buurtbuschauffeurs GGD en WN tevreden over campagne 'Ri Alkohol Vrij' PEEL EN MAAS Engels voor 55-plussers Kursus Sportief Afslanken Schietvereniging De Roos PEEL EN MAAS Donderdag 17 januari - Pagina ié Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Eindstraat 6. tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M., Patersstraat 29. tel. 82385 b.g.g. 85855; kapl. L. Houben, Dr. Poelsstra^t 4, tel. 11664. Zaterdag: Maria op zaterdag. 9.00 Lsm. tot zekere intentie (S); voor de eenheid der Christenen. 19.00 ZONDAGSDIENST; overl. echt paar Hendriks-Theelen; Anna Wijnhoven-Peters (koll.); Hein Aben (koll.); Johanna Peeters-Claessens; voor de eenheid der Christen. Zondag: 2e Zondag door het jaar. 8.00 Lsm. voor de parochie; voor de wereldvrede. 9.30 Lat Hgm. Huub Stoef (vw Kerk.Zangkoor); Wilhelmina v.d. Munckhof- Sangers; Wilhelmus Hubertus Janssen-, Piet Kerffe en overl. fam. Huskens; overl. ouders Wim van Dyk-Duijekers. 11.00 H. Mis met volkszang; Truus Bonants (koll.); Frans v.d. Heuvel; Johanna Schreurs-Nijs (koll.); Beatrix Minten-Philipsen (koll.); voor de eenheid der Christenen. Maandag: H. Agnes. 9.00 Lsm. overl. fam. Bouten-Hagens; Peter Antoon Willems, Hendrica Jans sen, Peter Johannes Willems en Maria Aldegonda Willems; voor de lev. en overl. leden van de hand boogsportvereniging Diana. Dinsdag: H. Vincentius, diaken en martelaar. 9.00 Lsm. oude stich tingen-, wereldvrede. 19.00 Lsm. Jep Miehiels; oudes Seuren-Linssen; ouders Duykers-Philipsen en zoon Pieter; Alda Smets. Woensdag: 9.00 Lsm. overl. ouders Thuyis-Muizers en overl. kinderen; overl ouders Willems- Vermeulen en dochter Maria; Sjraar Spee. Donderdag: H. Franciscus van Sales. 9.00 Lsm. Leonardus v. Dijck en echtgen. Johanna Jenniskens en zoon Antoon (S); overl. ouders (B); voor de eenheid der Christenen. 19.00 Lsm. tot zeker intentie; voor de wereldvrede. Vrijdag: Bekering van de H. Apostel Paul us. 9.00 Lsm. voor de wereldvrede; H. Mis t.e.v. de H.H. Pe trus en Paulus voor de eenheid der Christenen. De kerk is ter bezichtiging open op dinsdag t/m zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur. Van maandag t/m vrijdag is van 9.00 t/m 17.00 uur de mariakapel geopend. Loop er eens binnen om te bidden voor de wereldvrede. Akolieten: Zo: 9.30 Bart Derkx en Wilco Jansen. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Irma Maassen en Monique Volleberg. Lektor: C. Hendriks. Zo: 8.00 Maikel en Maurice Brons; 9.30 Hans Weijers en Jeroen Leijssen; 11.00 Nicole Cremers en Domini que Schreinemachers. Lektor: W. Bistervels. Kapel St. Servatius Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. Voorganger: J. Korff. Lektrice: H. Brouwer. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor en volkszang. Voorganger: J. Korff. Lektrice: Zr. Jacinta. Maandag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Dinsdag: 13.30 Liturgiegroep. 16.45 Groepsmeditatie in het Stilte centrum. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Donderdag: 16.45 Groepsmedita tie in het Stiltecentrum. 1 Paterskerk Zaterdag: 8.00 Constance Sny- [iers en Jacoba Palm. 17.00 Gelegen- peid om te biechten. 18.30 DNDAGSVIERING. An Vranken- euyen; Tbni Siebers-Rutten (koll.); fThey Thuijls en overl. fam.; ouders Vousten-Vervoort; Jan van Dijck en dochter Annie; overl. fam. Van Soest-Jenneskens en Theo van Soest Zondag: 9.00 Voor Antoon en Nel Luypers-Philipsen; Anna Mommen-Aben. 11.15 Hoogmis met zang door De Zangers van St. Frans; Jan Brekelmans (koll.); Anna Schmeitz-Reijnders' (koll.); Pierre Hendricx (koll.); jrg Gerrit Arts. 18.00 Tiny Min-Vermeulen (koll.). Maandag: 8.00 Piet Baken en overl. fam. 19.00 Wilhelmina v.d. Munckhof-Sangers. Dinsdag: 8.00 Gert Koppens. 19.00 Uit dankbaarheid; Michel en Karle Derickx en overl. fam. Woensdag: 8.00 Antoon en Nel Luypers-Philipsen. 19.00 Jrg An toon Bovée. Donderdag: 8.00 T.e.v. St Antoni- us. 19.00 Overl. fam. Philipsen. Vrijdag: 8.00 Elisa Pal en te.v. H. Geest 19.00 Gezinsmis Evert Fischer. Misdienaars en akolieten: Za: 18.30 Pascal en Emiel Kusters. Zo: 9.00 Martin Leenders; 11.15 Johan Pouwels; 18.00 Jaap Janssen. Ma en vr: 19.00 Wendy. Di en do: 19.00 Patrick. Parochie Brukske Zondag: 10.00 Hoogmis. Voor Jo han Wouters (buurt); lev. en overl. fam. Hendriks. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. uw weekblad Vredeskerk Zaterdag: 18.00-18.30 Gelegen- heid om te biechten. 19.00 Voora vondmis voor de 2e zondag door het jaar. Kinderwoorddienst Voor lev. en overl. fam. J. Hoedemaekers; Drika Stiphout-Claassens (koll.); Mariet en Martha Goumans- Janssen. Zondag: 2e Zondag door het jaar. 8.30 Voor het geestelijk en tij- delyk welzijn van de parochie. 10.00 Hoogmis. Voor fam. Van Rossum-Janssen; Wilhelmus Ty- mensen (koll.); Jan Schmitz. 11.30 Door Kleuskens-Kusters (koll.); overl. ouders Vermeulen en Victor van Mil. Maandag: Gedachtenis van de H. Agnes. 8.00 Voor de eenheid der Christenen. 19.00 Jgt Jacob Strybosch. Dinsdag: Gedachtenis van de H. Vincentius. 8.00 Sjef Giesberts. 19.00 Harrie Mommen. Woensdag: 8.00 Voor de zieken van de parochie. 19.00 Voor de een heid der Christenen. Donderdag: Gedachtenis van de H. Franciscus van Sales. 8.00 Voor priesterroepingen en roepingen tot het religieuze leven. '19.00 Tbon Lange (koll.); Marco; Matt Basten; Ans v.d. Sanden; Mari Thijssen. Vrijdag: Feest van de bekering van de H. Apostel Paulus. 8.00 Als eerherstel aan het Goddelijk Hart 15.00 Kapel Veltum: 50-j. hw. Wim en Greet Peeters-Denissen. 19.00 Voor de eenheid der Christenen; sluiting van de Internationale Bidweek. Mededeling: Op donderdagavond 24 jan. gespreksgroep, in de pasto rie om 19.45 uur. Op vrijdagavond 25 jan. gesprekskring voor jonge ren, eveneens in de pastorie en op dezelfde tyd (kapl. B. Clemens).. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jon ge Garde Koor). Antoon Maessen; overl. ouders Baten-van Arsen en dochter Truus; Lei Direks (Bejaar den Biljart Vereniging); jrd. Henk Gommans. Zondag: 11.00 Hoogmis. (Heren koor). Ted Peters en overl. fam. Peters-Goumans; Gerard Schoeber, Francisca Simons en overl. lam. Woensdag: 19.00 H. Mis voor het St. Antoniusgilde. Vrijdag: 9.00 H. Mis Carolien Phi lipsen en t.e.v. O.L.Vrouw tot byzon- dere intentie (G). Parochie Leunen 2e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Lsm. Gest. jrd. Anna Maria de Bruijni-Nellen; Hu- berta Hebriks en beide echtgen.; Hendrina Jenniskens-Voermans en echtgen. Zondag: 10.00 Hgm. als weekd. Wim Voermans (5); Piet Keijsers (1); gest. jrd. Maria Elisabeth de Mulder; overl. fam. Claessens-Gussen. 11.15 Lsm. overl. lam. haegens-Roelofs; gest. jrd. Antoon Janssen en Elisa beth Maria Jenniskens. Maandag: H. Agnes, maagd en martelares. 19.00 Jrd. Harrie Mar tens en echtgen.; gest jrd. Wim Manders. Dinsdag: 19.00 Lsm. Tbon Ver- schuuren; gest. jrd. Antoon Jennis kens en Wilhelmina v.d. Pasch. Woensdag: 19.00 Mnd. Hendrik Philipsen en Catharina Philipsen- Spreeuwenberg. Donderdag: H. Franciscus van Sales, bisschop en kerkleraar. 19.00 Mnd. overl. ouders Martens- Smedts en Henri Martens. Vrijdag: Bekering van de H. Apostel Paulus. 19.00 Lsm. Thei Heidens; Anna Martens-Clephas (buurt). Akolieten: Za: 19.00 Anke van Osch en Martine Josten. Zo: 10.00 Eef Leyssen, Daan Loenen en Frank Litjens; 11.15 Jos Direks en Erik Litjens. Misdienaars: ma t/m vr: 19.00 Bobby Leyendeekers en Stijn van Glabbeek. Lektoren: Za.- 19.00 Jan Jennis kens. Zo: Jan Reintjes. Overleden: Woensdag 9 jan. over leed in het ziekenhuis te Venray dhr. Piet Keijsers, Schuttersveld Venray in de leeftyd van 83 jaar. Hy woonde voorheen aan de Briens- hoek. Na een plechtige Uitvaart dienst op zaterdag 12 jan. in onze kerk, legden wij hem te rusten op ons kerkhof in Leunen. Opbrengst kerkkollekte voor de Afrika-aktie ƒ2.283,05. Rektoraat Heide Zaterdag: 19.30 Avondmis jgt Nellie Claessens-Derikx; Johanna Camps. Zondag: 2e Zondag door het jaar. 10.00 Hoogmis voor Stefanie Coppus-de Groot (buurt). Akolieten: John en Martin Verkoeijen. Misdie naars v.d. week: Angelique en Eddy. Woensdag: 8.00 H. Mis voor Wim Derikx en overl. fam.leden. Vrijdag: Bekering van de H. Apostel Paulus. 8.00 H. Mis voor priesterroepingen. Rektoraat Veulen 2e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. Dien Burgers-Driessen; Jan v.d. Aker. Zondag: 11.00 Hoogmis uit dank baarheid; Handrie Reintjes en An na Lemmen. Maandag: 8.30 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 8.30 H. Mis voor Truus Arts-Hagens. Woensdag: 8.30 H. Mis voor de vrede. Donderdag: 8.30 H. Mis. Vrydag: 8.30 H. Mis uit dank baarheid. Akolieten: Zo: André Reintjes en Marcel Vermulst. Misdienaars: Y. Emonts, A. Reint jes en S. Smets. Parochie Ysselsteyn 2e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 (Kinderkoor); Jan Arts; Jan en opa Janssen; Overl. fam. Swinkels-Bennenbroek. Zondag: 9.30 Geestelijk welzijn van de parochie. 11.15 Overl. paro chianen. Maandag: 19.00 Overl. fam. Mulder-Maessen; Jacq. Buise; zie ken; zekere intentie (H). Woensdag: 19.Q0 Overl. paro chianen. Vrydag: 19.00 Wim Thoone. Misdienaars: Za: 19.00 T. van Asten en I. Potten. Zo.- 990 E. Jen niskens en D. Wynands; 11.15 Marl. en Maij. Potten. Ma: N. Jaspers en Sj. Slangen. Wo en vr: M. Arts en B. Pouwels. Spreuk van de week: "Wie vol van zichzelf is, in hem is geen plaats voor God!" (Joods spree kwoord) Gedoopt en daardoor in de Kerk opgenomen: Tamara Koonings (Pio nierstraat 34). Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Mathieu v.d. Ven- ne; Harrie Bouten (K); lev. en overl. fam. Van Hoof-Stiphout Misd.: Roel Creemers en Paul Arts. Zondag: 10.00 Lei v. Dyck (buurt). Misd.: Bas Wilms en Roel Wismans. 11.30 Piet v. Rijswijck. Misd.: Wil lem Loonen en Robbert Windsant. Maandag: 890 Run. Janssen- Pubben. Dinsdag: 8.30 Voor de parochie. Woensdag: 18.40 Rozenhoede. 19.00 Voor de parochie. Misd.: Sel- ma Derkx en Karin Duykers. Donderdag: 8.30 Voor de pa rochie. Vrijdag: 890 Voor de parochie. Kerk poetsen: Mevr. Van Dijck en mevr. Muysers-Verheyen. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Run. Van Hoof- Fleuren. Zondag: 2e Zondag door het jaar; Internationale Bidweek. 10.00 Voor de parochie. Maandag: H. Agnes, maagd en martelares. 8.30 Byz. int. (MJ). Dinsdag: H. Vincentius, diaken en martelaar. 8.30 Voor de vrede. Woensdag: Zal. Henricus Suso. 8.30 Ehm. Pouwels-v.d. Steegh. Donderdag: H. Franciscus van Sales, bisschop. 8.30 Voor de zieken. Vrydag: Bekering van II. Apostel Paulus (einde der Bid week). 8.30 Voor de eenheid der kerken. Misdienaars: Za: Patricia en Mie- ke. Zo: Antoon en Claudia. Lektoren: Za: Josien Claessens. Zo.- Jan Classens. Een gedachte: Iemand die echt gelooft, is steeds op zoek naar de zin van zijn bestaan en van de ge schiedenis. En deze zin draagt de naam: Jezus Christus. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor vader en moeder Mulder en voor al le fundaties en stichtingen. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Antoon Linssen en Helena Bil- lekens; uit dankbaarheid en voor al onze zieken. 10.00 Hoogmis voor Josepbina en Henricus Janssen, Sjaak Janssen en Gerrit Coppis; uit dankbaarheid en tz.i. Woensdag: 990 H. Mis te.v. de H. Jozef tz.i. en voor de vrede in de wereld. Vrydag: 990 H. Mis voor de we reldvrede en v.b.i. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 20 januari zal in het IMBO, Leunseweg 2a te Venray, ds. A. van Es uit Zwolle voorgaan in de dienst Aanvangstyd is 10.00 uur. Tydens de dienst is er kinderop vang en wordt er kindemeven- dienst gehouden. Jehovah Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bywonen van een bybeltoespraak met als thema 'Biyft Gods Konink rijk zoeken' in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aan vang 10.00 uur. Gratis toegang geen kollekte. Werd dader gestoord? Voor een bedrag van ƒ500,- werd braakschade aangericht aan een aan de Henri Dunantstraat gelegen garage. Uit de sporen viel op te ma ken dat getracht was in de garage binnen te komen. Kennelijk is de dader in zijn werk gestoord. Op deze mooie foto zien we enkele Venrayse dames die in 1924 een uit stapje maakten naar de Plasmolen bij Nymegen. Op 'n enkele na zijn 't meisjes die bij mevrouw Clephas-de Jong uit de Patersstraat naai- onderricht volgden. Omdat het hier om leerlingen ging, werd er toen zo als gebruikelijk geen loon uitbe taald, maar werd er op gezette tijden een uitstapje of klein feestje door mevr. Clephas georganiseerd. De meisjes van toen zijn staande v.l.n.r.: Annie Clephas, Anneke Mi ehiels, Marie Simons (Heide), Wies- je Poel. Zittend v.l.n.r.: Mia Potten, Tilla Clephas, mevrouw Clephas-de Jong, Mientje Clephas en Antoon Cree mers, de chauffeur die het dames gezelschap vervoerde en4 werkzaam was bij Auto- en Garagebedrijf Loo nen aan de Maasheseweg. Archieffoto J. v.d. Putten Inbraken Maandagmorgen werd ontdekt dat er was ingebroken in een aan de Isabellahof gelegen bungalow. Ont vreemd bleken de kleuren-tv, de vi- deorekorder en een aantal sieraden. By een inbraak in een schuur achter een woning aan de Hoede- makerstraat had de dader kenne lijk honger gehad want de diep- vrieskist met etenswaren was gedeeltelyk leeggehaald. Vandalisme Met een lege fles bleek een ruit van de scholengemeenschap 'Jeru salem' aan de Heuvelstraat te zijn ingegooid. De fles bleef als bewijs achter. Goed speurwerk Zondagmiddag kwam er een mel ding by de politie binnen van de Zuidooster. Op de kruising Post- straat-Julianasingel-Pr. Bem- hardstraat was een personenauto tegen een bus van de lijndienst aan gereden. De bestuurder van de auto was doorgereden. De bestuurder had echter pech omdat de chauf feur van de bus het kenteken van de auto had genoteerd. Volgens diens verklaring was de auto uit de Poststraat gekomen, met bevroren ruiten. Daardoor moest de bestuur der met zijn hoofd uit het raampje kijken. Na de botsing had hy nog geroepen 'sorry' en was door gereden. Uit onderzoek bleek dat kenteken op naam van een inwoner van Den Helder te staat en men vond het vreemd dat die auto in Venray zou rijden. Maar de hoofdagent van po litie ging verder speuren en via de verzekering kwam hij er achter dat die auto in juli jl. was verkocht aan een naar later bleek in Venray wo nende broer. Die had. wel de verze kering over laten schrijven maar niet het kentekenbewijs. Op het adres trof de politie de beschadigde auto en de eigenaar^an. Het eerste woord wat te politieman te horen kreeg was 'je komt zeker voor giste ren'. Hy legde een bekentenis af omtrent dat doorrijden waarvoor hem proces-verbaal werd aan- Vlees brandde aan Dinsdagmiddag werd de brand weer gealarmeerd voor rookontwik keling uit een woning aan de Hemonystraat. De bewoners, een echtpaar, waren op dat moment naar het ziekenhuis. De politie ver schafte zich toegang tot de woning waar een enorme rookontwikke ling was. By het onderzoek bleek dat een pan met vlees op het vuur stond aan te branden. Hierdoor was de rookontwikkeling ontstaan. De brandweer kontroleerde nog een en ander maar de bewoners bleven alleen met rookschade zit ten. Hoe groot de schade was kon niet worden medegedeeld. Inbraken Met geweld was toegang verkre gen tot een aan de Broekweg gele gen woning. Hier werden o.a. gereedschappen, een trui en een sleutelbos ontvreemd. Met een sleu tel had men ook de bij de woning geparkeerde personenauto ont vreemd. Daarin lagen o.m. een ry- bewys, kentekenbewijs en een paspoort Later werd de auto onbe heerd aangetroffen nabij de Hoge Beek. De bescheiden waren nog in de auto aanwezig. Het is niet onmogelijk dat dezelf de dader heeft getracht in te breken in een woning aan de Overloonse- weg Daar werden braaksporen aan de achterdeur aangetroffen. Gezien de werkwijze moet de dader een amateur zijn geweest. Het kan ook zyn dat hy op de vlucht is geslagen toen de hond van de buren 'aan sloeg'. Wel sukses had de dader van een inbraak in een woning aan de Pet tenmakerstraat. Die inbraak vond maandagavond tussen 16.45 en 21.30 uur plaats, toen de bewoners afwezig waren. Ook hier was met ge weld toegang tot de woning verkre gen. Die was geheel doorzocht. Ontvreemd werden een geldbedrag van ƒ500,- en een aantal sieraden, waarvan de waarde ons niet kon worden medegedeeld. Trammelant In café in het centrum In de nacht van vrijdag op zater dag kreeg de politie klachten bin nen van geluidsoverlast vanuit een aan de Henseniusstraat gelegen ca fé. Onderzoek leverde geen resul taat want toen de politie arriveerde was het geluidsniveau niet te hoog Om 03.15 uur kwam opnieuw een melding binnen van geluidsover last. Tben de politie deze melding onderzocht bleek de muziek wèl keihard te staan. De beheerder kreeg opdracht de muziek uit te zet ten. Omdat overtreding van het sluitingsuur werd gekonstateerd werden de gasten verzocht het café te verlaten. Toen de politie na een half uur terugkeerde, bleek én de muziek opnieuw keihard te staan én de gasten waren nog altijd aan wezig. De gasten moesten vervol gens onder toezicht van de politie het café verlaten. De beheerder greep hierop een politieman aan de stropdas vast. Daardoor ontstond een worsteling. Hij werd vervolgens aangehouden, naar het politiebureau overge bracht en daar ingesloten. Bij fouillering werden ook nog verdovende middelen bij hem aan getroffen. De beheerder verkeerde verder onder invloed. Later werd hij, na verhoor en opmaking van proces-verbaal, huiswaarts ge zonden. Omdat het niet de eerste keer is dat in het centrum café's later dan de toegestane tijd nog geopend zyn, zal in de toekomst strenger op de naleving worden gekontroleerd. W inkeldiefstallen Een uit Roemenië afkomstige da me werd betrapt op winkeldiefstal. Zij had voor een bedrag van 13,87 aan goederen bij zich, die ze zich, zonder te betalen, had toegeëigend - in een supermarkt. Later werd zij naar het AZC te Blitterswijck ge zonden. Een 51-jarige inwoner werd bij een supermarkt betrapt bij diefstal van een pakje sigaretten. Hij werd aan de politie overgegeven. Een jeugdige knaap kreeg van de politie een reprimande omdat hy een KRO-gids had meegenomen zonder te betalen. Verduistering film en videobanden Een 23-jarige inwoner werd. op verzoek van de politie uit Den Bosch, aangehouden terzake ver duistering van een aantal film- en videobanden van een in Orthem ge legen videozaak. Hij had die ban den in bruikleen en 'vergeten' terug te brengen. In feite had hij de banden inmiddels doorverkocht. Het schadebedrag wordt geraamd op ƒ1.100,-. Geen visitekaartje Een eigenaar van een personen auto, wonende aan de Lelie, kwam tot de ontdekking dat zijn auto een behoorlijke deuk had opgelopen. Uit sporen viel op te maken dat dit door een ander motorvoertuig moet zyn veroorzaakt. Men kon geen visi tekaartje ontdekken. Bij de Volksuniversiteit start op 24 januari a.s. een kursus Engels voor 55-plussers, die nog nooit En gelse les hebben gehad. De kursus is bedoeld voor mensen die in een Engelstalig land hun vakantie wil len gaan doorbrengen, of er op familiebezoek gaan. De lessen wor den gegeven aan de hand van een ontwikkelde methode voor vol wassenen. De leerstof wordt in een rustig tempo behandeld en er zullen veel praktische oefeningen bij aan de orde komen. De kursus bestaat uit 12 lessen van IV2 uur op donderdagavond. Bent u 55-plus en hebt u nog nooit iets aan Engels gedaan, aarzel dan niet maar bel met de Volksuni versiteit Venray, tel. 04780-80185. Wegens groot sukses organiseert het Voedingsadviesburo Venray in samenwerking met Sport- en Fit nesscentrum Peter Stiphout weder om een kursus 'Sportief Afslanken'. Deze kursus bestaat uit 12 bijeen komsten van anderhalf uur en wordt gegeven door een diëtist/voe- dingskundige en een gediplomeerd sportleider. Het is een kursus om af te slanken met behulp van gezonde voeding en gezond bewegen. Door de kombinatie gezonde voe ding gezond bewegen krijgt u een beter resultaat bij het afslan ken. Ook het sukses op langere ter mijn is groter. Wat kunt u zoal verwachten? Wekelijks 45 min. aerobic les in het Sport- en Fitnesscentrum Pe ter Stiphout. U hoeft hiervoor nooit eerder gesport te hebben. Voorlichting over gezonde voeding. Een persoonlijk voedingsad vies en wekelijks gewichtskontrole. Informatie over allerlei voe- dingsonderwerpen met betrekking tot Sportief Afslanken. De kursus 'Sportief Afslanken' start op dinsdag 29 januari. Voor meer informatie en/of aanmelding kunt u kontakt opnemen met het Voedingsadviesburo Venray, tel. 04780-10006. Inbraken in personenauto's Een inwoner uit Wellerlooi deed aangifte van inbraak in zijn aan de Blauwververstraat geparkeerde per sonenauto, waar met geweld toe gang in verkregen was. Ontvreemd werd de radio-cassettespeler. Weer werd er een inbraak ge pleegd in een op de parkeerplaats bij het NS-station geparkeerde per sonenauto van een inwoner. Niet al leen werd de radio-cassettespeler ontvreemd maar ook de twee luid sprekerboxen. Jongens crossten op gestolen bromfiets Er kwamen by de politie klach ten binnen van overlast van op een bromfiets crossende jongens nabij het zwembad. De politie kon een van de 'crossers' aanhouden. Dat bleek een 14-jarige knaap te zijn. Later werd ook zijn 'vriencye' aan gehouden. Beiden bekenden de bromfiets op 6 januari jl. te hebben ontvreemd. De knapen hebben proces-verbaal aangezegd gekregen en de eigenaar heeft zijn bromfiets terug. Stand luchtbukskompetitie Hoofdklasse: Leunen 1 13-22; Seve- num 113-18; Kessel 113-18; Heldeh 1 13-12; Meerlo 1 13-6; Maasbree 1 13-2. Eerste klasse: Swolgen 1 1^-20; Leunen 2 13-18; Sevenum 2 13-16; Horst 1 13-12; Koningslust 1 13-10; Helden 2 13-2. Tweede klasse: Leunen 3 13-22; Maasbree 2 13-22; Meerlo 2 13-12; Sevenum 3 13-12; Kessel 2 13-10; Horst 2 13-0. Derde klasse: Velden 1 12-18; Swolgen 2 12-18; Venray 1 13-16; Leunen 4 13-14; Koningslust 2 13- Maasbree 3 13-2. Vierde klasse: Swolgen 3 12-22; Velden 2 12-16; Sevenum 4 12-16; Meerlo 3 12-8; Venray 2 12-8; Swol gen 4 12-2. Uitslag kompetitie: Helden 1-Ueunen 1 1083-1099 Beste schutter: W. Koenen, 282p. Leunen 2-Sevenum 2 1061-1058 Beste schutter: J. Bollen, 268p. Kessel 2-Leunen 3 1041-1047 Beste schutter: R Martens, 264p. Leunen 4-Koningslust 2 1001- 987 Beste schutter: J. v. Rhee, 258p. De gedurende de feestdagen in Noord-Limburg gevoerde campagne 'Rij Alkohol Vrij' is volgens de orga nisatoren, de GGD Noord-Limburg en dé WN, distrikt Noord-Limburg, suksesvol verlopen. Met de campag ne werd benadrukt dat deelname aan het verkeer altijd zonder alko hol moet. Tevredenheid is er over de deel name van alle gemeenten in Noord- Limburg. Het door de GGD aange- Met spoed worden enige gevraagd met gewoon rijbewijs BE. Voor inlichtingen over dit vrijwilligerswerk voor enkele uren per week, kunt u kontakt opnemen met de secretaris van het buurtbuscomité, kamer 232 gemeentehuis Venray, telefoon 04780-23250. schafte affichemateriaal is hierdooi goed over de regio verdeeld, waai door o.a. het motto van de campaj ne in het straatbeeld duidelij herkenbaar is geweest. Daarnaast is er op diverse mo menten in verschillende regional! en lokale media aandacht gewees voor de campagne. Bovendien zyi er zowel in de regionale dag weekbladen als in de diverse dorp! kranten een serie advertenties In diverse plaatsen heeft de pol tie aandacht gegeven aan het uil voeren van alkoholkontroles, dit al onderdeel van de surveillance dai wel als speciaal opgezette aktivitei Ook de inzet van de promotii teams is, ondanks de af en w slechte weersomstandigheden, ui stekend verlopen. Gedurende 8 d gen zyn de teams 15 keer verschillende Noordlimburgi plaatsen de straat opgegaan om hl winkelende publiek aan te spreke over het deelnemen aan het ve keer zonder alkohol. Daarby zy ongeveer 7.000 folders en rui) 9.000 stickers verdeeld. Met de stickers kunnen bestuurders va auto's, motors en (brom)fietsers I ten zien hoe zij denken over alk* hol in het verkeer, waardoor tevens meewerken aan de bewui wording van anderen. Mede gelet op de komende earn valsperiode is besloten om langstellenden de mogelijkheid blijven geven een sticker aan te vi gen. Hiertoe zullen de komende t nog enkele advertenties schynen.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 16