OUDE FOR) PEEL EN MAAS Nationale Bedevaart Heil der Zieken L.V.B. Oostrum Huisvrouwen- kontakt Brukske Katholiek Vrouwen Gilde Venray Jong Nederland Alliance francaise te Asten Bridge PEEL EN MAAS Rincon Espanol C.D.A. Jeu de Boules Club J.B.C. Venray 80 Midgetgolf Buitenlust Rooyse V.K. H.S.V. de Roerdon TE PEEL EN MAAS Donderdag 10 januari - Pagina 16 Grote Kerk Deken CJ.R. Buschman, Eindstraat 6, lel. 81275: kapl. H. de Wit O.F.M., Patersstraat 29, tel. 82385 b.g.g. 85855: ..kapl. L. Houben. Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Zaterdag: 9.00 Lsm. t.e.v. H. Maagd Maria voor de wereldvrede; ouders Neeteson-Custers. 19.00 ZONDAGSDIENST; Nellie Janssen- Muis; Fien Arts-Syben (koll.); Jacob Bistervels; Annie van Goeningen- Fomier (koll.); Hein Aben (buurt); ouders Flinsenber-v.d. Mortel en overl. fam.; jrd. They Ehren; Ben Peters (koll.); Sjef Jans Beken; Truus Bonants (koll.). Zondag: Doop van de Heer. 8.00 Lsm. voor de parochie. 9.30 Lat. Hgm. Mariet en Martha Goumans- Janssen; Wilhelmina v.d. Munckhof'Sangers; overl. echtp. H. Gerrits-hermans en overl. ouders (S); Hendrik Keysers; Henri Coen- ders (S); Huub Stoef (koll.). 11.00 H. Mis met volkszang; Jo Coenen- Verheugen (koll.); jrd. overl. ouders Jans Beken-v. Kessel, zoon Arnold en kleindochter Jacqueline; Cor Vink en beide echtgen. (S); Willie de la Roy; Annie v.d. Akker en overl. lam. De la Roy-Colaris. Maandag: H. Hilarius. 9.00 Lsm. Huub Stoef; overl. echtp. J. Tillemans-Duijf. Dinsdag: Z. Arnold Janssen. 9.00 Lsm. W. Broers, echtgen. en overl. kinderen. 19.00 Lsm. voor de wereldvrede t.e.v. de H. Maagd Maria. Woensdag: 9.00 Lsm. oude stich tingen. Donderdag: H. An toni us abL 9.00 Lsm. voor de overledenen (A.koll). 19.00 Lsm. voor de wereld vrede te.a. de H. Antonius Abt. Vrijdag: begint de internationa le bidweek voor de eenheid; the ma: 'Loof de Heren, alle gy volken, pryst hem alle gy natiën'. 9.00 Lsm. tot zekere intentie; om eenheid onder de Christenen. Akolieten: Zo: 9.30 Hans van pelt en Piet Vosbeek. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Peter Harrewyn en Ramon Klinckenberg. Lektor: J. Truyen. Zo: 9.30 'Ibm Fooien en Wilbert van Ham; 11.00 Bart Thomassen en Ju les Vullïngs. Lektor: T. Verbeek. Kapel St Servatius Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. Voorganger: G. van Loenen. Lektor: P. Wittenbols. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Voorganger: G. van Loenen. Lektriee: H. Brouwer. Maandag: i6.45 Liturgieviering in de kapel. Dinsdag: 13.30 Liturgiegroep. 16.45 Groepsmeditatie in het Stilte centrum (Pav. G., Ie deur rechts). Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Donderdag: 16.45 Groepsmedita tie in het Stiltecentrum. Vrijdag: Geen viering. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Antoinette Else vier en Eva Rojer. 17.00 Gelegen heid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIERING. Johanna Wismans-Pouwels; Piet Roffers (koll.); overl. ouders Leo van Helden en Berta Laumen; ouders Lenssen- Heiligers; jrg. Harrie Rongen. Zondag: 9.00 Jrg. overl. ouders Philipsen-Goossens en Luypers- Sanders. 11.15 Leo Creemers (koll.); fam. Verbeek; tot intentie fam. Verhaeg 18.00 Jrg Doortje Wiertz-v.d. Heuvel. Maandag: 8.00 Mathilde Was- scher en t.e.v. H. Geest 19.00 Overl. fam. Philipsen. Dinsdag: 8.00 T.e.v. St. Antonius. 19.00 Tbon Jeuken; Jacques Nijsen. Woensdag: 8.00 An toon en Nel Luypers-Philipsen. 19.00 Teng Ste vens; Pierre Steyvers. Donderdag: 8.00 Wilhelmina v.d. Munckhof-Sangers. 19.00 Overl. fam. Janssen-Kryns. Vrijdag: 8.00 Voor de overlede nen. 19.00 Gezinsmis Harrie Jans sen en overl. fam. Misdienaars en akolieten: Za: 18.30 Martin Leenders. Zo: 9.00 Jo- han Pouwels; 11.15 Jaap Janssen; 18.00 Leo Pouwels. Ma en vr: 19.00 Lieke. Di en do: 19.00 Roel. Parochie Brukske Zondag: 10.00 Hoogmis. Jrg Jan Linders-, uit dankbaarheid. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: 18.00-18.30 Gelegen heid om te biechten. 19.00 Voora vondmis. Kinderwoorddienst. Voor overl. ouders Van Bergen-Stiphout en zoon Jos; Wilhelmus Tijmensen (koll.); Drika Stiphout-Claassens (koll.). Zondag: Feest van de doop van de Heer. 830 Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie; Gustaaf Baus. 10.00 Hoogmis. Jan Schmitz; overl. fam. V.d. Mortel. 1130 Door Kleuskens-Kusters (koll.). Maandag: 8.00 Diaken- en priesterroepingen. 19.00 Toos Lamers-Jacobs en fam. Dinsdag: Gedachtenis van de Z. Arnold Janssen. 8.00 Overl. ouders Van Ass-Delhoven. 19.00 Harrie Mommen (koll.); Helm v.d. Ven; uit dankbaarheid. Woensdag: 8.00 Martinus Pont man en Gysbertus van Blokland. 19.00 Voor de verkondiging van het Evangelie onder de volken. Donderdag: Gedachtenis van de H. Antonius, abL 8.00 Leonardus Jenneskens. 19.00 Tbon Lange (koll.); Pieter Gommans. Vrydag: Begin van de Interna tionale Bidweek voor de eenheid van de Christenen. 8.00 Als eer herstel aan het Goddelyk Hart 19.00 Voor de eenheid van de Christenen. Mededeling: Op donderdagavond 17 jan. gespreksgroep in de pasto rie, om 19.45 uur. Op vrijdagavond 18 jan. gesprekskring voor jonge ren, eveneens in de pastorie, om 19.45 uur. (kapl. B. Clemens). Akolieten en misdienaars: Zo: 8.30 V.d. Oever; 10.00 Pascal en Ur- bain v. Weert, Robert Versteegen. 11.30 H. Fijneman. Di: 19.00 Emiel Ubaglis. Do: 19.00 José Plasencia. Vr: 19.00 Alberto Alvarez. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Jrd. Mia Hermans-Voermans; Herman Brug- geman; uit dankbaarheid; Giel Ven- nekens en echtgen. Zondag: 8.30 Jrd. Jan v.d. Berg 10.00 Jrd. Wim Volleberg; Sef v.d. Brandt en echtgen.; Lei Janssen; Piet Janssen; Mina Derkx,- Giel Ven- nekens en Hendrica Vennekens- Verschuren; Sjeng v.d. Pasch (na mens Kerkbestuur en kollektanten) (Gem. Koor). Maandag: 9.00 Tbt zekere in tentie. Dinsdag: 9.00 Anneke v. Arsen-v. Soest. Woensdag: 9.00 Tbt zekere in tentie. Donderdag: 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Allerzie len. 19.00 Tot intentie van de LVB. Vrijdag: 9.00 Tot zekere intentie. Misdienaars: Za: 19.00 Saskia Lit- jens, Veronique Philipsen, Yvonne Thielen, Astrid Heitling. Zo: 8.30 Irene Camps, Monique Janssen, Callista Smedts, Lonneke van Assel- donk; 10.00 Saskia en Bianca Jans sen. Kim Hermans, Karlijn Jacobs. Do: 19.00 Ursula Cornelissen, Daph ne Reyntjes. Bedankt! Heel hartelyk dan voor de zeer vele kerst- en nieuwjaars kaarten met heerlyke wensen. Het heeft mij byzonder goed gedaan. Kerstgeschenk! Hebt u nog ge dacht aan het kerstgeschenk voor onze zuster Truus Lemmens? U hebt tot en met zondag nog de gele genheid om uw bijdrage te storten in de offerblok in de Maria-kapel. Daarna zal het bedrag overgemaakt worden aan zuster Lemmens voor haar vele gehandicapte kinderen. Maak ze bly! Uw pastoor Parochie Oirlo Feest van de doop van de Heer Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jonge Garde Koor). Lei Direks (Ouderver. H. Machutus); Lei Ewals, Piet Jans sen en zoon Hay en overl. ouders Ewals-v.d. Loo. Zondag: 11.00 Hoogmis. (Heren koor) Overl. ouders Gommans-van Rhee; Bert v.d. Ven; st. Martinus Philipsen en Leonie Verdellen; st. Arnold de Ponte, Petronella Duijf, Louisa Hovens en kinderen. Woensdag: 9.00 H. Mis Carolien Philipsen: Maria Cox-Wolters. Vrijdag: 9.00 H. Mis te.v. O.L. Vrouw van Lourdes. Parochie Leunen Feest van de doop van de Heer. In het weekend staan achter in de kerk de offerkisten klaar voor uw gift aan de landelijke aktie 'Afrika sterft van de honger'. Zaterdag: 19.00 Lsm. Anna Martens-Clephas (neven en nich ten); Jo Pijpers (fam. Pijpers); oud deken Antoon Loonen; Harry Manders. Zondag: 10.00 Hgm. als weekd. Wim Voermans (4); jrg. Sjang Loenen-Lemmen; Maandd. Wilhel mina Jenniskens-Martens; gest. jrd. Marie Keysers-Hendrix; Antoon Peeters en Johanna Raaymakers. 11.15 Harry Heesen. Maandag: 19.00 Lsm. Maria Loonen-Scheffers; pastoor Jacques Haenen en overl. fam. Dinsdag: Z. Arnold Janssen, priester. 14.00 Hgm b,g.v. 25-j. huw. Piet Rongen en Zus Rongen-v. Mei- jel. 19.00 Lsm. Anna en Gerrit Bou ten en overl. fam. Woensdag: 19.00 Lsm. overl. fam. Hendrickx-Jenniskens; overl. fam. Van Rens-Loonen. Donderdag: H. Antonius, abt 19.00 Mndd. Anna Philipsen- Lenssen en overl fam.; gest. jrd. An toon Michels en Johanna v.d. Voort. Vrijdag: 1330 Hgm. b.g.v. 25-j. huw. Ger Haegens en Francien haegens-Roelofs. 19.00 Lsm. Grada Heldens-Direks. Akolieten: Za: 19.00 Marcel Broers en Robby Willems. Zo.- Fred Litjens, Paul en Frank de Klein; 11.15 Anke van Osch en Martine Josten. Misdienaars: ma t/m vr: 19.00 Mark de Klein en Jolanda Achten. Lektoren: Za: 19.00 Goen Reint- jes. Zo: Lies van Bavel. Rektoraat Heide Zaterdag: 19.30 Avondmis voor voor Johanna Camps; uit dankbaar heid aan God voor alle zegeningen, fam. Rutten-Peeters. Zondag: Doop van de Heer. 10.00 Hoogmis GGJ Hubertus Janssen en Hubertha Janssen-Gellings; Stefa- nie Coppus-de Groot (koll.). Akoliet: Jos Maas. Misdienaars v.d. week: Er- win en Rob. Woensdag: 8.00 H. Mis Helm Claes en overl. fam.leden. Vrijdag: 8.00 H. Mis Piet Spee en overl. fam.leden. Rektoraat Veulen le Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. als jgt. overl. fam. Wilms-Heesen-v. Lin; ge rechtigheid en vrede. Zondag: 11.00 Hoogmis jgt. Piet Janssen. Maandag: 8.30 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 8.30 H. Mis voor de vrede. Woensdag: 8.30 H. Mis voor de vrede. Donderdag: 8.30 H. Mis. Vrijdag: Begin Internationale Bidweek. 8.30 H. Mis. Akolieten: Zo: Peter Knapen en Jan Pieter Litjens. Misdienaars: Paul Litjens en Re- né Reintjes. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 (Samenzang) Geestelyk welzijn van de parochie; tot zekere intentie (W). Zondag: Doop van de Heer. 9.30 Harrie Philipsen; Albertus Fleur- kens en echtgen. 11.15 Overl. fam. Van Soest-Claessen; Tr. Mulders en overl. ouders en fam. Maandag: 19.00 Jrd. Petrus Mul ders en echtgen. Woensdag: 19.00 Overl. paro chianen. Vrijdag: 19.30 T.i.v. LVB (bij gele genheid van haar jaarvergadering). Misdienaars: Za: 19.00 Th. Ber- kers en Sj. Slangen. Zo: A. Philip sen en B. Slangen; 11.15 D. v.d. Buigt en R. Jenniskens. Ma en wo: I. Potten en B. Pouwels. Do en vr: N. en K. Jaspers. Spreuk van de week: "Stilte is de remedie tegen alle kwalen!" Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Willem Gellings. Misd.: Anja v. Dyck en Ellen Poels. Zondag: 10.00 Maria en Johanna v. Rijswijck. Misd.: Kim Thielens en Anke Broeren. 11.30 Voor overlede nen. Misd.: Yvonne Tijssen en Mo nique Goumans. Maandag: 8.30 Piet v. Rijswijck. Dinsdag: 8.30 Voor overledenen. Woensdag: 18.40 Rozenhoedje. 19.00 Jgt. Antonius Wismans en Maria Michels. Misd.: Ingrid Wismans en Linda Poels. Donderdag: 8.30 H. Mis. Vr(jdag: 8.30 H. Mis. Kerk poetsen: Mevr. Loonen en mevr. Van Dyck. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: Zal. Bernard us van Corleone. 19.00 Maria Peters- Hackvoort. Zondag: Doop van de Heer. 10.00 Martinus van Kasteren. Maandag: Zal. Petrus Donders. 8.30 Byz. int (MJ). Dinsdag: Zal. Arnoldus Jans sen. 8.30 Voor vrede. Woensdag: 8.30 Voor de honger lijdenden. Donderdag: H. Antonius, abt (met het varken). 8.30 Voor de zieken. Vrydag: Begin van de Interna tionale Bidweek voor de eenheid der Kerken. 8.30 Voor de eenheid der Kerken. Misdienaars: Za: Bart en Maaike. Zo: Janine en Angela Lektoren: Za: Dora Arts-Mennen. Zo: Maria Kenkens-Ermens. Een gedachte: Gij allen zyt ge doopt met de H. Geest. Mag de H. Geest bij u gelegenheid vinden om zich te uiten??? Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor fam. Thomas; zr. Catharina; voor de overl. van de Karmel. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Ber Zegers; een ernstig zieke. 10.00 Hoogmis voor moeder Van Dijck en voor vader, Ser en Anny van Dyck en Sjaak; Jan Logtens en fam.; en t.z.i. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef uit dankbaarheid voor verkre gen gunsten. Vrijdag: 9.30 H. Mis voor de we reldvrede en v.b.i. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 13 jan. zal in het IMBO, Leunseweg 2a te Venray, ds. HJ.C. van Es voorgaan in de dienst, waar in de maaltyd van de Heer wordt gevierd. Aanvangstyd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderop vang en wordt er kindemeven- dienst gehouden. elke week nieuws Jehovah Getuigen Hierbij nodigen wy u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Het leven heeft wel degelijk een doel in de Konink rijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang geen kollekte. OECUMENISCHE BASISGROEP Heel de Kerk, heel de wereld A.s. zondag 13 jan. is er een woorddienst van de oecumenische basisgroep "Heel de kerk, heel de wereld". Plaats: Kapel bejaarden centrum Het Schuttersveld, Berg weg Venray. Aanvang: 11.15 uur. Voor de kinderen is er een kinder- nevendienst. Het is erg goed om op de dag van vandaag te kunnen vaststellen, dat er zo veel mensen vertrouwen heb ben in hun geloof en dit door een Lourdesbedevaart extra willen bele ven of versterken. U kunt zich nog altijd opgeven voor de Mei-bede- vaart, van 5 t/m 12 mei, by Piet Wil- lemse, tel. 10262 of by Annie van Dijck-Timmermans, tel. 10149. De papiercontainer bij de Huben- hof is iedere zaterdagmorgen ge opend. Ook dit jaar wordt er op de route Vredeskerk iedere eerste za terdag van de maand oud papier op gehaald. Donderdag 17 jan. a.s. is de jaar vergadering. We beginnen met een H. Mis om 19.00 uur. Hierna gaan we naar het gemeenschapshuis. De agenda voor de jaarvergade ring is als volgt: Opening; Notulen van de vorige jaarvergadering d.d. 11 jan. 1990; Financieel verslag; Evaluatie programma 1990; Bespre king programma 1991; Aftreden bestuursleden M. Willems-Deijkers en R. Mommen, niet herkiesbaar; Verkiezing nieuwe bestuursleden; Pauze en' gelegenheid tot het beta len van de kontributie; Quiz. Tbt de vergadering is er gelegen heid tot het opgeven van nieuwe bestuursleden by M. Volleberg, Bus- kensven 1, tel. 84188. Wellicht heeft u de laatste tijd ook wel eens gehoord van of gelezen over de nieuwe sporttechniek, die bestaat uit krachtige, bewuste spie- roefeningen: 'Callanetics'. Maa r wat houdt dit nu precies in? En voor wie is het geschikt? Op deze en nog veel meer vragen kunt u diensda- gochtend 22 jan. een antwoord krij gen, als u met ons meegaat naar de sportzaal van Ine Clark, alwaar laatstgenoemde ons alles over calla netics zal vertellen en u, als u wilt, kunt deelnemen aan een demon stratives. Hiervoor is geen speciale kleding veriest; wel raden we u aan, iets 'gemakkelyks' aan te trekken (b.v. een trainingspak). Gaat u mee? We vertrekken om 9.00 uur per fiets vanaf wijkcen trum de Kiosk en zijn daar voor 11.30 uur weer terug. De kosten be dragen ƒ2,75 incl. 1 kop koffie. Voor nadere inlichtingen kunt u beUen naar Lenie Gosling (tel. 81059) of Ria v. Brederode (tel. 87042). Tbt ziens! Op dinsdag 15 jan. a.s. om 20.00 uur vindt een ledenbijeenkomst plaats in de zaal van café De Volle Maan, Merseloseweg 36 te Venray. De heer A. Noyens van Filmvor- ming Venray zal de themafilm 'Tre Fratelli' vertonen. Na afloop van de film kan hierover van gedachten ge wisseld worden. Is één van uw kinderen al lid van Jong Nederland? Wy geven aan iedereen tussen 4 en 17 jaar de kans om in groepsverband spellen te doen, te knutselen of lekkere wandeltochten te maken. Elke groepsavond is een nieuwe belevenis voor jong en oud. Daarom doen wij op deze groepsavonden ak- tiviteiten gericht op spel en sport, creativiteit en buitenleven (b.v. spel len in het bos). Wedden dat uw kind ook veel ple zier beleeft aan deze avonden? Wed den dat uw kind dit ook wil beleven? Voor meer informatie kun u met uw kind eens komen kijken in de blokhut (hoek Westsingel-Whistler- straat) of bel Eric Geuven, tel. 04780-82985. Na onze gezellige avond 'entre- nous'. waarin we met veel enthou siasme 't spel 'Tien voor Thai' speel den, beginnen we het nieuwe jaar met een conférence van de Etnobo- tanieus Clotilde Boisvert, die zal spreken over 'Plantes Sauvages - Aliment d'hier et de demain'. De lezing zal worden gehouden in het gemeenschapshuis te Asten op woensdag 16 jan., aanvang 20.15 uur. Er zullen ook dia's worden ver toond en Mme Boisvert zal ter de monstratie boeken en plantenmateriaal meebrengen. We vertrouwen op een interessan te avond. In februari starten weer onze va- kantiekursussen. Voor informatie: H. Cuppens-Verleisdonk, Asten, tel. 04936-91633. Goed nieuws voor niet-rokende bridgers In samenwerking met Bridgeclub Doublet zal in januari gestart wor den met bridge-avonden voor niet- rokers. De bedoeling is, dat er om de veertien dagen op donderdag avond gebridged wordt in zaal Half weg aan de Stationsweg. Let wel: U wordt geen lid van Bridgeclub Doublet en hebt verder ook geen verplichtingen. Wij zyn van mening, dat ook de vele mensen die de bridgekursus hebben gevolgd, doch niet in een club kunnen worden onderge bracht op een of andere manier clubervaring moeten kunnen opdoen. Het is dus geen bridgekursus. De eerste avond zal zyn op don derdag 27 januari a.s. •Voor bestrijding van de onkosten zal ƒ2,50 per persoon per avond in rekening worden gebracht. Aan melden is niet nodig. U moet we uiterlijk 19.45 uur in de zaal aan wezig zijn, anders loopt u de kans niet te kunnen worden ingedeeld. U hoeft niet perse met een paar te komen. uw weekblad La semana pasada primera del aïio, el grupo Las Rocieras ha con- seguido otro èxito en el Teatro de Venray, ellas ya han empezado el ano con buen 'pie'. El amigo Manuel Villasante que vive en Santander y su esposa, envi- an por medio de Rincón Espanol a todos los espaholes y varios holan- deses de Venray, un fuerte abrazo y para que lo celebremos a su salud tambien envió bacalao y arenques (en otra semana se informaré como y cuando) y nos deseó a todos un ano feliz y mucha suerte, acé! El grupo de hombres en la reu nion del pasado Diciembre entre otras cosas acordó y formó, una co- misión de tres personas que se en- cargardn de organizar y desarrollar las actividades del grupo asis como de fortalecer el grupo con nuevos socios para ello contardn con la ay- uda de colaboradores que para estos casos nunca falta. Los nombres de los tres de la co- misión són: Jesus Lopez, Manuel Li- anes y Sergio Troci, deseemosles desde aqui much suerte, esperemos que entre todos lleguemos a ser u grupo. curioso! Un cordial saludo de Hace. Aan de CDA-leden, afd. Horst. De Algemene ledenvergadering van het regionaal verband Horst wordt op 14 jan. om 20.00 uur gehouden in zaal Martens, Albionstraat 32 te Leunen. Op de agenda staan de volgende punten: 1. Mededelingen; 2. Notu len; 3. Jaarverslag 1990; 4. Inleiding door mevr. mr. Y. van Rooy, staatsse- kretaris van Economische Zaken. Tten aanzien van agendapunt 4 vestigen wij er gaarne de aandacht op dat ook andere belangstellenden van harte welkom zijn om de opvat tingen van een van de huidige be windvoerders te beluisteren. WINTERAKTIVITE1TEN qrrry;vj Kaartavond: Op donderdag 17 jan. a.s. is er gelegenheid om een avondje gezellig te kaarten in wijk centrum 'De Kiosk' in het Brukske. Van 19.00-19.30 uur wedstryd- bespreking, waarna aanvang kaart avond. Kosten slechts ƒ3,- per persoon. Opgave tot deelname kan t/m woensdag 16 jan. bij Wim Broers, tel. 88677 of Jan Geurts, tel. 85015. Graag bij opgave kenbaar maken of men wil jokeren, rukken of klaveijassen. Winterkampioenschap Doublet ten: Op 20 jan. a.s. organiseert afd. 15 een winterkampioenschap voor doubletten in manege 'De Witte Val lei' te Asten. Kosten ƒ12,- per dou- blette. Voor inlichtingen: Marian Zeelen. Manegetoernooi te Hegelsom: Het camavalstoemooi, dat georga niseerd wordt op camavalszondag 10 febr. a.s. wordt niet gehouden in de manege te Ysselsteyn. Door om standigheden is JBC Venray 80 uit geweken naar de manege te Hegelsom. Dat geldt ook voor het manegetoernooi in maart. Of er nog plaatsen vrij zijn voor het cama valstoemooi? Deze vraag kan beant woord worden door Maria Broers en Annie Geurts. Het dinsdagmiddag boulen gaat gewoon door in de manege te Ys selsteyn; iedere dinsdagmiddag van 13.30-15.30 uur. Nationale Triplettenkompetitie: Medio februari dienen de tripletten voor de nationale triplettenkompe titie te worden opgegeven. Begint u alvast een triplet samen te stellen? Marian Zeelen kan u alle gewenste inlichtingen verstrekken. Akkommodatie: Medio januari vindt overleg plaats met de gemeen te over toekomst en mogelijke uit breidingen van onze Vlakwater- akkommodatie. Donderdagavond (heden) vindt de eerste kaartavond in het nieuwe jaar plaats. Zoals gebruikelijk is de aanvang om 20.00 uur in zaal Van Dijk te Oostrum en gelet op de rang lijst zal er weer fel gestreden wor den voor de bovenste plaatsen. Het is bijna iedere keer stuivertje wisselen. Zondagmorgen wordt er weer 'Indoor-golf gespeeld. Deze keer wordt er in Oostrum. zaal Van Dijk, gespeeld en ook nu beginnen we om 9.30 uur. Druk blijft het deze maand, met nog 2 Indoor-golfwedstryden en kaartavonden plus nog de jaarver gadering is deze maand weer goed bezet. Uiteraard wordt eenieder van ons op de hoogte gehouden voor de diverse evenementen. Op deze foto, die gemaakt is in 1931, presenteert zich een groep jongens, genaamd 'de jonge wacht! De jonge wacht werd destijds sa; mengesteld uit jongens die lid wal ren van het patronaat, zij had eenzelfde opzet als de verkennerij! Afgezien van de wekelijkse bijeen! komsten in het St. Antoniuspatroj naat hield men in de zomertij*] wandel- en fietstochten in en rond Venray. Op deze foto, die gemaakt is in dl Merselose bossen by de Ballonzuij herkennen we de jongen wachtel) van toen. Staande v.l.n.r.: Antoon Berker^ Jac. Vermeulen, Jeu Laurensse Harrie Bongaerts, Henk Verhey, Piet Schellen. Zittend v.l.n.r.: Theo van Roóy, J< Voermans, Lambert Hendriks, Jei Poels, Theo Wijnhoven, Jan Poels. Archieffoto J. v.d. Puttej VCH - Rooyse VK 3-2 12-15, 12-15, 15-10, 15-4, 15-U Het mannenteam van Rooyse VK kende een voortvarende start vaij het nieuwe jaar. Tegen het Heerlen: se VCH werd zeer sterk begonnen1 Rooyse won de eerste twee sets oveii tuigend door VCH met scherpe ser ve's te bestoken. VCH kon zo niet ie z'n spelletje komen en hun aanval len waren een gemakkelijke prooi voor het goed blokkerende Rooyse In een half uur stond er dus een 24 stand in sets voor Rooyse op he| scorebord. VCH had zich in de derdezet eclj ter ingesteld op het taktische coi cept van de Ven ray naren, wedstryd kreeg zo een grillig maa spannend beeld. Afwisselend ni men beide teams de leiding. Doo een tussensprintje van VCH kwaï Rooyse op een 11-6 achterstand. een time-out pakte Rooyse de draa weer op en wist het team uit Hee len maar liefst 12 opslagbeurten de 11 te houden en zelf zo punt voor puntje de achterstand goed maken. Rooyse verloor helaas koncentratie op de stand 11-10 dot enkele dubieuze beslissingen va de lijnrechters. VCH maakte dat gretig gebruik van en trok zo de langrijke derde set, die ruim ee half uur duurde, naar zich toe. de vierde set kon Rooyse geen vui maken en werd regelrecht naar slachtbank geleid. Zodoende moe een vijfde set de uitkomst brenge De vijfde set, volgens het rally-poii systeem, was een samenvatting va de gehele wedstrijd. Om beurt* dominerende teams die zich 13-13 in evenwicht hielden. V( was het meest fortuinlijk én hie zo Rooyse VK af van een broodno ge overwinning. Programma zaterdag 12 jan.: Dames: Velden-Rooyse VK 1 a.17. Revoc 1-Rooyse VK 2 a.17 Civitas 7-Rooyse VK 4 a.14 Civitas 9-Rooyse VK 5 a.14 Heren: Moonen/WK-Rooyse VK 1 a.15 VC Hom 3-Rooyse VK 2 a.19 Civitas 2-Rooyse VK 3 a.14 VC Kessel 3-Rooyse VK 4 a.l' VC Asterix 3-Rooyse VK 5 a.14 JEUGD Programma zaterdag 12 jan,: Meisjes Al naar Meerlo v.14 o.d.r.: M. Schoenmakers Programma zondag 13 jan. Jongens Cl naar Venlo v.ll ö.d.r.: M. v. Ham Meisjes Dl naar Horst v.l! Meisjes D2 naar Sevenum v.l! o.d.r.: J. Bönschen Meisjes D3 naar Sevenum v.l! o.d.r.: V. Vievermans/L. Klomp Meisjes Cl Helden/Pann. v.l! o.d.r.: B. de Klein Meisjes C2 naar Brukske a.K tellen/fluiten: 2x Heren I (s.v.p. 9.45 uur aanwezig z(jn. S.v.p. attentie: Evenals voorgi de jaren zullen wij de camai kranten in Venray rondbrenj Om deze aktie te laten slagen iedereen hieraan meedoen! No nu al de volgende data: 23,24,21 26 januari a.s. K< Tijdens de koppelwedstryd Wellerlooi, zaterdag jl. behaald* Weys/B. v.d. Berken de 4e plaats, ze wedstrijd werd, zeer verstal ingekort vanwege de snelstijgt Maas. Zaterdag a.s. koppel van de Blerick. Opgeven tot dondeifl avond 19.30 uur bij H. v.d. Heifl Voor uw nieuwe vergunnidj kunt u terecht bij H. v.d. Hei] Langeweg 38, Venray en V. Grc Te Vraa Tel.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 16