Basisschoolleerlingen Oirlo presenteren musical i Jubilarissen bij de Abva-Kabo Venrayse koren nemen deel aan Limburgs Korenfestival VAN OORSCHOT MODE" een exclusieve collectie schoenen voor dames en heren Natuur Wandeltocht Unieke presentatie van Nederlands design in sieraden Voorstellingen Herman Finkers uitgesteld Venray's Mannenkoor op radio Gevonden Leunse toneelvereniging brengt stuk van Annie M.G. Schmidt Nederlandse Danskampioen- sehappen Ballroom Rommelmarkt bij de Peelspeurders Sporthal Derde plaats voor Fanfare Vriendenkring Donderdag 25 april - Pagina 3 De kinderen van de basisschool Maria uit Oirlo zyn de afgelopen drie weken druk in de weer geweest met het instuderen van een musi cal. Het verhaal en ook de teksten van de liedjes zyn door de leerlin gen helemaal zelf bedacht. Het ver baal is ontstaan uit thema's die door elke kombinatiegroep zyn in gebracht. Groep 1-2 koos voor het thema 'Spoken', groep 3-4 voor 'De oorbel- lenmeester', groep 5-6 voor 'De ruimtemannetjes' en groep 7-8 zocht het in een aktueel thema Vandalisme'. In de groepen 5 t/m 8 werden over deze onderwerpen verhalen geschreven, die later weer kort werden samengevat. Uit de samen vattingen werden kernwoorden gezocht en daarmee werden woord velden gemaakt. Vanuit de vier ver kregen woordvelden werd door groepjes kinderen gezamenlijk een nieuw verhaal bedacht. De aldus verkregen vier verhalen werden sa mengesmeed tot één verhaal, waar in de gekozen thema's duidelijk zijn terug te vinden. De korte inhoud van het verhaal is als volgt: Meester Oorbel geniet nog na van het popconcert, waar hy daags tevoren geweest is. Hij heeft weinig aandacht voor de kinderen in zijn klas. Plotseling schrikken de meester en de kinderen op van het gerinkel van glasscherven. Een groep baldadige leerlingen, de Van Daal kinderen, komt met veel ka baal binnen. De meester is boos en maakt zich zorgen over hoe het schoolreisje zal verlopen met zo'n luidruchtige groep. Hy zegt de kin deren flinl^ide wacht aan. Als de klas op schoolreis gaat naar een pretpark, is meester Oor bel zeer gecharmeerd van de kassa juffrouw. De Van Daal kinderen besluiten naar het spookkasteel te gaan, om kettingen te stelen. Ze wil len daarmee de overige kinderen gaan lastig vallen. Die zijn net in de Vliegende Schotel gestapt, om een reisje naar een andere planeet te maken. De Van Daal kinderen ma ken ruzie en slaan met de kettin gen tegen het instrumentepaneel van de Vliegende Schotel. Deze wordt onbestuurbaar en stort neer op de planeet Eierdop. Een van de kinderen is gewond geraakt en de Van Daal kinderen krijgen spy t van hun daad. De Eierdopmannetjes zien de verandering bij de Van Daal kinderen en vertellen, dat het beter is om niets te vernielen. De kinde ren krygen een gelukseierdop mee en komen weer terug in het pretpark. De volgende dag zyn de Van Daal kinderen op school heel hulpvaar dig. Als de meester binnenkomt, liggen de kinderen onmiddellyk in een deuk van het lachen. De meester, eerst een echte punker, heeft een net pak aan, zyn haren gekamd en zich geschoren, ook draagt hy geen oorbel meer! Hy vertelt, dat hij verliefd is op de kas- s^juffrouw en dat iedereen op de bruiloft mag komen. Het wordt een groot feest De musical is een initiatief van de muziekconsulent Jos van Eyck, die reeds op enkele Venrayse basis scholen een dergelyk muziekpro- jekt heeft opgezet. Diverse ouders zijn by de musical betrokken. Zy hebben in werkgroepen gezorgd voor kleding, dekor en grime. Aan de musical, die onder regie staat van Nellie van Eldonk, wordt door alle 100 kinderen van de Oirlose ba sisschool een bydrage geleverd in de vorm van zang, dans, toneel en instrumentale muziek. De uitvoeringen zyn gepland voor Koninginnedag om 10.30 uur en donderdag 2 mei om 10.30 uur en om 19.00 uur. Voor Koninginne dag zijn de kinderen van de basis scholen uit Castenray en Veulen uitgenodigd. Op donderdag 2 mei zal de morgenvoorstelling worden bijgewoond door de 150 kinderen van basisschool De Hommel uit Venray, terwijl de avondvoorstelling is gereserveerd voor de Oirlose ouders, opa's en oma's en verdere belangstellenden. Gezien het be perkte aantal zitplaatsen (200) word - gewerkt met gratis toegangs kaart jes. Deze zijn verkrygbaar by de Oirlose basisschool. D.m.v. zelf gemaakte affiches op diverse plaatsen in het dorp vestigen de kinderen de aandacht op hun mu sical, waaraan ze de afgelopen we ken met zoveel enthousiasme gewerkt hebben. 0p 23 april jl. organiseerde de afd. Venray van de Abva-Kabo een feestavond voor haar jubilarissen. Voor hun 25-jarig lidmaatschap werden gehuldigd de heren J. Hae- gens, W. Arts en A. Jacobs. Veertig jaar lid was dhr. M. de Mulder. Jammer genoeg waren er ver schillende jubilarissen niet aanwe zig. Dit waren de heren M. Leyssen, A. Linders, G. Smits, Fr. Basten, W. Peters en H. Janssen (25 jaar lid) en G. Rotjes en W. Smits (40 jaar lid). De voorzitter van het afdelings bestuur hield een toespraak waarna hij het jubileumembleem bij de he ren opspeldde en hen een present aanbood. De echtgenotes van de jubilaris sen werd een bos bloemen aan geboden. Afval in brand Vrijdagavond kwam er op de alarmcentrale een melding binnen dat op De Hulst een varkensstal in brand zou staan. Brandweer en po litie gingen ter plaatse kijken maar konden geen in brand staande var kensstal ontdekken. Wel zagen zij een zware rookontwikkeling aan de Zandhoek in Oirlo. Daar bleek een 49-jarige inwoner van Oirlo een gro te hoop afval in brand te hebben gestoken, die de rookontwikkeling veroorzaakte. Omdat er gevaar was voor onroe rende goederen, de afstand naar be lendende percelen wat te klein, en omdat geen vergunning voor het branden was aangevraagd, deelde de politie mee dat proces-verbaal zal worden opgemaakt. De brand weer doofde het vuur. W inkeldiefstal Personeel van een textielzaak in de Grotestraat zagen dat een 43-jarige inwoonster van Venray met het passen, de nieuwe pantalon onder haar trainingspak aanhield en dat ze het alarmplaatje had ver wijderd. Ze werd aan de politie over gegeven. Noordenwind in april en mei maakt augustus en september blij. Zo lang voor St Markus (25) warm. 20 lang na hem koud. Kan vriezen in mei tot de IJsheüigen zijn voorbij. Vandalisme Een 59-jarige inwoner deed aan gifte van beschadiging van zijn op de parkeerplaats Blekersveld gepar keerde personenauto. De politie stelde vast dat in de motorkap drie grote deuken waren aangebracht en die moeten met geweld zyn aan gebracht Dat moet zyn gebeurd op woensdagmiddag tussen 15.00 en 16.00 uur. Mogelijk zijn er getuigen en die worden verzocht kontakt op te nemen met de politie. Drie Venrayse koren, het Collegi um Vocale, het Venray's Mannen koor en Ars Musica zullen a.s. weekeinde deelnemen aan het Lim burgs Korenfestival 1991, regio Noord-Limburg. Dit festival wordt zaterdag 27 en zondag 28 april ge houden in het cultureel centrum De Haandert te Ttegelen. Het Limburgs Korenfestival is ontstaan uit de Limburgse Zangers- dagen. In de regio's Noord-, Midden- en Zuid-Limburg worden afzonder lijke festivals georganiseerd, uit de deelnemers van deze afzonderlijke festivals zal in de verschillende ka- tegorieën een koor worden uitgeko zen om later in het jaar deel te nemen aan de eindronde. De win naar van die eindronde mag zich 'Limburgs koor van het jaar noemen'. De drie Venrayse koren, die a.s. weekeinde in Ttegelen vertegen woordigd zijn, dingen elk in een andere kategorie mee. Het Collegi um Vocale dingt mee in de katego rie Kamerkoren. Het zal drie nummers ten gehore brengen: Herbstlied van Mendelssohn, Musi- ciens qui chantez van Wagenaar en Vier Koorgrapjes van A. Maessen. In de kategorie Mannenkoor dingt het Venray's Mannenkoor naar een plaats in de eindronde. Het Mannen door zal vier nummers ten gehore brengen: O quam suavis est van Meulemans, Veni, Créator Spiritus van Diepenbrock, Le Vent van Quinguard en Bills, gecompo neerd door Ber Joosen. Beide koren treden zaterdag avond op. Het programma begint om 19.30 uur. 's Zondags begint het festival om 19.00 uur. Een van de vyf Noordlimburgse gemengde ko ren die zal optreden is het Venrayse Ars Musica. Dit koor zal twee num mers van Dvorak, Es zog mach Lied en Goldne Fluren, en een nummer van Haydn, Die Harmonie in der Ehe, laten horen. De beide avonden zal de jury na afloop bekend maken welke koren naar de eindronde gaan. De toegang tot het festival is gratis. Zondag 28 april organiseren 'De Natuurvrienden' van Merselo een Natuurwandeltocht Er kunnen af standen gelopen worden van 5, 10, 15, 20. 30 en 40 km. Alle routes gaan door de mooie bosryke omge ving van Merselo. Ttevens is het een goede training voor de Kennedy- mars. Op de rustplaats staat steeds onze eigen verzorgingswagen, waar tegen gereduceerde pry zen kon- sumpties verkrygbaar zyn. Er kan gestart worden in zaal Het Anker, Grootdorp 73, tel. 04786-217. De startyden zyn: 40 en 30 km: 7.00-10.00 uur; 20 en 15 km: 8.00- 13.00 uur; 10 en 5 km: 9.00-14.00 uur. Inlichtingen: tel. 04786-496 Vanaf donderdag 25 april tot en met zaterdag 25 mei presenteert Veründen Juwelier aan de Grote Markt in Venray sieraden van Ed Spoor, Gert de Bruin en Dop Koot. Verlinden Juwelier Venray uil met deze presentatie onder de titel 'Tus sen juwelier en galerie' Venray en omgeving laten genieten van de zeer bijzondere sieraden van.de Ne derlandse topontwerpers. Hun ont werpen zyn kunstzinnig, hebben een krachtige persoonlyke uitstra ling en zijn in Nederland alleen te koop by juweliers die oog hebben voor het verrassende en eigenzinni ge. Juweliers dus, die in hun kollek- tie ruimte willen geven aan ontwerpen die ook in de galaries te vinden zyn. De Venrayse beeld houwster Liesbeth Rutten on derstreept met het tentoonstellen van een aantal bronzen beelden het byzondere karakter van de pre sentatie. De bronzen beelden van Liesbeth Rutten scheppen het artistieke ka der waarin de sieraden van Koot Spoor en De Bruin nog meer tot hun recht kunnen komen. Het zijn bronzen figuren die in subtiele houdingen emotionele impressies uitdrukken. In de niet-figuratieve beelden geeft Liesbeth Rutten vorm aan de 'verwering van het leven', in het materiaal letterlyk terug te vin den. De kleine bronzen presse- papiers hebben, waar het om de dubbelfiguren gaat een erotische inslag en by de enkelvoudige figu ren is 'inkeer' het uitgangspunt van de vorm. Liesbeth Peters-Rutten heeft de laatste jaren landely ke be kendheid gekregen als keramiste en beeldhouwster. Zy had wisselen de tentoonstellingen door het hele land. Zy maakte monumentaal werk in opdracht van o.a. Hostelle- rie de Hamert, Arcen; Rank Xerox, Amstelveen en Frans Maas, Venlo. Verlinden Juwelier zal in de toe komst de unieke sieraden van De Bruin, Koot en Spoor in de regio Venray exclusief aan zijn klanten kunnen aanbieden. Wegens ernstige familie omstandigheden zyn de voorstel lingen van 23 en 24 april van Her man Finkers uitgesteld. Herman was op dinsdagavond reeds in het theater, toe hy verzocht werd on middellyk naar huis te komen. Binnen een uur zyn toen nog 350 mensen gebeld om thuis te blyven, de anderen waren niet meer te be reiken en kwamen tevergeefs aan het theater. De voorstelling van 23 april is nu vastgesteld op maandag 13 mei. De voorstelling van 24 april is vastgesteld op zondag 12 mei. Onderling ruilen kan niet zon dermeer, daarvoor moet men naar de kassa. Als men verhinderd is, kan men de kaarten inleveren en die worden dan weer doorverkocht. Het is dit seizoen reeds de tweede maal, dat twee achter elkaar uitver kochte voorstellingen verplaatst moesten worden. Zoiets kan na tuurlijk altyd gebeuren, maar voor de schouwburg zelf is zoiets onver wachts een ramp. Het is ondanks computer-uitdraaien moeilyk de mensen te bereiken, zeker zoals nu op zo'n ko$q( termy n. Ibch nam het publiek het spor tief op en ziet het vol verwachting uit naar de. .voorstellingen van 12 en 13 mei. Donderdag 25 april zendt Om roep Limburg van 18.00-18.30 uur drie werken uit van 't Venray's Mannenkoor, die werden opgeno men op het jl. gehouden Zuidneder lands Mannenkorenfestival te Meyel. Op dit zangerstreffen werd 't Venrayse koor, oJ.v. dirigent Pierre Gerits uit Hoensbroek, uitgeroepen tot beste koor van het festival. De werken die men kan beluiste ren zijn: Le Vent, 0 Quam Suavis Est en Veni Creator Spiritus. Gevonden voorwerpen van 16 t/m 22 april Wit/bruine jachthond; zwart he renjack maat M; zwart colbertjasje; zes sleutels aan ring; sleutels van diverse kleuren; twee huissleutels aan hanger tennisracket; vijf-tal sleutels aan label met daaraan let ter; beige etui met 3 sleutels en twee strips; plastic draagtas met toi letartikelen; stopwatch. Voor inlichtingen kunt u zich tij dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tst 224. Jurkjes met strakke belijningen worden op de knie gedragen. Grote knopen en sierlijke halslijn. Jurkje Venray - Helmond - Boxmeer - Oss - Roosendaal Schoolstraat 34, Venray Toneelvereniging Comedia Leu nen brengt op zondag 28 april het eerder uitgestelde toneelstuk 'Er valt een traan op de tompoes' van de bekende Nederlandse schryfster Annie M.G. Schmidt op de planken in de schouwburg te Venray. Dit wordt dan tevens de laatste uitvoe ring van dit prachtige toneelstuk dat eerder al met sukses werd opge voerd in Leunen. Het zien van 'Er valt een traan op de tompoes' is voor veel mensen een verwarrende ervaring. Annie M.G. Schmidt laat ons een stukje le ven, een stukje van onszelf zien. En terwyl we daarom zitten te lachen, komen gevoelens van woede, ver ontwaardiging en verdriet in ons op. Over de onmacht van dat kleine gezinnetje op het toneel om over weg te kunnen met de gevolgen die een ongeneeslyke ziekte kan ver oorzaken. Of is het onze eigen onmacht? We kennen Annie M.G. Schmidt als iemand die zich vooral bezig houdt met gewone dingen die gewo ne mensen in het gewone dagelijk se leven meemaken. Ook in dit stuk zult u veel herkenbare momenten zien die in uw eigen omgeving plaats vinden. Kaarten die voor de uitvoering van 10 maart zyn gekocht zyn nog geldig. Tbt ziens op zondag 28 april in de schouwburg te Venray. Aan vang 20.15 uur. Na een reis langs gesloten tankstations kwamen wy in Den Haag aan waar de spanning te sny- den was! Voor Venray waren er drie paren in de 4e klasse Ballroom Amateurs. De muziek en stemming was zeer goed. Vivienne Drabbels en Michel Martens bereikten de kwartfinale en haalden een mooie 20e plaats. Karin Hulleman en Loek Lucas- sen kwamen een puntje tekort voor de kwartfinale maar toch een mooie 21e plaats. Liane Woelm en Tom v.d. Heiden hadden 2 puntjes tekort en haalden een 23e plaats. Al b(j al toch een goed resultaat en beloning voor hun harde trai ning in het afgelopen seizoen. Met een heerlyk etentje in Schevenin- gen werd het seizoen afgesloten en voldaan naar huis. om te gaan trai nen voor het seizoen 1991/1992. Op zondag 28 april van 12.00 tot 17.00 uur organiseren wij, Scouting De Peelspeurders een grote rom melmarkt. Deze zal plaatsvinden in en by het Scoutinggebouw 'Het Peppelshuus', Oostsingel 41. Ouders en verzorgers van onze le den willen wij eraan herinneren dat ze hun rommel aan ons be schikbaar kunnen stellen, zodat wij van de opbrengst diverse scouting- aktiviteiten kunnen realiseren. Wil de leiding er aan denken op deze rommelmarkt aanwezig te zyn om een en ander goed te laten verlopen. Zaterdag 18 mei organiseren gid sen en verkenners een kennisma kingsdag op het Schouwburgplein van 10.00 tot 16.00 uur. Zij zullen dan laten zien wat zij zoal tydens een scoutingjaar aan aktiviteiten ondernemen, zoals 't pionieren van een schommel of een keuken, het koken op houtvuur. Iedereen kan dan deze aktiviteiten bekyken en zelfs hieraan meedoen. Leiding kan Scouting gebruiken. Dus als je interesse hebt in een nut tige en gezellige vryetydsbesteding. neem dan kontakt op met ons se- kretariaat: M. Janssen, tel. 85301. De Wette ling Donderdag: Manual Rooyse VK Visdag: Rank Xerox Jumpers Venrode-Rooy Dames Venray 1-Concordia 1 Hento 2-Bascule 2 Bonte Koe-Huukske 2 Zaterdag: Venray 3-Rooy"84 Jumpers Zondag: Badminton Manual Sportief Maandag: Gemeente Rooyse VK Dinsdag: Rooyse VK Badmintonclub Woensdag: Gemeente Badmintonclub De Schuivers 17.30-21.00 20.00-23.30 16.30-17.30 17.30-19.30 19.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 09.00-19.00 19.00-20.00 20.00-21.00 16.30-17.30 17.30-20.30 17.30-21.00 21.00-23.30 16.30-17.30 17.30-22.30 19.30-21.30 Op 21 april jl. heeft de drumband van Fin fare Vriendenkring uit Overloon in Noordwykerhout deel genomen aan het Landskampioen schap in de ere-afdeling sektie Ab. De konkurrentie daar was zwaar, maar toch heeft de drumband van Fhnfare Vriendenkring een goede prestatie geleverd. Met veel animo en inzet hebben de leden van deze drumband onder leiding van in- strukteur A. v. Opbergen zich naar deze prestatie teogewerkt Drumband Fanfare Vrienden kring wist met 326 punten en lof der jury, beslag te leggen op een eervolle 3e plaats. 's Avonds om 2230 uur werd de drumband door de overige leden van Vriendenkring thuis in Over loon ontvangen. Hotel Wilhelmina was de plaats waar dit sukses tot in de kleine uurtjes gevierd werd. Tasjesrover bekende nog meer zaken De vorige week maandag door de politie aangehouden 24-jarige da der van een tasjesroof op een Oirlo se dame, heeft tydens het verhoor aan de politie opgebiecht zich aan meerdere tasjesroven te hebben schuldig gemaakt. Dit was o.a. op de Kempweg, in de Passage, op het Christoffelkruid en op de Stations weg Ook heeft hy zich aan meerde re winkeldiefstallen schuldig gemaakt, o.a. diefstal van 'cowboy laarzen'. De verhoren gaan nog voort. De man zal een dezer dagen worden voorgeleid aan de officier van justitie. Poging tot inbraak fotozaak Er waren duidelijk sporen aanwe zig dat getracht was in te breken in een aan het Henseniusplein gele gen fotozaak. Een ruit was al ge sneuveld en de mogelykheid is niet uitgesloten dat de dader in z(jn werk is gestoord. Graffiti Weer werden er met verf graffiti tekeningen aangebracht op de py- lers van het viadukt van de Oirlose- weg Toen de politie na een melding ter plekke arriveerde, renden twee 'verf-spuiters' weg De politie kon hen niet meer in de kraag grijpen. Granaat zat vast in ploegschaar Tydens het ploegen van een per- ceel aan de Veulenseweg kreeg de ploeger, een inwoner van Yssel- steyn, de schrik van zyn leven toen hy zag dat een oorlogsprojektiel vast kwam te zitten in de ploeg schaar. H(j staakte het ploegen en riep de hulp in van de politie. Die stelde vast dat het ging om een 25-ponder rookgranaaL Het ging hier om een lege granaat en nadat de politieman het projektiel had losgewrikt kon de boer 'voort- ploegen'. ZONDAGSDIENST HITSARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schreven en J. Wittgen: 27/28 en 30 apr.: Dr. DINGEMANS Cunerahof 15, tel. 89217 Weekenddienst voor de patiënten van P. Oorver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer. A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: 27/28 en 30 apr.: P. OORVER Kennedyplein 8, tel. 81393 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keyzer van van dr. Van Dongen: DR KE1JZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 1800 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrijdagavond 1800 uur tot vol gende week vrjjdag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 1800 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 1800 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluilye) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSEI3TEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: 27/28 apr.: G van GEMERT, tel. 80700 30 april: H. JANSSEN jr., tel. 82557 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van WindenAV.H.M. de Vocht/R.G Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak E. RUYMBEEK Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak G. GELLING Julianasingel 24, tel. 10956 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR. Van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door MEVR Van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 04788-1327 GROENE KRUIS NOORD-LIMBURG W y kverpleging: dag en nacht bereikbaar onder tel.nr. 077-521160 Spreekuur en uitleen: in de verschillende wy gebouwen; zie in de telefoongids onder uw woon plaats Klantenserviceburo: tydens kantooruren (830-17.00 uur) bereikbaar onder tel.nr. 077-521160. In spoedgevallen kan de wykverpleeg- kundige worden opgeroepen. Verder kan men hier terecht voor: algemene informatie, het maken van afspraken met diëtisten en de aanmelding voor diverse kursussen. Kraam centrum: dag en nacht bereikbaar onder tel.nr. 077-548553; voor aanvragen kraamhulp bereikbaar op maandag tot en met,vrydag van 9.00-11.00 uur, onder tel.nr. 077-548553 Centrale ledenadministratie: op maandag tot en met vrydag tussen 9.00 en 12.00 uur: tel.nr. 077-873939 ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar van maandag t/m vrydag de gehele dag tot 22.00 uur en in het weekend van 9.00-11.00 uur en van 19.00-20.00 uur GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, tel. 04780-26262 Spreekuur: dagelyks van 9 tot 10 uur ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunse weg 2a, tel. 10032 Openingstyden: ma t/m do 830-12.45 uur en 13.15-17.00 uur; vr 9.00-1230 uur en 13.00-1630 uur BUREAU VOOR RECHTSHULP De Clockert, Bergweg 4 Spreekuur alleen na telefonische af spraak tydens kantooruren 85968 of 04950-30345 gratis spreekuur ADVOCATENKANTOREN VENRAY Iedere dinsdag en donderdag van 5 tot 6 uur. Handicaps... Vragen hierover? bel: Informatie Voorziening Gehandicapten-Limburg tel. 045- 239600 (op werkdagen van 9.0O- 12.00 uur en van 14.00-17.00 uur) KRAAM CENTRUM NOORD-LIMBURG Tel. 077-548553

Peel en Maas | 1991 | | pagina 3