Landelijke Vastenaktie in Noord-Limburg Rooyse V.K. H.S.V. de Roerdomp Tennisclub Rodhe St. Christoffe Schaakclul Venray PEEL EN MAAS Donderdag 28 maart - Pagina pj Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Eindstraat 6„tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M.. Patersstraat 29. tel. 82385 b.gg. 85855; kapl. L. Houben, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Zaterdag in de Goede Week: Paaszaterdag. Vanaf 10.00 uur is er gelegenheid wijwater te halen by de deur van de sacristie en wel tot 12.00 uur. Biechtgelegenheid van 11.00 tot 12.00 en van 17.00 tot 18.00 uur. 19.00 GEZINSVIERING rond het licht van Pasen; overl. tam. Schreinenmakers; Jeu Jenniskens; ouders Arts-Comelissen; ouders Jenniskens-Janssen en Willie; Her man v.d. Laar en Jeu Jansen; Leo Halmans (pers.ver. Woningbouw); Jo Voenen-Verheugen (koll.); overl. ouders Truijen-Hendrix en zoon Jan; Peter Muysers. 21.00 Viering van het Paasmisterie: wyding van vuur, licht en doopwater, waarna Plechtige Eucharistieviering Wil lem Wetterhahn (koll.); Wiel de la Roy, Annie v.d. Akker en overl. fam. De la Roy-Collaris; Hein Aben (koll.); Beatrix Minten-Philipsen (koll.); ouders Laurensse-Maassen en zoon Sjaak; ouders Janssen-Wijnhoven; Marietje van Over\'eld en zoon An- toon; voor de levende en overl. le den van buurtvereniging Eendracht; Johan Jonkers (buurt); Jacob van Dijck (koll.); jrd. Harrie v.d. Ven. Zondag: Hoogfeest van Pasen; Verrijzenis van de Heer. 8.00 Lsm. overl. ouders Janssen-Huijbers; voor de parochie. 9.30 PI. Eucha ristieviering verzorgd door ons ge mengd koor. Gertruda Thyssen- Maters; Jacob Backus (koll.); overl. fam. Van Osch-Hebben; Huub Stoef (koll.); jrd. ouders Frans Swinkels- Marcellis (S); Tbos Zwetsloot- Buschman en overl. ouders; overl. ouders Loozen-Ackermans; uit dankbaarheid b.g.v. 84e verjaardag; Jo de Beer (koll Hay Gerrats (koll.). 11.00 H. Mis met volkszang; Gonny Voermans-Franssen; Jozef Ver- haegh; Tteng van Vegchel; Nelly Janssen-Muis; Janco Hoelen. Maandag: 2 e Paasdag. 9.30 Hoog mis Guus Huijsmans en fam.; Jacob van Dijck (koll.); Nelia Vermeulen- van Ooi (koll.); Jacob Backus (koll.). 11.00 H. Mis met volkszang; Mia Janssep-Deters (koll.); Jo de Beer (koll.). Dinsdag onder het oktaaf van Pasen: 9.00 Lsm. uit dankbaarheid; ouders Pouwels-v.d. Voort en overl. kinderen. 19.00 Lsm. Nelly de Bruyn-v.d. Voort; Hay Gerrats (buurt); fam. Peters. Woensdag onder het oktaaf van Pasen: 9.00 Lsm. oude stichtingen. Donderdag onder het oktaaf van Pasen: 9.00 Lsm. tot zekere in tentie. 19.00 Lsm. overl. ouders Van Osch-Hebben; Johan Janssen. Vrydag onder het oktaaf van Pa sen: le vrijdag van de maand. 9.00 Lsm. t.e.v. het H. Hart van Je zus voor de wereldvrede. Denkt u aan het vastenoffer. ach ter in de kerk staan de offer blokken. De kerk is ter bezichtiging open op dinsdag t/m zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur. Akolieten: Za: 21.00 Sef Muysers en Piet Vosbeek. Zo.- 9.30 Bart Derkx en Wilco Jansen. Ma: 9.30 Gerard Hoppenbrouwers en Louis Truien. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Jeroen Leijssen en Hans Wei- jers; 21.00 Tbm Fooien en Peter Harreijn. Zo8.00 Maikel en Mauri ce Brons; 9.30 Hong Bui en Miriam Laurensse; 11.00 Gertjan en Pieter Reynders. Lektor: Louis Truyen. Ma: 9.30 Björn Kleeven en Casper Vloet; 11.00 Ramon Klinckenberg en Arnoud Welschen. Lektor: A. Noyens. Kapel St Servatius Zaterdag: Paaszaterdag. 21.00 Paaswake. Voorgangers: J. Korff en G. van Loenen. Zondag: le Paasdag. 9.30 Litur gieviering met koor en volkszang. Voorganger: J. Korff. Lektrice: Zr. Hélène. Maandag: 2e Paasdag. 9.30 Litur gieviering met koor. Voorganger: G. van Loenen. Lektrice: H. Brouwer. Dinsdag: Geen viering. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Donderdag: Geen viering Paterskerk Zaterdag: Paaszaterdag. 19.30 Paaswake; Sraar v.d. Bosch; Harrie Dechnar en overl. fam.; Johan van Sinten. Zondag: Hoogfeest van Pasen. 9.00 Voor An toon en Nel Luypers- Philipsen; Martin Meyer. 11.15 PI. Paasmis gezongen door de Zangers van St Frans. Voor de parochie; uit dankbaarheid en voor overl. fam.; Margaretha Veldhuizen en overl. fam.; overl. fam. Kusters-Jacobs; Toon Verstegen en fam. Verstegen- Jansen; fam. Van Dierendonck. 18.00 Evert Fischer. Maandag: 2e Paasdag. 9.00 Peter en Marianne Verstappen en overl. ouders Michiels-Wynen. 11.15 Wil- helmina v.d. Munckhof-Sangers. Geen avondmis. Dinsdag: 8.00 T.e.v. St. Antonius. 19.00 Michel en Karei Derickx en overl. fam. Woensdag: 8.00 Antoon en Nel Luypers-Philipsen. 14.00 Uit dank baarheid bij 40-j. huw. Bexkens-v.d. Berg. 19.00 Overl. fam. Philipsen, Donderdag: 8.00 Zuster Franeina en Dorien. 19.00 Overl. echtp. Vercoulen-Keysers. Vrydag: 8.00 Overledenen (offer- bus). 14.00 Huw.mis t.i.v. bruidspaar Piet Spreeuwenberg en Nelly Huybers. 19.00 Gezinsmis voor Dien Vollenberg-Versteegen (Derde Orde). In de nacht van Paaszaterdag op Paaszondag wordt de klok een uur vooruit gezet, de zomertyd begint. Vastenaktie: Met de Paasdagen 2e inzameling voor de Vastenaktie 1991. Vergeten we ons vastenoffer niet Vele projekten vragen onze hulp. U kunt de zakjes meebrengen naar de kerk of uw offer overmaken naar bankrek. 23.18.67.840 tn.v. Kerkbestuur O.L. Vrouw van Zeven Smarten ow Vastenaktie. Misdienaars en akolieten: Za: 18.45 Kaarsen fam. Leenders; 19.30 Johan Pouwels en Martin Leenders. Zo.- 9.00 Pascal en Emiel Kusters; 11.15 Martin Leenders en Jaap jans- sen; 18.00 René Jansbeken. Ma: 9.00 Johan Pouwels; 11.15 Leo Pouwels. Parochie Brukske Zaterdag: Paaszaterdag. 20.00 Paaswake; voor de overl. Zondag: Hoogfeest van Pasen. 10.00 PI. Paasviering; voor de pa rochie. Maandag: 2e Paasdag. Eucha ristieviering; Francisca Verhelst- van Mil. Denkt u aan uw vastenoffer. U helpt toch ook mee? Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: Paaszaterdag. 20.00 Paaswake m.m.v. het kerkelijk zang koor. Kinderwoorddienst. Voor Ma- riet en Martha Goumans-Janssen; Gerardus Overkamp en overl. fam. Zondag: Hoogfeest van Pasen. 8.30 Voor het geestelijk en tydelyk welzyn van de parochie. 10.00 Gre goriaanse Hoogmis. Teng v. Gerven; Peter Nellen en fam.; Sjef Voermans (koll.); uit dankbaarheid b.g.v. een 45-jarig priesterfeest! 11.30 Anneke de Mulder (buurt). Maandag: 2e Paasdag. 8.30 Ibt zekere intentie. 10.00 Gregoriaanse Hoogmis; voor de weldoeners van de parochie. 11.30 Voor de zieken. Dinsdag: 8.00 Sjef Giesberts. 19.00 Jan Vermeulen (koll.); jgt. ouders, broers en zusters fam. Arts- Lenssen. Woensdag: 8.00 Overl. fam. Van Lierop-van Me(jel. 19.00 Stien Wijn hoven Philipsen. Donderdag: 8.00 Voor priester- en diakenroepingen en roepingen tot het religieuze leven. 19.00 H. Uur. Uitstelling van het Allerhei ligste. Voor overl. ouders Van Mil, Toon en Victor; Jac Backus. Vrydag: Eerste vrijdag. 8.00 Als eerherstel aan het Goddelyk Hart. 18.30 Kruiswegoefening. 19.00 Aloys Thielen, overl. ouders Thielen-Hendriks en overl. fam. Mededeling: Donderdagavond gespreksgroep in de pastorie om 20.00 uur. Vrydagavond gespreksk- ring voor jongeren in de pastorie, om 19.45 uur. Parochie Oostrum Zaterdag: Paaszaterdag. 19.00 Paasgezinsviering. Thema-. 'Christus leeft'. Anna Camps- Jeuken en Peter Camps; Gerrit Reintjes; Antoon Lemmens (Van Zandvoort); Jan Bernaerts; Antoon Janssen (fam. Sehelbergen): Her man Bruggeman; Antoinet van Mill-Kruysen; Jeu Arts; overl. ouders Vermeulen-Moorrees en dochter Truus; overl. ouders Camps-Wolters (Koor Harmony). Zondag: Paaszondag. 8.30 Voor 'n ernstige zieke. 10.00 Jac. v.d. Munckhof; lev. en overl. leden fam.Derckx; overl. ouders Linders- Hendriks; overl. ouders Janssen- Renkens; Piet Litjens; Lei Janssen; Hendrik en Jo Jeucken en overl. fam.; Piet van Hout; overl. ouders Bonants-Groothuisen (Gem. Koor).. Maandag: Paasmaandag. 8.30 Antoon Janssen. 10.00 Overl. ouders Volleberg-Litjens en Sef v.d. Brandt (Herenkoor). Dinsdag: 9.00 Gest. jrd. Jacob Vermeulen en Wilhelmina Verhaag. Woensdag: 9.00 Jan Kessels. Donderdag: 9.00 Piet Fleurkens. Vrydag: Eerste vrydag van de maand. 9.00 Bair van Dijk. Paaszaterdag: Gezinsviering om 19.00 uur. 'Christus, het licht voor deze wereld', zal in deze gezinsvie ring onderstreept worden door vele brandende kaarsjes. Aangezien we ook veel kinderen verwachten in deze viering zullen we er voor zor gen dat deze Paasdienst ook niet te lang duurt Vóór deze dienst wordt u allen een- Paaskaarsje aangebo den, dat by het begin van de dienst wordt aangestoken. Als alle lampen in de ker weer branden, kunt u het kaarsje uitmaken. U mag dit kaars je mee naar huis nemen. Parochie Oirlo Zaterdag: Paaszaterdag. 10.00 Wyding van het Paaswater; af te ha len aan de sacristiedeur. 19.00 Paas wake. (Herenkoor). Overl. ouders Hesen-Heyligers en zoon Harrie; overl. ouders Tielen-Vbrs tappen; overl. fam. De Mulder-Jeuken; Jan van Asten. Zondag: Hoogfeest van Pasen. 11.00 PI. Hoogmis. (Jonge Garde Koor) Antoon Maessen; st. Peter van Ryswijck; Grad Rongen; Bert v.d. Ven; Maria Smits-Jeurissen (ouder ver. St. Machutus); Harrie Vriens. Maandag: 2e Paasdag. 11.00 Hoogmis (Herenkoor) Lei Direks. Woensdag: 9.00 II. Mis Carolien Philipsen; t.e.v. O.L. Vrouw van Alt. Dur. Bijstand (S). Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. 9.00 II. Mis t.e.v. het H. Hart en voor priesterroepingen; st. Baten-Jeurissen. Parochie Leunen Hoogfeest van Pasen. Verrijze nis van de Heer. Zaterdag: Tussen 10.00 en 13.00 uur kan men wijwater komen afha len in het kerkportaal van de nieu we kerk. 19.00 Paaswake met zegening en wijding van de Paas kaars 1991 en het nieuwe Doopwa ter; tot dankzegging van een 25-j. huw.; Sjeng Philipsen; Mathijs Lit jens en eehtgen.; Mathijs van Kem pen en Johanna Lochtens; overl. fam. Vullings-Loenen; Frans Ron gen en overl. fam.; Jan van Cuijek, eehtgen. en overl. kinderen; Frans Strolenberg; weekd. Catharina jacobs-van Cruchten (1). Zondag: le Paasdag. Hoogfeest van Pasen. Tussen 9.00 en 9.30 Paa scommunie aan huis voor thuisver- blijvende zieken en ouderen. 10.00 Hgm. als weekd. Theo Asselberghs (5). 11.15 Lsm. Harrij Geurts; Teng Michels en overl. fam. Michels- Nabuurs; jrg. Harrij Heesen; Mien Litjens-Lemmen en overl fam. 14.30 Doopviering Jasper Janssen. 15.00 Doopviering Dennis Claessens. Maandag: 2e Paasdag. 10.00 Hgm. Piet Keijsers en Marie Keijsers-Hendrix; Teng Noijen; gest. jrd. Jozef Asselberghs en eehtgen. 11.15 Mnd. Herman van Leipsig en zoon Frans. Dinsdag: 19.00 Lsm. Maria Loonen-Scheffers; Piet Timmer mans en overl. fam.; pastoor Jac ques Haenen en overl. fam. Woensdag: 19.00 Lsm. Harrie Martens, eehtgen, zoon Toon, klein zoon Harrie; Piet Janssen en eehtgen. Donderdag: 19.00 Lsm. Frans van Bavel en overl. fam. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. Geen ziekencommunie aan huis. 19.00 Lsm. t.e.v. H. hart (offerblok); Jan Ewals. Akolieten: Za: 19.00 Fred Litjens en Erik Litjens (kom on 18.30 uur, dan kunnen we nog even oefenen). Zo: 10.00 Paul en Frank de Klei en Erik Direks; 11.15 Anke van Osch en Martine Josten. Ma: 10.00 Eef Leijssen, Daan Loenen en Frank Litjens; 11.15 Maaike Leijssen en Wendy Thoone. Misdienaars: ma t/m vr: 19.00 Tam Bos en Mark de Kleini Lektoren: Zo: 11.15 Harry Bóvée. Ma-. 11.15 Lies van Bavel. Rektoraat Heide Zaterdag: 19.00 Paaswake; Johan na Camps; t.e.v. pater Roothaan. Zondag: Hoogfeest van Pasen. Verrijzenis van de Heer. 10.00 PI. Hoogmis voor Stafanie Coppus-de Groot (koll.); overl. ouders Geurts- v.d. Broek; Johanna Maas-Janssen (bejaarden); jgt. Harrie Willems. Maandag: 2e Paasdag. 10.00 Hoogmis voor Johanna Maas- Janssen (neven en nichten). Akolie ten: Jhon en Martin Verkoeijen. Woensdag: 8.00 H. Mis voor rec tor Cor. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. 8.00 H. Mis tot zekere in tentie. Paaszaterdag -zondag en maandag de 2e en laatste inzame ling van de Vastenaktie. Rektoraat Veulen Hoogfeest van Pasen. Zaterdag: 21.00 Hgm. Jac Ewals en M. Ewals-Holtackers; Antoon Drabbels. Zondag: Paaszondag. 11.00 Hoogmis voor Antoon Janssen; voor de parochie. Maandag: Paasmaandag. 11.00 Hoogmis als gest. jgt. Hub v. Rijs- wijck, eehtgen. en dochter Drini. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Woensdag: 8.00 II. Mis. Donderdag: 8.00 H. Mis. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. 8.00 H. Mis t,e.v. H. Hart; tot intentie van de offeraars. Akolieten: Za: Bas Reintjes en Twan Hagens. Misdienaars: Zo: Rob Hendrix en Bas Snoeks. Ma: Paul Litjens en Re né Reintjes. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 Paaswake (Kin derkoor en samenzang); Diny Menting-Arts. Tijdens deze dienst wijding van het doopwater en her nieuwing van onze doopbeloften. Zondag: Hoogfeest van Pasen. 9.30 PI. Hoogmis met muzikale me dewerking ran het Kerkelijk Zang koor 'Vivace'. Int. Geestelijk welzijn van de parochie; R. de Boer-ran Sta veren en overl. ouders. 11.15 Eucha ristieviering, muzikaal verzorgd door de groep 'Melody'. Voor Giel Trommelen en overl. fam. Maandag: 2e Paasdag. 9.30 Jrd. P. Potten; mndd. W. de Weert; Hub Gooren (buurt). Vandaag geen dienst om 11.15 uur. Woensdag: 19.00 Jan en opa Janssen; Mathieu Arts; t.g.a. Fr. Vriens. Vrijdag: 14.00 T.i.v. bruidspaar De Veth-Gellings. 19.00 Geen dienst. De vaste kern van verkoop.' en medewerksters van kledinj gazyn 'Magazijn de Zon' van tonck aan de Grotestraat (monif teel kledingzaak Berden nekens). Op verzoek van een van de dann plaatsen we deze week deze foto. Hi is een opname die gemaakt is in h vooijaar van 1958. De rekken op achtergrond hangen vol met nieuwste vooijaarscreaties au 1958 en met Pasen in het vooru zicht mogen deze dames enk» drukke weken verwachten. De tien charmante dames vi toen zijn: Staande v.l.n.r.: Dien de Wit, Cc rie Heynen, Thea Aben. Zittend v.l.n.r.: Nelly Versleye Angela Janssen, Annie Arts, Mie v.d. Berg Jo Beerkens, Tilly Tysst en Maria Arts. Archieffoto J. v.d. Putti Misdienaars: Za: 19.00 R. en E. Jenniskens; R. en T. Berkers. Zo: 9.30 maij. Potten, D. Wijnands, N. en K. Jaspers: 11.15 D. v.d. Brugt en A. Philipsen. Ma: M. Arts. T. v. Asten, B. Pouwels en I. Slangen. Wb: E. Jenniskens en B. Slangen. Vr: 14.00 N. en K. Jaspers. Spreuk van de week: "Alleluja, wij heffen 't aan: de Heer is waarlijk opgestaan!" Doopschema: (April) Op zondag 7 april kan in onze kerk het H. Doopsel worden toegediend. Vastenaktie: Denkt u er (nog eens) aan om uw vasten zakje in te leveren ofwel in de bus achter in de kerk ofwel in de brievenbus van de pastorie (naast de voordeur). De ak- tie sluit op zondag 7 april a.s. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Paaswake. Misd.: Bas Wilms, Roel Wismans, Selma Derkx en Karin Duykers. Zondag: Hoogfeest van Pasen. 10.00 Jan Janssen. Misd.: Anja v. Dijck, Ellen Poels, Kim Thielens en Anke Broeren. 11.30 Piet van Rijs- wyck; Gerardus Wismans; jgt. An na Maria Poels en Johanna Pouwels. Misd.: Yvonne Tyssen en Monique Gommans. Maandag: 2e Paasdag. 10.30 Pe ter Mathijs Gielen en overl. kinde ren. Misd.: Ingrid Wismans en Linda Poels. 14.30 Doop Femke Claesseiïs. f)in§dag^8.30 jgt. Peter J. Ewals, en Maria A. v. Enckevort. Woensdag: 18.40 Rozenhoedje. 19.00 Jgt. Nicolaas v. Tilburg en eehtgen. Misd.: Roel Creemers en Paul Arts. Donderdag: 8.30 Overl. fam. Janssen-Pubben; jgt. Leonardus Verhaag en Linderdina Heynen. Vrydag: Eerste vrijdag. 8.30 t.e.v. II. Hart. Kerk poetsen: Mevr. Martens en mevr. Wilms. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: Paaszaterdag. 20.00 Paasnachtdienst: Ontsteking Paas kaars, lezingen, doopwaterwyding. Paaseucharistieviering. Voor de pa rochianen. Zondag: Hoogfeest van Pasen; voornaamste feest van ons geloof. 10.00 Plechtige hoogmis van de Ver rijzenis. Maandag: 2e Paasdag. 10.00 Mar- tien van Kasteren. Dinsdag: H. Francisca van Pau la. 8.30 Bijz. int. (MJ). Woensdag: 8.30 Voor onze vorme lingen. Donderdag: H. Isidorus. 8.30 Overl. fam. Fleuren-Janssen. Vrijdag: H. Vincentius Ferrer; Eerste vrijdag van de maand. 8.30 Te.v. H. Hart. Misdienaars: Za: Martien en Ma rieke. Zo: Janine en Peter. Lektoren: Za: Josien Claessens. Zo: Jan Classens. Voor iedereen een Zalig Pasen. Verrijzenis is opnieuw beginnen. Mogen we allen met nieuwe liefde ons christenzijn waarderen door daden... Rektoraat Smakt Zaterdag: Paaszaterdag. 21.00 Paaswake, vuur, licht; water, brood en wijn. Int. Mia Bouten-Gysberts; alle gevraagde intenties. Zondag: Hoogfeest van Pasen. 8.30 H. Mis te Holthees uit dank baarheid en alle gegeven intenties. 9.00 H. Mis t.e.v. de II. Jozef; overl. ouders L. Beys-Aubel; fam. Laarho ven; fam. Bongaerts-Kersten; fam. Ebus; fam. Pijnenburg en voor wel zijn van fam. 10.30 Hoogmis. Ge zinsviering verzorgd door de leerlingen van de basisschool Smakt-Holthees. Int. Arnoldus Reijnders; Ria v.d. Oord-Berge; rek- toren Heynen en Cremers; mevr. Vrijsen; fam. V.d. Ven; Franciscus Ponjee: fam. Biermans-van Helden. 15.00 Gebedsdienst t.e.v. H. Jozef. Maandag: 2e Paasdag. 9.30 H. Mis te Holthees voor Peter v.d. Ven en t.z.i. 10.30 Hoogmis voor Gerar dus de Bruijn en Adriana Jans en overl. fam.; Arnoldus Gerrits; fam. Fry sen; fam. Van Hees-v.d. Abbee- len: fam. Biermans en fam. Gielen. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef; Rosy Hettema-van Th iel en overl. fam. Van Thiel-Hofinans; Van Nog een paar dagen, en het is weer Pasen. Het is dan alweer zo'n zeven weken geleden dat wij in Noord-Limburg een begin maakten met de Landelijke Vastenaktie. Sindsdien zijn er veel aktiviteiten van de grond gekomen. Vele scho len, MOV-groepen, parochies en ver enigingen hebben er hun steentje toe bijgedragen dat ook de landelij ke aktie 1991 niet ongemerkt voor bij ging. Het centrale thema van dit jaar was.- 'Met mensen van overal'. En door ca. 20 projekten te steunen, werkte ook Noord-Limburg hieraan mee. Of het nu een alfabetiserings- kursus of een timmeropleiding in Zaïre betrof, een landbouwprojekt of de aanleg van putten in Benin, of de integratie van Pygmeeën in Ka meroen, bij alle hulp die wij aan de mensen in de Derde Wereld geven, moeten wij steeds voor ogen hou den wat de omstandigheden ginds zijn.. Wij moeten niet zonder meer van boven af ingrijpen in hun sa menleving maar steeds goed voor ogen houden hoe in hun samenle ving de verschillende radertjes in elkaar grijpen. Wanneer wij ons dit steeds voor ogen houden, helpen wij daadwer kelijk mee aan het zoeken naar eëh Laarhoven; Mej. Robbers en mevr. Snijders. Vrijdag: Eerste vrijdag. 9.30 H. Mis t.e.v. H. Hart. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Kerkdiensten rond Pasen, IMBO, Leunseweg 2a te Venray. Voorgan ger is ds. H.J.C. van Es. Witte Donderdag: 28 maart om 19.30 uur: Viering van de Maaltijd van de Heer. Goede Vrijdag: 29 maart om 19.30 uur. Paaswake: 30 maart om 21.30 uur. Deze dienst wordt samen ge vierd met de Basisgemeente 'Heel de Wereld, Heel de Kerk'. Viering van de Maaltijd van de Heer. Voor gangers zijn dhr. F. Meyer en ds. H.J.C. van Es. Paaszondag: 31 maart om 9.30 uur m.m.v. de Kantorij en in deze dienst wordt Belijdenis gedaan. Ty- dens de dienst is er kinderopvang. Om 11.00 uur: In de Ned. Herv. Kerk te Blitterswijck zal ds. H.J.C. van Es eveneens voorgaan in een doopdienst. Tijdens de dienst is er kinderopvang. Attentie: Kerkdiensten in Venray beginnen voortaan om 9.30 uur! Jehovah Getuigen Hierby nodigen wij u uit voor het bijwonen van de gedachtenisvie ring ter herdinking aan de door van Jezus Christus. Deze wordt ge houden in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, op zater dag 30 maart om 19.30 uur. Gratis toegang geen kollekte. Oecumenische Basisgroep Heel de Kerk, heel de wereld Donderdag 28 maart a.s. is er een Witte Donderdagviering van de oe cumenische basisgroep "Heel de kerk, heel de wereld". Thema van deze viering is "Het Kruis, symbool van bevrijding.". Deze viering wordt opgebouwd door de inbreng van het gebed, meditatie, muziek of tekst door de aanwezigen die dat wensen. Ook door gewoon 'te zijn', delen en gedenken wij lijden, sterven en opstanding van Jezus Christus. Plaats: Kapel bejaardencentrum Het Schuttersveld. Bergweg, Venray. Aanvang: 20.30 uur. Iedereen is van harte welkom. De Paasviering op zaterdag 30 maart is weer een gezamenlijke vie ring met de protestantse kerkenge meenschap. Plaats: IMBO, Leunseweg. Tijd: 21.30 uur. antwoord op de grote bedreigingen van dit moment: de toenemende kloof tussen arm en rijk en een dis- kriminerende denkwijze. En hier voor hoef je niet alleen naar de Derde Wereld te kyken. Ook in onze eigen maatschappij wordt werkla zen maar al te vaak verweten dat zij de werkloosheid wel aan zichzelf te danken zullen hebben. En na enige tijd belanden zij dan aan de rand van de maatschappij. Een beetje ge zelligheid kost geld en vaak is dat er niet. Maar ook deze bedreigingen staan niet los van elkaar. Wij zullen ze moeten ?ien in hun onderlinge samenhang en onderlinge span ning. Een mooi voornemen met het naderende Paasfeest. De Landelijke Vastenaktie steunt deze initiatieven, in de volle over tuiging dat echte verandering al leen van onderop kan komen, door groeiende bewustwording en aktie. De Landelijke Vastenaktie en de Werkgroep in Noord-Limburg wil medestander zijn met MENSEN VAN OVERAL. In 1990 brachten we met elkaar ruim 3,5 ton bijeen voor de zwaksten in de Derde Wereld. Mogen de mensen die onze steun vragen ook dit jaar op uw medewer king rekenen? U kunt uw bijdrage storten op gironr. 225.79.19 of banknr. 12!36.80.956 tn.v. de Werk groep Landelijke Vastenaktie Noord-Limburg, aktie 1991. Programma zaterdag 30 maart: Dames: VC Grashoek 4-Rooyse VK5 a.16.00 wedstrijdnr. 1327 Jeugd: Tupos-Meisjes A a.17.00 wedstrydnr. 373 Flamingo's - Rooyse VK 3-0 setstanden: 15-6 15-9 15-4 In de uitbeurt tegen het Gennep- se Flamingo's liet Rooyse zich als een lam naar de slachtbank leiden. Het leek wel of de heren snel klaar moesten zijn, zo weinig tegenstand werd geboden. De tegenstander, die prima hun snel kombinerende spelletje ten uitvoer konden bren gen, speelden de gasten uit Venray binnen het uur van het plein. Bij Rooyse mankeerde het op alle fronten. De passing was niet nauw keurig genoeg waardoor de spelver deler zijn aanvallers onvoldoende kon lanceren. Het geheel maakte een slappe en krachteloze indruk en was dus niet bij machte om de tegenstander het vuur aan de sche nen te leggen. Het kompetitie-vrije paasweek- einde komt de mannen van Rooyse dus goed uit. Hopelijk kunnen ze de accu zodanig opladen dat in de twee thuiswedstrijden tegen VCH en een week later tegen hekkensluiter WK de nodige puntjes gehaald kunnen worden om de degradatie uit de tweede divisie alsnog te ontlopen. Tijdens de koppel van de Brasem Venlo zaterdag jl. behaalden J. Weys/B. v.d. Berken een prachtige 2e plaats. Zondag werd de eerste 5-dorpen gehouden van Wellerlooi. Bij de korpsen werd Venray eerste met meer dan 16.000 gr. Individueel be haalde A. v. Mil de le plaats. J. Fran ken werd 6e. Verder behaalden A. Sanders en H. v.d. Hoogenhof een goede klassering. Zaterdag a.s. koppel van Well. Maandag a.s., 1 april, 2e 5-dorpen van Horst. Opgeven tot donderdag avond 19.30 uur bij H. v.d. Heuvel, tel. 04780-86569. Voor uw nieuwe vergunningen kunt u terecht bij H. v.d. Heuvel, Langeweg 38, Venray en V. Grootels Hengelsport, Stationsweg. Attentie: Diegenen die mee wil len doen aan de selektiewedstrij- den voor het NK dienen zich op te geven vóór 8 april bij H. v.d. Heuvel. Openingstoernooi Senioren Voor de goede orde vermelden nogmaals, dat aan het o| ningstoernooi Senioren op 7 alle leden, die aan hun kontribut verplichtingen hebben voldaan te gen deelnemen. Dit geldt óók va de zg. ondersteunende leden! \a dit jaar geldt zelfs een extra re, ling voor introducé's. Deze mogi tegen betaling van ƒ7,50 ook schrijven. Vrije baanhuur Op maandag t/m vrijdag is mogelijk van 09.00-17.00 uur gravelbaan te huren, 's Avonds in de weekenden is het ook mog lijk overdekte kunstgrasbanen huren. Hebt u hiervoor belangst ling dan kunt u kontakt opnemi met het paviljoen (tel. 88453) ofj kretariaat (tel. 82674). Leden die de zomerdag nog graag laat een h letje willen slaan kunnen de te w lichten binnenbanen huren va ƒ7,50 per baan/uur. Nieuwe leden Het is nog steeds mogelijk lid worden van TC Rodhe. Een te r- foontje naar het sekretariaat, i Bernhardstraat 5, tel. 86274 is v doende. Wintercircuit Landweert De eindstand: 1. Twenty Fourty, Oirlo; 2. '89, Heide; 3. Team Vousten, Heil 4. Kweenie, Venray; 5. Schoonderbeek, Venray; 6. De B lenrapers, Venray; 7. TZN, Ma hees; 8. Drop Shot, Merselo; Dumpies, Leunen; 10. One In, ray; 11. Heijco, Vierlingsbeek; KZO, Holthees; 13. Flop, Venray; De Vrijbuiters, Maashees; Geysteren; 16. De Kruidenbuiltji Venray; 17. De Meppers, Oirlo; BP Plus, Venray; 19. De Krakt» Venray; 20. Half Volley, Oirlo; Tsam Hulleman, Oirlo; 22. Dew Merselo; 23. Match Point, Venn 24. Roto to, Venray. Gymnastiekverenigii 24 Maart jl. turnden onze meisj aspiranten klasse 1 hun- laat: kompetitiewedstrijd tegen Alcid Baarlo. We moesten deze wedstn winnen om een beslissende w strijd af te dwingen. Na een u goede wedstrijd is ons dit gelukt zijn we afhankelijk van het res taat tussen Baarlo en Reuver c< trent een beslissingswedstrijd. Wicherts turnde buiten mededi ging een prima wedstrijd. Einduitslag: Baarlo 143.95 Christoffel 146.60 put. Persoonlijke uitslag: 3. We Rameckers 30.40; 4. Angèle Gilia 29.70; 5. Lonneke Eibers 29.35; Susanne Cranen 28.55; 7. Nico van Osch 27.90; 8. Jikke Jenniske: 27.45 pnt. Uitslagen interne kompetitie- C. Visser-R.' Lemmers G. Kortenoeven-H. Coolen E. Bouwmans-J. Wekking G. Breukers-W. v. Ham Open Rapid kampioenschap Op dinsdag 2 april a.s. zal de ft leronde gespeeld worden. In hoofdgroep zal de strijd om kampioenschap beslist worden de duel es van P. van GenugtenJ na de voorronden duidelijk alsg te favoriet de finale ingaat. Kompetitie Limburgse Sclif bond In de deixie klasse heeft Venray op 19 maart van rivaal Horst vet ren met 5V2-2V2. Alleen C. Beeft» wist zijn partij in winst om te' ten. Remise werd gespeeld door de Visser, P. Rouvroye en J. Hag® Venray I wist op zondag 24 ma zijn wedstrijd tegen DJC II' Stein met 5-3 te winnen. De wil partijen kwamen op naam van Lemmers, N. Paulssen, E. B°: mans en R. Lemmers. H. Collen C. Visser wisten remise te bereft*

Peel en Maas | 1991 | | pagina 22