is behaalde zij het diploma altviool bij Erwin Schiffer aan het Brabants Conservatorium. Sinds 1985 geeft zy viool- en altvioolles aan de muziekschool in Venray. Zy bezocht meerdere malen de 'Inter nationale Konzertarbeitswochen' in Goslar (D). Zij is als (alt-)vioUste ver bonden aan het Columbus-ensem ble te Maastricht Roos Bakker studeerde viool aan het Maastrichts Conservatorium by Nilla Pierrou en behaalde in 1987 haar diploma. Daarna volgde zij de opleiding tot Suzuki-docent bij mevr. Jeanne Janssens te Turn hout. In februari van dit jaar slaag de zy voor het afsluitende examen. Roos Bakker geeft les aan de mu ziekschool te Eindhoven en heeft daarnaast een Suzuki-praktijk in Maastricht. Zij heeft 4 keer deelge nomen aan de 'Internationale Kon zertarbeitswochen'. Tydens haar studie was zij verbonden aan het Nationaal Jeugd Orkest De jarenlange vriendschap tus sen Yvonne Franssen en Roos Bak ker heeft ertoe geleid dat zij al vakei samen gemusiceerd hebben. De toegang tot het zondagoch tendconcert te Venray is gratis. let jaarlij kse jeugdfestijn, dat de ROLLEBOL draagt, vindt dit plaats in Kessel en wel op zater- 25 mei. Rollebol was in 1984 idee van de Verenigde Jeugd- is Limburg (VJL). Men wilde het ntakt tussen de jeugdclubs in ord-Limburg bevorderen. )e organisatie van deze dag is in nden van de deelnemende clubs, plaats van handelen rouleert on- deze clubs. Dit jaar zyn er 7 Inemende clubs: Ador Oostrum, Btlo Casten ray, Lichtboei '75 mm, Springplank Venray, Zonne- lem Lomm, Jong Arcen Arcen en Hobbits uit Kessel. De begelei- ig wordt verzorgd door de VJL. 3p het programma van deze 8e llebol staan: iskamp met 16 spelen die via roulatiesysteem gespeeld wor- n. Spektakulair bij deze zeskamp de groene zeephelling. Verder g o.a. de skippymat, reuzetennis, insgooien, babyrace, wiebelbal, ckey mouse puzzelspel. feamspelen: vangende torens, pstick hockey, watertransport. Middeleeuwse tocht door Kessel. Iedere groep moet een vrijbrief gaan zoeken in het land van de ver dwenen roofridder Reinnoud. Een tocht vol avontuur met middel eeuwse figuren. De ontknoping vindt plaats in de kerkers van het kasteel in Kessel. De deelnemers treden aan in 3 leeftijdsgroepen: 6 t/m 8 jaar, 9- en 10-jarigen en 11 jaar en ouder. In totaal zullen er ruim 300 kinderen aan Rollebol '91 deelnemen. Dit verdeelt over zo'n 55 teams die be geleid worden door meer dan 100 leiders en leidster. Voor iedere club staat een beker klaar waarbij voor de winnaar de wisselbeker. Deze is vorig jaar in Venray door de Hobbits uit Kessel gewonnen. Rollebol '91 wordt gehouden op sportpark 'De Roode Egge'. De ope ning wordt om 10.00 uur verricht door de Kesselse wethouder van on der andere jeugdzaken dhr. Th. Sie- ben. De prijsuitreiking vindt plaats omstreeks 16.00 uur. Iedereen mag naar dit unieke festijn komen ky- ken, de entree is gratis. Ihoewel het afgesproken tijdstip laankomst, door allerlei omstan- heden niet werd gehaald, werd Venrayse Rijvereniging en Pony- fa Sint Isidorus in Mühlen (ten irdoosten van Osnabrück) van te welkom geheten door een van 35 vaste medewerkers van top- ter Paul Schockenmühie. stal Paul Schockenmühie nst aan het bedrijf van broer Al- a en is 6 ha groot Het heeft vele Hen en o.a. 3 ryhallen waarvan één een afmeting heeft van ix20 meter. ir worden ieder jaar 600 paarden okt, 400 paarden staan er op stal 80 tot 100 paarden komen uit op dstrijden in binnen- en buiten- P 'd Alle rijpaarden worden iedere één k twee uur bereden en Paul lockenmühle waardeert elk wd zelf d.m.v. een punten- teem. edere top ruiter heeft zijn eigen met paarden en vaste verzor- Diefstal stenen potten Uit een tuin van een woning aan Weckenslaan werden twee ste- '0 potten met daarin hanggerani- Os gestolen. Gezien het gewicht n de potten moet de dader die et een auto hebben vervoerd. De faade bedraagt 70,-. Diefstal spijkerjas Uit de garderobe van een onder- jsinstelling werd ten nadele van n personeelslid, een spykerjas et een waarde van ƒ169,- ont- id. gers. Vier dierenartsen zyn in vaste dienst en beschikken over een nieuw en modem ingerichte die renkliniek. Het bedryf heeft een eigen smedery voor o.a. het onder houd van 30 traktoren. Een mest probleem kent men niet want om de veertien dagen wordt alle mest opgehaald door een champignon- kwekerij uit de buurt Het zijn maar enkele details die we hier voor de paardenvrienden onder de lezers weergeven want je moet het echt zelf gezien hebben om je een goed en volledig beeld te kunnen vor men van dit reusachtig bedrijf. Natuurlijk brachten we ook een bezoek aan de 20-jarige, met pen sioen zynde. Deister, het wereld beroemde paard waarmee Paul Schockenmühie zo vele triomfen heeft gevierd. Hy wordt nu niet meer bereden maar geniet in alle rust en goed verzorgd van de groe ne weiden rondom het gebouwen complex. Het was een fantastische ervaring om bij dit miljoenenbe drijf te gast te mogen zijn. In flauwe bocht ten val Een 21-jarige bromfiestbestuur- ster uit Meerlo raakte op de Sta tionsweg in een flauwe bocht de trottoirband en kwam ten val. Zy werd naar het ziekenhuis vervoerd maar kon na onderzoek naar huis worden overgebracht Diefstal brievenbus Een bij een woning aan de Sta tionsweg geplaatste gietijzeren brie venbus bleek ontvreemd te zijn. Van de diefstal werd aangifte In de vorige week donderdag ge houden raadsvergadering van de gemeente Vierlingsbeek werden de volgende besluiten genomen. Een perceel landbouwgrond ter grootte van 0.39.91, gelegen aan de Willem-I-straat werd van mevr. H. Versteeg-Verbeeten aangekocht. Van Verhofstad werd 28 m2 grond aan gekocht. Beide percelen heeft de ge meente nodig voor realsering van eerder doorgevoerde plannen. De bouw van de sporthal in Over- loon kwam weer aan de orde, nu omdat de raad een voorbereidings- besluit moest nemen omdat anders die bouw niet gerealiseerd kon wor den. Met uitzondering van de Maas- kantfraktie hadden de frakties toch nog zorgen of de nu gekozen lokatie wel de juiste zou zyn. Immers, vol gens de woordvoerders, was te wei nig rekening gehouden met de veiligheid van de bezoekers. Maar omdat er anders een te lange weg zou moeten worden afgelegd, omdat het Nationaal Oorlogs- en Ver zetsmuseum nu al heeft aangekon digd bezwaar aan te tekenen èn de mededeling van het college dat de maximale veiligheidsmaatregelen genomen zouden worden, nam de raad zonder hoofdelyke stemming dat besluit De heer V.d. Pas werd geacht te hebben tegengestemd. De sporthal zal nu tussen het sport park en het bungalowpark De Vers gerealiseerd worden. Voor de te kappen bomen zal elders een per ceel grond worden beplant groter als het perceel wat nu gekapt gaat worden. De boerderij Stevensbeekseweg 25 kan worden gesplitst Wel werd vanuit de raad aangedrongen met dergelijke splitsingen de nodige voorzichtigheid te betrachten. Geen bezwaar had de raad tegen aanschaf van een verrydbare rek- keninstallatie, al gaat die een be drag van ƒ26.536,- kosten. Een bedrag van ƒ84.500,- werd be schikbaar gesteld om een viertal wegen van een nieuwe deklaag te voorzien. Bij enkele frakties waren nog bedenkingen tegen het te ne men raambesluit, in het kader van het normkostensysteem ten behoe ve van de bouw van 18 bejaarden woningen in Vierlingsbeek. Na verduidelyking door wethouder Litjens had de raad echter geen be zwaren meer. Er zullen 9 bejaarden woningen worden gesloopt. By de herbouw van in totaal 18 bejaarden woningen zal dat gekombineerd worden met de bouw van een gale rij, die aangesloten wordt op het steunpunt voor bejaarden. De ge meentegarantie wérd verleend voor een totaalbedrag van ƒ2.040.800,-. By het voorstel van de verbin dingsweg naar het steunpunt Mer- let hadden de raadsleden meer zorgen. Wat gebeurt er als de toege zegde provinciale subsidie van ƒ140.000,- niet afkomt? Dat was nu niet aan de orde, zodat de raad uit- eindelyk het benodigde krediet van ƒ66.209,- beschikbaar stelde, wel met de uitdrukkelyke boodschap aan het college dat dit het laatste geld zou moeten zijn wat daarin gestopt werd. De huren van die 18 bejaardenwoningen gaan 550,- per maand bedragen. VOORJAARSNOTA Voor het eerst in de geschiedenis van de gemeente Vierlingsbeek kreeg de raad een vooijaarsnota ge presenteerd. Ook voor het eerst, heeft de gemeente Vierlingsbeek zorgen over de toekomst De tyd dat de gemeente nog met batige saldo's werkte en kon werken, is voorbij. Voor het eerst wordt de raad gekon- fronteerd met het gegeven dat de reserves moeten worden aange sproken. Geen der woordvoerders van de frakties raakte in paniek. Ze waren vol lof over het feit dat de ambtelijke werkgroep en het colle ge de moed hadden gehad om mid dels een goed werkstuk de raads leden op de feiten te drukken. Overduidelyk werd gesteld dat de gemeente fors zal moeten gaan be zuinigen. De PK-fraktie meende dat aan haar de eer zou moeten worden gegeven omdat zij reeds in een eer der stadium het college erop had gewezen dat er bezuinigd zou moe ten worden. Andere frakties wüden nu nog geen voorstellen doen voor de m er ge^ ke bezuinigingen, omdat ze nog eerst de ambtelijke werkgroep wüden laten uitzoeken wat b.v. wel belast zou kunnen worden. De PK- fraktie had al eerder aangegeven kritisch te bekijken waar het geld naar toe ging en ze haalden het voorbeeld aan, van de uitbreiding van het sportparkt Soetendaal, het verharden van de paden op de be graafplaats en het besluit tot het stichten van een sporthal te Overloon. Wethouder Litjens wees die ver- wyten van zich af, want in het ver leden was er steeds gekeken: wat kan er nog vanaf. Hy stelde de raadsleden gerust 'De gemeente Vierlingsbeek is schatrijk en die rijkdom is er nog, daar hebben wij geen beroep op hoeven doen. In de toekomst zullen wy echter in toe nemende mate een greep moeten doen in de spaarcenten'. Privatisering zal daar waar moge- lyk uitgevoerd worden. Al zijn er minder rooskleurige toekomstver wachtingen, er zijn ook nog licht punten. Het college zal trachten met de doorvoering van bezuinigin gen toch een sluitende begroting te kunnen presenteren. Die garantie kan het college nu nog niet geven. In het ergste geval zullen er bepaal de belastingen moeten worden ver hoogd, maar daarover zal de raad in haar begrotingsbehandeling het laatste woord hebben/Tegen die tijd hoopt het college aan te kunnen ge ven waarop bezuinigd zal kunnen worden. Nadat al een tiental jaren de in tergemeentelijke werkgroep het on derhoud van de binnen de gemeente Vierlingsbeek gelegen Maasheggen voor zyn rekening nam met medewerking van de eige naren en de kosten voor rekening kwamen van de gemeente Vier lingsbeek, heeft de werkgroep, nu de mogelykheid zich voordeed dat de onderhoudskosten door het mi nisterie van landbouw en natuurbe heer en visserij via de zg. ROL (Regeling Onderhoud Landschapse lementen), een stichting in het leven geroepen. Nadat er voorlich tingsbijeenkomsten werden gehou den, kregen de eigenaren of de gebruiksgerechtigden de kans deel te nemen in die stichting. MAASHEGGEN Onder het begrip Maasheggen wordt het volgende verstaan. Een Maasheg is een doorgeschoten, een rijige, min of meer aaneengesloten perceelscheiding, die eens in de zes jaar wordt gesnoeid. Door zijn bij zondere eigenschappen worden de ze heggen in de landbouw als afscheiding gebruikt Op het platte land hadden de heggen tot doel het eigen bezit af te grenzen. Deze le vende heiningen begonnen echter, na de uitvinding van het prikkel draad, langzamerhand aan beteke nis in te boeten. Door ontwikkeling in de landbouw gedurende de laat ste decenia, het funktieverlies van de heggen als leveranciers van bruikbaar geriefhout en de tame lijk grote investering aan steeds duurdere arbeid, deden de over gang naar draadkeringen versnel len. Zo uitgebreid als vroeger de meidoom toepassing had gevon den, zo weinig bleef er over, zodat slechts op enkele plaatsen in ons land deze uit cultuurhistorisch oog punt belangrijke begroeiing nog wordt aangetroffen. Voor het behoud van deze in de open land- schapsbeschemiing en het natuur behoud is het, gezien de investering van kostbare arbeidsuren door de boer, noodzakelijk gebleken tege moet te komen aan de wens, dat de gemeenschap in een aantal bijzon dere gevaüen zou moeten bydragen in het onderhoud. Dat laatste is nu werkelijkheid geworden. De doel stelling van de werkgroep onder houd Maasheggen is het behoud van de Maasheggen en de daarbij behorende bomen, zoals eiken, es sen en knotwilgen, het onderhoud en het bijplanten en aanplanten van heggen. Loco-burgemeester Jan Ron nes gaf dinsdagmorgen de start van de ze nieuwe stichting op het gemeen tehuis van Vierlingsbeek en stelde duidelijk dat de lokale overheid het een goede zaak vindt, dat nu het on derhoud om ekonomische redenen door de eigenaren, c.q. grondge bruikers te weinig werd gedaan, dit nu door middel van een stichting wordt gedaan met subsidie van de centrale overheden. Vroeger was het dat de lokale overheid daar nog al wat geld voor over had, maar men wilde voor lange termyn dat onderhoud veüigstellen. Tien jaar geleden was de werk groep met zijn opdracht begonnen en had in die 10 jaar goed werk ge leverd, maar toen de ruüverkave- ling Merselo-Overloon tot zijn einde kwam. moest daar mee worden onderhandeld. Overeenkomsten moesten er worden gesloten met de 120 eigenaren of grondgebruikers. De eigenaren of gebruikers kun nen het onderhoud ook zelf doen en krijgen daarvoor zelfs subsidie, maar ze moeten er wel van over tuigd zijn dat de gemeente in het kader van de naleving van de APV kontrole zal uitoefenen. Vanuit de NCB was waardering voor de stich ting omdat de waarborg aanwezig is dat het Maasheggenlandschap be waard zal blijven. Het was volgens deze landbouworganisatie een goed van cultuurhistorische betekenis, dat in zijn vorm bewaard moet blij ven. De eigenaren en gebruikers waren eerst nog wat huiverig om de overeenkomst te tekenen maar die bezwaren zyn al lang verleden tyd. Ook het gemeentebestuur van Vier lingsbeek heeft er in het verleden meermalen op gehamerd dat de unieke Maasheggen bewaard moe ten blijven. Door de stichting is nu het beheer en onderhoud verze kerd en de toekomst zal uitwijzen dat deze stichting zyn bestaans recht in het kader van het müieu bewezen heeft. NIEUW SPRAELANDEEN UITDAGING Nieuw Spraeland is een cent run voor zwakzinnigenzorg. Een leefge meenschap! dienstencent run en een behandel cent run nvken Nieiav Spraeland tot een zorgcentrun. Een cent run dat in de behoeften van mensen met een verstandelijke handicap voorziet. Een klantgerichte organisatie met een creatieve afslanting van het diensten aanbod op de vraag naar zorg. En dus met steeds meer verschillende diensten, zoals residentiële en arbulante behande ling, dagopvang, vakant ie-Iweekendopvang en ontspanningsactiviteiten voor thuis wonende zwakzinnigen. Bi j Nieuw Spraeland werken zo'n 250 mensen in een gezellige sfeer. Saven realiseren wij steeds meer een passende dienstverlening voor elke zwakzinnige Naast het primaire proces kent Nieuw Spraeland ook een aantal specifieke stafdiensten. Eén daarvan is het bedrijfsbureau (B.B.). Het bedrijfsbureau omvat o.a. de bedrijfsadministratie, de personeels- en salarisadmini stratie en de inkoop. Met ingang van 1 januari 1992 zal ook de bewonersadministratie deel gaan uitmaken van hel bedrijfsbureau. De administratie is volledig geautomatiseerd op IBM-appara- tuur. De personeels- en salaris- adminstralie en de boekhouding beschikken over RAET-software, terwijl de voorraad- en budget- administratie specifieke softwa re kent. Het bedrijfsbureau staat onder leiding van het hoofd B.B., de heer T. Mertens, lid van het managementteam van de organisatie. Het aantal formatieplaatsen van de bedrijfsadministratie zal uit eindelijk uitkomen op circa 3 medewerkers. Ter ondersteuning van het BAJ. zoeken wc een medewerker bedrijfsadministratie m/v voor 20 uur per Als medewerker bedrijfsadmini stratie draag je zorg voor de controle van de ingekomen factu ren en zorg je voor de admini stratieve vastlegging hiervan. Het vastleggen van deze gegevens gebeurt in de crediteurenadmini stratie, het grootboek en in de budget- en voorraadadministra tie. Daarnaast ben je belast met het bijhouden en controleren van de voorraadadministratie. Deze taken verricht je onder Jjidingftoezichi van de eerste medewerker bedrijfsadministra- Wat je meebrengt is een enthou siaste en flexibele werkhouding en het spreekt je aan om met cijfers te werken. Je hebt een MEAO-opleiding bedrijfsadmini stratie en/of het praktijkdiplo ma boekhouden. Je salaris is afhankelijk van je leeftijd en ervaring. De functie is ingedeeld in FWG-functiegroep 25. Je gaat minimaal 2.191,-- en maximaal 3.094,- verdienen op fulltime basis. Ben je jonger dan 22 jaar, dan is de jeugd- schaal van diezelfde functie groep van toepassing. Wat je* terugkrijgt is een stimu lerende functie in een organisa tie waar kwaliteit van zorg, flexibiliteit en klantgericht heid hoog op het prioriteiten lijstje staan. Die klantgericht heid en flexibiliteit uit zich in de contacten met de units binnen onze organisatie en onze crediteuren. De werktijden kunnen in overleg worden vastgesteld, echter met dien verstande dat het aantal te werken uren worden verdeeld over 5 werkdagen. Nieuw Spraeland beschikt over de mogelijkheid tot kinderopvang. Meer weten? Neem dan contact op met Tonnie Mertens (hoofd B.B.), toestel 27946 of met Nell Wolfis (personeelsza ken), toestel 27984. Solliciteren? Schrijf dan vóór 5 juni aan staande een brief met je motiva tie aan: Nieuw Spraeland, afde ling personeelszaken, Wanssum- seweg 14, 5807 EA Oostrum. NIEUW SPRAELAND Z-zorg in beweging Nog enkele weken... dan is het zo ver, de 33e Avondwandelvierdaagse Venray. Wüt u ook meedoen dan is het volgende voor u van belang: Afstanden: Op 6-7-8-9 juni 3, 5,10 en 15 km. Bovendien kunt u op zondag 9 juni ook 20 en 30 km lopen. Routes: Deze worden gegeven by de start en staan vermeld in het programmaboekje. Inschrijfgeld: ƒ6,- per persoon voor 4 dagen, ƒ3,50 p.p. voor één dag, alle afstanden. Sinds 1 mei jl. is in Venray aan de Zandakker 24 Kroon bemiddeling o.g. gevestigd. De heer Comfiel Kroon is reeds vier jaar in Venray in de makelaardij werkzaam ge weest en heeft aldoende de nodige ervaring opgedaan. Behalve een ge degen advies en een goede begelei ding by de verkoop en verhuur van uw woonhuis, winkelruimte en kantoor, kunt u er eveneens terecht voor informatie voor hypotheken. Naast voorgaande diensten kunt u er ook terecht voor een advies of een komplete begeleiding indien u een huis wilt gaan kopen. Van deze mogelykheid wordt momenteel in Venray en omgeving weinig ge bruik gemaakt Veel mensen die op zoek gaan naar een woning zyn wel op de hoogte van het bedrag dat zy bij de bank kunnen lenen. Allerlei andere aspekten zoals de bouwkun dige staat juridische aspekten en courantheid zijn punten die even eens van groot belang kunnen zyn voordat een definitief besluit wordt genomen over de aankoop van een woning. En dan is er nog de vraag of de prys die gevraagd wortlt wel juist is. Allemaal punten die de moeite waard zijn om eens vrijblijvend een afspraak te maken om te bespreken of Kroon bemiddeling o.g. iets voor u kan betekenen bij de koop of ver koop van een woning. Inschryfadres: Sporthal de Wet- teling. Er lean ingeschreven worden op dinsdag 4 en woensdag 5 juni van 19.00 tot 20.00 uur. En elke dag vóór de start. Deelname: Groepen en individu- elen. Een groep bestaat uit minstens 11 personen, leider of leidster inbegrepen. Herinnering: Deze bestaat uit een speciaal ontworpen medaille. Voor groepen die dit wensen wor den, na beoordeling door een jury, pryzen beschikbaar gesteld. Jeugd- en schoolgroepen worden apart ge jureerd. Iedere groep komt in aan merking voor een beker of groepsprys. Start en finish: Sporthal 'de Wet- teling' aan de Zuidsingel. Starttyden: Op donderdag 6, vry- dag 7 en zaterdag 8 juni tussen 17.00 en 18.00 uur. Volwassenen kunnen starten tussen 17.00 en 18.30 uur. Het startbureau is om 21.30 uur gesloten. Op zondag 9 ju ni zyn de starttyden als volgt: 30 km vanaf 9.00 uur; 20 km om 13.00; 15 km on 14.00; 10 km om 14.30; 5 km om 15.00; 3 km om 15.15 uur. Défilé: Op zondag 9 juni doen alle deelnemers mee aan het défilé voor de autoriteiten vanaf het bordes van de schouwburg. Dit défilé wordt opgeluisterd door een achttal mu ziekkorpsen. De opstelling voor dit défilé is in de Helfrichstraat Ver trek 16.45 uur. Informatie: Mevr. G. van Ham-Frederix, Kerkpad 1, Venray, tel. 83765 of by dhr. C. Thyssen. Ho ge Beek 25, Venray, tel. 82126. Wy hopen velen van u als deelne mer te mogen begroeten. Oorlogstuig Tijdens landbouwwerkzaamhe- den op Weverslo werd een handgra naat naar boven gehaald. Dit oorlogstuig werd in afwachting van de komst van de EOD veUig gesteld. uw weekblad De voorinschryving van de 8e Kennedymars Venray duurt nog tot en met 25 mei 1991. Voorinschry- ven tegen ƒ15,- kan nog by de VW- kantoren Venray, Venlo, Deume en Horst of door overmaking van dit bedrag op bankrekeningnummer 15.39.93.561 of 63.05.25.730 ten na me van Kennedymars Venray. By een bankoverschryving moet te vens een inschryfformulier op gestuurd worden. Deze formulieren zyn te krygen by de eerder ge noemde VW-kantoren of telefo nisch aan te vragen by Stef Peetere (tel. 04780-82233). Voor de start van de 8e Kennedy mars Venray op zaterdag 1 juni 1991 om 22.00 uur kan ook op deze dag ingeschreven worden. Dit kan tussen 14.00 en 16.00 uur of tussen 18.00 en 21.00 uur in de schouw burg. De kosten bedragen dan ƒ20,-. Het Schouwburgplein wordt we derom veranderd in een groot (over dekt) terras. Onder het genot van een hapje en een drankje kan hier op de deelnemers worden gewacht of gezellig nagekaart Dit alles om lijst met muziek van Rocking Jojo (zaterdagavond) en de Venrayse band Design (zondagmiddag). Voor de deelnemers zyn bloemen te koop en iedere wandelaar kan een print van zyn eigen routeverloop af halen by het informatiecentrum. Dit informatiecentrum is vanaf zondagmorgen 7.00 uur te bereiken onder tel.nr. 04780-12001. Bij het zoeken van de wandelaars (na even tuele informatie by het info-cen- trum) is het voor de veüigheid van de wandelaars raadzaam om zoveel mogelyk de route te myden en al ternatieve wegen te gebruiken. Overigens zyn diverse wegen af gesloten voor gemotoriseerd ver keer (zie hiervoor het route-over zicht). voor uw A KETTING- i m FORMULIEREN w drukkerij van den munckhof bv grotestraat 68 venray tel. 04780-82727 1 Diefstal bromfietsen Aan de Vicarieweg werd, ten na dele van een 24-jarige inwoner, zyn bromfiets ontvreemd. Deze had hy wel deugdeiyk afgesloten. Veel moeite hebben de daders moeten doen by een diefstal van een bromfiets, die in de stalling van de NS in Oostrum stond. De bena deelde is een 17-jarige inwoonster. De daders hadden van het ketting- slot een schakel doorgezaagd. De diefstal vond op klaarlichte dag plaats.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 11