2 halen 1 betalen. |F=e RAEDTS Venray's Mannenkoor Koninklijke Harmonie Euterpe Zangers van St. Frans Ars Musica Dameskoor Venrode Venray's Gregoriaans Koor Kinderkoor De Bandelieren Jeugdkoor Tomorrow People Confetti Jeugdvereniging De Springplank Wijkcentrum Noord-West Folkloristische dansgroep 'de Hakkespits' Volksdans vereniging Opanka Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan Venray Karei Knabbelaar Brukske Buurtvereniging Brukske Katholieke Vrouwen Vereniging IP"1'"1" Huisvrouwen- kontakt Brukske Wijkcentrum De Kiosk Rincon Espanol EHBO-vereniging Venray Amnesty International Phiiatelica Jeugd- natuurwacht Derde Orde L.V.B. Venray Lezing Groei en Bloei Vereniging voor Ouderen K.B.O. Lokale Omroep Venray De L.O.V. doet 1990 dunnetjes over F.N.V. FEEL EN MAAS Donderdag 4 januari - Pagina 7 Hensemusplem 4a Venray Donderdag 3 jan.: Om 19.30 uur repetitie bassen en om 20.00 uur gehele koor. Donderdag 10 jan: Om 19.30 uur repetitie tenoren en om 20.00 uur gehele koor. De algemene jaarvergadering wordt gehouden op donderdag 28 maart in de Volle Maan. Volgende bestuursvergadering dinsdag 29 ja nuari. Aan de concertaktiviteiten voor 1991 is het bestuur hard aan het werk. Er volgen binnenkort na dere mededelingen. Vast staat het opluisteren van de Eucharistievie ring te Kevelaar op 5 mei en op 16 mei de muziekfeesten te Merselo. Afmelden uitsluitend bij A. v. Gestel, tel 83846. Harmon ieorkest Donderdag 3 jan.: 20.00 uur Re petitie. Vrijdag 4 jan.: 20.15 uur Repetitie schouwburg. Aftnelden: H. v.d. Steeg, tel. 82539. Agenda 4 jan.: Generale repetitie Prinsen- proklamatie, 20.15 uur. 5 jan.: Prinsenproklematie schouwburg. 13 jan.: Joekskapellenfestival. Jeugdorkest Donderdag 10 jan.: 18.30 uur Re petitie. Donderdag 17 jan.: 18.30 uur Re petitie. Afmelden: P. Noten, tel 87858 Drumband Maandag 7 jan.: 19.30 uur Re petitie. Afmelden-, clublokaal, tel 82515. Agenda 13 jan.: Joekskapellenfestival. Bestuur Bestuursvergadering: maandag 28 jan., aanvang 20.00 uur. Bardienst drumband Maandag 7 jan.: L. Janssen. Maandag 14 jan.: C. Hendriks. Agenda: Vrijdag 4 jan.: Om 18.30 uur voor de alten en sopranen; om 19.30 uur voor tenoren en bassen. Zaterdag 5 jan.: Tussen 10.00 tot 12.00 uur inleveren oud papier aan de container in Landweert (achter de supermarkt aan de Krui denlaan). Zondag 6 jan.: Om 7.45 uur ver trek (per bus) vanaf de Galmhut naar Roelofarendsvëen (in uni form). Tferug om 16.00 uur wederom j bij de Galmhut. Maandag 7 jan.: Om 18.30 uur spelavond voor alle jongens. Dinsdag 8 jan.: Om 19.00 uur voor alten en sopranen. Eventuele afmeldingen: tussen 17.45 en 18.00 uur by dhr. Buys (tel. 81091). Algemeen: Aanstaande zondag gaan we naar Roelofarendveen voor het zingen van een Hoogmis aldaar (om 10.30 uur). Voor een lunch (om ongeveer 12.00 uur) wordt gezorgd. We reke nen er op dat alle koorleden meegaan. Donderdag 3 jan.: 19.30 uur Kerst- consert Schuttersveld, Bergweg 3. Dinsdag 8 jan.: 19.30 uur repetitie voor de tenoren om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursu- lastraat. Indien u verhinderd bent dan ge lieve u zich af te melden bij: dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of mevr. E. Coppus, Houtzagerstraat 11, tel. 82235. Oud papier kunt u deponeren in de container bij dhr. J. van Osch, Akke i-weg 6. Woensdag 9 jan.: 20.00 Repetitie in zaal Thielen. Zaterdag 16 maart avondmis in Smakt. Zaterdag 13 april optreden in Beukenrode. Zaterdag 20 april Venrode-reis. Zondag 26 mei om 11.00 uur openluchtmis in Ommel. Zaterdag 1 juni om 16.00 uur feestmis (fam. Geuyen) in de Vel- tumse kapel. En om 20.00 uur me dewerking aan de Korenavond in Asten. Zondag 16 juni optreden in de Kasteeltuinen in Arcen. Wat we repeteren kunnen we dus ook kwijt!!! Blijf de repetities daar om goed bezoeken!!! Zondag 13 jan.: om 11.00 uur re petitie in de kapel van St. Servatius. Zaterdag 19 jan.: om 19.00 uur H.Mis in de parochiekerk H.Vitus te Well. Inlichtingen en afmelden: W. Snijders, tel. 82975, Venray. Vrijdag 4 jan.: Extra Koorrepetitie van 15.00 tot 16.00 uur in het zaaltje. Zondag 6 jan.: Optreden Schouw burg bij Jeugdzitting Hazekeutel. We zijn om 13.00 bij de Schouw burg. (zie koorbrief). Maandag 7 jan.: koorrepetitie van 16.00 tot 17.00 uur. Ziezo, dat was even spannend he! Tbt zondag. Dinsdag 8 jan.: Koorrepetitie van 19.00 tot 20.00 uur. Zondag 27 jan.: Gezinsviering om 11.00 uur. Tot dinsdag. Close-harmony groep A.s. woensdag om 20.15 uur re petitie. Wij zoeken nog tenoren tussen 20 en 40 jaar. Meld je aan bij Robert Janssen, tel. 86224 of bij Gertie Si- kes, tel. 11542. Adres: Beukenlaan 4. Wanneer: Donderdagavond 3 ja nuari, (vanavond) videofilm. Deze avond is voor de kleintjes 6 t/m 8 jaar van de donderdaggroep en de wat grotere van de dinsdaggroep (9 t/m 12 jaar) samen. Dit in verband met het 2x uitvallen van de dins dag: De film "Roger Rabbit" begint om half 7 en om 8 uur staat ieder een weer buiten. Zaterdag 5 januari, van 19.30 tot 22.30 uur instuif voor de 12 t/m 15 jarigen. Zondag 6 januari, jeugdzitting van de Hazekeutel. Ieder lid van de dinsdag en donderdaggroep is hier voor uitgenodigd dit in verband met het uitreiken van de "Orde van de Hazekeutel" aan Sjang Vollen- berg. Deze middag, die gehouden wordt in de Schouwburg, begint om 14.11 uur. Dinsdag 8 januari van 18.30 tot 20.00 uur voor de 9 t/m 12 jarigen. Dinerspel: dobbelen wordt er een 6 gegooid, overal aantrekken en stuk peperkoek afsnijden. Nachtwacht: in het donker een geluid opzoeken, althans degene die dat geluid maakt. Fruitmand: soort stoe lendans. Zondag 6 jan.: Kienen t.b.v. het Wijkcentrum. Maandag 7 jan.: 20.00 uur Sjoelen Den Hoender. 19.45 uur aanmelden nieuwe leden. Dinsdag 8 jan.: 09.00 uur Volks dansen. Woensdag 9 jan.: 09.00 uur Volks dansen. 14.00 uur Handwerken. In fo nieuwe deelnemers: tel. 81051. 20.30 uur Volksdansen 'Den Hoen der'. Info nieuwe deelnemers: 86588, leeftijd: 18 t/m 55 jaar. 22.00 uur Nog een gezellig uurtje vertoeven. Donderdag 10 jan.: Eerste kaarta vond uit de serie van vijf. Van de vijf donderdagen (kaartconcours) mag u er een missen in de punten telling. Inschrijfgeld voor alle avon den te samen ƒ7.50. Vrijdag 11 jan.: 20.00 uur Kienen t.b.v. de Buurtvereninging ST. Josef. 19.00 uur zaal open. TOT ZIENS IN WIJKCENTRUM "DEN HOENDER". 7 januari: Oefenavond, aanvang 20.30 uur in de 'Kiosk' Brukske. Aapvang 20.00 uur. 21 januari: Oefenavond in de Ki osk, Brukske. Na enkele weken van rust, starten wij dus weer op 7 januari a.s. een nieuwjaar is dus weer op in aan tocht, wat hopelijk weer even suc cesvol voor de Hakkespits zal worden als het afgelopen jaar. Helaas gaat de geplande uitwisse ling met de volksdansvereniging Vodag en Choros niet door. Maandag 7 jan.: danst de de mon stratiegroep en van 19.30-20.30 uur dansen de rekreanten in wijk centrum 't Schöpke, Veltum van 20.45-22.15 uur. Dinsdag 8 jan.: volksdansen van 9.45-11.15 uur in wijkcentrum 't Schöpke, Veltum. Donderdag 10 jan.: dansen de kinderen van groep 1, 2 en 3 van 16.15-17.00 uur en de kinderen van groep 4 t/m 8 dansen van 16.15-17.15 uur in wijkcentrum 't Stekske, Landweert. De parengroep danst lx per 14 dagen op zondagavond. Zy begin nen weer op zondag 6 januari a.s. van 20.00 tot 21.30 uur in Wijkge- bouw "de Springplank", Beu kenlaan. Voor inlichtingen en opgave: Ger ry Gielens, tel. 80844. Heden donderdagavond 3 januari 1991 is er geen Wintercompetitie v.w. het afbreken van de kerststal. Dinsdag 8 januari 1991 repetitie Drumband in het Trumke. Aanvang leerlingen 19.00 uur Korps 19.30 uur. Dinsdag 15 januari repetitie Drumband in het Trumke. Aanvang leerlingen 19.00 uur Korps 19.30. Algemene ledenvergadering in het gildehuis, café de Klomp aan vang 20.30 uur. Karei Knabbelaar presenteert z'n Januari-programma Karei Knabbelaar geeft te kennen dat er op zondag 6 januari van 12.00 uur tot 17.00 uur voor zijn le den een Nieuwjaarsreceptie gehou den wordt zodat u elkaar Gelukkig Nieuwjaar kunt wensen, onder het genot van een drankje. Kinderen zijn ook welkom. Zij zullen getrak- teerd worden op een oliebol of ap pelflap. Tbt ziens in de Echo. Maandagavond (jeugd van 10 t/m 15 jaar) van 18.30 t/m 21.00 uur. 7 januari Spellenavond.. Elke dinsdagavond klaveijassen vanaf 20.15 tot 23.00 uur. Er is ook gelegenheid om klaverjassen te leren. Inlichtingen: tel. 80145. Woensdagmiddag voor de jeugd van 4 t/m 12 jaar van 14.00-15.30 uur. 9 januari Spellenmiddag. Vrijdag en zaterdagavond darten voor volwassenen vanaf 20.00 tot 24.00 uur in de Echo. Inlichtingen: tel. 80145. Zaterdagmiddag jeugd-dartkom- petitie voor de jeugd van 10 tot 16 jaar. Aanvangstijd 13.30 uur tot 16.30 uur. Inlichtingen.- tel. 85324 of 10217. Traditionele kerstboomverbran ding: in samenwerking met politie en brandweer gaan we de kerstbo men van het Brukske weer ver branden. Dit gaat gebeuren op 5 januari op de St. Anthonisveldweg, om 18.00 uur wordt het vuur aan gestoken. U kunt uw bomen inleve ren tussen 15.00 en 18.00 uur. En ook dit jaar is er weer een loting aanverbonden. RS. Denk aan onze nieuwjaarsdisco op 12 januari!!! Dinsdag 8 januari is er een kiena- vond tb.v. Broeder Monnen. Ook in- troducee's zijn van harte welkom op deze avond die begint om 19.45 uur. Wij wensen iedereen een pret tige en gezellige avond. Tbt ziens. TAXATIEKANTOOR H.M.M. Raedts beëdigd taxateur voor alle soorten Dat het H.V.K. ook dit jaar brui send van leven en vol afwisseling is, kunt u zien aan het volgende p rogramma-overzicht: 8 jan.: Kritisch consument z(jn: laat u niet zomaar alles in uw han den stoppen; koop niet iets, omdat u denkt, dat u dat kopen moet; re clameer als iets niet aan bepaalde eisen voldoet; overweeg rustig waar u iets koopt, enz. enz. Dit uiterst leerzame programma zal gepresen teerd worden door een deskundige medewerkster van de consumen tenwinkel. 22 jan.: Callanetics met ons mee! 5 febr.: Informatie over arbeids ongeschiktheidswet in de praktijk. 19 febr.: Een ochtendje creatief... 5 maart: Excursie naar het ar beidsbureau. 19 maart: Voorlichtingsochtend over en door de Vereniging ter be scherming van het ongeboren kind (VBOK). 9 april: Wat is en doet de wereld winkel? 23 april: Excursie naar het diere nasiel. 7 mei: Maak het gezellig met... borrelhapjes. Mocht uw interesse thans reeds uitgaan naar een of meerdere on derwerpen, noteert u dan alvast de datum van dat programma. Wel licht weet u, dat onze aktiviteiten altijd plaatsvinden op dinsdagoch tend van 9.00 tot 11.15 uur in of vanaf wijkcentrum de Kiosk. Deel name kost 2,75 incl. 1 kop koffie en is geheel vrijblijven. Voor nadere inlichtingen kunt u kontakt opnemen met Lenie Gos ling (tel. 81059) of Ria v. Brederode (tel. 87042). Tbt ziens! Zowel het bestuur als de mede werkers en -sters zien u ook dit jaar weer graag verschijnen op veel akti viteiten, die binnen Wijkcentrum De Kiosk plaatsvinden. Want ook in 1991 gaan we door! Wat heet door gaan? We zijn van plan er dit jaar voor u zelfs een schepje bovenop te doen. En we laten het niet alleen by goede voornemens, maar we voe gen meteen de daad bij het woord. Zaterdag 12 jan. organiseert De Kiosk weer samen met Buurtvere niging Brukske voor iedereen tus sen de 11 en 16 jaar van 19.30 tot 22.30 uur eeh keigave. hardstikke leuke disco-avond m.m.v. Midnight Express. De entree bedraagt slechts 2,- en de consumptieprijs is ƒ1,25 (er wordt geen alcohol geschon ken). Kom je ook met je vrienden en vriendinnen? Dan kan de avond niet meer stuk! Wilt u meer informatie omtrent de aktiviteiten in de Kiosk of heeft u zelf leuke ideeën om iets op te starten, belt u dan naar J. Huijs (tel. 85431). Que alegria acabamos de estrenar el a4,4o 1991 las pasadas fiestas nos han alegrado por un lado, y por el otro nos han entristecido, pero aho- ra nos queda este nuevo 1991, Ueno de sorpresas, de alegrias, etc. y tam- bien de calamidades, pues a alguno le toeara la loteria pero lo més facil es que se nos rompa o bien el televi sor o el frigorifico o la nevera. El ca- so es que, habrd que afrontarlo como mejor se pueda. El proximo dia 5 habrd KINA con muy buenos premios a parti r de las 20.00 horas. Zaterdag 5 jan. is het weer KINA. Wij hopen dat iedereen al een beet je bygekomen is van al dat feesten- gedoe en weer fit is voor een gezellige avond KINA. Un abrazo de Hace. Voor velen zal dit een voorspoedig jaar geweest zijn, voor anderen was er mogelijk meer tegenspoed. Voor deze laatsten hoop ik dat ze een be ter jaar tegemoet zullen gaan. Wat wij allemaal gemeen hebben, is dat we samen deel uitmaken van een EHBO-groepering waar vriend schap, hulpvaardigheid en vrijwil ligheid een grote rol spelen. Een verheugend feit is, dat we momenteel een eigen lokaliteit tot onze beschikking hebben, wel wat klein, maar desondanks zyn wij er erg blij mee. Veel gediplomeerde EHBO-ers zijn het afgelopen jaar van start ge gaan met de kursus reanimatie. Woorden van waardering heb ik voor allen die zich weer hebben in gezet via kursussen, oefeningen, wedstrijden, enz. enz. Verder wil ik alle EHBO-ers na mens de Venrayse gemeenschap danken voor al de hulp die zij in het afgelopen jaar geboden hebben. Tevens wil ik de hoop uitspreken, dat er komend jaar meer schot zal komen in het gemeentelijk ram penplan en met name de taak van de EHBO-er daarin. Tenslotte wil ik de wens uitspre ken dat u dit jaar hetzelfde enthou siasme op kunt brengen voor onze EHBO als in 1990. Weer is een jaar van hard werken voorbij. Ook de Amnesty-groep Ven ray heeft afgelopen jaar veel werk verzet De groep heeft meegedaan aan een internationale aktie ge richt op Zuid Korea. In deze aktie heeft de Zuid Koreaan Paik Ok- kwam, voor wiens vrijlating de groep al jaren lang werkte ook de intensieve aandacht gekregen van de Venrayse bevolking in de foto- aktie 'Laat Paik Ok-kwam vry'. Dit alles had als hoogtepunt dat Paik Ok-kwan op 21 mei de vryheid kreeg. In augustus ontving de groep een nieuwe langdurige zaak. het onderzoek naar de 'verdwijning' van vier Singhalezen (Sri Lanka), te vens staxlte in het najaar de inter nationale Sri Lanka Aktie, waarop de groep zich ook ingeschreven heeft Daarnaast gingen ook de klei nere aktiviteiten door zoals het ge ven van informatie en voorlichting in het algemeen, maar ook aan spe cifieke groepen zoals aan scholen, enz. enz. De Amnesty-groep Venray heeft op financieel gebied niet tevergeefs by de Venrayse bevolking hoeven aankloppen. Maar ook hebben wij van vele mensen daadwerkelijk hulp gekregen by het schrijven van brieven vanuit hun achtergrond of hun beroep, het tekenen van peti ties, het sturen van (voorbedrukte) kaarten en we mogen de inzet van onze 150 'thuisschrijvers' niet ver geten, die elke maand een brief of voorbedrukte kaart verstuurden naar de autoriteiten van landen waar mensenrechten worden ge schonden. Onze hartelijke dank hiervoor. Helaas zullen we ook in 1991 uw hulp nog nodig hebben en hopelijk doen we ook dan niet een tevergeefs een beroep op u. Misschien is het goed eens op een rytje te zetten op welke manieren men Amnesty In ternational kan helpen bij haar werk: - Men kan eenmalig geld geven of storten op giro 3875939 t.n.v. de Amnesty-groep Venray of op giro 454000 t.n.v. Amnesty Internatio nal, Amsterdam. - Men kan donateur of lid wor den. De kosten zijn ƒ47,50 per jaar, minder kan ook vanaf ƒ20,- per jaar. - Men kan meedoen met de Thuisschryfaktie Venray. iedere maand ontvangt men dan een voor beeldbrief. die u thuis kunt over schrijven en verzenden. Enkele malen per jaar ontvangen de thuis schrijvers adressen van gewetens gevangenen met het verzoek hen een groetenkaart te sturen. - Men kan aktief lid worden van een Amnesty-groep. De Amnesty- groep Venray kan evenals de meeste andere Amnesty-groepen nog aktieve leden gebruiken. Deze opsomming is zeker niet vol ledig, maar meer informatie kunt u aanvragen bij: C. Hoedemaekers, tel. 04780-84479. RUILBEURS Op zondag 6 januari is er weer de maandelijkse ruilmorgen, die in sa menwerking met de 'Verzamelaar' gehouden wordt in wijkcentrum de Kiosk te Venray. Buiten postzegels, kunt u ook rui len met andere objekten, zoals munten, ansichtkaarten e.d. De beurs wordt gehouden van 10.00 t/m 13.00 uur. De entree is gratis en er is vol doende parkeergelegenheid. Hallo Jeugdnatuurwachters. Nog even een verslagje van onze laatste puzzeltocht op 3e kerstdag in en rondom het Odapark en zwembad. Ruim 300 Jeugdnatuurwachters en familie of vrienden en vriendinnen hebben meegelopen. Het weer werkte uitstekend mee en we heb ben dan ook kunnen genieten van een mooie wandeltocht. Enkele vra gen moesten worden opgezocht in de laatste Natuurvriend en in Bo men kijken, maar dat leverde niet al te veel problemen op. Het is al leen een aansporing om deze boek jes goed te lezen. Tbt de volgende week. Woensdag 9 januari houden wy onze (door omstandigheden wat verlate) Kerstviering. 7.30 uur eu charistieviering op de bekende plaats. Hierna gaan we naar de gro te zaal, waar na de koffie, door de to neelvereniging "de Vlasbloem" uit Oostrum een Kerstspel zal worden opgevoerd. Op dinsdag 8 jan. a.s. jaarvergade ring in 'De Volle Maan' aan de Mer- seloseweg 36, aanvang 20.00 uur. In de jaarvergadering zullen het jaarverslag en de financiële stuk ken van het afgelopen jaar gepre senteerd worden. Daarna bestuurs verkiezing. Er zullen 2 nieuwe bestuursleden gekozen worden. Kandidaten kunnen zich beschik baar stellen tot aan het begin van de vergadering. Na het zakelijke ge deelte zal mevr. Lamers-Kroef laten zien wat je voor mogelijkheden hebt met pergamano en filigraan. Hebt u er nog nooit van gehoord, kom dan zeker eens kyken. Ook bestaat de mogelykheid, by vol doende deelname, om een kursus hierin te volgen. Als afsluiting van de avond hebben we een optreden van Cato en Hendrien o.l.v. Ad Haans. die een aktueel stukje Ven ray onder de aandacht zullen bren gen. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Op 29 jan. a.s. is weer de jaarlijk se bezinningsdag. Deze keer zijn we te gast in de Abdij van Beme te Heeswyk. Thema: Gerechtigheid... voor ons, door ons? Samen met Will van Grinsven. begeleidster van de dag zullen we ons in het thema verdiepen en hierover samen van gedachten wisselen. De kosten zijn, incl. koffie, diner en bus ƒ42,50. Vertrek 8.30 uur en we zijn op het einde van de middag weer te rug. Opgave voor 7 jan. by E. Jans- Beken, tel. 86534. De eerste lezing in het nieuwe jaar op donderdag 10 jan. is er me teen al een van formaat. Afdeling Venlo e.o. van de KMTP heeft de heer Piet Steltman te Amstelveen bereid gevonden naar Noord- Limburg af te reizen, de titel van z(jn lezing luidt: 'Van Natuurbe houd tot Milieubeheer'. De heer Steltman, een boeiend verteller, is bekend geworden als medewerker aan het NCRV-programma 'Ja Na tuurlijk'. Wy verwachten een grote op komst en zyn daarom uitgeweken naar de kantine van de CW te Grubbenvorst, aanvang 20.00 uur. Behalve leden zijn ook andere be langstellenden van harte welkom! Info-middagen Voor de eerste informatieve mid dag, met als onderwerp de ziekte kostenverzekeringen voor ouderen, zal gehouden worden op maandag 21 jan. a.s. in het aktiviteitencen- trum 'De Kemphaan' aan het Ken- nedyplein. Deze info-middag is gratis toegankelijk voor iedereen die belangstelling heeft voor dit on derwerp. De aanvang is gesteld op 14.00 uur. Als inleider is een terza ke deskundig medewerker ge vraagd van het VGZ. Het eerste gedeelte van de middag zal bestaan uit een inleiding. Na een korte kof fiepauze kunnen de vragen gesteld worden en kan met de inleider ook van gedachten gewisseld worden over de veelal politieke achtergrond en beleid dat gevoerd wordt rond om deze voorziening De leden van de KBO die zich hebben opgegeven voor deze middagen krijgen begin januari de uitnodiging thuis gestuurd. Voor de volgende middag in fe bruari is al kontakt gelegd met een ambtenaar van de gemeente Ven ray. Die info-middag richt zich op de verschillende vormen van dienstverlening op financieel ge bied en op het ouderenbeleid van de gemeente voor de komende ja ren. het wordt niet uitgesloten dat genoemde onderwerpen nog eens op een nader te bepalen extra info middag aan de orde zullen komen. Een en ander is afhankelijk van de belangstelling vanuit de bezoekers van die middagen. Kontributie 1991 In de loop van januari komen de kontaktpersonen weer bij de leden de (helaas verhoogde) kontributie ophalen. Tsvens zullen zy u een for mulier voorleggen waarop u kunt zien of u op de juiste wijze te boek staat by de ledenadministratie. Men wordt dringend verzocht daar alle aandacht aan te besteden. Agenda Dinsdag 8 jan.: Kienen in zaal In den Engel, aanvang 14.00 uur. Vrijdag 11 jan. 19.00 uur en zater dag 12 jan. 10.00 uur: Kaartverkoop voor Circus Mök, in de schouwburg. Programma-overzicht van de uit zending van de Lokale Omroep Ven ray, die verzorgd wordt door de Venrayse Omroep Stichting en te beluisteren op zaterdag 5 januari van 07.30 tot 14.00 uur op het kabel net op de FM 102 Mhz. 7.30 uur: De Klanken van 1990 Jeroen van Loon brengt op dit vroe ge uur op de zaterdagmorgen een jaaroverzicht van de muzikale hits uit het afgelopen jaar. Dit muzikale overzicht zal hier en daar onderbro ken worden door hoogte- en ook dieptepunten op vele andere gebie den, die zich in de wereld in 1990 voorgedaan hebben. 9.30 uur: Peel grasllei maande lijkse country-programma van Rein Wortelboer, met deze keer een spe cial over Billy Walker. 10.30 uur: Het nieuws. Deze week gelezen door Jan Thijssen 10.40 uur: De Vakaturebank. Het Arbeidskantoor Venray vraagt 10.45 uur: Er is een t(jd van ko men en een t(jd van gaan. Het Prinselijke trio van de Venrayse Piëlhaas. G. Reinders, L. Nelissen en J. Vullings, neemt op deze laatste dag in functie afscheid van de bur gers en zal zyn ervaringen uit het afgelopen jaar aan de microfoon toevertrouwen en tevens de 's avonds te kiezen nieuwe raad en daad by te staan, in hun regeerperi ode over het Piëlhazen ryk en hun veel wysheid en jolijt toe wensen. 11.30 uur: Vrijwilligers ge vraagd: Gesprek met zuster Anne- José, die een op mep tot de Venrayse gemeenschap zal richten om een paar uurtjes in de week als vr(jwil- lig(st)er gezellige dingen met pa tiënten van het P.C.V. te ondernemen. 12.00 uur: De Grote PZN-show. Peter Smits, Louis Peeters en Je roen van Loon nemen in het jaar 1991 de draad weer op en brengen u als vanouds weer veel muziek, de jankplaat, het weer en informatie. Ook stellen zy de zender weer ter beschikking van iedereen, die iets te zeggen heeft, een verzoekplaat wil horen of een afspraakje wil ma ken. Dit alles kan via tel. 27269. Wy rekenen op UU 14.00 uur: Sluiting. A.s. zaterdag kunt u de Lokale Omroep Venray al vanaf 7.30 uur 's morgens beluisteren. Op dat vroege uur zal Jeroen van Loon zijn pro gramma Klanken uit 1990 aan de kabel toe vertrouwen. Dit twee uur durende programma bestaat uit een overzicht van de muzikale hoogtepunten en hits van het afge lopen jaar 1990, dat van tyd tot tijd onderbroken zal worden door korte nieuwsflitsen, zoals u die het afgelo pen jaar in diverse landelyke nieuwsprogramma's gehoord heeft. Zo zullen gebeurtenissen op natio naal en internationaal gebied, zoals politiek, cultuur en natuurlijk sport nog één keer in uw herinne ring worden terug geroepen, voor dat deze definitief door alles wat ons nog in 1991 aan hoogte- en dieptepunten, leuke en minder ple zierige dingen te wachten staat tot grijs verleden zullen worden ge maakt. Dit programma dat op pro fessionele wijze door Jeroen van Loon samengesteld is, is een must voor iedereen, die een goed radio programma weet te waarderen en die van goede muziek houdt. Je roen van Loon verwacht dus, dat hij op zaterdag-morgen om half acht aan de radio, via de kabel op de FM 102 Mhz. een goede moqgen zal kunnen wensen! Hét info team zal zyn diensten weer aanbieden op maandag 7 ja nuari in de KIOSK in het Brukske. Tyd vanaf 19.00 uur. Het info team zal werken conform de door de le den service opgestelde regels van de Industriebond FVN. Vanaf 7 januari houden w(j weke lijks zitting op de maandag avon den en komen hiermee de afspraken te vervallen, dus er is nu een vrye inloopavond. De donder dag avonden gaan voorlopig niet meer door van de Industriebond FNV. Wilt u toch een afspraak, neem dan kontakt op met de Koördinator van het info team industriebond FNV de hr. G. Houtappels, tel. 04780-89043. Leden worden vanaf die datum alleen in de KIOSK ge holpen en niet meer aan huis bij de bestuursleden. Door omstandigheden heeft de hr. J. Versteegen te kennen gege ven, voorlopig een jaar te stoppen als koördinator van ons info team van de Industriebond FNV. Houdt hiermee rekening en kom dan di rect voor informatie en hulp naar de KIOSK daar wordt u geholpen. Het Info team van de FNV afde ling Venray voor de alle aangesloten bonden houdt elke 2e en 4e don derdag spreekuur in het wijkcen trum de KIOSK in het Brukske te Venray van 19.00 tot 20.00 uur. Het info team werkt ook conform door het FNV opgestelde regels. De koör- dinatie van het infoteam FNV afde- ling Venray is in handen van de hr. G. Houtappels tel. 04780-89043.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 7