Marktpositie Rank Xerox versterken door middel van nieuwe aktiviteiten RIOOL SERVICE Venrayse wint Miss Limburg titel Onderscheidingen bij het Nederlandse Rode Kruis Direkteur F. Stollman in nieuwjaarsrede: Lezing over kuipplanten Winterwandeling Merselo Het eerste jaarverslag pantalons 189,- 149,- Wereldwinkel Venray RAEDTS Horeca houdt open huis WAO VAN SOEST Sporthal shirts 69.50 Openbare bibliotheek Gevonden -PEEL EN MAAS Donderdag 10 januari - Pagina:. 'Duidelijke, tijdige en regelmatige informatie is van groot belang, ze ker nu wij staan aan de vooravond van een aantal belangrijke ontwik kelingen', zei de heer F. Stollman. president-direkteur van Rank Xe-j rox in zijn nieuwjaarstoespraak. Voor het eerst werd deze toespraak i gehouden tijdens twee nieuwjaars-! bijeenkomsten van alle mede- werk(st)ers. Deze bijeenkomsten, j die plaats hadden in een ongedwon-j gen sfeer buiten de werkvloer, wer-1 den als zeer positief ervaren. j De belangrijke ontwikkelingen,» waarop de heer Stollman doelde, hadden alles te maken met eenj pakket van nieuwe aktiviteiten, diet tot doel hebben in de komende ja ren de marktpositie van Rank Xe-, rox te behouden en te versterken, j STRATEGISCH CONCEPT Volgens de heer Stollman be schikt Rank Xerox momenteel over een samenhangend strategisch concept voor de middellange ter- ihijn voor alle gebieden waarop het bedrijf aktief is en waarop het zijn kwaliteiten en kapaciteiten kan in zetten. Deze plannen passen volle dig in de nieuwe strategie van het wereldwijde Xerox-concern. AKTIVITEITENPAKKET Naast de produktie van de zg. mid-volume copiërs (volume heeft betrekking op de hoeveelheid te verwerken papier), zal Rank Xerox- Venray ook high-volume copiërs en straks ook mid- en high volume la serprinters gaan produceren. Daar bij zullen in Venray alle gebruikte modellen aangepast worden aan de laatste wijzigingen. Tbt de nieuwe aktiviteiten behoort ook het ver vangen van gebruikte machines voor de Europese markt. Zoals bekend werd by het zilve ren bestaansfeest van de Venrayse vestiging, zal dit jaar ƒ85 miljoen worden geïnvesteerd voor nieuw bouw ten behoeve van de produktie van Organische Photo Conductors. Thans kon de heer Stollman mede delen, dat deze nieuwe afdeling ko mend najaar al gaat proefdraaien en in de loop van 1992 operationeel zal zyn. Dit betekent een belangrij ke uitbreiding van de Rank Xerox- aktiviteiten op het gebied van Spe cial Materials. De werkzaamheden aan de gebruikte modellen zullen geleidelijk geïntegreerd worden met de nieuwbouwaktiviteiten. De produktie van alle toner (inkt- poeder) en developer (ontwikke laar) voor de Europese markt, zullen in Venray worden gemaakt. Door verdere uitbouw van de distributie-aktiviteiten van het Europees Logistiek Centrum zal rechtstreeks geleverd kunnen wor den aan de klanten in Europa. Een van de resultaten daarvan zal zyn, dat de Venrayse voorraad gereed produkt met ongeveer de helft kan verminderen. Bovendien zal in het trajekt tussen fabriek en klant ook het terugnemen van ingeruilde produkten worden geïntegreerd, waardoor het recyclen op een eko- nomische en milieuvriendelijke manier beter mogelijk wordt GARANTIE Omdat de strategie er op gericht is, dat de Xerox-produkten in alle opzichten moeten beantwoorden aan de behoeften en eisen van de klant geeft Xerox een volledige ga rantie op kwaliteit en funktionali- teit van alle apparaten voor een periode van drie jaar. Volgens de Rank Xerox-topman is Xerox daar mee het eerste bedryf op de wereld markt dat zoiets aandurft. Voor Venray houdt dit in: absoluut fout loos produceren en distribueren. Tsnslotte zei de heer Stollman, dat het hoge verzuimpercentage met kracht en drastisch zal moeten worden teruggedrongen. Hy deed een dringend beroep op iedereen om hier zyn of haar verantwoorde- Ij kheid te nemen. Ruit ingegooid Een inwoner gooide een ruit van een aan de Grotestraat gelegen café kapot. Pech voor hem want hy werd ontdekt. Hy zal de rekening en proces-verbaal wel gepresenteerd krygen. 'enri t enA int u Tydens een feestelijke Kerstbij- eenkomst van bestuur- en kolonne- leden in een sfeerrijk versierd Rode Kruisgebouw, werden maar. liefst zes onderscheidingen toegekend aan leden van het Rode Kruis. De uitreiking geschiedde onder het toeziend oog van de bestuursledèn en de kolonne-commandant door de zojuist afgetreden Kring Com missaris van Limburg de heer Paul Rippe. De heer Peter Pouwels mocht de medaille van Verdienste in brons met oorkonde in ontvangst nemen voor zijn jarenlang bestuurslid maatschap van de Venrayse afde ling; zyn inzet voor de jaarlijkse campagne; zyn lidmaatschap van de Distriktskolonne; zyn werk als sektiecommandant waarin hy zich byzonder heeft ingezet voor de EHBO tydens de Kennedymars. Zyn echtgenote kreeg namens het bestuur een boeket bloemen aange boden. Peter Pouwels moet van een aantal taken binnen het Rode Kruis afscheid nemen wegens verande ring van werkkring. De heer Piet van Ooi werd onder scheiden met de gesp behorend bij de medaille voor 30 jaar trouwe dienst. Dertig jaar heeft hy zich als verpleegkundige ingezet binnen de kolonne en binnen het Jeugd Rode Kruis Venray als lesgever en exami nator van het Jeugd EHBO. Mevrouw M.J. Achten-Goumans ontving de medaille voor 10 jaar trouwe dienst met oorkonde voor. Botanische tuin 'D'n Hof te Over- loon organiseert een lezing over kuipplanten. Wat zyn kuipplanten? Dit zyn planten uit (meestal) ande re klimaatzones, vooral subtropi sche planten, die het hier soms 's zomers buiten goed doen, maar die 's winters in een matig verwarmd vertrek (of kas) moeten overwinte ren. Ze heten kuipplanten omdat ze in kuipen, tonnen of potten groei-, en. Soms worden ze ook orangerie- planten genoemd. Enkele bekende soorten zyn: de fuchsia's, oleanders, sinaasappel en citroenboompjes, bougainvil lea's, maar er zijn nog honderden andere soorten. Er bestaat een over koepelende organisatie voor de liefhebbers van de planten: de Ne derlandse Kuipplantenvereniging. De voorzitster van deze vereniging, mevr. Maria Bultman, zal de lezing verzorgen. In de zomer van 1990 or ganiseerde de botanische tuin al een kuipplantenweekend, waarover de bezoekers zeer enthousiast wa ren. Bloeiende kuipplanten zyn een ware lust voor het oog en dege nen die eenmaal de smaak te pak ken hebben om deze planten te kweken krijgen er een prachtige hobby by. De lezing zal plaatsvinden op 15 januari in de St Jozefschool, Gen. Whistlerlaan te Overloon. Aanvang 20.00 uur. Tbegang: leden ƒ6,-, niet- leden ƒ7,50. I Als 't op den dertiende vriest, I vriest 't dertien iveken lang. I Op een milde januari volgt vaak een gure lente en een hete zomer. In de louwmaand mist I dan de lentemaand 't frist de werkzaamheden in het magazijn en als lid van de provinciale Verbin dingsdienst. Ook mevr. Claessens- Ewals mocht deze medaille in ont vangst nemen voor haar 10 jaar trouwe dienst binnen de kolonne. De heer Kees Beekers kreeg uit handen van de heer Rippe de me daille voor 10 jaar trouwe dienst als deelkemkoördinator Verbindings dienst, een onderdeel van de Kolon ne Venray en deels in kringver- band. De medaille voor 10 jaar trouwe dienst is ook toegekend aan Maijan Coersen, die tydens genoemde avond niet aanwezig kon zyn we gens verblyf in het ziekenhuis. In zyn openingswoord schetste kolonne-commandant Cuppen de gebeurtenissen van het afgelopen jaar en dankte alle kolonne-leden voor hun medewerking en inzet voor het Rode Kruiis in het alge meen en voor Venray in het bijzon der. Hy verklaarde zich bereid met deze groep Rode Kruis-vrywilligers alert en slagvaardig de jaren negen tig in te willen en vroeg daarvoor al le medewerking van de iy groten getale aanwezige kolonne-leden. Zondag 13 januari is de tweede winterwandeling van de winter- serie die De Natuurvrienden in Merselo organiseren. De start is in café Den Tommes, Grootdorp 40. Er zyn routes van 5, 10 en 20 km. Voor de 20 km kan gestart wor den tussen 9.00-12.00 uur. Voor de 5 en 10 km tussen 9.00-14.00 uur. Speciaal voor de gezinnen is er een puzzeltocht van 5 km, start van 13.00-14.00 uur. Voor de winnaars zyn enkele prysjes. Voor de 10 en 20 km is er op de rustplaats koffie, soep, chocomel, enz. voor een redelyke prys. Na afloop van de tocht ontvangen alle deelnemers een herinne ringsmedaille of cyferije nr. 2. Het inschryfgeld is ƒ3,- (incl. korting). De derde winterwandeling is 10 maart. Dan is het ook mogelyk om 30 km te lopen. Voor inlichtingen: tel. 04786-496 of tel. 04780-86035. De meeste verenigingen en instel lingen brengen hun jaarverslag over 1990 pas uit, wanneer het nieuwe jaar (1992) al weer voor de deur staat. De buurtvereniging 'De Zwarte Plak' (Ysselsteyn) maakt hierop een grandioze uitzondering, want precies op de eerste dag van 1991 het jaar waarin de vereni ging haar eerste lustrum gaat vie ren verscheen het jaarverslag over het voorbye jaar. In het goed verzorgde boekje, ver lucht met leuke tekeningetjes, wordt een overzicht gegeven van al le aktiviteiten. Door gezamenlyke inspanning kreeg de jeugd een vei lige speeltuin en door acte de pre- sènce te geven by geboorten, bruiloften of zieken, bleef men als buurt met elkaar gezelling in kon- takt Er werd en wordt zelfs gepro beerd in de buurt een 30 km-zone te krygen. SPECIALE AANBIEDING bij Caesar Brouwer kleur marine 249,- nu rib 199,- nu ...EN DAN IS ER KOFFIE!... U hebt misschien veel goede voor nemens voor het nieuwe jaar. Eén daarvan kan zyn: het drinken van 'zuivere' koffie. Het Max Havelaar- keurmerk biedt die garantie. De in- koopprys van de Max Havelaar- koffie ligt hoger dan die van 'nor male' koffie. Deze prys komt ten goede van de koöperaties en hun le den. In Mexico bijvoorbeeld wordt een meerprijs betaald van 10% om hier de biologische aanbouw van koffie te verbeteren. In Nicaragua gaat de meerprys naar de organisa tie van kleine boeren; de UNAG. Dit geldt niet alleen voor de ver schillende koffiesoorten, maar ook voor alle andere artikelen die in de Wereldwinkel te koop zyn. Een kleine stap op weg naar een eerly- ker handel. Loopt u eens binnen. De Wereld winkel is gevestigd in de voormali ge yssalon van P. Thielen in de Grotestraat. Bent u geïnteresseerd in het werk van de Wereldwinkel of wilt u mis schien aktief deelnemen, bel dan: M. van Zeben, tel. 11689. De openingstyden van de Wereld winkel zijn: maandag van 2-5 uur? woensdag van 2-5; vrijdag van 2-9 en zaterdag van 10-4 uur. Mgr. Hanssenstraat 57 5807 BB Oostram-Venray Tel. 04780-81 46 9 Geen visitekaartje Maandagmiddag omstreeks 14.00 uur parkeerde een 30-jarige inwo ner zyn personenauto op de par keerplaats by de Gouden Leeuw. Tben hij terugkeerde ontdekte hij dat het linker portier behoorlyk was ingedeukt Uit de sporen viel op te maken dat dit door een ander motorvoertuig moet zyn veroor zaakt. Die veroorzaker moet dat ge merkt hebben maar liet geen visitekaartje achter. De politie zou graag in kontakt komen met ge tuigen. De 21-jarige Venrayse Gladys Kroh verrastte vorige week zondag iedereen, inclusief haarzelf, met het behalen van de titel Miss Lim burg. 'Ik deed eigenly k voor de gein mee en was ook helemaal niet goed voorbereid', kykt Gladys terug op haar verkiezing. 'Ik was dan ook stomverbaasd toen ik hoorde dat ik gewonnen had'. Haar deelname aan de Miss Lim burg verkiezing had Gladys stil ge houden. Alleen haar ouders, haar vriend en een vriendin wisten er van. Tben ze gevraagd werd om mee te doen had ze er in eerste instantie weinig zin in. 'Ik beschouwde het eerst als een keuring'. Tydens de verkiezing verdween deze beschouwing als sneeuw voor de zon. De tweeëndertig deel neemsters ondersteunden elkaar goed. De jury beoordeelde de dames afmsselend in badpak, gala-jurk en in vryetydskleding. Niet alleen de schoonheid maar ook de persoon- lykheid werd beoordeeld. Zo moest Gladys voor een volle zaal een speech houden. 'Ik wist hier niets van en heb die 's middags nog snel in elkaar geflanst'. Dit heeft zy waarschijnlyk zo goed gedaan dat de jury haar tot winnaar uitriep. Wat de toekomst zal geven weet Gladys nog niet. Thans volgt zy nog de opleiding meao-toerisme in Maastricht. Die opleiding zal ze ze ker afmaken maar ze wil ook ky- ken of zy haar titel kan verzilveren. Behalve de titel Miss Limburg, een diadeem, een sjerp en een grote be ker heeft Gladys aan dit 'geintje' een tiendaagse reis naar Sparye, een etentje, een gratis fotosessie en een kursus naar keuze, ter waarde van ƒ1.000,- overgehouden. Op 12 januari a.s. houden 178 ho- recabedry ven in het hele land open huis. Onder het motto 'Kyk in de Keuken' stellen zij hun deuren open voor jongeren die overwegen om te kiezen voor een karrière in de horeca. Tijdens deze landelijke open horecadag kunnen zy infor matie krygen over de mogelijk heden in de bedrijfstak en de verschillende vormen van horeca- beroepsonderwijs. Ook ouders, vrienden en vriendinnen zijn ty- den 'Kyk in de Keuken' welkom. Bezoekers van de open dag krij gen de. gelegenheid om zowel voor als achter de schermen van het horecabedrijf uitgebreid rond te kijken. Ondernemers en medewer kers zullen zorg dragen voor rond leidingen en zullen allerlei horecavaktechnieken demonstre ren. Tevens zullen zij een toelich ting geven op de gang van zaken in een horecabedryf. In sommige be- dryven kunnen bezoekers hun ho- recavaardigheden testen, door een bepaalde handeling te verrichten. 'Kyk in de Keuken' wordt georga niseerd door het Onderwyscen- trum Horeca in Zoetermeer, het onderwys- en personeelsvoorzie ningsinstituut van sociale partners in de horeca. Het is voor de tweede keer dat de open horecadag plaats vindt: in januari 1990 hield de ho reca voor het eerst open huis. Toen werkten tachtig horecabedryven mee. Gezamenlyk ontvingen zij bij na 4.000 belangstellenden. By de komende editie van 'Kyk in de Keu ken' wordt gerekend op ongeveer 4.500 bezoekers. De open horecadag is in het leven geroepen met het oog op de aan houdende groei van de werkgele genheid in de horeca. Momenteel zijn er ongeveer 130.000 werkne mers in deze bedrijfstak. Dit aantal neemt de komende periode naar verwachting toe met ongeveer 5 procent per jaar. Verwacht wordt dat de toeristisch-rekreatieve sek- tor, waarvan de horeca een belang rijk onderdeel vormt, in het jaar 2000 mondiaal de grootste werkge ver zal zyn. Twee Venrayse restaurants ne men deel aan deze open dag. Dat zijn Restaurant Buitenlust aan de Maasheseweg en Gasterij Du Thea tre aan de Kempweg. beëdigd taxateur in onroerende goederen VOOR AL UW TAXATIES Gemmadal 12, 5801 HJ Venray Telefoon 04780-86408 Taxibusje in greppel By een inhaalmanouvre door een bestuurder van een taxibusje op de Oirloseweg, ter hoogte van de Nest- lé, kwam dat busje met zyn linker- wiel in de greppel, waardoor het busje onbestuurbaar werd. Voordat de bestuurder het busje weer onder kontrole kon krygen kwam het voertuig in een greppel tot stilstand. De bestuurder liep geen noemenswaardige verwondingen op. PECH VOGEL LIJN *04709-2019 BAUTOJcWffaBEDRUF GEBR TIMMERMANS HORST Schade herstellen? Timmermans bellen en het komt gegarandeerd goed Politie kwam te laat In de nacht van zaterdag op zon dag zyn twee groepen jongeren met elkaar slaags geweest. Nadat er eerst problemen in een discotheek wa ren geweest, werden die later in het centrum 'uitgevochten'. Het waren groepen jongeren uit de regio en jongeren afkomstig uit 's Graven deel. Die waren te gast in een van de naburige bungalowparken. Tben de politie arriveerde was het wel on rustig maar er werd niet gevochten. By terugkeer in het bungalowpark ontdekte een 19-jarige jongeman uit 's Gravendeel dat hy een steek wond in de rug had opgelopen. Hy moest zich onder medische behan deling stellen. Daarna deed hy aan gifte van die mishandeling. De politie tracht de dader op te sporen. Duitser gedupeerd Een 27-jarige Duitser uit Mainz kwam tot de ontdekking dat in zyn aan het Dennenoord geparkeerde auto was ingebroken. Uit de auto bleek de autoradio te zyn ont vreemd. Diefstal jassen Een inwoonster van Meerlo deed aangifte van diefstal van haar jas uit een bar in het centrum. De jas had een waarde van ƒ550,-. Een inwoner deed aangifte van diefstal van zyn jas ter waarde van ƒ200,-. De jas werd ontvreemd uit een café in het centrum. Inbraken Terwijl de bewoners met vakantie waren bleek te zyn ingebroken in een woning aan de Touwslager straat. Er werden o.a. de videorekor- der ter waarde van ƒ1.500,-, twee Perzische tapyten met een waarde van ƒ2.450,- en diverse artikelen met een totale waarde van ƒ1.250,- ontvreemd. Opmerkelyk was dat de videocamera niet was mee genomen. By een inbraak in een woning aan de Bachstraat is het by een po ging gebleven. De dader was al in de woning maar de vergrendeling van de schuifdeur bleek deugdelijk te z(jn. Vandalisme aan fietsen Een 23-jarige inwoonster was uit geweest in het Uitgaanscentrum in Ysselsteyn. By terugkeer kwam zy tot de ontdekking dat haar fiets gestolen was. Zij ging zelf op onder zoek uit en ontdekte haar fiets in een greppel van de Heidseweg. Deze was totaal in elkaar getrapt Een 16-jarige inwoner van Vier lingsbeek ontdekte by terugkeer by zyn fiets, in de stalling by de sport hal, dat deze vry wel geheel vernield was. De schade bedraagt voor hem ƒ200,-. De Wetteling Donderdag: Manual 17.30-^1.00 Rooyse VK 20.00-23.30 Vrydag: Rank Xerox 16.30-17.30 Jumpers 17.30-19.30 Ysselsteyn 19.30-20.30 ZW Venray 20.30-22.30 Zaterdag: MHCV 08.004)9.00 Korfbal 09.00-14.00 MHCV 14.00-16.30 MHCV 16.30-18.00 Jumpers 18.00-21.30 Zondag: Badminton 10.00-13.00 Korlbal 13.00-16.00 Manual 16.00-20.30 MHCV 20.30-22.00 Maandag: Gemeente 16.30-17.30 Rooyse VK 17.30-20.30 Ysselsteyn 20.30-21.30 Huukske-de Steeg 21.30-22.30 Dinsdag: Rooyse VK 17.30-21.00 Badmintonclub 21.00-23.30 Woensdag: Gemeente 16.30-17.30 Badmintonclub 17.30-22.30 De Schuivers 19.30-21.30 SPECIALE AANBIEDING bij Caesar Brouwer 119,- nu Wist u dat: Het aantal mee te nemen boeken is veranderd per 1 januari 1991: Tot 13 jaar: 3 leesboeken, 3 stu dieboeken. 2 strips, 2 tydschriften. Van 13 tot 18 jaar: 3 romans en/of leesboeken, 3 studieboeken (jeugd en/of volwassenen); 2 strips (jeugd en/of volwassenen); 3 buiten landse romans, 2 tydschriften. Vanaf 18 jaar: 4 romans en/of leesboeken, 4 buitenlandse ro mans, 4 studieboeken, 3 strips, 2 tydschriften. Abonnementen vanaf 1 januari 1991: Tot 18 jaar gratis Volwassenen heel jaar ƒ25.- Volwassenen halfjaar ƒ15,- 65+ heel jaar ƒ10,- 65+ halfjaar ƒ5,- CJP (alleen heel jaar) ƒ15,- Dupiikaat 5,- Openingstyden Maandag tm donderdag 14.00-18.00 Vry dag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 Gevonden voorwerpen van 18 dec. t/m 7 jan. Beige/bruin konyn; Mechelse herder; Dobermannpincher; vyf schapen; één bankbiljet; 1 lederen handschoen; blauw-groen-gryze jas; rode portemonnee; bruine knipbeurs; blauwe portemonnee langwerpig model; kleine knip por temonnee diverse kleuren; zwarte portemonnee: paarse portemon nee; zwarte portemonnee; één sleu tel aan sleutelhanger; bruine sleuteletui met twee sleutels-, vier sleutels aan ring; autosleutel; au tosleutel en drie sleutels; sleutel in bruin etui; autosleutel; sleutel aan ring met schroefsleuteltje; drie sleutels aan ring; twee sleutels aan hanger; blauw-groen tas; blauwe sporttas met gele lyn erop; klep aanhangwagentje. Voor inlichtingen kunt u zich ty dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tsL 224. Vandalisme Tydens de kerstvakantie werd de afrastering van basisschool 'Den Bongerd' over een lengte van 3 me ter vernield. De houten palen wa ren uit de grond getrokken. Een inwoner van Vierlingsbeek deed aangifte van vernieling van een zyruit van zyn aan de Merselo- seweg geparkeerde personenauto. Vandalen bleken een re klam e- plaat van een shoarmazaak aan de Henseniusstraat te hebben ver nield. Hoe groot de schade was kon niet worden medegedeeld. Van het schaftlokaal van de Ne derlandse Spoorwegen op het stati onsemplacement was een ruit ingegooid, terwyl in dat lokaal ver nielingen waren aangericht Een 19-jarige autobezitter uit Ven ray deed aangifte van vernielingen aan zyn in het centrum geparkeer de auto. Het logo was verdwenen evenals de sierstrippen. Ook was de ontluchtingsopening vernield. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 86082 Weekenddienst voor de patiënten, van P. Corver. G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vacht F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 DR. KEUZER Van Beurden weg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vry dag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrydagavond 1800 uur tot vol gende week vrydag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 1800 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluiiye) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-Y8SELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. PETERS, tel. 83478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeeky J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak J. van WINDEN Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.GA.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak G. GELLING Julianasingel 24, tel. 10956 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktyken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevR. Vermazeren MEVR. RAAYMAKERS Horst, tel. 04709-6538 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 12 uur W EEKDIEN ST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de prakjyk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 82411 Verkeerde draad doorgeknipt Drie yverige mannen waren dins dagavond bezit met het opruimen van de kerstversieringen in de Marktstraat Een van die mannen, een inwoner uit Horst knipte de verkeerde draad door waardoor hy op een hoogte van ongeveer 4 meter zyn evenwicht verloor en op het trottoir terecht kwam. Met een en- kelfraktuur en een hersenschud ding werd hy naar het ziekenhuis overgebracht Inbraak in kelderruimten Een inwoonster deed aangifte van inbraak in haar kelderruimte on der de flat aan de Veltumse Kleffen. Uit die met geweld opengebroken ruimte werden' een dames- en her enfiets en een papegaaienkooi ont vreemd. Dat alles ter waarde van ƒ1.600,-. Het bleek dat ook andere kelderruimten waren opengebro ken maar wat daar ontvreemd was kon nog niet worden medegedeeld. Inbraken in personenauto's Een 21-jarige autobezitter kwam by terugkeer by zyn op de parkeer plaats by het NS-station te Oostrum geparkeerde personenauto, tot de ontdekking dat getracht was in zyn auto in te breken. Kenneiyk is de dader in zyn werk gestoord, want voor de eigenaar bleef de schade be perkt tot braakschade. By een inbraak in een personen auto van een inwoner, die gepar keerd stond aan het Bergkwartier. werd ook alleen maar schade door vernieling gekonstateerd. Wel sukses had een inbreker by een inbraak in een andere perso nenauto op de parkeerplaats by het NS-station. Uit die auto verdwenen de radiocassettespeler en een sport tas met sportspullen. Ttevens wer den de asbak en een ruit vernield. De benadeelde was een 21-jarige In woner. Totale schade ƒ1.000,-. Kenneiyk is met gebruikmaking van een valse sleutel, toegang ver kregen tot een aan de Sportlaan ge parkeerde personenauto van een inwoner. Hier werden cassetteband jes ontvreemd.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 3