Van Oorschot Mode is de opruiming in volle gang!! 25 Jaar liefde voor het onderwijs Uit de raadsvergadering van Meerlo-Wanssum AGENDA Congres over Transculturele Psychiatrie in Venray Criminaliteits Preventie Projekt Werkgroep Kind en Ziekenhuis zoekt medewerkers Uitwisselings concert te Oirlo 'Dromen om wakker te worden!' Thema-avond voor ouders van hyper- aktieve kinderen Koken met fantasie Voeding en milieu Openbare bibliotheek Sporthal Gevonden VW-nieuws PEEL EN MAAS Donderdag 17 januari - Pagina Dat is goedkoop rijden Twee inwoners van Venray hebben ontdekt dat het op een goedkope manier mogelijk is om vele kilometers gratis te rij den met een personenauto. Garagehouders werden door het tweetal, ongeveer 20 jaar oud, benaderd. Zy hadden be langstelling voor een tweede hands auto maar wilden daar mee graag een proefrit maken, voordat tot aankoop besloten zou worden. Alle papieren etc. waren in orde en het tweetal maakte een betrouwbare in druk. In enkele gevallen kwam het duo pas na enkele uren te rug met de auto. Ze verklaarden dan toch nog bedenkingen te hebben en later een beslissing zouden nemen. Bij kontrole bleek dat met de auto een proef rit van enkele honderden kilo meters was gereden. Alles was legaal, maar de beet genomen garagehouders waar schuwen hun collega's voor de bovenomschreven mogelijkhe den. Zover door de politie kon wor den nagegaan heeft het tweetal zo al verschillende keren een gratis ritje gemaakt. Wij zien door de bomen het bos niet meer. Dat stelden de vrienden van Hans Rongen en Mia Bos, afgelopen ivoensdag, toen dit tweetal in het hu welijk trad. Daarom werd zaal Roelanzia omgetoverd in een heus bos. Het moge bekend zijn dat de familie Bos sinds jaar en dag deze zaal exploi teert Mia Bos is de jongste dochter van de familie Bos en zij runt nu zaal Roelanzia. Op maandag 21 januari (maandag a.s) zal burgemeester Defesche in de burgerzaal van het gemeentehuis een door de werkgroep Anti Vanda lisme in elkaar gezette Criminali teits Preventie Projekt ten behoeve van de scholen voor het voortgezet onderwijs starten. Burgemeester Defesche zal dan de eerste lesmap aanbieden aan een leerling van het^s^ voorgezet onderwijs. Die lesmap is-K een initiatief van de werkgroep An ti Vandalisme van de gemeente Ven ray. en mede samengesteld door een studente van de Hogeschool Gel derland. Verder werken aan het projekt mee de Reclassering Noord- en Midden-Limburg en het RIM Ven ray. In de door de scholen beschik baar gestelde tijd zal de lesmap onderwerp van gesprek zyn. Tijdens de opening zal wethouder P.J.H. Driessen het startsein geven van de wedstryd met als onderwerp een stripverhaal van dit scholen- projekt Venray. Als kontaktpersoon van dit pro jekt zal drs. H.J. Loonen de deelne mers ten dienste staan. De opening vindt plaats om 16.00 uur en is voor belangstellenden toegankelyk. Sinds tien jaar is in Venray de werkgroep Kind en Ziekenhuis ak- tief. De werkgroep, die aangesloten is by de landelijke vereniging, stelt zich tot doel het bevorderen van het welzijn van het kind voor, tydens en na ziekenhuisopname. In Venray probeert de werkgroep het doel te bereiken door middel van het geven van informatie op ou deravonden van peuterzaal en ba sisscholen, het onderhouden van kontakten met het Venrayse zieken huis, het verhuren van speelgoed kisten met ziekenhuisattributen en deelname aan landelijk en regio naal overleg. De laatste jaren werkt de werk groep nog maar met drie mensen. Om de doelstelling te bereiken is uitbreiding van dit aantal dringend nodig. Mensen die interesse voor deze aktiviteiten hebben kunnen kontakt opnemen met Astrid Thc- ken, tel. 04709-7672 (na 17.00 uur). ivisten de vrienden van het kersverse echtpaar niet echt waar aan zij ivoren begonnen. Bijna alle in Ysselsteyn vrijgekomen kerstbomen werden voor dit plan geconfisceerd. Het was zelfs zo erg dat men naar Ven ray trok om daar nog enkele bomen te redden voor de kerstboomver branding. 'Het is een geluk geweest dat Hons en Mia 's morgens om 11 uur ge trouwd zijn', verzuchtte een van de vrienden. 'Na de mis zijn we meteen aan de slag gegaan en we waren pas rond halfzeven klaar. Ik moet er niet aan denken als ze pas om twee uur waren getrouivd...' Op vrijdagavond 18 jan. is er een uitwisselingsconcert in gemeen schapshuis 'De Linde' te Oirlo. Om 20.00 uur zal het concert geopend worden door fanfare 'Ons Genoe gen' uit Oirlo. Daarna zullen optre den dè drumband van Oirlo en drumband 'Concordia' uit de Mete- rik. Vervolgens zullen optreden de fanfare 'Concordia' uit Meterik en fanfare 'Eendracht' uit Meerlo. Na afloop van het concert zal de joeks- kapel uit Meterik nog voor een aan tal vrolijke noten zorgen ter afsluiting van deze avond. Iedereen si van harte welkom op deze muziekavond, die vrij toegan kelijk is. Ergerlijke vernielingen in sporthal In het herentoilet van sporthal 'De Wetteling' hebben vandalen vernielingen aangericht door de ge laagde ruiten te bekrassen met di verse teksten. Vervanging zal een bedrag van enkele duizenden gul dens gaan kosten. Als de dagen lengen begint de winter te strengen. SL Pieterstoel (18) bevroren zen droog jaar geboren. is 't op St Vineentius zonneschijn zo zal er in de schuren koren zijn. Alles moet weg om ruimte te maken voor de nieuwe voorjaars-/zomer- kollektie. Wacht niet te lang, kom vlug kijken. Want nü heeft u nog alle keus! VAN OORSCHOT MODE Grotestraat 73. Venrav Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. Dromen kun je, net als vele ande re vormen van menselijk gedrag, op verschillende manieren uitleg gen en verklaren. Dromen vertel len ons vanuit het onderbewuste vaak heel veel over dingen, die ons op de een of andere manier bezig houden, of die we juist verdringen. In tijd van stress, spanningen, onvrede, grote en kleine problemen kunnen dromen een uitlaatklep zijn van onverwerkte emoties. Door aandacht te besteden aan dromen leren we onszelf beter ken nen. Dromen kunnen ons de weg wyzen naar nieuwe mogelijkheden binnen onszelf op een interessante. Op maandag 4 februari organi seert de RIAGG Noord-Limburg een thema-avond voor ouders van hyperaktieve kinderen. Onderwerp van deze avond is faalangst, een veel voorkomend probleem bij hyperak tieve kinderen. Tydens deze avond wordt ook in formatie gegeven over een kursus voor ouders van hyperaktieve kin deren die maandag 25 februari van vstart zal gaan. Het doel van de kur sus is o.a. te leren hoe om te gaan met moeilijk gedrag van deze kinderen. De thema-avond wordt gehouden in het RIAGG-gebouw, Hogeweg 99 te Venlo, van 19.45 tot 21.30 uur. Voor meer informatie kunt u kon- takt "opnemen met mevr. T. Gelis- sen, RIAGG Noord-Limburg, tel. 077-550222. Als u ook bent uitgekeken op uw traditionele burgerpot, dan is deze kursus zeker iets voor u. In deze kursus kunt u leren om eenvoudige maaltijden, die net even anders zijn en geen extra tijd kosten klaar te maken. De menu's worden op een snelle, gezonde en fantasievolle manier samengesteld met bekende ingre diënten. Deze kursus start woensdagavond 30 januari. Voor informatie: Volksuniversi teit Venray e.o., tel. 04780-80185. maar ook raadselachtige of avon tuurlijke manier. Dromen hebben ons een heleboel te vertellen. Ze spreken een eigen taal. Om de droomtaal te leren be grijpen en te hanteren willen Han- nie v.d. Borst en Pio v.d. Slikke met belangstellenden aan de slag en een droomgroep starten. In de droomgroep ga je aan het werk met je eigen dromen en kryg je mogelijkheden aangeboden om inzicht te krygen in je droompro- ces(sen). In de groep wordt zorgvuldig aan dacht besteed aan ieders persoonly- ke groeiproces. In de droomgroep wordt gebruik gemaakt van diverse droomtechnieken, zoals-, droomte- kenen, geleide fantasieën, senoi, di aloogvorm, symbolen, associaties, gestalte, alsmede sprookjes, kleien, muziek, dramatiseren en Th rot Hannie v.d. Borst en Pio v.d. Slik ke hebben beiden de intensieve opleiding 'Dromentherapeuticum' aan de Elfenbank gevolgd. Ook ge ven zy droomweekenden en work shops, waarbij ze gewend zyn, om te gaan met sterke energieën vanuit (eigen) dromen. Belangstellenden kunnen infor meren bij Hannie v.d. Borst, tel. 04780-84241. De droomgroep bestaat uit 8 bij eenkomsten en start op maandag avond 21 januari om 19.30 uur (tot 22.00 uur). Deze kursus is voor iedereen, die serieus wil weten waarom we in de ze tijd van overbelasting voor ons li chaam zorgvuldig en verantwoord met ons lichaam kunnen leren omgaan. We kunnen ons wapenen tegen stresse, ziekte e.d. door verant woord met onze voeding om te gaan. In deze kursus worden handva ten aangereikt om, zonder veel ex tra werk, op een goede manier met onze voeding en onszelf te leren omgaan. Deze kursus start op maandag avond 28 januari in Venray. Interesse: bel Volksuniversiteit Venray e.o., tel. 04780-80185. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Op 6 december 1990 was het 25 jaar geleden dat Ans Bistervels-de Deckere haar loopbaan in het on derwijs begon. Na aan diverse scho len in West-Brabant en Nijmegen te hebben gewerkt vond ze in 1970 haar stek als ambulant hoofd leidster aan de kleuterschool 'Het Vinkenest' te Venlo. In de eerste jaren van haar huwe lijk aanvaardde ze een funktie als part-time medewerkster aan de On- derwys Begeleidings Dienst te Ven lo. Dit hield onder andere in het ontwikkelen van projekten voor kleuters. Gedurende deze tyd werkte ze nauw samen met de school in Sie- bengewald. Tbch ging haar hart uit naar een baan in Venray, waar zjj regelmatig gevraagd werd om te vervangen. Na een periode van vervanging werd zij in 1984 benoemd tot part time hoofdleidster aan de kleuter school van openbare basisschool 'De Landweert'. Zij verdiepte zich in het onderwijs van 4- tot 12-jarigen middels diverse kursussen. Dit werd uiteindelijk gehonereerd en na invoering van de wet op het ba sisonderwijs werd zy in augustus 1985 als direkteur aan deze school benoemd. Hiermee werd zij als een van de weinige hoofdleidsters in Ne derland direkteur van een basis school. Dinsdag 22 januari a.s. viert zy deze feestelijke gebeurtenis in besloten kring. Samen met het team en de kinderen maakt zij er een fijne dag van. Voor ouders en genodigden is er vanaf 15.00 uur ge legenheid tot feliciteren. Op 20 maart as. organiseert Psy chiatrisch Centrum Venray een congres met als thema 'Transcultu rele Psychiatrie in Nederland'. Aan leiding daartoe is dat de geestelijke gezondheidszorg in Nederland de laatste jaren te maken krijgt met een groeiend aantal migranten met psychische problemen. Zij krygen hier doorgaans mee te maken als gevolg van de inwerking van invloe den van hun eigen cultuur ener zijds en die van de Nederlandse anderzijds. Medewerkers uit de am bulante en intramurale geestelijke gezondheidszorg worden uitgeno digd dit congres bij te wonen. De kosten voor deelname bedragen 50,-. Het congres begint om 13.30 uur en eindigt rond 17.00 uur. Psychiatrische problemen by et nische minderheden doen zich in toenemende mate voor onder mi granten van de tweede generatie. Bovendien blyken vrouwen onder de migranten erg kwetsbaar. Het congres zal zich dan ook allereerst bezighouden met diagnostiek en behandeling van de psychische problemen van deze twee groepen. Verder zal het congres aandacht besteden aan psychiatrisch onder zoek in transcultureel perspektief. Dit kan een nieuw licht werpen op beleidsrichtingen die nog niet ver kend zijn en bovendien een hulp zyn by de evaluatie van reeds ge voerd beleid. Dat maakt vervolgens voortzetting of bijstelling van dit beleid mogelijk. Inschry vingen voor deelname aan het congres schriftelijk b(j de Afdeling PR en Voorlichting, Psy chiatrisch Centrum Venray, Post bus 5, 5800 AA Venray en door storting van 50.- op rekening ABN Bank Venray, rek.nr. 57.97.46.585 of girorek. bank 1031471 vóór 10 maart 1991 o.v.v. TransPsy. Nadere informatie te verkrygen by de Afdeling PR en Voorlichting van het PCV. tel. 04780-27242/ 27243. Tydens de maandag gehouden raadsvergadering kwam het voor stel aan de orde van het college om de heer Nabben te benoemen in de commissie Algemene en Bestuurlij ke zaken. De voorgeschiedenis van dit voor stel is, dat de heer Nabben, gekozen op de lyst van het CDA (met een groot aantal stemmen), na onenig heid de CDA-fraktie verliet en op persoonlijke titel verder ging als raadslid. Omdat in de regeling inzake het lidmaatschap van de commissie Algemene zaken is op genomen dat fraktievoorzitters zit ting hebben in deze commissie, deed de heer Nabben in een der vo rige vergadering het voorstel om op grond van die regeling in aanmer king te komen als commissielid. B. en w., zoals nu bleek, kwamen met een voorstel omdat volgens de letter van de wet, er geen mogelijk heid was om dhr. Nabben uit de commissie te weren. De raad kreeg het laatste woord. De WD had geen moeite met de toelating. De PK stond niet te jui chen dat iemand, na het verlaten van een fraktie, op persoonlijke ti tel de mogelykheid heeft in een commissie zitting te nemen. Het CDA vond het jammer dat, na onenigheid binnen de partij en fraktie, de heer Nabben nu toch zijn zin zou krijgen. De heer Nabben wilde niet in her haling treden omdat alles wat ge zegd zou worden reeds eerder gezegd zou zijn. Wethouder Bete rams betreurde het dat de zaak zo was gelopen maar moest wel kwijt dat er teveel op de man werd gespeeld, in dit geval de heren Nabben en Rutten. De stemming wees uit dat de heer Nabben géén zitting kan nemen in de door hem zo begeerde commis sie. Hy vertelde ons later de moge lijkheid van beroep op dat besluit te overwegen. DE AGENDA In een ingekomen brief van de ge meente Gennep, werd ondersteu ning gevraagd voor de sluiting van de vliegbasis Laerbruch. Dat bleek mosterd na de maaltyd te zijn, want de raad had een eerdere brief van de gemeente Bergen, met dezelfde strekking, reeds ondersteund. De basisschool Megelsheim kreeg de gevraagde medewerking voor het herstel van de optimaliserings- appaiatuur en de vervanging van de boeiboorden. Een goede zaak vonden de raadsleden het werk van het buro Slachtofferhulp. Daarvoor gaven zij graag hun medewerking aan be schikbaarstelling van het gevraag de krediet. Eindelijk kan de scoutinggroep 'De Meuleberg' te Blitterswyck be ginnen aan de realisering van het door hen ontworpen verenigingsge bouw. De zorg die de WD-fraktie had, deelde het college niet In de gehele gemeente, in alle kernen, zyn nu de basisvoorzieningen als sport-, dorps- of gemeenschapshui zen aanwezig, èn, daar waar nodig, ook jeugdgebouwen. Dat scouting- gebouw moet gezien worden als een voorziening voor de gehele gemeen te. Duidelijk werd gesteld dat, indien om welke redenen dan ook, dat gebouw niet meer voor de jeugd gebruikt kan worden, het teruggaat naar de gemeente voor de symboli sche prijs van één gulden. Ook de raad was akkoord met de beschikbaarstelling van een, vol gens de regelingen, bestemd bedrag voor buitengewoon herstel van het kerkgebouw in Wanssum tot een bedrag van ƒ6.600,-. Veel lof hadden de raadsleden over de emancipatienota. Mevr. Hamstra-Janssen (CDA) kon na mens de fraktie instemmen maar vroeg naar de mogelijkheid van de Vrouwen Adviescommissie in de bouw van woningen. Ook de fraktie van de WD kon instemmen met de nota terwijl mevr. Minken-Jansen namens de PK-fraktie mededeelde dat haar fraktie trots was op de nota. Vier auto's geramd en doorgereden In de nacht van zaterdag op zon dag omstreeks 01.40 uur werden vier auto's, die rechts van de Hoe- benweg in het Veulen geparkeerd stonden door een andere personen auto geramd. De ravage was dusda nig dat een personenauto total-loss moest worden verklaard. Twee auto's liepen behoorlijke schade op. De veroorzaker reed gewoon door maar er bleef een kentekenplaat als bewijs achter. Aan de hand van het kentekennummer kon de eigenaar, een 19-jarige inwoner van Horst- Melderslo, worden achterhaald. De politie ontdekte vervolgens de auto in de buurt van Uitgaanscen trum De Steeg. In dat centrum werd de bestuurder aangetroffen en naar het politiebureau overge bracht Hij bleek onder invloed te verkeren. Proeven rechtvaardigden een ryverbod van 4 uur en een proces-verbaal. De benadeelde eigenaren uit Te- gelen, Horst en Venray zullen nog een hele klus krygen om hun scha de vergoed te krygen. Wist u dat: Het aantal mee te nemen boeken is veranderd per 1 januari 1991: Tot 13 jaar: 3 leesboeken, 3 stu dieboeken, 2 strips, 2 tijdschriften. Van 13 tot 18 jaar: 3 romans en/of leesboeken. 3 studieboeken (jeugd en/of volwassenen): 2 strips (jeugd en/of volwassenen): 3 buiten landse romans, 2 tijdschriften. Vanaf 18 jaar: 4 romans en/of leesboeken. 4 buitenlandse ro mans, 4 studieboeken, 3 strips, 2 tijdschriften. Abonnementen vanaf 1 januari 1991: Tot 18 jaar gratis Volwassenen heel jaar ƒ25,- Volwassenen half jaar ƒ15,- 65+ heel jaar ƒ10,- 65+ halfjaar 5,- CJP (alleen heel jaar) 15,- Duplikaat 5,- Openingstijden Maandag tm donderdag 14.00-18.00 Vrydag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 De Wetteling Donderdag: Manual 17.30-21.00 Rooyse VK 20.00-23.30 Vrijdag: Rank Xerox 16.30-17.30 Jumpers 17.30-19.30 ZW Venray 19.30-21.30 Picardiebar 21.30-23.30 Zaterdag: MHCV 08.00-09.00 MHCV 10.00-12.30 Rooyse VK 12.30-21.00 Rooy'84 21.00-22.00 Zondag: Badminton 10.00-13.00 MHCV 13.00-14.30 Korfbal 14.30-15.30 DIS-Vietoria 15.30-16.30 Korfbal 16.30-19.30 Sportief 15.30-20.30 Sanicbar 20.30-21.30 Colorful 21.30-22.30 Maandag: Gemeente 17.00-18.00 Rooyse VK 17.30-20.30 SV Ysselsteyn 20.30-21.30 Huukske-Loasco Weert 21.30-22.30 Dinsdag: Rooyse VK Badmintonclub Woensdag: Gemeente Badmintonclub 17.30-21.00 21.00-23.30 16.30-17.30 17.30-22.30 Gevonden voorwerpen van 8 t/m 14 januari Jonge herdershond,- zwarte hond met wit befje type Heidewachter; blauw kinderlaarsje met £ele zool; gouden herenring; zilveren hals ketting met bedeltjes; gouden trouwring met inscr.; groene sleu teletui met sleutel; twee sleutels aan ring; bruin mapje met 2 sleu tels; keyboard of synthesizer; wiel sierring; autoband met veld. Voor inlichtingen kunt u zich ty dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tst 224. Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u by ons kunt boeken. Januari t/m 20: Sophisticated Ladies, Am sterdam 20: Clouseau, Den Bosch 21: Papco Pena, Amsterdam 21: Iggy Pop. Rotterdam 22-29: Tien in de Pan, Baam 23: Asward (UK). Tilburg 23 t/m 28: '42nd Street', Den Haag 25: Cheb Mimoun Oujdi, Breda 26: Golden Earring, Tilburg 26: Rock'n Roll Night, Amsterdam 27: Paolo Conté, Amsterdam 27: Indoor Autosportgala, Rot terdam Februari: 2: 13th European Super Pull, Rot terdam 2: GWAR, Utrecht 3 t/m 6: Illi and Olli, Amsterdam 4: Beverly Craven, Amsterdam 4: The Chieftains, Utrecht 5: Tien in de Pan, Baam 7-8-10-12: Wiener Sangerknaben. Bolsward, Apeldoorn, Den Haag, Zwolle 8: Pools Opera Concert, Den Haag 9: Clouseau, Groningen 10: ASWAD, Utrecht 16: Lee Towers, Purmerend 16: Clouseau. Heerenveen 22: 5 Concerten rond Han de Vries. Amsterdam 23: Jerry Lee Lewis, Apeldoorn Maart: 1 t/m 31: Les Miserables, Am sterdam 5: Herbert Groenemeyer, Utrecht 10: Hessel, Rotterdam 16: BZN, Den Bosch 30: UB 40. Zwolle April: 5-8: James Last, Zuidlaren, Arnhem 13-27-28: Fhts Domino, Rotterdam, Zwolle. Den Bosch 14: Rod Stewart, Maastricht PEEL EN MAAS elke week nieuws ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: G. van LOON Patersstraat 60, tel. 88800 DR. Van DONGEN Past. Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN VERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DEMONJslKSJvAP Paters laan 2, tei." 80140 van vrydagavond 18.00 uur tot vol gende week vr(jdag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluilye) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neeint waar: H. JANSSEN jr., tel. 82557 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTSENPRAKTIJK W.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak W. de VOCHT Stationsweg 13, tel. 81336 Dl EREN ARTS EN PRAKTIJ K W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN vqor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR. VERMAZEREN Blitterswyck, tel. 04784-2273 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Yhn der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door MEVR. Van der REIS Kuluutsheuvei 16, Overloon tel. 04788-1327 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 04788-1327 REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray. Meerlo en Wanssum is bereikbaar via tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray,- Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er ge-' legenheid van maandag t/m vr(jdag tussen 15.00 en 1730 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitleenartikelen kunt u terecht van maandag t/m vrijdag van 15.00 tot 1730 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleeg kundige van de weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik z.s.m. terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorecreening: Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Zwangerschapgymnastiek Aanmelden via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum "De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur door de wijkverpleegkundi ge van dinsdag en donderdag van 1130 tot 12.00 uur. tel 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak, wykgezondheidscentrum "Landweert" Venray: Spreekuur door de wijkverpleegkundi ge op dinsdag en vrijdag van 1330 tot 14.00 uur. tel. 88273 Wijkgebouw Ysselsteyn IJtsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 1330 tot 14.00 uur. tel. 04785-1492 Wijkgebouw Wanssum SL Leonardsweg 1 Spreekuur en uitleen op dinsdag, don derdag en vrydag van 0830 tot 09.00 uur. tel. 04784-1201 Wijkgebouw Tienray Beraadettelaan 8 Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.00 lot 13.45 uur, tel. 04789-L397 Indien u dringend iets nodig heeft en uw wijkgebouw is niet bereikbaar kunt u zich vervoegen op een van de andere w(jkgebouwen op de aangege ven t(jden. ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar van maandag t/m vrijdag de gehele dag tot 22.00 uur en in het weekend van 9.00-11.00 uur en van 19.00-20.00 uur GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, tel. 04780-26262 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur

Peel en Maas | 1991 | | pagina 3