OOK Plantenverkoop D'n Hof PEEL EN MAAS Grote Kerk Deken CJ.R. Buschman, Eindstraat 6, tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M., Patersstraat 29, tel. 82385 b.g.g. 85855; kapl. L. Houben, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Zaterdag: U. Petrus Canislus. 9.00 Lsm. W. Broers, echtgen. en overl. kinderen; ouders Schols- Leers en overl. fam.; Harrie Messe- maeckers. 19.00 ZONDAGSDIENST; Wordt verzorgd door Het Jonge Garde Koor uit Oirlo. Fien Arts- Syben (koll.); Jo Coenen-Verheugen (koll.); Leo Halmans (Pers. Woning- ver.); Hein Aben (koll.); ouders Van Soest-Backus en zoon Jan; Willem Wetterhahn (koll.); Johan Janssen en zoon Harry; Agnes Baeten (koll.); Johan Jonkers (koll.); Nelia Vermeulen-van Ooi (koll.). Zondag: 5e Zondag van Pasen. 8.00 Lsm. voor de parochie. 9.30 Lat Hgm. Jo Custers-, Mia Janssen- Deters (koll.); Nel van Dyck-Dercks (koll.); Jacobus Riepe (koll.); Hay Gerrats (koll.); Jo de Beer (koll.); Ja cobus van Dyck (koll.); Jac Backus; Tbos Zwetsloot-Buschman en overl. ouders. 11.00 Onder deze H. Mis zullen 15 kinderen van de basis school De Kruutwis hun Eerste H. Communie ontvangen. Zy zullen om 10.40 uur door de drumband Petrus Banden afgehaald worden vanaf het Raadhuis. Tbt int van de Eerste Communicantjes en hun ouders. Maandag: H. Catharina van Sie na- 9.00 Lsm. oude stichtingen. Dinsdag: H. Pius V. 9.00 Lsm. Antoon Feyen, echtgenote en Heer- zoon (S). 19.00 Lsm. Hay Gerarts (buurt). Woensdag: H. Jozef de arbeider. Vandaag begint de maand mei toe gewijd aan de H. Haagd Maria. In de meimaand zal iedere dag, behalve op zondag, om 8.40 uur de rozen krans voorgebeden worden tot in tentie van een bepaalde wyk in onze parochie, en wy vragen u te vens om eens de Mariakapel in de meimaand te bezoeken. 8.40 Rozen kransgebed; tot int van alle bewo ners van het centrum, waarna Eucharistieviering; C. de Wit- Neilen; jrd. Bertus Meesters en overl. tam. Donderdag: H. Athanasius. 8.40 Rozenkransgebed; tot int van de Oraiy'ebuurt waarna Eucharistie viering; Jac Backus. 19.00 Lsm. overl. ouders Jans Beken-van Kes- sel, zoon Arnold en kleindochter Jacqueline; overl. ouders Van Osch- Hebben; Ben van Daal. Vrijdag: H.H. Filippus en Jaco bus, apostelen; le Vrijdag van de maand. 8.40 Rozenkransgebed; tot int van de bewoners van de Molen- klef, 'waarna Eucharistieviering; te.v. het H. Hart van Jezus voor de wereldvrede. 9.30 wordt de H. Com munie naar de zieken gebracht 14.00 PI. Huw.mis bruidspaar Ro bert de la Roy en Wilma van Hese, Cellostraat 37. Akolieten: Zo: 9.30 Bart Derkx en Wilco Jansen. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Bart Thomassen en Jules Vul- lings. Lektor: G. de Groot Zo: 1030 Björn Kleeven en Ties Koopmans. Kapel St. Servatius Zaterdag: 1830 Liturgieviering met volkszang Voorganger: G. van Loenen. Lektrice: Zr. Hélène. Zondag: 930 Liturgieviering met koor. Voorganger: G. van Loenen. Lektrice: H. Brouwer. Int: Mathieu van Houdt; overl. fam. Van Houdt- Straatman; Huub vxl. Bekerom. Maandag: Geen viering Dinsdag: Geen viering Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Donderdag: 16.45 Groepsmedita- tie in hét Stiltecentrum. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Mathilde Was- scher en te.v. H. Geest 17.00 Gele genheid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIERING. Fam. V.d. Laart; Everdina Relouw-v. Maris (koll.); Hendrfka Kleuskens-Achten; Ben Alders. Zondag: 9.00 Voor Antoon en Nel Luypers-Philipsen. 11.15 Johannes en Helena van Helden; Antoinette Botden-Jeurissen; jrg Jan Brekel- mans; Richard Jenniskens. 18.00 Overl. fam. Philipsen. Maandag: 8.00 Overl. fam. (B). 19.00 Tbon van Ooi. Dinsdag: 3e Dinsdag van de An- toniusnoveen. 8.00 Fam. Arts- Jan ssen. 19.00 Avondmis met voor beden voor eigen en aanbevolen in tenties: uit dankbaarheid by een veijaardag; leden van de KW; Tbon Jeuken; jrg Harrie Croo\jmans en overl. fam. Woensdag: 8.00 Antoon en Nel Luypers-Philipsen. 19.00 Wilhelmi- nia v.d. Munckhof-Sangers. Donderdag: 8.00 T.e.v. St Antoni- us. 19.00 Overl. echtp. Vercoulen- Ke(Jsers; overl. fam. Aben-v.d. Mond; Martha Thielen-Stevens. Vrijdag: 8.00 Fhm. Peters-Arts. 13.30 Tbt int bruidspaar Frank Schaeffers en Petra Houwen. 19.00 Gezinsmis; overl. ouders Raemakers-Pouwels; overl. fam. Oudenhoven-Jenniskens. Misdienaars en akolieten: Za: 1830 René Jansbeken. Zo: 9.00 Leo Pöuwels; 11.15 Pascal en Emiel Kusters; 18.00 Johan Pöuwels. Ma en wo: Frank. Di en vr: Saskia. Parochie Brukske Zaterdag: 15.30 Eerste Vormsel viering. 17.15 Tweede Vormselvie ring; beiden tot intentie van de vormelingen. Zondag: 10.00 Hoogmis. Voor Francisca Verhelst-van Mil. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: 18.00-1830 Gelegen heid om te biechten. 19.00 Voora vondmis voor de 5e zondag van Pasen. Zang door het jongerenkoor Chrisko. Kinderwoorddienst. Ber Beerkens; Mariet en Martha Goumans-Jansse; Maria Emans- Vullings (koll.); Lei Versteegen; Sjef Voermans (koll.); uit dankbaarheid (M); Marie Pelzer overl. ouders Pelzer-Hesen en kinderen. Zondag: 5e Zondag van Pasen. 8.00 (niet 830) Voor het geestelijk en tydelyk welzyn van de parochie. 9.30 (niet 10.00) Eerste H. Commu nie van de kinderen van De Kemp. Misint: Toon Albers. 1130 Voor de zieken van de parochie. Maandag: Gedachtenis van de H. Catharina van Siena, kerklera res. 8.00 Tbt zekere intentie. 19.00 Greet den Holder (buurt). Dinsdag: Gedachtenis van de H. Pi us V, paus. 8.00 Sjef Giesberts. 19.00 Piet Vermeltfoort en overl. fam. Woensdag: Gedachtenis vcan de H. Jozef, arbeider. 8.00 Voor allen die elke dag hun arbeid verrichten en voor hen die werkeloos zyn. 19.00 Stien Wynhoven-Philipsen; Thei Lensen. Donderdag: Gedachtenis van de H. Athanasius, kerkleraar. 8.00 Voor priester- en diakenroepingen en roepingen tot het religieuze le ven. 19.00 Jac Backus. H. Uur. Uit stelling van het Allerheiligste. Vrijdag: Feest van de H.H. Filip pus en Jakobus, apostelen, le Vrydag van de maand. 8.00 Als eerherstel aan het Goddelyk Hart 1830 Kruiswegoefening. 19.00 Overl. ouders Thielen-Hendriks en overl. fam.; Cor van Kempen en overl. fam. Mededeling: De opbrengst van onze jaarlykse deurkollekte voor het seminarie Rolduc bedroeg ƒ741,20 waarvoor namens het semi narie gaarne dank. Akolieten en misdienaars: Zo: 8.30 V.d. Oever; 10.00 Pascal en Ur- bain v. Weert, Robert Versteegen. 11.30 H. Fyneman of J. Dommeck. Di: 19.00 Emiel Ubaghs. Do: 19.00 José Plasencia. Vr: 19.00 Alberto Alvarez. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Bair van Dijk; Piet Direks; jrd. Bert Daniels en overl. fam.; Giel Vennekens en echtgen.. Zondag: 830 Voor 'n ernstig zie ke. 10.00 Anna Poels-Janssen; te.v. Maria; uit dankbaarheid voor 'n verkregen gunst; jrd. Tbon Janssen; Maria Kessels-v.d. Broek en overl. fam.; overl. ouders Volleberg-Litjes (fam. Volleberg); Sef v.d. Brandt; Giel Vennekens en echtgen. (Gem. koor met volkszang). Maandag: 9.00 Ans v.d. Sanden- Basten; Johan Camps. Dinsdag: 9.00 Tbt zekere intentie. Woensdag: 9.00 Tot byz. int. te.v. Maria en Jozef. 19.00 Plecht Lof met Rozenkrans (Gem. koor). Donderdag: 9.00 Voor het welsla gen van een examen. 1430 Voor de bewoners van Schuttersveld. 20.00 Tbt int van de LVB kring Venray. Vrijdag: le Vrijdag van de maand. 9.00 Wiel v.d. Plasch. Misdienaars: Za: 19.00 Jom Ron gen, Mark Camps, Rob Jeucken, Jip Swinkels. Zo: 830 Michiel Janssen, Sander Janssen, Bart Rouwette, Roel Kessels; 10.00 Yvonne van Ar- sen, Bianca Camps,Gwenda Nielen, Lizette Janssen. Wo: 19.00 Monique Janssen, Ursula Comelissen, Kar lijn Jacobs. Parochie Oirlo Zaterdag: 14.00 PI. H. Mis (Heren- koor) bgv 25-jarig huw.feest echtp. Willemssen-Versleyen. 19.00 Gez. H. Mis Antoon Maessen; overl. ouders Zanders-Key sers; Maria Smits-Jeurissen; Lambert Joosten en Gertruda Hoeymakers; Til Lindere-Versteegen (Ouderver. St Machutus); Mathias Duif, Thea ten Haaf-Rongen; uit dankbaarheid; Jo hannes binders en Theodora van D(jck. Zondag: 5e Zondag van Pasen. 11.00 Hoogmis. Overl. ouders Gommans-van Rhee; st Gerard Pe ters en Petronella Arts; Lambert vd. Sterren; Jan van Asten. Woensdag: 9.00 H. Mis Carolien Philipsen; Maria Cox-Wolters; te.v. H. Gerardus (S). Vrijdag: le Vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering H. Hart van Jesus. 9.00 H. Mis te.v. H.Hart en voor priesterroepingen; st Baten-Jeurissen. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Huub van Rhee; Wilhelmina Arts-Stevens; Nella Classens-Janssen: Sir Kunen; Maria Brouwers-Huisman; jrd. Eng Emonts en Maria Geurts. voor uw KETTING A FORMULIEREN W drukkerij van den munckhof bv grotestraat 68 venray tel. 04780-82727 Zondag: 10.00 Petronella Strybos-Duyckers; jrd. Martinus Dinghs en Jacoba v.d. Beuken; Ma rie en Sjang van Kuyck en overl ouders Van Kuyek-Verrydt Misdienaars: Za. Marianne en Anke. Zo: Marian en Suzanne. Parochie Leunen 5e Zondag van Pasen. 'Zondag voor de Oosterse Kerken'. Achter in de kerk staan de offerkisten klaar voor uw financiële bydrag aan de landelijke kollekte voor de Oosterse Kerken. Zaterdag: 19.00 Lsm. Uit dank baarheid (H); dankbaarheid en voor overl. vrienden (L); Corrie van Berlo-Thyssen, Elly van Berlo en Elly Loonen; Gerrit janssen en overl. ouders; weekd. Catharina Jacobs-van Cruchten (5); Mien Verhoeven-Holtackers (4); gest jrd. Grad Bomm. Zondag: 10.00 Hgm. Harrie ver steegen; weekd. Grad Koonings (3); gest. jrd. overl. fam. Croymans- Peeters; Helm Claessen. 11.15 Lsm. voor het welzyn van onze parochie. 14.30 Doopviering Anette Reintjes. Maandag: H. Catharina van Sie na, maagd en kerklerares. 19.00 Mnd. Hendriks Philipsen en Catha rina Philipsen-Spreeuwenberg; gest. jrd. Johanna Likens. Dinsdag: 19.00 Lsm. Grad Koo nings (vw Ouderenver.). Woensdag: 19.00 Lsm. Mathieu Vervuur en zoon Sjaak; Piet Tim mermans en dochter José; gest jrd. martinus Claessens, echtgen. en zo nen Gerard en Tteng Donderdag: H. Athanasius, bis schop en kerkleraar. 19.00 Lsm. Frans van Bavel en overl. fam.; Teng en Anna Verheyen. Vrydag: H.H. Filippus en Jako bus, apostelen, le Vrydag van de maand. Vanaf 8.45 uur ziekencom munie aan huis. 19.00 Lsm. te.v. H. Hart (vw offerblok); Grada Heldens- Direks; Frans Verkoeyen en overl. fam. Verkoeljen-Janssen; Leo Loe nen en overl. fam. Akolieten: Za-. 19.00 Maaike Leys- sen en Wendy Thoone. Zo: 10.00 Eef Leyssen, Daan Loenen en Frank Litjens; 11.15 Erik Litjens en Jos Direks. Misdienaars: ma t/m vr: 19.00 Anke van Osch en Martine Josten. Lektoren: Za: 19.00 Gonny Weijs. Zo: 11.15 Jan Reintjes. Rektoraat Heide Zaterdag: 1930 Avondmis voor Johanna Camps; Sef Geurts (koll.); Gertruda Peeters-Rongen (neven en nichten). Tydens de H. Mis zal het H. Vormsel door mgr. Gysen, Bis schop van Roermond, worden toe gediend aan de kinderen van groep 7 en 8 van basisschool 'Dè Hei'. Zondag: 5e Zondag van Pasen. 10.00 Hoogmis voor Stefanie Coppus-de Groot (koll.); Johanna Maas-Janssen (bejaarden); en uit dankbaarheid. Akoliet: Richard Janssen. Misdienaars v.d. week: Ralph en Rudy. Woensdag: Gedachtenis van de H. Jozef, arbeider. 8.00 H. Mis voor overl. fam. Jansen-Janssen. Vrijdag: le Vrijdag van de maand. H.H. Pliilippus en Jaco bus, apostelen. 8.00 Geen H. Mis. 19.00 PI. H. Mis b.g.v. 25-jarig huw. Joost en Mariet Janssen-Nelissen. Rektoraat Veulen 5e Zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 Hgm. Jac Ewals en M. Ewals-Holtackers; Grad Clas sens, Dien Burgers-Driessen, Anna Timmermans-Roosen Zondag: 11.00 Hoogmis voor Har ry Kuste rs. Maandag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 8.00 H. Mis 3e van de 9 dinsdagen te.v. St. Antonius; Woensdag: 8.00 H. Mis voor over ledenen. Donderdag: 8.00 H. Mis. Vrijdag: le Vrijdag van de maand. 8.00 H. Mis te.v. H. Hart ti.v. de offeraars. Akolieten: Za: Peter Knapen en Jan Pieter Litjens. Misdienaars: Paul Likens en Re né Reintjes. Huwelljksafk.: Twan Jacobs en Tbnny Wemeke. Parochie Ysselsteyn 5e Zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 (Samenzang) Jrd. ouders Nyssen-Billekens; ouders Vollenberg-Aerts; J. Hendrix en overl. fam. Hendrix-v.d. Weljer; H. Stiphout en echtgen. Zondag: 9.30 Overl. fam. Stiphout-Michels; b.g.v. 45-jarig huwjub. 11.15 Overl. ouders Romme-v.d. Corput. Maandag: 19.00 Grad Fleurkens. Dinsdag: 14.00 T.i.v. zilveren bruidsp. Janssen-Keijsers. Woensdag: 19.00 Sef van Vegchel, echtgen. en zoon (fam. Pouwels- Muysers); overl. fam. Van Vegchel- Vferheyen. Zondagmorgen 8 april 1929 te Venray in het St. Anthonius tronaat de feestelijke open plaats van de tentoonstel]; Kunst kunstnijverheid en vlyt. De twee benedenzalen wa tot in alle hoeken gevuld met de ryke inzendingen. Op de stoep v het patronaat werden eerst de a sen die met de organisatie en verdere gebeuren te maken had< voor later vereeuwigd. Ven rays farekorps zorgde hier voor feestelykh openingsnoot en moi ook mee op de foto. Voor veel rayse mensen zal het niet moe zijn, op deze toch wel duidelijk to, diverse namen te achterin De zes dames op de aehtergn met de mooie witte puntmufi hadden tot taak er voor te zorg dat de inwendige mens niet vei ten werd, en de verzorging hien gebeurde vanuit de tydelyk op zette lunchroom waar zus A met enkele dames de scep zwaaide. Archieffoto J. v.d. Puti Vrydag: 11.00 T.i.v. robynen bruidsp. Philipsen-Nijssen. 19.00 Geen dienst Misdienaars: Za: 19.00 Sj. Slan gen en C. Smits. Zo: 9.30 E. Jennis kens en D. Wijnands; 11.15 B. Slangen en Maij. Potten. Ma: N. en K. Jaspers. Di: 14.00 D. v.d. Burgt en A. Philipsen. Wb: M. Arts en T. van Asten. Vr: 11.00 I. Potten en B. Pöuwels. Spreuk van de week: "Ieder een leeft dank zij anderen" (BZN) Doopschema: (mei) Op de zonda gen 12 en 26 kan in onze kerk het H. Doopsel worden toegediend. Maak tydig een afspraak. Parochie Merselo Zaterdag: 18.00 (niet 19.00) Dankmis 60-jarig huw. A. Tyssen- Thyssen; overl. fam. Michels-v. Rys- wyck. Misd.: Kim Thielens en Anke Broeren. Zondag: 10.00 Jgt. Maria Arts- Emonts. Misd.: Ingrid Wismans en Linda Poels. 11.30 Piet v. Ryswyck. Misd.: Roel Creemers en Paul Arts. Maandag: 8.30 Maria Poels- Bouten. Dinsdag: 8.30 Jac Poels; Mart. Arts; jgt. Mart Poels en Johanna Wismans; overl. fam. Thissen. Woensdag: 18.40 Rozenhoeclje. 19.00 Hans Arts; tot dankzegging. Misd.: Yvonnen Tijssen en Monique Goumans. Donderdag: 8.30 Anna v. Hoof-v. Stiphout (buren). Vrijdag: le Vrijdag van de maand. 8.30 T.e.v. H. hart. 14.00 Dankmis zilv. bruiloft Ben v.d. Heu vel en Annie Janssen. Kerk poetsen: Mevr. Eyssen-v. Dyck en mevr. Michels-Klaassen. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: H. Petrus Canisius, priester en kerkleraar. 19.00 Harry Bouten. Zondag: 5e Zondag van Pasen. 10.00 Jgt. Jan Peeters. Maandag: H. Catherina van Sie na. 8.30 Byz. Int. (MJ). Dinsdag: Koninginnedag. 8.30 Fam. Bloemen. Woensdag: H. Jozef, de arbeider. 8.30 T.e.v. Maria (meimaand). Donderdag: H. Athanssius, bis schop en kerkleraar. 8.30 Geen H. Mis. 13.00 Huwelijk Thomassen-v. Eerd. Vrijdag: le Vrijdag van de maand; H.H. Philippus en Jaco bus, apostelen. 8.30 Schoolmis. te.v. H. Hart Misdienaars: Za: Olga en Peter. Zo: Patricia en Mariska. Lektoren: Za: Josien Claessens. Zo: Jan Classens. Uit de 2e lezing: Dit is Gods ge bod, van harte geloven in Zijn Zoon Jezus Christus en elkaar liefhebben zoals Hy ons bevolen heeft. (1 Joh.3.23) Rektoraat Smakt Zaterdag: 10.30 PI. H. Mis. Dan zal mgr. drs. Bluyssen twee medebroe ders van onze Carmelorde tot dia ken wyden, Ruud Willemsen en Frans Vervooren. 19.00 Avondmis voor Mia Bouten-Gijsberts; fam. Raven-Senden; vader en moeder Mulder en tz.i. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Piet Ermers en uit dankbaar heid. 10.00 Hoogmis voor fam. V.d. Munchof; Ria v.d. Oord-Berge; Ar- noldus Reyders; rector Creemers en rector Heynen en tz.i. 12.00 H. Mis voor bedevaart uit Amsterdam. Woensdag: 9.30 H. Mis te.v. de H. Jozef; Resy van Thiel; overl. fam. Hettema-Tërvooren en tz.i. Vrijdag: le Vrydag van de maand. 9.30 H. Mis t.e.v. H. Hart. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 28 april zal in het IM- BO. Leunseweg 2a te Venray, ds. H.J.C. van Es en Pfarrer K. Walther van de partnergemeente Klaffen- baeh (voormalig DDR) voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 9.30 uur. Tydens de dienst is er kinderop vang en wordt er kinderneven- dienst gehouden. Na afloop van de dienst is er kof fiedrinken. samen met de Duitse gasten uit Klaffenbach. Jehovah Getuigen Hierbij nodigen wy u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema 'Kom, u die dorst heeft naar waarheid' in de Konink- rijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. Oecumenische Basisgroep Heel de Kerk, heel de wereld A.s. zondag 28 april is er een Eu charistieviering van de oecumeni sche basisgroep "Heel de kerk, heel de wereld". Thema van deze viering is "Hooglied". Voorganger is pastor F. Meijer. Plaats: Kapel bejaarden centrum Het Schuttersveld, Berg weg Venray. Aanvang: 11.15 uur. Voor de kinderen is er een kinder- nevendienst U bent van harte welkom. Diefstal bromfiets Een 52-jarige inwoner deed aan gifte, van diefstal van zijn bromfiets, die hij voor een flat aan de Zuidsin gel had gestald. De waarde van de bromfiets bedraagt ƒ1.900,-. Vallende lading Dinsdagmiddag kwamen er bij de politie verschillende meldingen binnnen van automobilisten die een byna-aanrijding hadden gehad op de Wanssumseweg en de Deur- neseweg doordat staven betonijzer op het wegdek lagen. Töen de politie een onderzoek in- steld bleken de meldingen juist te zyn maar was de bestuurder van een vrachtauto, een 32-jarig inwo ner van Koningslust, reeds bezig die staven op te ruimen. In totaal waren er 40 staven betonyzer van de vrachtauto gevallen. Hij kreeg proces-verbaal omdat hy de lading niet deugdelijk had bevestigd. Baldadigheid De politie nam van personeel van de Spoorwegen een 27-jarige inwo ner over, die baldadigheid in de per sonentrein had gepleegd. Hy werd naar het politiebureau overge bracht, alwaar hy eerst ontkende dat hij die baldadigheid zou hebben gepleegd. Later bekende hij alsnog. Hem werd proces-verbaal aange zegd waarna hij huiswaarts werd gezonden. Bestuurder deed alsnog aangifte Een bestuurder van een perso nenauto uit Oostrum deed dinsdag aangifte van vernieling aan zijn personenauto, die aan de Mgr. Hanssenstraat stond geparkeerd. Uit de schade viel op te maken dat dit door een ander motorvoertuig moet zijn veroorzaakt. Die veroorza ker heeft vergeten zyn visitekaartje achter te laten. De beschadiging zou op 11 april jl. hebben plaatsge vonden. Graag getuigen Zondag 20 april is tussen 09.30 en 15.00 uur een aan de Kruiden laan geparkeerde personenauto van een 57-jarige inwoner aangereden. Hierdoor werd o.a. de buitenspiegel van de auto afgerukt. De veroorza ker reed door. De politie vraagt eventuele getuigen zich te melden. Bejaarde beroofd van haar handtas Een 71-jarige bejaarde werd in het centrum door twee knapen van on geveer 16 jaar beroofd van haar handtas. Daarin zat, naast haar per soonlijke bescheiden, ook een geld bedrag van ƒ400,- waarvoor zij kleding wilde gaan kopen. Er is van de daders een vaag signalement In verband met Koninginnedag moet het sport en verenigingsnieuws maandag om 14.00 uur ingeleverd zijn Poes vergiftigd Een zeer verontwaardigde dame deed by de politie aangifte dat haar poes strompelend was thuisgeko men. De Ijlings gealarmeerde die renarts stelde vast dat haar poes was vergiftigd. De dame had geluk, want de dierenarts heeft haar poes nog kunnen redden. Ze hoopt dat het de politie zal lukken de dader op te sporen. Inbraak in wijkgebouw Er werd aangifte gedaan van in braak in het wijkgebouw De Echo, voorheen in gebruik door de Pro testantse jeugdbeweging en door die organisatie weer gedeeltelijk verhuurd aan de jeugdclub van Ka- rel Knabbelaar. Na de melding dat er was ingebro ken en dat èr meubilair ontvreemd zou zyn, ging de poütie op onder zoek uit. Die ontdekte dat er in dat gebouw wijkbewoners aanwezig wa ren, die om onduidelijke redenen de politiemensen filmden. De tech nische recherche stelde vast dat het bovenlicht was geopend en dat er duidelijke voetafdrukken aanwezig waren. Wat er precies verdwenen is, kon niet worden vastgesteld. Er zal eerst een inventarisatie moeten worden opgemaakt Diefstal autoradio Een inwoonster van Biddinghui zen heeft in Venray ervaren dat ook hier een geparkeerde auto aan de Raadhuisstraat niet veilig staat. By terugkeer ontdekte zij dat het rech ter portier van haar auto was ver nield en dat haar autoradio ter waarde van ƒ750,- was ontvreemd. Portemonnee vermist Een 21-jarige inwoner van Blit- terswijck liep in de Grotestraat, al waar hy tot de ontdekking kwam dat hij zyn portemonnee kwijt was. In de portemonnee zaten naast een klein geldbedrag zijn openbaar ver voerkaart voor militairen èn zijn identiteitsbewijs. Als hij die kaar ten niet terug krijgt is dat voor hem een behoorlijke schadepost van ve le duizenden guldens, omdat hy zyn vervoer zelf moet gaan betalen. Of hy de portemonnee verloren is, of dat die 'gerold' is, is niet dui delijk. 0p zaterdag 27 en zondag 28 april heeft u weer de kans om een groot scala aan planten te kopen by de Botanische Tuin in Overloon. Zo heeft men uit eigen kweek een aan tal planten te koop zoals rododen drons. azalea's, zilverspar, bonte brem, gele es, kruipplanten, enz. Rotsplan ten, een specialiteit van D'n Hof zyn volop aanwezig en u krijgt er deskundig advies by. Nieuw dit jaar is de verkoop van planten door de hele tuin heen. Wy stekken of scheuren op uw aanwij zing de planten, die we van te voren gemarkeerd hebben, waar u zelf bijstaat Een experiment om u de kans te geven die plant te kopen die nog in zyn natuurlijke omgeving staat. Ook zyn er diverse soorten kuip- planten te koop. Alle bezoekers ontvangen gratis een zakje met pompoenenzaad. Eind september wordt dan gemeten wie de grootste pompoen gekweekt heeft. Alle kinderen van de lagere scholen uit de gemeente Vierlings beek krijgen ook zo'n zakje met zaad en dingen dus ook mee naar de prys voor de grootste pompoen. Iedereen is van harte welkom by de plantenverkoop op zaterdag 27 april van 10.00 tot 17.00 uur en zon dag 28 april van 11.00 tot 18.00 uur. Auto reed met een koplai Een politiepatrouille zag een naderen waarvan maar 1 kopij in gebruik was. Ze lieten die stoppen en toen bleek dat ook radiator van de auto lekte. Die met de koplamp kapot gegaan di een botsing met een overstekei ree op de Midden Peelweg. De bestuurder was doorgeredi Samen met de politie ging hy m de plaats van het ongeval Daar werd de dode ree in een slo gevonden. Het kadaver werd op voorgeschreven wyze afgevoerd! auto werd, omdat die op dat tijds niet kon worden gerepareerd, vei gesteld. Inbraak in slagerswini Door het openbreken van eenl venraam was toegang verkregen een aan De Bleek gelegen winkel. Ontvreemd werd het a wezige kleingeld in de kas. De het kantoor staande cassetted was beschadigd. Koeien op de weg Zodra het vee weer in de wei staat komen er in de nachteHj uren weer meldingen binnen dal vee op de weg loopt, met gevaarlf situaties voor de weggebruikers, In de nacht van donderdag vrijdag kwam er een melding bi nen dat er op de Wanssumses een 8-tal runderen op de weg liep en gevaar opleverden. De Venra] politiemannen hebben voor vangen van runderen schijnb een goede opleiding gehad. De ren werden, voordat er ongeluk) waren gebeurd, in een weide ged ven, in afwachting van de kt» van de eigenaar. Alkoholkontrole In de nacht van woensdag donderdag hield de politie een all holkontrole. Een 59-jarige inwon had zoveel gedronken dat hem ryverbod van 4 uur werd opgei terwijl hem tevens een transak van 250,- werd aangeboden. Diefstallen Een 13-jarige scholier deed ai gifte van diefstal van zijn boekenl met daarin sportspullen en scho boeken. De diefstal vond uit de hal van een school Heuvelstraat. Ten nadele van een inwoner wt uit de garderobe van een zaal a de St. Antoniusstraat een poi monnee met geld gestolen. Van een woning aan de gen straat werd het koperen hi nummer van de gevel geschroe Een schadepost van ƒ70,-. Een inwoner deed aangifte v diefstal uit zyn tuin van de woni aan de Kruidenlaan. Ontvreet werden drie te drogen hangen dekbedden, een kinderfietsje, wasmand en een zandbak. Vernieling van fietsei Van een 18-jarige knaap wenl het voor- en achterwiel van fiets, staande nabij de Steeg nield aangetroffen. In de St. Cal rinastraat waren verschillei fietsen van bezoekers in boomp gehangen. Een drietal fiëtsen ren hierdoor behoorlijk schadigd. Alarm ging af Omwonenden van de aan de kenlaan gelegen biologische scb werden woensdagavond gekonfP teerd met het alarm van de schc Ze belden de politie. Die stelde v dat er geen inbreker in de scbi was maar dat het alarm was al gaan door een defekt aan de vers mingsketel. Een monteur wist) defekt te verhelpen en de rust k« de weer terug in die buurt Logo's van auto's Van een aan de Burggraaf ge? keerde Mercedes van een inwd was de Mercedes-ster ontvreenk Van een aan de Mgr. Hl senstraat in Oostrum geparkea Alfa Romeo was het logo vreemd. De benadeelde was eenl woner van Oosruin

Peel en Maas | 1991 | | pagina 20