Aanbieden van Klein Chemisch Afval A.s. dinsdag raadsvergadering Expositie Kriminaliteitspreventie NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Hinderwet Bouwvergunning verleend Hinderwet Kollektekalender Februari 1991 Bouwvergunning verleend Bouwvergunning aangevraagd en prijsuitreiking door wethouder Driessen Hinderwet Regeling storten op zaterdag Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Muziek-kursus voor langzaam lerende kinderen PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 21 februari - Pagina 14 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuurson- dersteuning, tel. 04780-23269, al léén vóórmiddag. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, voorlichting en in spraak algemeen, dorps en wijkra den, culturele zaken, personeel, organisatie en informatica, interne dienstverlening, bouw zwem- en re creatiecentrum Vlakwater. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid; hinderwetszaken; afvalverwerking; mestverwerking; bodemsanering, maatschappelijke zorg: gezondheids zorg; maatschappelijk werk; ouderen zorg; werklozenzorg (RBA); culturele minderheden, emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financièn: belastingen; gemeentega ranties (hypotheken), grondbedrijf (m.u.v. exploitatie bestemmingsplan nen), openbare werken: verkeer en vervoer; reiniging, agrarische zaken: ruilverkaveling; beheer landbouw gronden, beheer eigendommen en grondverwerving. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, stedebouw, eco nomische zaken: bevordering werk gelegenheid; markten en kermissen; handel en middenstand; bevordering toerisme; bedrijfs- en winkelvesti ging, verkoop gronden in en buiten bestemmingsplannen (m.u.v. land bouwgronden) Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. sociale zaken, onderwijs, vol wassenen-educatie. sportzaken, recreatie, jeugd- en jongerenwerk, accommodatie-aangelegenheden, sociaal-cultureel werk, mondiale vraagstukken, mediazaken, kinder opvang. Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zy van plan zijn om. onder het stellen van voorschriften, positief te beschik ken op de aanvraag voor een hin derwetvergunning van Maatschap Janssen, Deumese- weg 101 te Ysselsteyn, voor het uit- breidenAvijzigen van een rundveebedrijf, waar elektromoto ren worden gebruikt met een geza menlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Deumese- weg 101 te Ysselsteyn; Maatschap Claessens, Peelweg 25 te Ysselsteyn. voor het ex art. 6a Hinderwet uitbreiden/wijzigen van een pluimveehouderij en var- kensmesterty. gelegen aan de Peel weg 25l te Ysselsteyn: J.J.M. Arts, Haag 23 te Merselo voor het uitbreiden/wyzigen van een varkensmestery gelegen aan de Haag 23 te Merselo. De ontwerp-beschikking en by be horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray. elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 7 maart 1991. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend b\j burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij ka" worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zyn niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.FJ.M. Frencken Agenda voor de openbare verga dering van de gemeenteraad te hou den op dinsdag 26 februari 1991, aanvang 19.00 uur in het raad huis, Raadhuisstraat 1 te Venray. 1. Notulen van de openbare verga dering van de gemeenteraad ge houden op dinsdag 29 jan. 1991. 2. Ingekomen stukken en mede delingen. 3. Verzoek ex art 74 van de WBO om vergoeding van de kosten van het aanbrengen van 4 muurkokers Lb.v. de basis school H. Maria te Oirlo. 4. Verzoek ex art. 74 van de WBO om vergoeding van de kosten voor het vervangen van een aardlekschakelaar t.b.v. de ba sisschool St. Petrus Banden. 5. Verzoek ex art. 74 van de WBO om vergoeding van de kosten voor het vervangen van een klim/klautertoestel t.b.v. de ba sisschool Coninxhof te Venray. 6. Verzoek ex art. 74 van de WBO om vergoeding van de kosten van het vervangen van de dak bedekking Lb.v. de basisschool SL Antonius te Veulen. 7. Beschikbaar stellen van. een krediet ad ƒ513,24 voor het her stellen van stormschade aan de openbare basisschool De Landweert. 8. Verstrekken van een investe ringssubsidie ad ƒ200.000,- t.b.v. vervangende nieuwbouw blok hut Jong Nederland. 9. Jaarlijkse aanpassing vergoe dingen raads- en commissiele den (niet-raadsleden). 10. Rekening 1989 van het Gewest Noord-Limburg. 11. Raadsvoorstellen Gewest Noord- Limburg met betrekking tot: a. bijstelling van het raamkre- diet Lb.v. de uitvoering van het overbruggingsplan afval verwerking 1991-1992; en b. vaststelling tarieven afvalver werking Noord-Limburg 1991. 12. Voorstel tot het voeren van een rechtsgeding, strekkende tot te rugvordering van een in het ka der van schuldsanering verstrekte lening. 13. Voorstel tot het voeren van een rechtsgeding tegen een van bijstandsfraude meeprofiteren de ex-echtgenooL 14. Beschikbaar stellen van een krediet ad ƒ2.608.900.- Lb.v. aan leg civiel technische werken bestemmingsplan Keizersveld derde fase. 15. Wijziging van de gewestrege ling inzake de arbeidsvoor ziening. 16. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan 'Centrum' Lb.v. het bouwplan van dhr. H. Gooren, Langeweg 56 te Venray. 17. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan 'Buitengebied' Lb.v. het bouw plan van dhr. J. Voermans, Meerloseweg 18 te Oirlo. 18. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan 'Vlakwater II' Lb.v. het bouw plan van dhr. W. Fleuren, Knop- kruid 29 te Venray. 19. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan 'Merselo' Lb.v. het bouwplan van dhr. M. Bonants, Haag 42 te Merselo. 20. Voorbereidingsbesluit partiële herziening bestemmingsplan 'Oostelijke Woonwijk' Lb.v. de bouwplannen van dhr. J. Lint zen, Honingklaver 36 en de fam. Th. van de Berg-v. Aarssen, Groene Hart 8. 21. Verlening recht van erfpacht in bestemmingsplan Smakterhei- de aan Boom's Transport, Prin ses Marijkestraat 9 te Venray. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 13 februari 1991 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het intern verbouwen van een pluimveestal tot mestvarkensstal aan de Enge Steeg 1 te Leunen, Ln.v. A.H.G.J. Jenniskens. het bouwen van een garage aan de Maijolein 41 te Venray, Ln.v. J.W.M. Feyen. het uitbreiden van een wo ning aan de Veenmos 23 te Ys selsteyn, Ln.v. F.C. Janssen. het bouwen van een garage aan de Maijolein 43 te Venray, t.n.v. M.T.M. DuponL het uitbreiden van een cafeta ria aan de Jan Poelsweg 12 te Ys selsteyn, Ln.v. J.C. Bos, Heidse Peelweg 1. het bouwen van een mestvar kensstal aan de Puttenweg 60 te Ys selsteyn, Ln.v. A.P.A.M. Romme. Puttenweg 48. het bouwen van een carport aan de Doormanstraat 19 te Venray, t.n.v A.J.E. Theeuwen. het bouwen van een woning aan de Silvesterweg 21 te Venray, Ln.v. J.A.G.M. Schambergen, Isabel- lahof 37. het bouwen van een woning aan de Bershof 18 te Leunen, Ln.v. J.W.B. Reintjes, De Hoef 11. het bouwen van een serre aan de Sarabandestraat 6 te Venray, Ln.v. Al cast bv. Horsterweg 31 te Casten ray. het vernieuwen van een fiet senberging aan de Laagheidseweg 22 te Venray, Ln.v. M.H.P.M. v. Tilburg. het bouwen van een berging aan de Dr. Kortman nweg 44 te Ven ray, Ln.v. T. Stratingh. het veranderen van dak ge vels van een loods aan de Witte Ven- nenweg 4 te Oostrum, Ln.v. Raedts Bouwbedrijf, Mgr. Hanssenstraat 57. het bouwen van een kantoor met bedrijfsruimte aan de' Pla taanstraat 14 te Venray. Ln.v. Elec tro J. Martens bv. Schoolstraat 30. het bouwen van een loods aan de Zandhoek 12 te Oirlo. Ln.v. J.M.L. Zanders, Zandhoek 13 te Oirlo. het gedeeltelyk verbouwen van een hobby-schuur aan de Lolle- beekweg 30 te Casten ray, Ln.v. J.C.M. Wismans. het verbouwen uitbreiden van een kantoorpand aan de Maas- heseweg 81 te Venray, Ln.v. Cocosoft bv, Hoogakker 11. het verbouwen van een pand aan de Stationsweg 21 te Venray. Ln.v. Van Grootel Dierenspeci aalzaak. De burgemeester van Venray, Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen op de aanvraag van: Waterschap Zuiveringschap Limburg Kapelaan Sarsstraat 2 te Roermond voor het uitbreiden/wy zigen van een rioolwaterzuivering sinrichting gelegen aan de Metaal weg 3 te Venray; Hermus BV, Stationsweg 74 te Venray voor het ex art. 6a Hinder wet uitbreiden/wijzigen van een in richting waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamen lijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Stationsweg 74 te Venray hinderwetvergunning is verleend. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 21 maart 1991. Tot bovengenoemde datum kan by de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvra ger. de betrokken adviseurs, dege nen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kun nen tonen niet (tijdig) in staat te zyn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzy voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer. 23 februari: Judovereniging Ven ray. De kollekte voor de Judovereni ging is vorige week zaterdag i.v.m. de weersomstandigheden niet doorgegaan en verplaatst naar 23 februari. 24 febr. t/m 9 maart: Leger des Heils Fondsenwerving. Alleen tfoor deze kollektes is een vergunning verleend. Koliekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De kollektanten en kollektrices moeten een op de be treffende kollekte gericht legitima tiebewijs kunnen vertonen. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 5 februari 1991 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zy die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het plaatsen van een tussenlid aan de Eijkenhofweg 18 te Veulen, Ln.v. Maatschap Van Dyck. het bouwen van een woonhuis garage aan de Melchiorhof 31 te Venray, Ln.v. J.A. Seegers, Ouvertu restraat 34. het bouwen van een woning aan de Pioniersstraat 44 te Ys selsteyn, Ln.v. H.J.M. v.d. Weyer, Veenmos 36. het verbouwen van een wo ning aan de Adelbertweg 39 te Ven ray, Ln.v. P.M.F.M. Reichert. het bouwen van een garag el berging aan de Jofferspas 20 te Oostrum, Ln.v. GJ.G.M. Bouten. het bouwen van een woning aan de Nicolaashof 16 te Venray, Ln.v. RJ. Syberts, Papenbeek 5 te Well. het ged. verbouwen van een schuur tot garage/hoffy-ruimte aan de Spurkterdyk 8 te Oostrum, Ln.v. A.J.G. Arts. het uitbreiden van een wo ning aan de Knopkruid 33 te Ven ray, Ln.v. W.H.A.J. Janssen. het bouwen van een dubbele varkensstal met tussenlid aan de Timmermannsweg 54 te Ys selsteyn. t.n.v. J.A.L. Lemmen. het bouwen van kantoorruim te aan de Noorderhof 8 te Venray, Ln.v. Rühl. Hagens en Van Aar, Pr. Bemhardstraat 15. het bouwen van een installa tiegebouwtje aan de Spurkt te Ven ray, Ln.v. P. Michels, Herenbosweg 35 te HorsL het bouwen van een garage/ berging aan de Eikenlaan 64 te Ven ray, Ln.v. A.T. v. Gameren. het bouwen van een woning aan de Silvesterweg 9 te Venray, Ln.v. H.G.A. Kessels, Zandakker 5. het bouwen van een woning aan de Silvesterweg 11 te Venray, Ln.v. G.H.M. Schuyren, Pettenma- ke i-straat 6. het bouwen van een garage aan de Heidseweg 41 te Heide, Ln.v. S.A.P. Gielens. het bouwen van een garage aan de Heidseweg 43 te Heide, Ln.v. R.J.G. Gielens. het uitbreiden van een wo ning aan de Sambastraat 13 te Ven ray, Ln.v. N.A.J. Buddiger. het bouwen van een garage/ carport aan de Luzerne 1 te Venray, Ln.v. W.M. Willems. het bouwen van een carport aan de Vicarieweg 74 te Leunen, t.n.v. Th. Fila. het bouwen van een gedeelte lyk gesloten overkapping aan de Nieuwhuisweg 1 te Venray, Ln.v. De- max Technicx bv. het plaatsen van een schoor steen aan de Kruidenlaan 30 te Ven ray, Ln.v. L.W.M. Kersten. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het gedeeltelijk vernieuwen en veranderen van garage hobby- ruimte aan de Rosmolenweg 6 te Oostrum. Ln.v. C.J.A. Goumans. het bouwen van een loods aan de Veulenseweg 32 te Veulen. Ln.v. Jj\.M. Hagens. het bouwen van een garage/ hobbyruimte aan de Kruitweg te Venray. Ln.v. T.H.W.A. Jansen, Lan geweg 73. het uitbreiden van een wo ning bouwen berging aan de Kamperfoelie 58 te Venray, Ln.v. C.H.M. Joosten. het bouwen van een woning aan de Randenrade te Oostrum, Ln.v. R.G.W.M. DuponL Geysterse- weg 15. het bouwen van een tuinhuis je aan de Kogeldistel 32 te Venray, Ln.v. H.N.W. Hendricks. het uitbreiden van een loods aan de Heidseweg 9 te Heide, Ln.v. Maatschap Van Dyck. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 22 februari 1991 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage b(j de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Op maandag 25 februari 1991 om 16.00 uur zal in de hal van het raad huis te Venray een expositie wor den geopend van door leerlingen van de scholen voor voortgezet on- derwys vervaardigde stripverhalen in het kader van het kriminali- teitspreventieprojekt 1991. Tevens zal wethouder Driessen tydens de ze byeenkomst de prijzen uitreiken voor de beste inzendingen. De expositie en wedstrijd maken deel uit van het kriminaliteitspre- ventieprojekt dat tot Pasen op de scholen voor Voortgezet Onderwijs in Venray wordt verzorgd. Doel van het projekt is de bewustmaking van leerlingen van de gevolgen van kri- minialiteit voor de samenleving. Daarvoor hebben de docenten van de scholen speciaal voor Venray ontwikkelde lesmaterialen ontvan gen, op. basis waarvan zij op een eigen wyze en op het tijdstip waar op het de scholen zelf het beste uit komt lessen kunnen verzorgen. Belangstellenden zijn van harte welkom. De expositie is te bezichti gen tijdens de openingstijden van het raadhuis van 25 febr. tot 29 maart 1991. Sinds maart 1990 heeft elke woonhuisaansluiting in Venray een KCA-milieubox waarin de bewoners hun Klein Chemisch Afval kunnen bewaren totdat de chemokar komt. De chemokar stopt 4x per jaar op een vaste plaats en op een vast tydstip bij u in de buurt. Mocht u de chemokar om de een of de ande re reden hebben gemist, of heeft u tussentyds een grotere hoeveelheid chemisch afval verzameld waar u vanaf wilt, dan kunt u de KCA- milieubox ook leeg laten maken bij het depot van Gemeentewerken aan de Acaciastraat (naast brandweer kazerne). Nadrukkelijk willen wij u er op wijzen beslist geen chemisch afval in plastic zakken aan te bieden. De depothouder moet het aangeboden afval sorteren in verschillende ka- tegorieën, hetgeen moeilijk en ge vaarlijk is indien alles door elkaar in een plastic zak ziL De aanbieder kan het aan gebode nen dan zelf ter plaatse uitpakken waarna de depothouder dit sor teert, oftewel het aangebodene wordt geweigerd. Alleen al i.v.m. de veiligheid van onze mensen reke nen wy op uw medewerking. Mocht er in uw woning nog geen KCA-milieubox zyn, dan kunt u er een afhalen bij het depot van Ge meentewerken aan de Acaciastraat (naast de brandweerkazerne). Openingstijden: maandag t/m donderdag van 8.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur en vry- dag van 8.00 tot 12.00 uur. Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zy van plan zyn om negatief te beschikkén op de aanvraag voor een hinderwet vergunning van Maatschap Michels, Iemmen- weg 14 te Heide, voor het ex art. 6a Hinderwet uitbreiden/wyzigen van een rundveehouderij en var kensmestery, gelegen aan de Lem- menweg 14 te Heide, doch tegelijkertijd, onder het stellen van voorschriften, in afwyking v^n de aanvraag, een nieuwe de gehele in richting omvattende vergunning te willen verlenen; M.J. Meulendyks, Meerselse- peel 1 te Ysselsteyn, voor het uit breiden/wyzigen van een fokvarkens- en mestvarkensbedryf, gelegen aan de Meerselsepeel 1 te Ysselsteyn, doch tegelijkertyd, on der het stellen van voorschriften, in afwijking van de aanvraag, een uitbreiding/wyzigingsvergunning te willen verlenen. De ontwerp-beschikking en bybe- horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 7 maart 1991. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray, Daarby kan worden ver zocht de persoonlyke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zyn niet (tijdig) in staat zyn geweest dit te doen. kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en' milieubeheer. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat by hun besluit van 5 febr. 1991 de aan Poly- gas BV te Deventer verleende ver gunning op grond van de HinderweL verleend op 20 febr. 1974 voor het ex art. 6a uitbrei den/wyzigen van een inrichting^ bestemd voor op- en overslag van butaan- en propaangas, gelegen op het Stationsemplacement .te Oostrum. gemeente Venray, is inge trokken. De beschikking en bybehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 15 maart 1991. Tbt bovengenoemde datum kan by de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvra ger en de betrokken adviseurs. Op bovengenoemde datum wordt de beschikking van kracht tenzy voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen' of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer. Op zaterdag kunnen partikulie- ren van 9.00 tot 11.34 uur hun af val, zijnde geen bedrijfsafval, brengen op het overslagstation aan de Kulertsweg in Wanssum. Per keer mag er maximaal 300 kg wor den aangeboden. De kosten bedra gen ƒ10,- per aanbieding en moeten ter plaatse, kontant worden betaald. Bedrijfsafval Het Noordlimburgse bedrijfsafval moet afgevoerd worden via het over slagstation van de LRD, Ampè restraat 10 in Venlo, de stortkosten voor het bedrijfsafval bedragen 100,- per ton, excl. 18,5% btw. Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: het bouwen van een serre carport aan de Hooipas 1 te Leu nen, Ln.v. A.H.M. Koonings. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 22 februari 1991 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester eri wethouders van Venray, maken bekend dat by hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: Gebr. Burgers, Veulenseweg 31 te Veulen voor het uitbreiden/ wyzigen van een varkensfokbedryf, gelegen aan de Veulenseweg 31 te Veulen; M.W.C.M. Smits. Tteeuwenhof- weg 6 re Leunen voor het ex art. 6a Hinderwet uitbreiden/wijzigen van een mestvarkensbedryf. gelegen aan de Teeuwenhofweg 6 te Leunen; Maatschap Peters, Timmer mannsweg 90 te Ysselsteyn voor het oprichten en in werking heb ben van een rundveehouderij waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Timmermannsweg 130 te Ys selsteyn. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 21 maart 1991. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 1680 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray. Daarby kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordl verzocht (afdeling volkshuisvesting ruimtelijke ordening en milieube; heer), kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt waar by over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zy niet (tijdig) ln staat zyn geweest dit te doen, kun nen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwei))- 22! Kr 1 beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeüng volk» huisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. GJ.F.M. Frencken Op initiatief van de Leerlingen en Ouderraad van de Muziekschool Venray zal in de week van 4 maan 1991 op de Muziekschool Venraj een muziek-kursus starten voor een groep 'langzaam lerende' kin deren; leerlingen van de Venray» LOM- en MLK-scholen. De vraag naar deze kursus is komen van een lid van de ouderver eniging van Den Duivenbosch. Z? nam kontakt op met de Leerlingei en Ouderraad van de Muziekschool Venray, die op haar beurt he. bestuur van de Muziekschool ge vraagd heeft naar een standpuni ten aanzien van de deelname van deze groep kinderen in haar kur suspakket. Bestuur en direktie hebben posl tief gereageerd en by voldoende deelname wordt als docent trokken mevrouw Waterreus. Zij zal in de kursus onder andere de vol w; Étende onderdelen aan bod later, vvi komen: beleving, expressie en ontl vi wikkelen van vaardigheden. Ha Pete doel van deze cursus zal zijn om kinderen op speelse wijze dot* middel van zang. spel en dans me pe^' muziek in kontakt te brengen. b di H m Zi LUC 08n zal by de opstelling van het leerpn» gramma rekening worden gehoa den met de mogelijkheden van he kind. Aan de werkgroep heeft verde deelgenomen, een konsulent de Stichting Sociaal Pedagogisch Zorg Venlo, een stichting die ziel onder andere bezighoudt met d mogelijkheden voor vryetijdsbeslf ding voor mensen met een verstar delijke handicap in de regio Noon Limburg. Vanuit de verschillende geledii gen die by de voorbereiding van ze kursus betrokken zyn geweei heeft zich een begeleidingsgn* gevormd die gedurende het jaar c ontwikkelingen zal volgen en ruggesteun zal dienen voor docente. Op zaterdag 23 februari a.s. om 11.00 uur in de Muziekschol* Venray een informatie-bjjeei komst worden gehouden voorall belangstellenden. elke week nieuws 4 av 654( Frar mek ZOI ru: tel. C 'ROE de: jot cur* filk VCK var piu re sus Mei sen kur ven vra Ieny tel. O TE Kt bru fen zlth tel. ie

Peel en Maas | 1991 | | pagina 14