Hinderwet Hinderwet Openbare vergadering Welstandscommissie Hinderwet Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Bekendmaking Bouwvergunning verleend Hinderwet Parkeerplaats ambulance Commissie voor onderwijs, jeugd, sport en recreatie Tijdelijke omleiding fietsverkeer Maasheseweg Hinderwet Zaalhockey M.H.C.V. Sjoelclub Venray Schaakvereniging Venray F.C.C. Flying Flies Venray Tennis Duivensport Tennisclub Rodhe HSV 't Alvertje H.B.S. Diana PEEL EN MAAS Donderdag 10 januari - Pagina 14 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuurson- dersteuning, tel. 04780-23269, al léén vóórmiddag. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, voorlichting en in spraak algemeen, dorps en wijkra den, culturele zaken, personeel, organisatie en informatica, interne dienstverlening, bouw zwem- en re creatiecentrum Vlakwater. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid; hinderwetszaken; afvalverwerking; mestverwerking; bodemsanering, maatschappelijke zorg: gezondheids zorg; maatschappelijk werk; ouderen zorg; werklozenzorg (RBA); culturele minderheden, emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen; gemeentega ranties (hypotheken), grondbedrijf (m.u.v. exploitatie bestemmingsplan nen), openbare werken: verkeer en vervoer; reiniging, agrarische zaken: ruilverkaveling; beheer landbouw gronden, beheer eigendommen en grondverwerving. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, stedebouw, eco nomische zaken: bevordering werk gelegenheid; markten en kermissen; handel en middenstand; bevordering toerisme; bedrijfs- en winkelvesti ging, verkoop gronden in en buiten bestemmingsplannen (m.u.v. land bouwgronden) Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. sociale zaken, onderwijs, vol wassenen-educatie, sportzaken, recreatie, jeugd- en jongerenwerk, accommodatie-aangelegenheden, sociaal-cultureel werk, mondiale vraagstukken, mediazaken, kinder opvang. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Ven ray, maken bekend dat by hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: A.M. Schrama uit Heide voor het ex artikel 6a Hinderwet uitbrei den/wijzigen van een mestvarkens- bedryf, gelegen aan de Deurnese- weg 66 te Heide. De aanvraag,en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309. Raadhuisstraat 1 te Ven- ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 10 febmari 1991. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Ven ray. Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieube heer). kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt, waar- by over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zy niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen. kun nen tydens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen. het hoofd van de afdeling volks huisvesting. ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Ven ray maken bekend dat door hen op de aanvraag van: J. Peeters, Heidse Peelweg 60 te Ysselsteyn hinderwetvergunning is geweigerd voor het uitbreiden/ wyzigen van een varkensmestery en schapenhouderij, gelegen aan de Heidse Peelweg 60 te Ysselsteyn. De beschikking en bybehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven- ray, elke werkdag ran 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 10 februari 1991. Tbt bovengenoemde datum kan by de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvra ger, de betrokken adviseurs, dege nen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kun nen tonen niet (tijdig) in staat te zyn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd. namens dezen. het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Op maandag 14 januari zal om 14.00 uur in het raadhuis (kamer 126) een openbare vergadering wor den gehouden van de Welstands commissie. De agenda voor deze vergadering ligt vanaf maandagmorgen, 10.00 uur, ter inzage bij de sekretaris van de Welstandscommissie, de heer C. ran Rossum, tel. 04780-23377. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat by hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: W. Janssen, Vredeweg 5 te Vredepeel, voor het uitbreiden/wij zigen van een rundveehouderij waar elektromotoren worden ge bruikt met een gezamenlijk vermo gen van meer dan 1,5 kW, gelgen aan de Vredeweg 5 te Vredepeel: Maatschap Wilmsen uit Ys selsteyn voor het uitbreiden/wyzi gen van een fok- en mestvarkens- bedrijf, gelegen aan de Deumese- weg 104 te Ysselsteyn. De aanvraag en de bybehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 10 februari 1991. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieube heer), kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt, waar- by over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zij niet (tydig) in staat zyn geweest dit te doen. kun nen tydens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelyke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: het plaatsen van een terraso verkapping aan de Van Broekhui- zenstraat 4 te Oostrum, t.n.v. A.G. Cornelissen. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 11 januari 1991 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray „mr. H.J.M. Defesche Art 19 WRO/50,8 woningwet Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet, medewerking te verlenen aan de navolgende bouwaan- vrage(n): het bouwen van een woning aan de Bershof te Leunen, t.n.v. J.G.W. Reintjes, Sparveld 4. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 11 januari 1991 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage biy de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 11 januari 1991 gedurende één maand voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp-bestemmingsplan 'Kei- ze rsveld'. Het plan beoogt met name de rea lisering mogelijk te maken van een bedrijventerrein met een represen tatief karakter in het gebied globaal begrensd door de Maasheseweg, de Venloseweg en de woonwijk Land- weert in Venray. Het ontwerpplan met bybehoren de stukken ligt ter inzage in het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Ven ray, afdeling VROM, tijdens kantoo ruren van 9.00 tot 12.00 uur. Gedurende de termijn van terin- zageligging bestaat voor een ieder gelegenheid een bezwaarschrift te gen het ontwerpplan in te dienen bij de gemeenteraad van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 2 januari 1991 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zy die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun-, nen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het uitbreiden van een car port berging aan de Kruidenlaan 244 te Venray. t.n.v. P.J.A.M. v. Aarssen; het uitbreiden van een car port berging aan de Kruidenlaan 246 te Venray, t.n.v. J.H.J.M. v.d. Leeuw; het bouwen van een woning aan de Silvesterweg 25 te Venray, tn.v. J.P.M. Poels, Pettenma kerstraat 2; het bouwen van een carport tuinmuur aan de Akkerweg 8 te Venray, tn.v. R.M. Ramakers; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Watermolenstraat 22 te Oostrum, tn.v. J.H. Verstegen Swinkels. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen op de aanvraag van: Incomo BV, Leliestraat 8 te Grubbenvorst voor het oprichten en in werking hebben van een spuitgietproduktiebedrijf, gelegen aan Keizersveld 18 te Venray; J.A.F. Hendrickx, Overbroek- seweg 12b te Leunen voor het uit breiden/wijzigen van een fokvar- kensbedrijf, gelegen aan de Over- broekseweg 12b te Leunen hinderwetvergunning is verleend. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, elke werkdag van 9:00-12.00 uur worden ingezien tot 10 februari 1991. Tbt bovengenoemde datum kan by de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvra ger. de betrokken adviseurs, dege nen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kun nen tonen niet (tydig) in staat te zijn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Burgemeester en wethouders van Venray, maken hierdoor bekend dat bij hun besluit van 18 december 1990 nr. 1343 aan de westzijde van de Schoolstraat naast de twee alge mene invaliden parkeerplaatsen tot wederopzegging een parkeervak is aangewezen als parkeerplaats voor een ambulance. Nadere informatie over deze ver keersmaatregel kan worden inge wonnen op de afdeling openbare werken (kWer 232 gemeentehuis). Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na datum van deze bekendmaking in beroep komen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Konin gin, maar worden ingediend bij de commissaris van de Koningin in Limburg, Postbus 5700, 6202 MA Maastricht. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, sekretaris De geplande vergadering van deze commissie op 10 januari 1991 zal wegens onvoldoende agendapunten geen doorgang vinden. In verband met de aanleg van rio lering langs de oorstzijde van de Maasheseweg, tussen de Paul Burg manstraat en de Metaalweg, in de periode van maandag 7 januari tot begin maart 1991, is het fietspad langs de oostzijde van de Maashese weg afgesloten. Het fietsverkeer wordt ter plaatse via het westelijk gelegen fietspad geleid, hetgeen betekent dat dit westelijk gelegen fietspad tijdelijk in twee richtingen bereden wordt. Voor nadere informatie omtrent deze tijdelijke maatregel kan eon- takt worden opgenomen met J. de Bruin, tel. 23383 of G. Rutten, 23387 van de afdeling Openbare Werken. Hernieuwde kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: J.A.M. Hagens uit Veulen voor het uitbreiden/wijzigen van een fok- en mestvarkensbedrijf, gelegen aan de Veulenseweg 32 te Veulen; C.G.M. van Raay uit Heide voor het uitbreiden/wijzigen van een fokvarkensbedryf, gelegen aan de Deumeseweg 90 te Heide. De aanvraag en de bybehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 10 februari 1991. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Daarby kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting ruimtelijke ordening en milieube heer), kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt, waar bij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kun nen tydens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken Programma zaterdag 12 jan.: MA1: Tegelen-Venray a.09.00 MB1: Venray-Maastricht a.15.10 JB1: Venray-Maastricht a.14.00 Programma zondag 13 jan: JA1: Concordia-Venray a.11.35 MA1: Concordia-Venray a.12.45 Dames 1: Gemert-Venray a. 15.30 Heren 1: Gemert-Venray a.16.40 Heren 2: Venray-Maastricht a.20.30 De wedstrijden van Heren 1 en Da mes 1 worden niet in Gemert, maar in Bakel gespeeld. Scheidsrechters: 12 jan.: 14.00 uur W. Staal en L. Thomassen; 15.10 uur W. staal en S. v. Grinsven. 13 jan.: 20.30 uur Bert en John v. Meyel. Willen de coaches en aanvoer ders er op toezien dat de formulie ren volledig ingevuld worden. N.B.: De wedstrijden van Jon gens BI en Meisjes Al tegen Geleen zyn verwallen, zowel uit als thuis. Vragen aangaande zaalhockey kunnen gesteld worden aan Wim Staal, tel. 81546. De laatste selektiewedstrijd zit er op en hoe! Vóór aanvang werden 4 leden gepromoveerd. Een mooie medaille kregen Annie v.d. Heyden, DD en DC; Cora v.d. Voort, DE naar DD; Nel. v. Veen, DX naar DD en Henk v. Veen HE naar HD. By de dames E werd Tbos Barents 6e, gem. 100,6; Tbos Blonk, 5e, 103.2 en Lien Gijsbers, 3e, 106.6. By de dames D werd Wil Baltus- sen 28e, 89.3; Pauline Aarts 24e, 95.8; Nel v. Veen 19e, 102.8; Cora v.d. Voort 16e, 107.2; Ciska Jacobs 15e, 109.8 en Tbos Montijn 9e, 113.2. bij de heren E werd Wim Jacobs 7e, 103.1; Frans v. Soest 6e, 104.10 en Tteng Gijsbers 2e, 117.9. Bij de heren D werd Henk v. Veen 17e, 107.1 en Harry Ewalts 5e, 118.7. Bij de heren C werd Leo Piket 10e, 126.00; Twan v. Dijck 6e, 127.1 en Hans Montijn 5e, 127.5. Vorig seizoen mochten er 3 leden van onze club strijden om de titel bij de Nederlandse kampioenschap pen in Bameveld. Dit jaar zelfs 4, te weten: bij de dames E: Cobine Jans beken 4e en Lien Gijsbers 3e; heren E: Tteng Gijsbers 3e en heren D: Har ry Ewalts 4e. Heel veel sukses en iedereen proficiat. Interne kompetitie: Op de helft van de kompetitie is de stand: 1. O. Lemmers 336% 2. R. Lemmers 267 3. H. Coolen 213 4. R. Keereweer I86V2 5. A. Antheunisse 180 6. P. Rouvroye 171V2 7. C. Visser 164 8. G. Kortenoeven 159 9. F. Sybers 145 10. E. Bouwmans 145 Omdat 0. Lemmers de tweede kompetitiehelft niet meer zal meespelen, is de strijd om het kam pioenschap weer grotendeels open. R. Lemmers zal het zwaar te verdu ren krijgen van de subtoppers. Open Rapid Kampioenschap Op dinsdag 29 jan. wordt de twee de ronde gespeeld. Volgende week komen we hierop terug. Inloop Wie belangstelling heeft voor de schaaksport kan elke dinsdag van af 20.00 uur terecht in het clublo kaal aan het Kennedyplein. Internationale Indoor in de Frieslandhallen in Leeuwarden Voor de crossers ran FCC Flying Flies is het seizoen weer begonnen. Afgelopen weekend zijn we naar de Frieslandhallen in Leeuwarden ge weest waar een internationale in door was. Van onze club waren 7 rijders aanwezig. Zaterdag moesten Caroline, Sabine en Mark crossen. Mark en Caroline moesten probe ren zoveel mogelijk punten by el kaar te crossen voor het team waar zy in zitten. Zij crossen allebei voor het team van Haak Machine uit Gorredijk en Sabine zit in het team van Smithy's Palace uit Eesveen (Wölvega). Om 12 uur begon zater dag de wedstrijd. Uitslagen van za terdag: Sabine Schoenmakers: manches 1-1-1, halve fin. 1, finale 4; Caroline de Bruyn: 5-5-5; Mark de Bruyn: 1-1-1, 2, 1; Open klasse: Mark: 1-2-2, 8. Zondag moesten Monique, Ka- rien, Patrick en Herman crossen. Karien en Patrick zitten ook in het team van Haak Machine uit Gorre dijk. Uitslagen: Patrick Claessens: manches 1-1-1, fin. 2-, Moniek Hoftnans: 1-3-1, halve fin. 6; Karien Gubbels-. 1-1-1, fin. 1; Herman Hoftnans: 4-6-5, 5. MIX BEDRIJVENKOMPETITIE DE SCHAAPSKOOI De heren van Autocentrum De Hulst hadden er blijkbaar zin in. Met de mouwen opgestroopt gingen ze de baan op. Na ruim een half uur 'spelen was het reeds 6-2 voor De Hulst. Maar blijkbaar hadden ze geen rekening gehouden met het doorzettingsvermogen van Pluim- veehandel Michels. Binnen een kwartier wisten deze terug te ko men tot 6-7. En deze inhaalrace werd doorgezet, en toen de finish- vlag gezwaaid werd was het 9-8 voor Michels. Bij de DD was het duidelijk min der spannend, want hier had Mi chels de zevenmijlslaarzen aan want na een half uur was het reeds 6-0 en deze fijn werd voortgezet tot 12-0. toen verslapte de koncentratie enigszins waardoor De Hulst kans zal ook yog enige punten te scoren. Het verschil was echter te groot en moesten de dames toezien dat Mi chels 16-3 mocht noteren. Bij de le GD wist De Hulst de kop te nemen, hoewel het verschil mi nimaal was (5-3/6-4), dus het bleef spannen. Toch wist De Hulst in het laatste stadium van de wedstrijd enigszins uit te lopen tot 11-6. Bij de 2e GD kon geen van beiden een echte doorbraak forceren (2-2/ 6-6). Gezien de gelyke sterkte van beide teams werden de twee wedstrijdpunten verdeeld want de eindstand was 10-10. Uitslagen: Michels-De Hulst 5-3 Stramm-Janssen Bouwmij 8-0 Maessen-Cocon 8-0 Wegam-V.d. Munckhof 6-2 P.D.V. DE ZWALUW Zaterdagavond van 6 tot 7 uur in zetten voor onze Hoktentoonstel- ling. Voor deze eerste keuring zijn de jonge duiven aan de beurt. Dus 1 jonge doffer en 1 jonge duivin. Ttentoonstelling geopend zondag morgen vanaf 11.00 uur. Sluiting 13.00 uur. Ook niet-inzenders wor den verwacht. Wintercircuit Land weert Uitslagen: De Meppers-Geysteren 4-4 Tteam Hulleman-Half Volley 4-4 Deuce-Match '89 1-7 Kweenie-Rototo 8-0 Programma zaterdag 12 jan.: BP Plus-Flop 17.00 KZO-Kruidenbuiltjes 17.45 Heijco-Krakters 20.00 Schoonderbeek-Dumpies 20.45 Kursus Spelregelkennis Wederom in samenwerking met onze zuster-tennisvereniging TCV organiseren wij een spelregelkur- sus. De kursus heeft ten doel om tennisliefhebbers méér kennis bij te brengen in de spelregels en het opleiden van aspirant scheidsrech ters. Bij voldoende deelname gaat de kursus door op 21 en 28 febr. en 7 maart in school de Coninxhof. De kosten bedragen ƒ25,-, incl. lesma teriaal. Aanmelding bij Gerrit Schoonderbeek, tel. 86274. Voor meer informatie kan men ook KWIK raadplegen, die deze week weer klaar ligt in het paviljoen. Nieuwe leden Het is weer mogelijk zich aan te melden als lid van de vereniging Rodhe. In paviljoen Landweert lig gen inschrijfkaarten gereed. Uite raard kan men ook rechtstreeks kontakt opnemen met het sekreta- riaat: Pr. Bernhardstraat 5, tel. 86274. Van belang is het te weten, dat bij de aanmelding een zwartAvit pasfoto gewenst is. Zaterdag 12 jan. wedstrijd in de haven van Blerick. Voor deze wed strijd opgeven bij P. Kunen, tel. 077-662920. Denk aan de nieuwe vergunnin gen 1991. Na overmaking van de kontributie op bank nr. 14.00.03.614 of giro 5134986 ontvangt u alle vis- bescheiden thuis. Ook de sportvis akte a ƒ12,50. Vergunningen zijn verkrijgbaar bij de sekretaris H. Lenssen, Alle grostraat 7, Venray, tel. 04780-87606 en bij Van Grootel Hengelsport, Sta tionsweg in Venrav. De OC van donderdagavond werd door J. Gooren gewonnen. Zaterdag werd er deelgenomen aan het toernooi van OVU Grashoek. Het eerste zestal behaalde 1363p met als hoogste schutter M. hen- driks. Het tweede team scoorde 1262p. Hier werd J. Dekkers hoog ste schutter. Van het derde zestal werd S. Hendriks zo vader zo dochter hoogste deelneemster. Zondag: Echtparenwedstrijd van GS tegen de NHB. Het echtpaar Thijssen behaalde een prachtige 2e- plaats. De afvaardiging van de NHB wist deze ontmoeting duidelijk in haar voordeel te beslissen. Donderdag oefenen. Tevens donderdag DW op de ba nen te Horst. Vrijdag DW, telkens aarirang 19.30 uur. Zaterdag DW, aanvang 14.30 en 18.30 uur. Zondag wordt er begonnen om 10.00 en om 14.00 uur. Lift bleef steken Een monteur van de Woning bouwvereniging en de politie moesten in aktie komen voor de "bevrijding' van in een lift vastzit tende personen. Dat gebeurde in een flat aan de Haammakerstraat. Snelheidskontroles Vorige week donderdag hield de politie weer snelheidskontroles tus sen 13.15 en 14.35 uur. Op de Noord- singel werden 65 voertuigen gekontroleerd. Daarvan reden er 15 te snel. De hoogste snelheid be droeg hier 74 km/uur. Op de St. Jozeflaan te Smakt wer den 19 auto's gekontroleerd; 11 re den te snel. De hoogste snelheid bedroeg 88 km/uur. Op de Oude Oostrumseweg reed j er van de 38 voertuigen 1 te snel. Die snelheid bedroeg 77 km/uur. 1 Op de Westsingel werden 32 voer tuigen gekontroleerd en reden er 7 te snel. Hier was de hoogste snel heid 70 km/uur. Inbraak in schaftkeet De Rijksdienst voor Oudheidkun- dig Onderzoek is nog steeds bezig met opgravingen langs de Venlose weg, ter hoogte van- het Hoogrie- broek. Daar staat een schaftkeet MA voor de onderzoekers. Die keet was Tl mejj geweld opengebroken. Ont vreemd werden een fototoestel diverse gereedschappen ter waardf van enkele duizenden gulden.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 14