Aanbieden van Klein Chemisch Afval Bijzondere raadsvergadering Pliesie venroy mit deezdrie dage :Joat stoan loat stoan owe wage NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Raadhuis gesloten tijdens carnaval, beperkte open stelling burgerzaken Geen huisvuil ophaaldienst De Kleine Gids weer verschenen Commissie onder wijs, jeugd, sport en recreatie Hinderwet Hinderwet Bouwver gunning aangevraagd Bouwvergunning verleend Bekendmaking Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Regeling storten op zaterdag Gemeentelijk Combi-Zwembad Hinderwet Bouwvergunning aangevraagd Geen huisvuil ophaaldienst kerstboom verbranding PEEL EN MAAS Donderdag 7 februari - Pagina 12 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuurson- dersteuning, tel. 04780-23269, al léén vóórmiddag. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, voorlichting en in spraak algemeen, dorps en wijkra den, culturele zaken, personeel, organisatie en informatica, interne dienstverlening, bouw zwem- en re creatiecentrum Vlakwater. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid; hinderwetszaken; afvalverwerking; mestverwerking; bodemsanering, maatschappelijke zorg: gezondheids zorg; maatschappelijk werk; ouderen zorg; werklozenzorg (RBA); culturele minderheden, emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen; gemeentega ranties (hypotheken), grondbedrijf (m.u.v. exploitatie bestemmingsplan nen), openbare werken: verkeer en vervoer; reiniging, agrarische zaken: ruilverkaveling; beheer landbouw gronden, beheer eigendommen en grondverwerving. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht,stedebouw, eco nomische zaken: bevordering -werk gelegenheid; markten en kermissen; handel en middenstand; bevordering toerisme; bedrijfs- en winkelvesti ging, verkoop gronden in en buiten bestemmingsplannen (m.u.v. land bouwgronden) Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. sociale zaken, onderwijs, vol wassenen-educatie, sportzaken, recreatie, jeugd- en jongerenwerk, accommodatie-aangelegenheden, sociaal-cultureel werk, mondiale vraagstukken, mediazaken, kinder opvang. Op carnavalsmaandag 11 en -dinsdag 12 februari a.s. is het raad huis de gehele dag gesloten. Wel is de afd. burgerzaken op beide dagen van 10.00 tot 11.00 uur geopend, echter uitsluitend voor het doen van aangiften van geboorten en overlijden. Op carnavalsmaandag en -dins dag 11 en 12 februari wordt geen huisvuil opgehaald. Op die dagen zijn ook de overslagstations in Ber gen, Beesel, Meerlo-Wanssum en Venlo gesloten. Een dezer dagen is de inmiddels 50e editie van De Kleine Gids voor de Nederlandse sociale zekerheid weer verschenen. De Kleine Gids geeft een duidelijk en bondig over zicht van de sociale verzekeringen en voorzieningen. Alle nieuwe in formatie over de sociale zekerheid per 1 januari 1991 is erin verwerkt, waarbij uiteraard gebruik is ge maakt van de diensten van vakbe kwame auteurs, die al jarenlang hun medewerking aan De Kleine Gids verlenen. Deze uitgave is een belangrijk hulpmiddel voor ieder een die in aanraking komt met de sociale zekerheid en wordt ook fn het onderwijs gebruikt. De Kleine Gids komt tot stand onder redaktionele eindverant woordelijkheid van het Voorlich tingscentrum Sociale Verzekering en wordt uitgegeven in samenwer king met Uitgeverij Kluwer. De Kleine Gids is verkrijgbaar bij onze boekhandel. De prijs is ƒ2,-. i Op donderdag 14 februari a.s. vindt in het raadhuis een bijzonde re vergadering van de gemeente raad plaats, aanvang 17.00 uur. Deze vergadering zal worden bij gewoond door de Commissaris'van de Koningin in de Provincie Lim burg, dhr. ing. E.M. Mastenbroek, die op deze dag een werkbezoek brengt aan onze gemeente. De raad zal met de heer Masten broek van gedachten wisselen over de volgende agendapunten: 1. Algemene en specifieke politiek- bestuurlijke aspekten betreffen de de gemeente Ven ray. 2. Profielschets en procedure rond de benoeming van de nieuwe burgemeester. De vergadering is openbaar en zal duren tot 18.30 uur. Heden, donderdag 7 bfebruari wordt een openbare vergadering ge houden van de commissie voor on derwijs, jeugd, sport en recreatie, aanvang 18.00 in kamer 19 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken en mede delingen: Netwerk nr. 317, 318, 319 en 320; Informatiefolder Dag/Avond-College Venlo inz. aanbod kursussen 'Nederlands voor hoger opgeleide anderstali gen'; Verslag gesprek RISC/Ge meente Venray; Cultuurplan Zwem- en Recreatiecentrum; Concept-raadsvoorstel inz. het verstrekken van een investe ringssubsidie ad ƒ200.000,- t.b.v. vervangende nieuwbouw blok hut Jong Nederland; Persbe richt en lesmap i.h.k.v. krimi n al i teitspreventieprojekt. 4. Gewestzaken. 5. Vaststelling verslag van de com missievergadering d.d. 6 dec. 1990. 6. Concept-raadsvoorstel inz. ver zoek ex art. 74 WBO voor ver goeding van de kosten voor het vervangen van 4 muurkokers t.b.v. basisschool H. Maria te Oirlo. 7. Concept-raadsvoorstel inz. ver zoek ex art. 74 WBO voor ver goeding van de kosten voor het vervangen van een aardlekscha- kelaar t.h.v. basisschool St. Pe trus Banden te Venray. 8. Concept-raadsvoorstel inz. ver zoek ex art. 74 WBO voor ver goeding van de kosten voor het vervangen van een klim/klau- tertoestel t.b.v. basisschool Co- ninxhof te Venray. 9. Concept-raadsvoorstel inz. ver zoek ex art. 74 WBO voor ver goeding van de kosten voor het vervangen van de dakbedek king t.b.v. basisschool St. Anto- nius te Veulen. 10. Concept-raadsvoorstel inz. be schikbaarstelling van een kre diet ad ƒ513,24 voor het herstellen van stormschade aan de openbare basisschool De Landweert te Venray. 11. Rondviaag. 12. Sluiting. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen op de aanvraag van: W. Willems, Rouwkuilenweg 24 te Ysselsteyn voor het uitbrei den/wijzigen van een pluimveebe- drijf, gelegen aan de Rouwkuilen weg 24 te Ysselsteyn hinderwetvergunning is geweigerd. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309. Raadhuisstraat 1 te Ven ray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 7 maart 1991. Tbt bovengenoemde datum kan bij de aideling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvra ger, de betrokken adviseurs, dege nen die tegen de aanvraag om vergunning tydig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kun nen tonen niet (tijdig) in staat te zijn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning ran kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, aide ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige .voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen. het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van.- H.J.M.M. Schoenmakers uit Merselo voor het uitbreiden/wijzi gen van een pluimveebedrijf voor inoederdieren, gelegen aan Den Tiel 6 te Merselo; A.J.P. Geurts, Hemel rij kstraat 15 te Odiliapeel voor het ex art. 6a Hinderwet uitbreiden/wijzigen van een rarkensmest- en varkensfokbe- drijf, gelegen aan de Blankenberg 8 te Leunen; Maatschap Comelissen, Tseu- wenhofweg 18 te Leunen, voor het uitbreidenAvijzigen van een var- kensfokkery en rundveehouderij, gelegen aan de Teeuwenhofweg 18 te Leunen; A.P.M. Poels, Handrik 3 te Mer selo voor het uitbreidenAvijzigen van een rundveehouderij waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan Han drik 3 te Merselo. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 7 maart 1991. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk yorden- 'ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden vei'- zocht de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieube heer). kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt, waar bij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kun nen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen. het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het uitbreiden van een pand aan de Merseloseweg 76 te Venray, t.n.v. C.R Jeuclcen; het bouwen van een garage aan de Juliansingel 25 te Venray, t.n.v. B.M.M. Valckx, Stationsweg 189 te Oostrum; het bouwen van een woning aan de Alaertslaan te Venray. tn.v. R Meyer. Hoefweg 11*2 te Bleiswijk; het bouwen van een woning aan de Smakterveldweg te Venray, t.n.v. P.J.H. van Dorresteyn, Haag 11 te Merselo; het bouwen van een garage werkplaats aan de Heidseweg 75 te Heide, tn.v. P.C.M. Rutten; het plaatsen van een dieren- nachtverblijf aan de zijweg Hoop- weg te Venray, t.n.v. M.G.J. Derkx, Stationsweg 30. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 8 februari 1991 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van- 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 29 januari 1991 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zy die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het plaatsen van een dakkapel aan de Kerkweg 1 te Ysselsteyn, t.n.v. A.W.P. Baltissen; het verbouwen verhogen van een stal aan Klein Oirlo 16 te Castenray, t.n.v. L. Philipsen; het bouwen van een zeu- genstal plaatsen tussenlid aan de Houbenweg 10 te Leunen, t.n.v. J.A.P. Geurts-, het bouwen van een fietsen hok aan de Luzei-ne 8 te Venx-ay, t.n.v. A.J. Aldenhoven; het uitbreiden van een wo ning aan de Hoefblad 9 te Venray, t.n.v. J.M.M. Aben; het verbouwen van een i*und- veestal tot fokvarkensstal aan de Vo- len 1 te Heide, t.n.v. Poels Varkensfokbedrijven, Volen 8; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Pioniersstx-aat 21 te Ys selsteyn, tn.v. L.M. Arts; het plaatsen van verlichting aan de Sparrendreef te Oostirxm, t.n.v. Tennisclub Oostrum, p/a M. Bonants, Ooster Thienweg 5; het bouwen van bedrijfsruim te aan Op de Ries 1 te Mei-selo, t.n.v. H.J.M. Kessels; het bouwen van een gara ge/berging cai-poit aan de Meer- selsepeel 6 te Ysselsteyn, t.n.v. A. S winkels; het bouwen van een dieren- verblijf aan de Ossendijk te Merse lo, t.n.v. H.G.M. Wismans, Coppelenberg 18; het verbouwen van een kip- penstal tot biggenopfokstal ver bindingsgangen en een tussenlid aan de Puttenweg 60 te Ysselsteyn, t.n.v. A.PA.M. Romme, Puttenweg 48; het plaatsen van een gereed schapsberging annex póiiyètal aan de Kloosterstraat 8 te Oosti*um, t.n.v. P.J.J. Tijssen; het bouwen van een zwembad, aan de Rouwkuilenweg 23 te Ys selsteyn, t.n.v. Th.J.H. Tilleman; het uitbreiden van een wo ning bouwen berging aan de Ei kenlaan 39 te Venray, t.xx.v. J.M.P.G. Aaits, Gitaarstraat 18; het uitbreiden van een wo ning bouwen van een carport aan de Weth. Reintjessti-aat 7 te Leunen, t.m.v. J.H.M. Weijs; het bouwen van 2 sleulsilo's aan de Vredeweg 7 te Vi-edepeel, t.n.v. Maatschap van Bakel, Vrede weg 9; het slopen van een garage aanbouwen bejaarde-unit aan de Whistlerstraat 8 te Venray, t.n.v. L.WJ. Arts; het bouwen van een woning garage aan de St. Odastraat 17 te Venray, t.n.v. P.W.M. Coopmans, Ven- raysbroek 2; het uitbreiden van een fiet senstalling aan de Stationsweg 213 ('Station Venray') te Oostrum, t.n.v. N.V. Ned. Spoorwegen, Fuutlaan 4 te Eindhoven; het plaatsen van een rookka naal aan de Serenadestraat 55 te Venray, t.n.v. J.H.J. Arts. De burgemeester van Veiiray, mr. H.J.M. Defesche De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in ai-tikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in z(jn vergadering van 29 januari 1991 in voorbereiding heeft ver klaard I. Een partiële hei-zien ing van het bestemmingsplan 'Ysselsteyn' voor een terrein gelegen aan het Lovinckplein (lokatie 't Kwetter- net) te Ysselsteyn, ten" behoeve van het realiseren van wo ningbouw. 2. Een partiële herziening van het bestemmingsplan 'West I' voor een terrein gelegen aan de West singel (lokatie bejaardencen trum Schuttersveld) te Veni-ay, ten behoeve van het x-ealiseren van woningbouw. 3. Een partiële herziening van het bestemmingsplan 'Rijksweg A73 Zuid' voor een terrein gelegen aan de Tunnelweg 4 te Castenray, ten behoeve van het verbouwen van een boerderij tot 2 burgerwo ningen. Deze voorbereidingsbesluiten treden in wei-king met ingang van 8 februari 1991 en liggen vanaf die datum voor ieder ter in zage in het raadhuis, Raad huisstraat 1 te Venray. afdeling VROM, tijdens kantooruren van 9.00 tot 12.00 uur. De bui-gemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Art. 19 WRO/50,8 woningwet Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet, medewerking te verlenen aan de navolgende bouwaan- vrage(n): het bouwen van 8 bejaarden woningen aan het Lovinckplein/ Puttenweg te Ysselsteyn, t.n.v. Wo- ningbouwveieniging Noord- Limbui'g, Plataanstraat 15 te Venray; het bouwen van 8 woningen aan het Lovinckplein/Puttenweg te Ysselsteyn, t.n.v. Aannemingsbe drijf M.J. Tteunissen, Lovinckplein 5; het bouwen van aanleunwo ningen 'Het Schuttersveld' aan de Westsingel te Venray, t.n.v. Woning- bouwvei-eniging Noord-Limburg, Plataansti-aat 15 te Venray. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 8 februari 1991 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 Uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Kennisgeving bekendmaking Ontwei-pbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij van plan zijn om de aanvraag voor een hinderwetvergunning van J. Poels, Weverslo 6 te Mereelo voor het ex art. 6a Hinderwet uit breiden/wijzigen van een mestvar- kensbedrijf en rundveehouderij, gelegen aan Weverslo 6 te Mereelo; NLW Bedrijven, Smaktenveg 19 te Venray voor het oprichten en in. weirking hebben van industriële werkplaats en gi-afisch centrum, ge legen aan de Smakterweg 19 te Venray positief te beschikken onder het stellen van vooi-waarden. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 21 februari 1991. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif- telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Veni-ay, Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zijn niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Bui'gemeester en wethouders vooi'noemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Op zaterdag kunnen partikulie- ren van 9.00 tot 11.34 uur hun af val, zijnde geen bedrijfsafval, brengen op het overslagstation aan de Kulertsweg in Wanssum. Per keer mag er maximaal 300 kg wor den aangeboden. De kosten bedra gen ƒ10,- per aanbieding en moeten ter plaatse, kontant worden betaald. Bedrijfsafval Het Noordlimburgse bedrijfsafval moet afgevoerd worden via het over slagstation van de LRD, Ampè restraat 10 in Venlo, de stortkosten voor het bedi-yfsafval bedragen ƒ100,- per ton, excl. 18,5% btw. In de carnavalsweek is er extra vrijzwemmen op donderdag 14 fe bruari van 13.00-15.30 uur en op vrijdag 15 februari van 13.00-15.30 uur. Wegens diploma-zwemmen op za terdag 16 februari a.s. is er die dag geen vrijzwemmen van 14.00-15.45 uur. Hernieuwde kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen op de aanvraag van: G.L.J. van de Winkel, Pel grimslaan 2 te Smakt, in afwijking van de aanvraag, voor het ex art. 6a Hinderwet uitbreidenAvijzigen van een mestvarkensbedrijf, gelegen aan de Pelgrimslaan 2 te Smakt; Th.P. Seykens, Diepeling 5 te Castenray voor het ex ait. 6a Hin derwet uitbx-eiden/wyzigen van een varkensfok- en varkensmestbedrijf, gelegen aan de Diepeling 5 te Castenray hinderwetvergunning is verleend. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven i-ay, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien- tot 7 maart 1991. Tot bovengenoemde datum kan bij de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift (in tweevoud) woi-den ingediend door de aanvra ger, de betrokken adviseurs, dege nen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kun nen tonen niet (tijdig) in staat te zyn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vei'gunning van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke oi-dening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen-. het uitbreiden van een ber ging aan de Kamperfoeli 81 te Ven i-ay, t.n.v. C.A.J. Ebben; het plaatsen van een bei'ging erfafscheiding aan de Melchior- hof 27 te Veni-ay, tn.v. M. de Jonge. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 8 februari 1991 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 31Ö van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uuij. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray Op carnavalsmaandag en - dins dag 11 en 12 febmari wordt geen huisvuil opgehaald. Op die dagen zijn ook de overslagstations in Ber gen, Beesel, Meerlo-Wanssum en Venlo gesloten. De navolgende prijswinnaars hebben hun prijs nog niet af gehaald. Nummers: 1010, 1440, 4847, 4962 en 5971 De prijzen kunnen worden afge haald, onder overlegging van het winnende nummer, op het politie bureau afdeling administratie. Ope ningstijden maandag tJm vrijdag tussen 08.00-12.30 uur eii 13.00- 17.00 uur. Sinds maart 1990 heeft elke woonhuisaansluiting in Veni-ay een KCA-milieubox waarin de bewoners hun Klein Chemisch Afval kunnen bewaren totdat de chemokar komt. De chemokar stopt 4x per jaar op een vaste plaats en op een vast tijdstip bij u in de buurt. Mocht u de chemokar om de een of de ande re reden hebben gemist, of heeft u tussentijds een grotere hoeveelheid chemisch afval verzameld waar u vanaf wilt, dan kunt u de KCA- milieubox ook leeg laten maken bij het depot van Gemeentewerken aan de Acaciastraat (naast brandweer kazerne). Nadrukkelijk willen wij u er op wijzen beslist geen chemisch afval in plastic zakken aan te bieden. De depothouder moet het aangeboden afval sorteren in verschillende kfr tegorieën, hetgeen moeilyk en ge vaariijk is indien alles door elkaar in een plastic zak zit. De aanbieder kan het aangebode nen dan zelf ter plaatse uitpakken waarna de depothouder dit sor teert, oftewel het aangebodene wordt geweigerd. Alleen al i.v.m. de veiligheid van onze mensen reke nen wij op uw medewerking. Mocht er in uw woning nog KCA-milieubox zijn, dan kunt u er een afhalen bij het depot van Ge meentewerken aan de Acaciastraai (naast de brandweerkazerne). Openingstijden: maandag t/o donderdag van 8.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur en vrjj dag van 8.00 tot 12.00 uur. 1 t z DE Ma ziji 2 e E An en Ch< 58( 4 fi Pee Pee sab 254 Tru Pet ti te Tim 581 ASI GE^ V< Le m.t. inl.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 12