kleutermuziek Stemmen bij volmacht Stemmen in een stem bureau naar keuze van de kiezer NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Bouwvergunning verleend j Hinderwet Gemeente Venray te koop bij inschrijving kerstboom verbranding Hinderwet Kollektekalender januari 1991 Hinderwet PEEL EN MAAS MICHELS Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Hinderwet Tijdelijke omleiding fietsverkeer Maasheseweg PEEL EN MAAS Donderdag 17 januari - Pagina 14 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak vla de stafeenheid bestuurson- dersteuning, tel. 04780-23269, al léén vóórmiddag. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, voorlichting en in spraak algemeen, dorps en wijkra den, culturele zaken, personeel, organisatie en informatica, interne dienstverlening, bouw zwem- en re creatiecentrum Vlakwater. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid; hinderwetszaken; afvalverwerking; mestverwerking; bodemsanering, maatschappelijke zorg: gezondheids zorg; maatschappelijk werk; ouderen zorg; werklozenzorg (RBA); culturele minderheden, emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen; gemeentega ranties (hypotheken), grondbedrijf (m.u.v. exploitatie bestemmingsplan nen), openbare werken: verkeer en vervoer; reiniging, agrarische zaken: ruilverkaveling; beheer landbouw gronden. beheer eigendommen en grondverwerving. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, stedebouw, eco nomische zaken: bevordering werk gelegenheid; markten en kermissen; handel en middenstand; bevordering toerisme; bedrijfs- en winkelvesti ging, verkoop gronden in en buiten bestemmingsplannen (rri.u.v. land bouwgronden) Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. sociale zaken, onderwijs, vol wassenen-educatie, sportzaken, recreatie, jeugd- en jongerenwerk, accommodatie-aangelegenheden, sociaal-cultureel werk, mondiale vraagstukken, mediazaken, kinder opvang. Burgemeester en wethouders van Ven ray hebben in hun vergadering van 8 januari 1991 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zy die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun nen op'grond van de wet AROB daartegen by het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het bouwen van een garage aan de St Catharinastraat 18 te Leu nen, tn.v. A.L.J. v. Dyck; het plaatsen van een dakkapel aan de. Klaproos 29 te Venray, t.n.v. J.Ii.M. Thijssen; het bouwen van een carport aan de Kerkweg 16 te Ysselsteyn, t.n.v. C.J.A. Jansen; het uitbreiden van een wo ning aan de Veenmos 81 te Ys selsteyn, t.n.v. S.WV. v. Etten; het bouwen van een overkap ping voor auto-onderdelen (tijde lijk) aan De Hulst 3 te Oostrum, tn.v. Garagebedrijf C. v.d. Worp; het bouwen van een kweek- kasje aan De Leng 2 te Oirlo, tn.v. RW. Vogelzangs; het bouwen van een woning garage aan de Nieuweind 23 te Ven ray, tn.v. A.H.M. Smits, St Antoni- usstraat 71; het bouwen van een woning garage aan de Nieuweind 25 te Ven ray, tn.v. T.J.M. Janssen, Gro testraat 10 te Vierlingsbeek; het bouwen van een garage/ hobby-ruimte slope Jestaahde kas aan de Wester Thituweg 13 te Oostrum, tn.v. H.P.C. Voesten; het verbouwen van een wo ning garage/hobbyruimte aan de Whistlerstraat 14 te Venray, tn.v. J.W.M. Beerkens, St Ursulastraat 64; het bouwen van een garage/ berging aan de Merseloseweg 94 te Venray. tn.v. H.H.G.M. Fleuren. De burgemeester van Venray. mr. H.J.M. Defesche Verkiezing van de leden van provinciale staten De burgemeester van Venray maakt bekend dat het bij de aan staande verkiezing van de leden van de gemeenteraad een kiezer toegestaan is by volmacht te stem men. Daarbij gelden de volgende bepalingen. A. Machtiging op schriftelijke aanvraag 1. Ter sekretarie van deze ge meente zijn kosteloos ver krijgbaar de formulieren voor de verzoekschriften om by volmacht te mogen stemmen. 2. Het verzoekschrift moet uiter lijk op de veertiende dag voor de dag van de stemming, dus voor of op 20 februari 1991, door de kiezer worden inge diend by de burgemeester van de gemeente, waar hij op de dag der kandidaatstelling (22 januari 1991). in het uit treksel uit de gemeentelijke bevolkingsadministratie cq. het kiezersregister is op genomen. 3. Het verzoek wordt niet inge willigd wanneer aan de ver zoeker is toegestaan in een stembureau naar zijn keuze aan de stemming deel te nemen. 4. Hij, die zich bereid heeft ver klaard als gemachtigde op te treden, moet op de dag der kandidaatstelling als kiezer zijn geregistreerd. 5. By inwilliging van het ver- Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij van plan zijn om, onder het stellen van voorschriften, positief te beschik ken op de aanvraag voor een hin derwetvergunning van Waterschap Zuiveringschap Limburg, Kapelaan Sarsstraat 2 te Roermond, voor het uitbreiden/wij zigen van een rioolwaterzuivering sinrichting, gelegen aan de Metaalweg 3 te Venray; Hermus BV te Venray voor het ex artikel 6a Hinderwet uitbreiden/ wijzigen van een inrichting (plaat- verwerkende industrie), waar elek tromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Stationsweg 74 te Venray. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 31 januari 1991. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif- telyk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray, Daarbij kan worden ver zocht de persoon lyke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zijn niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, zoek ontvangt de gemachtig de een volmachtbewys. Hy dient de volmachtstem tege lijk met zijn éigen stem uit te brengen. B. Machtiging door overdracht van de oproepingskaart 6. De kiezer kan ook, in plaats van een verzoekschrift in te dienen, na ontvangst van zijn oproepingskaart, tot en met de dag der stemming, zelf een andere kiezer machtigen voor hem te stemmen, door zyn oproepingskaart aan die kie zer over te dragen. 7. Een op deze wyze aangewezen gemachtigde moet op de dag der kandidaatstelling (22 ja nuari 1991) in hetzelfde stem- distrikt staan ingeschreven als de kiezer die de volmacht geeft 8. De aldus gemachtigde kan de volmachtstem uitsluitend te gelijk met zyn eigen stem, in het stemdistrikt waar hij staat ingeschreven, uitbrengen. Een kiezer mag niet meer dan twee aanwijzingen als gemachtigde aan nemen. De volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of in persoon aan de stemming deel te nemen. Nadere inlichtingen bor den ter gemeentesekretarie ver strekt. De burgemeester voornoemd, mr. H.J.M Defesche Verkiezing van de leden van provinciale staten De burgemeester van Venray, maakt bekend dat het bij de aan staande verkiezing van de leden van de gemeenteraad een kiezer toegestaan is zyn stem uit te bren gen in een stembureau naar keuze. Daarbij gelden de volgende bepa lingen. A. Schrifteiyk verzoek 1. Ter sekretarie van deze ge meente zijn kosteloos ver krijgbaar formulieren voor verzoekschriften om in een stembureau naar keuze aan de stemming te mogen deelnemen. 2. Het verzoekschrift moet uiter lijk 14 dagen voor de d,ag van de stemming, dus uiterlijk op 20 februari 1991, door de kie zer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeen te, waar hy op de dag der kan didaatstelling (22 januari 1991) in het kiezersregister is opgenomen. 3. Het verzoek wordt niet inge willigd indien aan de verzoe ker is toegestaan bij volmacht te stemmen. 4. Bij inwilliging van het ver zoek wordt de beslissing Kavel landbouwgrond in Veulen gelegen aan de Breevenneweg, groot 2.62.70 ha. De kavel is te gebruiken voor agrarische produk- tiedoeleinden. Bebouwing is niet toegestaan. Inschrijvingsbiljetten, verkoopvoorwaarden en situatieschetsen zijn verkrijgbaar op het raad huis, Raadhuisstraat 1, Venray (kamer 202) en telefonisch (04780-23414) aan te vragen. Gegadigden kunnen zich onder het doen van een bod, enkel via genoemde inschrijvingsbiljetten, bij burgemeester en wethouders van Venray, melden tot uiterlijk 1 februari 1991 tot 10.00 uur. De winnende nummers z^jn: Leunen: 79 311 331 440 466 565 582 593 730. Jong Nederland: 1010 1158 1167 1185 1224 1245 1258 1405 1435 1440 1444 1582 1636 1685 1703 1819 1850. Landweert: 4006 4021 4127 4424 4690 4787 4792 4840 4847 4919 4962. Oostrum: 5043 5048 5106 5199 5207. Brukske: 5503 5542 5621 5681 5870 5914 5923 5971. De prijzen kunnen worden afge haald, onder overlegging van het winnende nummer, op vrijdag 18 januari en woensdag 23 januari tus sen 14.00 en 17.00 uur op het poli tiebureau afdeling administratie. MUZIEKSCHOOL VENRAY Grote Markt 1 5801 BL Venray Er is nog plaats bij de - voor kleuters van groep 2 - op speelse wijze bezig zijn met muziek (zang, spel, slaginstrumenten en dans) - iedere woensdagmiddag 15.45 - 16.35 uur - lesgeld f 152,50 per cursusjaar - inlichtingen bij de administratie. Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij van plan zyn om negatief te beschikken op de aanvraag voor een hinderwet vergunning van C. Classens te Veulen voor het oprichten en in werking hebben van een bedr\jf voor het fokken, mesten en pelzen van chinchilla's gelegen aan de Jaegerhofweg 6 te Veulen. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 31 januari 1991. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray, Daarby kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat ?ijn niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking.. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken 19 januari: Jeugdcamavalsvereni- ging De Hazekeutel Venray Alleen voor deze kollekte is een vergunning verleend. Koliekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De koliektan ten en kollektrices moeten een op de be treffende kollekte gericht legitima tiebewijs kunnen vertonen. gesteld op de oproepings kaart, die daardoor wordt om gezet in een kiezerspas. B. Mondeling verzoek 5. Na ontvangst van zyn oproe pingskaart kan de kiezer ook, in plaats van een schriftelijk verzoek te doen, zich onder overlegging van zijn oproe pingskaart vervoegen ter se kretarie van de gemeente, waar hij op de dag der kandi daatstelling (22 januari 1991) in het kiezersregister is opge nomen, om deze te doen om zetten in een kiezerspas. Dit kan geschieden tot op de vyf- de dag voor die van de stem ming, dus uiterlijk op 1 maart 1991. Een kiezer, die in het bezit is van een kiezerspas, kan zich ter uitoefe ning van zijn kiesrecht aanmelden in een stembureau van zijn keuze binnen de woongemeente. Nadere inlichtingen worden ter gemeente sekretarie verstrek. De burgemeester voonioemd, mr. H.J.M. Defesche Hernieuwde kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: J. Derikx uit Heide voor het ex artikel 6a Hinderwet uitbrei- denAvyzigen van een fokvarkensbe- drijf, gelegen aan de Volen 6 te Heide. De aanvraag en de bybehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 17 fe bruari 1991. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieube heer), kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt, waar bij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zij niet (tydig) in staat zijn geweest dit te doen, kun nen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteipdelyke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken 'n abonnement waard BOUWKUNDIG ADVIESBURO Voor reken-,tekenwerk en advies ten aanzien van: Beton, staal en hout constructies Nieuwbouw en Verbouw, Hinderwetten. Ringweg 8 5813 BP Ysselsteyn Tel. 04785-2020 Fax 2019 Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het uitbreiden van een wo ning aan de Sparveld 1 te Leunen, t.n.v. J.C.W.M. Nabben; het bouwen van een woning garage aan de bp Hardeweg te Ven ray, t.n.v. H.M.M. Coppig, Seilierpad 15; het aanbouwen van een serre aan de Goudsmidstraat 34 te Ven ray, t.n.v. W.L. Ewals; het verbouwen van een wo ning aan de Eligiusweg 28 te Ven ray, t.n.v. H.J.G. Linssen; het verbouwen van een wo ning aan de Leunseweg 27 te Ven ray, t.n.v. J.G.G.M. Thx; het bouwen van een serre aan de Deumeseweg 79 te Heide, t.n.v. J.HJ. van Osch; het bouwen van een serre aan de Kamperfoelie 85 te Venray, t.n.v. Al cast bv, Horsterweg 31 te Castenray; het bouwen van een woning garage aan de Hoofdstraat te Orilo, t.n.v. E.H.J. Janssen, Hoofdstraat 46; het plaatsen van 2 licht masten aan de Grootdorp (ten nispark) te Merselo, t.n.v. Tennisvereniging Merselo- Vredepeel p/a C. Zwitserloöd, Veldstraat 39; het uitbreiden van een wo ning aan de Tuinstraat 4 te Venray, t.n.v. M.L.J. Basten; het uitbreiden van een wo ning aan de Herik 15 te Venray, t.m.v. P.J.M. Hanen; het bouwen van een pluim veestal aan de Boddenbroek 3 te Oirlo, tn.v. H.J.A. Classens; het uitbreiden van een loods voor droge mestopslag aan de Mo lenhoek 14 te Oirlo, t.n.v. L.H.H. Janssen; het bouwen van een pony-stal aan de Vlakwater te Venray, t.n.v. P.J.M. Claessens, Hoenderstraat 42. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 18 januari 1991 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen op de aanvraag van: A.G.M. van Rens, Begijnhof weg 4 te Heide, voor het uitbrei den/wijzigen van een rundveehou derij, gelegen aan de Begijnhofweg 4 te Heide; Maatschap Van Vegchel, Tim- mermannsweg 71 te Ysselsteyn voor het uitbreiden/wijzigen van een varkensfokkery en -mesterij, gelegen aan de Timmermannsweg 71 te Ysselsteyn; Broekstraat BV, Broekstraat 94 te Mierlo voor het uitbreiden/wijzi gen van een mestvarkensbedrijf, gelegen aan de Beekweg 90-92-94 te Vredepeel; Nelissen Pluimveebedrijven BV, Rotven 8 te Oirlo, voor het ex ar tikel 6a Hinderwet uitbreiden/wijzi gen van een pluimveebedrijf en schapenhouderij, gelegen aan Rot ven 8 te Oirlo hinderwetvergunning is verleend. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 17 februari 1991. Tot bovengenoemde datum kan bij de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvra ger, de betrokken adviseurs, dege nen die tegen de aanvraag om vergunning tydig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kun nen tonen niet (tydig) in staat te zijn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is besüst. Burgemeester en wethouders voornoemd. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray. maken bekend dat by hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: Maatschap Jilesen uit Leu nen voor het uitbreiden/wijzigen van een mestvarkensbedrijf, gele gen aan de Overbroekseweg onge nummerd te Leunen C. Goumans uit Smakt voor het ex artikel 6a Hinderwet uitbrei den/wijzigen van een fokvarkensbe- dryf, gelegen aan de St. Jozellaan 2 te Smakt; G.F.H. In 't Hulst, Timmer mannsweg 103 voor het ex artikel 6a Hinderwet uitbreiden/wijzigen van een rundveehouderij en mest varkensbedrijf, gelegen aan de Tim mermannsweg. 103 te Ysselsteyn; Gebroeders M.L.G. en P.A.M. van Kempen, Lemmenweg 8 te Hei de voor het oprichten en in wer king hebben van een mestvarkens- en akkerbouwbedrijf, gelegen aan de Lemmenweg 8 te Heide. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 17 fe bruari 1991. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieube heer), kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt, waar- by over de aanvraag lean worden gesproken met de gemeente, de aanvx'ager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kun nen tydens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken In verband met de aanleg van rio lering langs de oorstzyde van de Maasheseweg, tussen de Paul Burg manstraat en de Metaalweg, in de periode van maandag 7 januari tot begin maart 1991, is het fietspad langs de oostzijde van de Maashese weg afgesloten. Het fietsverkeer wordt ter plaatse via het westelijk gelegen fietspad geleid, hetgeen betekent dat dit westelijk gelegen fietspad tydelijk in twee richtingen bereden wordt. Voor nadere informatie omtrent deze tydelijke maatregel kan con- takt worden opgenomen met J. de Bruin, tel. 23383 of G. Rutten, 23387 van de afdeling Openbare Werken. Run op Mercedessterren Er schijnt een rage te zyn op de Mercedessterren van personen- S) auto's. Er kwamen de laatste dagen A. verschillende meldingen van dief- stal bij de politie binnen. Het ging o.a. om auto's geparkeerd aan de Ko ningskaars. Een inwoner van Heide werd voor de vierde maal 'slachtoffer', terwijl Mercedesbeszitters aan de Konings kaars voor de 2e keer slachtoffer van deze rage werden. Aanrijdingen met honden Zaterdagmiddag omstreeks 15.40 Tel. uur rende een grote zwarte hond de80 Overloonseweg op. De hond botste tegen de rechterzyde van een auto en rende jankend weg. De eigenaar van de auto kon wel 'janken' want tot op heden kon de eigenaar van()47{ de hond niet worden opgespoord. Hy zit met een behoorlylie scha depost. Op de Noordsingel vond eenzelfde soort botsing plaats met een bruine^" jachthond. Ook deze rende jankend weg en de eigenaar van de auta waar de hond tegenaan botste, zit met een schade van ƒ1.000,-. fEl 0l mi by ten Vil a. c

Peel en Maas | 1991 | | pagina 14