Zonwering ZonwgE'g Bouw nieuw arbeidsbureau gaat eind april van start ZONWERING VENRAY BV Gevonden Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet PEEL EN MAAS Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Huub Gooren (79) in Ysselsteyn overleden Winterwandeling Merselo Uitnodiging Hengstenshow in Ruitersportcentrum Ysselsteyn Geslaagd Imkers Regio Venray Tennis Rooyse V.K. H.B.S. Diana Voedingsbond F.N.V. Tennisclub Rodhe - Veldeke Venray Midgetgolf Buitenlust Atletiekvereniging Venray-Regio L.V.B. PEEL EN MAAS Donderdag 7 maart Pagina 7 bel voor informatie of een afspraak in onze showroom. Tegen het einde van de volgende maand zal begonnen worden met de bouw van het nieuwe arbeidsbu- Gevonden voorwerpen van 19 febr. tJm 4 maart Bril met zwarte koker; Schotse 1 collie; opgezette dieren; Schotse col- I lie; paus; dames-polshorloge merk Bouchars; leren zwarte hand schoen; wit/groene kinderhand schoen;' twee draagtassen met kleding; grijze handschoen; blauw jack met sleutels; armband met vier schakels; sleutel merk DOM; i vijf huissleutels met palomina slui- ting; sleutelbos met vier sleutels in I bruin/zwart etui; grijze leren 'da- meshandtas; medicijnen drie stuks; beugel met metaal blauwe nekband; zwarte shag-etui; zwaxt zakmes; dekbed; zwart leren hoes voor over stoel: zwarte walkman. Voor inlichtingen kunt u zich tij dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tst. 224. Art. 19 WRO/50,8 woningwet Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet, medewerking te verlenen aan de navolgende bouwaan- vrage(ii): het bouwen van een bedrijfs- woning slopen bestaande woning aan de Hoogriebroekseweg 23 te Oirlo, t.n.v. Maatschap Loonen. Hoo griebroekseweg 21. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 8 maart 1991 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Veniay, rnr. H.J.M. Defesche i Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een iinderwetvergunning van: - Maatschap Van D^ck. Ring weg 10 te Ysselsteyn voor het uit breiden/wijzigen van een varkens- fok- en varkensmestbedryf, gelegen aan de Ringweg 10 te Ysselsteyn; - E. Emonts, Steegse Peelweg 87 te Veulen, voor het ex art 6a Hin derwet uitbreiden/wijzigen van een varkensfokkerij, gelegen aan de Steegse Peelweg 87 te Veulen; - G. Arts, Paardekopweg 11a te ïsselsteyn. voor het ex art. 6a Hin derwet uitbreiden/wijzigen van een fokzeugen-, slachtvarkens- en ilachtkalkoenenbedrijf, gelegen aan de Paardekopweg 11a te Ys- ■elsteyn; - Maatschap Verhoeven, Ossen- dijk 12 te Merselo. voor het ex art. 6a Hinderwet uitbreidenAvijzigen Peen melkvee- en mestvarkens- rijf, gelegen aan de Ossendijk le Merselo; - Maatschap Hendrix, Briens- loekweg 3 te Leunen, voor het ex art. 6a Hinderwet uitbreiden/wijzi- gen van een varkensfok- en volle- rondstuinbediïjf, gelegen aan de Irienshoekweg 3 te Leunen. De aanvraag en de bijbehorende tukken kunnen op het raadhuis, amer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven- ay elke werkdag van 09.00 tot 2.00 uur worden ingezien tot 7 pril 1991. Tot deze datum kunnen de stuk en ook worden ingezien op elke onderdag van 16.30 tot 19.30 uur a telefonische afspraak. T Tbt bovengenoemde datum lom pen gemotiveerde bezwaren schril- Tlijk worden ingediend bij urgemeester en wethoudeis van en ray. Daarbij kan worden ver acht de persoonlijke gegevens van egene die een bezwaarschrift in fant niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt irzocht (afdeling volkshuisvesting, limtelijke ordening en milieube- eer), kunnen tot één week voor bo- ingenoemde datum bezwaren ook ondeling worden gemaakt, waar- ij over de aanvraag kan worden sproken met de gemeente, de nvrager en eventuele overige aan- Bigen. Alleen degenen die bezwaar heb- !n gemaakt naar aanleiding van i aanvraag en degenen, die leun en aantonen dat zij niet (tijdig) in aat zijn geweest dit te doen', kun- fti tydens de verdere procedure pwaar maken tegen de ontwerp- fcschikking en/of beroep indienen len de uiteindelijke beschikking, ïurgemeester en wethouders Pomoemd, tomens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, tr- G.J.F.M. Frencken reau aan de Sint Jozefweg tegenover de LTS. Het gebouw, waarin veel glas wordt verwerkt, krijgt drie bouwlagen. Op de begane grond ko men de afdelingen, die veel met het publiek te maken hebben en op de beide verdiepingen komen de kan toren. Volgens de nieuwe opzet wordt het nieuwe arbeidsbureau een soort winkel, die openstaat voor iedereen, die te woord gestaan wil worden door de werkne(e)m- (st)ers. In de nieuwbouw worden de kleuren blauw, wit, rood en grijs verwerkt. Het bouwplan werd deze week in de commissie voor de ruimtelijke ordening behandeld. Volgens wet houder B. Kersten is dit plan veel beter dan het eerste, dat uitging van een kleiner gebouw met twee ver diepingen. Het was de bedoeling, dat met de uitvoering van dit plan in november jl. zou worden be gonnen. elke week nieuws Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Veniay zijn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: het bouwen van een garage schutting aan de Christoffelkruid 60 te Venray, t.n.v. R.C. Rosbak; het bouwen van een tuinhuis je aan de Oostsingel 26a te Venray, t.n.v. C.T.C. Linskens. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 8 maait 1991 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het bouwen van een bijkeu ken fietsenberging aan het Her derstasje 17 te Venray, t.n.v. A.H. Jacobs; het bouwen van een fokvar- kensstal aan de Kempkensberg 12 te Ysselsteyn, t.n.v. A.H.G. Wilmsen; het uitbreiden van 2 kalkoe- nenhokken aan de Horsterweg 39d te Castenray, t.n.v. M.G.E. van Osch; het bouwen van een bedrijfs woning aan de Meerselsepeel te Ys selsteyn, t.n.v. Pluimveebedrijf Jenniskens bv, Deurneseweg 182; het bouwen van een berging aan de Silvesterweg 4 te Venray. tn.v. H.J.M. Teuwissen; het uitbreiden van een wo ning plaatsen schutting aan de Veltuni.se Kleffen 97 te Venray, t.n.v. II.J. van Lierop; liet bouwen van 6 woningen aan de Jofferpas te Oostrum, t.n.v. Bots Aannemersbedrijf, Willige Laagt 1 te Liessel; het uitbreiden van een var kensstal aan de Deurneseweg 138 te Ysselsteyn. t.n.v. M.J. Claessens; het uitbreiden van een wo ning aan de Look 10 te Venray, tn.v. C. van Haperen; het verbouwen uitbreiden van een woning aan de Biezenven- neke 7 te Venray, tn.v. T.H.M. Aerts; het bouwen van een woning garage aan de bp hardeweg te Ven ray. t.n.v. I1.J.B. Francken, Pasodo- blestraat 1; het bouwen van een woning aan de Noorderhof te Venray, tn.v. J.P.M.E. Ewalts, Polkastraat 14; het uitbreiden van een loods aan de Daland 7 te Merselo, tn.v. II.A. "Gellings; het bouwen van een serre aan de Kamperfoelie 53 te Venray. tn.v. T.J.M. Vorstenbos; het verbouwen van een fa briekshal aan de Maasheseweg 89-91 te Venray, tn.v. Rank Xerox; het bouwen van een serre aan de Pottovenweg 18 te Ysselsteyn. t.n.v. S.G.M. Keijsers, Lovinckplein 6; het bouwen van een berging carport aan de Veenmos 37 te Ys selsteyn. tn.v. G.W.M. Crienen; het uitbreiden van een wo ning aan de Look 12 te Venray. tn.v. F.C.A.G. van Driel. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 8 maart 1991 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche In Ysselsteyn is op 1 maart de heer Huub Gooren plotseling op 79-jarige. leeftijd overleden. Huub Gooren. zoals iedereen in Yssel steyn hem kende, heeft zeer veel betekend in het maatschappelijk le ven van dit Peeldorp. Vele jaren was hy lid en penningmeester van de Ysselsteynse zelfstandige onderne mers Ysselsteyn. Hij was mede oprichter van de Sportstichting. 35 jaar bestuurslid en een aantal jaren voorzitter van de voetbalclub, mede-oprichter en 25 jaar bestuurslid van de Stichting Ge meenschapshuis en mede-oprich ter van de carnavalsvereniging 'De Piëlreuzen', waarvan hij ook bestuurslid was. Van de Ruiterclub was hy 25 jaar lid. Ruim dertig jaar zong h(j mee in het kerkzangkoor. Wegens zijn grote verdiensten, werd hy benoemd tot ere-lid van SV Ysselsteyn. In 1981 eerde de carna valsvereniging hem door hem de Reuzenkluut uit te reiken. Huub Gooren startte na de oorlog een aannemersbedrijf in zijn woon plaats en daardoor heeft hij daad werkelijk veel gedaan aan de opbouw en uitbouw van het dorp. B(j het bouwen ging hij er altijd van uit, dat zijn huizen minstens hon derd jaar mee moesten. Zijn stee vaste opmerking 'Doe er nog maar een schep cement bij' is een Ys- selsteyns spreekwoord geworden. Gisteren heeft men onder grote belangstelling Huub Gooren naar zyn laatste rustplaats begeleid na een drukbezochte uitvaartdienst. Zondag 10 maart organiseren De Natuurvrienden in Merselo de der de en laatste winterwandeling van dit seizoen. Er kunnen afstanden gelopen worden van 5, 10, 20 en 30 km. 30 Km starten tussen 8.00-10.00 uur; 20 km tussen 8.00-12.00 uur; 10 km tussen 9.00-14.00 uur. Speciaal voor gezinnen is er een puzzeltoeht van 5 km. Hiervoor is de starttijd van 13.00-14.00 uur. Voor de winnaars zyn enkele prijs jes. Na afloop van de tocht ontvangt iedere deelnemer een herinne ringsmedaille of cijfertje. Het inschrijfgeld is ƒ3,- (incl. korting). Het startbureau is in café Den Tbmnies, Grootdorp 40, tel. 04786-236. Op de rustplaatsen van 10, 20 en 30 km is er tegen een redelijke prijs koffie, soep. broodjes, choco mel e.d. te koop. Inlichtingen: 04780-86035 of 04786-496. Tbt zondag! Prettig wandelen! Inbraak in personenauto Een aan de Eikenlaan geparkeer de personenauto bleek met geweld te zijn opengebroken. Ontvreemd werd de radiocassettespeler. Diefstal aanhangwagens Van een afgesloten terrein aan de Beekweg was een aanhangwagen ontvreemd. De daders hebben zich voor die diefstal veel moeite moeten getroosten. Zij hadden de omhei ning doorgeknipt en moesten de aanhangwagen meer dan honderd meter slepen voordat die op de weg achter een auto kon worden ge koppeld. Vanaf het parkeerterrein aan de Mozartstraat was een aanhangwa gen met huif ontvreemd. Op dinsdag 12 maart 1991 vindt in de burgerzaal van het raadhuis te Venray, Raad huisstraat 1 te Venray een informatie-avond plaats voor ou ders van leerlingen in het voor gezet onderwijs in het kader van het kriniinaliteitspreventiepro- jekt 1990-1991. De avond vangt aan om 20.00 uur. Het programma ziet er als volgt Uit: Opening door wethouder Driessen. Inleiding door adjudant J. Janssen van de gemeentepolitie van Venray met als titel 'Hoe is het gesteld met de jeugdkrimi- naliteit in Venray en wat doet de politie eraan'. Inleiding door J. Verbugt, koördinator Stichting Jeugd en Gezin te Venlo. met als titel 'Vroeghulp. beter laat dan nooit'. Koffiepauze. Diskussie in groepen (afhan kelijk van het aantal belangstel lenden). Forumdiskussie. In het fo rum hebben zitting: wethouder Driessen (voorzitter); J. Janssen, gemeentepolitie Venray; J. Ver bugt, Stichting Jeugd en Gezin Venlo; J. Theelen, Reclassering Noord- en Midden Limburg Roermond; P. Vereijken, Regio naal Instituut voor Maatschap pelijke Dienstverlening (RIM) Venray; J. van Kuijck, preventie- koördinator gemeente Venray. Belangstellenden zyn van harte welkom. Het gebied, waarin wij wonen be vat een naar verhouding groot aan tal paardenfokkers. Vaak zijn de afstanden die overbrugd moeten worden tot met name de hengsten- houders die zich in het noorden van ons land gevestigd hebben enorm groot. Vandaar dat de hengsten die in het Noorden gesta tioneerd waren niet echt aantrek kelijk waren voor de Limburgse en Brabantse paardefokker. Nu echter het verzendsperma meer regel dan uitzondering wordt, binnen de paardenfokkerij, is het interessant voor de hengstenhouder om ook het zuidelijk fokgebied te gaan be trekken by hun hengstenshows. De heer V.d. Lageweg, van stal Wiepke v.d. Lageweg uit Beers, Friesland zal op zaterdag 9 maart a.s. om 19.00 uur een komplete hengstenshow verzorgen in het Ruitersportcentrum aan de Bunt- weg te Ysselsteyn. De heer V.d. Lageweg zal hier een twaalftal hengsten showen, waaron der de 'paradepaarden' Nimnierdor, Wellington en Emilion. De heng sten zullen aan de hand en onder het zadel worden getoond en tevens zullen er diverse nakomelingen van de diverse hengsten worden ge showd, zodat eenieder niet alleen de hengsten kan beoordelen, maar ook hun nakomelingen. Er zal een programma worden uitgegeven met alle gegevens van de te tonen hengsten, samen gesteld door de Paardenfokkers Studieclub Ysselsteyn e.o. Om de gehele show goed tot zijn recht te laten komen zullen er in de manege tribunes worden geplaatst en zal er tevens een ruime stal- tribunen worden gekreëerd, zodat de show goed te volgen is voor het publiek. Er zal ook een extra tent worden geplaatst voor het inrijden van de hengsten, zodat de gehele manege van 20x60 meter zo optimaal moge lijk gebruikt kan worden voor de show. Voor het fokgebied Limburg/Bra bant is dit een unieke gelegenheid om de hengsten van deze klasse van zo nabij te aanschouwen. Er zal rondom het Ruitersport- centrum voldoende parkeergele genheid worden geschapen zodat eenieder ongehinderd deze show kan bijwonen. Aan de Katholieke Universiteit te Nijmegen is geslaagd voor het doc toraal examen Nederlands Recht Marlou van Fessem uit Venray. Vandalisme Van twee fietsen die voor het zwembad ran het Psychiatrisch Centrum Venray stonden, bleken de banden te zijn doorgesneden. Of een verkeerszuil op de Henri Dunantstraat omver is gereden, of door vandalen uit de grond is ge trokken. kon niet worden vast gesteld. De zuil werd door perso neel van de gemeente weer op zyn plaats gezet. Vier ruiten van een meubelzaak op de hoek Wilhelminastraat- Julianasingel bleken bekrast te zijn. Vervanging zal vele honderden guldens gaan kosten. Jaarvergadering De onlangs gehouden jaarverga dering vond plaats in zaal Martens te Leunen. Voorzitter Joop Kamps heette een matige opkomst van har te welkom en verplaatste het aange kondigde thema 'vlieger versus veger' wegens tydgebrek naar de maand maart. Alle verslagen en de financiën werden door de vergadering kor- rekt bevonden. Alle imkers werden er op gewe zen. dat het kontroleren op aanwe zigheid van Amerikaans Vuilbroed gewenst is en dienovereenkomstig maatregelen te treffen. By de bestuursverkiezing werd Jan Verkoeyen in funktie als sekre- taris herkozen en Theo Ketelaar bij acclamatie benoemd als bestuurslid. Geïnteresseerden voor de werk groep Koninginneteelt alsmede de drachtplantenkursus kunnen zich aanmelden bij de-sekretaris: Luzer ne 7 te Venray, tel. 87849. Vanuit de werkgroep 'Ziekte bestrijding' gaf Jan Weys een uit eenzetting over de ontwikkeling en daaruit voortvloeiende methodie ken welke voor de .nabye toekomst inpasbaar kunnen zijn. Als sluiting van de vergadering werd een videofilm vertoond over ziektebestrijding in de byenvolken. Kontaktdag Evenals voorgaande jaren zullen ook dit jaar een 7-tal kontaktdagen plaatsvinden, waarvan enkele met interessante thema's. Deze kontakt dagen zyn bedoèld om wetenswaar digheden uit te wisselen en het onderlinge kontakt te verstevigen. De eerste kontaktdag van dit sei zoen vindt plaats op zondag 10 maart a.s. bij de fam. J. Vogels. Moosdijk 5 te Ysselsteyn om onge veer 10.30 uur. Alle imkers zyn van harte welkom. MIX BEDRIJVENKOM PETITIE I)E SCHAAPSKOOI Ondanks het feit dat Duinphan- del Venray drie invallers in het team had staan konden zy zich toch redelijk staande houden. Na een half uur had Cor Paint twee ga mes gescoord. Dumphandel had het dubbele, nl. vier games. Na het volle uur had dumphandel tien ga mes gescoord en Cor Paint moest het wederom met de helft dóén, vijf games dus. De dames van Cor Paint moesten dus het een en ander goed maken wat de heren hadden verzaakt. Maar dit viel niet mee, want halver wege de wedstrijd ging het gelijk op (4-4). Tben zette Cor Paint het takti- sche spel in en gebruik makend hiervan kon de eindstand van 12-5 bereikt worden. Bij de le GD liep Dumphandel hard van stapel, en Cor Paint kreeg geen voet aan de grond (3-0/7-0). Voor Cor Paint was het verschil to groot en de overgebleven tyd tekort, maar ze konden toch enige games scoren. Na het volle uur mocht Dumphandel 15-5 op het wedstrijd formulier noteren. By de 2e GD liet Cor Paint er geen gras over groeien, ze waren duide lijk van plan deze wedstrijd op hun naam te zetten van 5-1 naar 7-4 wisten zij tenslotte de noemens waardige stand van 13-4 te be reiken. Uitslagen: Cor Paint-Dumphandel 4-4 Veramba-Siroen Langenboom 6-2 Gemeente Venray-Airtechnic 6-2 Greenpeace-Bouwmij Janssen 6-2 Stand: 1. Dumphandel Venray 31 2. Greenpeace 30 3. Veramba 27 4. Bouwmy Janssen 23 5. Airtechnic 22 Gemeente Venray 22 Programma zaterdag 9 maart: Dames: Nuvo'68-Rooyse VK1 a.15.00 Voluntas-Rooyse VK2 a.18.30 Grashoek 2-Rooyse VK4 a. 17.30 Peelpush 6-Rooyse VK5 a.19.00 Heren: Peelpush 1-Rooyse VK1 a. 16.45 Peelpush 2-Rooyse VK2 a.19.00 Osredlem 1-Rooyse VK3 a. 19.30 Set-Up 1-Rooyse VK5 a.19.00 Heren 4 is vrij. JEUGD Programma zaterdag 9 maart: Meisjes BI naar Meerlo v.14.15 o.d.r. i.o.o. Programma zondag 10 maart: Meisjes Al naar Arcen v.11.15 o.d.r.; M. Manders Meisjes B2 Brukske a.10.00 Jongens BI Brukske a.10.00 Jongens Cl naar Ittervoort v.09.15 o.d.r.: i.o.o. Meisjes Cl naar Velden v.12.45 o.d.r..- Bernie Swinkels. Meisjes C2 naar Sevenum v.13.45 o.d.r.: L. Penris Tellen/fluiten in zaal Brukske-. 2x Heren 1 (s.v.p. om 9.45 uur aanwezig zijn!). Attentie: Denk aan de algemene ledenvergadering op 8 maart om 20.00 uur in zaal de Volle Maan. Rooyse VK - VC Velden 3-2 sekst.: 6-15. 15-17. 15-7. 15-8. 15-12 De mannen van Rooyse VK hiel den aan de derby tegen VC Velden 2 punten over. Het was een verdiende overwinning, al zag dat er in de eer ste set niet naar uit. Na een 6-6 tus senstand liep Velden snel uit n aar een ruime setoverwinning. De ba kens werden door Rooyse echter al in de 2e set verzet, na een 6-0 en een 14-11 voorsprong voor de Ven- raynaren wist VC Velden op het nip pertje alsnog de set binnen te slepen. Het Veldense batión wan kelde en werd in de rest van de wedstryd door o.a. de mokerharde aanvallen van Willy Alards ten val gebracht. Velden kwam er op geen enkele wijze meer aan te pas en werd in de 3e en 4e set zelfs weg gespeeld: 15-7 en 15-8. Willy Alards, normaal spelverde ler. kon aanvallend spelen omdat na de Venrayse overwinning vorige week op Van Thrtwyk de spelverde- ling wederom in de vertrouwde handen lag van Theo Scholten. De 5e set moest de beslissing brengen. In die set liep Rooyse uit naar een 8-4 voorsprong en gaf die niet meer uit handen. De marge in de puntenstand tot de middenmoot van de tweede divi sie is nu teruggebracht tot 1 punt. Er zyn dus nog volop kansen om het degradatiegevaar af te wenden. Komende zaterdag staat de uitbeurt tegen Peelpush op het programma. Thuis werd in de eerste kompetitie- helft met vette cijfers verloren van de Meyelnaren. Hopelijk kunnen de mannen uit Venray met de goe de resultaten van de afgelopen we ken hun huid ditmaal duurder verkopen en misschien wederom voor een verrassing zorgen. De onderlinge van donderdag avond werd na een heftige strijd ge wonnen door baan 2. Donderdagavond vergadering. Zaterdag a.s. 7e DW van Merselo. Dit wordt gehouden te Heide, aan vang 18.30 uur. Zondag 2e ronde om de NH B-beker. Namens het bestuur van de afde ling worden alle leden uitgenodigd tot het bijwonen van de jongeren- vergadering, welke gehouden wordt op dinsdag 12 maart in wykgebouw 'de Kiosk'. Brukske. Venray om 19.30 uur. We hebben deze avond in gedeeld in 2 blokken, t.w. de jaar vergadering en aansluitend een onderwerp wat voornamelijk veelal de jongeren raakt, nl. flexibele kon trakten. Vanuit kantoor Utrecht zal jongerenmedewerkster Paula Schunselaar aanwezig zijn. Agenda: 1. Opening; 2. Ingeko men stukken en mededelingen; 3. Verslag vorige vergadering; 4. Jaar verslag 1990 van sekretaris en pen ningmeester; 5. Verslag kaskontro- lecommissie; 6. Verkiezing nieuw kaskontrolelid, aftredend mw. N. Reijnders; 7. Bestuursverkiezing af tredend M. v. Eck-Deenen en H. Jansen, beidenherkiesbaar. Nieu we bestuursleden kunnen zich mel den tot op de jaarvergadering; 8. Huldiging jubilarissen; 40 jaar: A.J.H. Evers, H. Minten, C. Rongen. W.M. van Soest; 25 jaar: L.P.J. Jan sen. J.C.M. Pennings, J.L. Spreeu- wenberg; 9. Rondvraag; 10. Sluiting van het eerste gedeelte. Pauze. 11. Paula Schunselaar zal een uiteen zetting geven van en over flexibele kontrakten waarmee nu veel jonge ren bij werkgevers in dienst ko men, wat zijn de voor- en nadelen, hoe zit het dan met sociale verzeke ringen en verder zoveel mogelyk met betrekking tot deze kontrak ten. Na de uiteenzetting is er gele genheid tot het stellen van vragen. Na de vergadering is er nog vol doende gelegenheid om wat vragen te stellen waar je zelf mee zit; 12. Sluiting. Vrijwilligers gevraagd Afgelopen zaterdag is een team van vrijwilligers gestart met het vooijaarsonderhoud ran de buiten banen. Willen wy echter tijdig de banen weer in optimale konditie hebben dan is er dringend behoefte aan wat extra hulp. Wij doen dan ook een dringend beroep op die le den die best bereid zyn akiief hun steentje bij te dragen voor onze ver eniging. Zaterdag 9 en zondag 10 maart bent u van harte welkom om hand- en spandiensten te verlenen. Vanaf 10.00 uur stellen wij ieders inzet zeer op prys. Pasjesregeling Vanaf donderdag 21 maart kan elk lid dat aan zijn kontributiever- plichtingen heeft voldaan zijn/haar pasje in ontvangst nemen. De rege ling is als volgt: Op het sekretariaai: Elke don derdag vanaf 18.00 uur. Vrydag 22 en 29 maart van 18.00-21.00 uur. Op het paviljoen.'- Woensdag 27 maart vanaf 19.30-22.00 uur. Zon dag 31 maart van 11.00-16.00 uur. Meer informatie kunt u ook lezen in de Kwik ran februari! Wintercireuit Landweert Uitslagen: KZO-FLOP 6-2 IIulleinan-Ballenrapers 2-6 Twenty Fourty-Krakters 6-2 Schoonderbeck-Mateh'89 2-6 Programma zaterdag 9 maart: Meppers-Dumpies 17.00 Vousten-Kruidenbuiltjes 17.45 Half Volley-Rototo 20.00 TZN-Mateh Point 20.45 Jaarvergadering Op dinsdag 12 maart om 20.00 uur zal in zaal In den Engel, Poststraat 3 te Venray de jaarverga dering gehouden worden. Op de agenda staat o.a. de bestuursverkie zing Aftredend en herkiesbaar zijn M. Katenian-ran Opbergen. A. Mi chel* J. Martens-Hendricx en A. van Zwol. Na de pauze zal een film vertoond warden over het gieten ran klok ken. Daarna zal de heer Walraven een lezing houden over: 'Hoe gaan wy om met dialekt'. Ook niet-leden z(jn van harte welkom. Na de grondige schoonmaakbeurt van afgelopen week vond de eerste serie 'Prestatie-plakwedstryden' plaats. Twintig aktivelingen waren aanwezig zondagmorgen, om om half tien met de eerste drie ronden te beginnen. Ook van onze golf- vrienden uit Arcen waren diverse leden aanwezig om een extra trai ning te benutten voor de komende Bondskompetitie. Eenieder onder vond de lange winterstop als een handicap, echt lage scores werden bij hoogste uitzondering genoteerd. Na afloop werd er nog gezellig nage kaart in de 'Hoefslag' over de diver se scores nagebabbeld, alsmede een prognose afgegeven voor de wedstrijden van komende zondag wanneer de tweede serie 'Prestatie- plakwedstryden' een vervolg krygt; met als afsluiting in het myaar het tweede en laatste gedeelte. Over veertien dagen begint de Bondskompetitie. eenieder heeft de papieren hiervoor ontvangen en uiteraard wordt onderling geregeld hoe de diverse wedstrijden geregeld moeten worden, v.w.b. vertrektijden en vervoer. i Trainingen Zaal Maandag: 17.00-18.00 uur Pupil len, gymzaal Brukske. Donderdag: 17.30-18.30 uur C- jun., gymzaal Mavo: 18.30- 19.30 uur D-Jun., gymzaal Mavo; 19.30-20.30 uur A/B-jun. sen., gymzaal Mavo. Baan Dinsdag: 18.00-19.00 uur C-jun.; 19.00-20.30 uur A/B-jun. sen. en rekreatiegroep. Donderdag: 19.00-20.30 uur re kreatiegroep. Bos Zaterdag: 10.30-12.00 uur Pupil len en D-jun. vanaf clubgebouw; 15.30-16.45 uur Alle geïnteresseerde lopers en loopsters, rekreanten-en wedstrijdatleten vanaf d'n Barrier, Maasheseweg. Cross Bieriek Vertrek naar de cross in Blerick op 10 maart om 8.30 uur. Rijden volgens rooster. Bijdrage in de ry- kosten ƒ2,50. Jaarvergadering Op 18 maart houdt AV Venray haar jaarlykse algemene ledenver gadering Nadere mededelingen daarover volgen. De LVB heeft mede met andere vrouwenorganisaties de Nationale Vrouwendag georganiseerd op 8 maart a.s. in het raadhuis. Aanvang 13.30 tot 17.30 uur. Thema.- Vrouw zijn in verschil lende culturen. Drie groepen geven een presentatie van de Spaanse, Ma- rookaanse en Nederlandse cultuur. Aandacht voor de verschillen met het thuisland en de Nederlandse si tuatie begin deze eeuw. Er zal mate riaal uit de verschillende landen te zien zyn. Een Marrokaanse mode show maar ook dan en muziek. Op 12 maart a& ledenavond ii\ 'De Volle Maan', aanvang 20.00 uur. Mevr. Silvia Bachasingh uit Deume en aflsomstig uit Suriname zal een lezing geven met als thema de posi tie van de vrouw in Suriname. Ook zal ze overeenkomsten en verschil len uit de Surinaamse en Neder- landse cultuur benadrukken. In de pauze zal ze trakteren op Surinaamse lekkernijen. Het be looft een leerrijke en f\jne avond te worden. Willen de dames die de kontribu- tie nog niet betaald hebben dit zo spoedig mogelyk doen. Onze dank hiervoor. Culturele kringavond 18 maars a.s. in de schouwburg Kosten ƒ10,- p.p. Programma: Openingswoord door de kringvoorzitster: Optreden van LVB volksdansgroep uit Leu nen; Zang en gedicht door enkele LVB-leden: Daarna inleiding dooi mevr. Ria Oomen 'De vrouw in vere nigd Europa; Pauze niet koffie en vlaatje; Daarna komische eenakter

Peel en Maas | 1991 | | pagina 7