Rollui&en Rol(<# RIOOL SERVICE Venray's Mannenkoor Koninklijke Harmonie Euterpe M.M.S.K. St Petrus Banden Dameskoor Venrode Ars Musica Crescendo De Troubadourtjes Venray's Gregoriaans Koor Wijkvereniging Veltum *04709-2019 ZONWERING VENRAY BV Piano Stemmen F.N.V. Jong Nederland Jeugd- natuurwacht Wijkcentrum Noord-West Toepclub 't Upke Nationale Bedevaart Jeugdvereniging De Springplank Karei Knabbelaar Brukske Volksuniversiteit Venray e.o. RAEDTS Bekendmaking A.F.V. Venray DIT MAG JE NIET MISSEN OP 30 DEC. IN CAFE-ZAAL "DE VOLLE MAAN" DE ROCKING STARS THE ROCKING STARFIGHTERS V.G.BAND G.N.BEES BURLESK THE STARFIGHTERS PRESENTATIE: BRUNO LUCASSEN AANVANG 15.00 UUR 'Venray van toen' in "De Volle Maan" OUD OP NIEUW 2 dj's HANS en S JEF Café Zaal Biljart Lambert en Anny Wilms »EEL EN MAAS Donderdag 27 december Pagina 9 Donderdag 27 dec.: Om 19.30 uur «petitie tenoren en om 20.00 uur (ehele koor. Donderdag 3 jan: Om 19.30 uur «petitie bassen en om 20.00 uur «ehele koor. Nieuwjaarsdag vanaf 12.00 uur >ijeenkomst in Volle Maan. Afmelden uitsluitend by A. v. Gestel, tel 83846. H armon ieor kest Donderdag 27 dec.: 20.00 uur Re petitie. Vrijdag 28 dec.: Serenade afgelast. Donderdag 3 jan.: Repetitie 20.00 uur. Vrijdag 4 jan.: Repetitie Schouwburg. Afmelden: H. v.d. Steeg, tel. 82539. Agenda Vrijdag 28 dec.: Geen serenade. 4 jan. generale repetitie Prinse- proklamatie 20.15 uur. 5 jan. Prinsenproklematie Schouwburg. 13 jan. Joekskapellenfestival. 10-11-12 feb. Carnaval. 21 april Voorjaarsconcert. Jeugdorkest Donderdag 10 jan.: 18.30 uur Re petitie. Donderdag 17 jan.: 18.30 uur Re petitie. Afmelden: P. Noten, tel 87858 Drumband Maandag 7 jan.: 19.30 uur Re petitie. Agenda Serenade vrijdag 28 dec. gaat niet door. 13 jan. Joekskapellenfestival 10-11-12 feb. Camaval Bestuur Bestuursvergadering: 28 jan., aanvang 20.30 uur. Bardienst drumband Maandag 7 jan.: L. Janssen. Agenda: Dinsdag 1 jan.: Aubade Schutters veld. 13 jan.: Nieuwjaarsconcert, aula HTS Overloonseweg. 11.00-13.00 uur. Repetities mini/majoretten: zon dag van 10.00-12.00 uur in gymzaal Raadhuisstraat en woensdag van 18.30-21.30 uur in sportzaal St Vin- centius. Repetities muzikanten woensdag avond van 18.30-20.00 uur en zon dagochtend van 10.30-12.00 uur in de aula KTS, Overloonseweg. Opgave en inlichtingen nieuwe leden tijdens genoemde repetitie- uren. Afmelden by ziekte: mini/majo retten: mevr. II. Linskens, tel. 83307; muzikanten bij: dhr. L. Brons, tel. 81299. Donderdag 27 dec. om 19.30 uur optreden in het Schuttersveld; in officiële kleding. Zaterdag 29 dec. om 19.00 uur avondmis in Leunen; officiële kleding. Maandag 31 dec. om 14.30 uur kort optreden op Beukenrode; ook- in officiële kleding. Alle uitvoeringen in officiële kleding. Woensdag 2 jan.: om 20.00 uur re petitie Zaterdag 29 dec.: 14.30 uur Kerst concert in de bezoekzaal van Beu kenrode, Beukenlaan 1. Donderdag 3 jan.: 19.30 uur Kerst concert Schuttersveld, Bergweg 3. Indien u verhinderd bent dan ge lieve u zich af te melden by: dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of mevr. E. Coppus, Houtzagerstraat 11. tel. 82235. Oud papier kunt u deponeren in de container bij dhr. J. van Osch, Akkerweg 6. Gemengde Zangvereniging Zondag 30 dec.: A.s. zondag zingen wy om 10.15 uur de Hoogmis. Op 2 jan. geen repetitie vanwege de vacantie. Onze eerste repetitie is op woensdag 9 januari 1991. Kinder- en Jeugdkoor Maandag 31 dec.: Wij zingen om 17.00 uur de Oudjaarsavondmis in de kapel van St. Anna. Maandag 31 dec.: rekenen we eveneens op allemaal. Om 16.30 uur worden jullie in de kapel verwacht. Jullie mogen op eigen gelegenheid gaan en komen. Vrijdag 11 januari beginnen de repetities weer. Zondag 30 dec.: om 11.00 uur re petitie in de kapel van St. Servatius. Zaterdag 19 jan.: om 19.00 uur H.Mis in de parochiekerk H. Vitus te Well. Inlichtingen en afmelden: W. Snijders, tel. 82975, Venray. Aktiviteitenprogramma Januari: 8-9 jan.: gipsverband, gips gieten in klei. 22-23 jan.: gips verven, kostenloos materiaal. 29-30 jan: cursus aktiviteiten. Uitreiking "Het Zilveren Schöpke". Op zondag 6 jan. 1991 zal er in het Schöpke weer het jaarlijkse Nieuw jaars treffen plaats vinden, tijdens dit treffen zal om ongeveer 12.00 uur de uitreiking van "Het Zilveren Schöpke" aan Joke Halmans plaats vinden. Wij nodigen u allen uit om met ons hier een gezellige byeen- komst van te maken. PEbH- AUTOJcWcBEDRUF GEBR. TIMMERMANS HORST Schade herstellen? Timmermans bellen en het komt gegarandeerd goed Winkeldiefstal Een 12 jarige jongen werd door het personeel van de supermarkt aan de Kruidenlaan aan de politie overgegeven nadat hij betrapt was. Hy wilde voor een bedrag ƒ4,95 aan goederen mee nemen zonder te betalen. bel voor informatie of een afsgraak in onze showroom. Guus Tel Asten k f 50- 04936-95171 Het info team zal zyn diensten weer aanbieden op maandag 7 ja nuari in de KIOSK in het Brukske. Tijd vanaf 19.00 uur. Het info team zal werken conform de door de le den service opgestelde regels van de Industriebond FVN. Vanaf 7 januari houden wij weke lijks zitting op de maandag avon den en komen hiermee de afspraken te vervallen, dus er is nu een vrye inloopavond. De donder dag avonden gaan voorlopig niet meer door van de Industriebond FNV. Wilt u toch een afspraak, neem dan kontakt op met de Koördinator van het info team industriebond FNV de hr. G. Houtappels, tel. 04780-89043. Leden worden vanaf die datum alleen in de KIOSK ge holpen en niet meer aan huis bij de bestuursleden. Door omstandigheden heeft de hr. J. Versteegen te kennen gege ven, voorlopig een jaar te stoppen als koördinator van ons info team van de Industriebond FNV. Houdt hiermee rekening en kom dan di rect voor informatie en hulp naar de KIOSK daar wordt u geholpen. Het Info team van de FNV afde ling Venray voor de alle aangesloten bonden houdt elke 2e en 4e don derdag spreekuur in het wijkcen trum de KIOSK in het Brukske te Venray van 19.00 tot 20.00 uur. Het info team werkt ook conform door het FNV opgestelde regels. De koör- dinatie van het infoteam FNV afde ling Venray is in handen van de hr. G. Houtappels tel. 04780-89043. Voor de meeste leden van Jong Nederland is de kerstvakantie reeds begonnen. De commissie Publici teit heeft daaraan natuurlijk ge dacht. Zy heeft voor de leiding en met name voor de leden een kerst wens uitgedeeld en een kerst-editie van het clubblad "Het holle Boomp je" uitgebracht. Alle groepen bin nen Jong Nederland houden nu ook twee weken vakantie. In de week van 7 januari 1991 starten we weer met veel plezier met onze groepavonden. Dan zult u ook weer de stukjes in de Peel en Maas vin den onder deze rubriek. Daarin staan dan de groepsavonden, tijden e.d. Wilt u graag meer informatie over onze club, neem dan contact op met: Eric Geuyen, Veltumse Klef- fen 83. tel. 04780-82985. Hallo Jeugdnatuurwachters. Als jullie dit artikeltje lezen, hebben we onze puzzeltocht op 2e kerstdag al weer achter de rug. Vorige week is bij het artikel niet de plaats van ver trek en het tijdstip vermeld, maar dat hebben jullie kunnen lezen in de winteruitgave van De Natuur- vrien. Volgende week wat meer over deze puzzeltocht Doordat de feest dagen midden in de week vallen, is het moeilijk om alle mededelingen in de juiste week te vermelden. We hopen, dat jullie de kerststukjes van de Jeugdnatuurwacht op de juiste plaatsen hebben bezorgd, zo- datje ook andere mensen, die daar behoefte aan hebben, een mooi stukje natuur in huis hebt ge bracht. Denk ook aan je hyacint!! en geef deze de juiste verzorging zo dat je een mooie bloem krijgt. Al vast een fijne jaarwissèling toegewenst en denk aan de dieren bij het afsteken van vuurwerk. Wykcentrum Den Hoender van maandag 24 dec. t/m woensdag 2 jan. gesloten. Donderdag 10 jan. eerste avond kaartconcours (serie van vijf) gevolgd door de donderda gen 7-24-31 jan. en 7 feb. Van de vijf donderdagen mag u er een missen in de puntentelling. Inschryfgeld voor alle avonden te samen ƒ7.50. Aanvang 20.00 uur. Wijkbewoners die gezamelijk iets willen organise ren in het Wijkgebouw Den Hoen der. Op een middag of avond, sjoelen, kaarten, gewoon wat bijpra ten, wandelen fietsen of een van uw voorstellen, kunnen contact opne men met: Jac. van Mill. Tel. 89515. TOT ZIENS IN WIJKCENTRUM "DEN HOENDER". In een byzondere ambiance werd vorige week het clubkampioen schap van toepclub 't Upke gehou den. De strijd werd volledig beheerst door twee outsiders. Horst Pellens en Frans van Elswijk. Na ze ven rondes had de eerstgenoemde echter al een dusdanige voorsprong dat hij nauwelijks meer iets hoefde te vreden en zich tot clubkampioen 1990 kon laten uitroepen. Frans van Elswyk werd 2e, Joep Vullings 3e. Frans v.d. Kamp 4e, Sjaak Mols 5e. Ben Min 6e, Peter Teeuwen 7e en Peter Kruysen 8e. Heil der Zieken afd. Venray. Elkander dragend in geloot, tiod's woord verwachtend van omhoog. Dat zingen we in 'n adventslied: el kander dragend op onze levensweg, om zo het leven voor elkaar draag lijker te maken. En dat "in ge- loof'gelovend dat daarvoor onze wereld 'n stukje beter wordt, gelo vend dat elk mens er mag zijn, dat jij er mag zijn, zoals ik er ook mag zyn. En dan verwachten wy op nieuw Gods woord, van omhoog of van omlaag, gesproken in plechtige woorden of tot ons gekomen in 'n kind, het kind van Bethelehem. Met deze gedachten sluiten wij het oude jaar af en voor 1991 wensen wy u alle goeds en God's zegen. De mei Bedevaart is van 5 t/m 12 mei, hebt u belangstelling om mee te gaan naar Lourdes of hebt u vra gen neemt u dan contact op met Piet Willemse tel. 10262 of met An nie van Dijek-Timmermans tel. 10149. Adres: Beukenlaan 4. Wanneer: Dinsdagavond 9 t/m 12 jaar, 18.30-20.00 uur; donderdag avond 27 dec.: (vanavond) 6 t/m 8 jaar, 18.30-20.00 uur; op het pro gramma staan: pantomime (beroe pen uitbeelden), ballonbal (ballonnen met behulp van stokken in de goal slaan), blaasbalspel (met dikke rietjes en ping-pong ballet jes), verkleedestafette, bierviltjes rollen en hoed doorgeven (een soort stoelendans). Zaterdagavond 29 dec.: voor de opgeschoten jeugd van 13 t/m 15 jaar, 19.30-22.30 uur. Deze tieners kunnen gratis bij ons terecht. Dinsdag 1 jan.: geen club in ver band met nieuwjaar. Wij willen er de leden van de dinsdaggroep op wyzen dat in verband met het 2x uitvallen van de clubavond, op don derdag 3 jan. samen met de leden van de donderdagavondgroep club avond wordt gehouden. Wij draaien dan een leuke videofilm. Karei Knabbelaar presenteert z'n Januari-programma Karei Knabbelaar geeft te ken nen, dat er op zondag 6 januari van 12.00 uur t/m 17.00 uur een nieuw jaars receptie gehouden wordt zo dat u elkaar Nieuwjaar kunt wensen onder het genot van een drankje. Kinderen zijn ook welkom en zullen getrakteerd worden op een oliebol of appelflap. Tot ziens in de Echo. Zondag 30 december zijn we gesloten. Maandag 31 dec.: geen club we gens oudejaarsavond. Dinsdag 1 jan.: geen klaveijassen, Nieuwjaarsdag. Woensdag 2 jan.: geen club. Vrijdag 4 jan.: is er geen darten. Zaterdag 5 jan.: is er geen jeugd- darten en ook niet voor de volwas senen. Wy openen dus weer zondag 6 januari. In januari 1991 start er bij de Volksuniversiteit Venray e.o. op maandag avond een cursus Astrolo gie voor beginners. In deze cursus wordt het volgende behandeld: (pe ren riemtekens, planeten, huizen, aspecten. Eenvoudige berekenin gen zullen worden uitgevoerd, ge- combineert met een stukje cosmografie, zodat men een begin kan maken met een karakterdui ding. Interesse bel naar de Volksu niversiteit 04780-80185. Zelfverdediging In jan. start er een cursus Zelfver dediging voor vrouwen. Gebleken is dat de behoefte van vrouwen en meisjes om zich weerbaar op te stel len. steeds groter wordt. In de cur sus zelfverdediging wordt uitgebreid aandacht besteed aan de lichamelijke conditie en vechttech- nieken. Maar... alleen vechttechnie- ken zyn niet voldoende om je effectief te kunnen verdedigen. Echt terug vechten is een kwestie van mentaliteit. Hiervoor is Zelfver trouwen nodig en geloof in eigen waarde. Het doel van de cursus is dan ook je eigen kracht en (on)mo- gelijkheden leren kennen en te le ren vertrouwen. De vechttechnieken zijn afkomstig uit karate-jiujitsu en kickboksen. De mentale oefeningen bestaan uit het werken met je stem. intuitie, nee le ren zeggen en omgaan met angst (pijn). In deze cursus zal er een be paalde basis worden gelegd om op een manier te leren reageren die het beste by je past in bedreigende situaties. Voor inlichtingen Volksu niversiteit 04780-80185. Opkomen voor jezelf!! In een groep iets zeggen, een ge sprek beginnen, iets durven weige ren, zeggen als iets je irriteert, weten hoe je met kritiek moet om gaan, je eigen mening geven etc. Stuk voor stuk situaties waar ieder een weieens moeite mee heeft. Het kan je leven er niet prettiger op ma ken. Je voelt je gespannen in be paalde situaties en gaat soms zelfs problemen uit de weg. Je kent ze vast wel dit soort problemen. Tbch zijn het problemen waar je niet al leen mee zit, maar waar heel veel mensen moeite meer hebben. Ook zy vinden het moeilijk om voor zichzelf op te komen. Daarom orga niseert de Volksuniversiteit een cursus "Opkomen voor jezelf' die start in Venray en Horst, op donder dag en maandagavond. Heb je vra gen of interesse bel dan 04780-80185. Geheugentraining Gezien de overweldigde belang stelling voor de cursussen Geheu gentraining, zal de Volksuniversiteit Vemay e.o. op maandagmorgen 14 jan. weer star ten met een nieuwe cursus voor mensen vanaf 50 jaar. Middels ge heugenoefeningen en technieken wordt u geleerd hoe beter te kun nen onthouden. Ook wordt er ge leerd informatie terug te roepen in het geheugen, dus herinneren. Eveneens wordt er aandacht besteed aan de mogelijke angst van mensen over de achteruitgang van het geheugen. Hebt u interesse neem dan contact op met de Volk suniversiteit 04780-80185. U en de computer Anno 1991 ben je niet meer bij, als je niks van computers afweet. Daarom organiseert de Volksuni versiteit in januari een cursus Basi- sinformatica voor beginnners en gevorderden. Naast theorie wordt er elke les ook niet een computer gewerkt. Belangstelling bel Volksu niversiteit Venray e.o. 04780-80185. Mgr. Hanssenstraat 57 5807 BB Oostrom-Venray Tel. 04780-81 469 Calligrafie voor be ginners. In deze cursus maakt u kennis met de kunst van het schoonschrij ven. Er worden een aantal geschrif ten o.a. sierkoord en Unicaal behandeld naast onderdeel versie ren en indeling van teksten op pa pier. Na deze cursus zult u met plezier een geboorte- felieitatiekaart, oorkonde, gedicht of menu gaan calligraferen. Deze cursus start op maandag 14 jan. in Venray bij de Volksuniversiteit 04780-80185. Basis cursus voor beleggers Men denkt weieens dat beleggen altijd een riskante zaak, maar dat hoeft helemaal niet te zijn. We ken nen tal van beleggingsvormen waarby u eigenlyk in het geheel geen risico loopt. Maar... hun tegen polen zyn er ook en dan zit er nog het nodige tussenin. Beleggingen varieëren van risicoloos tot specula tief. In de cursus beleggen zal e.e.a. aan de orde komen, zodat u, indien u dat zou willen een verantwoorde keuze m.b.L beleggen kunt nemen. Deze cursus start op donderdag avond 10 jan. in Venray tel .04780-80185. Cursus Pools De grenzen open, de muur afge broken e.e.a. brengt Polen dichter by huis. Nu wilt u eens kennisma ken met de poolse taal om er b.v. op vacantie te gaan. Of u wilt meer we ten over polen, wat voor mensen daar leven, hoe leven ze, hoe gaan deze mensen met de laatste ontwik kelingen om. Door deze cursus, die wordt uitgevoerd door iemand uit Polen, zult u meer plezier beleven aan uw vacantie in Polen omdat u makkeiyker contacten kunt leggen. De wet Oort en u. De eerste aangifteformulieren voor de belasting nd invoering van de wet Oort zullen binnenkort in de brievenbussen rollen. De Volksuni versiteit start daarom een cursus die als doel heeft het zelfstandig kunnen invullen van het E en T bil jet na de invoering van de wet Oort. In deze cursus komen aan de orde. algemene informatie over de Be lastingwetgeving. De inhoud van het aangifteformulier, waarby o.a. aan de orde komen: De aftrekbare kosten, eigen woning, buitegewone lasten, giften, tariefgroepen, de bè- lastingberekening en de overheve ling van basisaftrek. Deze cursus is voor mensen die nog nooit een aan gifteformulier hebben ingevuld, maar na wyzigingen d.m.v. de wet Oort hiermee aan de slag willen, maar tevens is deze cursus ook voor mensen die voorheen het aangifte formulier zelf invulden maar wil len weten hoe e.e.a. na de wet Oort dient te gebeuren. Deze cursus start op dinsdagavond 21 jan. Voor infor matie kunt u bellen met Volksuni versiteit Venray 04780-80185. De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimteiykc Ordening b ekend. dat de gemeenteraad van Venray in zyn vergadering van 18 december 1990 in voorbereiding heelt ver klaard. 1. Een partiële herziening van het bestemmingsplan „Ryksweg A73 Zuid" voor een terrein gelegen aan de Roffert 8 te Castenray. ten behoeve van het bouwen van eeh kas door het ter plaatse ge vestigde glastuinbouwbedrijf. 2. Een partiële herziening van het bestemmingsplan „Vlakwater II" voor een terrein gelegen aan de Ellerbecklaan in Venray, ten be hoeve van het bouwen van een woning. Deze voorbereidingsbesluiten tre den in werking met ingang van 28 december 1990 en liggen voor een ieder ter inzage in het raadhuis, af deling VROM. Raadhuisstraat 1 te Venray, tydens kantooruren van 9.00 tot 12.00 uur. Venray, 27 december 1990 de burgemeester voornoemd mr. H.J.M. Defesche. Reflexzonetherapie Voetreflexzonetherapie is een handige techniek om het lichaam in goede conditie te brengen. Pyn en klachten worden hierbij te lyf gegaan middels voetmassage, d.m.v. het drukken of masseren van re flexen die in de voeten vertegen woordigd zyn. Hierdoor komen de diverse energiestromen naar de or ganen weer in evenwicht zodat deze op energetich gebied weer kunnen herstellen. Deze cursus is speciaal voor mensen die wat meer willen weten en ervaren over deze vorm van alternatieve geneeswijze. De cursus start op maandagavond 14 jan. by de Volksuniversiteit 04780-80185. Voeding en milieu Deze cursus is voor iedereen, man en vrouw, jong en oud, die se rieus wil weten waarom we in deze tijd van overbelasting voor ons li chaam, zorgvuldig en verantwoor delijk met ons lichaam moeten leren omgaan. We kunnen ons wa penen tegen stress, ziekte e.d. door verantwoord met onze voeding om te gaan. In deze cursus zullen hand- ratten worden aangereikt om, zon der veel extra werk. op een goede en verantwoorde manier met onze voeding en onszelf te leren omgaan. Deze cursus start op maandagavond 14 jan. by de Volksuniversiteit 04780-80185. Diefstal verzekeriugsplaatje Van een aan de Megenstraat te Leunen gestalde bromfiets werd het verzekeringsplaatje gestolen. Sneeuwopnamen stonden op donderdag 20 december op het pro gramma. Helaas was het aantal meegebrachte foto's erg beperkt Er waren enkele dia's en foto's ran landschappen en details in dat landschap: een paaltje met wat sneeuw als 'kop', een boerderij in een mistige omgeving e.d. Verder werd in de oude doos gekeken: een pakket opnamen van een oud-lid van een aantal jaren geleden werd nog eens bekeken. Al met al een rustige maar toch nog gezellige avond. Het nieuwe jaar wordt op 3 januari ingeleid met de traditionele nieuwjaarsborrel. Tevens zal Geert Clephas een diapresentatie verzor gen over zijn bezoek aan de Galapagos-eilanden afgelopen zo mer. Aanvang 20.00 uur Kennedy- plein 1 Venray. DIT MAG JE NIET MISSEN •VENRAY VAN TOEN' OP 30 DECEMBER 34 JAAR TERUG VENRAY - Op zondag 30 december vierden Lambert en Anny Wilms het feit dat zij één jaar eigenaar zijn van Café Zaal Biljart "De Volle Maan". Dit onder 'het motto 'Venray van toen, dit mag U niet missen'. Maar liefst zes Venrayse bands zullen U een onvergetelijke dag bezorgen. Om 15.00 uur 's middags begint het spektakel, dat non-stop zal duren tot....? De presentatie van deze muzikale zondag is in handen van Bruno Lucassen. Tussen 17.00 en 19.00 uur vinden de optredens plaats van The Rockin' Stars en The Rocking Starfighters. The Rockin' Stars zijn begonnen als een vriendenclub die als hobby muziek ging maken. Als repetitie-lokaal werd het zaaltje van café 't Hert op de Grote Markt gebruikt. Dit was het ouderlijk huis van Jo Michiels (drummer). De andere leden waren Huub Mulders (te nor saxofoon). Wiel Swaghoven (piano orgel), Boy Derksen (zang, basgitaar, klarinet) en Prans Jansen (zang, slaggitaar). Frans en Huub hebben al jaren geen instrument meer aan geraakt. De andere drie zijn al weer zo'n 12V4 jaar aktief bij Blaos Urn Op. The Rockin' Stars speelden voornamelijk nummers van Fats Domino en Elvis Presley. Hoog tepunt voor de band was het optreden in de overvolle Wilhelmina-zaal in Venray, waar ze een ereplaats behaalde. Naar aanleiding hiervan werd zelfs een plaat van de groep opgenomen. The Rocking Starfighters was een Venrayse band die met name in de jaren zestig furore maakte. De Rocking Starfighters bestond uit Ben Gerlach, Bart Oomens, Pierre Dijckmans en Frans van Gerven. De 'Rocking Starfighters' legden zich toe op het rock'n roil repertoire van vooral Cliff Richard, The Shadows. Buddy Holly en Elvis Presley. In 1972 gingen de bandle den uit elkaar. Op veler verzoek kwamen de bandleden in 1933 weer bijeen voor een reünie optreden in café-zaal-biljart De Volle Maan. Drie van de vier bandleden hielden het in 1985 echter voor gezien. Pierre is in de jaren zestig al gestopt bij de Rocking Starfighters. Helaas heeft hij de laatste tijd wat gezondheidsproblemen, maar dat zal hem niet weerhouden om 30 december op de planken te staan. Ben heeft nog meegedaan met de Starfighters na 1983, maar na enkele jaren hield hij het ook voor gezien. Ditzelfde geldt voor Frans, die weer is te ruggegaan naar de amusementsmuziek bij het orkest Montana's. Bart heeft het met de Star fighters nog het langst volgehouden, maar vierde op zaterdag 13 oktober het afscheidsoptre- den met deze groep. De overige bands die optreden zijn: de G'N Bees leuke rock'n roll muziek met Bas v.d. Wijn gaarden, Niek Lammers, Grad Dijkmans en Frans van Gerven); the Starfighters (Ben Herm- sen, Mientje Hermsen, Bart Oomens, Robin Oomens, Marc van Els en Paul van Waayenburg) en de Végé Band (Frans van Gerven, Bas v.d. Wijngaarden, John van Gerven, Grad Dijkmans met allerlei soorten muziek, waaronder veel werk van the Shadows. Al deze bands bestaan eigenlijk niet meer, maar geven een een malig heroptreden voor "De Vol le Maan". De groep Burlesk bestaat nog wel en treedt dan ook nog gere geld op. Burlesk brengt gewoon leuke muziek, van alles wat. 'van oud tot nieuw'. Burlesk bestaat j uitWilfried.Theo.HansenSjaak van Els. Wilco Lucassen en On- no Kooien. DIT MAG JE OOK NIET MISSEN vanaf 23.00 uur tot.....wie weet NIEUWJAARSDAG de Venrayse hofkapel vanaf 15.00 uur The Rocking Stars Tot ziens bij: Merseloseweg 96, Venray - Tel. 04780-10036 The Rocking Starfighters Wij wensen U prettige feestdagen

Peel en Maas | 1990 | | pagina 9