konsumptie-kiosk vakantiehulpen NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Commissie culturele zaken Kollektekalender mei 1991 Raadhuis gesloten Geen huisvuil ophaaldienst Hinderwet Openbare kennisgeving Bouwvergunning verleend Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Commissie openbare werken Hinderwet Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Commissie algemene zaken Openbare vergadering Welstandscommissie Commissie ruimtelijke ordening en volkshuisvesting Commissie economische zaken Commissie financiën Commissie maatschappelij ke zaken RAADHUIS VENRAY laadhuisstraat 1 elefoon 04780-23333 jorrespondentieadres: >ostbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Mandag t.m. vrijdag van 9.00 tot S00 uur. 5e afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 1530 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak vla de stafeenheid bestuurson- dersteuning, tel. 04780-23269, al léén vóórmiddag. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, voorlichting en in spraak algemeen, dorps en wijkra den, culturele zaken, personeel, organisatie en informatica, interne dienstverlening, bouw zwem- en re creatiecentrum Vlakwater. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid; hinderwetszaken; afvalverwerking; mestverwerking; bodemsanering, maatschappelijke zorg: gezondheids zorg; maatschappelijk werk; ouderen zorg; werklozenzorg (RBA); culturele minderheden, emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen; gemeentega ranties (hypotheken), grondbedrijf (m.u.v. exploitatie bestemmingsplan nen), openbare werken: verkeer en ven/oer; reiniging, agrarische zaken: ruilverkaveling; beheer landbouw gronden, beheer eigendommen en grondverwerving. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, stedebouw, eco nomische zaken: bevordering werk gelegenheid; markten en kermissen; Handel en middenstand; bevordering toerisme; bedrijfs- en winkelvesti ging, verkoop gronden in en buiten bestemmingsplannen (m.u.v. land bouwgronden) Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. sociale zaken, onderwijs, vol wassenen-educatie, sportzaken, ie, jeugd- en jongerenwerk, accommodatie-aangelegenheden, sociaal-cultureel werk, mondiale vraagstukken, mediazaken, kinder opvang. eerstvolgende openbare verga- ering van de commissie culturele aken is verplaatst van dinsdag 7 lei naar maandag 13 mei a.s. om 8.00 uur in kamer 004 (b&w- amer) van het raadhuis. inda luidt als volgt: Opening, mededelingen en inge komen stukken. Ingekomen: verslagen van de vergaderingen van de monumentencommissie van 19 maart 1991 en 16 april 1991. Verslag van de vergadering vp 2 april. Spreekrecht publieke tribune. Raadsvoorstel inzake meerjaren programma restauratie rijksmo numenten in de gemeente Venray voor de financieringsja ren 1996 en 1997. 5. Voorstel inzake kunstwerk zwem- en rekreatiecentrum. Gewestzaken. 28 april t/m 4 mei: Lever Darm Stichting. 5 t/m 11 mei: Unesco Centrum Nederland NOVIB. 12 t/m 18 mei: Nederlands Ast mafonds. 18 mei: Jeugdopvang Tafeltennis vereniging Red Stars Venray. 25 mei: Scouting Don Bosco Leu nen, uitsluitend in Leunen. 25 mei: Jeugdopvang MMSK St. Petrus' Banden. 26 mei t/m 8 juni: Nederlands Ro de Kruis. Alleen voor deze kollektes is een vergunning verleend. Koliekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De kollektanten en kollektrices moeten een op de be treffende kollekte gericht legitima tiebewijs kunnen vertonen. Op donderdag 9 mei (Hemel vaart) en vrydag 10 mei a.s. is het raadhuis de gehele dag gesloten. Op donderdag 9 mei a.s. (Hemel vaart) komt de wekelijkse route van de huisvuilophaaldienst te ver vallen. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: Maatschap Geurts, Bodden- broek 7 en 9 te Oirlo, voor het ex art. 6a Hinderwet uitbreiden/wijzi gen van een varkenshouderij en groentenkwekery, gelegen aan de BoSdenbroek 7, 9 en. ongenum merd te Oirlo. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 2 ju ni 1991. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieube heer), kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt, waar bij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kun nen tijdens de verdere procedure bezwaar malten tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken GEMEENTELIJK COMBIBAD Voor de exploitatie van de in het openlucht zwembad te Venray worden gevraagd op afroepbasis. Het seizoen loopt van mei tot september. Kandidaten kunnen zich melden bij de heer L. Dorssers of P. Soossens in het gemeentelijk combibad, tel. 04780-82069 Bezoek alleen na afspraak. Met verwijzing naar artikel 11, lid 8 van de Monumentenweg 1988 brengen burgemeester en wethou ders van Venray het volgende ter al gemene kennis. Vanaf heden ligt op kamer 218 van het raadhuis gedurende 14 da gen ter inzage: de aanvraag tot ver gunning ex artikel 11 van de monumentenwet 1988 voor interne bouwkundige van rijksmonument St. Petrus Banden kerk, Grote Markt 24, 5801 BL Venray. Gedurende deze termyn kunnen bezwaren bij burgemeester en wet houders ingediend worden. Burgemeester en wethouders van Veniay mr. H.J.M. Defesche, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, sekretaris Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 23 april 1991 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het inbouwen van een lift- installatie aan de St. Jozeflaan 56 te Smakt, t.n.v. Paters Carmelieten St. Jozef; het verbouwen uitbreiden cafetaria bouwen carport aan de Hoenderstraat 36 te Venray, t.n.v. G.H. Janssen; het inrichten cq binnenaf- bouw kantoor/winkel aan De Bleek 72 te Venray, t.n.v. OWM zorgverze keraar VGZ ua regiokantoor Venlo, Drie Decembersingel 50 te Venlo; het verbouwen van een boer derij tot woning met kantoor ga rage aan de Paardekopweg 17 te Ysselsteyn, t.n.v. Th.J.M. Bouwman; het bouwen van een fokvar- kensstal tussenlid aan de Diepe- ling 5 te Castenray, t.n.v. Th. P. Seijkens; het bouwen van een woning garage aan de Nicolaashof 18 te Ven ray, t.n.v. H.M.M. Coppis, Seilierpad 15; het bouwen van een pluim veestal tussenlid aan de Roland 3 te Castenray, t.n.v. Maatschap Vullings; het verbouwen uitbreiden winkelpand aan de Hofstraat 10 te Venray, tn.v. Kepro bv. Postbus 329 te Deume; het uitbreiden van een wo ning aan de Bergkwartier 1 te Ven ray, t.n.v. D.F.J.A. van Gasselt; het herbouwen van een mest- varkensstal met loods slopen be staande stal aan de Overbroekseweg 8 te Leunen, t.n.v. H.P. Jilesen-v.d. Steeg; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Akkerweg 17 te Venray, t.n.v. J.P.A.G. Voesten; het bouwen van een loods siopen bestaande opslagruimte aan de Daland 7 te Merselo, t.n.v. H.A. Gellings; het bouwen van een woning aan de Kerkweg 2b te Ysselsteyn, t.n.v. F. Swinkels, Meerselsepeel 6. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het slopen herbouwen gara ge/berging aan de Horsterweg 38 te Castenray, t.n.v. G.H.M. Kuypers; het bouwen van een carport uitbreiden woning aan de Dil- lingstraat 9 te Ysselsteyn, t.n.v. M.J. Claessens, Deumeseweg 138; het uitbreiden van een garage aan de Kroonkruid 64 te Venray, t.n.v. M.M.H.A. Kellenaers; het uitbreiden van een tan dartspraktijk aan de Oostsingel 6 te Venray, t.n.v. G.M.J. Vallen; het bouwen van een woning garage aan het Oeldershof te Oirlo, t.n.v. F.A. Heetkamp, Zandbleek 14 te Venray; het uitbreiden van een wo ning aan de Dennenoord 5 te Ven ray, t.n.v. F.M.G. Selders-Helsper. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 3 mei 1991 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen op de aanvraag van: Maatschap Michels, Lemmen- weg 14 te Heide, voor het ex art. 6a Hinderwet uitbreiden/wyzigen van een rundveehoudery en varkens- mestery, gelegen aan de Lemmen- weg 14 te Heide; M.Th.J. Cleven, Eijkenhofweg 2 te Veulen voor het uitbreiden/wij zigen van een varkensfokbedrijf, gelegen aan de Eykenhofweg 2 te Veulen; Maatschap J.Th. van Well, Laagheidseweg 23 te Venray, voor het uitbreiden/wyzigen van een rundveehoudery waar elektromoto ren worden gebruikt met een geza menlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Laagheidse weg 23 te Venray; J.A.M. Direks, Tteeuwenhofweg 3 te Leunen, voor het uitbreiden/ wyzigen van een fok- en opfokbe- drijf voor varkens en schapenhou derij, gelegen aan de Tteeuwenhof weg 3 te Leunen; M.J. Meulendijks, Meerselse peel 1 te Ysselsteyn, voor het uit breiden/wyzigen van een fok- en mestvarkensbedryf, gelegen aan de Meerselsepeel 1 te Ysselsteyn in afwijking van de aanvraag hin derwetvergunning is verleend. De beschikking en bybehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 2 juni 1991. Tbt bovengenoemde datum kan by de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvra ger, de betrokken adviseurs, dege nen die tegen de aanvraag om vergunning ty dig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kun nen tonen niet (tijdig) in staat te zyn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzy voor déze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de 'beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening móet wor den gericht aan de, voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Heden, donderdag 2 mei 1991, wordt een openbare vergadering ge houden van de commissie openba re werken, aanvang 18.00 uur in het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Verslagen. Verslag besloten ver gadering 25 maart 1991; Verga dering 4 april 1991. 4. Ingekomen stukken. Rotonde, kwartaalblad van het ROVL; Ver slag werkgroep verkeersmaatre gelen van 28 maart 1991; Tijdelijke verkeersmaatregel Heidsepeelweg, i.v.m. aanleg rio lering; Verkeersmaatregel Veu- lensewaterweg; Aanleg drinkvyvers in natuurgebied De Paardekop; Aanplant plant soen Raadhuisstraat/Hofstraat 5. Mededelingen. Evaluatie ver keersmaatregelen Deken Thie- lenstraat 6. Gewestaangelegenheden. 7. Velling 2100 m2 bos in Vlakwa ter tb.v. clubgebouw Jong Ne derland. 8. Ontwerp-besluiten tot het aan- wy'zen van 2 parkeerplaatsen aan Koningskaars en 1 parkeer plaats aan 't Liene als gereser veerde invalidenparkeerplaats. Parkeerplaatsen worden gere serveerd voor de invalide bewo ners van Koningskaars 10 en 12 en van Merseloseweg 14. 9. Beschikbaarstellen krediet tb.v. inhaaloperatie achterstallig on derhoud wegen 1991. Advies in zake beschikbaarstellen krediet groot ƒ9.150.000,- wordt ge vraagd. 10. Resultaat agrarische exploitatie van gronden door de gemeente (gemeentelijke boerderij) in 1990. 11. Privatisering Groenstroken. 12. Bosbeheersplan 1991-1997. 13. Rondvraag. 14. Sluiting. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen op de aanvraag van: J. van Wylick, Pottevenweg 16 te Ysselsteyn voor het uitbreiden/ wyzigen van een champignonkwe kerij, gelegen aan de Pottevenweg 16 te Ysselsteyn; L. Pouwels, Heidseschoolweg 1 te Heide, voor het uitbreiden/wyzi gen van een fok- en mestvarkensbe dryf, gelegen aan de Heidseschool weg 1 te Heide; J.J.M. Arts, Haag 23 te Merselo, voor het uitbreiden/wijzigen van een varkensmesterij, gelegen aan de Haag 23 te Merselo; W.M.M. de Mulder, Deumese weg 104 te Ysselsteyn voor het oprichten en in werking hebben van een glastuinbouwbedrijf waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Deumeseweg tegenover nr. 90; P.J. Smits, Puttenweg 70 te Ys selsteyn, voor het uitbreiden/wijzi gen van een legkippenbedryf, gelegen aan de Puttenweg 70 te Ys selsteyn; Maatschap Janssen, Deumese weg 101 te Ysselsteyn, voor het uit breiden/wyzigen van een rundvee- bedryf waar elektromotoren wor den gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, ge legen aan de Deumeseweg 101 te Ysselsteyn; J. Deters, Puttenweg 93 te Ys selsteyn, voor het ex art. 6a Hinder wet uitbreiden/wyzigen van een mestvarkensbedryf, gelegen aan de Puttenweg 93 te Ysselsteyn; H. Bennebroek, Paardekopweg 11 te Deume, voor het uitbreiden/ wyzigen van een fok- en mestvar kensbedryf, gelegen aan de Veulen- sewaterweg 17 te Veulen; Maatschap Van Ass, Kiekweg 21 te Venray, voor het uitbreiden/ wijzigen van een varkensfok- en varkensmestbedryf, gelegen aan de Kiekweg 21 te Venray; Maatschap Weys, Steegse Peel- weg 51 te Leunen, voor het ex art. 6a Hinderwet uitbreiden/wyzigen van een varkensmesterij, gelegen aan de Steegse Peelweg 51 te Leunen; H. Spreeuwenberg, Peelweg 13 te Ysselsteyn, voor het ex art. 6a Hinderwet uitbreiden/wyzigen van een varkensfokkerij, varkensmeste rij en bloembollenbedryf, gelegen aan de Peelweg 13 te Ysselsteyn; P.M.W. Philipsen, Horsterweg 19 te Leunen, voor het uitbreiden/ wijzigen van een fok- en mestvar kensbedryf, gelegen aan de Horsterweg 19 te Leunen; W. Janssen, Rouwkuilenweg 1,1 te Ysselsteyn, voor het ex art. 6a Hinderwet uitbreiden/wijzigen van een slachtkuikenmoederdierenbe- drijf, gelegen aan de Rouwkuilen weg 11 te Ysselsteyn; A.W.M. Peeters, Hiept 5 te Ven ray, voor het oprichten en in wer king hebben van een fokvarkens- bedryf, gelegen aan de Hiept 5 te Venray; H. Herpers, Vredeweg 21 te Vredepeel, voor het ex art. 6a Hin derwet uitbreiden/wyzigen van een varkensmesterij, gelegen aan de Vredeweg 21 te Vredepeel; M. van Staveren, Jaegerhofweg 4a te Veulen, voor het oprichten en in werking hebben van een rund veehouderij waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamen lijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Jaegerhofweg 4a te Veulen; J.A. van Eerd, Vredeweg 16 te Vredepeel, voor het ex art 6a Hin derwet uitbreiden/wyzigen van een rundvee- en mestvarkensbedryf, gelegen aan de Vredeweg 16 te Vre depeel hinderwetvergunning is verleend. De beschikking en bybehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 2 juni 1991. Tbt bovengenoemde datum kan bij de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvra ger, de betrokken adviseurs, dege nen die tegen de aanvraag om vergunning tydig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kun nen tonen niet (tijdig) in staat te zyn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzy voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- Hage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: het bouwen van een carport aan de Zandbleek 22 te Venray, t.n.v. W.Th.G. de Bruin; het bouwen van een carport aan de Zandbleek 20 te Venray, tn.v. P.A. Houben; het plaatsen van een volière aan de Merseloseweg 85 te Venray, t.n.v. A.W.H. Poels; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Silvesterweg 23 te Venray, t.n.v. J.H.A. Philipsen; het plaatsen van een tuinhuis je volière aan de Koningskaars 42 te Venray, t.n.v. A.W.M. Snyders; het plaatsen van een tuinhuis je schutting aan de Klaproos 64 te Venray, t.n.v. H.J.M. Hendriks. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 3 mei 1991 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray mr. H.J.M. Defesche Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zy van plan zyn positief te beschikken op de aanvraag voor een hinderwetver gunning van Linskens BV te Oirlo, voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor machinale houtbewerking annex spuitery, ge legen aan de Molenhoek 7 te Oirlo. De ontwerp-beschikking en bybe horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 16 mei 1991. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 1630 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telyk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray, Daarby kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zijn niet (tijdig) in staat zyn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Öp maandag 6 mei a.s. wordt een openbare vergadering gehouden van de commissie algemene zaken, die afwijkend van het gebruikelij ke tijdstip zal aanvangen om 20.00 uur in de b&w-kamer van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Verslag openbare vergadering van 4 en 18 maart 1991. 2. Mededelingen en ingekomen stukken. 3. Gewestaangelegenheden. 4. Aanpassing begroting 1990 in kader van art. 12. 5. Stemovereenkomst NV Energie bedrijf Limburg, EBL (MEGA Limburg). 6. Overleg omtrent aanwijzing van raadsleden in de Klachtencom missie ongewenste omgangs vormen. 7. Rondvraag. Op maandag 6 mei a.s. zal om 09.00 uur voormiddag in het raad huis (kamer 126) een openbare ver gadering worden gehouden van de Welstandscommissie. De agenda voor deze vergadering ligt vanaf vrijdagmiddag 3 mei, 14.00 uur, ter inzage by de sekreta ris van de Welstandscommissie, de heer C. van Rossum, tel. 04780- 23377. Op maandag 6 mei a.s. wordt een openbare vergadering gehouden van de commissie ruimtelyke orde ning en volkshuisvesting, aanvang 18.00 uur in kamer 127 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publieke tribune. 3. Ingekomen stukken en mede delingen. Gewestelijke zaken; Ter kennisname: de gemeente lijke inspraakreaktie op de Vi- nex; Ter kennisname: het cultuurplan (tekening terrei ninrichting) van het in aan bouw zynde zwem- en rekreatiecentrum; Tbr informa tie: overleg met bewojiers van plan Hardeweg over vormge ving perceelsafscheidingen langs Kulutweg en Karpa- tenlaan. 4. a. Vaststelling verslag openbare vergadering gehouden op 8 april 1991; b. Vaststelling ver slag besloten vergadering ge houden op 8 april 1991; c. Behandeling afdoenings-/aan- dachtspuntenlystje april 1991. 5. Raadsvoorstellen tot het nemen van voorbereidingsbesluiten. a. T.b.v. het bouwplan van de heer J.W.M. Vergeldt, Zeilbergseweg 12 te Ysselsteyn tot het bouwen van een agrarische bedrijfswo ning aan de Zeilbergseweg 12; b. T.b.v. het bouwplan van Maat schap Loonen, Hoogriebroekse- weg 21 te Oirlo tot het oprichten van een 2e bedrijfs woning op het perceel Hoogrie- broekseweg 23; c. T.b.v. het bouwplan van de heer M.G. van Rattingen, Henri Dunantstraat 37 te Oostrum tot het bouwen van een woning met bedrijfs ruimte aan de Vliezenweg te Venray. 6. Raadsvoorstel tot het aangaan van een grondtransaktie. De verkoop van een kavel in- dustriegrond, groot circa 10.000 m2, gelegen in het bestemmingsplan Keizersveld, tegen de prijs van ƒ623.684,- (in- cl. 18,5% btw), aan Theo Jans sen Onroerend Goed bv, Gezellenbaan 11 te Ysselsteyn. 7. Planningsl(jsten nieuwbouw en woningverbetering 1992 t/m 1995. 8. Raadsvoorstel tot vaststelling nota Lokaties mestverwerking in de gemeente Venray. 9. Motie gemeente Amerongen m.b.t de verhuis- en herinrich tingskosten stadsvernieu wingsfonds. 10. Rondvraag. Op dinsdag 7 mei a.s. wordt een openbare vergadering gehouden van de commissie economische za ken, aanvang 18.00 uur in kamer 004 van het raadhuis. Het tydstip van vergaderen is gewyzigd i.v.m. de informatiebijeenkomst van de inspekteur van BZ over het arti kel-12-rapport. De agenda luidt als volgt: 1. Opening en mededelingen. 2. Sprekersronde voor bezoekers. 3. Verslag van de vergadering van 2 april 1991. 4. Ingekomen stukken. 5. Gewestaangelegenheden. Stamo- titie m.b.t Vliegveld De Peel. 6. Lokatie kermisterrein Oostrum. 7. Evaluatienota verplaatsing markt naar maandagmiddag. 8. Doorberekening van kosten ver bonden aan evenementen. 9. Rondvraag en sluiting. Op woensdag 8 mei a.s. wordt een openbare vergadering gehouden van de commissie financiën, aan vang 18.00 uur in het raadhuis. De agenda iuidt als volgt: 1. Vaststelling verslag van 3 april 1991. 2. Mededelingen en ingekomen stukken. 3. Evaluatienota minimabeleid. 4. Raadsvoorstel maatregelen in ka der Invorderingswet 1990. 5. Gewestaangelegenheden. 6. Raadsvoorstel vr\j besteedbare ruimte cq. aanpassing begroting 1990. 7. Artikel-12-aangelegenheden. 8. Rondvraag. 9. Vaststelling datum volgende ver gaderingen (21 mei en 5 juni). Door omstandigheden zal de voor dinsdag 7 mei geplande vergade ring van de commissie maatschap pelijke zaken geen doorgang vinden.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 17