RIOOL SERVICE Lourdeswerk Heil der Zieken EHBO-vereniging Venray WAO VAN SOEST Oud-Mariniers Noord-Limburg Alliance francaise te Asten Katholiek Vrouwen Gilde Venray Volksdans vereniging Opanka De Huisvriend Rincon Espanol A.F.V. Venray Lokale Omroep Venray L.V.B. Venray Lokale Omroep Venray Wijkvereniging Veltum I.V.N. L.V.B. Kring Venray L.V.B. Oostrum Jumpers '76 Schaakclub Venray PEEL EN MAAS Sjoelclub Venray Judo Erised Zaalhockey M.H.C.V. Venray heeft nu ook Hyundai-dealer Midgetgolf Buitenlust RAEDTS Sjoelclub ISV De Schuivers H.V. Manual PEEL EN MAAS Donderdag 21 februari - Pagina 12 \&n 12 t/m 19 oktober wordt er ee- en jongerentreinreis naar Lourdes georganiseerd. Deze reis is voor alle jongeren: zieken, gezonden en ge handicapten in de leeftijd van 16 t/m ca. 30 jaar. Het thema voor deze reis is 'Jy mag er zyn'. Jy mag er zyn zoals je bent: gewoon lekker spontaan, iemand die er zómaar een weekje tussenuit wil naar Lourdes. Wy willen met elkaar op pad gaan, wegen banen met elkaar om te zeggen 'Jy mag er zyn'. hoe je ook bent. Hebt u interesse voor deze jonge renreis. neem dan even kontakt op met P. Willemse, tel. 10262 of met A. van Dyck-Timmermans, tel. 10149. Op donderdag 31 jan. jl. werden bij de EHBO-vereniging Venray exa mens afgenomen. De 21 kandida ten hebben allen het examen met goed gevolg afgelegd, t.w. M. Abga- ou, A. Achten, A. Arts, E. Arts, M. Arts, P. van Berg, H. Bisschops, P. Bouwmans, E. Cox, P. Heinsbröek, J. Jenniskens, T. Kol, T. van Lipzig, A. Martens, P. Mulders, W. Nijen- huis, G. Schoenmakers, E. Steffers, T. Stevens, P. Thoonen, L. Wijnhoven. Op zaterdag 20 april a.s. zal ty- dens de jaarvergadering van de ver eniging de diploma-uitreiking plaatsvinden. Dkt. H. Oudenhoven was docent, die in samenwerking met de kader- instrukteur dhr. J. Coenders, deze opleiding verzorgde. By deze oplei ding werd wederom goed gebruikt gemaakt van LOTUS-leden. Het examen werd afgenomen door drs. J. Verzijden voor het theo retische gedeelte en door kade- rinstrukteur dhr. G. Verhaeg voor het praktische gedeelte. De EHBO-vereniging Venray start op maandag 18 febr. a.s. wederom een kursus, deze is echter al geheel volgeboekt. In oktober a.s. zal by voldoende deelname wederom een kursus verzorgd worden. Voor eventuele inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de voorzit ter van onze vereniging, de heer Ju les Kessels, Zandakker 20 te Venray, tel. 04780-85068. beëdigd taxateur in onroerende goederen VOOR AL UW TAXATIES Gemmadal 12, 5801 HJ Venray Telefoon 04780-86408 Het bestuur van het kontakt Oud- Mariniers Noord-Limburg roept alle oud- ex-mariniers op tot het bijwo nen van de algemene ledenvergade ring op zaterdag 2 maart a.s.. die gehouden zal worden in café 't An ker aan de Straelseweg te Venlo. Aanvang 20.00 uur. De vergaderagerida en het finan cieel verslag over het verenigings jaar 1990, zullen u ter vergadering worden uitgereikt. Aansluitend aan deze vergade ring volgt de grote kontaktavond, waar weer gekegeld kan worden om enkele leuke prijsjes en er kan ge danst worden. De muziek wordt verzorgd door het bij ons allen be kende huisorkest. Later op de avond zal nog 'aan je bakken gebla zen' worden, ter versteviging van de inwendige mens. Ook dit verenigingsjaar zal weer een jubileunyaar zyn, zeer zeker voor ons oud-mariniers uit Lim burg. Wy heixlenken dan liet feit dat 25 jaar geleden het Mariniers monument werd opgericht te Sit- tard, ter gedachtenis aan alle geval len mariniers uit Limburg. Oud-mariniers kom op zaterdag 2 maart a.s.,vergezeld van uw part ner, naar deze avond. Heden, donderdag 21 febr., zal de heer Francois Eijkhout, oud hoogleraar Frans aan de Universi teit van Nymegen, een conférence houden met als titel: 'Chansons sur la Chanson'. Hij zal een twaalftal chansons laten horen, waarvan de teksten verkrijgbaar zyn op de avond van de lezing. De heer Eykhout heeft al vaker, en met veel sukses, een voordracht voor de Alliance te Asten verzorgd. Het zal ongetwyfeld een avond wor den, die zeer de moeite waard is. Aanvang 20.15 uur in het ge meenschapshuis te Asten. Maandag 25 febr. a.s. vindt in de foyer van de schouwburg een leden bijeenkomst plaats, met als onder werp 'Sterrenkunde', aanvang 20.00 uur. Mevr. J. Vermeesch-de Meyer, vrijwilligster by de volkssterren wacht Simon Stevin te Hoeven zal vertellen over ons zonnestelsel en tevens over de organisatie Wereld wijd by de Simon Stevin. Zondag 24 maart a.s. zal op uitno diging van de KRO-televisie een ex cursie plaatsvinden naar de IvRO-studio, om een opname bij te wonen van het televisie-program ma 'Ook dat nog' o.l.v. Aad van den Heuvel. Vertrek 12.00 uur. Maandag 25 febr. oefent de de- monstratiegroep van 19.30-20.30 uur en van 20.45-21.45 uur dansen de rekreanten in wijkcentrum *t Schöpke, Veltum. Dinsdag 26 febr. volksdansen van 9.45-11.15 uur in wykcentrum 't Schöpke, Veltum. Donderdag 28 febr. volksdansen voor kinderen van groep 1, 2 en 3 van 15.15-16.00 uur en de kinderen van groep 4 t/m 8 dansen van 16.15-17.15 uur in wijkcentrum 't Stekske, Landweert. Zondag 2 maart volksdansen voor paren in wykcentrum De Spring plank, Beukenlaan van 20.30-22.00 uur. Voor inlichtingen en opgave: Ger ry Gielens, tel. 80844. Bij deze wil het bestuur u uitno digen voor de ledenvergadering en wel op maandag 25 februari. Agenda: Opening door de voor zitter; -Verslag jaarvergadering; Bestuursmededelingen; Ingeko men stukken; voorstel reglement prestatiebeker; Kontributie in nen; Rondvraag; Sluiting. Denk aan het inleveren van het stembiljet uit u bondsorgaan. In leveren voor 1 maart bij de se- kretaris. Por motivo de los carnavales la semana pasada no aparecio el arti- culo de rineón espanol, lo que si estubo bastante animado fue el centro y durante los cuatro dias hubo alegria y armonia. El sabado pasado no se pudo rea-. lizar el TUTE por poco participa- tión, pues con la nevada caida el viernes y el mal estado de las cal- les, y algunas personas que pudie- ran estar enfermas, o como es el caso de M. Martinez de la Vega. que de la caida el viernes se rom- pio la clavicula y anda todo escayo- lado y desde aqui le deseamos una pronta restabilidad. asi como al Sr. Garrido que ya estó otra vez en case. Los companeros de la colonia de EDE. nos invitan al participar en su centro, a un tomeo de TUTE, la persona que tenga interes se pu- ede poner en contacto con Juan Garcia Carraliza. Un cordial saludo de IIACE. Nadat het verslag van de vorige jaarvergadering: het verslag van de sekretaris, de penningmeester en de kaskontrole-commissie waren goedgekeurd, kwam de samenstel ling van het bestuur aan de orde. Sekretaris a.i. Ger Verstappen was aftredend en niet-herkiesbaar. De voorzitter bedankte hem voor 7 jaar bestuursinzet en het enorme werk (de vele A4-tjes) en alle administra tieve rompslomp) dat hy zo con sciëntieus verricht heeft. Aangezien er nog geen nieuwe se kretaris is, wordt deze taak voor 1 jaar overgenomen door de voor zitter. Als nieuw bestuurslid werd Geert Clephas met algemene stemmen ge kozen zodat het bestuur van de Ven- rayse Amateur Fotografen in 1991 gevormd wordt door: Joost Gee- raedts: voorzitter/sekretaris; léd Bom: penningmeester; Martin Gommans: technische zaken; Geert Clephas: algemene zaken. Vervolgens werden Kees Roodnat en Toon den Brok bedankt voor het wederom verzorgen van De Foto- kursus, het bestuur liet dit gepaard gaan met enige stoffelijke blijken van waardering. Tenslotte kwamen er vanuit de le den een behoorlijk aantal verzoe ken, opbouwende kritieken en voorstellen welke in 1991 zoveel mogelijk uitgevoerd zullen worden. De eerstvolgende clubavond (28 febr.) is tevens de laatste gelegen heid om zw/w foto's (opgeplakt op 40/50 cm passepartout) in te leve ren voor de Bondsfotowedstrijd. Op deze avond is er verder, behalve de selektie van de inzending, een Ron- dreiskollektie. Aanvang 20.00 uur, Kennedy- plein 1, Venray. Programma-overzicht van de uit zendingvan de Lokale Omroep Ven ray op zaterdag 23 februari van 09.30 tot 14.00 uur die te beluiste ren is via de kabel op de FM 102 Mhz. 9.30 uur: In het gehoor. Het klassieke muziekprogramma van Fredie Heintjes. Deze week kunt u luisteren naar een keuze uit de nieuwste aanwinsten uit onze klas sieke discotheek. 10.30 uur: Het nieuws. Deze week gelezen door Harry Kempen. 10.40 uur: De Vakaturebank. Het Arbeidsbureau Venray vraagt... 10.45 uur: Harry Kempen in ge sprek met.. Een programma met muziek, achtergrondinformatie en gesprekken met gasten over een ak- tueel, lokaal onderwerp. 11.30 uur: Han en Hanna. Een muzikaal item of interessante gast wordt ook deze week weer aan het luisterpubliek voorgesteld. 12.00 uur: De PZN-show. Twee uur lang wordt onze zender weer beheerd door en voor jongeren, in welke tijd u weer een verzoekplaat kunt aanvragen voor uzelf of voor iemand anders. Deze muzikale show is nog in de groei, maar zal ongetwijfeld tot een stralende vol wassenheid geraken onder de be zielende begeleiding van Jeroen, Peter en Louis. U kunt voor opvoed kundige tips en informatie bellen met tel. 27269. 14.00 uur: Sluiting. Mevrouw W. v. Gardingen geeft op 26 febr. om 20.00 uur in het ge meenschapshuis in Casten ray een informatie-avond voor alle leden van Kring Venray over Provinciale Staten. Deze avond behoort by de kursus politiek die nog volgt W. v. Gardin gen heeft zitting in de gemeente raad van Grubbenvorst en staat op de kieslyst voor de Provinciale Staten. Vóór 31 maart 1991 zullen de meesten van ons weer het Aangifte formulier voor de Inkomstenbelas ting voor het jaar 1990 ingevuld en opgestuurd moeten hebben. Ieder jaar weer leidt het invullen hiervan by velen tot niet alleen ergernis, maar vooral tot vele vragen over wat kan, wat moet en wat helemaal niet mag. Om deze redenen stelde de over heid de zo genaamde Commissie- Oort in, die o.a. als opdracht mee kreeg om dit gedeelte van het Ne derlandse Belastingstelsel voor de burgers te vereenvoudigen én dus doorzichtiger te maken. Maar ook de door de Commissie-Oort voor gestelde en door het parlement aan vaarde 'vereenvoudigingen' zullen ongetwijfeld weer tot nieuwe vra gen aanleiding geven, by hen, die er by het invullen van hun aangif teformulier alleen voor zitten. Hierom heeft de Lokale Omroep Venray besloten om op 2 maart, van 11.30 tot 12.00 uur en op 16 maart, van 10.45 tot 11.30 uur, een pro gramma aan het invullen van het aangifteformulier en de gevolgen vair de Commissie-Oort hierop, te gaan wijden. Deze programma's, die tot stand gaan komen in samenwerking met de Inspektie der Direkte Belastin gen in Venlo, waarvan ook een me dewerker in de studio aanwezig zal zyn, zullen verschillend van opzet zijn. Op zaterdag 2 maart zal een me dewerker van de Inspektie Direkte Belastingen uit Venlo een globaal overzicht schetsen voor u, van de belastingvereenvoudiging van de Commissie-Oort en de gevolgen daarvan voor de belastingbetalers, zoals u en ik. Voor het programma van 16 maart wil de Lokale Omroep Venray iedereen, die vragen heeft over, of op moeilijkheden gestoten is bij de invulling van het aangifteformulier, in de gelegenheid stellen om zyn of haar vragen schriftelijk op te stu ren naar de Lokale Omroep Venray, Postbus 365, 5800 AA in Venray. Dit vóór uiterlijk 1 maart 1991! Heeft u vragen, waarmee volgens u meer belastingbetalers zitten, stuur ze dan op. De schriftelijke vragen, die wy van u ontvangen, zullen wij voorleggen aan medewer kers van de Inspektie der Direkte Belastingen in Venlo en vervolgens op zaterdag 16 maart voor u via de radio, van 10.45 tot 11.30 uur beant woorden, op de kabel FM 102 Mhz. Het zal duidelijk zijn, dat wy niet in staat zullen zijn om op heel spe cifieke en uitzonderlijke, door heel bijzondere omstandigheden gere zen. vragen tydens deze uitzending in te gaan. Voor dergelijke kwesties kunt u het best te rade gaan b(j een belas tingadviseur, die ongetwyfeld wèl de mogelijkheid heeft om dergelij ke byzondere gevallen tot op de bo dem voor u uit te zoeken. Dus heeft u vragen, schryf ze op en stuur ze naar de Lokale Omroep Venray, want het gaat tenslotte om uw geld! Vóór 1 maart kunt u nog iets verdienen bij de Lokale Om roep Venray! Knutselclub 26/27 febr.: Spijkerplank. 5/6 maart: Werken met medicyn- potjes. Jeugd vanaf 13 jaar Donderdag 28 febr.: Thartavond. Dinsdag 5 maart: Drama-avond. Dinsdag 5 maart bestuursverga dering om 20.00 uur in 't Schöpke, Veltumse* Kleffen 62b. afd. Geysleren-Venray Maandag 25 febr. om 20.00 uur jaarvergadering met aansluitend een dialezing van de Bosuilenwerk groep door Charl, Sib en Fulco v.d. Berg in zaal 't Trefpunt te Gey stèren. 28 Febr. a.s. start de kursus Be drijfsbeëindiging. De kursus wordt verzorgd door Frank Toemen en Sandra Reyen. medewerkers van SEV Roermond. Er zijn nog 4 plaat sen vrij. Opgeven bij M. Geurts, tel. 04785-1592. Math Arts geeft dinsdag 26 febr. in het gemeenschapshuis een informatie-avond over behang- en schilderwerk. Hij geeft niet alleen uitleg hierover maar wil ook ingaan op de vragen die gesteld worden. De avond begint om 20.00 uur. Op dinsdag 26 febr., 20.00 uur is in kringverband een informatie avond voor alle leden over Provin ciale Staten. Mevr. Van Gardingen, kandidaat Provinciale Staten, lid van de LVB, zal met u over dit on derwerp van gedachten wisselen en tevens een korte informatie geven over de kursus Politiek, die in het nqjaar gegeven zal worden. De avond vindt plaats in het gemeen schapshuis van Casten ray. Uitslagen: Gennep Cougars-Heren 2 59-21 Achilles 71-Mini's 16-32 Programma zaterdag 23 febr.: Thuis: Mini's-Achilles 71 1 18.00 Thfel: Balder Lamers/Jill Latimer. Scheidsrechters: T. Nyssen/L. Vosbeek. J. Passe relle-G rave 1 18.00 Tafel: R. Hermsen/C. Kuypers. Scheidsrechters: R. de la Roy/N. Peeters. M.Kadetten-Achilles 71 vervalt. J.Junioren-Ardito 18.00 Brabant Bokaal. Tifel: R. Hage- man/R. Goumans. Scheidsrechter: M. v. Berlo. J.Kadetten 1-Attacus 1 19.00 Thfel: M. Cruys/M. Philipsen. Scheidsrechters: N. Gonegai/B. Sprokkereef. J.Kadetten 2-Sjoko 1 19.00 Tiafel: H. v. Rooy/G. v.d. Oetelaar. Scheidsrechters: H. Janssen/N. Lammerts v. Bueren. Heren 2-Yellow Sox 1 19.00 Tafel: M. Hageman/G. Crooymans. Scheidsrechter: J. Oosterbeek. Dames 1-Break 2 20.00 Thfel: S. Kapriloglu/H. Platzbeeker. Scheidsrechter: K. Spitters. Heren 1-Grave 1 20.00 Tafel: M. Barthel/M. Brezavschek. Zaalwacht: M. Brezavschek en R. Hageman. Programma vrijdag 22 febr.: Thuis: Mini's-PSV Almonte 18.30 De tafelaars en scheidsrechters zul len persoonlijk worden benaderd. Attentie: De training van de jon gens junioren is door deze wed strijd verplaatst naar 17.30 uur, dus 1 uur vroeger. Open Rapid kampioenschap Op dinsdag 26 febr. wordt de der de ronde gespeeld. Na de tweede ronde is de stand: 1. P. van Genugten 5Vz 2. E. Bouwmans 5 R. Lemmers 5 N. Paulssen 5 5. G. Kortenoeven 4 K. Krook 4 Interne kompetitie F. Sijbers-G. Kortenoeven Vfe-Vfe A. Antheunisse-J. Hagens Vfc-Vfc H. Meyer-P. Rouvroye 1-0 J. Smits-J. Tiggeloven 0-1 B. Pleit-H. de Visser 1-0 F. Vermeulen-Je Wekking 1-0 H. Hakimi-W. v. Ham 0-1 uw weekblad De eerste teamwedstrijden waren jl. zondag in Landgraaf. Onze club zou met 5 teams uitkomen, maar helaas door het slechte weer is nie mand gegaan. Normaal kan je dan ook niet met de 2e wedstrijd mee doen Maar gelukkig beslisten ze an ders. We zijn nu met ons gem. en het gem. van het behaalde resultaat door de andere teams in klassen in gedeeld. De wedstryd is 9 maart. Venray I 2e kl. 9e, 116.06 gem; Venray II 3e kl. 6e, 107.6; Venray III 4e, 104.9; Venray IV 2e, 105.9; Ven ray V, 3e, 105.3 gem. Toch 2 bekers voor onze bekerkast. Heel veel ge luk op 9 maart. Zondag 17 febr. jl. hadden wij van Erised onze jaarlijkse clubkampi oenschappen. Er hadden zich voor deze dag meer dan 100 judoka's in geschreven, deze werden verdeel over 11 poules waarin gestreden moest worden voor de ereplaatsen. Poule 1:1. Monique Beurskens; 2. Jinny Sanders; 3. Nathalie Logister. Poule 2: 1. Maurice Brons; 2. Aloys Vonk; 3. Joey Sanders. Poule 3:1. Edna Huys; 2. Sanneke Eickmans; 3. Angela Beurskens. Poule 4:1. Tristan Kunen; 2. Red- ney Janssen; 3. Ralph de Graaff. Poule 5:1. Dong-Yun Engels; 2. Ja- mie Wijnhoven; 3. Tim Michielsen. Poule 6:1. Jeroen Janssen; 2. Ma- jed El-Guada; 3. Walter v. Zwamen. Poule 7: 1. Sandra Hermans; 2. Irene Joosten; 3. Petra Joosten. Poule 8:1. Rudy Verhagen; 2. Paul Spee; 3. Vincent Hesen. Poule 9: 1. Gert-Jan Wismans; 2. Peter Beurskens; 3. Hub Thijssen. Poule 10: 1. Vanessa de Groot; 2. Judith van Dyk; 3. Joyce Sanders. Poule 11: 1. Guido van Dijck; 2. Paul van Hoof; 3. Jolanda Linders. Dan was er nog een poule voor de senioren alle kategorieën. Hiervoor hadden 6 judoka's ingeschreven. 1. Gert-Jan Wismans; 2. Rudy Verha gen; 3. Peter Beurskens en Hub Thyssen. Clubkampioen werden dit jaar 2 judoka's; zy behaalde beiden het hoogste gemiddelede. Het zyn Gui do van Dijck en Jeroen Janssen. Jeroen Janssen werd dit jaar ook gekozen als Judoka van het Jaar. Nathalie Logister kreeg de aan moedigingsprijs. De pechtprys ging naar Carmen Janssen. Programma zondag 24 febr.: Heren 1: HOD-Venray a. 17.50 Heren 2: Blerick 2-Venray 14.20 Dames 1: Bakel-Venray a.19.10 Spanning ten top Komend weekend is het laatste weekend in de zaal! Alle drie de se niorenteams komen dan voor het laatst in aktie. En wat nog nooit eerder is gebeurd: alle drie kunnen ze kampioen worden: Afgelopen weekend wonnen alle drie de seni orenteams en met name Dames 1 moest winnen. Dat deden ze over tuigend met 11-4. Heren 1 deed het zelfs nog beter (18-5) en Heren 2 kwam, ondanks het ontbreken van 2 vaste spelers, tot. een 12-9 overwinning. Nu is het erop of eronder. Jammergenoeg geen enkele thuiswedstrijd. Dus we zullen moeten afwachten wie van de drie echt kampioen wordt. Een ding is zeker: er moet gewonnen worden! Iedereen veel sukses gewenst. Dan volgen hieronder de eindstanden van Jongens B en Meisjes B. Jongens B: Venlo 8-16; Maas tricht 8-11; Venray 8-7; Concordia 8-6; Tegelen 8-0. Meisjes B: Maastricht 8-16; Con cordia 8-12; Venlo 8-7; Sittard 8-5; Venray 8-0. Vragen aangaande zaalhockey kunnen gesteld worden aan Wim Staal, tel. 81546. Bestuurders onder invloed Ongelijke verlichting van een personenauto, bestuurd door een 27-jarige inwoner, op de Horster- weg was voor de politie aanleiding om een onderzoek in te stellen. De politie ontdekte daarbij dat de bestuurder te diep in het bekende glaasje had gekeken. Hem werd, na dat hy de proeven had ondergaan, een rijverbod van 7 uur opgelegd en proces-verbaal aangezegd. Afwijkend rijgedrag op de Julia- nasingel was aanleiding voor de politie om een auto staande te hou den. De bestuurder, een 38-jarige inwoner van Oostrum, had te veel gedronken. Hij kreeg een rijverbod van 9 uur en proces-verbaal aan- gezegd. Ook het rygedrag van een 30-jarige bestuurder uit Roermond, op de Venloseweg was voor de poli tie aanleiding tot een onderzoek. Ook die bestuurder kreeg een rij verbod van 7 uur en proces-verbaal Heden, donderdag 21 februari, opent op industrieterrein De Hulst dhr. Herrmann een nieuw automo bielbedrijf. Dhr. Herrmann heeft al vele jaren een garagebedrijf in Broekhuizenvorst. alwaar hy Hyundai-dealer is. 'Om het rayon Venray beter te bereiken en van een nog betere service te voorzien zijn wy nu naar Venray gekomen', moti veert dhr. Herrmann zijn besluit om op De Hulst een showroom met werkplaats te openen. De Venrayse Hyundai-vestiging heeft een showroom met een opper vlakte van 350 m2. Daarin zyn de diverse Hyundai-modellen te be-1 zichtigen zoals de Pony, de Sonata, de Scoupé en de Excel. Tydens de j afgelopen RAI is het nieuwe j Hyundai-model, de Lantra, gelntro- duceerd. Dhr. Herrmann hoopt dat j hy dit model over tweq weken in zyn showroom heeft staan. Met een team van vier mensen i wordt in Venray gewerkt aan de ver- koop en de reparatie van auto's. In een moderne werkplaats, met o.a.1 een computergestuurde motortes- ter, zal zoveel mogelijk zorg aan uwj auto worden besteed. Verder is het nieuwe garagebedrijf voorzien van een goed geoutilleerd magazijn. Op vrydag 22 en zaterdag 23 februari houdt Hyundai Automo bielbedrijf Herrmann open huis. Vrydag kan men terecht van 10.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 18.00 uur. Eenieder die geïnte resseerd is, is van harte welkom. Voor een 28-jarige bestuurder van een personenauto uit Overloon was het alkoholpromillage aanleiding voor een rijverbod van 3 uur en de aanbieding van een transaktie van ƒ250,-. De Indoorgolfwedstrijden met Ar- cen als tegenstander zitten er weer op. Afgelopen zondag was het onze beurt om als gastheer te fungeren in zaal Van Dijk te Oostrum. Voor de eerste plaats hoefde in feite niet meer gestreden te worden, Gerrit Janssen was en bleef koploper; en hij mocht dan ook de nieuwe wis seltrofee in ontvangst nemen. Vele wedstrijden lang concolideerde hy zijn voorsprong en gaf deze niet meer uit handen. Hans Peeters werd goede tweede door op de laat ste dag zijn minimale voorsprong van vier slagen t.o.v. Gerrit Vermeu len niet meer uit handen te geven en daarmee'was de top van het klas sement bekend. Rest zeer zeker nog te vernielden een zeer goede presta tie van Tonny van den Boom die op de laatste dag toch nog even de dag prijs voor zich opeiste, door notabe- ne met kop en schouder boven eenieder uit te steken met 32 sla gen over 24 hindernissen en zo doende maar liefst 4 tegenstanders voorbij ging in het algemeen klas sement. Onder het genot van een lekker aangeboden glaasje en een zeer hartig hapje werd afscheid ge nomen van een zeer geslaagd Win terseizoen. Alle hulde aan de gastheren en de organisatie. Donderdagavond (heden) vindt al weer de laatste kaartavond plaats, om acht uur wordt de afsluiting ge vierd met een zeer geslaagd kaart- seizoen. Hierop komen we volgende week terug, na de definitieve uitrei king van de diverse 'trofeeën'. Komend weekend wordt de grote schoonmaakbeurt gehouden op on ze golfbaan, door het regelmatige onderhoud, dat in de loop der jaren heeft plaatsgevonden, zal het echt niet bijzonder veel tyd in beslag nemen, alvorens we wederom een schitterend mooie golfbaan kun nen presenteren voor het komend seizoen... en vele handen maken licht werk... Voor diverse andere leden staat er nog meer op het programma nl. het bezoeken en deelnemen aan het sportgebeuren in het MECC te Maastricht. Dit wil zeggen een lan delijke sportmanifestatie van nage noeg alle grote nationale organisa tie, waarbij wij vonden zeker niet achterwege te kunnen blyven. Zo doende wordt er door diverse van onze leden acte de presence gege ven komende woensdag, donder dag, vrijdag en zondag. Uiteindelijk verwachten wij ook hier de nodige revenuen van mee te kunnen nemen. Weer diefstal Mercedesster Hoewel de politie enkele weken geleden twee daders van diefstal van logo's van auto's kon aanhou den, moest nu een inwoner uit Well aangifte doen van diefstal van zijn Mercedesster. Mgr. Hanssenstraat 57 5807 BB Oostrum-Venray Tel. 04780-81469 Met het bestuur van de sjoel club De Treffers uit Welleriooi is af gesproken om ook dit jaar kompeti tie te spelen tegen sjoelclub ISV De Schuivers. In totaal zijn dit 8 wedstrijden, waarvan er 4 in Welleriooi en 4 in Venray gespeeld worden. De eerste sjoelavond is 26 febr. in café 't Cen trum te Welleriooi. Bij goed weer vertrekken we met auto's om kwart voor 7 vanaf de Wetteling. We wen sen iedereen veel sukses en een ge zellige avond! Uitslagen: Ma-. Rapiditas-Manual 23-5 Ja: Blerick-Manual 20-8 Hj: Breeton Sp.-Manual 8-27 Hs: Popeye-Manual 10-9 Programma zaterdag 23 febr. Ma: Manual-VTE Loreal 16.30 Ja: Manual-Rapiditas 17.14 Programma zondag 24 febr.: Hs: Manual-Merefeldia "14.00 Hj: Manual-Tiva Stramproy 15.05 Dr: Manual-? 16.10 Hr: Manual-Kaldenkirchen 1730 Ergerlijk vandalisme Een zestal brievenbussen in df hal van de 6e etage van de flat aai de Mozartstraat bleken opgebroken te zijn. De daarin aanwezige post eE andere papieren waren in branc gestoken. Het vuur was vervolgens vanzelf uitgegaan. Veel poststukken zyn hierdoor onherkenbaar worden. Van een winkel aan het Schou tenstraatje waren twee ruiten vernield. Aan de Steegse Peelweg was eet bij een woning staande buitenlamj vernield. Een in de fietsenstalling van df Zuidooster staande fiets van een in woner werd vernield aangetroffen Met verf is een hal van de flat van de Gouden Leeuw besmeurd, werden diverse leuzen aangebracht Een garagedeur aan de Passage bleek eveneens met verf te zyt "bewerkt'. Van basisschool De Kemp wa buitenverlichting vernield. De afsluiting van de elektriciteit kabels aan het Gouden Leeuwps was opengebroken. Met een betonnen blok bleek eö grote ruit van de KMBO-school aai de Bevrydingsweg aan diggelen I zyn gegooid. Een viertal ruitjes van de hal li JJjJ1 de flat aan de Bachstraat blekef, door vandalen vernield te zijn. de hal waren ook een viertal bi venbussen vernield. Een gegoten aluminium brieve bus, staande bij een woning aan Stationsweg, werd vernield aan# troffen. Voor de eigenaar een scü depost van ƒ450,-. Achterdeur verdwenen In de nacht van zondag op maan dag werd van de op de oprit van zij! woning aan de Mgr. Hanssenstrai te Oostrum geparkeerde bedrijf auto, de komplete achterdeur off vreemd. De dader heeft hi* kennelijk op bestelling gewerë Schadepost ƒ2.500,-. H voet ten de i de i hier kort Ai ook van voor its C{ Ami Ce gen mer oud» een en r het 1 Ca oefei stevi verd groot diept daan "^moei Bewoners waren ter kerb Zaterdagavond, terwijl de bes ners van een woning aan de Dei neseweg naar de kerk waren, door vernieling van een ruit ti gang verkregen tot de woning. Oi ?Pler vreemd werd de kleurentelevisieJ een bedrag van enkele honderd* e<] guldens.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 12